шарм Страница 1 - Century-spring.news

шарм Страница 1 - Century-spring.news

шарм Страница 1 - Century-spring.news

Трговија на големо 5pcs Antiqued Сребрен Тон Мајчин Индискиот Главата Портрет Pendant Шарм Накит Ѓердан Додатоци Топла 58*50mm 02715

DEN 142.00 253.44-44 %

Здраво, ви Благодариме за запирање од страна на!Ве молиме прочитајте описи внимателно пред место понуда.Точка законик : 02715Функција : J ewelry Одлуки,рачно изработени Занаетчиски,Вратот чипка ДодатоциГолемина : 58*50mm (прибл.)Боја : Како на сликата прикажаниМатеријали : цинк легураКоличина : 5pcs по многуAnswer : ___________________________ Note : 1cm=10мм,1mm=0.0393 инчен,1inch=25.4 mm

20PCS Светло Сребрена Боја, Плоча 2 Круг Pendant Коцки Cabochon Settings 23065

DEN 661.00 734.40-10 %

МОДЕН ПРИВРЗОЦИОПИС : ГОЛЕМИНА на : Внатрешен Големина(празно) околу 2 ИнчиКОЛИЧИНА : 20 PCSБОЈА : Светло СребренаМАТЕРИЈАЛ : цинк легура металПЛАЌАЊЕ,ИСПОРАКА и ПОВРАТНИ информации ПОЛИТИКА1...

Лебдечки шарм КРИСТАЛ акцент иницијали A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y Z без стакло Locket Божиќ подарок

DEN 2188.00 2544.00-14 %

не locket во овој ред 10 компјутери секој дизајн во една многу и 260 компјутери целосно во еден lotfor 26 иницијали дизајни : A B C D E F G H I J K L M N O P Q R S T U V W X Y ZТехнички предности : 100% никел и оловобесплатноПрилагодено дизајни се прифатениРазни модерен стил се достапни (повеќе од 3.000 стилови)Позлата : може да се галвански во платина, родиум и златоОЕМ и ODM наредби се добредојдениМали наредби се прифатениПредности на продажбата на услуги и трговија тимОбетки, приврзоци, нараквица, накит, ѓердани и прстени се исто така достапниСтандард : ISO 9000 / 9001 / 9004 / 19011 : 2000 и ISO 17799

трговија на големо 25мм круг Pendant амбиент, со висок квалитет Ruond Pendant ќорци база дизајн

DEN 768.00

Драги пријатели, добредојдовте на нашата продавница, нашата компанија цел е : "integrityбазирани, квалитет на победа" со супериорен квалитет и прифатлива цена да се победи на довербата на широката маса на потрошувачи, добредојде на нови и стари клиенти* сите производи на компанијата се самомаркетинг, главно, се со цел, 100% реално преземање на слики, бидејќи се прикаже различни таму ќе биде боја разлика, ве молиме во вид преовладува.* може да биде вид на планови за изградба, исто така, може да според вашите барања за промена на дизајнот, конкретни дискусии.* имаат физичка примерок, нашата фабрика гаранција за ефектот да биде направено иста како примерок.* само слики, ние се гарантира само на сила и ефект речиси иста како што е прикажано на сликата.* може да се промени на позлата бои во согласност со барањата на клиентот, производ материјал, барања за пакување, утовар барања, и други областа сите процес.Нашата понуда е според производот материјалот, производ на број, детали од работа барања, различен квалитет различни цена.Вашиот 100% задоволство е наша гаранција...

Нови пристигнување 10pcs големи 316L не се евтини 304 мајката плоча за лебдечки шарм 30мм S.челик стакло Locket Мин износ $15

DEN 248.00 288.00-14 %

можете да количка избрани различни стилови за да се задоволат минимум за износот ние не можеме да брод за цел износ помал од овој лебдечки шарм за стакло locketlocket не е вклученана подвижна плоча сликите се малку зголемена со камераТехнички предности : Вакуум IP позлата100% никел и оловобесплатноПрилагодено дизајни се прифатениРазни модерен стил се достапни (повеќе од 3.000 стилови)ОЕМ и ODM наредби се добредојдениМали наредби се прифатениПредности на продажбата на услугиСтандард : ISO 9000 / 9001 / 9004 / 19011 : 2000 и ISO 17799Основно Конкурентни Предности : Брендиме ДеловиЗемја на ПотеклоDistributorships ПонудениЗелена ПроизводГаранција / ГаранцијаПакувањеЦенаПроизвод КарактеристикиУслугаМали Наредби Се ПрифатениГлавни Извозни Пазари : Источна ЕвропаСеверна АмерикаСреден Исток / АфрикаЦентралниот / Јужна АмерикаАзијаЗападна ЕвропаПакување : Производи фиксиран на пластична кесаНадворешната страна меур пластика или запечатени OPP вреќаСтандардна картонска кутија

Трговија на големо 100pcs Мода златна боја птица шарм метал приврзоци за Diy накит наоди и компоненти 14*14mm A3603

DEN 261.00 318.24-18 %

Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат тоа,ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот.Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас,ние ќе го реши проблемот за вас во првиотПРЕВОЗОТВнимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното.ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака.Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас.ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас.Превозникот ИмеПроценето Време во ТранзитСледење На УслугатаDHLЗа 35 денаwww.dhl.comUPSотЗа 35 денаwww.ups.comEMSОколу 57 денаwww.ems.comКина Пост ВоздухОколу 1525 денаwww.intmail.183.comHKPOSTОколу 1520 денаwww.hongkongpost.comАко ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки во текот на превозот !Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса.УСЛОВИ ЗА ПРОДАЖБААко не сте задоволни со точка од која било причина,тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот.ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект.Но купувачот треба да се плати за враќање превозот.ПОВРАТНИ информацииБидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој,срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.Тоа само ќе ве однесе 1 минута...

100pcs Зелено дрво, дрвени Scrapbooking Carft Шарм за Домашна декорација 30x31mm MT0500

DEN 273.00 287.52-5 %

Производ Детали100pcs Зелено дрво, дрвени Scrapbooking Carft за Домашна декорација 30x31mm MT050001МатеријалДрвениГолеминаПрибл : 30x31mmНе Дупкаконверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инченБојаИстата сликаКоличинаЌе добиете 100 на овој објект во листата ценаДел Бр.MT0500Имајте на ум.Тие би можеле да бидат пораби или залепени...

Тајландски Сребро Сребрена Круна Неколку Pendant Кои Сакаат Шише Honk Црна Кутија Може Да Се Отвори

DEN 3192.00 4200.00-24 %

Наслов Тајландски Сребро Сребрена Круна Неколку Pendant кои Сакаат Шише Honk Црна Кутија Може да Се Отвори Метал Материјал 925 сребрен Дизајн На крстот / круна / Римски numerals Стил Панк Применливи Пол Мажи Enchase материјал Sterling silver инкрустирани камења Боја класификација Мали став 2.9 x1.6 магнат x2.1 3.4

Трговија на големо 26pcs Мода гроздобер сребро бронза A-Z азбука шарм круг метални букви приврзоци за Diy накит наоди A3604

DEN 109.00 136.32-20 %

Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат тоа,ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот.Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас,ние ќе го реши проблемот за вас во првиотПРЕВОЗОТВнимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното.ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака.Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас.ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас.Превозникот ИмеПроценето Време во ТранзитСледење На УслугатаDHLЗа 35 денаwww.dhl.comUPSотЗа 35 денаwww.ups.comEMSОколу 57 денаwww.ems.comКина Пост ВоздухОколу 1525 денаwww.intmail.183.comHKPOSTОколу 1520 денаwww.hongkongpost.comАко ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки во текот на превозот !Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса.УСЛОВИ ЗА ПРОДАЖБААко не сте задоволни со точка од која било причина,тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот.ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект.Но купувачот треба да се плати за враќање превозот.ПОВРАТНИ информацииБидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој,срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.Тоа само ќе ве однесе 1 минута...

Трговија на големо 100pcs Мода златна боја флеш шарм метал приврзоци за Diy накит наоди и компоненти 26*9mm A3605

DEN 454.56

Ние се големо внимание во пакување секој детал да се обезбеди безбедно испорака за вас .Затоа ве молиме проверете пакетот пред да потпишете за да го добијат тоа,ако тоа е скршен или оштетен, може да се направи рекорд со превозникот.Во исто време, можете да фотографирате и испратете ја на нас,ние ќе го реши проблемот за вас во првиотПРЕВОЗОТВнимание, Ве Молам! ние сме меѓународни продавачот од Кина копното.ВЕ МОЛИМЕ ДА БИДЕТЕ ТРПЕЛИВИ! Ние обично нудат стандардна меѓународна воздухопловната.Тоа може да се направи за 10 до 25 работни дена за испорака.Ако имате било какви прашања или било какви посебни барање, дали ве молиме контактирајте со нас.ние ќе ви одговори во рок од 24 часа поради времето разликата меѓу нас.Превозникот ИмеПроценето Време во ТранзитСледење На УслугатаDHLЗа 35 денаwww.dhl.comUPSотЗа 35 денаwww.ups.comEMSОколу 57 денаwww.ems.comКина Пост ВоздухОколу 1525 денаwww.intmail.183.comHKPOSTОколу 1520 денаwww.hongkongpost.comАко ви треба било поволна цена за брза испорака, добредојдени да не контактирате.Answer : ___________________________ NOTE : Купувачот ќе биде одговорен за даноци ,царински и други давачки во текот на превозот !Сите предмети треба да се испраќаат до aliexpress потврдена адреса.УСЛОВИ ЗА ПРОДАЖБААко не сте задоволни со точка од која било причина,тоа може да се врати во оригиналната состојба во рок од една недела по приемот.ние ќе ви испратиме целосна наплата заедно со превозот на трошоците веднаш штом ќе се добие објект.Но купувачот треба да се плати за враќање превозот.ПОВРАТНИ информацииБидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој,срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.Тоа само ќе ве однесе 1 минута...

Школка Бисер Шарм 925 Sterling Silver Кристал Шарм Pendant Одговара Нараквици & Ѓердани Gw Мода Накит S375H20

DEN 363.00 427.68-15 %

СтилЕвропската GW бренд стилТип Одговара на брендот на Стр нараквици МатеријалВистински 925 sterling silverДупка со Големина 4.5 мм Тежина(g) 1.3 g Димензии(mm) 21*9.6*2.1CUSTOMER REVIEWS & ПОКАЖУВА1.Секоја цел не minmium бесплатен превозот од Кина Пост како стандардно.2...

Антички Сребрен Метални Легури Прекрасна Шупливи Був Шарм Pendant Шарм на Животните Шарм (25 парчиња/многу) 15*25mm

DEN 142.56

ОписСостојба : НоваМатеријал : АлуминиумскиОблик : бувКоличина : 25 PCS / многуБоја : антички сребренГолемина : 15x25mmТежина : 1.4 g / pcБоја може да се разликува малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи...

50pcs 8.5 Mm Месинг Мала шестоаголна Злато/сребрена Боја Шарм за DIY Наоѓање Прибор трговија на големо Pendant

DEN 512.00 538.56-5 %

1lot = 50pcsРеден број : 7898Големина : 8.5 mmАко целосно цел достигне $120, ние можеме да брод слободни DHL, или ЕМС ект за васако ви е потребно.Секој стил што треба да се направи ,ве молиме контактирајте со нас...

50pcs 4*15mm Бакар Материјал Мали стапчиња шарм Едноставна Лента долга Лента шарм за ѓердани линк Pendant за DIY

DEN 507.00 533.76-5 %

1lot = 50pcsРеден број : 7743Големина : 4*15mmАко целосно цел достигне $120, ние можеме да брод слободни DHL, или ЕМС ект за васако ви е потребно.Секој стил што треба да се направи ,ве молиме контактирајте со нас...

50pcs/многу 9.4*4mm бакар материјал злато сребро симпатична лист шарм Pendant додатоци за нараквица DIY изработка на накит

DEN 415.00 437.28-5 %

1lot = 50pcsГолемина : 9.4*4mmРеден број : JH8055Ако целосно цел достигне $120, ние ќе брод слободни DHL за вас.Секој стил што треба да се направи ,ве молиме контактирајте со нас...

150 Компјутери Антички Сребрен Пливач Конкурентна Пливање, Спортски Шарм Приврзоци Лежиште за Европски Нараквици 30 Mm X 29 Mm A00123

DEN 729.00 911.04-20 %

​Секоја недела, ние ќе ги стави повеќе модни производи за оваСостојба : НоваМатеријал : Цинк Легура(Без Олово)Мерење(за) : 30мм x 29mm, дупка кол.5mmКонверзија : 1 инч = 2.54 см или 10 mm = 1 cm = 0.393 инченМало боја и големина отстапување постои.ПлаќањеA : Зачувам е СЛОБОДЕН обезбеди плаќање услуга која е автоматски достапна за сите трансакции...

20pcs/многу Сребро Тетка срцето Dangle шарм Hummer затворач шарм Diy хривнија накит додаток лебди шарм

DEN 245.00 268.80-9 %

20pcs / многу Сребро Тетка срцето dangle шарм hummer затворач шарм diy хривнија накит додаток лебди lockets шарм1) Тип : Dangle Шарм 2) MOQ : 20pcs 3)Материјал : Алуминиум (Сите слика биле направени од вистинска предмети.Постојат боја разликата помеѓу сликата и вистински теми, бидејќи на светлината кога ги преземе,толку реално предмети е боја е десно.) ПРЕВОЗОТ : ЗАБЕЛЕШКА : Купувачот ќе биде одговорен за даноци,царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до Aliexpress потврдена адреса, ве молиме проверете внимателно пред да го поставите цел ,ви благодариме !ЗАДОВОЛСТВОТО НА КЛИЕНТИТЕВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.Се надевам дека ќе добар ден!Ви благодариме за вашиот добредојдени.

Бесплатен превозот синтетички црвено Cinnabar Pendant одговара Diy накит долго Chian ѓердан Pendant монистра за жените висок степен на накит B814

DEN 188.00 234.72-20 %

За нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка...

Нови пристигнување овална природни Abalone школка Pendant тренди одговара Diy долг синџир на ѓердан бесплатен превозот накит наоди B1134-1

DEN 307.00 383.52-20 %

За нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка...

Природни Abalone школка лист круг цвет мачка очи зрнца сребро позлатен Purfle Pendant мода жена накит наоди B1144-4

DEN 307.00 383.52-20 %

За нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка...

50pcs/многу Микс Направен со љубов ви благодариме срцето Dangle шарм Hummer затворач шарм Diy хривнија накит додаток виси шарм

DEN 349.00 383.52-9 %

50pcs / многу Микс Направен со љубов ви благодариме срцето dangle шарм hummer затворач шарм diy хривнија накит додаток виси шарм1) Тип : Dangle Шарм 2) MOQ : 50pcs по дизајни по 25pcs 3)Материјал : Алуминиум (Сите слика биле направени од вистинска предмети.Постојат боја разликата помеѓу сликата и вистински теми, бидејќи на светлината кога ги преземе,толку реално предмети е боја е десно.) ПРЕВОЗОТ : ЗАБЕЛЕШКА : Купувачот ќе биде одговорен за даноци,царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до Aliexpress потврдена адреса, ве молиме проверете внимателно пред да го поставите цел ,ви благодариме !ЗАДОВОЛСТВОТО НА КЛИЕНТИТЕВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.Се надевам дека ќе добар ден!Ви благодариме за вашиот добредојдени.

17.2*7.85*0.53 ММ Бакар Материјал Сребро злато едноставна месечината празно печат шарм за ѓердан Pendant за DIY изработка на Накит

DEN 432.00

Име : DIY pendantБоја : злато,сребро,КС злато,пиштол црна,бела К,антички сребренМатеријал : СертификатиЦена за 50pcsголемина на : 17.2*7.85*0.53 ммСите видови на метални накит додатоци може да се галвански во злато, сребро, розово злато, никел, антички сина, антички црвена, антички сребрен, антички злато, Азија злато, ADB и други бои, повеќе бои, исто така, може да бидат остварени без никел серија, еколошка безбедност, Добредојдовте во ред!Друг објектSHOWПревозот : Ако ви треба нешто побрзо, ве молам контактирајте ме,ќе треба да плаќаат екстра $ преку експрес,јас ќе работат на тежината и изразат испорака кога ќе finsihed одберам сите ред,ние работиме со UPSот,DHL,FEDEX,EMS и др.Тие ќе трае околу 4 работни дена да пристигнат.Ве молиме контактирајте ме ако имате прашања.Ние се користат Ali Express Стандард на Превозот да се испрати на стоките.Американските Купувачи, ние ќе се користи e Packet.За транспорт време за вашата земја ,ве молиме да кликнетеСе сеќавам Назад за купување на стоки што треба.ИзвестувањеПовеќето од цел ќе испратени во 78 часа по paymentconfirmed...

50pcs/многу Сребро позлатен шарм кристал ѕвезда Pendant ѕвезди CharmsDIY накит додатоци промет на големо со бесплатен превозот

DEN 707.00 744.48-5 %

Писмо шарм pendant,ве молиме кликнете подолу вебстраница : http : / / www.aliexpress.com / store / 1334089 / search?origin=y&Search Text=letter+шармМатеријал : Цинк Легура1lot=50pcsГолемина : 31*39 MMНие можеме да произведуваат според вашиот дизајн,ве молиме да не контактирате доколку ви треба.

10Pcs/многу Големо Pryme Микс Бескрајни Нараквици Шарм Нов Стил рачно изработени Меѓусебно Шарм Одговара Девојки Додатоци ЕЗ-100

DEN 649.00 940.80-31 %

10 Pcs / многу Големо Pryme Микс Бескрајни Нараквици Шарм Нов Стил рачно изработени Меѓусебно Шарм Одговара Девојки Додатоци ЕЗ100

МОРЕ MEW 2 ПАРЧИЊА 38.5 мм *6mm Гроздобер Суровини Месинг Буда Phenix Pendant Шарм Конектор За Изработка на Накит

DEN 280.00 311.04-10 %

ЗабелешкаНие продаваме оваа точка како на слика шоу Ве молиме да знаат оваТие се убави zakka приврзоци за изработка на накитДобредојдовте на одберете го релевантниот накит компонента во нашата продавница! : )Не како чекори подолу,ќе најдете твоите најдобри љубов накит тука : ) каква Било помош, исто така може јавете се во нашата служба~Изберете производ~~Додади во кошничка~~~Кликни за да се купи~~~~Потврда на плаќањето~Предмети се добро спакувани со картонска кутија.Ние, исто така, се користи воздух балон завиткани во внатрешноста за да се обезбеди цел нема да бидат оштетени~~Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок", или "примерок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.Ве молиме да знаат ова.Ние само испораката од страна на Кина Пост Воздух Mail за бесплатен превозот,треба околу 1525 работни дена пристигнеИ на парцели на сад испраќаат по еПакет за слободниАко треба стоката под итно, ве молиме изберете побрзо превозот метод како DHL, или ЕМС,pls контакт со нас и да плаќаат екстра за испорака(59 дена да пристигне)Visa / Master Card CNY издавање потврди за каналЧекор 1, Внесете кредитна картичка и informatiom,кликнете на копчето "Плати Мојата Цел"Чекор 2, Дел од банката треба да го внесете поврзани со банкарски валидација на информациите коиЧекор 3, Внесете ја плати успешна страницаVisa / Master Card ДОЛАРИ приходи каналЧекор 1 Изберете Виза, внесете информации за кредитна картичкаЧекор 2, Директна влезе плати успешна страницаMoney BookersЧекор 1, Влез Money Bookers сметкаЧекор 2, Текст Money Bookers сметка лозинкаЧекор 3, Изберете Money Bookers рамнотежа или други методи за плаќањеЧекор 4, Директна влезе плати успешна страницаWestern Union ( Само amout на ред помеѓу 5000 можат да го користат овој начин )Чекор 1 Изберете western union, печатење на информациите во врска соЧекор 2, До најблиската western union шалтер, да се пополни во remittance форма според печати информацииЧекор 3, Да ги информира нашите systerm кога western union потврди плаќа успешно.Банкарски Трансфер( Само amout на ред помеѓу 5000 можат да го користат овој начин )Чекор 1 Изберете Банкарски Трансфер, печатење на информациите во врска соЧекор 2, го Користите online банка или на контра да надлежност пари за да се споменува директно сметкаЧекор 3, Генерално 3 до 7 дена, што ја прима банката на aliexpress ќе добијат remittance, и системот автоматски ќе покаже дека сте платиле цел успешноДруги манири Обично е лоцирана кредитни и дебитни КАРТИЧКИ на вашата земја.Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.Пред да се врати назад на објектот,ве молиме контактирајте не за подетални врати&размена на настава.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставкиНие ќе ви обезбедиме позитивен фидбек еднаш уплата,да се негуваат здрави Али заедница,се надеваме дека ќе го стори истото за нас.

Бесплатен Превозот 20PCS Зголеми Цвет Глеѓ Легура Шарм 14*17MM DIY Накит Наоди Хривнија Ѓердан Earring Pendant Шарм Занает

DEN 366.00 430.08-15 %

Продавачот Препорачуваме : Производи деталиГолемина : околу 14*17mmколичина : за 20pcsБоја : како на вашиот изборАко ви треба speical количина за некои бои,pls љубезно ме остави на messgaeПовеќе Покаже ДизајнПрашањаОдговориДали ви се комбинираат наредби?Да, ние може да се комбинираат наредби, така што вие само треба да се обрне едно време.Дали ви се нудат пад на превозот?Да, ...

12x50mm Sandglass шише 8мм устата бронза кауција Hourglass тајмер парфем шишенцето Pendant сакаат шарм DIY материјали 1800216

DEN 768.00

20 Мин.Цел Износ Слободни DHL / EMS превозот за цел погоре 200 USD12x50mm sandglass шише 8мм устата бронза кауција hourglass тајмер парфем шишенцето pendant сакаат шарм DIY материјали 1800216За Бесплатен ПревозотПроизводи со Бесплатен Превозот налепница уживаат нула трошоците за превозот на определена област, вклучително и во производи опис...

0.5*13.7*16.3 ММ Бакар Материјал Сребро злато едноставна шупливи ЅВЕЗДА празно печат шарм за ѓердан Pendant за DIY изработка на Накит

DEN 403.20

Име : DIY pendantБоја : злато,сребро,КС злато,пиштол црна,бела К,антички сребренМатеријал : СертификатиЦена за 50pcsголемина : 13.7*16.3 MMдебелина : 0.5 mmСите видови на метални накит додатоци може да се галвански во злато, сребро, розово злато, никел, антички сина, антички црвена, антички сребрен, антички злато, Азија злато, ADB и други бои, повеќе бои, исто така, може да бидат остварени без никел серија, еколошка безбедност, Добредојдовте во ред!Друг објектSHOWПревозот : nАко ви треба нешто побрзо, ве молам контактирајте ме,ќе треба да плаќаат екстра $ преку експрес,јас ќе работат на тежината и изразат испорака кога ќе finsihed одберам сите ред,ние работиме со UPSот,DHL,FEDEX,EMS и др.Тие ќе трае околу 4 работни дена да пристигнат.Ве молиме контактирајте ме ако имате прашања.Ние се користат Ali Express Стандард на Превозот да се испрати на стоките.Американските Купувачи, ние ќе се користи e Packet.За транспорт време за вашата земја ,ве молиме да кликнетеСе сеќавам Назад за купување на стоки што треба.ИзвестувањеПовеќето од цел ќе испратени во 78 часа по paymentconfirmed...