конектори Страница 1 - Century-spring.news

конектори Страница 1 - Century-spring.news

конектори Страница 1 - Century-spring.news

Бесплатен Превозот 10 поставува=20pcs 6 Pin 16mm Машки & Женски микрофон кружни конектори за полнење XS16-6P Приклучок+Приклучокот,Авијација приклучок интерфејс

DEN 1620.00 1760.64-8 %

10 поставува=20pcs 6 Pin 16mm Машки & Женски микрофон кружни конектори за полнење XS166 P Приклучок+Приклучокот,Авијација приклучок интерфејсXS16 серија конектор за полнење широко се користи во воздухопловството, навигација, компјутер, телекомуникации, масло истражување, навигација, аларм, транспорт, машини и електроника, итнXS16 серија pushpull кружни конектори имаат карактеристики на брзи врски,на мал волумен,и мала тежина и така натаму...

Бесплатен Превозот 10 поставува=20pcs 9 Pin 16mm Машки & Женски микрофон кружни конектори за полнење XS16-9P Приклучок+Приклучокот,Авијација приклучок интерфејс

DEN 1648.00 1791.36-8 %

10 поставува=20pcs 9 Pin 16mm Машки & Женски микрофон кружни конектори за полнење XS169 P Приклучок+Приклучокот,Авијација приклучок интерфејсXS16 серија конектор за полнење широко се користи во воздухопловството, навигација, компјутер, телекомуникации, масло истражување, навигација, аларм, транспорт, машини и електроника, итнXS16 серија pushpull кружни конектори имаат карактеристики на брзи врски,на мал волумен,и мала тежина и така натаму...

Бесплатен Превозот 10 поставува=20pcs 5 Pin 16mm Машки & Женски микрофон кружни конектори за полнење XS16-5P Приклучок+Приклучокот,Авијација приклучок интерфејс

DEN 1598.00 1736.64-8 %

10 поставува=20pcs 5 Pin 16mm Машки & Женски микрофон кружни конектори за полнење XS165 P Приклучок+Приклучокот,Авијација приклучок интерфејсXS16 серија конектор за полнење широко се користи во воздухопловството, навигација, компјутер, телекомуникации, масло истражување, навигација, аларм, транспорт, машини и електроника, итнXS16 серија pushpull кружни конектори имаат карактеристики на брзи врски,на мал волумен,и мала тежина и така натаму...

Бесплатен превозот (5 парчиња/многу) UHF Bulkhead Женски Џек да се SMA Машки Приклучок Конектор RG316 1.5 М Кабел

DEN 1691.52

Продолжување Кабелот Директно UHF Bulkhead Женски SMA Машки Приклучок Конектор Кабел RG316 1.5 МФункција : Должина : 1.5 М Кабел тип : RG316 Пол : Женски Машки Име на Производ : UHF Женски SMA Машки КабелНие, исто така, имаат 5cm,15см,20cm и 25cm должина,pls контактирате доколку ви треба каква било друга должина.

(5 парчиња/многу) Pigtail Продолжување кабел RG316 30CM RP-SMA Plug N Женски Џек конектор

DEN 900.48

Pigtail Продолжување кабел RG316 30 CM RPSMA Plug N Женски Џек конекторФункција : Конектор Тип : N Џек, женски pin & RPSMA Приклучокот,женски pin Кабел Тип : RG316 Должина : 30cm Состојба : 100% Неискористени,Сосема нов и Висок квалитет.Ние, исто така, имаат 5cm,15см,20cm и 25cm должина,pls контактирате доколку ви треба каква било друга должина.

5 Парчиња Продолжување Кабелот АНТЕНСКИ Приклучок RP SMA Џек Машки Pin за да го Ufl./ IPX IPEX Адаптер 1.13 Mm Pigtail Кабел

DEN 171.84

Продолжување Кабелот АНТЕНСКИ Приклучок RP SMA Џек Машки Pin за да го ufl. / IPX IPEX Адаптер 1.13 mm Pigtail КабелКарактеристики : 1 Отпорност 50 ohm 2 КонекториУ fl ( IPX ) женски RP SMA Џек(Машки Pin) и 3 Изборни Кабел1.13 мм кабелска 4 Изборен Должина15cm ( Ако сте треба други должина,pls контактирајте со нас )

Фабриката на продажба Коаксијален АНТЕНСКИ кабел N машки да се женски конектор N машки N женски RG58 Pigtail кабел 50cm брзо брод

DEN 139.20

Фабриката на продажба Коаксијален АНТЕНСКИ кабел N машки да се женски конектор N машки N женски RG58 Pigtail кабел 50cmТип : Коаксијален АНТЕНСКИ ,Pigtail КабелConversion type : NФункција : Конверзија и продолжување наКонектор 01 : N машки(приклучок)Конектор 02 : N женски(Jack)Кабел : RG58Должина : 50cmНие обезбедуваме прилагодено производство,ако треба други должина или конектор ве молиме контактирајте со нас!

2 Парчиња 4Pin XLR Приклучок машки Pin Аудио Адаптер приклучок Висок Квалитет

DEN 312.48

4 Pin XLR Приклучок машки Pin Аудио Адаптер приклучок Висок КвалитетОпис : Состојба Нови,неискористениот Семејство Коаксијален, Аудио Конектор Конвертирате Од (Адаптер Крајот) 4pin XLR Приклучок,машки Pin Да Конвертирате (Адаптер Крајот) Дупка за кабел Стил Директно Контактор позлата Nickelplated Тело Боја Црна & Сребрена Имајте на ум, исто Така, имаат 4pin женски,5pin машки и женски

2000pcs 5P SMD Микро USB Порта Женски Приклучок за DIY Додатоци Телефон 5Pins Микро USB Полнење Конектори Приклучоци

DEN 3802.00 4636.80-18 %

5 P SMD Микро USB Порта Женски Приклучок за DIY Додатоци Телефон 5 Pins Микро USB Полнење Конектори Приклучоци2000 PCSЗадоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

20pcs-500pcs Еден Вид 180Degree USB 2.0 Податоци Џек Plug Краток Тело Вертикална со Работ Навивам 13.7 Mm/15mm за Компјутер КОМПЈУТЕР

DEN 350.00 427.20-18 %

Еден Вид 180 Degree USB 2.0 Податоци Џек Plug Краток Тело Вертикална со Работ Навивам 13.7 mm / 15mm за Компјутер КОМПЈУТЕР20 PCS500 PCSпочитувани купувачи,постојат 2 тип за да изберете.13.7 мм или 15mm должина за да изберете.ве молиме да ни кажете што сакате.ви благодариме.Задоволството На КлиентитеВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето...

1 Пар 4mm Банана Приклучок Црвено Црн Конектор за Антена Терминал Обврзувачки Пост Говорникот Џек L15

DEN 44.00 53.28-17 %

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитетЦрвена и balck пластични изолација јакна, за полесно препознавање, прифатете до 4mm кабел со дијаметар со една завртка престанокНајчесто се користат за да се обезбеди построги поврзување на звучници жица до обврзувачки пост во задниот дел на говорникот или на аудио приемникотДолжина : 48mm / 1.89"Количина : 1 ПарAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

1 Пар 4mm 30V-60V Изолација Пирсинг Игла Не-деструктивни Тест Сонди Алатка Црвена/Црна L15

DEN 151.00 192.96-22 %

Опис : Антикршење меки рачки, бакар игли, тест сонди манипулира во тест повеќе чувствителни и повеќе точни, добар квалитет и ултраиздржливи.Линија моќ метар може да се користи .сонди се многу остри игли, многу погодна за мерење на мали IC игли, LED сијалици и компоненти.Спецификации : Материјал : не ' Рѓосувачки челик, бакарБоја : Црвена / ЦрнаИзолатор : АПВкупна должина : 80mmТабела перо должина : 20mmТабела перо Големина : 0.7 mmОтворот дијаметар : 4mmСтруја : 1АНапон : 30 V60 VПогодни за : MultimetersКоличина : 1 ПарAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

Бакар Аудио Splitter Plug РКА 1 Машки 2. Женски AV Приклучок Конектор Адаптер L15

DEN 80.00 86.40-7 %

Карактеристики : Се користи како адаптер за аудио и видео поврзувањеИдеален за позиционирање РКА кабли флеш против HDTV, BluRay / DVD плеер, конзола за игри, DVR, кабелски / сателитски кутија, subwoofer, приемник или други РКАот уредЧист бакар диригент,златна плоча за најдобар сигнал на преносСпецификација : МашкоЖенски SocketМатеријал : БакарТип : РКА / С Splitter АдаптерПриклучокот живот : над 5000 патиГолемина : 46x21mm / 1.81x0.83"Количина : 1 КомпјутерAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

5 Компјутери РКА Женски РКА Женски Аудио Видео Кабел Џек Приклучок Адаптер за Полнач L15

DEN 34.00 36.48-7 %

Карактеристики : Женски Женски РКА СпојкаAV Адаптер исто така, може да се користи како пол бендерМоже да се користи за да се приклучат на две стерео A / V, component video каблиОдлично за поврзување краток РКА кабли да биде еден долг кабелТројно РКА Компонента видео Спојка / Кабел joinerГолемина : 31.7x10.8ммКоличина : 5 КомпјутериAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

RP SMA женски кабел адаптер за антена 22 см, конектор машки, на 90 степен на КПД 9

DEN 110.88

Бренд Нови 100% Конектор : RP SMA женски Конектор Б : машки конвенцијата на правата на детето во деведесет степени Бренд Нови 100% Конектор : RP SMA женскиКонектор Б : машки конвенцијата на правата на детето во деведесет степениКоличина : 1Боја : ЦрнаПакет Содржина : 1 x машки 90 степени кабел КПД 9, RP SMA женскиAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

5 Set/Торба 5.5 мм X 2.1 Mm Машки DC Моќност Приклучок Конектор+5 Компјутери Завртка за Заклучување Женски Панел Приклучок Адаптер за Монтирање

DEN 51.00 58.56-13 %

Опис : 100% сосема нов и висок квалитет Карактеристики : Овие DC машки & женски Конектори се во прилог на моќта кабел користејќи лемење терминали, совршен за правење на кабел со посакувана должина или замена на скршен конектор...

Висок Тековната 30A М5 Тип 4mm Засилувач Женски Банана Џек Штекер Тест Обврзувачки Пост L15

DEN 48.00 50.88-6 %

Функција : Површината е никел позлата обработка, па тоа не е brassy Бидејќи бакар производство патина лесно во воздухот, никел не е жив, може да се спречи патина, зголемување сјај, и многу повеќе се носатотпорОбврзувачки пост е инсталиран на моќност засилувач и звучници за конекција терминали, кои се поврзете со звучна кутија линијаСпецификации : Тип : Регулатор На НапонМатеријал : Coppper + ABSБоја : Црвена / Црна / Жолта / Зелена / БлуМаксимална Струја : 30 AВкупна должина : 45mmПанел Исечок Дијаметар : 13mmБанана Приклучок Дијаметар : 4mmНавој Дијаметар : 5mmКоличина : 1 КомпјутерAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме овозможи 13мм грешка поради прирачник за мерење...

10Pcs SMA женски џек орев Bulkhead Crimp за RG316 RG174 RG178 кабел Коаксијален АНТЕНСКИ Приклучок за Goldplated Директно Adapter SMA

DEN 392.00 445.44-12 %

10 Pcs SMA женски џек орев bulkhead crimp за RG316 RG174 RG178 кабел Коаксијален АНТЕНСКИ Приклучок за Goldplated Директно Adapter SMASpectificationRF адаптери цена ефикасно решение, кој е со висок квалитет и брз комбинации со едноставно нарезници два конектори заедно, без лемење или crimping потребно.Адаптер ЗА производот линија вклучува во серија RF адаптери дизајн и помеѓу серија адаптер дизајни, како и Т и Крстот RF адаптери.Интерфејс видови се вклучени во адаптер ,како што се SMA, TNC, N и BNC,кои се достапни во машки, женски, приклучокот, џек, receptacle родова, во 50 Ohm &75 Ohm отпорност и во стандард на поларитетот или обратно поларитетот.RF адаптери се достапни во брз исклучите (QD), притисниза или стандарден интерфејс , прав, за 90 степени верзии,како и bulkhead ,или 4 дупка панел конфигурации.RF адаптери во стандардни и високи перформанси со месинг тело .Нерѓосувачки челик тело ќе се прилагоди! 1...

10pcs/многу 6.35 Конектор 6.35 Mm Женски Џек Штекер Шасија 2-дупка Панел Планината Аудио Микрофон Звучник Кабел Терминален Адаптер

DEN 711.00 1128.00-37 %

10pcs 6.35 Конектор 6.35 mm Женски Џек Штекер Шасија 2дупка Панел Планината Аудио Микрофон Звучник Кабел Терминален Адаптер Сребро или Црна БојаТочка Име : 6.35 mm Женски Џек Штекер Панел Планината Конектор / Adapter / Конвертор Боја : Сребро или Црна Нето Тежина : 23.0 g / еез Статус : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет,во Парк Пакет се Вклучени : 10pcs 6.35 mm Женски Панел Планината Конектор во ПП Торба Кликнете на овој линк за 100pcs / многу : *************************************************************************************************** Сребрена Боја : Црна Боја : За компанијата Богата Техника(хонг конг) Group Co.,Ltd...

10pcs/многу XLR Конектор 3 Pin XLR Панел Планината Никел Позлатен XLR Машки Шасија Plug Wire Конектор БОГАТА ТЕХНИКА Wholesales

DEN 637.00 950.40-33 %

10pcs / многу XLR Конектор 3 Pin XLR Машки Приклучок 2дупка Панел Планината Никел Позлатен Авијација Конектор, XLR Аудио Звучници Кабел АдаптерТочка Име : 3 Pin XLR Машки Панел Планината Конектор / Adapter / Конвертор XLR Пол : Машки XLR Приклучок Позлата : Никел Позлатен 2 Дупка Панел Планината Нето Тежина : 19.0 g / еез Статус : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет,во Парк Пакет се Вклучени : 10pcs XLR Панел Планината Конектор во ПП Торба Кликнете на овој линк за 100pcs / многу : За компанијата Богата Техника(хонг конг) Group Co.,Ltd...

10pcs Микро-Одговара 3.0 Mm конектор обланда Двојна редови 2x1 2 Pin 4 6 8 10 12 14 16 18 20 24 Pin Директно Преку Дупка PCB Лемење 43045

DEN 160.00 168.00-5 %

МикроОдговара 3.0 mm конектор обланда Двојна редови 2x1 2 Pin 4 6 8 10 12 14 16 18 20 24 Pin Директно Преку Дупка PCB Лемење 43045Корисниците Кои Видени Оваа Точка Исто Така, Видени

6 Pin Женски 3,5 мм Комплет LSU 4.2 сензор конектор 936142-1,1J0973733

DEN 474.00 474.24-0 %

Опис : 100% Сосема НовКоличина : 5 / 10sets / многу Полнење 3.5 mm Терминали Топлина се СмалуваатСекој Пакет вклучува : 1 X 6 начин женски конектор за домување и вметнете / set6 X Силиконската гума кабел печати / set 6 X Женски терминали / set

Бесплатен Превозот NIBP Продолжување Цевка NIBP HoseTube за Mindray,Goldway,Biolight Philips Монитор,Машки да се Женски Ткаенината Конектор СТП

DEN 1068.00 1242.24-14 %

Бесплатен Превозот Нормално NIBP Продолжување Цевка NIBP Цевка Цевка за Mindray,Goldway,Biolight Philips Монитор,Машки да се Женски NIBP Ткаенината Конектор СТПЦрево должина : 30 cm...

16p двојно коло компјутер Molex конектори 3.0 Mm конектор за полнач 5557 задник приклучок конектор

DEN 168.48

Molex 3.0 mmMolex 4.2 mmНие прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМПлаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачкатаАко не можете да проверите кога аукција затвори веднаш,ве молиме да чека неколку минути и Плаќањето мора да се заврши во рок од 3 дена.во светот превозот (Освен некои земји и APO / FPO)Нарачки обработени навремено по плаќање на проверка.Ние само брод да се потврди цел адреси...