капка обетки Страница 1 - Century-spring.news

капка обетки Страница 1 - Century-spring.news

капка обетки Страница 1 - Century-spring.news

тигар тотем бесплатен превозот Фабрика трговија на Големо шарм жените квалитет бренд Бела боја Австриската Кристал солза Обетки мода Накит

DEN 63.00 74.40-15 %

започнетекрајотздраво пријатели, добредојдовте ,имаат добра среќен време тука : ) кога ќе се направи ред , ако објектот има diffirent бои, ве молиме оставете порака за бои и квантитетот кои можете да изберете во ред...

99CARATS Нови Доаѓањето на Квалитетот на Гроздобер Златна Боја Черепот Претерани Пенливи Обетки Гроздобер Накит

DEN 287.52

Драги пријатели , ви Благодариме за шопинг во мојата продавница Ве молиме имајте во предвид дека нашата Минимум цел е врз основа на $10 , мешавина на различни предмети е во ред...

ПРОДАЖБА Природни Црвени 4-7mm Круг Корални Dangle 2 инчен Грозје Earring &Stering Сребро 925 студ-ear103 трговија на Големо/мало за Бесплатен превозот

DEN 390.00 512.64-24 %

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА Елеганција ! ВИСТИНСКА 2 инчи(50mm) долго Природни Црвени 47mm Круг Корални Dangle Грозје earring со Stering Сребро 925 студear103Stering Сребро 925 студ(се означени)Опис : Работи : Обетки се направи Копија на Stering Сребро(S925) stud Dangle должина е 50mm,имаат 9 компјутери 4.0 mm црвени корални и 3 компјутери 7mm црвени корални,Добар сјај! Блескави!вредност за понуда! Со добар квалитет и добар сјај! ear103 Должина / Дијаметар : 2 инчи(50mm) / за 4mm,7mm( Ако сте треба повеќе повеќе ѓердан,ве молиме контактирајте со нас...

Супер снабдувач парична казна накит Дизајнер Син Оган Опал Сребро Печат Капка Обетки за жените Мода Накит OE377A

DEN 285.00 379.20-25 %

Чекор 1 Подготви се лизга на хартија,и вратоврска на вашиот прст.Чекор 2 Направи на раскрсницата на хартија.Чекор 3...

Tassel Изјава Капка Обетки Слатка корејски Работ Обетки Акрилик Студ Жените Накит 4A4016

DEN 106.00 141.60-25 %

Вашето внимание ве молиме : 1 Ако цел повеќе од $5 , ние ќе брод пакет преку Кина Пост Регистрирани Воздух Mail и да се стави еден дар во вашиот пакет;2...

BOROSA Нови рачно изработени Сина Циркон Микро Отвори Ѕвезда Шарм Druzy Обетки,Мешавина Боја Мода CZ Камен Капка Обетки за Жените WX685

DEN 2592.00 2880.00-10 %

Материјал : Кубни Циркони & Бакар ГОЛЕМИНА : (Приближно) Камен Големина : 32x24mm Дебелина : 5mm Тежина : (Приближно) 7.0~8.0 g OEM : Ние сме фабрика директно продажба и може да се произведе на вашиот бренд Боја : Како на сликата прикажани

HanCheng Нова Мода Голема рачно производство Метална Жица Dangle Виси Кука Создадени Кристал Капка Обетки За Жените Накит Brincos Bijoux

DEN 221.00 339.36-35 %

Han Cheng Нова Мода Голема рачно производство Метална Жица Dangle Виси Кука Создадени Кристал Капка Обетки За Жените Накит brincos bijoux

Празен Лист Монистра Капка Обетки Шарм Danglers Бохемија Етничка Гроздобер BOHO Празник Уво Накит за Подарок За Жените Обетки

DEN 39.00 49.44-21 %

големина : 7.2*2cmНачин На ПлаќањеПрифаќаме само Зачувам,Кредитна картичка,Western Union.Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката.Превозот УсловиСтандард на Услуги е Кина пост воздухопловната или Хонг Конг пост воздухопловната.Експедитивни Услуги е Кина пост ЕМС.Ние брод понеделник сабота со исклучок на празници...

Европски И Американски Обетки Едноставна Асиметрични Текстура Круг Мулти - Слој Tassel Долго BohemianTassel Earring

DEN 58.00 72.00-19 %

1 : Цел износ помалку од $ 8.,Ние ќе бидеме преку Хонг Конг парцела.Нема број за идентификација на барањето (ве молиме да не се обрне внимание, следење код)Тие обично трае 2035 дена за да стигнат до вашата земја (со исклучок на државни празници)2 : Цел износ повеќе од $ 8 Ние брод преку кина пакет.(Следење код пакет)3 : Цел износ повеќе од $ 150, бесплатна испорака dhl / ems / федекс (Африка, Јужна Америка и некои други оддалечените областиВе молиме прочитајте го и Превозот и Предавање)Бидете сигурни дека ќе испрати парцела што утре...

Класичен Кристал Крстот Обетки за Жените Boho Свадба Партија Накит Гроздобер Златна Боја Долго Tassel Обетки денот на вљубените подароци

DEN 54.00 90.72-40 %

Опис : Материјал : АлуминиумскиМетал : Злато Позлатен Количина : 1 Pair Должина : 137 mm Состојба : 100% Сосема НовПлаќање : Испорака : Одржување : Пакување : Повратни информации :

Manxiuni Долги Обетки Луксузен Сребрен Позлатен Капка Обетки Цвет Циркон Кристал Женски Накит Boucle D'oreille Femme

DEN 84.00 141.12-40 %

Manxiuni Долги Обетки Луксузен Сребрен Позлатен Капка Обетки Цвет Циркон Кристал Женски Накит boucle d'oreille femmeОбетки Тип : Пад ОбеткиПредмет Тип : Обетки парична Казна или Мода : Мода Метали Тип : Бакар челик Материјал : Кубни Циркон Стил : Трендовски Формашема : Топката Пол : Жените Големина : Долго 66.5 cm Пакување, Вклучувајќи : 1 пар earringAnswer : ___________________________ Note : предмети, фотографии, направени од страна на вистински акции под бела светлина ефекти...

Мода Нови Пристигна Бохемски Накит Браун Пердув Монистра Tassels Долго Капка Dangle Обетки За Шарм Жени

DEN 162.00 182.40-11 %

добредојдовте на нашата продавницаНапомена : 1 Ние обезбедуваме мешани нарачка од кина пост воздухопловната(не мин.цел)2.Ние нудиме бесплатен превозот страна на курирската служба DHL.EMS итн...

пар мода кореја Гем Шупливи Од Женски злато свадба партија личност Dangle Conch Обетки жена

DEN 87.00 126.24-31 %

пар мода кореја Гем Шупливи Од Женски злато свадба партија личност dangle Conch Обетки жена ГОЛЕМИНА околу 7*3 CM ТЕЖИНА 11 G бренд YULUCH ПАКЕТ СЕКОЈ ВО ЕДНА OPP ВРЕЌА МАТЕРИЈАЛ АЛУМИНИУМ +ПРИРОДНИ ШКОЛКА

2017 Нови Пристигнување сребро Кубни Циркон Долго Булчински Свадба Обетки Со Монтана Сини Камења Циркони

DEN 576.00 1128.00-49 %

Ви благодариме за посетата !Предмет : 2016 година Нови Пристигнување сребро Кубни Циркон Долго Булчински Свадба Обетки Со Монтана Сини Камења ЦиркониСостојба : НоваМатеријал : сребрен позлатенГолемина на : Verisimilitude За собирање ,не ја пропуштајте.

Бесплатен Превозот топла Вистински поставен ААА+ јужна море 12-15mm бел бисер Earring 14KGP жолто злато

DEN 1410.00 1855.68-24 %

Добредојдовте на мало и големо! Најниска цена! Врвен квалитет! Можете Да Мешавина на различни елементи заедно; Превозот 1.Бесплатен превозот : Ние испрати производи од Кина Пост Воздух Mail или Хонг Конг Пост Воздух Mail...

година Евтини Цена Мода Накит Нов Дизајн Циркон Обетки за Жени или Девојчиња GLE5481

DEN 995.00 1658.40-40 %

.100% бренд.Стил : Злато Позлатен CZ Dangle Обетки Облечен Ocasion : Aniniversary,Ангажирање,Подароци,Партија.Подарок За : Девојка / Жена / Мајка.Погодни За : Млади / Стари / Maturty.Овој накит спогодба со ЕУ за животната средина requirment.GOLA бренд дизајнот на луксузни накит netural2016 година Евтини Цена Мода Накит Нов Дизајн Циркон Обетки за Жени или Девојчиња GLE5481Ние прифаќаме : VISA, Master Card, ЗачувамКога го користите Зачувам, парите се депонирани сигурно во вашиот accont...

Тренди-монистра Нови Стилски Светло Жолто Злато Боја на Портокал Howlite Овална Капка Обетки За Жените Мода Накит

DEN 173.00 247.20-30 %

Трендимонистра Нови Стилски Светло Жолто Злато Боја на Портокал Howlite Овална Капка Обетки За Жените Мода НакитКоличина : 1 парМатеријали : КаменГолемина на : (приближно) 49 X23 mmВкупна Должина : (приближно) 60 mmСостојба : НоваТежина : (приближно) 15 грам / парВе молиме внимание : ќе добиете слични парчиња како слика.Фотографијата не ја покажуваат вистинската големина, ве молиме погледнете во Описот за големината деталиБојата може многу малку поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.

Природен Лимон Калцедон Обетки Поставува Среќа Камен Капка Обетки Круг Монистра Девојка Накит Подароци Додатоци подарок за Денот на Вљубените

DEN 178.00 287.52-38 %

ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија!( Фотографиите се преземени според светла,можеби малку поинаква од Производи, бидејќи на светлата и следење)...

Природен Камен издлабени ѕвезда Howlite Обетки 24*13mm,18.7 G Semiprecious камен мода шарм капка Earring за жени

DEN 758.40

добредојдовте на убава џек ! Природен Камен издлабени ѕвезда Howlite Обетки 24*13mm,18.7 g semiprecioкамен мода шарм капка earring за жениЈас години искуство во скапоцен камен трговија...

Блескава Сина Amazonite Камен Среќа Камен Обетки Круг Монистра Капка Обетки Жените Накит, Подароци Додатоци подарок за Денот на Вљубените

DEN 178.00 287.52-38 %

ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија!( Фотографиите се преземени според светла,можеби малку поинаква од Производи, бидејќи на светлата и следење)...

Dayoff Бохемија Синтетички Камен Earings За Жените Накит Нерегуларни Камења Долго Tassels Обетки Pendientes Mujer E446

DEN 143.52

Добредојдовте на ПотемнаКоличина : 1pairСтил : Обеткидолжина : како фотографијаМатеријал : Синтетички КаменБоја : како на сликата шоудобредојдовте во мојата продавница : Answer : ___________________________ Note : 1.Постојат можат да имаат благо различни бои,бидејќи на компјутерски монитори амбиент...

JYouHF 2017 Нова Мода Капка Обетки Накит Бела Розова Опал Природен Камен Pendant Долги Обетки за Жените Свадба Партија Подароци

DEN 172.00 220.32-22 %

Опис На ПроизводотJYou HF 2017 Нова Мода Капка Обетки Накит Бела Розова Опал Природен Камен Pendant Долги Обетки за Жените Свадба Партија Подароци Точка Име : Бела / Розова опал капка обетки Боја : Бела,Розова Материјал : Циркони,Опал,Камен,Сребро 925 Метал тип : Бакар,Бело злато позлатен Ефект : 100% Алергија слободни Големина : 30мм*7 mm Тежина : 3.5 g Количина : 1 Пар Пакување : Добро спакувани во OPP вреќа Место на потекло : Жеџијанг,Кина Продажбата метод : Мало,Капка шпедиција,трговија на Големо

Бохемски гроздобер национален правец на опашот пердуви долги обетки мода претерани домот Tassel женски обетки

DEN 496.00 661.44-25 %

Добредојдовте во мојата продавницаДобредојдовте во мојата продавница продавница! Како стоки на сликата, тоа е толку чудно убавина! Ако ви се допаѓа, не пропуштајте ја! Јас може да ви даде најниска цена ! Се надеваме дека ќе го направите шопинг среќно тука!Клиенти услуга : Ако имате било каков проблем или прашање, ве молиме да ни кажете на вашиот проблем и во време...

Античкиот Златна Боја Кристал Снег Цвет Обетки Голема Симулирани Бисер Beaded Pendant Обетки За Bridals Свадба Накит

DEN 160.00 179.52-11 %

Античкиот Златна Боја Кристал Снег Цвет Обетки Голема Симулирани Бисер Beaded Pendant Обетки За Bridals Свадба НакитПроизводство : Античкиот Златна Боја Кристал Снег Цвет Обетки Голема Симулирани Бисер Beaded Pendant Обетки За Bridals Свадба НакитРеден Број : ed00581bГолемина на : Должина : 4.5 cmТежина : 18g

Meaeguet Рок Од Не ' Рѓосувачки Челик Накит Крстот Форма Капка Обетки За Жени Мажи Крстови Earring Pendientes

DEN 115.00 191.52-40 %

Meaeguet Рок Од Не ' Рѓосувачки Челик Накит Крстот Форма Капка Обетки За Жени Мажи Крстови Earring Pendientes1.Материјал : 316l не 'рѓосувачки челик ,високо отпор да' рѓа, корозија и tarnishing.2.Вештачки рачно полирање,детали одлучува квалитетот.3.Големина 40mm х 13mm

LASPERAL 1Pairs Нерѓосувачки Челик Топката Шарм Долги Обетки Со Tassels Едноставни Модни Долги Обетки За Жените Накит Декорации

DEN 94.00 120.48-22 %

Ве молиме следете ги нашите продавница да добие пониски фанови " цена !Дополнителни 1%2% попуст1.дали најголемиот дел CSV Пад на превозот2.Не фактура,без цена во колет3.Брз брод освен празникОбјектот Информации * Состојба : 100% Нови * Материјал : Главен Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик; * Големина На : Должина : 5cm; Игла дебелина : 0.8 mm;Топката големина соодветно 8мм, 6mm * Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен * Боја : Сребрена Боја * Тежина : 6.500 g / Пар * Количина : 1 * Дел Бр ...

Multicolor Мулти-кластер Керамика Цвет Обетки Шарм во Домот и романтични Капка Обетки Накит Додатоци за Жени Подарок

DEN 144.00 211.68-32 %

❁ Добра Сестри" ❁Моден Накит бренд име Ла Max Za 100% Сосема Нов и Висок Квалитет Ите у В ода : L0448 Материјал : Алуминиумски, Керамички Тежина:15 g Големина : 1.51.5 cm Количина : 1 BUC / пакет Боја : како на сликата Пол : Жена Applicale Повод : подароци, партија, клуб, ден, итн...

LiiJi Единствен Природен Карибите Сина Larimar Слатководни Бисер Вистински 925 Sterling Silver Dangle Earring За Жените Подарок

DEN 1501.00 1631.52-8 %

Опис На ПроизводотБренд : Lii JiГлавниот камен : Природни Larimar,Вистински БисерСребро Печат : s925Камен Големина : Larimar околу 9mm,Вистински Бисер околу 4mmТежина : Околу 3.6 gСертификат : Ако треба сертификатот ве молам оставете ме порака кога ќе го поставите цел, и ние ќе наплатиме за $3.За нас Ние сме накит компанија,ние правиме накит од себе.Ако имате стил сакате , ние може да го прилагодите за вас.За ДАНОЧНИ Ние ќе ги намали декларираната вредност на објектот цена, која нема да предизвика даночната генерално.Доколку знаеш за твоите земји е прилагодено прашање, ве молиме кажете ни и кои нема да предизвикаат данок...