компјутерски кабли и конектори Страница 1 - Century-spring.news

компјутерски кабли и конектори Страница 1 - Century-spring.news

компјутерски кабли и конектори Страница 1 - Century-spring.news

Хајд Нови VM8G DDVM8GLC000 LCD LVDS КАБЕЛ ЗА DELL VOSTRO 1014 1088 0X3J2H LCD LVDS КАБЕЛ

DEN 287.52

U С брод пингСтанот : иста цена кон сите купувачиУслугаe Packet испорака од Кина ( 10 до 25 дена) Бесплатен превозотЕкономијата на Превозот (5 до 15 работни дена) $ 30.00 ; Секој дополнителен : $ 0.00EMSСтандард за Испорака (од 3 до 10 дена) $ 35.00 ; Секој дополнителен : $ 0.00DHLРакување со времето : 3 работни денаInternational shippingВие сте испраќање на НАС превозот центар за користење на Глобалната Превозот Програма.Алтернативни меѓународни превозот опцииСтанот : иста цена кон сите купувачиБрод : во Светот ; Услуга : ( 40 до 60 дена) $ 0.00 ; $ 0.00 HK ПОСТ ПОСТ NL Шведска ПОСТ ( Случаен )Брод : во Светот ; Услуга : ( 7 до 15 работни дена) $ 38.00 ; $ 10.00EMSБрод : во Светот ; Услуга : ( 5 до 10 работни дена) $ 48.00 ; $ 0.00DHLНие ги испратите на парцела од Хонгконг пост воздух mail или Сингапур Пост воздух mail или пост NL воздух mail Шведска ПОСТ воздух mail ( Случаен ) Хајд Нови VM8 G DDVM8 GLC000 LCD LVDS КАБЕЛ ЗА DELL VOSTRO 1014 1088 LCD LVDS КАБЕЛ

1.8 метри Супер High Speed USB 3.0 5Gbps А до Б машки Да машки кабел за продолжување за Печатач/Hub/Хард Диск/HDD/SSD Куќиште

DEN 244.00 268.32-9 %

Карактеристики На Enfinity Super Speed USB 3.0 Тип А до Б Кабел е неопходен додаток за десктоп надворешни хард дискови, 3.5" SATA огради, скенери, USB хабови, и USB приклучни станици со Тип Б USB 3.0 порт...

0.3 метар Супер High Speed USB 3.0 5Gbps А до Б машки Да машки кабел за продолжување за Печатач/Hub/Хард Диск/HDD/SSD Куќиште

DEN 122.00 143.52-15 %

Карактеристики На Enfinity Super Speed USB 3.0 Тип А до Б Кабел е неопходен додаток за десктоп надворешни хард дискови, 3.5" SATA огради, скенери, USB хабови, и USB приклучни станици со Тип Б USB 3.0 порт...

1.8 метри Супер High Speed USB 3.0 5Gbps на Микро Б машки Да машки кабел за продолжување /Hub/Хард Диск/HDD/SSD Куќиште

DEN 244.00 268.32-9 %

Карактеристики На Enfinity Super Speed USB 3.0 Тип на МикроБ Кабел е неопходен додаток за Центар,преносни надворешни хард дискови,HDD / SSD Куќиште и паметни телефони како што се Samsung Галакси S5, Забелешка 3, Забелешка 4, и Имајте на ум Про 12.2 со заеднички MicroB USB 3.0 порт...

1 метар Супер High Speed USB 3.0 5Gbps M/F машки Да се женски кабел за продолжување жица за Центар/тастатура/Маус/headset (слушалки) - 1pcs-Сина

DEN 174.00 191.52-9 %

торба Карактеристики На Enfinity Super Speed USB 3.0 Продолжување Кабел е неопходен додаток за PC и Mac корисниците да се донесе USB периферни уреди како што се хард дискови, принтери, глувци, тастатури, и USB хабови на дофат од зад биро или низ собата...

10M црна боја 350MHz Snagless UTP Cat5e Етернет кабел,категорија 5e печ кабелот /моделирани 8P8C RJ45 мрежа Lan кабел

DEN 665.00 801.12-17 %

Карактеристики, кои се Наменети за Wired Дом и Канцеларија Мрежи На Enfinity Cat5e Snagless Мрежа Patch Кабел нуди универзална поврзаност со компјутери и мрежа компоненти, како што се рутери, switch кутии, мрежни принтери, мрежата прикачена за складирање (NAS) уреди, Vo IP телефони, и Рое уреди...

DB37 D-Sub DIN Железнички Планината Интерфејс Модул , DB37 машки Збег Одбор

DEN 873.60

******************************************************Повеќе детали : DB37 DSub DIN Железнички Планината Интерфејс Модул , DB37 машки Збег Одбор************************************************Слика : Answer : ___________________________ Note : не се вклучуваат din железнички

1.5 метар High Speed USB 2.0 480Mbps А до Б машки Да машки кабел за продолжување за Печатач/Hub/Хард Диск/HDD/SSD Куќиште

DEN 163.00 196.32-17 %

Карактеристики На Enfinity HiSpeed Тип А до Б кабел е сигурен избор за поврзување на уреди со USB Тип Б Машки пристаништа како принтери, скенери, печатач switch центри, и други наследство уреди кои се економски да се задржи како backup...

1M црна боја 350MHz Snagless UTP Cat5e Етернет кабел,категорија 5e печ кабелот /моделирани 8P8C RJ45 мрежа Lan кабел

DEN 106.00 124.32-15 %

Карактеристики, кои се Наменети за Wired Дом и Канцеларија Мрежи На Enfinity Cat5e Snagless Мрежа Patch Кабел нуди универзална поврзаност со компјутери и мрежа компоненти, како што се рутери, switch кутии, мрежни принтери, мрежата прикачена за складирање (NAS) уреди, Vo IP телефони, и Рое уреди...

3 метар Супер High Speed USB 3.0 5Gbps M/F машки Да се женски кабел за продолжување жица за Центар/тастатура/Маус/headset (слушалки) - 1pcs-Сина

DEN 359.00 421.92-15 %

Карактеристики На Enfinity Super Speed USB 3.0 Продолжување Кабел е неопходен додаток за PC и Mac корисниците да се донесе USB периферни уреди како што се хард дискови, принтери, глувци, тастатури, и USB хабови на дофат од зад биро или низ собата...

1.5 метар Супер High Speed USB 3.0 5Gbps на Микро Б машки Да машки кабел за продолжување /Hub/Хард Диск/HDD/SSD Куќиште

DEN 128.00 143.52-11 %

Карактеристики На Enfinity Super Speed USB 3.0 Тип на МикроБ Кабел е неопходен додаток за Центар,преносни надворешни хард дискови,HDD / SSD Куќиште и паметни телефони како што се Samsung Галакси S5, Забелешка 3, Забелешка 4, и Имајте на ум Про 12.2 со заеднички MicroB USB 3.0 порт...

1 метар Супер High Speed USB 3.0 5Gbps на Микро Б машки Да машки кабел за продолжување /Hub/Хард Диск/HDD/SSD Куќиште

DEN 174.00 191.52-9 %

Карактеристики На Enfinity Super Speed USB 3.0 Тип на МикроБ Кабел е неопходен додаток за Центар,преносни надворешни хард дискови,HDD / SSD Куќиште и паметни телефони како што се Samsung Галакси S5, Забелешка 3, Забелешка 4, и Имајте на ум Про 12.2 со заеднички MicroB USB 3.0 порт...

PC Кристал Шеф RJ45 Машки да USB 2.0 БОЛЕСТ Женски Адаптер за Полнач за Лаптоп LAN Мрежата Ethernet Кабел Конвертор Transverter Приклучок

DEN 27.00 36.00-25 %

PC Кристал Шеф RJ45 Машки да USB 2.0 БОЛЕСТ Женски Адаптер за Полнач за Лаптоп LAN Мрежата Ethernet Кабел Конвертор Transverter ПриклучокОва е сосема нов и висок квалитет на адаптер...

3 метар High Speed USB 2.0 480Mbps M/F машки Да се женски кабел за продолжување жица за Центар/тастатура/Маус/headset (слушалки) - 1pcs-Сина

DEN 231.00 277.92-17 %

Карактеристики На Enfinity HiSpeed USB 2.0 Продолжување Кабел е неопходен додаток за PC и Mac корисниците да се донесе USB периферни уреди како што се хард дискови, принтери, глувци, тастатури, и USB хабови на дофат од зад биро или низ собата...

На 20 милиони црна боја 350MHz Snagless UTP Cat5e Етернет кабел,категорија 5e печ кабелот /моделирани 8P8C RJ45 мрежа Lan кабел

DEN 1195.00 1439.52-17 %

Карактеристики, кои се Наменети за Wired Дом и Канцеларија Мрежи На Enfinity Cat5e Snagless Мрежа Patch Кабел нуди универзална поврзаност со компјутери и мрежа компоненти, како што се рутери, switch кутии, мрежни принтери, мрежата прикачена за складирање (NAS) уреди, Vo IP телефони, и Рое уреди...

3M црна боја 350MHz Snagless UTP Cat5e Етернет кабел,категорија 5e печ кабелот /моделирани 8P8C RJ45 мрежа Lan кабел

DEN 239.00 287.52-17 %

Карактеристики, кои се Наменети за Wired Дом и Канцеларија Мрежи На Enfinity Cat5e Snagless Мрежа Patch Кабел нуди универзална поврзаност со компјутери и мрежа компоненти, како што се рутери, switch кутии, мрежни принтери, мрежата прикачена за складирање (NAS) уреди, Vo IP телефони, и Рое уреди...

DB25 Женски Сигнал Модул Терминал Збег Одбор Возбудлив /Орев Заби Конектор 25pcs/многу

DEN 4376.16

******************************************************Повеќе детали : DB25G2 Женски Сигнал Модул Терминал ЗбегОдборот Возбудлив / Орев Заби Конектор 25pcs************************************************Слика :

49models микро Usb приклучок конектор 5Pin мини Usb приклучок за Samsung за HTC за Леново за ZTE...мобилен телефон, таблет компјутер средината

DEN 350.00 384.48-9 %

Потсетување : 1.Информации за производот доаѓа од интернет,но нашите слики се реални ,ние брод вашата нарачка ист како нашиот слика,па ве молиме да се споредат нашите фотографии со саканиот производ, со цел да се avoide проблеми , Како враќање на поштенските трошоци за погрешна купување се на трошок на купувачот...

USB НА RS232 СЕРИСКИ Адаптер КАБЕЛ DB9 PIN PL2303

DEN 93.12

HighSpeed USB 2.0 Да RS232 Сериски Pin Кабел USB Адаптерот спецификација ревизија 1.1 & 2.0 компатибилен од овој USB Кабел Адаптер HighSpeed USB на RS232 Кабел за поддршка на Rs232 сериски интерфејс (DB9) USB Кабел за Податоци за Поддршка на Windows ME / 2000 / XP Мерење : 1.2 m length HighSpeed USB 2.0 Да RS232 Сериски Pin Кабел АдаптерUSB спецификација ревизија 1.1 & 2.0 компатибилен од овој USB Кабел АдаптерHighSpeed USB на RS232 Кабел за поддршка на Rs232 сериски интерфејс (DB9)USB Кабел за Податоци за Поддршка на Windows ME / 2000 / XPМерење : 1.2 m во должинаТежина : 86g2 поставува Завртки / ОревиHighSpeed USB 2.0 Да RS232 Сериски Pin Кабел АдаптерUSB спецификација ревизија 1.1 & 2.0 компатибилен од овој USB Кабел АдаптерHighSpeed USB на RS232 Кабел за поддршка на Rs232 сериски интерфејс (DB9)USB Кабел за Податоци за Поддршка на Windows ME / 2000 / XPМерење : 1.2 m во должинаAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

WZSM Бесплатен Превозот Нови HDD Конектор За HP Compaq NX9010 NX9020 NX9030 HDD Конектор Адаптер

DEN 410.00 431.52-5 %

Бренд нови, висококвалитетни90 Дена ГаранцијаОвој производ има се тестирани во добра работна состојба.Испорака : Ние можеме да брод на светот.Сите пакети ќе дојде со следење на бројве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот информација е потврдена и uptodate.Било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас , ние ќе се обидеме потрудиме да ви послужи.Ви благодариме!Контактирајте со насАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас...

WZSM Нов Лаптоп, DC моќност Џек Приклучок Конектор кабел за DELL INSPIRON 15R 5537 M531R (5535)

DEN 319.00 335.52-5 %

90 дена ГаранцијаСосема Нов и никогаш не се користат воПроизводот е тестиран пред превозот и 100% работи.Испорака : Ние можеме да брод на светот.Сите пакети ќе дојде со следење на бројве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот информација е потврдена и uptodate.Било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас , ние ќе се обидеме потрудиме да ви послужи.Ви благодариме!Контактирајте со насАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас...

10pcs 8 Pin PCI Express Машки Да Dual LP4 4Pin Molex IDE PCI-E графички Видео Картичка Моќ Кабел Адаптер од 15cm

DEN 480.00 522.24-8 %

15cm 8 Pin PCI Express Машки Да Dual LP4 4 Pin Molex IDE PCIE графички Видео Картичка Моќ Кабел АдаптерКарактеристики : 1.Сосема нов и висок квалитет...

5pcs/lote 3,5 мм ПОМОШЕН Cabo де Аудио Estereo Macho став 2 РКА Femea Splitter Cabo Adaptador Chumbo Ново 30 Cm/1FT

DEN 684.00 720.00-5 %

este 6 де polegada де comprimento 3,5 мм мини џек став 2РКА cabo де áudio estéreo Y adaptador este cabo irá enviar на sua música a partir de MP3 плеер став sistema де км.uma extremidade не cabo tem um feminino 3.5 mm стерео мини џек еа outra extremidade tem dois codificados por јадра РКА macho tampões став os ouvidos...

WZSM Нов Лаптоп, DC моќност Џек Приклучок Конектор кабел за Sony Vaio PCG-81115L VPC-F 1 VPCF12 VPCF136FM

DEN 319.00 335.52-5 %

90 дена ГаранцијаСосема Нов и никогаш не се користат воПроизводот е тестиран пред превозот и 100% работи.Испорака : Ние можеме да брод на светот.Сите пакети ќе дојде со следење на бројве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот информација е потврдена и uptodate.Било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас , ние ќе се обидеме потрудиме да ви послужи.Ви благодариме!Контактирајте со насАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас...

5PCS/многу DC Моќност 5.5 X 2.1 Mm / 2.5 Mm Машки да 5.5 2.1/2.5 Mm Машки Приклучокот за Кабелот Десна Аглеста 90 степени 60см

DEN 256.00 278.40-8 %

DC Моќност 5.5 x 2.1 mm / 2.5 mm Машки да 5.5 2.1 / 2.5 mm Машки Приклучокот за КабелотДесна Аглеста 90 Степени ПриклучокДвете конектор се 5.5 мм (надворешно) / 2.5 mm (внатрешно) големинаИсто така, може да се работи за 5.5 / 2.1 mm приклучокДолжина : 60cm

WZSM Нов Лаптоп, DC моќност Џек Приклучок Конектор кабел за HP DV2500 DV2600 DV2700 DV2800 DV2900

DEN 319.00 335.52-5 %

90 дена ГаранцијаСосема Нов и никогаш не се користат воПроизводот е тестиран пред превозот и 100% работи.Испорака : Ние можеме да брод на светот.Сите пакети ќе дојде со следење на бројве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот информација е потврдена и uptodate.Било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас , ние ќе се обидеме потрудиме да ви послужи.Ви благодариме!Контактирајте со насАко имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас...

ДП DisplayPort на HDMI/VGA/DVI/Аудио 4-во-1 Конвертор Адаптер Кабел За PC лап-топ компјутери Црна

DEN 638.00 671.52-5 %

Вовед : Овој производ е пренослив конверзија кабел, Display Port стандардна дефиниција дигитален сигнал текст во VGA / Аудио / HDMI / DVI аудио и видео излез...

HD 1080P HDMI Женски Женски Кабел Адаптер Конвертор HDMI Connecor за HDTV Лаптоп КОМПЈУТЕР

DEN 58.00 76.80-24 %

HD 1080 P HDMI Женски Женски Кабел Адаптер Конвертор HDMI Connecor за HDTV Лаптоп КОМПЈУТЕРПакет Листата : 1 x HDMI Женски Женски КонверторНие прифаќаме Зачувам .Можете да користите Виза и Мастеркард,T / T,Western Union,преку Moneybookers Ecrow1...

Бесплатен превозот Нови NGFF М2 Б SATA-врз Основа на Цврста Состојба Дискови за да MSATA Адаптер Конвертор Картичка за Windows

DEN 3055.00 3055.20-0 %

Ние секогашбидете пријателски расположени кон сите со нашите најдобри услуги.Сите на нашите производи, ние ќе КК добро за вас пред породувањето.HuazhendunОпис : Brand New Висок Квалитет NGFF да MSATAСлики :

нова за Asus K54HY K54L K54LY X54C X54H X54HR X54HY X54L X54LY K54 X54 лаптоп со LCD Lvds Видео Кабел 14g221047000

DEN 960.00

Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!Ве молиме пополнете во примачот име и презиме поради новата политика на руската обичаи, Било nondelivery нема да биде одговорен доколку клиентот не обезбедува доволно информации при донесување цел Ние брод на Aliexpress адреса на само,ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса точно...

нови 16 за HP Compaq CQ60 G60 G60-100 G60-200 G60T CQ60-100 лаптоп со LCD Lvds еден Видео Кабел 50.4AH15.001 50.4AH16.001 HBU

DEN 960.00

Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!Ве молиме пополнете во примачот име и презиме поради новата политика на руската обичаи, Било nondelivery нема да биде одговорен доколку клиентот не обезбедува доволно информации при донесување цел Ние брод на Aliexpress адреса на само,ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса точно...

Нови 10PCS NGFF М2 Б SATA-врз Основа на Цврста Состојба Дискови за да MSATA Адаптер Конвертор Картичка за Windows

DEN 1608.00

Ние секогашбидете пријателски расположени кон сите со нашите најдобри услуги.Сите на нашите производи, ние ќе КК добро за вас пред породувањето.HuazhendunОпис : Бренд НовиВисок КвалитетNGFF да MSATAСлики :

WZSM трговија на Големо Нови LCD Flex Видео Кабел за леново G470 G475 лаптоп кабел P/N DC020015T10

DEN 349.00 367.68-5 %

Сосема Нов висококвалитетен LCD Видео КабелГаранција : 90daysПакетот вклучува : лаптоп, Лцд КабелПовратни информации : 1 Ако имате било какви прашања ве молиме контактирајте со нас...