таблета екраните And панели Страница 1 - Century-spring.news

таблета екраните And панели Страница 1 - Century-spring.news

таблета екраните And панели Страница 1 - Century-spring.news

Забелешка Кабел, Нов За 7 инчен ТЕСЛА НЕОНСКИ 7.0 W Таблета Digitizer Сензор Замена Таблета екран на Допир панел Бесплатен превозот

DEN 288.00

1.) Ние не сме професионален фотограф, па слики не се многу деликатна, Сите слики што се прикажува на интернет се направени од вистински примероци,па ве молиме да бидете сигурни дека вашата предмети се исти со нашите фотографии! ве молиме проверете ги слик внимателно & бидете сигурни дека тоа е точно оној што треба , ако не сте сигурни,ве молиме контактирајте со нас директно & испратите вашата слик или Не...

Witblue Нов екран на допир За 7 инчен Irbis TZ761 Таблета екран на Допир панел Digitizer Стакло Сензор Замена Замена

DEN 240.00

Да се купи овој екран,ве молиме отворете го вашиот уред за да ја проверите екран приклучок за кабелска и екран панел.Бидејќи постојат различни екран приклучок за кабелот за истиот модел.Ние само може да гарантира оној што добил ќе бидат компатибилни со вашиот уред ако вашиот екран е со иста конектор кабел и екран форма како што е нашата слика / листа.Сите Екрани беа 100% тестирани пред превозот...

Witblue Нови Капацитивни Екран на Допир за Замена За 7 BQ 7010G Max 3G Таблет Digitizer BQ-7010g екран Сензор Стаклени Делови

DEN 239.04

Како екранот на допир може да има различни екран на допир панел верзија за истиот модел.Ве молиме отворете го екранот за да проверите дали вашиот екран на допир кабел и екран на допир панел форма е исто како и сликата пред да ја купите.Пакет : 1 PCs / многу екран на допирКако производство беше смени кабелот код за различни производство на време.Кабел за заклучување може да биде различен, како на листа / слика на еден,но оној што добил ќе точно се вклопи во вашиот таблет ако вашиот таблет со код како што е споменато...

Нова За 7 Инчен Irbis TZ06 TZ 06 TZ 07 TZ07 Таблета екран на Допир Панел Digitizer Екран на Допир за Стакло Сензор Замена Бесплатен превозот

DEN 240.00

Како екранот на допир може да има различни екран на допир панел форма за истата таблета модел.Ве молиме отворете го екранот за да проверите дали вашиот екран на допир кабел и екран на допир панел форма е исто како и сликата пред да ја купите.Пакет : 1 PCs / многу екран на допирКако производство беше смени кабелот код за различни производство на време.Кабел за заклучување може да биде различен, како на листа / слика на еден,но оној што добил ќе точно се вклопи во вашиот таблет ако вашиот таблет со код како што е споменато...

Нови LCD Екран од 7 30PIN За Тесла L7 3G Таблет LCD екран Замена Бесплатен Превозот

DEN 824.00 936.00-12 %

Само LCD Превозот 1 Цел ќе испраќање работа во рок од 72 часа откако исплата потврди .ние ќе ве информираме inmmediately кога сте го купиле производи или боја не се достапни 2 Доаѓа со pretective пластична фолија на екраните и безбедно пакување 3 Сите предмети може да се испраќаат од страна на DHL ,EMS,Кина Пост Воздух Mail со trucking Не за проверка на пратката статуи онлајн 4 Парцела брод за исплата Дестинација Адреса Само! 5 дополнителни такси превозот треба да биде обвинет ако дестинациската адреса е на оддалечените Области' листа,ве молиме љубезно ве молиме да се разбере...

7 Инчен 4 Wire Resistive Touch Screen универзална возило DVD/GPS навигација со екран на допир екран на допир за таблет машина

DEN 526.00 720.00-27 %

100% Нов вистинска Фабрика за директна продажба 7 инчен Прецизност Resistive touch screenМоже да се користат : LCD екран, возила монтирани DVD, GPS навигација, модификација, реден машина, една Машина, истрага машина, ПОС машина, медицинска опрема, индустриска опрема за контрола, итн.Набавка треба да ги знаетеКупувачите можат да се јавите на продавачот пред купување на бебето, ако постојат стоки, а потоа и фотографиран бебе.Продавница стоки за сто проценти нови допир, пред испорака на првиот тест ќе биде добар купувачот за купување на бебето, купувачот примените стоките пред отворањето на пакетот да се види дали бебето непроменети...

Нова За 10.1 DIGMA ОПТИМА 1105S 4G TS1088ML Таблета екран на Допир панел Digitizer Стакло Сензор Замена Бесплатен Превозот

DEN 592.80

Како екранот на допир може да има различни конектори за кабелот за овој таблет модел.Ве молиме отворете го екранот за да проверите дали вашиот таблет модел и вашиот екран на допир панел форма е исто како слика.Пакет : 1 допир.Како производство беше смени кабелот код за различни производство кое време без претходна најаваКабел за заклучување може да се различни, како на сликата еден, ако не може да го прифати тоа...

Нови 10.1 Таблет Vtc5010A28-FPC-1.0 Капацитивни екран на допир панел Digitizer Стакло Сензор Бесплатен Превозот

DEN 590.00 648.00-9 %

Оригинални Нови 10.1" Таблет vtc5010 A28FPC1.0 Капацитивни екран на допир панел Digitizer Стакло Сензор Бесплатен ПревозотПакетот вклучува : 1 x екран на допирКомпатибилен Модел : vtc5010 A28FPC1.0Посебна Забелешка : ве Молиме тест нормално пред инсталацијата.Како екранот на допир може да има различни конектори за кабелот за истиот модел...

За Благодатта BQ 1008G Таблет компјутер Осетлив на Допир Екран 10.1 инчен PC екран на Допир Панел Digitizer Стакло СРЕДИНАТА на Сензор Бесплатен Превозот

DEN 384.00

За Благодатта BQ 1008 G Таблет компјутер Осетлив на Допир Екран 10.1" инчен PC екран на Допир Панел Digitizer Стакло СРЕДИНАТА на Сензор Бесплатен Превозот1...

Skylarpu Нови 4.3 инчен екран на Допир за панели за TomTom VIA 4EV42 4EQ41 4EN42 Z1230 GPS екран осетлив на допир Digitizer панел замена

DEN 326.40

Почитувани Клиенти : Ние би сакале да ја искористам оваа можност да ви се заблагодарам за вашиот вид поддршка сето ова време ...

6.2 инчен LCD екран во боја HSD062IDW1-A00 -A02 -A01 навигација со автомобил DVD екранот

DEN 1260.00 1680.00-25 %

Тајван нови оригинални 6.2 инчен HSD062 IDW1A00 HSD062 IDW1A01 HSD062 IDW1A02 100% автентично да се осигура дека оригиналниот оригиналната набавкаИмаме појавување на екранот за Допир и Допир возачот одбор ( Постојат девет попуст)Друго : појавување на диск плоча може да биде опремен со првите два начин AV VGA (линк за да биде обновено, ако е потребно, контактирајте со сервисот ~) Погоден за : навигација со автомобил преносни DVD дигитална фото рамка игра машинско учење машина индустриски терминалната опрема и други производи може да се обезбеди спецификација PDF документ Панел бренд : Hann Star (Hann Star)Панел тип : HSD062 IDW1A00Панел тип : aSi TFTLCD, LCD екранПанел големина : 6.2 инчиРезолуција : 800 (RGB) x480Display mode : TN, често бела екранот, пренос типПовршински третман : маглаПанел осветленост : 400cd / m2 (Typ.)Контраст : 600 : 1 (пренос)Дисплеј во боја : 262 K / 16.2 M (6bit / 6бит + FRC)Време на одговор : 2 / 6 на (Typ.) (Tr / Td) (MS)Визуелна агол : 75 / 75 / 70 / 70 на (Typ.) (CR = 10) (лево / десно / до / надолу)Светилка тип : 3 S7 PWLEDСигнал интерфејс : TTL (1 ch, 6 / 8bit)Панел напон : 3.3 / 10.0 / 15.0 / 7.0 V (Typ.) (VCC / AVDD / VGH / VGL)Работна температура : 20 ~70Температура на чување : 30 СТЕ C ~80 CAspect ratio : 16 : 9 (W : W)Пиксели проред : 0.1719x0.1609mmПанел тежина : 120g на (Typ.)Површина : 137.52x77.232mm (хоризонтална и вертикална)Визуелна област : 140.7x80.4mm (хоризонтална и вертикална)Изглед, големина : 155.2x188.2mm (хоризонтална и вертикална)Изглед, големина : 5 / 5.3 (Typ. / Макс.) мм (дебелина)Интерфејс pin број : 60pinsАпликација на производи : визуелна врата, автомобил аудио и видео дигитална фото рамка, мобилни DVD индустриска опрема компјутер

Srjtek 7 За Amazon Kindle Fire HD 7 2013 Верзија P48WVB4 3-та Генерација на Екранот на Допир, Digitizer Стакло Сензор Замена Слободни Алатки

DEN 706.08

Srjtek 7" За Amazon Kindle Fire HD 7 2013 Верзија P48 WVB4 3та Генерација на Екранот на Допир, Digitizer Стакло Сензор Замена Слободни Алатки

Панел LCD Комбо Екран на Допир Digitizer Стакло LCD Дисплеј Собранието За Samsung Galaxy Tab СО 7.0 СМ-T280 Прибор Делови Алатка

DEN 1805.00 1900.32-5 %

1 Контрола на квалитет : Сите За Замена на LCD екранот на Допир Digitizer Собранието поправка на дел За Samsung се под инспекција на нашиот професионален тим КК2...

нови 8 инчен Екран на Допир Digitizer капацитивни панел стакло леќа ZYD080-64V01 ZYD080-64V02 W801 204*119MM 51pin со OCA лепак

DEN 1824.00

Руски Пријател Се Обрне Внимание Ве Молам !!!Ве молиме пополнете во примачот име и презиме поради новата политика на руската обичаи, Било nondelivery нема да биде одговорен доколку клиентот не обезбедува доволно информации при донесување цел Ние брод на Aliexpress адреса на само,ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса точно...

Новиот Екран на Допир За-секако дека АНДРОИД 6.0 Замена екран на допир панел на допир Digitizer сензор стакло бесплатен превозот

DEN 1763.52

1.) Ние не сме професионален фотограф, па слики не се многу деликатна, Сите слики што се прикажува на интернет се направени од вистински примероци,па ве молиме да бидете сигурни дека вашата предмети се исти со нашите фотографии! ве молиме проверете ги слик внимателно & бидете сигурни дека тоа е точно оној што треба , ако не сте сигурни,ве молиме контактирајте со нас директно & испратите вашата слик или Не...

Екран на допир За Samsung Galaxy Tab 3 Лајт СМ-T116 T116 Панел Digitizer Стакло Замена Прибор Делови +Алатки

DEN 424.00 451.20-6 %

1 Контрола на квалитет : Сите За Замена на LCD екранот на Допир Digitizer Собранието поправка на дел За Samsung се под инспекција на нашиот професионален тим КК2...

А+ 163*97mm 30pin Нови LCD дисплеј за 7 инчен Супра M727G / M728G 3G Таблет внатрешна LCD Екран на Допир за Digitizer

DEN 720.00

Внимание​*Од делови ажурирања секојдневно ,ние ќе испрати 100% компатибилен нов дел, додека истиот код како што се покаже тука надвор од акциите...

6.1 инчен TFT Lcd дисплеј PM061WX0 PM061WX0(РС) Industruial екран панел

DEN 4195.00 4560.00-8 %

6.1 инчен TFT lcd дисплеј PM061 WX0 PM061 WX0(РС) industruial екран панелОпис На ПроизводотКога ќе купите повеќе од еден објект, ве молиме да ги додадете во количката за да се добие попуст.(треба контактирајте со продавачот)Откако ќе се направи ред (под многу видови на бои),ве молиме оставете порака за нас ,нас информирање која боја ви треба...

Оригинални 7 инчен Explay D7.2 3G ТАБЛЕТ TFT внатрешна LCD Екран Панел Замена Модул Прикажување Рамка Бесплатен Превозот

DEN 696.00

163 MM*97 MM Превозот 1 Цел ќе испраќање работа во рок од 72 часа откако исплата потврди .ние ќе ве информираме inmmediately кога сте го купиле производи или боја не се достапни 2 Доаѓа со pretective пластична фолија на екраните и безбедно пакување 3 Сите предмети може да се испраќаат од страна на DHL ,EMS,Кина Пост Воздух Mail со trucking Не за проверка на пратката статуи онлајн 4 Парцела брод за исплата Дестинација Адреса Само! 5 дополнителни такси превозот треба да биде обвинет ако дестинациската адреса е на оддалечените Области' листа,ве молиме љубезно ве молиме да се разбере...

HDMI/VGA/AV Контрола на Возачот Одбор + 8инчен HL080IA-01E 1024*768 IPS High-definition LCD Дисплеј За Малина Пи

DEN 1878.00 2064.00-9 %

HDMI / VGA / AV Контрола на Возачот Одбор + 8"инчен HL080 IA01 E 1024*768 IPS highdefinition LCD Дисплеј За Малина ПиГолемина : 8" инчиБрој на модел : HL080 IA01 E LCD екранСтатус : оригиналниотНие сме LCD Веледрогеријата од Кина,ве молиме vist нашата компанија вебсајт за понатамошни информации.

7 инчен LCD екран кабел 50pin C700D50-Б екранот 700CP5960-50C LCD внатрешни екранот Бесплатен превозот

DEN 960.00

Превозот 1 Цел ќе испраќање работа во рок од 72 часа откако исплата потврди .ние ќе ве информираме inmmediately кога сте го купиле производи или боја не се достапни 2 Доаѓа со pretective пластична фолија на екраните и безбедно пакување 3 Сите предмети може да се испраќаат од страна на DHL ,EMS,Кина Пост Воздух Mail со trucking Не за проверка на пратката статуи онлајн 4 Парцела брод за исплата Дестинација Адреса Само! 5 дополнителни такси превозот треба да биде обвинет ако дестинациската адреса е на оддалечените Области' листа,ве молиме љубезно ве молиме да се разбере...

Оригинални Нови 3.2 инчен LCD екран За Wintek МД-F3248U5-7FLWa МД-F3248U5 LCD Дисплеј Панел Бесплатен превозот

DEN 2044.00 2246.40-9 %

Оригинални Нови 3.2" инчен LCD екран За WDF3248 U57 FLWa МДF3248 U5 LCD Дисплеј Панел Бесплатен превозотГолемина : 3.2 " инчиБрој на модел : МДF3248 U57 FLWa LCD екранСтатус : оригиналниотНие сме LCD Веледрогеријата од Кина,ве молиме vist нашата компанија вебсајт за дапонатамошни информации.

Оригиналниот 10.1 инчен виолетова MZ58 Quad Core HD LCD дисплеј L101D40-V1 за таблет компјутер Бесплатен превозот

DEN 1536.00

Превозот 1 Цел ќе испраќање работа во рок од 72 часа откако исплата потврди .ние ќе ве информираме inmmediately кога сте го купиле производи или боја не се достапни 2 Доаѓа со pretective пластична фолија на екраните и безбедно пакување 3 Сите предмети може да се испраќаат од страна на DHL ,EMS,Кина Пост Воздух Mail со trucking Не за проверка на пратката статуи онлајн 4 Парцела брод за исплата Дестинација Адреса Само! 5 дополнителни такси превозот треба да биде обвинет ако дестинациската адреса е на оддалечените Области' листа,ве молиме љубезно ве молиме да се разбере...

Skylarpu е 3,8 инчен Екран на Допир за 90mm*72mm за AP036-24-P080114-0084 Digitizer за БАРКОД СКЕНЕРИ рачни PDA уред

DEN 1140.00 1238.40-8 %

Почитувани Клиенти : Ние би сакале да ја искористам оваа можност да ви се заблагодарам за вашиот вид поддршка сето ова време ...

HDMI/VGA/AV Контрола на Возачот Одбор +екран осетлив на допир + 8инчен HL080IA-01E 1024*768 IPS High-definition LCD Дисплеј За Малина Пи

DEN 2402.00 2640.00-9 %

HDMI / VGA / AV Контрола на Возачот Одбор +екран осетлив на допир + 8"инчен HL080 IA01 E 1024*768 IPS highdefinition LCD Дисплеј За Малина Пи Бесплатен превозотГолемина : 8" инчиБрој на модел : HL080 IA01 E LCD екранСтатус : оригиналниотНие сме LCD Веледрогеријата од Кина,ве молиме vist нашата компанија вебсајт за понатамошни информации.

Оригинални 7 инчен Digma оптима 7.5 3G TT7025MG 30pins LCD Дисплеј Матрица 1024*600 TFT LCD Екран Панел замена Бесплатен Превозот

DEN 864.00

Превозот 1 Цел ќе испраќање работа во рок од 72 часа откако исплата потврди .ние ќе ве информираме inmmediately кога сте го купиле производи или боја не се достапни 2 Доаѓа со pretective пластична фолија на екраните и безбедно пакување 3 Сите предмети може да се испраќаат од страна на DHL ,EMS,Кина Пост Воздух Mail со trucking Не за проверка на пратката статуи онлајн 4 Парцела брод за исплата Дестинација Адреса Само! 5 дополнителни такси превозот треба да биде обвинет ако дестинациската адреса е на оддалечените Области' листа,ве молиме љубезно ве молиме да се разбере...

Skylarpu 6.0 инчен LCD Екран за TomTom GO 60 GPS LCD екран со Допир Digitizer Поправка замена

DEN 3058.00 3360.00-9 %

skylarpu 6.0" инчен LCD Екран за Tom Tom GO 60 GPS LCD екран со Допир digitizer Поправка заменаГолемина : 6.0 "Број на модел : ОДИ 60 LCD ЕкранСтатус : ОригиналниотНие сме LCD Веледрогеријата од Кина,ве молиме vist нашата компанија вебсајт за дапонатамошни информации.Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

10PCs/многу Црна Нови За 6 Explay Табот мини M7 Таблета екран на допир панел Digitizer Стакло Сензор замена Бесплатен Превозот

DEN 2280.00

Црна Нова 6" Explay Табот мини M7 Таблета екран на допир панел Digitizer Стакло Сензор замена Бесплатен ПревозотКако екранот на допир може да има различни конектори за кабелот за истиот модел.Ве молиме отворете го екранот за да проверите дали вашиот кабелот е ист како на сликата.Да се купи овој екран на допир,ве молиме отворете го таблета да се провери екранот на допир конектор кабел и кодексот број.Бидејќи има некои таблети со различни екран на допир конектор кабел за истиот таблет.Ние само може да гарантира оној што добил ќе бидат компатибилни со вашиот таблет ако вашиот екран на допир е со иста конектор кабел и кабел код како што е нашата слика.Пакет : 10 Црн екран на допир(ако сте треба Бела една,ве молиме оставете порака за нас)