накит сетови Страница 1 - Century-spring.news

накит сетови Страница 1 - Century-spring.news

накит сетови Страница 1 - Century-spring.news

Најниска Цена!10мм Мешани нов стил Hotsale Микро Отвори Диско Топка Монистра Кристал Shamballa Сет со нараквица ѓердан за жени

DEN 209.00 379.68-45 %

Ова е нашиот shamballa монистра во нашата продавница.ние ги користиме овие мушка да се направи shamballa jewelly како белегзија или earring или ѓердан...

бесплатен превозот Wholesales топла популарни Австриската Кристал симпатична мачка ехиден Pendant ѓердан обетки мода накит Set 6 бои

DEN 100.80

започнетекрајотздраво пријатели, добредојдовте ,имаат добра среќен време тука : ) кога ќе се направи ред , ако објектот има diffirent бои, ве молиме оставете порака за бои и квантитетот кои можете да изберете во ред...

OMH трговија на големо мода се Зголеми злато или сребро 925 љубов срцето шупливи од Жените девојки подарок ѓердан + Обетки Накит сетови TZ34

DEN 288.00 302.40-5 %

Материјал : кристал+Розово Злато / 925 сребрен(Висок квалитет)големина на : Ѓердан : 45см + 5 смБоја : Злато или сребро.Состојба : 100% новиКоличина : 1setКарактеристики на производот : светот на Модата популарни елементКонверзија на : 1 mm = 0.0394 инч, 1 инч=2.54 см1 сет Европа стил мода враќање на античките начини кристал легура мачка студ обетки+прстени+ clavicle ѓердан накит сетови xl640 OMH трговија на големо Ангел Tearl 18 KT бело злато Австриската кристали мода Pendant Обетки + ѓердан Накит поставите 4288 OMH трговија на големо Вода Капка 18 KT бело злато Австриската кристали мода Pendant Обетки + ѓердан Накит поставите 4156 OMH трговија на големо ОЛ Стил 18 KT бело злато Австриската кристали мода Pendant срцето Обетки + ѓердан + хривнија Накит поставите 4375 OMH трговија на големо Вистинска Љубов 18 KT бело злато Австриската кристали мода Pendant 925 сребрен срцето Обетки + ѓердан Накит поставите 4186 OMH трговија на големо Жетвата 18 KT бело злато Австриската кристали мода Pendant Обетки +хривнија + ѓердан Накит поставите 4172 OMH трговија на големо Океанот Срцето 18 KT бело злато Австриската кристали мода Pendant срцето Обетки + ѓердан Накит поставите 2308 OMH трговија на големо хан издание прекрасни паун 18 kt кристали кристал мода ѓердан Обетки "Жените девојки подарок Накит сетови TZ15 Плаќање : методи за Плаќање достапен во Alixpressinclude : Кредитна Картичка во Реално Време OMH трговија на големо1 : Цел износ е помал од $12.,ние ќе преку Хонг Конг парцела испорака.Нема следење на број пребарување (ве молиме да не обрне внимание на следење код)Тие се обично трае 2035 дена за да стигнат до вашата земја (освен празници)2 : Цел износ повеќе од $ 12, ние ќе преку Кина пост испратите вашиот пакет.(Не е следење код следење пакет)3 : Цел износ повеќе од $ 120, слободни, превозот преку DHL / EMS / Fed Ex(Африкански земји,Јужна Америка земји и некои други далечински областВе молиме прочитајте го и Превозот и Предавање)Ве молиме бидете сигурни дека ние ќе ја испрати на парцели за утре...

тигар тотем Бесплатен Превозот Wholesales бренд булчински Австриската Кристал капка Pendant ѓердан обетки накит сетови девојки додатоци

DEN 99.00 114.24-13 %

започнетекрајотздраво пријатели, добредојдовте ,имаат добра среќен време тука : ) кога ќе се направи ред , ако објектот има diffirent бои, ве молиме оставете порака за бои и квантитетот кои можете да изберете во ред...

Pera Мода Деверуша Додатоци Накит Пенливи Кубни Циркони Камен Трендовски Жените Обетки И Ѓердан Во Собата За Девојки J104

DEN 356.00 374.40-5 %

Ѓердан Должина : 41 + 5 cm Продолжен СинџирОбетки Големина : 1.4 * 1.4 cmБренд : Pera НакитМатеријал : Кубни ЦиркониГлавната Бои : Бела,Црвена,Сина,ЗеленаPera Мода Деверуша Додатоци Накит Пенливи Кубни Циркони Камен Трендовски Жените Обетки И Ѓердан Во Собата За Девојки J104

Anniyo Африка Мапата Pendant Ѓердани Обетки Сребрена Боја Етиопија Накит Жените,Африкански Мапи поставите 047906

DEN 218.88

Материјал : Бакар / Легура / Нерѓосувачки Челик Со Златна Боја / Сребрена Боја Позлата НЕ е ВИСТИНСКИ ЧИСТО ЗЛАТО / СРЕБРЕНА Пакување : 1pc / opp вреќа или 12pcs / opp вреќа ИНФОРМАЦИИ : Производ големина или боја, ве Молиме видете слики или опис на производот, ако не се разбере големина или боја, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме! Клиентот ОЕМ достапни & Прилагодено дизајн е добредојден.За најголемиот Дел Ред,ве Молиме email мене! Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас...

Anniyo Дева Марија накит поставите Pendant Ѓердан Синџир Обетки поставите Жените Златна Боја Православна/Католичката поставите Jewellry Шарм

DEN 249.00 249.12-0 %

Материјал : Бакар / Легура / Нерѓосувачки Челик Со Златна Боја / Сребрена Боја Позлата НЕ е ВИСТИНСКИ ЧИСТО ЗЛАТО / СРЕБРЕНА Пакување : 1pc / opp вреќа или 12pcs / opp вреќа ИНФОРМАЦИИ : Производ големина или боја, ве Молиме видете слики или опис на производот, ако не се разбере големина или боја, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме! Клиентот ОЕМ достапни & Прилагодено дизајн е добредојден.За најголемиот Дел Ред,ве Молиме email мене! Ако имате било какви прашања ве молиме слободно контактирајте со нас...

Нигериската Свадба Африкански Монистра Накит Постави Африкански бижутерија Поставува Монистра Бесплатен Превозот HD6719

DEN 1966.00 3072.00-36 %

MethordВреме На ИспоракаСледење На БројДеталиCPAM1525 ДенаYesСите ДостапниEpacket712 ДенаYesПристап До САД СамоEMS614 ДенаYesСлобода На ИзборDHL37 ДенаYes1...

2017 Нови Розова Имитација Бисери За Девојки Деца Цвет Pendant Ѓердани Прстени, Нараквици Поставува Големо На Евтини Цена Подароци

DEN 48.00 56.64-15 %

Тука е и други симулација накит сетови,ако ви се допаѓа,едноставно кликнете на сликата!!!Имаме и други Бисер Нараквици,ако ви се допаѓа,само да ги купите!!!Имаме и Други Накит Сетови,ако сакате,само кликнете во!!!Имаме и Други Накит Сетови,ако сакате,само кликнете во!!!Дел Од Нашиот Магацин : Нашите пакување начин : Испорака : 1...

Класичен Срцето 925 Sterling Silver Шарм Ѓердан Хривнија Жените Мода Pendant Сребрен Ѓердан Хривнија Накит Слободен Брод

DEN 528.00 744.48-29 %

Ако имате било какви прашања, ве Молиме да бидат слободни да контакт ,Ние ќе ви одговориме во прв пат(Email Или Trade Manager ) Whatsapp : +8615918968852100% Сосема Нов Поставува Тежина : 68.00 g

Двоен-Р 0.03 кт Природен Дијамант Булчински Свадба Накит Сетови Жените 4.1 кт Вистински Сини Топаз 925 Сребрен Earring Прстен Pendant Женски

DEN 4896.00 9599.04-49 %

SKU : CASR06157 SC1 (Прстен) Гем Тип : Вистински Дијамант / Природни Сини Топаз Камен Тежина, Големина : Вистински Дијамант (Прибл.0.018 кт)Природни Сини Топаз( Прибл.1.60 кт 6*8мм) Метал Тип : 925 Sterling Silver Објект Тежина : Околу.3.53 g Камен Потекло : Јужна Африка / БразилSKU : CASE06157 SC1 (earring) Гем Тип : Вистински Дијамант / Природни Сини Топаз Камен Тежина, Големина : Вистински Дијамант (Прибл.0.02 кт)Природни Сини Топаз( Прибл.2.00 кт 5*7mm) Метал Тип : 925 Sterling Silver Објект Тежина : Околу.3.53 g Камен Потекло : Јужна Африка / БразилSKU : CASP06157 SC1 (pendant) Гем Тип : Вистински Дијамант / Природни Сини Топаз Камен Тежина, Големина : Вистински Дијамант (Прибл.0.01 кт)Природни Сини Топаз (Прибл.1.60 кт 6*8мм) Метал Тип : 925 Sterling Silver Објект Тежина : Околу.3.08 g Камен Потекло : Јужна Африка / БразилДАЛИ UBLEР Natrual Diopside Br ида l Накит S​Превозот И Испорака 1.Ние обезбедуваме бесплатен превозот со Airexpress Стандард на Превозот...

Жените 925 Сребрен Две Срцето Ознака Ѓердан Хривнија За Жени Мода Симпатична Ѓердан Хривнија Накит Поставите Топла Продажба

DEN 454.00 639.84-29 %

Ако имате било какви прашања, ве Молиме да бидат слободни да контакт ,Ние ќе ви одговориме во прв пат(Email Или Trade Manager ) Whatsapp : +8615918968852100% Сосема Нов Поставува Тежина : 63.00 g

Најнови Дизајн Романтична Свадба Накит Поставите 925 Фунта Сребрена Свадба Ѓердан Обетки Совршен Сјајна Женска Подарок

DEN 1889.00 2304.00-18 %

Најнови Дизајн Романтична Свадба Накит Поставите 925 Фунта Сребрена Свадба Ѓердан Обетки Совршен Сјајна Женска Подарок

Фунта-Сребро-Накит Ангелските Крилја Накит Сет го Отвори Јасно Кубни Циркони Со Бисер на Животните Мода Накит Бренд GW SET2-15

DEN 936.00 1101.12-15 %

Бренд Име : GW Детали Име : СтерлингСреброНакит Ангелските Крилја Накит Сет го Отвори Јасно Кубни Циркони Со Бисер на Животните парична Казна Накит Бренд GW SET2 Број на Модел : SET2 Пакет : Opp Вреќа со Оригинален Бренд Ознака Подарок : Висок Степен на Сомот Pounch Подарок Торба или Полирање Крпа Превозот Време : Обично, тоа може да бидат испратени во рок од ДВА работни дена откако сме ја добиле на плаќање .Најчесто поставувани ПРАШАЊА : Q1 : Што е материјал од оваа точка, sterling silver или позлатен сребрен?А1 : Оваа ставка е направен на 1 00% вистински 925 фунта сребро, било лажни ќе целосна наплата директно.Q2 : За Злато Производи, тие се вистински злато шарм или злато позлатен?А2 : Тие се 18 K злато позлатен, ако сакате цврсти злато шарм, ве молиме контактирајте со продавачот.Q3 : Што е печат на шарм? Тоа не се покаже на фотографии.A3 : Оваа ставка е М arked со S925.Q4 : можам Да направам за корисниците D esign? Сакам да се одбележи нашите сопствени L ogo на шарм.A4 : Тоа е, секако, во ред, можеме да ви понудиме голем трговија на големо цена споредкрајната цел количество...

БЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ ТОПЛА продаде нов Стил >>>>7-8мм Бела Akoya Образован Бисер Ѓердани& Earring 18

DEN 1047.00 1343.04-22 %

Добредојдовте во мојата продавница!!!Информации за позадината на Слатководни бисери Бисер е само гем создадена од страна на живо суштество...

Окото Во Облик На Виножито 925 Фунта Сребрен Накит Сетови Pendant/Ѓердан/Обетки/Ѕвони За Жените Слободни Накит

DEN 579.00 609.60-5 %

Во вашата услуга!Објект : Окото Во Облик На Виножито 925 Фунта Сребрен Накит Сетови Pendant / Ѓердан / Обетки / Ѕвони За Жените Слободни НакитМатеријал : Висок квалитет на цирконот sliverГолемина : Прстен 6 ...

6-14mm Калцедон Кула Ѓердан Синџир Earring Поставува Пурпурна Природен Камен 15inch Монистра Мода Накит Womenn Подароци Додатоци

DEN 187.00 301.92-38 %

ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија!( Фотографиите се преземени според светла,можеби малку поинаква од Производи, бидејќи на светлата и следење)...

2017 Топла Продажба Гранат Кристал Монистра Африкански Накит Сетови обетки Позлатен Жените Свадба Партија Ѓердан Поставите Бесплатен Превозот W13954

DEN 2304.00 3840.00-40 %

MethordВреме На ИспоракаСледење На БројДеталиCPAM1525 ДенаYesСите ДостапниEpacket712 ДенаYesAcess во САД СамоEMS614 ДенаYesСлобода На ИзборDHL37 ДенаYes1...

ZAKOL Трендовски Девојка Микро Пломба Накит Поставите Топла Продажба Круг Кристал Кристал Студ Обетки & Приврзоци/Ѓердан За Жените FSSP266

DEN 188.00 231.84-19 %

ZAKOL Трендовски Девојка Микро Пломба Накит Поставите Топла Продажба Круг Кристал Кристал Студ Обетки & Приврзоци / Ѓердан За Жените FSSP266Бренд : ZAKOLГлавниот Камен : ААА+ CZКамен Боја : БелаПозлата : Бела / 18 K / Розово Злато ПозлатенТежина : 4.8 gПрилики : Забава / Матурска / Годишнината / Shopping / КанцеларијаЕколошки Стандард : Заштита на Животната средина Олово, Никел, Кадмиум слободни

Jemmin Двоен Квадрат Цвет Се Преклопуваат, Накит Поставите 925 Sterling Silver Ангажман Парична Казна Накит, Ѓердани/Earrrings За Жените.

DEN 490.00 754.08-35 %

Нови Ретро Сребро Мода Опал Вода Капка Цвет Приврзоци Долги Ѓердани И Пад Обетки Накит Сетови Пченка Синџири 30" 4.62 JEXXI Врвот Продаде Австриската Кристал Кристал Ангелските Крилја Neckalce Pendant S925 Сребро Мода Накит Сетови Earring трговија на Големо 4.37 6.25 JEXXI Нова Свадба трговија на Големо Austral Кристал Накит Сетови Кристал Цвет Приврзоци Ѓердани Dangle Earring Прстен за Жените 4.41 6.30 JEXXI Губат Пари Нови Накит Сетови 925 Sterling Silver Кубни Циркон Дланка Облик Исполнет Сјајна Кристал Pendant Ѓердан Обетки 5.21 7.45 JEXXI Топла 925 Фунта Сребрен Накит Сетови Earring / Pendant Ѓердан Ангел Крило ААА Циркон Кристал Свадба Додатоци За Жени 3.53 5.05 JEXXI Shinning Кубни Циркони Камен Цвет Pendant Ѓердан Обетки за Жените 925 Фунта Сребрен Накит Сетови 2.97 4.25 JEXXI Шарм 925 Sterling Silver Сина Плоштадот Кубни Циркони Pendant Ѓердан Earring Прстен за Жените Булчински Свадба Накит Сетови 5.6 8.00 JEXXI Едноставен, Елегантен Дизајн 925 Фунта Сребрен Накит Сетови Шупливи Двојно Срцето Pendant Ѓердан Обетки за Жените Bijoux 1.75 2.50Конвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : Сребро 925Количини : 1 КОМПЈУТЕР1...

Jemmin парична Казна 925 Фунта Сребрена Свадба Накит Сетови За Жените Цвет Форма CZ Кристал Pendant Ѓердан Обетки во Собата За Женски

DEN 475.00 720.00-34 %

Точка Име : 925 Sterling Silver ПоставуваСостојба : 100% Сосема НовOccation : Забава / Ангажирање / Свадбена / Партија / Роденденски Подарок

Jemmin 925 Sterling Silver Гроздобер Накит Поставите Мода Бел Кристал Геометриски Pendant Ѓердан Обетки Накит Сетови За Жени

DEN 384.00 768.00-50 %

Конвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmКамен Материјал : ОпалКоличини : 1 КОМПЈУТЕР1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.2...

Jemmin 2017 Нова Мода Ротација Дизајн Европски Стил Топла Автентични 925 Фунта Сребрен Накит Ѓердан Обетки во Собата за Жени

DEN 531.00 857.28-38 %

Jemmin 2017 Нова Мода Ротација Дизајн Европски Стил Топла Автентични 925 Фунта Сребрен Накит Ѓердан Обетки во Собата за ЖениЃердан големина : 18 инчиКонвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : 925 Сребрен и Кубни ЦиркониКоличини : 1 Сет( ѓердан +обетки)

Jemmin Класичен Плоштадот Шупливи Модел со Целосна CZ Кристално Јасно 925 Фунта Сребрен Накит Поставите Жените Убав Ѓердан Обетки S

DEN 502.00 809.28-38 %

Jemmin Класичен Плоштадот Шупливи Модел со Целосна CZ Кристално Јасно 925 Фунта Сребрен Накит Поставите Жените Убав Ѓердан Обетки СетЃердан големина : 18 инчиКонвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : 925 Сребрен и Кубни ЦиркониКоличини : 1 Сет( ѓердан +обетки)

YAAMELI Денот на Вљубените Подароци 925 Фунта Сребрен Накит Сетови За Свадба Ангажирање Жени Обетки Кристал Ѓердан Партија Сет

DEN 162.00 1617.60-90 %

Материјал : Кубни ЦиркониБои : Како Што Е ПрикажаноСостојба : 100% Сосема НовФункција : ТрендовскиOccastion : Свадба / Ангажирање / ПартијаГолемина : Како Што Е Прикажано

WLP 2018 жените Луксузни Гроздобер Накит Сетови за Жените Earring Ѓердан Сет Со Камења, Злато, Антички 2018 Црвена Свадба Накит

DEN 420.00 560.64-25 %

Опис : Материјал : Цинк Легура+СмолаСинџир должина : 43cmЕкстра Должина : 7cmP S : Прифати DropshippingПад на превозот Политика : НИЕ и ВЕТУВАМЕ на1 : не се стави фактура / информации за контакт во внатрешноста на парцели2 : Брод парцела во рамките на 48 Часа...

AILEND 2018 Нова Мода Сребро Сини Кристал Накит Сетови Луксузни Гроздобер Партија водена Капка CZ Ѓердан&Обетки парична Казна Накит

DEN 48.00 94.56-49 %

Топло совет : бидејќи на далечина, долго транспорт време, укажуваат на тоа што може да се погледне во други производи од продавница, купи неколку повеќе во она време, добар квалитет, евтини добра стока...

Jemmin Врвен Квалитет На Плоштадот Пурпурна Кристално Сребро 925 Булчински Свадба Накит Сетови За Жените Кристал Pendant Ѓердан Обетки

DEN 323.00 497.28-35 %

Точка Име : 925 Sterling Silver ПоставуваСостојба : 100% Сосема НовOccation : Забава / Ангажирање / Свадбена / Партија / Роденденски Подарок

Jemmin Топла Рубин Свадба Накит Сетови За Жените Кристал 925 Sterling Silver Ѓердани Earring Поставите Свадба Ангажман Додатоци

DEN 362.00 548.64-34 %

Точка Име : 925 Sterling Silver ПоставуваСостојба : 100% Сосема НовOccation : Забава / Ангажирање / Свадбена / Партија / Роденденски Подарок