синџир ѓердани Страница 1 - Century-spring.news

синџир ѓердани Страница 1 - Century-spring.news

синџир ѓердани Страница 1 - Century-spring.news

Промоција!12mm Најдобри злато микро отвори CZ Диско Зрнца црн Кристал Shamballa Ѓердан За мажи Wonmen накит трговија на Големо Подарок .

DEN 1404.00 2006.40-30 %

Кога се меша цел е повеќе од 149 долари ,DHL Fedex ЕМС бесплатно!Ова е нашиот shamballa монистра да се направи shamballa производи (вклучуваат earring на ѓердан)во нашата продавница.Тоа е 5 ред лежиште, не 6 ред .Тоа само треба 37 кристално за секоја топка мушка.Attation! Ако се меша цел е помалку од $5 ,ние ќе испрати пакет со "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" ,тоа не мора следење imformation по тоа лево Кина...

Најниска Цена!10мм Бело Злато Црна микс Hotsale Најдобри Микро Отвори Диско Топка Монистра Кристал Shamballa ѓердан за жените накит

DEN 624.00 1133.76-45 %

Опис На Производот (Мин.$20 Мешани Цел)Мушка Големина : 10 ммГолем Попуст (Мин.$20 Мешани Цел)Мин.$15 Мешани Цел+Бесплатен Превозот+Подарок.10мм Најдобри Мешани Диско Топка Монистра Кристал Shamballa Хривнија Fasion Накит За Жените и Мажите...

Промоција!12mm бело злато микро отвори CZ Диско Зрнца црн Кристал Shamballa Ѓердан За мажи жени мода трговија на Големо Подарок .

DEN 1976.00 2822.40-30 %

Кога се меша цел е повеќе од 149 долари ,DHL Fedex ЕМС бесплатно!Ова е нашиот shamballa монистра да се направи shamballa производи (вклучуваат earring на ѓердан)во нашата продавница.Тоа е 5 ред лежиште, не 6 ред .Тоа само треба 37 кристално за секоја топка мушка.Attation! Ако се меша цел е помалку од $5 ,ние ќе испрати пакет со "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус" ,тоа не мора следење imformation по тоа лево Кина...

Од 18 до 36 инчи Огромен Тешки Солидна 925 Солидна Sterling Silver Mens Biker Ѓердан 8L008 Бесплатен Превозот

DEN 10560.00

Ставка ОписОвој Уникатен Накит Ќе Биде Одличен Подарок За Било Кој Повод !!Ние Гарантираме Ова Е Солидна 925 Фунта Сребро , Ако Не И Целосна Наплата!Состојба : Нова & рачно изработени во Совршена ЗавршиМатеријал : висок Квалитет на Дебели и Цврсти 925 Sterling SilverШирина : Прибл...

Солидна 925 Солидна Sterling Silver Mens Biker Панк Ѓердан 8L005 Должина од 18 до 36 Инчи Достапни

DEN 4080.00

Опис На Овој Уникатен Накит Ќе Биде Одличен Подарок За Било Кој Повод !!Состојба : Нова & рачно изработени во Совршена ЗавршиМатеријал : висок Квалитет на Дебели и Цврсти 925 Sterling Silver(Ние Гарантираме Ова Е Солидна 925 Фунта Сребро , Ако Не И Целосна Наплата!)Ширина : Прибл...

Убава 5Strds Природни Мулти Чип Ѓердан-за да се Префрлате Затворач

DEN 1111.00 1915.20-42 %

Добредојдовте во мојата продавница : Добредојдовте во мојата продавница продавница! Како стоки на сликата, тоа е толку чудно убавина! Ако ви се допаѓа, не пропуштајте ја! Јас може да ви даде најниска цена ! Се надеваме дека ќе го направите шопинг среќно тука! Тоа ќе те благослови здравје среќа!За било какви прашања ве молиме љубезно ве молиме да комуницирам со нас пред ставање на понуда или за да се избегне непотребно недоразбирање...

популарната 5rows слатководни бисер, кафе круг 5-7mm ѓердан 17

DEN 749.00 1291.20-42 %

Добредојдовте во мојата продавница : Добредојдовте во мојата продавница продавница! Како стоки на сликата, тоа е толку чудно убавина! Ако ви се допаѓа, не пропуштајте ја! Јас може да ви даде најниска цена ! Се надеваме дека ќе го направите шопинг среќно тука! Тоа ќе те благослови здравје среќа!За било какви прашања ве молиме љубезно ве молиме да комуницирам со нас пред ставање на понуда или за да се избегне непотребно недоразбирање...

КИНЕСКИ Зелен Природна А Мушка бисери Ѓердан 18 инчи

DEN 6932.00 11952.00-42 %

Добредојдовте во мојата продавница : Добредојдовте во мојата продавница продавница! Како стоки на сликата, тоа е толку чудно убавина! Ако ви се допаѓа, не пропуштајте ја! Јас може да ви даде најниска цена ! Се надеваме дека ќе го направите шопинг среќно тука! Тоа ќе те благослови здравје среќа!За било какви прашања ве молиме љубезно ве молиме да комуницирам со нас пред ставање на понуда или за да се избегне непотребно недоразбирање...

Убава Розова Опал Ѓердан Сребро Позлатен капките Вода Pendant 45СМ парична Казна Синџир на Модни Накит За Жените L Y Бренд

DEN 55.00 60.96-10 %

ПРОИЗВОД НАСТАВАУбава Розова Опал Ѓердан Сребро Позлатен капките Вода Pendant 45СМ парична Казна Синџир на Модни Накит За Жените 2016 L Y БрендБренд : L Y Гроздобер Накит Објект Tyle : Ѓердан Главниот Камен : ААА Опал + Австриската Кристали Друг Камен : ААА Опал Позлата : Сребро позлатен Meterial : Бакар / Месинг Прилики : Запознавање / Партија / Матурска / Подарок / денот на Вљубените Совети : Тоа е бел Сребро позлатен...

Природни оникс камен Beaded ѓердан со Бул главата Pendant ѓердан рачно изработени 28 ѓердан камења за жените 2249

DEN 1616.00 1776.00-9 %

1.Позлата : ЕкоПријателски Позлата , Доведе Слободни ,Никел Слободни,Camiun Слободни.На позлата ќе не оцрни за повеќе од 1 година.2.Камен : ве Молиме да знаат дека сите фотографии тука се само за дизајн и боја референца! Ние одберете производи по случаен избор, но нема да биде голема различни од photos...

11.11 се Занимава Xuping Модни Луксузни Pendant Кристали од Сваровски Вода Капка Pendant Ѓердани за Жените денот на Благодарноста Подарок 43461

DEN 407.00 830.40-51 %

Главниот камен околу 14*9 mm На ѓердан големина околу 4301 mm.( +60 mm ) тежина на ѓердан е околу 4,6 g Објектот е со нашето име "xuping" за тоа .

IJP0127 Автомобил Парфем Шише во Refillable Шишиња Мода Накит Цвет Дрво Шкорпија Автомобил Парфем Воздух Два 12 Слободни Влошки

DEN 296.64

Dongguan Импресивен НакитДетали За Производот* Free Гравирање,Cutome Дизајн*Трговија на големо 1 / 5pcs или повеќе,контактирајте со нас* 100% Сосема Нов Накит*Функции : се Овозможува да се стави голема количина на пепел во внатрешноста ,со Висок Степен на Домот нс Погребот Casket .*Сите наши Накит Имаат Квалитет Gurantee .​Производ ПакетНакит ОдржувањеЈа / Реконструкција / ПопустМожете да добиете 100% Полн со пари се вратат ако следниве cituation се случи ...

RONGQING 1pcs/многу Висок Квалитет Круг Кристал Pendant Ѓердан Лето Накит Круг Круг Ѓердан за Жените Роденден Подароци

DEN 396.00 527.52-25 %

1pcs / многу Висок Квалитет Круг Кристал Pendant Ѓердан Лето Накит Круг Круг Ѓердан за Жените Роденден Подароциpendant големина : 15*21mmКоњ око циркон големина : 5*10ммПлоштад Циркон Големина : 6*6mmОбрнете Внимание На : Нашите Антички Сребрен Cabochons и clasps се во вредност од цената и црна масло се користи за да се направи антички сребрена боја,кога тоа сушени,остатоците во празнините ќе падне,тоа не е лоша изработка !Ве молиме не го отворите спор пред да ни испратите порака ,ние секогаш не мислам дека отвори спорот е добар начин да се решат сите проблеми,ако има било каков проблем,ве молиме не заборавајте да ни испратите порака,ние ќе ни биде мило да ви! Ние не добредојдовте на клиенти кои не контактирал со нас пред да се отвори спорот!Ви благодариме за разбирањето!Совети : Превозот време не е depond на нас,кога постои фестивал одмор,пратката може да пристигнемалку подоцна од вообичаено,па почитувани клиенти, ако изберете нашата продавница,ве молиме почекајте со пациентот,објекти за Бразилќе пристигнат во 90days со авион Mail ,па Бразил Клиенти, ве молиме да обрнете attient на тоа,и ние не ќе го прифатиспорот во заштита на време,се надевам, ќе може да се разбере дека.Ви благодариме!

Моден свет Pendant ѓердани Хемисфера модел авион нерешено Pendant ѓердани Прекрасна сферични сребро позлатен ѓердани

DEN 856.00 1679.52-49 %

За Бесплатен превозот Epacket1,сад, Сите користат Epacket2,Велика Британија, Користете Epacket>203,Франција, Користете Epacket>254,Австралија, Користете Epacket>255,Канада, Користете Epacket>25 1...

Chran Нови 2017 Мода Секси синџир Ноќен Клуб Носат Плажа Синџир Bralette Подигнат Изјава Синџир Ѓердан Фустан Накит CRBJ915

DEN 715.00 1402.56-49 %

​​​​​​Chran Нови 2017 Мода Секси тело синџир Ноќен Клуб Тело Синџир Bralette Изјава на Жените Ѓердан Подигнат Тело Накит CRBJ915* Ова парче изгледа неверојатна, со многу различни облека, или од себе како исклучително секси објект на долна облека...

Starlord Нерѓосувачки Челик Spiga/Пченица Синџир Кул Американски Стил на Хип Хоп 9MM Златна Боја Голем Долг Ѓердан Мажите Накит GN2169

DEN 288.00 575.04-50 %

Нерѓосувачки Челик Мажите Синџир Кул Американски Стил на Хип Хоп 9 MM 18 K Печат Злато Позлатен Голема Долго Буци Ѓердан Мажите Накит GN2169 Долг Синџир на ѓердан златен ѓердан од не ' Рѓосувачки Челик Бесплатен превозот за сите нарачки...

срцето ѓердан секси половината синџир тело накит бикини подигнат синџир ѓердан макси колиер Bijoux Femme Joyeria плажа синџир

DEN 45.00 59.52-24 %

срцето ѓердан секси тело синџир накит бикини подигнат синџир ѓердан макси колиер bijoux femme joyeria плажа стомак синџир

2 стил 8-9mm бела природните слатководни Nearround бисер бисери ѓердан ѓердан жените синџир на трговија на големо цена накит 18inch B3188

DEN 465.00 619.20-25 %

За Нас Нашата корпорација има 10 години на оперативниот историја, главно во промет на големо и трговијата на мало бизнис да се создаде различни DIY / накит додатоци како еден режим на работа, погодно за сите готови производи бизниси имаат само да ја отворите нашата продавница, ќе бидете во можност да ги пребарувате своите омилени со монистра, да се направи повеќе совршен целта рака заврши синџир, поздрави широка маса на клиенти и љубов DIY накит бизнис да се приклучат, вашата поддршка и соработка...

6-14mm Среќа Камен Розова Кварцен Кристал Ѓердан Синџир Круг Монистра Мода Накит Жените Девојка Партија Подароци Додатоци 15inch

DEN 238.00 383.52-38 %

ПРОИЗВОДИ : Мојата продавница се продаваат производи се во основа режим на фотографија!( Фотографиите се преземени според светла,можеби малку поинаква од Производи, бидејќи на светлата и следење)...

Collare Египетските Пирамиди Pendant Мажите 316L не ' Рѓосувачки Челик Златна Боја Ѓердан Жените Амајлија Гроздобер Египет Накит P996

DEN 288.00 410.40-30 %

U7 Magen Дејвид Ѕвезда Фауима Hamsa Рака Ѓердани & Приврзоци Жолто Злато Позлатен Нерѓосувачки Челик Ѓердан Жените Еврејски Накит P127 Ѓердани & Приврзоци Еврејски Накит Ѓердан ЖениМатеријал : 316 L не ' рѓосувачки челик Големина : шоу на слики, ве молиме да забележите дека Состојба : 100% сосема нов, одлична занает Пакет Содржина : 1 pendant,1 синџир ,хартија картичка, OPP вреќа, свила торбичка(дар)Бесплатен превозот за сите нарачки...

Collare Класичен Избричат сечилото Ѓердани & Приврзоци Злато/Црна Боја Нерѓосувачки Челик трговија на Големо Хип-хоп Ѓердан Жени Мажи P243

DEN 288.00 410.40-30 %

Нерѓосувачки Спорт Накит Pendent & Ѓердан За Мажи жолто Злато Позлатен Ѓердан Pendent трговија на Големо Мажите Олимписки Накит P2143 Pendent & Ѓердан Спорт Накит Pendent & Ѓердан трговија на Големо Мажите Олимписки НакитМатеријал : 316 L не ' рѓосувачки челик Големина : шоу на слики, ве молиме да забележите дека Состојба : 100% сосема нов, одлична занает Пакет Содржина : 1 pendant,1 ѓердан,хартија картичка, OPP вреќа, свила торбичка(дар)Бесплатен превозот за сите нарачки...

N2025 Црна Велур Кожа Кабелот Ѓердан Панк Занитвам Мода Долг Лак Ѓердан Изјава Ѓердани за Жените Колиер Bijoux Collares

DEN 17.00 27.84-39 %

Производ : Мода жените ѓерданБоја : Сребрена / Злато ПозлатенМатеријал : алуминиум Синџир Lengh : 150cm (1"=2.54 см)Тежина : 5gКоличина : 1pcПакување : OPP пакетПовратни информации : Ние им даде 5 ѕвезди повратни информации за сите на нашите клиенти откако тие се предмети...

Филм Убавицата и Ѕверот Сребрена Боја Pendant Ѓердан Жените Создадени Дијаманти Синџир Ѓердани Накит -30

DEN 68.00 99.36-32 %

Филм Убавицата и Ѕверот Сребрена Боја Pendant Ѓердан Жените Создадени Дијаманти Синџир Ѓердани Накит 30100% Сосема Нов И Висок Квалитет на Боја : слика боја Материјал : Метални Легури Големина : 2.8*3.7 cm Тежина : 12.1 g Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи / Партија / Подарок Пакет се вклучени : 1pair Подарок за : Девојка / Жена / Мајка / Татко / Мажи / Унисекс Одговара за : Млади и Зрелост женски машки и

Убавицата и Ѕверот Ѓердан Накит од Стакло Слика Сребро Гроздобер Ѓердан Уметност Pendant за Ѓердан Подароци -30

DEN 52.00 77.28-33 %

Убавицата и Ѕверот Ѓердан Накит од Стакло Слика Сребро Гроздобер Ѓердан Уметност Pendant за Ѓердан Подароци 30100% Сосема Нов И Висок Квалитет на Боја : слика боја Материјал : Метални Легури Големина : 2.3*3.5 cm Тежина : 14g Повод : Свадба / Ангажирање / Годишнината / Предложи / Партија / Подарок Пакет се вклучени : 1pair Подарок за : Девојка / Жена / Мајка / Татко / Мажи / Унисекс Одговара за : Млади и Зрелост женски машки и

WUBIANLU Бакар Цевки Бисер Школка Долг Ѓердан Вратот Chokers Ѓердани За Жените 2018 бижутерија Бисери Плажа Макси Ѓердан

DEN 729.00 959.52-24 %

WUBIANLU Бакар Цевки Бисер Школка Долг Ѓердан Вратот Chokers Ѓердани За Жените 2018 бижутерија Бисери Плажа Макси ЃерданЗабелешка : сликата се должи на осветлување или точка на niew,со вид може да се пристрасни,( сликите се земени под светла,можеби малку поинаква од Производи, бидејќи на светлата и следење).Се надевам дека ќе се разбереме!!! Превозот и транспортот : проектот ќе се отстрани превозот 714 работни дена по плаќање allitems ќе бидат испратени на адресата наведена од страна на купувачот,ве молиме confim yourpayment...

ПРИРОДНИ 12-15MM ЈУЖНА ЦРНИОТ БИСЕР ЃЕРДАНИ 35 ЖОЛТА ЗАТВОРАЧ

DEN 2194.00 3782.40-42 %

Добредојдовте во мојата продавница : Добредојдовте во мојата продавница продавница! Како стоки на сликата, тоа е толку чудно убавина! Ако ви се допаѓа, не пропуштајте ја! Јас може да ви даде најниска цена ! Се надеваме дека ќе го направите шопинг среќно тука! Тоа ќе те благослови здравје среќа!За било какви прашања ве молиме љубезно ве молиме да комуницирам со нас пред ставање на понуда или за да се избегне непотребно недоразбирање...

WOSTU Автентични 925 Sterling Silver Шума Бајка Јасно Кубни Циркон Крилја Pendant Ѓердан За Жените S925 Накит BKC359

DEN 486.00 648.48-25 %

Опис: Ова лежиште прави цвет самовила како елемент, исклучителна појава е прекрасна и шармантна Вие сте прекрасен цвет самовила со чиста и благородна душа..

10Strand Stseven чакра природен камен Beaded ѓердани, со месинг крстот синџири, месинг Hummer ноктот Clasps и месинг крајот синџири

DEN 1324.00 1439.52-8 %

седум чакра природен камен beaded ѓердани, со месинг крстот синџири, месинг hummer ноктот clasps и месинг крајот синџири, Метал, шарениГолемина : за 17.7" долго, монистра : 8mm.

2018 Топла Продажба На Злато Во Боја Долго Tassel Ѓердан Ѓердан Со Кристално За Жените Шарм Накит Додатоци Двоен Слој Chokers Синџир

DEN 34.00 36.00-6 %

Добредојдовте на нашата продавница! Уживајте во вашата шопинг! Превозот Инструкции : Бесплатен превозот за сите нарачки...

Бесплатен Превозот 6MM Сребро Позлатен Hummer Затворач Rondelle Змија Синџир 16 18 20 22 24 инчен Изберете Големина За Изработка на Накит

DEN 96.00 127.20-25 %

Почитувани Купувачи : Кина Пост incerase 30% превозот цена за сите мал пакетЗначи ние треба да додадете некои цената на секој производ во оваа ситуацијаСе надевам дека вашиот разбереTonyandbeadsБесплатен Превозот 6 MM Сребро Позлатен Hummer Затворач Rondelle Змија СинџирИзберете ГолеминаЌе добиете една слична на фотографијата...

Големо Намалување на Кубанската Линк Biker Ѓердан Две Тон Злато Боја Синџир За Мажи Хип Хоп Накит 9MM Ѓердан/Долго Буци Подарок

DEN 240.00 240.48-0 %

Повеќе од $150 ,стоката ќе биде Бесплатен Превозот Преку DHL / Федекс / UPS / Aramex.Проценето Време на Пристигнување : Кина пост : околу 15 до 45 дена Epacket : околу 10 до 15 дена DHL / UPS / Федекс / Aramex : околу 38 работни дена ЕМС : за 720 дена