дијамант сликарство крстот бод Страница 1 - Century-spring.news

дијамант сликарство крстот бод Страница 1 - Century-spring.news

дијамант сликарство крстот бод Страница 1 - Century-spring.news

Diy 5D Дијамант Сликарство Крстот Бод Плоштадот Rhinestones Целосна Смола Мозаик Дијамант Везови Ангел Девојка Везана Декор

DEN 255.00 335.52-24 %

Драги ценети купувачи, ве Молиме да обрнете внимание! Ние се продава дијамант слики се полуготовиот производ не содржи рамка! DIY дијаманти pasting колекции.Ние се продава дијамант сликарство материјал е Зелена смола, целиот мозаик модели се drilled надвор со смола дијамант, база на мапата со лепило ткаенина...

Diy дијамант сликарство постави ТРИ МАЧКА 30X35CM крстот дијамант кристал стап слика плоштадот вежба целосна кристал дијамант BR16

DEN 734.00 1439.52-49 %

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА!Вашата поддршка е секогаш нашата мотивација!!!Diy дијамант сликарство постави ТРИ МАЧКА 30 X35 CM крстот дијамант кристал стап слика плоштадот вежба целосна кристал дијамант #BR16Големини на располагање : 30*35cm Материјал : Памук и Квадрат дијамант употреба : diy дијамант слика ; дијамант везови сликарство;Она што е DIY дијамант сликарство?Дијамант сликарство е нов популарни производи...

ZOOYA 5D DIY дијамант везови црвена роза&љубов срцето куп дијаманти сликарство Крстот Бод полн плоштад Кристал мозаик декорација

DEN 236.00 362.88-35 %

добредојдовте на нашата продавница Сите производи се направени директно од нашата фабрика Ние се обезбеди дијамант сликарство,ако треба,ве молиме договорот нас да Изберете шаблон Тип: / / / / / За слика Бренд име : zhui ѕвезда Porduct име : Нова генерација DIY дијамант сликарство Дијамант type : Full вежба дијамант Пакување : Боја Кутија / Кеса Димензии : ако сакате други големини,ве молиме контактирајте со нас,ние може да го прилагодите За нашите дијамант Ние избрани животната срединапријателски смола материјали, производство во согласност со DMC меѓународната стандардна боја картичка, дијаманти за вкупно 447 видови, може точно да покаже сликата на бои шема за филтрирањеНашите смола дијаманти со брилијантен боја, 447 бои , употреба на еколошки смола материјал, нетоксични и невкусна предслужи за долго време, Не е лесно да исчезнат, да се обезбеди слика aestheticism и реални.База на материјали се направени на HD oilcloth и боја , секој соодветните боја блок се претставени преку писмо, Пост во дупчење процес може да се издвои од страна на соодветните вежба боја и писмо...

Целосна дијамант 5D DIY дијамант сликарство срна дијамант везови подарок крстот бод слика Мозаик живеење декорација XPZ

DEN 214.00 266.88-20 %

Porduct име : Нова генерација DIY дијамант paiting Рубикова Коцка дијамант Сликарство Функција : Плоштадот дијамант ; Дијамант покривање на платно заврши , тоа е полна дијамант вез Материјал : Нова генерација Круг Смола Дијамант со 447 DMC Бои Пакување : Боја Кутија / Торба Повеќенаменски : Може да се користи во Спалната соба, Dinning Соба, Бања, Бања, Кујна, Студија, Дом, Канцеларија, Хотел, Ресторан и Бар Процес : Нова технологија , со Различни плоштадот дијаманти и други дијамант ...

2017 топла ново Момче Gir бакнеж Дијамант Сликарство Полн круг DIY 5D Мозаик Сликарство Отпадоци Љубовник Крстот Бод Дома Декор Дете Подароци

DEN 223.00 437.28-49 %

Функција : Круг дијамант сликарство Материјал : 2.8 mm Круг Смола Дијамант Употреба : почетна / Хотел / Канцеларија Декорација,Уникатен Подарок За Вежба : 100% Целосна Вежба За Рамка : Без Рамка, Откако ќе заврши потребни за адхезија на локалните купи Рамка За Пакет : 30x40cm пакет со кутија Пакет Вклучуваат : Пакување кутија / торба, точка вежба пенкало, дупчење кал, шен вежба плоча, везени крпа, вентил торба...

Нови 5D Diy Дијамант Сликарство Религија Свети семејство Дијамант Мозаик Везана Занаети Везови Крстот Бод свети оркестарот BEF107

DEN 486.00 736.80-34 %

Внимание : Нашата дијамант сликарство е без рамка,и тоа не е готов слика,што треба да заврши себе.Име на производ : DIY Дијамант СликарствоБренд : MANHUIГолемина на слика : 30*30cm 35*35cm 40*40cm 45*45см 50*50cm 55*55cm 60*60см 65*65cm 70*70cmБоја Количина : 3045 БоиУпотреба : Почетна / Хотел / Канцеларија Декорација,Уникатен ПодарокDiamond Материјал : Смола ДупчењеЗа Вежба : 100% Полн Круг ДијамантЗа рамка : Без Рамка, Откако ќе заврши потребни за адхезија на локалните купи РамкаПлатно Пакет : Навивам , Избегне НабориПакет вклучуваат : комплетна вежба, печатен текстил, алаткиЗАБЕЛЕШКА : Како и со светлосни ефекти, објекти можеби малку повеќе слики.И овој одличен квалитет Дијамант сликарство е без рамка за да се задржи надолу превозот цена,Ако сакате други големина,ве молиме контактирајте со насОна што е дијамант слика : Дијамант сликарство, исто така познат како на DIY Дијамант Сликарство, е дијамант дизајнер кој е комбинација на исклучителна пенливи вештачки рамен дијаманти (некои несакани вежби) и добро дизајнирани модели...

5 компјутери 5d Diy Дијамант Сликарство природата Шума,Водопад,Подарок Декор Дијамант Мозаик Везови Rhinestones Шема ѕид уметност

DEN 1831.00 2952.96-38 %

5 компјутери 5d diy Дијамант Сликарство природата Шума,Водопад,Подарок Декор Дијамант Мозаик Везови Rhinestones Шема ѕид атр Големина : 20x33cmx2pcs+20x50cmx2pcs+20x67cmx1pcsМатеријалПамук и смола дијамантСтавки вклучени1...

5D Дијамант Сликарство Крстот Бод Две мали ангели Целосна Вежба Смола Spuare Дијамант Везови Дијамант Мозаик Дома Декор BEF118

DEN 479.00 736.80-35 %

Внимание : Нашата дијамант сликарство е без рамка,и тоа не е готов слика,што треба да заврши себе.Име на производ : DIY Дијамант СликарствоБренд : MANHUIГолемина на слика : 30*30cm 35*35cm 40*40cm 45*45см 50*50cm 55*55cm 60*60см 65*65cm 70*70cmБоја Количина : 3045 БоиУпотреба : Почетна / Хотел / Канцеларија Декорација,Уникатен ПодарокDiamond Материјал : Смола ДупчењеЗа Вежба : 100% Полн Круг ДијамантЗа рамка : Без Рамка, Откако ќе заврши потребни за адхезија на локалните купи РамкаПлатно Пакет : Навивам , Избегне НабориПакет вклучуваат : комплетна вежба, печатен текстил, алаткиЗАБЕЛЕШКА : Како и со светлосни ефекти, објекти можеби малку повеќе слики.И овој одличен квалитет Дијамант сликарство е без рамка за да се задржи надолу превозот цена,Ако сакате други големина,ве молиме контактирајте со насОна што е дијамант слика : Дијамант сликарство, исто така познат како на DIY Дијамант Сликарство, е дијамант дизајнер кој е комбинација на исклучителна пенливи вештачки рамен дијаманти (некои несакани вежби) и добро дизајнирани модели...

3 еез 5D DIY Дијамант Сликарство Кристал Крстот Бод комплет Мозаик Целосно 5D Дијамант Декоративни цртежи Дијамант везови Кафе

DEN 624.00 905.28-31 %

3 еез 5 D DIY Дијамант Сликарство Кристал Крстот Бод комплет Мозаик Целосно 5 D Дијамант Декоративни цртежи Дијамант везови Кафе Големина : 20x20cmx3pcs 30x30cmx3pcs 40x40cmx3pcs 50x50cmx3pcsМатеријалПамук и смола дијамантСтавки вклучени1...

Јин Јанг желудник Нови занаети дијамант сликарство Diy дијамант везови колекции цвет целосна дијамант слика мозаик крстот бод

DEN 236.00 341.76-31 %

Јин Јанг желудник Нови занаети дијамант сликарство diy дијамант везови колекции цвет целосна дијамант слика мозаик крстот бод везана Големина : 20x25cm 25x30cm 30x40cm 40x50 cm 45 x60cm 50x65cm 55x70cmDIY Дијамант СликарствоМатеријалПамук и смола дијамантСтавки вклучени1...

дијамант сликарство мачка,мачка мирис на пеперутка,дијамант везови полна,дијамант слика,diy,дијамант сликарство мачка H237

DEN 222.00 427.20-48 %

дијамант сликарство мачка,"мачка мирис на пеперутка",дијамант везови полна,дијамант слика,diy,дијамант сликарство мачка H237Драги пријатели, ви благодариме за купување дијамант вез во нашата продавница,ние ќе ги пакет и во меур торба и ја стави во убава подароци ,а потоа ги достави до брзо!!! Ние сме професионални фабрика и да се фокусира на висок квалитет на DIY дијамант сликарство крстот бод за 8 години,не си многу убава кристал слики во нашата продавница и цените се евтини,ве молиме кликнете во нашата продавница да се избере дијамант мозаик ви се допаѓа најдобро...

5D DIY Дијамант Сликарство Птици хранењетоИкона Целосна Дијамант Везови Крстот Бод Кристал Мозаик Сликарство Божиќ Подарок

DEN 228.00 330.72-31 %

5 D DIY Дијамант Сликарство "Птици хранењето"Икона Целосна Дијамант Везови Крстот Бод Кристал Мозаик Сликарство Божиќ Подарок Големина : 20x25cm 25x30cm30x40cm 40x50cm 45x60cm 50x65cm 70x55cmDiy дијамант сликарствоМатеријалПамук и смола дијамантСтавки вклучени1...

5d Diy Дијамант Сликарство Крстот Бод Религија Исус Rhinestones 3d Дијамант Везови дева Марија дијамант Мозаик икона Занаетите

DEN 236.00 341.28-31 %

5d Diy Дијамант Сликарство Крстот Бод Религија Исус Rhinestones 3d Дијамант Везови дева Марија дијамант Мозаик икона Занаетите, Големина : 25x30cm 30x40cm 40x50cm 45x60cm 50x65cm 70x55cmDiy дијамант сликарствоМатеријалПамук и смола дијамантСтавки вклучени1...

дијамант вез,цвеќе на полица,дијамант сликарство целосна Sqaure,diy,5d,дијамант сликарство цвеќиња H227

DEN 222.00 427.20-48 %

дијамант вез,"цвеќе на полица",дијамант сликарство целосна sqaure,diy,5d,дијамант сликарство цвеќиња H227Драги пријатели, ви благодариме за купување дијамант вез во нашата продавница,ние ќе ги пакет и во меур торба и ја стави во убава подароци ,а потоа ги достави до брзо!!! Ние сме професионални фабрика и да се фокусира на висок квалитет на DIY дијамант сликарство крстот бод за 8 години,не си многу убава кристал слики во нашата продавница и цените се евтини,ве молиме кликнете во нашата продавница да се избере дијамант мозаик ви се допаѓа најдобро...

DIY Дијамант Сликарство Крстот Бод Везана 5D Дијамант Мозаик Дијамант Везови Сите Апстракт Убава Самовила Шема Хоби

DEN 273.00 440.64-38 %

DIY Дијамант Сликарство Крстот Бод Везана 5 D Дијамант Мозаик Дијамант Везови Сите Апстракт Убава Самовила Шема ХобиГолемина на Слика : 20x25,20x30,25x35,30x40,35x45,38x50cm,45 x60cm ,50 x70cm Porduct име : Нова генерација DIY дијамант paiting emborideryРубикова Коцка дијамант Сликарство Функција ; Дијамант покривање на платно заврши , тоа е полн Плоштад дијамант вез Материјал : Нова генерација Смола Дијамант со 477 DMC Бои Пакување : Боја Кутија / Торба Повеќенаменски : Може да се користи во Спалната соба, Dinning Соба, Бања, Бања, Кујна, Студија, Дом, Канцеларија, Хотел, Ресторан и БарDIY Дијамант сликарство производството чекори a...

ЗГОЛЕМИ цвет слика 3D Diy Дијамант сликарство Крстот Бод 5d Дијамант Везови дома декор дијамант мозаик

DEN 309.00 441.60-30 %

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦАВашата поддршка е секогаш нашата мотивацијаПочитувани ,се обрне внимание ! ние се продава дијамантсликите се полуготовиот производ доза не вклучуваат рамка.За Големина На : Платно големина : 70 *28cmНа големина на слика : 65 *23cmСите димензии се мери со рака ,па ве молиме да се овозможи 13 смПримена : home / хотел / канцеларија декорација & подарокДијамант тип : Рубикова Коцка Круг ДијамантЗа дијамант количина : со 30% повеќе од количината на дијамант, апсолутна доволноДијаметарот на дијамант : 2.8 mmDIY дијамант сликарство карактеристики : 1...

плоштад вежба Бели Гулаби современ дом декорација Diy дијамант сликарство цвеќиња везана целосна 3d дијамант везови сликарство

DEN 241.00 349.44-31 %

плоштад вежба Бели Гулаби современ дом декорација diy дијамант сликарство цвеќиња везана целосна 3d дијамант везови сликарство Големина : 20x25cm 25x30cm 30x340cm 40x50cm 50x65cm 55x70cmD IY Дијамант СликарствоМатеријалПамук и смола дијамантСтавки вклучени1...

5D DIY Дијамант Сликарство Цвет 3D Мозаик Rhinestones Полн Круг Вежба Крстот Бод Дијаманти Везови Колекции Дома Декор RY212

DEN 204.00 240.00-15 %

5 D DIY Дијамант Сликарство Цвет 3 D Мозаик Rhinestones Полн Круг Вежба Крстот Бод Дијаманти Везови Колекции Дома Декор RY212 ПРАШАЊА и одговори П : Дали дијамант вежба платно заврши ? A : Драг пријател , сите наши производи се во целосна вежба сликарство , тоа е 100% се вежба , да се заврши вежба , целата платно треба вежба дијамант ...

Целосна DIY 5D Дијамант Сликарство Црвена и убавина фотографии Крстот Бод Дијамант Везови Модели Rhinestones Дијамант Мозаик H417

DEN 202.00 240.00-16 %

100% Целосна DIY 5 D Дијамант Сликарство Црвена и убавина фотографии Крстот Бод Дијамант Везови Модели rhinestones Дијамант Мозаик H417 Опис на Производот Porduct име : Полн плоштад дијамант Сликарство Функција : тоа е целосна дијамант вез Материјал : Нова генерација на Плоштадот Смола Дијамант со 447 DMC Бои Пакување : Навива пакување за сите големини;) Повеќенаменски : Може да се користи во Спалната соба, Dinning Соба, Бања, Бања, Кујна, Студија, Дом, Канцеларија, Хотел, Ресторан и Бар Процес : Нова технологија, Забава за декорација се користи, подароци, направете го тоа со една те сакам : ) Техника : Дијамант Везови Шаблон Тип : Diy Дијамант Сликарство Стил : Дома Декор Завршување : Недовршени,ќе Треба рачно изработени Материјал на Дијамант : кристал Детали : Делумно дијамант со слика колекции внатрешни детали : Смола честички, Основната ткаенина, Цртежи, Форцепс, Плоча Сите големина може да се прилагоди ...

Месечината Animal Моделот На Дијамант Сликарство Крстот Бод Бела Еднорог Целосна Rhinestones Везови Пејзаж Вежба Дијамант Мозаик

DEN 332.00 535.68-38 %

YUMEART Месечината Animal Моделот на Дијамант Сликарство Крстот Бод Бела Еднорог Целосна Rhinestones Везови Пејзаж Вежба Дијамант Мозаик sГолемина на Слика : 20x30,25x35,30x40,38x50,45x60,50x70cm Porduct име : Нова генерација DIY дијамант paiting emborideryРубикова Коцка дијамант Сликарство Функција ; Дијамант покривање на платно заврши , тоа е полн Плоштад дијамант вез Материјал : Нова генерација Смола Дијамант со 477 DMC Бои Пакување : Боја Кутија / Торба Повеќенаменски : Може да се користи во Спалната соба, Dinning Соба, Бања, Бања, Кујна, Студија, Дом, Канцеларија, Хотел, Ресторан и БарDIY Дијамант сликарство производството чекори a...

Овошје уште живот Дијамантски Крст Бод 5D Diy Дијамант Сликарство Rhinestones Везови Смола Set Canvas Занает Изработка на Мозаик

DEN 681.00 840.00-19 %

Име на производ : Генерација плоштадот смола DIY дијамант paiting Функција : плоштадот дијамант ; Дијамант покривање на платно заврши , тоа е полна дијамант вез Материјал : Нова генерација на плоштадот Смола Дијамант со 477 DMC Бои Пакување : Боја Кутија / Торба Повеќенаменски : Може да се користи во Спалната соба, Dinning Соба, Бања, Бања, Кујна, Студија, Дом, Канцеларија, Хотел, Ресторан Производител : СМ дијамант сликарство фабрика Почитуван Кориснику , На слика целата слика од плоштадот дијаманти ...

5d Diy Дијамант Сликарство Комплет Плоштадот Дијамант Rhinestones Крстот Бод Комплет Дијамант Везови Мозаик Љубовници бакнеж Везана ST136

DEN 202.00 240.00-16 %

5d Diy Дијамант Сликарство Комплет Плоштадот Дијамант Rhinestones Крстот Бод Комплет Дијамант Везови Мозаик Љубовници бакнеж Везана ST136Опис на производот Porduct име : Полн плоштад дијамант Сликарство Функција : тоа е целосна дијамант вез Материјал : Нова генерација на Плоштадот Смола Дијамант со 447 DMC Бои Пакување : Навива пакување за сите големини;) Повеќенаменски : Може да се користи во Спалната соба, Dinning Соба, Бања, Бања, Кујна, Студија, Дом, Канцеларија, Хотел, Ресторан и Бар Процес : Нова технологија, Забава за декорација се користи, подароци, направете го тоа со една те сакам : ) Техника : Дијамант Везови Шаблон Тип : Diy Дијамант Сликарство Стил : Дома Декор Завршување : Недовршени,ќе Треба рачно изработени Материјал на Дијамант : кристал Детали : Делумно дијамант со слика колекции внатрешни детали : Смола честички, Основната ткаенина, Цртежи, Форцепс, Плоча Сите големина може да се прилагоди ...

Дијамант Сликарство Везови Мајка љубовта Нашата Дама 5D Целосна Крстот Бод Сликарство Кристал Занает Подарок Сликарство Ѕид Оркестарот HL577

DEN 234.00 278.40-16 %

Дијамант Сликарство Везови Мајка љубовта Нашата Дама 5 D Целосна Крстот Бод Сликарство Кристал Занает Подарок Сликарство Ѕид Оркестарот HL577 Опис на Производот Porduct име : Полн плоштад дијамант Сликарство Функција : тоа е целосна дијамант вез Материјал : Нова генерација на Плоштадот Смола Дијамант со 447 DMC Бои Пакување : Навива пакување за сите големини;) Повеќенаменски : Може да се користи во Спалната соба, Dinning Соба, Бања, Бања, Кујна, Студија, Дом, Канцеларија, Хотел, Ресторан и Бар Процес : Нова технологија, Забава за декорација се користи, подароци, направете го тоа со една те сакам : ) Техника : Дијамант Везови Шаблон Тип : Diy Дијамант Сликарство Стил : Дома Декор Завршување : Недовршени,ќе Треба рачно изработени Материјал на Дијамант : кристал Детали : Делумно дијамант со слика колекции внатрешни детали : Смола честички, Основната ткаенина, Цртежи, Форцепс, Плоча Сите големина може да се прилагоди ...

2017 Нови Целосна Област Нагласи Дијамант Везана Diy Дијамант Сликарство Комплет Дијамантски Крст Бод Растенија Везови RY385

DEN 204.00 240.00-15 %

2017 Нови 100% Целосна Област Нагласи Дијамант Везана Diy Дијамант Сликарство Комплет Дијамантски Крст Бод Растенија Везови RY385 ПРАШАЊА и одговори П : Дали дијамант вежба платно заврши ? A : Драг пријател , сите наши производи се во целосна вежба сликарство , тоа е 100% се вежба , да се заврши вежба , целата платно треба вежба дијамант ...

Дијамант везови 5D пејзаж дијамантски крст бод кристал Круг дијамант поставува недовршени декоративни Diy дијамант сликарство RY391

DEN 200.00 235.20-15 %

Дијамант везови 5 D пејзаж дијамантски крст бод кристал Круг дијамант поставува недовршени декоративни diy дијамант сликарство RY391 ПРАШАЊА и одговори П : Дали дијамант вежба платно заврши ? A : Драг пријател , сите наши производи се во целосна вежба сликарство , тоа е 100% се вежба , да се заврши вежба , целата платно треба вежба дијамант ...

DIY Дијамант сликарство рачно изработени Крстот бод комплет Дијамант везови Цртан филм Белата Зајак 5d Дијамант мозаик Паста шема Монистра

DEN 138.00 172.80-20 %

Почитувани, се обрне внимание! Ние се продава дијамант слики се полуготовиот производ не содржи рамка!Ние се продава дијамант сликарство материјал е смола, целиот мозаик модели се drilled надвор со смола дијамант, база на мапата со лепило фото хартија...

Посебен Облик,Дијамант Вез,Цвет,паун,5D,Дијамант Сликарство,Крстот Бод,3D Дијамант Мозаик,Декорација,Божиќ дома

DEN 1478.00 2640.00-44 %

Други луѓе кои продаваат ниска цена е не даде следење на број.Пратката ќе ја изгуби.Но, ние испрати од Aliexpress стандард за Испорака,можете да ги пратите на тоа по што ние го бродот.DIY Круг Дијамант Сликарствокрпа големина : вкупно околу 120*50 cm,150*60см,180*70cmголемина на слика за 112*42 см,142*52cm,172*62cmтежина : околу 1 KGкомплет вклучува : 100% точни печатени крпа.rhinestones,пенкало,мала плочаколичина : едно парчепакет : силна цевка.Тоа е полна дијамант сликарство.целата слика треба да пломба дијаманти.ве молиме погледнете детали подолу.3 D 5 D DIY Дијамант Сликарство Црвениот Цвет Вазна Кристал Крстот Бод Колекции Дијамант Везови Везана Поставите Евтини Бесплатен Превозот САД$ 23.80 / парчерачно изработени diy 5d дијамант везови сликарство Исус со книга религија Русија иконата за човекови rhinestones фотографии на кристали мозаик парчеdiy 3d 5d тркалезна мозаик дијамант везови крстбод слика на кристали декоративни сликарство кристал животинско сина паун парче5d diy дијамант сликарство кристал Златна Феникс дијамант везови животни, птици крстот бод слика rhinestones дома декорација парчеНови 5d diy дијамант сликарство животни, птици љубовник феникс крстот бод круг кристал фотографии на кристали везови комбинација парчеDIY 5 D Дијамант Извезени Слики Кристал Пејст 3 D Дијамант Бод Алатки за Полнење на Животните Љубовник Опашот На Седи Декор парчеплоштад вежба diy дијамант сликарство поставите везови цртан филм убавина цвет самовила целосна rhinestones 4 стилови пејст налепница слики парчеdiy 5d ikons круг дијамант сликарство религија везови колекции за Русија човековите Богородица и Дете шема мозаикот на слики најновите парчеDIY 3 D Круг Дијамант Сликарство Везови Кристал Кристал Вежба Везана 5d Крстот Бод Комплет Европската Пурпурна Лаванда Цвет парчекруг diy дијамант сликарство 5d кристал везови rhinestones везана куќа декорација слива цвет орхидеи бамбус chrysanthemum парче5 D 3 D DIY Везови Животинско Сина Феникс Крстот Бод Колекции Модел Кристал Кристал Круг Дијамант Сликарство Технологија Мозаик парчеdiy фотографии на кристали 5d крстот бод модели везови дијамант сликарство rhinestones религија Русија човековите комбинација занаети парчесе поставува за занаети крстот бод дијаманти везови diy комплет сликарство цвеќиња лили, rhinestones пејст слики мозаик 5d круг вежба парчеНОВИ 5 D Кристал Пејст Везана Везови Diy Триптих Дијамант Сликарство Комплет Крстот Бод Цвеќиња, Растенија Злато Богата LotпарчеНа Продажба DIY 5d Круг дијамант Мозаик Сликарство Лебеди Љубов Засекогаш срце до Срцето Rhinestones Везови Кристали Животни 121*50cm парче5d DIY Круг Дијамант Сликарство Поставите Пеперутка Magnolia Смола Кристал Пејст 3d Крстот Бод Везана Дома Декорирање 125*47cm парче

Diy Плоштадот Дијамант Сликарство Крстот Бод Дијамант Везови Шума убавина Шема Хоби И Дијамант Мозаик Божиќ HL573

DEN 234.00 278.40-16 %

Diy Плоштадот Дијамант Сликарство Крстот Бод Дијамант Везови Шума убавина Шема Хоби И Дијамант Мозаик Божиќ HL573 Опис на Производот Porduct име : Полн плоштад дијамант Сликарство Функција : тоа е целосна дијамант вез Материјал : Нова генерација на Плоштадот Смола Дијамант со 447 DMC Бои Пакување : Навива пакување за сите големини;) Повеќенаменски : Може да се користи во Спалната соба, Dinning Соба, Бања, Бања, Кујна, Студија, Дом, Канцеларија, Хотел, Ресторан и Бар Процес : Нова технологија, Забава за декорација се користи, подароци, направете го тоа со една те сакам : ) Техника : Дијамант Везови Шаблон Тип : Diy Дијамант Сликарство Стил : Дома Декор Завршување : Недовршени,ќе Треба рачно изработени Материјал на Дијамант : кристал Детали : Делумно дијамант со слика колекции внатрешни детали : Смола честички, Основната ткаенина, Цртежи, Форцепс, Плоча Сите големина може да се прилагоди ...

Целосна дијамант везови Крајбрежје пурпурна убавина слика Diy 5D дијамант Сликарство дома декор дијамант мозаик Везана крстот HL571

DEN 234.00 278.40-16 %

Целосна дијамант везови Крајбрежје пурпурна убавина слика diy 5 D дијамант Сликарство дома декор дијамант мозаик Везана крстот HL571 Опис на Производот Porduct име : Полн плоштад дијамант Сликарство Функција : тоа е целосна дијамант вез Материјал : Нова генерација на Плоштадот Смола Дијамант со 447 DMC Бои Пакување : Навива пакување за сите големини;) Повеќенаменски : Може да се користи во Спалната соба, Dinning Соба, Бања, Бања, Кујна, Студија, Дом, Канцеларија, Хотел, Ресторан и Бар Процес : Нова технологија, Забава за декорација се користи, подароци, направете го тоа со една те сакам : ) Техника : Дијамант Везови Шаблон Тип : Diy Дијамант Сликарство Стил : Дома Декор Завршување : Недовршени,ќе Треба рачно изработени Материјал на Дијамант : кристал Детали : Делумно дијамант со слика колекции внатрешни детали : Смола честички, Основната ткаенина, Цртежи, Форцепс, Плоча Сите големина може да се прилагоди ...

DIY дијамант сликарство мачка крстот бод слики 5d дијамант везови мачки сликарство Rhinestones дијамант сликарство животинско Diy комплет

DEN 239.52

DIY дијамант сликарство мачка крстот бод слики 5d дијамант везови мачки сликарство rhinestones дијамант сликарство животинско diy комплет Напомена : Ова е DIY дијамант сликарство,не заврши слика,што треба да заврши со себе.Сите големини се мерат со рака,па ве молиме да се овозможи 12cm разлика.Име на производ : DIY Дијамант Сликарство Diamond Материјал : Смола Дијамант За Дијамант : Коцка Круг Дијамант Canva Вкупната Големина : 30cm*30cm Тежина : Околу 69 g / пакет За рамка : Без Рамка,По завршена,ќе треба да се купи рамка со себе Пакет вклучуваат : дијаманти, печатен текстил, алатки Платно Пакет : Навивам , Избегне Набори Употреба : почетна / Хотел / Канцеларија Декорација, Уникатен Подарок DIY Дијамант Сликарство Комплет 1.Доволно смола дијаманти...

дијамант везови кафе слика на Rhinestones Поставува Almaznaya мозаик 5d Diy дијамант сликарство кристал платно за везови

DEN 377.00 639.36-41 %

Име На Производ : Дијамант Везови / Дијамант Мозаик / Дијамант Сликарство Употреба : Почетна / Хотел / Office / Свадба Deocration / Луксузни Подароци...

Нова Жешка DIY Дијамант Сликарство полн плоштад вежба дома декор Сликарство Крстот Бод Везови Овошје Мозаик слика

DEN 234.00 292.80-20 %

Почитувани, се обрне внимание! Ние се продава дијамант слики се полуготовиот производ не содржи рамка!Ние се продава дијамант сликарство материјал е смола, целиот мозаик модели се drilled надвор со смола дијамант, база на мапата со лепило фото хартија...

3D Семејство Забава Моделот на Дијамант Везови DIY Везана Дијамант Сликарство Крстот Бод Целосна Вежба Кристал Сликарство Оркестарот RS86

DEN 396.00 746.40-47 %

Title : 3 D Семејство Забава Моделот на Дијамант Везови DIY Везана Дијамант Сликарство Крстот Бод Целосна Вежба Кристал Сликарство Оркестарот RS86Answer : ___________________________ Note : Ние сите дијамант сликарство Ки т не спаѓаат надвор од рамката на границата! Ако моделот и големината не е задоволи вас во нашата продавница...

5d Diy дијамант сликарство крстот бод дијамант мозаик плоштадот вежба целосна везови слика на Rhinestones материјал за рачно изработени

DEN 234.00 292.80-20 %

Porduct име : Нова генерација DIY дијамант paiting Рубикова Коцка дијамант Сликарство Функција : Плоштадот дијамант ; Дијамант покривање на платно заврши , тоа е полна дијамант вез Материјал : Нова генерација Круг Смола Дијамант со 447 DMC Бои Пакување : Боја Кутија / Торба Повеќенаменски : Може да се користи во Спалната соба, Dinning Соба, Бања, Бања, Кујна, Студија, Дом, Канцеларија, Хотел, Ресторан и Бар Процес : Нова технологија , со Различни плоштадот дијаманти и други дијамант ...

5d Diy дијамант сликарство крстот бод дијамант мозаик плоштадот вежба целосна везови слика на Rhinestones материјал за рачно изработени

DEN 234.00 292.80-20 %

Почитувани, се обрне внимание! Ние се продава дијамант слики се полуготовиот производ не содржи рамка!Ние се продава дијамант сликарство материјал е смола, целиот мозаик модели се drilled надвор со смола дијамант, база на мапата со лепило фото хартија...