навивачите And ладење Страница 1 - Century-spring.news

навивачите And ладење Страница 1 - Century-spring.news

навивачите And ладење Страница 1 - Century-spring.news

Бесплатен Превозот PLD05010S12L 12V 0.10 НА 45mm 32x32x32mm 2Pin За MSI GT440 N440GT V5 GT430 Графичка Картичка Вентилаторот за Ладење

DEN 456.00 479.52-5 %

PLD05010 S12 L 12 V 0.10 НА 45mm 32x32x32mm 2 Pin За MSI GT440 N440 GT V5 GT430 Графичка Картичка Вентилаторот за ЛадењеНапомена : 1.Кога ќе изберете изразат испорака ,системот цената не е вклучен далечинскиот областа на превозот надомест.ако вашата адреса е оддалечена област,треба да се обрне повеќе или ние превозот ЕМС...

SUNON KD1206PTB1 DC 12V 1.4 W 2-Пински конектор 80mm 60x60x25mm Серверот Плоштадот Фан

DEN 726.00 789.60-8 %

Бренд : SUNONБрој на модел : KD1206 PTB Напон / Ampere / Доведе / Големина DC 12 V 1.4 W 2жица 2Пински конектор 80mm 60x60x25mm Објект Состојба : Користено Гаранција : Два месеци ГаранцијаПревозот : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading)...

Syscooling компјутер, ПРОЦЕСОРОТ графичкиот процесор вода за ладење на системот резервоари за вода за ладење вентилатор

DEN 3306.00 4656.00-29 %

P60 D пумпа за водаФлукс : 450 L / HДа се подигне : 3.0 mАктуелни : 0.5 AРезервоарот Должина : 83mmНапон : DC12 VМоќ заеднички : мали 3 PБрзина тестер заеднички : мали 3 PДопрете го надвор : G1 / 4 нишкаБучава : 25 DBРаботниот живот до 50.000 часаИмајќи : Керамички имајќиAT240 радијаторТип : AT240Материјал : АлуминиумГолемина : 284mm*117.5 мм*27mmНапредни 4.5 mm U тип топлина лентаЕДЕН дренажниот канал ефикасно да се зголеми за ладење област е уникатна технологија на заварување значително се подобрува термички перформанси интензивна паралелно канал.Напредни запечатување технологија.УмрекастингАпликација Најдобро се користи со соодветна колекции на syscoolingФанови би можеле да бидат монтирани или на врвот или на днотоМногу густа алуминиум во светотМонтирање може да биде отстранетаМоже да биде обоен во боја на надвор или никел од надворПомине Европската ROSH заштита на животната средина СертификацијаУсвојување на меѓународно 4.5 мм Uладење зона, зголемување на повеќе ефективни топлина дисипација областКако што напредува технологијата, алуминиум радијаторот е подобро од бакар радијатор во топлина дисипација.SCC31 ПРОЦЕСОРОТ вода блокТип SCC31Материјал месинг горниот капак бакар baseboardГолемина 50×50×11.5 mmПоддршка 2011 ,1366,1156,1155,775,478,AMDКонектор G1 / 4 завртка конец,Површински третман На животната срединапријателски electroplating процесТехнологија Усвојува skiving технологија,напредна запечатување технологија и истекување заштитен системАпликацијата може да се монтира насекаде во syscooling вода за ладење на системот или други специјална опремаЛесно да инсталирате и да работат : 1 Поправат црна тела со завртка на матичната плоча2 Грб на ПРОЦЕСОРОТ рамномерно со термички силикони маснотии3 Инсталирајте го тела директно преку четири завртки род, и да ја поправите блок со ореви на матичната плочаИнсталација белешки : во текот на инсталацијата, имајте на сила на четири површината сила униформа.SCVG31 вода блок за VGAМодел : SCVG31Поддршка платформа : NVIDIAGraphics картичка : GTX580, GTX480, GTX470, GTX460, GTX285,GTX280, GTX275, GTX260, GTS250, 9800 GT, 9600 GT, 8800 GTX, 8800 GTS, 8800 GTATI Графичка картичка : 6970, 6950, 6870, 6850, 5870, 5850, 5830, 5770, 5750,5670, 5570, 5550, 4890, 4870, 4850, 4670, 3870, 3850, 2900, 1900Материјал : Чист бакарДимензија : 52×45×22mmПовршински третман Се : животната срединапријателски electroplating процес,Технологија : Усвојување на skving технологија, кои се земе максималниот топлина од извор на топлина;Ултраниска отпорност на вода дизајн и интензивна паралелно канал може да апсорбира топлина поефикасно;Напредни запечатување технологија се избегне течење ефикасно и посигурен се користи;Умрекастинг едно време побезбедноПримена : Најдобри се користи со соодветна колекции на syscoolingN8 цевка120mm фанCoolant : За тоа не е дозволено од страна на авиокомпанијата па комплет не е се вклучи...

ADDA AD0405MB-G72, S DC 5V 0.15 НА 40x40x10mm Серверот Плоштадот Фан

DEN 682.00 741.60-8 %

Бренд : ADDAБрој на модел : AD0405 MBG72, S Напон / Ampere / Доведе / Големина DC 5 V 0.15 2жица 2Пински конектор 60mm 40x40x10mm Објект Состојба : Користено Гаранција : Два месеци ГаранцијаПревозот : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading)...

Syscooling C17 нов висок квалитет акрилик транспарентен капак вода за ладење блок за компјутерски процесор

DEN 716.00 1008.00-29 %

Тип SCC17Материјал ПОМ пластични горниот капак бакар baseboardГолемина 50×50×9mmПовршински третман на животната Срединапријателски electroplating процесПоддршка Поддршка на платформата Intel775,1155,1156,1366,топлина дисипација на ПРОЦЕСОРОТКонектор G1 / 4 нишка завртка,standad G1 / 48 притисни пресвртНа апликација Се користи во дисипација на топлина за појавување на ПРОЦЕСОРОТТехнологија Донесе Skving технологија ,многу голема топлинаапсорпција област ,која може да потрае топлина од извор на топлина најмногу од тоаУсвојување на Ултраниска отпорност на вода дизајн , интензивна паралелно канал ,што може да immprove ефикасноста на апсорбирање на топлинатаНапредни запечатување технологија ,која може да биде посигурен за одбрана на истекувањеДонесува откако умре castineforming,што може да биде повеќе безбедно

Треба BFB1012H 9733 1.2 12V лаптоп радијатор издувните посветен фан на Делта 97*97*33mm

DEN 432.00 576.00-25 %

Стандард на нов имот , всушност, 95 новиМодел : BFB1012 HБренд : Делта ;Потекло : КинаДимензии : 97 × 97 × 33 MM; на дупка растојание 100mmНапон : DC12 V;Актуелни : Номинална 1.2 A; номинална 0.8 НаПравец на : 25.43 CFM;Моќност : Номинална 14.4 W; номинална 9.6 WВртежи во минута : 3600 RPM;Притисок : 1.0 ВО H2 OШум : 52 dbФан Рамка : пластични шприцоване , PBT + 30% стаклени влакна + VO одделение пламен retardant ;Сечилото : пластични шприцоване , PBT + 30% стаклени влакна + VO одделение пламен retardant ;Фан ротација : спротивно од стрелките на часовникот како гледано од ножеви ;Оперативен температура : 10 степени целзиусови степени до +70 степени целзиусови степени ;Складирање температура : 40 целзиусови степени до +70 степени целзиусови степени ;Лагери : прецизност топката лежишта ;Моќ опсег : плус или минус 15 % од номинална моќност ;Изолација отпор : повеќе од 500 megohms ;Издржи Напон : министерството за испуштање струја 0.5 мр 500 V / 1 мин;Работен век : собна температура од 25 степени 80,000 часа .

Y. S. ТЕХНИКА 6018 60mm X 18mm BD126018HB DC Brushless Компресор Кулер за Ладење Вентилатор 12V 0.35 НА 3Wire 3Pin Конектор за Dlink 3324SR

DEN 306.00 408.00-25 %

D LINK 3324 SR прекинувачи посветен вентилаторот за ладењеBD126018 HB 12 V 0.35 НАБренд ; Y S ТЕХНИКА на WonsanМодел ; BD126018 HBНапон ; DC12 VТековната ; 0.35 A ( 4.2 W )Големина ; 60 60 18 MMИнтерфејс ; трижицаБрзината На Вентилаторот : 7500 ± 10 %Животен век : 95,000 часаФан на бучава : 29.5 велика британија

Бесплатен превозот вентилатор за Dell за Inspiron 15RV N5537 N3521 N5521 3521 5521 5721 5535 3537 Cpu вентилатор AB07005HX08K300 или DFS470805C0T

DEN 253.00 288.00-12 %

Сребро веи таи електронски Обрнете внимание за да ги зачувате превозот адреса на англиски Опис : Производ Description Item опис (1) Услови : (1) оригиналниот автентични фан, не OEM (2) Гаранција : 90days Pls проверете ја компатибилноста според опис и слика пред да го купат! Превозот начин и време (1) Ние ќе брод предмети во рок од 48 часа по вашата исплата е расчисти...

КОРИСТИ ВЕНТИЛАТОР ЗА LENOVO IdeaPad S10-3 S10-3c алуминиум радијатор фан KSB0405HA-9H77 DFS300805MI0T F90U

DEN 1020.00 1200.00-15 %

Се обрне внимание за да ги зачувате превозот адреса на англиски Опис : Лаптоп процесор ладење вентилатор за Производот Description Item опис (1) Услови : (1) оригиналниот автентични фан, не OEM (2) Гаранција : 90days Pls проверете ја компатибилноста според опис и слика пред да го купат! Превозот начин и време (1) Ние ќе брод предмети во рок од 48 часа по вашата исплата е расчисти...

Нови Оригинални 12025 12V 0.22 НА 12CM Молчи Шасија Фан Компјутер Фан 4710KL-04W-B19

DEN 777.00 863.52-10 %

Нови Оригинални 12025 12 V 0.22 НА 12 CM Молчи Шасија Фан Компјутер Фан 4710 KL04 WB19 Модел : 4710 KL04 WB19 Имајќи : двоен топката Значи време помеѓу неуспеси (MTTF) : 180000 часа, Напон : 12 V Струја : 0.22 Брзина : 1600rpm ± 10% Бучава : 27.0 велика британија Воздушниот волумен : 63.57 CFM Правец на притисок : 17.9 Ап Линија должина : 30 cm Интерфејс : матична плоча 3 pin црна и жолта боја жолта линија за да го запрете алармот линија Тежина : 180g

1Pc IDE Molex 1 До 10 Начин PWM Вентилаторот за Ладење Центар 12V 4-Pin Моќ Приклучок за PCB Адаптер за PC компјутер Вода за Ладење на Системот C26

DEN 146.00 171.84-15 %

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет IDE Molex 1 до 10 начин на ладење вентилатор splitter центар Дизајниран за 12 V 4Pin фан, поддршка истовремено, почнувајќи од 10 канал 4Pin фанови, решавањето на проблемот на недостиг на матичната плоча...

NMB-МАТ BG0903-B049-P0S 09 24V DC 0.57 Серверот Компресор фан

DEN 1253.76

NMBБрој на модел : BG0903B049P0 S 09Напон / Ampere / Доведе / Големина24 V DC 0.57 4жица 4пинскиОбјектот Состојба : КористеноГаранција : Два месеци Гаранција за Испорака : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading) ...

SUNON KD1205PFS3, 11.B4389.GN DC 12V 1.1 W 50x50x10mm Серверот Плоштадот фан

DEN 751.20

Бренд : SUNONБрој на модел : KD1205 PFS3, 11.B4389.GNНапон : DC 12 VАктуелни : 1.1 WВоди : 2жица 2пински конектор 50mmГолемина : 50x50x10mmОбјектот Состојба : КористеноГаранција : Два месеци Гаранција за Испорака : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading) ...

3110NL-05W-B20 24V DC 0.09 НА 80x80x25mm Серверот Плоштадот Фан

DEN 900.00

Бренд : NMBБрој на модел : 3110 NL05 WB20 Напон / Ampere / Доведе / Големина 24 V DC 0.09 2жица 2пински конектор 80mm 80x80x25mm Објект Состојба : КористеноГаранција : Два Месеци ГаранцијаПревозот : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading) ...

SUNON KDE1206PHB3, М DC 12V 1.2 W 60x60x15mm Серверот Плоштадот Фан

DEN 1168.80

Бренд : SUNONБрој на модел : KDE1206 PHB3, М Напон / Ampere / Доведе / Големина DC 12 V 1.2 W 3жица 3пински конектор 50mm 60x60x15mm Објект Состојба : Користено Гаранција : Два месеци Гаранција за Испорака : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading) ...

SANYO 109R1212M1021 DC 12V 0.24 НА 120x120x38mm Серверот Плоштадот фан

DEN 1589.76

html{маргина : 0;баласт : 0;border : 0;вебкиттекстsizeја прилагодува : 100% ;msтекстsizeја прилагодува : 100% }html,body,div,span,object,iframe,h1,h2,h3,h4,h5,h6,p,blockquote,pre,a,abbr,acronym,address,code,del,dfn,em,img,q,dl,dt,dd,ol,ul,li,fieldset,form,label,legend,article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{margin : 0;padding : 0;border : 0;fontsize : 100% ;font : inherit;verticalalign : baseline}табела,наслов,tbody,tfoot,thead,tr,ти,тд{маргина : 0;баласт : 0;fontsize : 100% ;font : наследат}article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{display : block}аудио,платно,видео{display : inlineблок;*display : inline;*зум : 1}аудио : не([контроли]){display : none;висина : 0}ол,ул{listстил : none}ол{listстил : децимални}ул{listстил : диск}li{маргиналево : 30px;дисплеј : листаобјект}дд{маргина : 0 0 0 40px}nav ул,nav ол{listстил : none;листастилimage : (слика : none}ул ul,ol ул{listстилтип : круг}ол ол ul,ol ул ул,ул ол ул,ул ул ул{listстилтип : плоштадот}табела{границаколапс : колапс}легенда,ти,тд{fontweight : 400;float : никој!важно}p{маргина : 0 0 1.5 em}hr{јасни : и двете;height : 0;overflow : скриени}h1{маргинаbottom : .5em}h2{маргинаbottom : .75em}h3{маргинаbottom : 1em}h4{маргинаbottom : 1.25 em}h5{маргинаbottom : 1.5 em}h6{}blockquote : пред blockquote : по п : пред п : по{content : "content : none}blockquote,п{цитати : "" ""}blockquote{маргина : 1em 40px}dfn{fontстил : курзив}марк{background : #ff0;color : #000}код,kbd,пред се,сампдорија{fontfamily : monospace,serif;_fontfamily : 'курир нова',monospace;fontsize : 1em}пред{белопростор : пред;белопростор : пред заврши;зборзаврши : пауза збор}под,вечерам,мали{fontsize : 75%}под,вечерам{lineheight : 0;position : relative;verticalalign : основни}под{дното : .25em}вечерам{врвот : .5em}б,силно{fontweight : 700}abbr,acronym{граница : 0;fontваријанта : нормален}дел{textза декорација : линијапреку}img{color : transparent;fontsize : 0;border : 0;verticalalign : middle;msinterpolationmode : bicubic}а img{border : none}svg : не( : корен){overflow : скриени}fieldset{border : 1px solid сребро;маргина : 0 2px;баласт : .35em .625em .75em}легендата{граница : 0;баласт : 0;белопростор : нормален;*маргиналево : 7px}копчето,текст,одберете,textarea{fontsize : 100% ;маргина : 0;verticalalign : основна линија;*verticalalign : middle} : фокус{преглед : 0}копчето,текст,одберете,textarea{маргина : 0;fontsize : 100% ;verticalalign : middle}копчето,текст{overflow : видливи;lineheight : нормален}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{баласт : 0;border : 0}копчето,html input[type=button],input[type=reset],input[type=submit]{webkitappearance : button;cursor : pointer;borderradi: 0;*overflow : visible}копчето[оневозможено],текст[оневозможено]{cursor : стандардни}текст[type=полето за избирање],текст[type=радио]{кутијаголемината : границаbox); баласт : 0;*висина : 13px;*ширина : 13px}input[type=search]{webkitappearance : textfield;mozboxsizing : contentbox;webkitboxsizing : contentbox;boxsizing : contentbox}input[type=search] : : webkitsearchcancelbutton,input[type=search] : : webkitsearchdecoration{webkitappearance : none}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{граница : 0;баласт : 0}textarea{overflow : auto;verticalalign : top}html{fontsize : 100% }body{fontsize : 75%;color : #000;fontfamily : Отворена Sans,Arial,Helvetica,sanssenif,Sim Sun,"å®"ä½"";lineheight : 1.3}hr{граница : 0 #ccc цврсти;bordertopширина : 1px}h1,h2,h3,h4,h5,h6{fontweight : 400}h1{fontsize : 3em;lineheight : 1}h2{fontsize : 2em;lineheight : 1}h3{fontsize : 1.5 em;lineheight : 1}h4{fontsize : 1.2 em;lineheight : 1.25}h5{fontsize : 1em;fontweight : 700}h6{fontsize : 1em;fontweight : 700}a{color : #06c;textза декорација : none}a : лебдиш{color : #f90;textза декорација : подвлече} .сад{маргинаправо : auto;маргиналево : auto;соочилево : 0;соочиправо : 0;width : 760px}@медиуми 0screen{.

NMB-МАТ 2806KL-04W-B86, C03 DC 12V 0.65 НА 70x70x15mm Серверот Плоштадот фан

DEN 900.00

Бренд : NMB Број на Модел : 2806 KL04 WB86, C03 Напон / Ampere / Доведе / Големина DC 12 V 0.65 4жица 4Пински конектор 100mm 70x70x15mm Објект Состојба : КористеноГаранција : Два Месеци ГаранцијаПревозот : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading) ...

SUNON KD1204PFS3 DC 12V 0.9 W 40X40X10mm Серверот Плоштадот фан

DEN 616.00 669.60-8 %

Бренд : SUNONБрој на модел : KD1204 PFS3Напон : DC 12 VАктуелни : 0.9 WВоди : 2жица 40mmГолемина : 40 X40 X10mmОбјектот Состојба : КористеноГаранција : Два месеци Гаранција за Испорака : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading) ...

SUNON EF40050V1-C030-G99 DC 5V 1.4 W Heatsink фан

DEN 1252.00 1361.28-8 %

Бренд : SUNONБрој на модел : EF40050 V1C030G99Напон / Ampere / Доведе / ГолеминаDC 5 V 1.4 W 3жица 3пински конектор 50mmОбјектот Состојба : КористеноГаранција : Два Месеци ГаранцијаПревозот : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading) ...

SUNON KD0505PFB1-8 DC 5V 0.9 W 50x50x10mm Серверот Плоштадот фан

DEN 1025.28

SUNONБрој на модел : KD0505 PFB18Напон / Ampere / Доведе / ГолеминаDC 5 V 0.9 W 2жица 50x50x10mmОбјектот Состојба : КористеноГаранција : Два месеци Гаранција за Испорака : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading) ...

NMB-МАТ BG1203-B058-P00 L5 24V DC 1.30 НА 120x120x32mm Серверот Плоштадот фан

DEN 1406.88

NMBБрој на модел : BG1203B058P00 L5Напон / Ampere / Доведе / Големина24 V DC 1.30 3жица 3pin 120x120x32mmОбјектот Состојба : КористеноГаранција : Два месеци Гаранција за Испорака : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading) ...

Emacro YATE LOON D90BM-12 DC 12V 0.19 НА 90x90x25mm Серверот Плоштадот фан

DEN 1065.00 1157.76-8 %

YATE LOONБрој на модел : D90 BM12Напон / Ampere / Доведе / ГолеминаDC 12 V 0.19 2жица 90x90x25mmОбјектот Состојба : КористеноГаранција : Два месеци Гаранција за Испорака : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading) ...

SUNON KD1204PFS3 ZP DC 12V 0.9 W 40X40X10mm Серверот Плоштадот фан

DEN 744.00 808.80-8 %

Бренд : SUNONБрој на модел : KD1204 PFS3 ZPНапон : DC 12 VАктуелни : 0.9 WВоди : 2жица 2пински конектор 40mmГолемина : 40x40x10mmОбјектот Состојба : КористеноГаранција : Два Месеци ГаранцијаПревозот : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading) ...

SUNON PF92251B1-0000-S99 DC 12V 4.7 W 92x92x25mm Серверот Плоштадот Фан

DEN 1514.40

SUNONБрој на модел : PF92251 B10000S99Напон / Ampere / Доведе / ГолеминаDC 12 V 4.7 W 4жица 4пински конектор 92x92x25mmОбјектот Состојба : КористеноГаранција : Два месеци Гаранција за Испорака : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading) ...

NMB-МАТ 4710NL-05W-B50 L00 24V DC 0.31 НА 120x120x25mm 2-жица Серверот Плоштадот Фан

DEN 1446.00 1572.00-8 %

Бренд : NMBБрој на модел : 4710 NL05 WB50, L00Напон / Ampere / Доведе / Големина24 V DC 0.31 2жица 70mm 120x120x25mmОбјектот Состојба : КористеноГаранција : Два Месеци ГаранцијаПревозот : Опис не напиши нова фан, обично деведесет проценти нови(retreading) ...

оригинални нови за ЛЕНОВО G460 G460A Z460 Z460A Z465 G560 Z560 Z565 SUNON MG6012V1-Q000-S99 AB06505HX12DB00 лаптоп процесор фан

DEN 2160.00

Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!Ве молиме пополнете во примачот име и презиме поради новата политика на руската обичаи, Било nondelivery нема да биде одговорен доколку клиентот не обезбедува доволно информации при донесување цел Ние брод на Aliexpress адреса на само,ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса точно...

Barrow Fkit01 тешко цевка за Вода за Ладење Колекции со 360/120mm бакар Радијатор, D5 пумпа за вода ,RGB фанови за AMD4 Intel 1151 2011

DEN 23760.00 26400.00-10 %

Оваа Вода за Ладење Колекции ја содржи само наведени производиВе молиме да проверите дали вашиот PCB е во согласност со сликата, за да се обезбеди компатибилност!GIGABYTE Ge Force GTX 1080 G1 ИгриGIGABYTE Ge Force GTX 1070 G1 ИгриGIGABYTE Ge Force GTX 1060 G1 ИгриNVIDIA Основач верзија GTX1080NVIDIA Основач верзија GTX 1070NVIDIA Основач верзија GTX 1080 TINVIDIA Основач верзија Pascal ТИТАН XASРОГ STRIXGEFORCE GTX 10808 GИГРИ ASРОГ STRIXGEFORCE GTX 1080O8 GИГРИ ASРОГ STRIXGEFORCE GTX 10708 GИГРИ ASРОГ STRIXGEFORCE GTX 1070O8 GИГРИ ASРОГ STRIXGEFORCE GTX 1060O6 GИГРИMSI Ge Force GTX 1080 Игри XMSI Ge Force GTX 1070 Игри XMSI Ge Force GTX 1060 Игри XГалакси GTX1080 HOFГалакси GTX1070 HOFГалакси GTX1060 HOFШарени i Game GTX1080Шарени i Game GTX1070