фустани Страница 1 - Century-spring.news

фустани Страница 1 - Century-spring.news

фустани Страница 1 - Century-spring.news

Плажа Да Дом На Улица 2017 Лето Младите Девојки Се Секси Дама Омилен Набори Заврши Возбудува Плажа Партија Облечи

DEN 593.00 624.00-5 %

ТОЧКА БР : VB0051.Главната Ткаенини : 90%Полиестер,10%spandex,190 GSM2.мини Возбудува3.Бои : 11 Бои,Розови,Сини,Бели,Топла Розова,Виолетова,Црна,Жолта,Зелена,Црвена Боја.Роуз,Портокал4.Големина : С...

Сите Женски Омилен 11 Бои 2017 Популарни Цевка на Врвот се Облекуваат Жените Секси Плажа Мулти Носат Маска Ups-от С. М. Л. XL

DEN 625.00 657.60-5 %

ТОЧКА БР : VB0041.Главната Ткаенини : 90%Полиестер,10%spandex,180 GSM2.Мулти Носат Плажа Облечи5.Боја : 11 Бои,Роза,Портокалова,Жолта,Виолетова,Бела,Црвена,Топла Розова,Сина,Зелена,Црна,Розова3.Големина : С...

SETWIGG Жените Single-гради Секојдневен Пресврт Плетени Midi Фустан Долги Ракави Sashes Директно Коленото Должина Џемпер Облека

DEN 1361.00 1546.56-12 %

Материјал : Акрилна Боја : Каки, ЦрноСива Дебелина : Медиум да Дебели Големина Информации(еден инч=2.54 см, 23cm разликата е дозволено поради mannual мерење) S Должина 87cm Рамо 38cm Биста 86cm Ракав 60cm M Должина 88cm Рамо 39cm Биста 90cm Ракав 61cm L Должина 89cm Рамо 40cm Биста 94cm Ракав 62cm(!!Предупредување : некои боја аберација поради разликата на снимањето на животната средина, светлината и аголот.)'Совети за Шопинг1...

BKLD Секси Обвивка Жените Каузална Црвено Кадифе Канцеларија Фустан Екипажот Вратот Половина Ракави Фустан Елегантен Bodycon Партија Молив Фустани Vestidos

DEN 319.00 336.00-5 %

BKLD Секси Обвивка Жените Каузална Црвено Кадифе Канцеларија Фустан Екипажот Вратот Половина Ракав Фустан Елегантен Bodycon Партија Молив Фустан VestidosМатеријал : Памук,PloyesterБоја : ЦрвенаГолемина : XS,S,M,L,XLГолеминаS облека должина 82.55 cm,биста 77.47 cm,половината 59.69 cm,колковите 76.835 см,ракави 25.718 cm.М облека должина 83.82 cm,биста 81.28 cm,половината 63.5 cm,колковите 80.645 см,ракави 26.67 cm.L облека должина 85.09 cm,биста 85.09 cm,половината 67.31 cm,колковите 84.455 см,ракави 27.623 cm.XL облека должина 86.36 cm,биста 88.9 cm,половината 71.12 cm,колковите 88.265 см,ракави 28.575 cm.има 13cm грешка,ве молиме да се разбере.Купувачот се покажеМодел шоуВистински фотоДетали екранот

Принцезата слатка лолита фустан Бонбони дожд Слатка принцеза правец на Off две парчиња на ткаенина со мека нап горчлив Fleabane DressC15CD5019

DEN 3715.00 4128.00-10 %

Почитувани принцеза, Кинеската нова година е зад аголот,ве молиме да забележите дека Кина пост центар ќе биде остатокот од 2018212 додека 2018226 , ние препорачуваме да користите ЕМС или DHL ако сте во брзање,или ве молиме да ни помогне да се прошири на превозот време за повеќе 20days како што е подолу,ќе испрати ПОБРЗО ,ви благодариме http : / / help.aliexpress.com / extend_shipment_date.html Ние сме многу благодарни да ве информираме дека ние немаме.2 шопинг продавница специјализирана за лолита чевли и чанти ,ние сме навистина со нетрпение очекувам да дојде и да имаат убаво шопинг искуство правиме бесплатен превозот од Кина постmail или epack за точката која единствена тежина не е повеќе од 0.5 кг кога цел е над $50 и повеќе од 3 предмети,бидејќи на меѓународната превозот надомест е скапо според тежина,па ние се уште може да се намали некој попуст ако цел повеќе од 1 точка ...

MUABABY Девојки Принцеза Belle се Облекуваат во Костими Деца без Ракави Жолта Партија се Облекуваат Децата Девојка Карневал Божиќ Роденден бал

DEN 691.00 959.52-28 %

UABABY Девојка Moana се Облекуваат Децата Лето Плажа во Костим Деца Авантура Облека Девојка Принцеза Cosplay се Облекуваат Подвезици NightgownАко сакате мешавина цел, pls контакт со слики, па може да добиете ПОЕВТИНИВо Комбинација Превозот ЦенаMOQ=1 BucВозраст : 210 ГодиниГолемина : 100110120130140150Големина На ТабелатаГолеминаЕтикета Должина / cm Биста / cm Половината / cm НИ Големина 100 72 29*2 / 2 T 110 77 30*2 / 3 T 120 80 31*2 / 4 T 130 87 33*2 / 56 T 140 95 35*2 / 78 T 150 910 TГрешките : 13cm...

2018 Есен Зима Бебе Долг Ракав Polka Точка Руно Мрежа Бал Туту Девојки Фустан Детска Облека Vestido Бебе Се Облекуваат М1

DEN 380.00 380.16-0 %

Ако Ви Се Допаѓа Овој Објект,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Wish List",Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Продавница,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Продавница Листа".Ние Нудиме На Голема Цел Од Голем Попуст ,Ако Имате Било Какви Прашања,Ве Молиме Контактирајте Со Нас ...

Нови Arrival2017Fashion жените Есен облечи домот Polka точка Износени еден-парче облека плус големина на Tunica секојдневен Vestidos XXXXXL 2771

DEN 1921.00 2784.00-31 %

Бесплатен превозот капка превозот Нови arrival2017 Fashion жените Есен облечи домот polka точка Износени еденпарче облека плус големина на tunica секојдневен vestidos XXXXXL 2771симпатична фустан лабава облека за јуниори големина : M L XL XXL XXXL XXXXL 5 XLГолемина : Нашата споменати големина Азија големина, ве молиме игнорира ознака, не, едноставно изберете го со S / M / L, погледнете детални мерења во големина на маса и да се споредат со твоите големината на телото за да се добие право одговара...

Нови ZANZEA Жените Лето Гроздобер Strappy Памук, Лен Лабава Солидна, Обичните Долго Suspender Фустан без Ракави Midi Vestido Плус Големина

DEN 584.00 972.96-40 %

Материјал : 100% ПамукТип : ФустанБоја : Црна,МорнарскоПакет содржи : 1 Фустан(Не Вклучуваат Ѓердан)Тема : Жените Без Ракави Шпагети Ремени Џебови Копчиња Секојдневен Долго Ремени ФустанВниманието : 1.Реалниот Објект Може Да Постои Малку Бои Разлики Во Споредба Со Слики Како Различни Компјутери Екранот.Претпазливост, Ако Чување,Ви Благодариме.2.Таму Може да Биде Прирачник за Мерење 13 см Грешка.Се Извинуваме За Сите Непријатности.3.Ве Молиме Преовладуваат На Реалниот Објект, Модел Слики За Повикување Само.

2018 Гроздобер Жените Лето Polka Точка Фустан О Вратот без Ракави Коленото Должина Плус Големина 6XL 7XL А-Линија Фустан Елегантен Секојдневен Клуб Фустан

DEN 1101.00 1295.52-15 %

2017 Гроздобер Жените Лето Polka Точка Фустан О Вратот без Ракави Коленото Должина Плус Големина 6 XL 7 XL АЛинија Фустан Елегантен Секојдневен Клуб Фустан

Девојка се Облекуваат 2017 Летни Фустани За Девојки Носат печатење-линија Принцеза се Облекуваат Млади Девојки Роденден на партијата облечи

DEN 395.00 475.20-17 %

stПроизводи Девојка се Облекуваат 2017 Летни Фустани За Девојки Носат печатењелинија Принцеза се Облекуваат Млади Девојки Роденден партија се облекуваат ГолеминиS(1314 T) M(1516 T) L(1718 T) XL(1920 T) (за околу 1320 T)(Можете да изберете големината она што го сакате) Материјал Памук Боја 8598% Сличен на слики , но таму ќе биде малку боја разлика поради различни монитори и светла Мека индекс : Мека Умерена Haro Superhard Дебелина, индекс : Тенок Умерена Дебелина, се Згусне Еластична индекс : Нема еластична Умерена Микро игра Супер еластичен Верзија на индекс : Тесни Тенок Умерена ЛабаваГолемина Должина на Градите Половината Рамо Возраст Висина S 80 82 68 31 1314 Y / M 80 86 72 32 1516 Y / L 80 90 76 33 1718 Y / XL 80 94 80 34 1920 Y / Топло прашува : 1...

Нови Пристигнување Мода Сатен Rayon Долго Cheongsam Кинески женски Фустан Елегантен Qipao Vestidos Големина S M L XL XXL XXXL 27572A

DEN 2563.00 4272.00-40 %

Опис на објектот : Материјал : Сатен Полиестер , RayonГолемина : S M L XL XXL XXXLБоја : Црна1 Боја на вашиот избор (Како на сликата покажува)Напомена : може да мало боја разлика според вашиот монитор settingsСезона : Пролет , Лето , Есен , Зима ,100% Сосема НовНови Традиционален Кинески Фустани Жените Долго Cheongsam Макси Qipao Партија се Облекуваат Vestidos Облека Големина S M L XL XXL XXXLМерењата е за алишта, а не и за телото, па јас совети, можете да изберете неколку големи димензии за вашето тело...

Лето Жените Се Облекуваат Bodycon О-Вратот Без Ракави Повик Краток Фустан Мини Фустан Женски Vestidos

DEN 380.00 380.16-0 %

Секси Жените Фустан Без Ракави Вечер Партија Облечи Бал Коктел Лето Кратко Мини ФустанСостојба : 100% Сосема Нов & Висок КвалитетМатеријал : Памук DacronБоја : Како На Сликата ШоуГолемина : Азија S / M / L / XLSleeve Стил : Без РакавиДеколте : ЕкипажотПовод : Случајни / ПартијаДолжина : Кратко МиниМодел : ФлоралниСезона : ЛетниОбјектот Вклучува : 1 X Жени Секси ФустанГолемина Детали : 1 инч = 2.54 см(Подолу НАС / велика БРИТАНИЈА / ЕУ големина е за вашиот референца САМО, ве молиме проверете ја големината детали внимателно да ја добиете вашата опремени големина пред купување, ви благодарам.)Големина Биста Половината Должина Големина ПрепорачуваS 82cm / 32.28" 70cm / 27.6 "80см / 31.50" UK4 / EU32М 86cm / 33.86" 72cm / 28.35" 81cm / 31.89" UK46 / EU3234 L 90cm / 35.43" 74cm / 29.13"' 82cm / 32.28" UK68 / EU3436XL 94cm / 37.00" 76cm / 29.92" 83cm / 32.68" UK810 / EU3638Забелешки : 1...

Породилно Облека Лето корејски Стил Голем Плус Големина Удобно Шарени Фустани за Бремени Жени Бременоста Vestido YFQ090

DEN 828.00 920.16-10 %

4484907929710333 породилно облекува парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче парче Ставка ДеталиМатеријал : памукГолемина : MLXLXXLБоја : токму како на сликатаПревозот : бесплатен превозот од кина пост воздух mail или Ali Express Стандард за ИспоракаКако да се купи Материјал

Boho Бела Боја На Слонова Коска Чипка Цвет Девојка Фустани 2017 Капа Ракави Chiffon Девојки Формална Церемонија Роденден Фустани Првата Причест Gown

DEN 4080.00

Слика ШоуСтавка Опис1.На листата е за објектот што е опишано во наслов само, не вклучувајќи какви било други работи.Препорачливо е да се цел на сите додатоци заедно, која им помага заштедите на превозот надомест...

Кинески стил пролет и есен девојка заостанува фустан Bowknot Grenadine деца црвено принцеза меур здолниште целосен фустан убава..

DEN 905.00 1006.08-10 %

Вие сте добредојдени да ми продавница шопингИме на производ : памук помешаПогоден за сезона : пролет и есен, летоФустан видови : вечер фустанПогоден за висина : 100 110 120 130 140 150 160

Лето Фустани Жените Кат-Должина на Црно Бела Чипка Фустан Прилагоди Половината Секси Види Преку Флорални Vestido DR5046

DEN 360.00 455.52-21 %

Добредојдовте на Продавница ! Кликнете на овој линк за да внесете нашата продавница изберете Различни Стилови на Производи,Повеќе изненадувања се чека за u !Состојба : 100% Сосема Нов & Висок КвалитетМатеријал : ЧипкаБоја : БелаГолемина : Азијците M L XL XXLSleeve Стил : Долг РакавПовод : Свадба Партија КоктелДолжина : Долги МаксиМодел : НовинаСезона : ЛетниОбјектот Вклучува : 1 X Жени Секси ФустанГолемина Детали : 1 инч = 2.54 см Ракави(Подолу НАС / велика БРИТАНИЈА / ЕУ големина е за вашиот референца САМО, ве молиме проверете ја големината детали внимателно да ја добиете вашата опремени големина пред купување, ви благодарам.)Големина Биста Половината Должина Препорачува Големина S 86cm / 33.86" 66cm / 25.98" 160cm / 62.99" UK6 / EU34 М 90cm / 35.43" 70cm / 27.56" 162cm / 63.78" UK8 / EU36 L 94cm / 37.01" 74cm / 29.13" 164cm / 64.57" UK10 / EU38 XL 98cm / 38.58' 78cm / 30.71" 166cm / 65.35" UK12 / EU40XXL 102cm / 40.16" 82cm / 32.28" 168cm / 66.14" UK14 / EU42Забелешки : 1...

Девојки Фустан Долг Ракав Памук Фустан За Девојки Симпатична Зајакот Везени Бебе Деца Се Облекуваат Децата Нова Облека Стил (1-6 Год)

DEN 576.00 767.04-25 %

ГОЛЕМИНА ИНФОРМАЦИИ1.Бидејќи детето раст е во согласност, ве молиме следете ги вистинската големина за да се купи,ви благодарам.2.Големината само за референца.13cm грешка е нормално, ве молиме имајте во предвид.1cm = 0.39 инчен Облека Големина Водич Големина Должина (cm) Биста (cm)*2 Ракав Должина (cm) 18 МИЛИОНИ 35 29 28 24 M 38 30 30 3 T 40 31 32 4 T 42 32 34 5 T 45 33 36 6 T 47 34 38 ОБЈЕКТ ШОУВНИМАНИЕВе молиме контактирајте ме за да го информирате вашиот омилен стил, па јас може да се организира на стоки за вас порано, понекогаш, постои било стилови СЕ НАДВОР ОД АКЦИИТЕ , па ве молиме да се добие контактирајте ме пред да го одржи редот.Напушти или повеќе дополнителни стил броеви за мене во случај дека постои било каква стил надвор од акциите...

Секси Винил Клуб Фустани Година Шупливи Од Кожа Жените Clubwear Фустан Petticoat Недостаток Kleid мит транспарентен Dekolette

DEN 751.00 863.52-13 %

Кожа Фустани, Faux Кожен Фустан, Влажни Изгледа фустанипомошен кожа клуб фустанпрашка црна дами фустан F078 доминатрикс фустан wetlook ткаенини, бои и tulle Ноар рачно изработени долна ОблекаОвој фустан квалитетот е многу Добар! И само нашата фабрика се направи тоа...

Лето Жените Strapless Цветни Фустан Секси Коса Црта Вратот Исклучување Рамо Backless Мини Фустан Жешка Мода Жените Печати Повик Облека

DEN 463.00 578.88-20 %

1.Сите мерења се во единицата на " cm ", 1cm=0.39 Инчен 1 Inch=2.54 см2.Ве молам прости 13cm разликата се должи на рачно мерење ;3...

година Нови Продажба Божиќ Облечи Мода Деца Деца Девојка Леопард Комбинација Кратко Sleeve Висока Половината Вообичаена Pleated Мини Фустан

DEN 293.00 308.64-5 %

започнете Цена : $13.30 Цена : $1.90 Цена : $30.00 Цена : $10.00 Цена : $3.38 Цена : $9.53крајотМоден Деца Деца Девојка Леопард Комбинација Кратко Sleeve Висока Половината Вообичаена Pleated Мини ФустанКарактеристики : 100% Сосема Нов...

Шарени Виножито Девојки Се Облекуваат Принцеза Бал Туту Се Облекуваат За Партијата Свадба Фестивал Костими Девојка Деца Роденден Tulle Фустани

DEN 808.00 950.40-15 %

Шарени Виножито Девојки Се Облекуваат Принцеза Бал Туту Се Облекуваат За Партијата Свадба Фестивал Костими Девојка Деца Роденден Tulle ФустаниPls забелешка : овој фустан не се обидел, ако ви треба целосна обвивка , pls кликни тука за да линк : Материјали : Најлон, Mesh,TulleКарактеристики : Tulle Ленти Фустан, Еластичен Градите,Без надежГолемина : Одговара За 70165 CM Висина, Возраст 1 години 14years стариПовод : Цвет Девојка Свадба, Деверуша,Лица, Настани, Фестивали, Birthday (Роденден), Церемонија,Ноќта На Вештерките, Божиќ,Перформанси,ФотографијаГолемина 12 M : Heigth 7080см 1...

Породилно Кинески стил Gown Големина Водат црвено Породилно Облекува за да Пука Сплит Пред Фото Реквизити Бебе Туш Подарок Фустани

DEN 1382.00 1728.00-20 %

Породилно Кинески стил Gown Големина Водат црвено Породилно Облекува за да Пука Сплит Пред Фото Реквизити Бебе Туш Подарок Фустани1...

Corzzet Домот Ремени Бела Beading и Памук Вечер Фустани Gown Опашка Риба За Жените Ноќ се Облекуваат Секси трговија на Големо Vestido

DEN 1586.00 2688.00-41 %

Материјал : 65% Полиестер + 30% Памук + 5% Spandex Боја : Црна / Бела / Red / Bule / Розова Големина : S / M / L / XL / XXL / 3 XXL Предупредување : * Големина : Споредат детали големини со твое, ве молиме почекајте 0.5 инчи се разликува поради прирачник за мерење, ви благодариме! * Ве молиме да се разбере дека можеби БОЈА не е 100% исто како вистински производ, бидејќи камерата, монитор, или било кои други разумни прашања.

2018 Жените Летен Фустан Кратко Sleeve O-Вратот Солидна Плус Големина S-XXXL Гроздобер Vestido бал Туника Невестата Линија Чипка Фустани

DEN 1078.00 1211.04-11 %

Информации За ПроизводотЖенска бал Туника Невестата Линија Чипка Фустани за Жени Кратко Sleeve OВратот Солидна Црвено Sliver Летен Фустан Плус Големина SXXXLНие ги поддржува следниве методи на плаќање...

Лето Мода жените се облекуваат о-вратот без ракави секси партија фустани плус големина Висок Шлиц црна памук Bodycon Фустани Vestidos

DEN 564.00 705.60-20 %

Големина Должина(cm) Биста(cm) Половината(cm) Рамо(cm) Тежина(kg) S 104cm 71cm 64cm 34cm 4045kg М 105cm 75см 68cm 34cm 4552.5 kg L 106cm 79cm 72cm 35cm 52.558kg XL 107cm 83cm 76cm 35cm 5862.5 kg 2 XL 108cm 87cm 80см 36cm 6265kg 3 XL 4 XLAnswer : ___________________________ Note : Драг пријател , Ова е Азија Големина ,Сите големина се мери во cm ,Азија големина се малку помали од Европска големина и Американски големина.Pls проверете ја големината на маса пред да ја купите ,можете да мерите на облека што обично се носат и избирајте внимателно.ако не сте сигурни големината ,pls се чувствуваат слободни да контакт со нас .Answer : ___________________________ Note : Ние гарантираме стил е иста како што е опишано,но може да не се исти како перформанси на различни органи.Можете да се облекуваат вашиот сопствен стил,и ве молиме изберете ја вашата точна големина според големината табела сериозно.ви благодариме Услуга : Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден,Доколку вие не го добивате нашиот одговор,ве молиме љубезно повторно испратени тоа...

година Мода Секси Патент V Деколте, Долги Ракави Есен Облечи Тенок Солидна Краток Vestidos Памук Топло Падне на Дното Фустани FD298

DEN 693.00 815.52-15 %

Бидејќи на различни мерка,тоа е 13 см грешка,pls простиAnthomaniac Да се заштити вашата нарачка, јас ќе им понуди на осигурување со следење n lipan слободно.Pls контактирајте со нас за тоа по превозотПосетете ја нашата продавница, ќе најдете повеќе вредност предмети со добра цена!Се обидувам најдобро да се обезбеди висок квалитет и убава облека за вас.Ви благодариме за вашиот вид поддршка и уживаат во шопинг!1.Превозот* Повеќето од нашите зделки се промовираат со бесплатен превозот (избрани земји) од хонг конг пост / Кина пост, обично Под 1 KG испратите HK пост, повеќе од 1 KG од UPSот / DHL .Ве молиме контактирајте со нас пред да се одржи вашата цел ако ви треба добра под итно.* Објектите се добро спакувани со клобуркаше пакети,ние поддршка превозот преку Кина пост / HK пост / UPS / DHL / ФЕДЕКС / EMS,ве молиме оставете 1040business дена да се постигне.* Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.2.Плаќање* Плаќањето се очекува да бидат примени во рок од 3 дена од аукции блиску.* Зачувам е нашиот препорачува метод на плаќање,ние, исто така, ја прифати различни плаќања од страна на T / T,Western union,Money gram и други како што е подолу.Враќање&Размена политика* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа е оригиналниот condiion за враќање на парите или замена.Пред да се испрати ни го врати објектот,ве молиме контактирајте со нас за thedetailed врати&размена на настава.Ние ќе се вратат сите на вашите пари со исклучок на превозот и ракувањето со такси откако ќе го добиете вашиот врати ставки.3.Превозот И Предавање На Терминот : 1) Ние брод во СВЕТОТ како ПОДАРОК.2) точки ќе биде предаден во рок од 13 работен ден по плаќање завршен примени.3) Предмети се испраќаат од Кина користење на Воздухопловната, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 45 дена4) ве Молиме изберете некои локалните продавачи, ако не можат да чекаат трпеливо во превозот време ние се прогласи.4.Гаранција и Гаранција : 1) ве Молиме контактирајте со нас Пораки ако не сте добиле објект во 40 дена, ние ќе ви помогнат да се провери тоа за детали...

2017 Бебе Девојка Летен Фустан Деца Фустани За Девојки Деца Облека Ѕвезди Партија Се Облекуваат Принцеза Катира Фустани Девојки Облека

DEN 344.00 458.88-25 %

2017 Бебе Девојка Летен Фустан Деца Фустани За Девојки Деца Облека Ѕвезди Партија Се Облекуваат Принцеза Катира Фустани Девојки ОблекаОписМатеријал : памук и полиестерГолемина на : Боја : сиваве молиме проверете ја големината табела carefuly пред да се направи ред ,благодарам.ГолеминаФустан Должина(cm)Градите*2(cm)Половината*2(cm)Етикета големинаПогоден Висина(cm) 3 T 60 26 27 100 90 4 T 63 29 28 110 100 5 T 66 31 30 120 110 6 T 69 33 32 130 120 7 T 72 34 33 140 130Ве молиме овозможи 13 CM разлики поради прирачник за мерење.Сите мерења во cm, ве молиме имајте на ум 1 cm = 0.39 инч,1 инч=2.54 смПревозот1.ние поддршка бесплатен превозот преку Кина пост mail за најмногу на малите стоки...

SHILO ОДИ Мода Улица Жените Гроздобер Стојат Јака Секојдневен Лабава Кратко Sleeve Овча Вистинска Кожа А-Линија Страна Џеб Фустан

DEN 12432.00

Ние си Factorey штекер за разумна ценаМало + на Големо + ОЕМНие повеќе нема да одговори на следниве прашања : 1) u Може да ми испратите реална слика ? Сите вистински фото биде објавена на опис на производот, Ако се препродавач,u сакате објавено реална слика на нашиот вебсајт,најдобар начин е купите потоа снимање ur сопствена слика 2) Може да имам на попуст ?Малопродажната нема попуст во прилог на големо или вредност ќе стигне до одредена границаНашиот профит е ограничена за секој предмети,ако у мислам прескапата,само не купите.не трошете време да преговараат pls Вратат во суштина, го Носат ти пат !Големина на : не Постои големина за следниве оглас,pls дозволете 12cm се разликува поради прирачник за мерење ,благодарение на(Сите мерења во см и имајте на ум дека 1cm=0.39 инчи)ЗАБЕЛЕШКА : ве Молиме да се споредат детали големини со твое пред да ја купите!!Ве молиме проверете ја големината пред купување, сопствени модели не се враќаат.Совети : како Резултат на различните индивидуални мерни методи,може да има пристрасност за 23 CM е нормално(џемпер се пристрасност околу 36 е нормално) Сите слики направени во вид,затоа што екранот не е иста,постои боја,боја да преовладуваат во вид примени.Внимание ве молиме предмети се добро спакувани со картонска кутија,со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност...

BEKE МАТА Девојки Фустан 2017 Нов Повик Лето Стил за Девојки Фустан без Ракави Деца детска Облека се облекуваат за 3-8y бебе девојка се облекуваат

DEN 412.00 686.40-40 %

BEKE МАТА Девојки Фустан 2017 Нов Повик Лето Стил за Девојки Фустан без Ракави Деца детска Облека се облекуваат за 38y бебе девојка се облекуваат1.Постои 12cm грешки во нормална мерка2.Ова платно е направен од топ квалитетни материјали и во ниска цена.1) да ја прифатиме Alipay, Запад Унија, TT...

Жените 2018 канцеларија Фустан фустани плус големина на облека

DEN 655.00 696.48-6 %

За Експедицијата 1 Објектот ќе биде предаден од страна на избраниот превозот метод, веднаш штом ќе се заврши со проверка на добар квалитет на производот...

2017 Нови Принцезата Бела Подуени Цвет Девојка Се Облекуваат Бал Шпагети Ремени Девојки Првата Причест Фустан Tulle Чипка Деца Носат

DEN 4560.00

Модел ШоуАко ви треба нас да прават сопствени работи за вас,ве молиме оставете мене порака да ми каже следните информации : Ставка Опис1.На листата е за објектот што е опишано во наслов само, не вклучувајќи какви било други работи.Препорачливо е да се цел на сите додатоци заедно, која им помага заштедите на превозот надомест...

Жените Мода Vestidos Солидна Сомот со Долги ракави Сплит Колковите Strapless Вечер Партија Фустани Жените Плус Големина Фустан 2017 Jurken

DEN 1915.20

Член : Жените Круг Вратот Bodycon Strapless секси Pleuche коленото должина фустанМатеријал : Полиестер,Сомот,SpandexФустани Должина : Коленото ДолжинаШаблон Тип : ЦврстиДолжина На Ракав : Три КварталДеколте : O ДеколтеAnswer : ___________________________ Note : 1.Ве молиме проверете ја големината на табелата подолу, за да се осигура вашата цел.2.Боја Напомена : Поради следење на поставки, следење на пиксели дефиниции, ние не може да гарантира дека бојата што го гледате на вашиот екран, како точната боја на производот...

2017 Шарени Цвеќиња Sundress Кратко Sleeve Летен Фустан Бремени Жени Макси Долго Фустани Нерегуларни Boho Плажа Облечи Облека Femme

DEN 1914.00 3189.60-40 %

2017 Шарени Цвеќиња Sundress Кратко Sleeve Летен Фустан Бремени Жени Макси Долго Фустани Нерегуларни Boho Плажа Облечи Облека FemmeИнформации За ПроизводотМодел Информации : Висина : 160cm Тежина : 42kg Големина : SГолемина(cm)РамоГрадите(Биста)ПоловинатаАрм hloeSleeveПред ДолжинаНазад ДолжинаДнотоSRaglan Ракав1201303616120130200МRaglan Ракав1231323918122134202LRaglan Ракав1261344019124137204Answer : ___________________________ Note : 1...