пневматски делови Страница 1 - Century-spring.news

пневматски делови Страница 1 - Century-spring.news

пневматски делови Страница 1 - Century-spring.news

44ml Волумен 6mm Отворот на Мерење на Вискозност АРОН Германија Zahn Првенство

DEN 3264.00

44ml Волумен 6mm Отворот на Мерење на Вискозност АРОН Германија Zahn ПрвенствоТехнички Податоци Потекло : Германија Бренд : АРОН Првенство Волумен : 44mlКуп Материјал : Нерѓосувачки челикГолемина : 390 * 48 * 37mm Модел : Zahn 2 #, 3 #, 4 #, 5#, 6#, 7#Пакување : еколошки хартија за пакувањеРаботата теории1...

30Pcs/Многу PU12 12mm Притисни Во Цевката за Воздух Пневматски Еден Допир Фитинзи Брзи Конектори Сосема Нов

DEN 593.00 637.92-7 %

Опис : PU12 12mm Притисни Во Цевката за Воздух Пневматски Еден Допир Фитинзи Брзи Конектори Количина : 30 компјутери Цевка со дијаметар : 12mm да 12mmМедиуми : чистиот воздухПритисок опсег : 00.9 MpaДоказ притисок : 1.32 MpaАмбиентална&течност температура : 060 C°Се препорачува Цевки : Стп цевка,најлон цевкаТоа е сосема нов, добар qualit y & висок перфорации ormanceПревозот Брод на САД : 715 дена Бродот за други земји : 1535days...

Нови и оригинални AUTONICS E40S6-100-3-Т-24 Пораст на ротари енкодер 12-24VDC

DEN 3072.00

100% Нови и оригинални AUTONICS E40 S61003Т24 Пораст на ротари енкодер 1224 VDCПроизведено во Кина Надворешниот дијаметар од 40 mm вратило тип / шупливи вратило тип / вграден тип пораст на ротари енкодер Надворешниот дијаметар од 40 mm вратило тип / шупливи вратило тип / вграден тип пораст на ротари енкодер E40 серија Нови 1224 VDC напојување напонот на Линија Возачот излез тип на производи, зголемување на корисникот избор...

20Pcs 66010 СОП нови

DEN 865.00 920.16-6 %

1 Ние не секој трговија со искреност Сите производи ги нудиме се со висок квалитет и ниска цена 2 Сите цени се означени во нашата продавница се големопродажните цени и не вклучуваат данок или транспортни трошоци...

20Pcs 25080 5080A нови

DEN 865.00 920.16-6 %

1 Ние не секој трговија со искреност Сите производи ги нудиме се со висок квалитет и ниска цена 2 Сите цени се означени во нашата продавница се големопродажните цени и не вклучуваат данок или транспортни трошоци...

20Pcs ACTB1L2A09 нови

DEN 1038.00 1104.00-6 %

1 Ние не секој трговија со искреност Сите производи ги нудиме се со висок квалитет и ниска цена 2 Сите цени се означени во нашата продавница се големопродажните цени и не вклучуваат данок или транспортни трошоци...

20Pcs 5503DM СОП нови

DEN 1211.00 1287.84-6 %

1 Ние не секој трговија со искреност Сите производи ги нудиме се со висок квалитет и ниска цена 2 Сите цени се означени во нашата продавница се големопродажните цени и не вклучуваат данок или транспортни трошоци...

20Pcs LM2940S-5.0 нови

DEN 1038.00 1104.00-6 %

1 Ние не секој трговија со искреност Сите производи ги нудиме се со висок квалитет и ниска цена 2 Сите цени се означени во нашата продавница се големопродажните цени и не вклучуваат данок или транспортни трошоци...

20Pcs L9935 M797 нови

DEN 1384.00 1472.16-6 %

1 Ние не секој трговија со искреност Сите производи ги нудиме се со висок квалитет и ниска цена 2 Сите цени се означени во нашата продавница се големопродажните цени и не вклучуваат данок или транспортни трошоци...

20Pcs 30369 нови

DEN 1384.00 1472.16-6 %

1 Ние не секој трговија со искреност Сите производи ги нудиме се со висок квалитет и ниска цена 2 Сите цени се означени во нашата продавница се големопродажните цени и не вклучуваат данок или транспортни трошоци...

20Pcs TP 6B596 нови

DEN 1384.00 1472.16-6 %

1 Ние не секој трговија со искреност Сите производи ги нудиме се со висок квалитет и ниска цена 2 Сите цени се означени во нашата продавница се големопродажните цени и не вклучуваат данок или транспортни трошоци...

1PCS/МНОГУ YT1263B ПВЦ Hosepipe ID 6 мм*OD 8 мм ПВЦ Цевка за Водовод Црева 5Meter Флексибилни Цевки Бесплатен Превозот

DEN 346.00 364.32-5 %

внатрешен дијаметар : 6 mmнадворешниот дијаметар : 8 mm5 Метри Плаќање : Ние прифаќаме сите плаќање како што е подолу.Кредитна картичка, T / T банка, Moneybookers, дебитна картичка.Ако имате било какви прашања во врска со плаќањето,ве молиме да бидат слободни да контакт.Ако имате било какви проблеми со исплата,вие може да добиете помош од овој линк.Превозот : Ние ќе брод од парцели во 3 дневна по плаќање одобрени.Ние ги користиме глобалната Економија Превозот, па ние не обезбеди следење на броеви...

20Pcs IS01H801G нови

DEN 1384.00 1472.16-6 %

1 Ние не секој трговија со искреност Сите производи ги нудиме се со висок квалитет и ниска цена 2 Сите цени се означени во нашата продавница се големопродажните цени и не вклучуваат данок или транспортни трошоци...

20Pcs 1251 SOP8 нови

DEN 1038.00 1104.00-6 %

1 Ние не секој трговија со искреност Сите производи ги нудиме се со висок квалитет и ниска цена 2 Сите цени се означени во нашата продавница се големопродажните цени и не вклучуваат данок или транспортни трошоци...

20Pcs U1620G нови

DEN 865.00 920.16-6 %

1 Ние не секој трговија со искреност Сите производи ги нудиме се со висок квалитет и ниска цена 2 Сите цени се означени во нашата продавница се големопродажните цени и не вклучуваат данок или транспортни трошоци...

20Pcs B30R СОП нови

DEN 951.00 1011.84-6 %

1 Ние не секој трговија со искреност Сите производи ги нудиме се со висок квалитет и ниска цена 2 Сите цени се означени во нашата продавница се големопродажните цени и не вклучуваат данок или транспортни трошоци...

20Pcs 93C66 SOP8 нови

DEN 865.00 920.16-6 %

1 Ние не секој трговија со искреност Сите производи ги нудиме се со висок квалитет и ниска цена 2 Сите цени се означени во нашата продавница се големопродажните цени и не вклучуваат данок или транспортни трошоци...

20Pcs TLE8209-2E нови

DEN 1384.00 1472.16-6 %

1 Ние не секој трговија со искреност Сите производи ги нудиме се со висок квалитет и ниска цена 2 Сите цени се означени во нашата продавница се големопродажните цени и не вклучуваат данок или транспортни трошоци...

20Pcs TLE7230G BCM нови

DEN 1038.00 1104.00-6 %

1 Ние не секој трговија со искреност Сите производи ги нудиме се со висок квалитет и ниска цена 2 Сите цени се означени во нашата продавница се големопродажните цени и не вклучуваат данок или транспортни трошоци...

XRN-1250 DC24V се Повлече Тип 10мм 50N Отворена Рамка Електромагнетниот Electromagnet

DEN 1006.08

Спецификации : Име на Производ со Отворен Рамка Електромагнетниот Electromagnet Модел XRN1250 Оценет Напон DC24 V Акција Форма се Повлече Тип на мозочен Удар & Сила 10мм, 50 N Големината на Телото 52 х 41 x 37mm / 2" x 1.6" x 1.5"(L*W*H) Клипот Големина 56 x 12mm / 2.2" x 0.47"(L*Макс.Г) Кабел Должина 27cm / 10.6" Материјал Метал, Електронски Делови Тежина 378g Пакет Содржина 1 x DC Електромагнетниот ElectromagnetОпис : Повлечете тип, отворете рамка, линеарно движење, клипот пролет се врати, отворени серпентина форма, DC electronmagnet...

DC 12V DC 24V 4N 10мм Удар Отворена Рамка Електромагнетни Линеарна Електромагнетниот HCNE1-0520 се Повлече Тип

DEN 261.60

Спецификации : Име на производ DC Електромагнетниот Electromagnet Модел HCNE10520 Материјал Метал, Електронски Делови Оценет Напон DC 12 V DC 24 V Тип Повлече Тип Сила& мозочен Удар10мм, 4 N Големината на Телото 20 x 13 x 16mm / 0.8" x 0.51" x 0.63" (L*W*T) Клипот Бар Големина 6 x 26mm / 0.24" x 1" (D * L) Завртка Дупка со Дијаметар од 2,5 mm / 0.01" Кабел Должина 21cm / 8.3" Боја Како Слика се Прикажува Губење на 22g Пакет Содржина 1 x DC Електромагнетниот ElectromagnetОпис : Притисни тип, линеарно движење, тубуларна, клипот пролет се врати, DC електромагнетниот electronmagnet...