микроскопа Страница 1 - Century-spring.news

микроскопа Страница 1 - Century-spring.news

микроскопа Страница 1 - Century-spring.news

10X~360X Прилагодливи Зголемување 25мм Зум C-планината Леќа 0.7 X~4.5 X Индустрија Микроскоп HDMI VGA USB Камера Окуларот Зголемувачот

DEN 3384.00 3600.00-6 %

Функција : да Работи на далечина : 95mm зум cпланината Леќа 0.5 X Cпланината адаптер за зумирање на ликвидност : 6.5 : 1 Цел Зголемување на Моќта на 0.7 4.5 X(околу 10 180 X на екранот) Големина : 168mm(L) * 50mm(ДИА) Тежина : 510g 2 X Зголемување Микроскоп Barlow Цел Леќа Леќа : Висина : 15mm Надворешниот дијаметар : 45mm Внатрешен дијаметар : 31mm Тема : 42mm Пакет incluede : 1 x CПЛАНИНАТА Леќа 1 x 2.0 X Barlow Леќа

720p HD HDMI Индустрија Видео Микроскоп Камера IR-Далечински управувач ТФ-Картичка Складирање Слика+180X/300X Зум C-Планината Леќа+56 LED Светло

DEN 7199.52

Опис на производот : 2 милиони пиксели користејќи сад магнезиум светлина CMOS image sensor;1 / 2 инчи image sensor, агол на гледање во однос на 1 / 2.33 инчи пошироко;HDMI 720 P 30 рамка за слика излез;поддршка камера, фото големина 1600 * 900, JPG формат;поддршка слика замрзнување;поддршка на електронски функцијата за зумирање;поддршка рачно / автом...

1/3 1000 Линии HD BNC CCD Индустриски Електронски Дигитален Видео Камера Микроскоп C-ПЛАНИНАТА Леќа Боја Визуелна Опрема за Следење

DEN 1247.52

1.Резолуција : 1000 2 линии.Тип на сензор : 1 / 3 "колор / црно и бело CCD (Sony) 3.Поддржани резолуција : 640x480 4.Излез : BNC 5.Боја : боја / слаба светлина црно и бело 6.Рамка го оценувате : 60 fps 7.Баланс на белата боја : автоматски 8.Пиксели, Големина : 2.8 m µ*2.8 m µ 9.Бројот на податочни битови : 10bit 10.Скенирање на владата : прогресивно скенирање 11.Тип на блендата : електронски shutter 12.Динамички опсег : >60d B 13.Време на експозиција : 54 u s540ms, автоматски изложеност 14.Напојување : DC12 V ± 10 15.Температурата на работа : 10 °60 ° 16.Интерфејс : стандард c интерфејс 17.Димензија : 42*42*76 (MM) 18.За поддршка на системот : AV следи BNC интерфејс 19.Карактеристики : слаба светлина, брз, силен боја...

720p HDMI Индустрија Видео Микроскоп Камера IR-Далечински управувач +180X/300X Зум C-Планината Леќа+144 LED Светло+Голема Стојат+Бум Стојат

DEN 9263.52

Опис на производот : 2 милиони пиксели користејќи сад магнезиум светлина CMOS image sensor;1 / 2 инчи image sensor, агол на гледање во однос на 1 / 2.33 инчи пошироко;HDMI 720 P 30 рамка за слика излез;поддршка камера, фото големина 1600 * 900, JPG формат;поддршка слика замрзнување;поддршка на електронски функцијата за зумирање;поддршка рачно / автом...

720p HDMI Индустрија Видео Микроскоп Камера IR-Далечински управувач за Складирање Слика+180X/300X Зум C-Планината Леќа+144 LED Светло+Голем Штанд

DEN 7535.52

Опис на производот : 2 милиони пиксели користејќи сад магнезиум светлина CMOS image sensor;1 / 2 инчи image sensor, агол на гледање во однос на 1 / 2.33 инчи пошироко;HDMI 720 P 30 рамка за слика излез;поддршка камера, фото големина 1600 * 900, JPG формат;поддршка слика замрзнување;поддршка на електронски функцијата за зумирање;поддршка рачно / автом...

Голема Големина Големи Dual-рака Тешки Бум Стерео Метал Маса Стојат 50mm Прстен Држачот За Лабораториски Микроскоп Дигитална Камера Индустрија

DEN 3429.00 3648.00-6 %

Тема : Треба Здрав Бум се Залагаме за намалена Вибрации и Оптимална Подвижност? Ова стои обезбедува она што е потребно! Ова стои има двојна рака систем со противтежа на спротивниот крај на арм да се спротивстави на тежината на вашата микроскоп главата...

16MP 1080P FULL HD HDMI Индустриски Микроскоп Камера за Видео Рекордерот+CCD 0.5 X Окуларот за Микроскоп Окуларот C-планината Леќа

DEN 6337.00 7823.52-19 %

wyприклучокstartЖешка Стока$86.99$169.99$159.99$186.99$126.99$92.99$136.99$126.99wyприклучоккрајФункција : Висок Квалитет, Со Висока Резолуција, Јасни СликиИндустрија CMOS Камера...

1080P Full HD VGA USB Индустриски Дигитален Микроскоп Камера+8X-130X Оптички C-Планината Леќа+Прилагодливи LED Светла+Прилагодување на Носителот

DEN 9475.00 10080.00-6 %

Микроскоп Камера : Висок Квалитет, со Висока Резолуција, Јасни Слики 1080 P VGA излез SD Картичка Видео Рекордер 1920*1080 FULL HD Panasonic Image sensor 1 / 2.86 инчен сензор 1920*1080 пиксели Во пиксели, големина е 2.75*2.75 um Сите метална школка Сертификат : CE,ФК,Ro HS Индустрија CMOS Камера...

2018 Ново 1 M /7mm Леќа USB Кабел Mini Цврсти Инспекција Камера Змија Цевка Водоотпорен Endoscope Borescope со 6 LED за Android

DEN 285.00 407.52-30 %

1 M / 7mm Леќа USB Кабел Mini Цврсти Инспекција Камера Змија Цевка Водоотпорен Endoscope Borescope со 6 LED за Android 100% сосема нов и висок квалитет на Најновиот модел за android, може да се земе phote, vedio и звук, и phote&vedio датотека директно ќе се зачувани во вашиот android мобилен телефон, целиот процес на снимање проверите, погодно за набљудување и следење на анализа...

Нови 200X-240X LED УВ Светлина Џеб Микроскоп,Џеб Големина Микроскоп,се Најде на Универзумот на Мали Нешта Околу Нас

DEN 579.84

Гума окуларот печ може подобро да ја заштитите вашите очи.Освен тоа, може да се спречи мешање на надворешните светлина и да се направи да видите предмети повеќе од јасно.На вградени LED светлина и UV светлина обезбедува посветла и појасна слика.Изгледот е модерен и едноставен.Тоа е удобно да се зафат со раце.3А батерии(не се вклучени) обезбеди голема моќ која се еманципира од неволја на замена на батерии.И тоа го прави со користење на осветлување и валутаоткривање на ЛЕД трае подолго.Пакет Содржина : 1 x Џеб Големина МикроскопAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

3.5 HD 500X Дигитален Микроскоп VGA QVGA ИЗЛЕЗ Поддршка за MicroSD Картичка USB/AV Мулти-јазик Микроскоп Фокус Range10mm-30мм

DEN 6794.00 7152.00-5 %

dianxiaobao_1dianxiaobao_23.5" HD 500 X Дигитален Микроскоп VGA QVGA ИЗЛЕЗ Поддршка за Micro SD Картичка USB / AV Мултијазик Микроскоп Фокус Range10mm30мм3.5" Самостоен LCD Дигитален Микроскоп е фантастичен микроскоп кој овозможува добар начин за вас да го споделам со висока дефиниција микроскопски набљудување со другите...

14MP HDMI USB Индустриски Дигитален Микроскоп Камера Далечински Управувач ТФ-Картичка Складирање Видео За мобилен телефон Табела 10-180X C-планината Леќа

DEN 7670.00 8160.00-6 %

Достапни бои : сина, црвена, виолетова Ако не постои посебна забелешка на боја, бојата е испратена по случаен избор...

година Нови Црна Конектор Адаптер за Дигитална Камера и Астрономски Monocular Телескоп Универзална Заградата Astrophotography

DEN 1681.00 1910.40-12 %

Црна Конектор Адаптер за Дигитална Камера и Астрономски Monocular Телескоп Универзална Заградата Astrophotography• 1...

Слободен Брод Метал Универзална Стојат Планината за Monocular Двоглед Астрономски Телескоп Различни Дигитални SLR Камера Картичка Камери

DEN 1119.00 1272.00-12 %

Метал Универзална Стојат Планината за Monocular Двоглед АстрономскиТелескоп Различни Дигитални SLR Камера Картичка Камери• 1...

2.0 ПРАТЕНИК HD Дигитален Индустрија Индустриска Микроскоп Поставите Камерата Зголемувачот VGA USB AV ТВ Видео Излез 180X C-ПЛАНИНАТА Стаклена Леќа PCB Лабораторија

DEN 5141.00 5712.00-10 %

Функција : Висок Квалитет, Со Висока Резолуција, Јасни Слики800 линии ДефиницијаЈапонија CMOSСертификат : CE,ФК,Ro HSИндустрија Cmos Камера...

Бесплатен превозот VGA /LED Индустријата за Видео Микроскоп Камерата Поставена Систем +180X C-Планината Објектив За PCB SMD SMT Поправка Алатка Инспекција

DEN 4060.00 4319.52-6 %

Функција : Висок Квалитет, Со Висока Резолуција, Јасни Слики2.0 MP CMOS ЈапонијаСертификат : CE,ФК,Ro HSИндустрија Cmos Камера...

UM039 Рачни Дигитални 500X Микроскоп Вистински 5.0 ПРАТЕНИК 3,5 LCD Екран Со 8 LED USB Литиум Батерија

DEN 5189.00 5520.00-6 %

Спецификации : Боја : ЦрнаМатеријал : ABS + ZineлегураВлез : 100240 V 50 / 60 HzИзлез : 5 V 1АПриклучок Тип : САД / ЕУ / велика БРИТАНИЈА (Изборен)Слика Сензор : 5 Мега Пиксели (точно резолуција)LCD Панел : 3 инчи TFT панел, 4 : 3 соодносЗголемување Сооднос : 10x да 500x, до 1200x со дигиталниУште Резолуција на Слика : 12 M, 9 M, 5 M, 3 M, 1.3 M, VGAВидео Резолуција : 12 M, 9 M, 5 M, 3 M, 1.3 M, VGAФокус Опсег : Прирачник се фокусира од 10мм да 50mmРамка го Оценувате : Max 30f / s под 600 LСветлинатаЛеќа Спецификација : Висок квалитет на микроскопски леќаТВ излез : на Располагање (за секој монитор со ТВ во)Картичка Слот за : Поддршка за Складирање Картичка до 32 GB SDHCИзвор на светлина : 8 LED (прилагодливи од контрола на тркала)Батерија : Батерија Liion 3.7 V 1050m Ah батеријата (дополнет со адаптер или USB)Мерење : од Страна на софтвер (Преносни Фотографирање со OSD language)На OSD Јазици : англиски, италијански, германски, шпански, француски, руски, португалски, холандски, Јапонски, КинескиПакет Софтвер : Преносни Фати Про со мерење наПреземете : Поддршка за USB порт (USB конекција за даунлоадирање на датотеки)PC Интерфејс : USB 2.0, USB 3.0Оперативен Систем : Windows XP / Vista / Win7 / Win8 / Mac 10.7 и надСертификати : Со CE, на препораките на FCC за одобрување, Ro HS усогласеностОбјектот Големина : 130 * 103 * 29mm / 5.12 * 4.05 * 1.14 воОбјектот Тежина : 189g / 6.66 озПакет Големина : 33 * 14.5 * 6cm / 12.99 * 5.71 * 2.36 воПакет Тежина : 620660g / 21.8723.28 озБезбедносни Предупредувања : 1...

1000X 800X 500X 200X Универзален USB Дигитален Микроскоп Висок квалитет на Сите Метални Алуминиумски Стојат Носителот на Кревање и ротација

DEN 1123.00 1247.52-10 %

1000 X 800 X 500 X 200 X Универзален USB Дигитален Микроскоп Висок квалитет на Сите Метални Алуминиумски Стојат Носителот на Кревање и ротација

500X Зум 2MP 8LED USB Дигитален Микроскоп Endoscope USB зголемувачот Камера + алуминиумски легури ДРЖАЧОТ ЗА Pcb инспекција

DEN 2236.00 2378.40-6 %

ДИГИТАЛНО ПЕНКАЛО КАМЕРАТА е нова електронска здравствена производ за дома.Тоа е тубуларна слики систем се состои од оптичка леќа, слика сензор, на осветлување механизам, и некоја слика трансфер контрола коло поврзан со компјутер...

Бесплатен превозот Професионален HD USB Дигитален Микроскоп Image Sensor 300X Вистински 5.0 ПРАТЕНИК 8 LED Мерење + Прилагодлив Држач

DEN 3338.00 3551.52-6 %

5М 300x USB Дигитален Микроскоп е високотехнолошки додека лесен за користење Дигитален Микроскоп Со оваа единица може да се види уникатни & "поголема" свет.Тоа се применува во повеќе области како што се визуелна инспекција на електронски компоненти и материјали во полн спектар на значења, убавина продавница и образование.Нејзините 5 M слика сензор претставува живописни и остри неверојатни сликата...

Бесплатен превозот, UIS Микроскоп бесконечна Achromatic Цел 10X /0.25 Mm ,погоден за олимп CX микроскоп цел

DEN 1871.52

Добредојдовте на Микроскопија Онлајн продавница Гранка за Микроскопа & Микроскоп компоненти, хируршки фарови & loupes.Ние снабдување со многу професионални микроскоп и компоненти за Микро светот ги користат, и најдобрите медицински светлата & loupes за Лекарите погодност за користење.Наддавање Забелешка : Ова е Оптика професионални Инструменти продавница – која продажба Микроскопа и Компоненти за Светот Крајните Корисници.За да се поддржи точни решенија за нивните Професионални работи во Лабораторија, Индустриски, Материјали од Научната област.Главни инструменти беа добро се продава во Познатиот Електроника Група, Многу Познатиот Универзитет, Лабораторија Scientifics Единици , Полудиригент поле, итн.Добредојдени сте да се понуди на нашата Продавница! Топла продажба Одлична Професионален производНаддавање цена, со исклучок на увоз даночни во вашиот локален сајт : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

WF 5X/20mm Широк Агол Окуларот за Стерео Микроскоп Оптичка Леќа со Монтажа Големина 30.5 Mm

DEN 428.00 475.20-10 %

WF5 X / 20mm Широк Агол Окуларот за Стерео Микроскоп Оптичка Леќа со Монтажа Големина 30.5 mmСпецификација : Зголемување 5xПоле на Гледање 20mmКоличина 1pcsМонтажа Големина (во дијаметар) 30.5 mmМикроскоп Стерео МикроскопФункцијаШирок АголПакет се Вклучени : 1 x WF5 X / 20mm Микроскоп Окуларот на Превозот : Ако се избере "Бесплатен Превозот" услуга за пратката под 2 KG , ние ќе го организира пратка со Aliexprese Стандард Превозот , што е препорачана логистика на Aliexpress...

800X Електронски Микроскоп Зголемувачот 0-800X HD Микро-Опсегот на Леќата 8*LED USB Дигитални Loupes Со Калибрација Владетел PC Софтвер

DEN 1092.00 1199.52-9 %

800 X USB Електронски Микроскоп 8*LED USB 0 X800 X Дигитални Зголемувачот 0.3 M HD CMOS Сензор PC Интерфејс Loupes Со Мало ПолеОпис : Овој микроскоп ви овозможува да се доживее возбуда и откривање на една цела нова микроскопски светот целосно скриен од голо око.кој може да го величаат објекти до 1000 пати од нивната оригинална големина и користи динамична слика сензор и осум супер светло бела LED светла за креирање детални слики како тебе никогаш не сум видел...

HDMI HD USB Дигитални Индустрија Микроскоп Камера+Фино прилагодување заградата+10Х-200X C-Планината Леќа+144 LED Светло+10-инчен Монитор

DEN 14438.00 15360.00-6 %

Карактеристики : Модел : Камера со HDMI USB2.0 две излезен формат на Слика : JPG Слика резолуција : 4320*3240 (за ТФкартичка) 1280 *720 @ 30 FPS(за ТФкартичка) Видео формат : MOV(за ТФкартичка) Видео рекордерот : 1920 *1080 @ 30fps (за ТФКартичка) USB Видео резолуција : 1280 *720 @ 30 FPS Баланс на Белата боја : Автоматски Morror : Лево / десно,Горе / Долу Замрзнување : Поддршка на OSD : англиски / Кинески Линија : различна боја,4 хоризонтална линија , 4 вертикална линија,секое позиции Specification : Image sensor : 14 мегапикселна Panasonic сензор 1 / 2.3 инчен Ефективни пиксели : 14 мегапикселна Пиксели, големина : 1.43x1.43um Рамка цена : 30fps Дефиниција : FULL HD Домување : метал Леќа : CS за тест, обичај обезбеди баланс на Белата боја : Auto / manual Видео формат : AVI Кодирај : H...

HDMI HD USB Дигитални Индустрија Микроскоп Камера+Фино прилагодување заградата+10Х-200X C-Планината Леќа+144 LED Светло+10-инчен Монитор

DEN 14438.00 15360.00-6 %

Карактеристики : Модел : Камера со HDMI USB2.0 две излезен формат на Слика : JPG Слика резолуција : 4320*3240 (за ТФкартичка) 1280 *720 @ 30 FPS(за ТФкартичка) Видео формат : MOV(за ТФкартичка) Видео рекордерот : 1920 *1080 @ 30fps (за ТФКартичка) USB Видео резолуција : 1280 *720 @ 30 FPS Баланс на Белата боја : Автоматски Morror : Лево / десно,Горе / Долу Замрзнување : Поддршка на OSD : англиски / Кинески Линија : различна боја,4 хоризонтална линија , 4 вертикална линија,секое позиции Specification : Image sensor : 14 мегапикселна Panasonic сензор 1 / 2.3 инчен Ефективни пиксели : 14 мегапикселна Пиксели, големина : 1.43x1.43um Рамка цена : 30fps Дефиниција : FULL HD Домување : метал Леќа : CS за тест, обичај обезбеди баланс на Белата боја : Auto / manual Видео формат : AVI Кодирај : H...

HDMI HD USB Дигитални Индустрија Микроскоп Камера+Фино прилагодување заградата+10Х-200X C-Планината Леќа+56 LED Светло+8-инчен Монитор

DEN 14213.00 15120.00-6 %

Карактеристики : Модел : Камера со HDMI USB2.0 две излезен формат на Слика : JPG Слика резолуција : 4320*3240 (за ТФкартичка) 1280 *720 @ 30 FPS(за ТФкартичка) Видео формат : MOV(за ТФкартичка) Видео рекордерот : 1920 *1080 @ 30fps (за ТФКартичка) USB Видео резолуција : 1280 *720 @ 30 FPS Баланс на Белата боја : Автоматски Morror : Лево / десно,Горе / Долу Замрзнување : Поддршка на OSD : англиски / Кинески Линија : различна боја,4 хоризонтална линија , 4 вертикална линија,секое позиции Specification : Image sensor : 14 мегапикселна Panasonic сензор 1 / 2.3 инчен Ефективни пиксели : 14 мегапикселна Пиксели, големина : 1.43x1.43um Рамка цена : 30fps Дефиниција : FULL HD Домување : метал Леќа : CS за тест, обичај обезбеди баланс на Белата боја : Auto / manual Видео формат : AVI Кодирај : H...

Бесплатен превозот 60 LED Прилагодливи Прстен Светлина илуминатор Светилка За Индустрија Микроскоп Индустриски Камера Зголемувачот

DEN 767.00 816.00-6 %

Функција : 60 светла бела LED светилки 100,000 часа на живот Интензивна и се фокусираше сенкаслободен осветлување осветлувањето на 0100% Прилагодлива,висока осветленост Променлива интензитет контрола Моќ влез : 100240 V, 5060 HZ Костим за кол на леќа : 30мм60mm Пакет incluede : 1 x 60LED Прстен Светлина 1 x Адаптер (ЕУ / велика БРИТАНИЈА / AU Адаптер за слободни )

2 ПАРЧИЊА/многу 20X Стерео Микроскоп окуларот леќи Widefield 10мм оптичко стакло со Eyecups планината 30мм за бинокуларна микроскоп

DEN 1260.00 1416.00-11 %

2 ПАРЧИЊА / многу 20 X Стерео Микроскоп окуларот леќи widefield 10мм оптичко стакло со eyecups планината 30мм за бинокуларна микроскопСпецификацијаЗголемување : 20 XШироко поле : 10ммПланината : 30мм (suir за Стерео микроскоп)Пакет : 2 ПАРЧИЊАСликиПлаќање*Ние го прифаќаме Alipay тука.*Плаќањето е потребно да се изврши во рок од 6 дена од крајниот рок на вашиот аукција или купи.*Ако не се плати на време, ние може да не ветуваат ние ќе го задржи на објектот ќе bidded на залиха во секое време.*Било каков проблем со плаќање pls контактирајте со нас на прво место.Превозот*Ние само брод ставки на вашиот потврди адреса во Aliexpress (освен APO / FPO),па ве молиме да бидете сигурни дека адресата е точно пред да купите.*Елементи на повеќето наредби ќе биде предаден во рамките на ракување пати по приемот на вашата исплата потврдаи можете да ги добиете во рок од 1021 работни дена некои далечни земји можеби трае подолго време.Испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да потрае до 21 работни дена или повеќе.ако не се добие тоа,ве молиме слободно контактирајте ме пред да се отвори случајот.јас би сакал да ми најдобро за вас.*Ние не сме одговорни за увозни давачки или такси.*Оштетени на Пристигнување : Кога ќе се пријавите на пратката, ве молиме проверете го тоа внимателно.Ќе е подобро да се земе видео или фотографии кога ја отворите.Ако постои каква било штета или недостиг на вашиот парцела,контактирајте со вашиот Пост Канцеларија или Изразат компанија веднаш,Ве молиме испратете го видео или фотографии за нашата услуга на персоналот во исто време.Услуга На Клиентите*Вашето задоволство е важно за нас.Ако не сте задоволни со нашите производи / услуги,ве молиме контактирајте со нас ПРЕД да замине ни било неутрални или негативни повратни информации,ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши било кое прашање.*Ние го цениме вашиот позитивен фидбек, ако сте задоволни со вашето купување.Ако сте задоволни нашите објекти и услуги, се надевам, ќе може да остави позитивни повратни информации со сите ѕвезди(Објект како што е опишано, на Комуникација, на Превозот Време, Превозот и ракувањето со обвиненија) за мене.*Без наплата или враќање е достапна за НЕГАТИВНИ повратните информации.Контактирајте со насМожете да ме контактирате доколку имате било какви прашања.Нашиот Бизнис Часа ( Пекинг ) : 8 : 30 A.М.5 : 30 P.М...

10X Achromatic Цел Леќа за Биолошки Микроскоп со Монтажа Навој Дијаметар 20mm 185 10X/0.25 160/0.17 Цел Леќа

DEN 1339.20

Карактеристики 10 X Achromatic Цел Леќа за Биолошки Микроскоп со Монтажа Навој Дијаметар 20mm 185 10 X / 0.25 160 / 0.17 Цел Леќа * Стандардна 10 X Achromatic Микроскоп Цел Леќа* Коњугат растојание : 185* Achromatic цел леќа со заврткана случај* 20mm Монтажа Нишка (во дијаметар), Ние, исто така, имаат целосен сет за вашиот избор...

20W LED полесни со прстен ладно Оптички Влакна за микроскоп, ПРЕДВОДЕНА илуминатор

DEN 14875.20

20 W LED полесни со прстен ладно Оптички Влакна за микроскоп Опис на Производот : Оваа нова LED оптички влакна микроскоп илуминатор обезбедува силна, па дури и кул летно осветлување...

50W ПРЕДВОДЕНА од Оптички Влакна Еден Gooseneck Светлосен Микроскоп Илуминатор

DEN 13915.20

50 W ПРЕДВОДЕНА од Оптички Влакна Еден Gooseneck Светлосен Микроскоп Илуминатор Опис на Производот : Оваа нова LED оптички влакна микроскоп илуминатор обезбедува силна, па дури и кул летно осветлување...

Пар на Широк Агол Висока Око Поени Окуларот 10X /20 Микроскоп Додатоци со 23.2 Mm за Монтажа Големина

DEN 1273.00 1430.40-11 %

Сите производи се на продажба, сега, голем позитивно!!! Пар на Широк Агол Висока Око Поени Окуларот 10 X / 20 Микроскоп Додатоци со 23.2 mm за Монтажа ГолеминаЗголемување : 10xFileld на Гледање : 20mmMicorscope : За Биолошки МикроскопКоличина : 1 пар( 2 парчиња)Окулар монтажа големина : 23.2 mm Функција : Висок око точка

Прилагодливи Џеб Микроскоп 60x-100x Зум Осветлени Зголемувачот зголемена Galss Loupe со светилка и Торбичка

DEN 423.00 475.20-11 %

Прилагодливи Џеб Микроскоп 60x100x Зум Осветлени Зголемувачот зголемена galss loupe со светилка и Торбичка• Моќност : 60x100x зум• Боја : Црна• нето тежина : 33g• Големина : 8.4 x 3.5 x 2cm3 LR1130 батерии не се вклучени за безбедност.Ова е samllest Осветлени Зум микроскоп.Таа е идеална микроскоп за електронски инженери, хобисти, печатење, плоча прави колектори, научници и студенти.

Бесплатен превозот!!! 14MP HD HDMI USB Индустриски Дигитален Микроскоп Камера Зголемувачот ТФ-Картичка Видео Камера +C-планината Леќа

DEN 6497.00 6912.00-6 %

Бесплатен превозот 14 MP HDMI USB Ултра HD Индустрија Видео Микроскоп Камера 5.2 X дигитален зум 720p 60hz Видео излез+леќи на Камерата Карактеристики : 1,1400 мегапикселна Panasonic COMS Сензор; 2, на овој производ има 14 милионипиксели камера и 720p видео снимање режим копче за да го циклус преку употреба на печатот...

4 парчиња /set Dissector Микроскоп Dissecting алатка Set / комплет од не ' Рѓосувачки челик за примерок изработка на Микроскоп делови и додатоци

DEN 456.00 479.52-5 %

4pcs / set dissector Микроскоп dissecting алатка set / комплет за изработка на примерокКарактеристики : Висок квалитет и сосема нов Материјал : премија од не ' Рѓосувачки челик Тип : Микроскоп dissecting алатка за примерок на одлуки за експеримент , образование ..пакет се вклучени : 1 x Dissecting игла 1 x Dissecting нож 1 x Dissecting Tweezer 1 x Dissecting Директно совет режа