студ обетки Страница 1 - Century-spring.news

студ обетки Страница 1 - Century-spring.news

студ обетки Страница 1 - Century-spring.news

2013 Нова Пристигнување Слободни Брод Црно Бел Цвет Акрилик Обетки Кристал За Жена Топла ЕП-078 Мин цел $10 =( Микс Цел)

DEN 95.00 118.56-20 %

ПопустНови пристигнувањеТОПЛА ПребарувањеФункција : 1)Материјал : Алуминиум,Кожа2)Боја : Како на сликата шоу3)Пакет : OPP кеси, Надворешниот картонние ја прифати кредитни картички, навремени банкарски трансфери и офлајн плаќање...

Neoglory Цинк Легура чешка Кристал Пеперутка Студ Обетки Жените Флуоресцентни Накит Продажба Топла Продажба на Нови 2018 JS6 Но-e P1

DEN 165.60

Бренд Neoglory Накит Материјал Цинк Легура, 14k Злато Позлатен, Платина Позлатен Објект Студ Обетки Главниот камен чешка Кристал Големина1*1cm Трендовски Стил

Neoglory Сјајна Ѕвезда Дизајнер Студ Обетки Бренд за Накит Австриската Кристал 2018 Нов подарок за Mas

DEN 350.00 480.00-27 %

Бренд Neoglory Накит Материјал Легура Позлатен Објект Обетки Главниот камен Австрија Кристал Големина Трендовски Стил

2015 Година Нови Европски И Американски Парична Казна Накит Nobles Имитација Имитација Бисер Крстот Кристал Круна Обетки Бесплатен Превозот Жени

DEN 45.00 47.04-4 %

1Трговија на големо 1 : Цел износ помалку од $ 8., Ние ќе бидеме преку Хонг Конг парцела.Нема број за идентификација на барањето (ве молиме да не се обрне внимание, следење код)Тие обично трае 2035 дена за да стигнат до вашата земја (со исклучок на државни празници)2 : Цел износ повеќе од $ 8 Ние брод преку кина пакет.(Следење код пакет)3 : Цел износ повеќе од $ 150, бесплатна испорака dhl / ems / федекс (Африка, Јужна Америка и некои други оддалечените областиВе молиме прочитајте го и Превозот и Предавање)Бидете сигурни дека ќе испрати парцела што утре...

925 Sterling Silver црвениот Кристал Студ Обетки за жените мода накит Earings Brinco Brincos Pendientes Orecchini

DEN 384.00 479.52-20 %

dianxiaobao_1dianxiaobao_2фунта сребрен накит,обетки,925 фунта сребро,brinco,фунтасребронакит,обетки за жените,brincos,pendientes,boucle d'oreille,925sterlingсребро,дијамантски накит,sapphire накит,earings,студ обетки,earring,рубин накит,brincos де феста,925 фунта сребро обетки,earing,бисер накит,бисер,boucle d'oreille femme,earings мода накит,aretes,двојно бисер обетки,brincos гроздобер,perlas,канал обетки,златни обетки,cc обетки,пирсинг,brincos ouro,brincos де prata,orecchini,oorbellen,pendientes plata 925,уво ' рскавица обетки,aretes де mujer,pendientes гроздобер,boucles d'oreille жените,изјава обетки,dilataciones oreja,orecchini дона,двојно двострано earring,Материјал : 925 фунта сребро и природни црвени ахатМонистра, големина : за 6mmСтуд обетки големина : 15mmdianxiaobao_3dianxiaobao_4

TOUCHEART Кристал Божиќ Подарок Обетки За Жените Познатиот Бренд Златна боја Earring Мода Накит Brincos Bijoux Ser150066

DEN 137.00 211.20-35 %

Кристал Украси за Божиќни Обетки За Жените Познатиот Бренд Трендовски Earring Мода Накит Партија Brincos Bijoux Ser150066 Стил : Мода Накит / Луксузни Обетки Материјал : Австриската Кристал, Позлатен, Обложено Големина : 2cm*1cm Носи Повод : Свадба / Матурска / Годишнината / Партија Подарок за : Девојка / Жена / Мајка ти Одговара за : Млади и Зрелост женски и Овој накит спогодба со еу за животната средина барања за новодојдени Дизајн Фенси Marquise Круг Капка Обетки

До 2015 Нова Имитација Скапоцен Камен Обетки Ретро Модата Накит Имитација Кристал Имитација Бисер Обетки Три Боја Бесплатен Превозот

DEN 56.00 59.04-5 %

1Трговија на големо 1 : Цел износ помалку од $ 8., Ние ќе бидеме преку Хонг Конг парцела.Нема број за идентификација на барањето (ве молиме да не се обрне внимание, следење код)Тие обично трае 2035 дена за да стигнат до вашата земја (со исклучок на државни празници)2 : Цел износ повеќе од $ 8 Ние брод преку кина пакет.(Следење код пакет)3 : Цел износ повеќе од $ 150, бесплатна испорака dhl / ems / федекс (Африка, Јужна Америка и некои други оддалечените областиВе молиме прочитајте го и Превозот и Предавање)Бидете сигурни дека ќе испрати парцела што утре...

CC Студ Earring Мал Плоштад Обетки За Жените ААА CZ Мода Трендовски Накит Boucle D'oreille Aretes Де Mujer E042

DEN 137.00 210.72-35 %

CC Студ Earring Мал Плоштад Обетки За Жените ААА CZ Мода Трендовски Накит Boucle D'oreille Aretes Де Mujer E042Предмет : Жените Студ Обетки Материјал : 30% Сребро + Бело Злато Позлатен Пакување : Пена Фах Претставуваат : Мода,Класичен,Гроздобер,Романтични Повод : Секојдневниот Носат,Свадба,забава,Ангажираност на Тули Боја : Јасно Циркони : ААА Намалување на : Срцето&Стрелка Продавница Линк : Q1 : Зошто не можам да ги пратите мојата цел ??? A : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус не може да се следи и не мора следење на информации во други земји, вообичаено тоа ќе се 3060 дена да пристигнат...

925 Sterling Silver Кристал Студ Обетки за жените Earring мода накит Earings Brinco Brincos Pendientes Orecchini

DEN 230.00 287.52-20 %

dianxiaobao_1dianxiaobao_2ИЗВЕСТУВАЊЕ ЗА КУПУВАЧИТЕ,Ве молиме мора да прочитајте ги следниве информации пред да почнете да работите ,ви благодариме !1...

Нова мода Sterling Silver чили обетки солидна 925 сребрен едноставна Чили Patte Студ обетки жена партија накит Божиќ подароци

DEN 311.00 379.20-18 %

1.Сите производи се во парк ,ние ќе ја испратите вашата нарачка во рок од 24 часа по завршувањето на фондот кои се занимаваат време.и нашите превозот е многу брзо, Хонгконг Пост Воздух Mail ...

Yiustar Жените Мода Накит Мини Загатка Уво Studs Симпатична Затвореник Симпатична Смешно Подароци За Девојки Девојки

DEN 57.00 95.52-40 %

end24796463031221Материјал : БакарБоја : Злато / Сребрена / Розово Злато (Другите бои може да се сопствени направени)Пакет : 1pc / картичка / opp вреќаВреме на испорака : 27 работни денаВашите дизајни и wholesales се добредојдениПовеќе Квантитет Повеќе ПопустСите Продукции се Директно од Нашата Фабрика

HanCheng Нова Мода Златни Сребрени Позлатен Помине ААА Циркон Крстот Детелина Керамички Студ Обетки За Жените Накит Bijoux Brincos

DEN 408.00 627.36-35 %

Han Cheng Нова Мода Златни Сребрени Позлатен Помине ААА Циркон Крстот Детелина Керамички Студ Обетки За Жените Накит bijoux brincos

DCTVICT 10Pcs трговија на Големо Жените Обетки Злато Saguaro Кактус Студ Обетки Бохемски Накит Brincos Pendientes Hombre

DEN 634.00 720.00-12 %

Модерен дизајн и висок квалитетБренд име : ПРЕКРАСНА ПРИКАЗНАПредмет : студ earringБоја : Сребрена / ЗлатоКоличина за овој оглас : 10pairСостојба : НоваУпотреба : Промотивни подароци,сувенириЕ Прилагодено : ДаМесто на Потекло : Yi Wu Жеџијанг во Кина (копно)

моден кореја Гем Шупливи Од Женски злато свадба партија Conch Обетки жена

DEN 68.00 100.80-33 %

моден кореја Гем Шупливи Од Женски злато свадба партија Conch Обетки жена ГОЛЕМИНА околу 7*2.5 CM ТЕЖИНА 11 G бренд YULUCH ПАКЕТ СЕКОЈ ВО ЕДНА OPP ВРЕЌА МАТЕРИЈАЛ АЛУМИНИУМ +ПРИРОДНИ ШКОЛКА

Европски и Американски мода накит на резолуцијата бутик стил мода обетки трговија на големо производители ноктот капки

DEN 40.00 45.60-12 %

Напомена : Почитувани купувачи,нашата продавница е minimun цел е $ 8 ( може да се меша различни објекти во нашата продавница ).Ви благодариме за вашето разбирање .Имајте пријатен ден!!! Ако не сте задоволни со нашите производи или имате било какви проблеми пред да ја напуштат повратни информации...

Модата жените Круг Метал Ротирачки Три-Димензионални Бисер Обетки За Жените 2017 Нова Топла Продажба Модни Накит

DEN 42.72

Ве молиме ИМАЈТЕ во предвид : 1.Користење на количката да , можете да изберете различни стилови и бои во една цел, погодно вашата шопинг 2...

Oly2u Мода Копчето Студ Обетки Партија Накит Pendientes Plata Brincos Boucle D'oreille Femme 2017 SYED074

DEN 100.00 143.52-30 %

tart2 nМатеријал : сребро 925Боја : Злато / Розово Злато / Сребрена (Другите бои може да се сопствени направени)Пакет : 1pc / Opp вреќаВреме На Испорака : 13 Работни ДенаВашиот Сопствени Дизајни и Wholesales се ДобредојдениПовеќе Квантитет Повеќе ПопустСите Продукции се Директно од Нашата Фабрика

Shuangshuo 2017 Персоналните Нова Мода Обетки Brinco Едноставна Т Бар Студ Обетки Накит за Жените корејски Mariage Подароци

DEN 86.00 143.52-40 %

Материјал : БакарБоја : Злато / Сребрена / Розово злато (Другите бои може да се сопствени направени)Пакет : 1pc / картичка / opp вреќаВреме на испорака : 27 работни денаВашите дизајни и wholesales се добредојдениПовеќе Квантитет Повеќе ПопустСите Продукции се Директно од Нашата Фабрика

Uloveido Бела Свадба Сребро Lotus Студ Обетки за Жени со Камен Симулирани Бисер Earings Мода Накит 15% попуст BL3355

DEN 181.00 213.12-15 %

Uloveido Бела Свадба Сребро LotСтуд Обетки за Жени со Камен Симулирани Бисер Earings Мода Накит Anillos BL3355Uloveido Бела Свадба Сребро LotСтуд Обетки за Жени со Камен Симулирани Бисер Earings Мода Накит Anillos BL3355Uloveido Бела Свадба Сребро LotСтуд Обетки за Жени со Камен Симулирани Бисер Earings Мода Накит Anillos BL3355

Нова Мода Прекрасна Накит Шарм Цвеќиња Студ Едноставни Обетки Кристал Earring За Жени

DEN 41.00 58.08-29 %

100% Сосема Нов и Висок КвалитетТочка Законик : E21Материјал : Алуминиумски,КристалГолемина : 1.7*1.4 cmНето Тежина : 3gКоличина : 1pairБоја : Злато, Сребро, злато се зголемиПол : женитеApplicale Повод : партија,клуб,свадба,дневни и сл.Конверзија : 1 mm=0.0394 инчен 1inch=25.4 mmATT : 1...

Hfarich Нова Мода Едноставна Т Бар Уво Јакна Студ Обетки за Жените Свадба Подароци 2018 студ накит девојка Накит Dropshipping

DEN 74.00 124.32-40 %

Материјал : Бакар / МесингБоја : Злато / Сребрена / Розово Злато (Другите бои може да се сопствени направени)Пакет : 1pc / Картичка / opp вреќаВреме на испорака : 27 работни денаВашиот Сопствени дизајни и wholesales се добредојдениПовеќе Квантитет Повеќе ПопустСите Продукции се Директно Од Нашата Фабрика!

Yiustar 2017 Нова Мода Сребро Мат Авион Студ Earring за Жените Подарок

DEN 100.00 143.52-30 %

Материјал : 925 ФунтаБоја : СребренаПакет : 1pc / картичка / opp вреќаВреме на испорака : 27 работни денаВашите дизајни и wholesales се добредојдениПовеќе Квантитет Повеќе ПопустСите Продукции се Директно од Нашата Фабрика

Hight Квалитет Накит 2017 Нов Моден Дизајн Мраз Кристали Цвет 925 Sterling Silver Студ Обетки за Жените Божиќ Подарок

DEN 248.00 302.40-18 %

Превозот : 1.Нарачки нормално ќе биде предаден во рок од 48 часа по вашата исплата!2.Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 24 часа,инаку,ние ќе брод вашата предмети врз основа на вашиот Зачувам адреса,така бидете сигурни дека тоа е точно.3.Пред ставање нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод.Нормално,тоа ќе трае 1020 дена да пристигнување со авион Mail,и трае 310 дена од Express.4.Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови,губење на време во царина или други евентуално одложување.На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објекти на време.Ако не го добиете вашиот предмети во рок од 30 дена откако ќе се испраќаат,ве молиме контактирајте со нас,а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа.Превозот Метод Листа За Референца : Превозот МетодЦенаПревозот ВремеВреме На ИспоракаМаркаКина Пост Воздух MailНајевтиниот1020 работни дена13 денаНормално ќе чини 25 дена целосноEMSНормално510 работни дена24 часа денаUPSотВисок23 работни дена24 часа денаDHL(HKDHL)Нормално58 работни дена24 часа денаОбично во Јужна Америка земји превозот време ќе биде неколку дена подолго од листата.1.За Воздух Пошта,ако не се примени предмети во рок од 30 дена откако ќе се испраќаат надвор вашата нарачка,ве молиме контактирајте со нас,ние може да ви помогне да ги пратите на тоа.2.За Express(EMS,UPSот,DHL),ако не се примени предмети во рок од 15 дена откако ќе се испраќаат вашата нарачка,ве молиме контактирајте со нас,ние може да ви помогне да ги пратите на тоа.Политика На Враќање : 1.Само неисправни производи ќе бидат понудени за враќање и замена.2.Ако сакате да се вратите или размена на производи,ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена по добивање на пакет,и контакт со неисправни предмети квантитетот и јасни слики.Ние ќе обработиме вашето враќање во рок од 13 работни дена,а ние сме одговорни за сите дополнителни такси превозот.Повратни информации : 1.Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби.2.Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле,ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите проблеми.3.Ако сте задоволни со производи,среќни со договорот,ве молиме да ни даде позитивни повратни информации,тоа е многу важно за нас,ви благодарам многу!Ви благодариме за вашето време! Добредојдовте на нашата продавница!

Најновите бројки Циркон Студ Обетки квалитет циркони циркониум начичкана начичкана златни обетки студ

DEN 244.00 259.20-6 %

Материјал : животната средина бакарни легури Висок квалитет на цирконот Производ површина : без никел Platinum Electroplating шампањ злато позлата (антиалергиски, антиоксидација) Производ големина : 15.3 мм 28.3 mm Циркон Големина : Циркон : 2mm 4mm 1mm 2mm 3мм

Студ Earring 2017 Нов Моден Бисер Накит 925 Фунта Сребро Обетки за Жени, Девојки трговија на Големо Подарок за Денот на Вљубените

DEN 275.00 331.20-17 %

Нашата големо продавница во YiwuПревозот : 1.Нарачки нормално ќе биде предаден во рок од 48 часа по вашата исплата!2.Ве молиме да ми кажете на вашата моментална адреса по вашата исплата во рок од 24 часа,инаку,ние ќе брод вашата предмети врз основа на вашиот Зачувам адреса,така бидете сигурни дека тоа е точно.3.Пред ставање нарачате ве молиме контактирајте со нас за да потврдите вашиот склопот на испорака метод.Нормално,тоа ќе трае 1020 дена да пристигнување со авион Mail,и трае 310 дена од Express.4.Понекогаш тоа ќе биде подолго поради лошите временски услови,губење на време во царина или други евентуално одложување.На тој начин ве молиме почекајте трпеливо кога не го добиете вашиот објекти на време.Ако не го добиете вашиот предмети во рок од 30 дена откако ќе се испраќаат,ве молиме контактирајте со нас,а потоа ние ќе ви помогнат да ги пратите на тоа.Превозот Метод Листа За Референца : Превозот МетодЦенаПревозот ВремеВреме На ИспоракаМаркаКина Пост Воздух MailНајевтиниот1020 работни дена13 денаНормално ќе чини 25 дена целосноEMSНормално510 работни дена24 часа денаUPSотВисок23 работни дена24 часа денаDHL(HKDHL)Нормално58 работни дена24 часа денаОбично во Јужна Америка земји превозот време ќе биде неколку дена подолго од листата.1.За Воздух Пошта,ако не се примени предмети во рок од 30 дена откако ќе се испраќаат надвор вашата нарачка,ве молиме контактирајте со нас,ние може да ви помогне да ги пратите на тоа.2.За Express(EMS,UPSот,DHL),ако не се примени предмети во рок од 15 дена откако ќе се испраќаат вашата нарачка,ве молиме контактирајте со нас,ние може да ви помогне да ги пратите на тоа.Политика На Враќање : 1.Само неисправни производи ќе бидат понудени за враќање и замена.2.Ако сакате да се вратите или размена на производи,ве молиме контактирајте со нас во рок од 3 дена по добивање на пакет,и контакт со неисправни предмети квантитетот и јасни слики.Ние ќе обработиме вашето враќање во рок од 13 работни дена,а ние сме одговорни за сите дополнителни такси превозот.Повратни информации : 1.Ве молиме да го потврдите приемот на производи по што ги доби.2.Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле,ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши сите проблеми.3.Ако сте задоволни со производи,среќни со договорот,ве молиме да ни даде позитивни повратни информации,тоа е многу важно за нас,ви благодарам многу!Ви благодариме за вашето време! Добредојдовте на нашата продавница!

Yiustar Сребро Сина Геометриски Срцето Студ Обетки за Жените Партија Подарок

DEN 100.00 143.52-30 %

Материјал : 925 ФунтаБоја : СребренаПакет : 1pc / картичка / opp вреќаВреме на испорака : 27 работни денаВашите дизајни и wholesales се добредојдениПовеќе Квантитет Повеќе ПопустСите Продукции се Директно од Нашата Фабрика