накит наоди и компоненти Страница 1 - Century-spring.news

накит наоди и компоненти Страница 1 - Century-spring.news

накит наоди и компоненти Страница 1 - Century-spring.news

6pcs Сребро Позлатен Прилагодливи Прстен Празно со внатрешен 13*18/18*25/30*40mm Рамки Поставување на Лента за Камео Cabochons Diy Накит

DEN 97.00 120.96-20 %

Боја : Сребро ПозлатенМатеријал : Бакарпроизвод функции : Прстен празно наоди и прилагодувања за DIY НАКИТ ОДЛУКИ,сите видови на метални накит може да се обложено со 10k злато,14 K злато,18 K злато,розово злато,сребро 925 чиста сребрен,антички бакар,антички бронза,антички сребрен,gunmetal црна,и така натаму.

Трговија на големо 2000pcs/многу Обетки Накит Додатоци Уво Pluging Блокиран Earring Назад D0291

DEN 264.00 480.00-45 %

ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦА!!!Материјал : ЖелезоБоја : СРЕБРЕНАГолемина на : Количина : 2000 КОМПЈУТЕРИ100% Пари Гаранција за враќање на секоја точка и Слободни Врати Превозот Ако Објектот не е како што е Опишано.Најдобра Фабрика Цена.Најновиот Модел.Плаќање ќе бидат објавени на добавувачот откако ќе потврдите дека сте ги добиле на производи.ПРЕВОЗОТБесплатен Превозот цел ќе биде испорачуван кина пост воздух mail.Тоа ќе потрае 1520 Работни Дена по се Пост.Понекогаш за царинска или времето проблем, тоа ќе се одложи неколку дена.Кога ќе се направи една цел,ние ќе ја испрати на производи во рок од 2 до 5 дена.Pls Забелешка : Купувачот се одговорни за сите дополнителни царинската такса,давачки и даноци.Се враќаАко имате било какви прашања,Pls обратете се до нас.Ние ќе рефундирање на парите Според различни услови.Повратни информацииВашето мислење е Навистина Важно за нас.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Ние ќе се потрудиме да го Реши секој Проблем и Provid ќе Најдобра Услуга.

Бесплатен Превозот 1000pcs Нерѓосувачки Челик Сребрена Пеперутка Earring Грбот Earplug Earring Наоди ,DIY накит

DEN 432.00 479.52-10 %

Задоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

трговија на големо 3мм Rolo синџир 100/многу злато позлатен синџир наоди во Bluk никел слободни и да доведе слободни

DEN 4707.36

Накит Наоди Додатоци Снабдување празно pendant earring прстен хривнија ѓердан алка јака pin ткаенината линкови коса pin headband база рамки послужавник за камео cabchons поставување headpins, jumpring, spacer монистра , конектори , bails , мушка капи , на крајот crimp монистра , кожа мозок, жици , накит куки clasps , накит алатки , владетели , клешти за накит изработка на понудата ...

Бесплатен превозот! 3мм сребро позлатен најголемиот Дел Материјали Метални Наоди Ѓердан синџир Круг O крстот Rolo Линк синџирите за накит

DEN 3936.00

Драги пријатели, добредојдовте на нашата продавница, нашата компанија цел е : "integrityбазирани, квалитет на победа" со супериорен квалитет и прифатлива цена да се победи на довербата на широката маса на потрошувачи, добредојде на нови и стари клиенти* сите производи на компанијата се самомаркетинг, главно, се со цел, 100% реално преземање на слики, бидејќи се прикаже различни таму ќе биде боја разлика, ве молиме во вид преовладува.* може да биде вид на планови за изградба, исто така, може да според вашите барања за промена на дизајнот, конкретни дискусии.* имаат физичка примерок, нашата фабрика гаранција за ефектот да биде направено иста како примерок.* само слики, ние се гарантира само на сила и ефект речиси иста како што е прикажано на сликата.* може да се промени на позлата бои во согласност со барањата на клиентот, производ материјал, барања за пакување, утовар барања, и други областа сите процес.Нашата понуда е според производот материјалот, производ на број, детали од работа барања, различен квалитет различни цена...

Трговија на големо 1500pcs/многу Обетки Накит Додатоци Уво Pluging Блокиран Earring Назад D0290

DEN 499.00 542.40-8 %

ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦА!!!Материјал : ЖелезоБоја : Никел / ЗлатоГолемина на : Количина : 1500 КОМПЈУТЕРИ100% Пари Гаранција за враќање на секоја точка и Слободни Врати Превозот Ако Објектот не е како што е Опишано.Најдобра Фабрика Цена.Најновиот Модел.Плаќање ќе бидат објавени на добавувачот откако ќе потврдите дека сте ги добиле на производи.ПРЕВОЗОТБесплатен Превозот цел ќе биде испорачуван кина пост воздух mail.Тоа ќе потрае 1520 Работни Дена по се Пост.Понекогаш за царинска или времето проблем, тоа ќе се одложи неколку дена.Кога ќе се направи една цел,ние ќе ја испрати на производи во рок од 2 до 5 дена.Pls Забелешка : Купувачот се одговорни за сите дополнителни царинската такса,давачки и даноци.Се враќаАко имате било какви прашања,Pls обратете се до нас.Ние ќе рефундирање на парите Според различни услови.Повратни информацииВашето мислење е Навистина Важно за нас.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Ние ќе се потрудиме да го Реши секој Проблем и Provid ќе Најдобра Услуга.

Бесплатен Превозот 100Yard (92Meter) Опашот на Сина 3мм X 1.5 Mm Faux Велур Кабелот Чипка Пенливата Кабелот за Накит Одлуки и Занаети

DEN 648.00 719.52-10 %

Добредојдовте во нашите Продавници! Опис : Ние гарантираме за сите нашите предмети се во добри услови пред пратката...

15MM 150pcs/многу Clasps Ѓердан Фитинзи Schmuck Zubehor Хривнија Делови Накит Додатоци Метал Врска D0295

DEN 497.00 540.00-8 %

ДОБРЕДОЈДОВТЕ ВО МОЈАТА ПРОДАВНИЦА!!!Материјал : МеталБоја : Големина : 15 MMКоличина : 150 КОМПЈУТЕРИ100% Пари Гаранција за враќање на секоја точка и Слободни Врати Превозот Ако Објектот не е како што е Опишано.Најдобра Фабрика Цена.Најновиот Модел.Плаќање ќе бидат објавени на добавувачот откако ќе потврдите дека сте ги добиле на производи.ПРЕВОЗОТБесплатен Превозот цел ќе биде испорачуван кина пост воздух mail.Тоа ќе потрае 1520 Работни Дена по се Пост.Понекогаш за царинска или времето проблем, тоа ќе се одложи неколку дена.Кога ќе се направи една цел,ние ќе ја испрати на производи во рок од 2 до 5 дена.Pls Забелешка : Купувачот се одговорни за сите дополнителни царинската такса,давачки и даноци.Се враќаАко имате било какви прашања,Pls обратете се до нас.Ние ќе рефундирање на парите Според различни услови.Повратни информацииВашето мислење е Навистина Важно за нас.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек.Ние ќе се потрудиме да го Реши секој Проблем и Provid ќе Најдобра Услуга.

Бесплатен превозот!5mm 50meter Сребро позлатен најголемиот Дел Материјали Метални Наоди Ѓердан синџир Круг O крстот Rolo Линк синџирите за накит

DEN 7488.00

Драги пријатели, добредојдовте на нашата продавница, нашата компанија цел е : "integrityбазирани, квалитет на победа" со супериорен квалитет и прифатлива цена да се победи на довербата на широката маса на потрошувачи, добредојде на нови и стари клиенти* сите производи на компанијата се самомаркетинг, главно, се со цел, 100% реално преземање на слики, бидејќи се прикаже различни таму ќе биде боја разлика, ве молиме во вид преовладува.* може да биде вид на планови за изградба, исто така, може да според вашите барања за промена на дизајнот, конкретни дискусии.* имаат физичка примерок, нашата фабрика гаранција за ефектот да биде направено иста како примерок.* само слики, ние се гарантира само на сила и ефект речиси иста како што е прикажано на сликата.* може да се промени на позлата бои во согласност со барањата на клиентот, производ материјал, барања за пакување, утовар барања, и други областа сите процес.Нашата понуда е според производот материјалот, производ на број, детали од работа барања, различен квалитет различни цена...

Слободен брод 25мм 100piece Jingle Bell Dangle Шарм Со Јамка Мали Ѕвона се Вклопуваат Фестивал Накит Приврзоци шарм монистра

DEN 3204.00 3769.44-15 %

Накит Наоди Додатоци Снабдување празно pendant earring прстен хривнија ѓердан алка јака pin ткаенината линкови коса pin headband база рамки послужавник за камео cabchons поставување headpins, jumpring, spacer монистра , конектори , bails , мушка капи , на крајот crimp монистра , кожа мозок, жици , накит куки clasps , накит алатки , владетели , клешти за накит изработка на понудата ...

Бесплатен превозот со висок квалитет Сребро позлатен DIY Јака Клипови во машка Вратоврска Клип Празно 20mm Круг Капа рамки поставување на наоди

DEN 1310.40

Драги пријатели, добредојдовте на нашата продавница, нашата компанија цел е : "integrityбазирани, квалитет на победа" со супериорен квалитет и прифатлива цена да се победи на довербата на широката маса на потрошувачи, добредојде на нови и стари клиенти* сите производи на компанијата се самомаркетинг, главно, се со цел, 100% реално преземање на слики, бидејќи се прикаже различни таму ќе биде боја разлика, ве молиме во вид преовладува.* може да биде вид на планови за изградба, исто така, може да според вашите барања за промена на дизајнот, конкретни дискусии.* имаат физичка примерок, нашата фабрика гаранција за ефектот да биде направено иста како примерок.* само слики, ние се гарантира само на сила и ефект речиси иста како што е прикажано на сликата.* може да се промени на позлата бои во согласност со барањата на клиентот, производ материјал, барања за пакување, утовар барања, и други областа сите процес.Нашата понуда е според производот материјалот, производ на број, детали од работа барања, различен квалитет различни цена.Вашиот 100% задоволство е наша гаранција...

220pcs прекрасна Мешана Смола шик Daisy цвеќиња Cabochons (16mm) избрани Мобилен телефон оркестарот за коса, Pin, прстени DIY Dahlis

DEN 959.52

Боја : мешаниКОЛИЧИНА : 220 компјутериголемина;16mmза оригинални рачно изработени предмети ние прифаќаме обичај цел според вашите барања СЛОБОДНИ ИЗРАЗАТ ИСПОРАКА ЗА НАРАЧКИ ИЗНОС НАД $100ние може да понуди микс наредби за различни предмети ,без минимум за барањата за секој објект,можете да изберете одредени бои кога ќе го поставите цел, освен продажба на објекти : )pls convo нас ако сакате да се направи дупки во или додадете rhinestones ,завртка око иглички кои ќе наплаќаат малку повеќезанаетчиски предмети би можеле да имаат малку мали defectives, се надевам дека ќе можат да го разберат.за мешан занает сетови ,тоа ќе ја следи состојбата со достапноста ,не може да бидете сигурни дека бои и дезени за да биде точно на ист како слики,но, сте го добиле мора да бидат слични како на слики ,ако мора да добие какви било конкретни предмети ,pls ја напушти белешки кога ќе го поставите цел : )Qian се обидуваат најдобро да им понуди добри производи и услуги на сите купувачи : ) ако имате било какви прашања,или треба било каква помош ,pls convo нас ! сите нови клиенти чекор од нашата продавница ќе добијат бесплатен подарок.Прифатлива цена и најдобра услуга е она што ние секогаш се обидуваат да се направи...

Слободен брод!!! 500pcs 3.2 Mm Топката Мушка Синџир 8cm Антички Бронза на Ѕвонење Куче Ознака Синџири Keychains Додатоци

DEN 1617.00 1901.76-15 %

Накит Наоди Додатоци Снабдување празно pendant earring прстен хривнија ѓердан алка јака pin ткаенината линкови коса pin headband база рамки послужавник за камео cabchons поставување headpins, jumpring, spacer монистра , конектори , bails , мушка капи , на крајот crimp монистра , кожа мозок, жици , накит куки clasps , накит алатки , владетели , клешти за накит изработка на понудата ...

Трговија на големо Практично 400pcs Гума Earring Назад Тапа Уво Пост Ореви

DEN 30.00 44.64-33 %

торба трговија на Големо Практично 400pcs Гума Earring Назад Тапа Уво Пост ОревиНаправени од високо квалитетна и мека гумаСовршен за вашата дневна earring носатГолемина : За 4mmКоличина : 400pcsПакет Се Вклучени : 1 * 400pcs earring назад затки1...

Multicolor кула Teardrop Waterdrop 8x16mm кристално стакло Rhinestones шарм накит одлуки изолација додатоци 50pcs B1184

DEN 158.00 176.16-10 %

За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка...

Новите природни сива мајка школка 3rows цвет затворач 24mm мода Diy ѓердан накит B1154

DEN 133.00 204.48-35 %

За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка...

Моден бонбони бои Multicolor имитација школка бисер 3мм круг мода жени, девојки накит одлуки лабава монистра накит 15B1185

DEN 149.00 165.60-10 %

За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка...

Трговија на големо 100pcs/многу,Метал Круг Врвот Suspender Клип,Suspender / Pacifier Клипови Добавувачи&Производители мешани 21 бои

DEN 2092.00 2202.24-5 %

Овој оглас е за 25mm Круг Врвот Глеѓ Метал Suspender Клип Со Пластични Заби ,се меша 21 бои трговија на големо Suspender Клипови , Pacifier Клипови Добавувачи & Производители answer : ___________________________ NOTE : Кога ќе го поставите цел , ве молиме оставете порака за која боја бројот што го сакате ,ако не изберете боја ние ги испратите случајно ви благодариме ...

Моден 10pcs Антички Сребрен Бар Цевка Завртка Шарм Лизгачот Изолација За 5mm Круг тасев биле Кожа Кабелот

DEN 278.00 316.32-12 %

Сите елементи се произведени од нас поседува,Ние може да ви обезбеди снабдување со извор,Ако Сакате Да трговија на Големо,ве Молиме Контактирајте Со Мене Однапред,јас сум Прикачите Решетки Значење За Вашата еПошта.И Ќе Се Добие Добар Попуст.Мојата Идеја Е "Клиентот Е Бог".Количина : 10 парчиња изолација ( не вклучуваат кожа шоу во слики )Материјал : АлуминиумскиБоја : Антички Сребрен ПозлатенДупка Големина : Прибл.10*7mm (Одговара 10*7mm тасев биле кожа мозок )Облик : Бар цевкаКонверзија : 1 инч = 25.4 mm = 2.54 см или 1mm = 0.0393 инченПовеќе Предмети Ве Молиме Кликнете Тука

Pandahall половина круг имитација камен смола Cabochons, антички сребрен алуминиум наоди, Darkturquoise, 25x7mm

DEN 127.00 149.28-15 %

половина круг имитација камен смола cabochons, антички сребрен алуминиум наоди, darkturquoiseГолемина : за 25mm во дијаметар, 7mm дебели.

10pcs/многу 50CM Ew Антички Бронза/Gold/Сребрена/Gunblack/Бакар/Родиум Позлатен најголемиот Дел Rolo Линк Синџири се Вклопува DIY Накит Наоди

DEN 131.00 143.52-9 %

Шопинг известување 1.нашата компанија е специјализирана во производство на сите видови на модни накит, обезбедување на квалитет и сигурен...

DIY уво накит додатоци шупливи прстен круг бисер обетки обетки Pendant Венера темперамент обланда материјал Pendant

DEN 123.00 123.36-0 %

Круг PendantЕдноставностУбавина и боја се преовладува корејски бои!На headdress, на ѓердан, торба, pendant, копче тока, pendant може да се користи на О!Ние се обидуваме да ги презентираат на вистински бои на сите,Но сите се покажува поинаку, и тоа е неизбежно дека ќе има некои разлики во боја !Умот внимателно пука О!

4x6mm Виножито титаниум Бело Стакло Фацетирани Rondelle Rosary Синџири,AB Кристално Стакло Линк Месинг Жица Завиткан Синџир DIY Ѓердан

DEN 911.04

Топло promptЗдраво,Драги Купувачот,Добредојдовте да ја посетите нашата продавница,ако ги има овие предмети се интерес на вас,но се уште се двоуми и се сомневам,ве молиме да не брзаме, да се остави, ве молиме љубезно ми даде шанса да ви послужи преку испраќање писма или trademanager станица,ве молиме љубезно ве молиме обратете се до мене, и ние ќе се плати висока внимание на вашето прашање и да ги задоволи нас.Со нетрпение очекувам да соработуваат за васПакет Детали : Секоја цел се испраќаат користејќи Меур плик или multil ayer картон ...

1000pcs 8мм 10мм 12mm 14mm 16mm 6Colors Бакар Метални Рамки Празно Earring Studs Поставување Наоди Куршум-Форма Затка Грб

DEN 4896.00 5759.52-15 %

Предмети Опис : Накит Наоди боја може да се направи : сребрена боја, златна боја, родиум досадна сребрена боја, розово злато во боја, антички бакар, антички бронза,gunmetal црна...

Драсканици Писма,Одлична За Scrable Плочка Pendant,18x20mm мешани вчитување DiY Занаети,кои се продаваат 100pcs/многу

DEN 253.92

..Количина : 100pcsГолемина : 18x20mmМатеријал : дрвоСите пакување се меша товарење, без правилаЗошто Rose Beading Накит Строга Контрола на квалитетот : моравме да ги проверите сите производи пред превозот од нашите warhouse,секоја постапка на контрола на квалитетот се открие КК тим прецизен природата,без разлика на нашите купување на канал или на испорака постапки...

Промет на големо со 1Pcs Природен Камен Mookite Џаспер Handcarved Волкот Главата Страна Drilled Ѓердан Pendant 41x30x13mm 17.8 г

DEN 960.00

Добредојдовте на убава џек !Промет на големо со 1 Pcs Природен Камен Mookite Џаспер Handcarved Волкот Главата Страна Drilled Ѓердан Pendant 41x30x13mm 17.8 г*Ве МОЛИМЕ ИМАЈТЕ предвид* : Оваа ставка прикажува примерок можеме да го направиме за вас...

10pcs/многу Заклучување прилепува копчето ѓердан приврзоци DIY Snap хривнија&алки одговара 18mm Snap Накит додатоци

DEN 262.00 287.52-9 %

10pcs / многу Заклучување прилепува копчето ѓердан приврзоци DIY Snap хривнија&алки одговара 18mm snap Накит додатоци1) Тип : брзо копче Шарм 2) MOQ : 10 компјутери 3)Материјал : Алуминиум (Сите слика биле направени од вистинска предмети.Постојат боја разликата помеѓу сликата и вистински теми, бидејќи на светлината кога ги преземе,толку реално предмети е боја е десно.) ПРЕВОЗОТ : ЗАБЕЛЕШКА : Купувачот ќе биде одговорен за даноци,царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до Aliexpress потврдена адреса, ве молиме проверете внимателно пред да го поставите цел ,ви благодариме !ЗАДОВОЛСТВОТО НА КЛИЕНТИТЕВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.Се надевам дека ќе добар ден!Ви благодариме за вашиот добредојдени.

20mm 40pcs/многу Месинг Прстен Settings 7 Бои Y Стил Празно Фах Прстен Бакар Камео Cabochons База Прилагодувања Додатоци Наоди

DEN 656.00 690.24-5 %

​Трговски Договор : * Право цена на правото производ! Ве молиме не го споредуваат со jewelries на високо улица!* Бидејќи на агол и светлина,вистински објект може да биде малку поинаков од сликата, ако умот, ве молиме да не купувам тоа, ви благодариме за разбирањето!Трговија на големо 100pcs Мода Накит Прстен Settings Празно Фах 25мм Бас Антички Бронзени Прстени Камео База Прилагодувања за Додаток Наоди многупарчиња / многуТрговија на големо 100pcs Прстен Settings Празно Фах 18x25mm Бас Антички Бронзени Прстени Камео База Прилагодувања за Додаток Наоди многупарчиња / многуТрговија на големо Прстен Settings Празно Tary големина : 18x25mm Бас Сребро Позлатен Мода Накит, Прстени Чипка Подлога Камео База Прилагодувања за Додаток многупарчиња / многуWholesal 100pcs Мода Накит, Прстени Settings Месинг Антички бронза Чипка Празно 13x18mm 18x25mm Фах Прстени Камео База Settings многупарчиња / многуТрговија на големо 100pcs 16mm Прстени Накит Додатоци Месинг Антички Бронза Цвет Шема Прстени База Прилагодувања за Наоѓање многупарчиња / многуТрговија на големо Прстен Settings Накит Додатоци 100pcs Месинг Антички Бронза Чипка Круг шема Фах : 25мм Прстени Камео База Settings многупарчиња / многуБесплатен Превозот 100pcs Месинг Сребро Позлатен Круг на моделот големина 12mm Прстени Камео База Settings Наоди Мода Прстен многупарчиња / многуТрговија на големо 200pcs 6mm 8мм 10мм Накит, Прстени Settings Месинг Антички Бронза Авион Шема Прстени Камео База Прилагодувања за Наоѓање многупарчиња / многуБесплатен Превозот на Големо 100pcs Месинг Сребро Позлатен Цвет моделот големина 20x30mm Прстени Камео База Settings Наоди Мода Прстен многупарчиња / многуТрговија на големо Мода Прстен Прилагодувања за 200pcs 10мм 12mm 14mm 16mm 18mm 20mm Фах Месинг Сребро Позлатен Прстени Камео База Settings многупарчиња / многуТрговија на големо 200pcs 6mm 8мм 10мм Празно Фах Подлога Месинг Прстен Settings Бела К Прстени Камео cabochon База Прилагодувања Додатоци Наоди многупарчиња / многу1000pcs 10мм Бакар Со Злато, Обложено Earring Studs Фах Месинг Студ Обетки Додатоци Обетки База Поставување многупарчиња / многу100pcs трговија на Големо Накит Додатоци Прстен Settings Месинг Антички Бронзени Прстени Основи Поставување многупарчиња / многу200pcs Месинг Прстени Settings Антички Бронза 20 MM Прстен Цвет Шема Фах Основи Поставување Накит Додатоци Наоди многупарчиња / многу40pcs 14mm Месинг Антички Бронзени Прстени Settings Накит Прстен Камео Cabochon Основи Прилагодувањето рачно изработени модни Додатоци Наоди многупарчиња / многу40pcs Месинг Прстен Settings 10мм Антички Бронзени Прстени Камео Cabochon Основи Поставување,рачно изработени DIY Zakka накит Наоѓање многупарчиња / многу20pcs Круна Празно Прстен Settings Месинг Прст Прстени Антички бронза Фах големина : 20mm Цвет Прстен Камео база поставување Прибор многупарчиња / многу20pcs 12 MM Двојно Фах Прстен Settings Месинг Прстени Антички бронза "S" Шема Прст Прстен Камео база поставување Прибор

Висок Квалитет 20mm Брусен метал Позлатен Алка База Хривнија Празно Наоди Фах Рамки Поставување Cabochon Камео (L1-25)

DEN 75.84

Ве молиме Имајте во предвид : производот не вклучуваат cabochon!Добредојдовте на Џеф ПРОДАВНИЦА!П : Дали имате минимум цел количина или вредност ?A : Нема минимум цел количина, без минимум за износот !П : Кога ќе мојата цел се испраќаат надвор?О : Ако сите предмети во вашата нарачка се во парк, ќе цел ќе биде предаден во 2 работни дена...