торта калапи Страница 1 - Century-spring.news

торта калапи Страница 1 - Century-spring.news

торта калапи Страница 1 - Century-spring.news

Мини 3D серија * Фондан бебе силиконски калап * заболување на паста мувла * сладолед мувла

DEN 57.60

Име : Happpy деца Фондан силиконски калап * lollipop мувла * сладолед мувлаСпецификација : 3.4*4*1 CMтежина : 10gБоја : случајниAnswer : ___________________________ Note : во согласност со сад ФДУ квалитет, нетоксични за заштита на животната средина,мувла големина погодни за чоколадо ...

Мини 3D серија * * Фондан бебе Шетач силиконски калап * заболување на паста мувла * сладолед мувла

DEN 72.00

Име : Фондан бебе Шетач силиконски калап * lollipop мувла * сладолед мувлаМатеријал : силикон (безбедност, отпорност на топлина, без мирис)Спецификација : 3.4*4*1 CMтежина : 11gБоја : слика бојаAnswer : ___________________________ Note : во согласност со сад ФДУ квалитет, нетоксични за заштита на животната средина, температура 40 степен на +230 степенНа мувла големина погодни за чоколадо ...

1pcs Нов стил на Мала Мечка & Слива Цвет Зелена Добар Квалитет Храна Одделение Силиконски Чоколадо/Желе/Пудинг/Мраз/Бонбони DIY Мувла

DEN 318.00 353.76-10 %

Карактеристики На Производот : *Силикон*Обновливи*Микробранова безбедно*Комора за безбедно*Машина за миење садови безбедно*фурна безбедно да65 F на +400 F (40c на +230c)*Материјал не ќе го задржи мириси или вкусови*Флексибилен за лесно отстранување на печива*Лесен за користење и брзо да се исчисти*Усогласеност со FDA / SGS*Погоден за торта мувла / желе мувла / сапун мувла*Бои : случајни*Големина(cm) : 21.5*10.8*1.5 cm (прибл.)*пакување : 1pcs / opp* ние ќе брод по случаен избор на боја од спектаротc ommitment : *имаме сопствена фабрика; *Врвен квалитет ; *Конкурентна цена ; *Брза испорака; *Капка во Комбинација цел превозот на располагање; *Најдобри и Навремена Услуга; *100% Задоволство ;1.Можете да трговија на големо нив за препродажба, јас може да превозот надвор од нив за да ги именува адреса.2.За било какви прашања, ве молиме да се Чувствуваат Слободни да ме контактирате за Навремено, јас ќе одговори во рок од 12 часа.3.Имав неколку трговци, тие се продаде производ на e Bay, и обезбедуваат од нас, јас сум среќен да го направите мојот најдобар за вас најдобар квалитет и најдобра порции.4.Dropshipping и комбинираат превозот се двете достапни...

55 дупки 1.5 Мини срцето силикони торта мувла Чоколадо Фондан Желе, Cookie Кифла мраз мувла Флексибилни габи Cupcake се пече алатки

DEN 100.32

Карактеристики : Сосема нов и висок квалитетПогоден за правење колачи,леб,косата,желе,приготвена храна,чоколадо и сл.Содржи 55 мини срца.Погодни за употреба со печки и микробрановите и може да се мијат во машина за миење садови.Топлина температура тестирани од 40 до 230 целзиусови степениМувла големина на : 18*11*1.2 cmТипичен индивидуални празнина големина : 1.5x1.2x1.4cmБоја : СлучајниПакетот вклучува : 1 x Мини Срцето Силикони Торта Мувла

Мини Seashell Фондан Торта Калапи Сапун Чоколадо Мувла Кујна Печење Алатки Торта Декоративни Мувла Алатка Cupcake Topper Мувла СМ-083

DEN 570.72

Фондан силиконски калапи ќе произведува личности кои изгледаат како рака направено, што го прави брзо и лесно за почетници...

12pcs/многу Круг во Облик на Кол 7cm Меки Силиконски Торта Мувла Dcorating Кифла Чоколадо Случаи Торта Cupcake Лагер Печење Првенство Мувла

DEN 191.04

12pcs / многу Круг во Облик на Кол 7cm Меки Силиконски Торта Мувла Dcorating Кифла Чоколадо Случаи Торта Cupcake Лагер Печење Првенство МувлаДетали за производотТип : Изборен Круг Меки Силиконски Торта МувлаМатеријал : Висок Квалитет Со Силиконска ГумаБоја : Црвена,Зелена,Сина,Жолта,ВиолетоваМакс temperatre : 40 ~ +230 CГолемина : 7cm * 4cm * 3.5 смНето Тежина : 7gМесто : Рерна , Фрижидер , Микробранова ПечкаПредности : Лесно за чистење ; Најдобра рамнотежа помеѓу стереотипите & мекостПроизвод сликиДобредојдовте на Повик Црното Бело и Белото Црно трговија на Големо Продавница, маркет Сега ! Плаќање 1) да ја прифатиме Alipay ,Запад Унија, TT...

Кујна DIY Креативни 3D Топола Лист Фондан Торта Калапи Фондан Декорација Сапун Чоколадо Мувла Кујна Печење Торта Алатка A762

DEN 97.00 137.28-29 %

Кујна DIY Креативни 3 D Топола Лист Фондан Торта Калапи Фондан Декорација Сапун Чоколадо Мувла Кујна Печење Торта Алатка A762Ставка ОписМатеријал : СиликонГолемина:0.5(H)*3.7(W)*9.5(L)cmБоја : Случајни бојаВисок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистењеТоа е Мека и лесна за употребаРејтинг на температура : 40 centigrade на +210 centigradeЗошто Купи Од нас? Квалитет : Ние имаме строга проверка пред да се испрати за вас...

Голем Пеперутка Торта Декорирање Мувла Силиконски Калап Фондан Торта Декорација Калап за Печење Фондан Мувла Алатка СМ-055

DEN 164.64

Фондан силиконски калапи ќе произведува личности кои изгледаат како рака направено, што го прави брзо и лесно за почетници...

До 2015 Топла DIY Пеперутка Силикони Фондан Мувла Торта, Свадба, Роденден на Божиќ Ден Украсување Алатки за Торта, Печење Алатки FM655

DEN 164.00 172.80-5 %

Микс цел,ве Молиме да дојдете во мојата продавница : Посебен линк за правење копии на превозот цена $2До 2015 Топла DIY Пеперутка Силикони Фондан Мувла Торта, Свадба, Роденден на Божиќ Ден Украсување Алатки за Торта, Печење Алатки FM655име на производ : Пеперутка фондан мувлаБоја : случајни испорака.Силиконски Модел : FM655Силиконски Големина : 11*5.5*1cmСиликонски Тежина : 80gПакување : OPPТип : Торта АлаткиМатеријал : СиликонФункција : ЕкоПријателскиСертификација : CE / ЕУ,од FDA,SGSТорта Алатки Тип : Габи,Број на модел : FM655Објектот боја автоматски ќе испратиВисок квалитет и тоа е лесно за употреба и чистењеТоа е Мека и лесна за употребаРејтинг на температура : 40 centigrade на +210 centigrade?Квалитет : Ние имаме строга проверка пред да се испрати за вас.?Гаранција : Ние и ветуваме на целосна наплата или навредуваат ако пакет беше потврдено изгубени.?Комуникација : имаме професионална услуга тим,можете да не контактирате прекуtrademanager или центарот за пораки.?Професионален : Ние нудиме на Големо, се Прилагодите, Капкапревозот,Агент за Купување, доколку е потребно ние може да ви испрати слики без жиг.Внимание : ?Ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса, телефонски број и име и презиме може да се закачите вас.?Ако имате барања од нарачката, ве молиме да ни остават поракаИспорака : Испорака : Ние обично брод нарачки во рок од 3 дена по вашата исплата. Ние брод на налози

Doatry Водител На Кормило Тркала Брод Силикони Торта Мувла Морнар Наутички Форми Cookie Печење Чоколадо Мувла Торта Декорација Алатки

DEN 72.00 96.48-25 %

Doatry Водител На Кормило Тркала Брод Силикони Торта Мувла Морнар Наутички Форми Cookie Печење Чоколадо Мувла Торта Декорација Алатки​Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет на Широк опсег на температурата на толеранција : 40~230 C...

Фондан Лента Лента Машина Sugarcraft Подарок Украсување Алатки Пластични Подарок Возен Pin Embosser Ролери Поставите Печење Алатки

DEN 360.00 450.72-20 %

Врвен приоритет : Добредојдовте драги пријатели,ви посакувам да имате убав денЗа да го внесете ја мојата главна страница , ќе најдете повеќе изненадувања, се повеќе евтина стокаФондан Машина Лента Машина Ролери Embosser Торта Becorating Торта Embosser

1Pcs ABC форма Чоколадни Бонбони Jello 3D силиконски Калап Мувла торта алатки Bakeware Тесто бар Сапун Мувла 50-147

DEN 45.00 52.80-15 %

Карактеристики на производот : 1) силиконски калап материјал 100% од храна одделение силиконски, од FDA / LFGB стандарди; 2) нестап, и ослободување лесно, лесно да се чисти, еколошки, нискајаглерод, може да се рециклира; 3) просто, здравје, природни антибактериски, висока јачина и голема флексибилност, отпорност на корозија и прилагодливост; 4) тешко да се оштети, напукнување, трајни, Супер отпорен на екстреми на температура, температурата на 230 степени, хипотермија масивни headwind; 5) безбедност, innocuity, без мирис, топлината рамномерно...

Девет Conjoined Загатка Форма Торта Декорирање Алатки,Откако Може Да Се Печати 9 Мали Парчиња Бисквити Во Исто Време,Директна Продажба

DEN 437.00 672.00-35 %

S S W S SНаправи вкусна десерт треба добар помошникD I Y Украсување Алатки & Печење Калапи за заштита на Животната средина храна одделение од Нерѓосувачки Челик & Силикони Пластични Торта / Колаче / Бисквит / Желе / Суши / Овошје / Зеленчук

Бебе Чевли Форма Силикони Торта Мувла,Кујна Печење Калап За Чоколадо Колачи Бонбони Сапун,Фондан Украсување Алатки Додатоци

DEN 58.00 71.04-18 %

Ставка ОписМатеријал : СиликонГолемина : Како се покаже сликаТежина : 42gБоја : објектот боја ќе ја испрати по случаен изборH igh квалитет и тоа е лесно за употреба и чистењеРејтинг на температура : 40 centigrade на+210 centigrade​ПревозотНие ќе брод in13 дена по уплатата .ако купувате голема количина,ве молиме контактирајте со нас ,ние ќе ви даде најдобра цена и превозот начин .Ако имате било каков проблем, ве молиме контактирајте со нас ,ние ќе се потрудиме за вас!Повратни информацииНие се прави голема промоција во нашата продавница , Сите објекти немаат никаква добивка , ние не сме за пари сега,но за добар фидбек...

Безбедност На Силиконски Калап 4-Шуплина Waffles Чоколадо Торта Тава За Печење Мувла Готвење Алатки Бисквит Cookie Мувла 51060

DEN 216.00 254.40-15 %

100% За Храна Одделение Силиконски Материјал Средба ФДУ Силикони Стандардите на Безбедност на Храната Торта Силиконски Калап,Природно нестап...

Африкански Daisy Торта силиконски калап, Фондан Торта Декорирање Алатки, врежана силиконски калап, Силикони Торта Мувла Цвет Форма SQ15352

DEN 115.00 143.52-20 %

Совети : боја е испратена по случаен изборИме : силикони торта мувлаГолемина : 40mm*35mm*20mmУпотреба : правење колачи, чоколадо, леб ..Сертификација : ФДУ, LFGB, SGSКарактеристики : лесен, нетоксични за заштита на животната средина, оперативни, иновативен дизајн, греење температурата е 40230 степени!Применлива алатка : микробранова, рерна, фрижидер, итн.Совети : 1...

Силиконски Дедо Бонбони Снегулка Chrismas Дрво Бобинки Храна Одделение Мувла не држи Шеќерот ставете Чоколадо мувла Готвење Алатки

DEN 135.00 207.36-35 %

Силиконски Дедо Бонбони Снегулка Chrismas Дрво Бобинки Храна Одделение Мувла не држи Шеќерот ставете Чоколадо мувла Готвење АлаткиГолемина : 9x9x1cm / 3.6x3.6x0.4inchБоја : Случајно испоракаЛесна употреба и чистењеНето тежина : Околу 58gПакет содржи : 1x МувлаAnswer : ___________________________ Note : Тоа е рачни мерења на локации, може да биде од 23мм грешка...

Нови Пристигнување Загатка Облик Cookie Машина Торта Декорирање Фондан Секачи Алатка Колачиња од не ' Рѓосувачки Челик Biscoito

DEN 3840.00 4800.00-20 %

Загатка Облик Cookie Машина Торта Декорирање Фондан Секачи Алатка Колачиња од не ' Рѓосувачки Челик biscoitoТип : Колаче Машина / Колаче Мувла / Фондан МувлаМатеријал : Екопријателски Нерѓосувачки Челик со висок квалитетГолемина : 55мм(L),40mm (W)Боја : Сребрена1 Идеален за правење леб,,бисквит,колачи, чоколадо, итн2 Сосема нов со добра состојба3 Лесен за употреба и чистење4 Обновливи мувла со нестап и добра форма5 Одговараат за микробранова, ладилник, машина за миење садови.6 одговара на вашите потреби за украсување торти.Продавачот Ветувам Посветеност На КвалитетотНашата цел е да се направи долго бизнис со вас...

1pc Симпатична Тиква Главата Силиконски Калап рачно изработени Фондан Мувла Торта Декорирање Алатки за Печење Bakeware

DEN 225.00 239.04-6 %

Детали За Производот : Тип : Торта Мувла / Фондан МувлаМатеријал : Екопријателски со висок квалитет со СиликонскаБоја : РозеваГолемина : 6.8*6.2.4 cmТежина : 50gПакет Внатрешноста : 1pcКарактеристики На Производот : 1...

Нови 7pcs/set Кујна Печење Мувла Фондан Партија Оркестарот Вода Капки/Роуз Petal Cookie Торта Секачи Бисквит Тесто Мувла Симпатична

DEN 8064.00 10080.00-20 %

7pcs / set Кујна Печење Мувла Фондан Партија Свадба Оркестарот Вода Капки / Роуз Petal Cookie Торта Секачи Бисквит Тесто Мувла СимпатичнаКарактеристики : 100% сосема нов и Висок квалитетИзработени од нерѓосувачки челик, трајни и лесни да се чистат.Можете да ги користите за да DIY торта бисквит, леб,и дрPeony форма може да се направи добар изглед за вашата хранаСпецификации : Боја : СребренаМатеријал : Нерѓосувачки челикГолемина : 7different големина од мали до големи : (Должина) 1.5 / 2 / 3 / 4 / 5.5 / 6 / 7cm * 2cm(Висина)Нето тежина : 36gAnswer : ___________________________ Note : 1...

Триаголник Знаме Силиконски Калап рачно изработени Фондан Мувла Торта Декорирање Алатки за Печење Bakeware CA206

DEN 224.00 238.56-6 %

Детали За Производот : Тип : Торта Мувла / Фондан МувлаМатеријал : Екопријателски со висок квалитет со СиликонскаГолемина на : 11.2*10.6*0.7 cmБоја : СлучајниПакет Внатрешноста : 1pcКарактеристики На Производот : 1...

6 Празнина 3D Цвет Фондан Торта DIY Мувла Силиконски Калап Sugarcraft Печење Украсување Алатка

DEN 112.80

Опис на Материјалот : Храна одделение силиконски Големина : 7.7*1cm / 3.03*0.39" Боја : Розова Облик : Цвет Оценка на температура : 40 C на +210 C Функција : Brand new висок квалитет...

Силиконски Калапи Сапун Мувла рачно изработени Овошје Папаја форми на сапуни мувла силиконски форми калапи направени од силикон арома камен габи,

DEN 530.00 623.52-15 %

добредојдесапун тежина за : 100gКарактеристики : * 100% Сосема Нов и висок квалитет* Направен од висок квалитет на храна одделение силиконски* Микробранова печка и замрзнувач безбедно* Обновливи, нестап; Лесна употреба и clea* Погоден за сапун мувла / торта мувла / чоколадо мувла / желе мувла* Температура : 40 F на +446 F (40c на +230c)* Усогласеност со FDA / SGS* Боја : Како слики шоу, автоматски ќе го избере...

Нови Пристигнување 65 Кругови Круг DIY Силикони Macarons мат или не-стап фду силикони Fiberglass печење мат,macaron силиконски калап

DEN 10560.00 13200.00-20 %

65 Кругови Круг DIY Силикони macarons мат или нестап фду силикони fiberglass печење мат,macaron силиконски калап65 Кругови·Име : Macaron печење мат·Материјал : силикон·Големина : 26*60см·Отпорни на топлина : 40°c ~ +230°cSeller PromiseQuality CommitmentНашата цел е да се направи longbussiness со вас...

Лилјак меки бонбони торта силиконски калап рачно изработени чоколадо мувла десерт колачи декорација Gadget DIY кујна колачи, бисквити печење алатка

DEN 252.00 335.04-25 %

започнетекрајотСиликонски калап за чистење и одржување на : 1 Пред првата употреба, прво со вода или детергент за чистење за да се отстрани површинската нечистотија...

Печење Алатки 3Pcs/Set Елка Пролет Врежана Бисквит Желе Бонбони Фондан Колаче Машина Diy Алатки Мувла Торта Декорација

DEN 112.00 132.00-15 %

11Бесплатен превозот за Печење алатки 3pcs поставите елка пролет врежана бисквит modulшеќер торта декорација алатка 04099Бренд име : BEIGUANТип : торта алаткиТорта алатка тип : мувлаМатеријал : пластикаЕкориснички : даКарактеристики : екопријателски ,порибеноБрој на модел : 04099Тежина : околу 80gако сте руски купувачот,ве Молиме да го пополните право на Примачот име и презиме(три дела)на вашата цел ,Пред да кога ќе го поставите цел,ако тоа не поштата ќе ја врати назад вашиот пакет.и ние ќе не прифати било која наплата за цел, без име и презиме.Цел износ повеќе од $7 , ние ќе превозот од регистрирани пост или Eпакет со следење на број ,во спротивно ќе брод од страна на обичните пост.Објектот ќе биде испратена до купувачот превозот адреса САМО, па ве молиме да ја ПОТВРДИТЕ вашата е достапна адреса пред да се плати.СИТЕ Стоки се достапни,откако ќе се плати.ususlly ние ќе им даде на вашиот следење на број 12 работни дена и се испраќаат од вашиот парцела во рамките на 35working дена.По пакетот се испрати надвор,тоа не може да се контролира од страна на нас,тоа многу зависи од меѓународна шпедиција ,искрено се надеваме дека може да се разбере и да се чека трпеливо ,ако ја имаат одредено задоцнување,ние ќе се обидеме потрудиме помош ќе можете да ги споделите со нас.Трговија на големо : ние ќе брод од DHL ,UPSот ,EMS или други брзо express (бесплатно), Ќе купуваат повеќе ,ќе ви даде повеќе попуст...

Слон Форма на Силиконски Калап Калап за Смола Накит Одлуки DIY Занает 50-303

DEN 49.92

Карактеристики на производот : 1) силиконски калап материјал 100% од храна одделение силиконски, од FDA / LFGB стандарди; 2) нестап, и ослободување лесно, лесно да се чисти, еколошки, нискајаглерод, може да се рециклира; 3) просто, здравје, природни антибактериски, висока јачина и голема флексибилност, отпорност на корозија и прилагодливост; 4) тешко да се оштети, напукнување, трајни, Супер отпорен на екстреми на температура, температурата на 230 степени, хипотермија масивни headwind; 5) безбедност, innocuity, без мирис, топлината рамномерно...

2 парчиња/set Свадба Торта Матрицата Пластични Cookie Торта Матрицата Фондан Торта Алатка за Декорација За Торта Свадба Цвет Cookie Матрицата

DEN 119.00 215.52-45 %

.Материјал : пластикаТип : торта алаткаТорта алатка тип : торта мувла алаткиКоличина : 2 парчиња / setБоја : автоматскиИспорака : 1.Предмети ќе бидат испратени во рок од 2 работни ден откако уплатата се населиле.2.Ве молиме проверете ја вашата АДРЕСА внимателно кога обработка на цел (руски купувачи plz бидете сигурни дека името е твоето полно име) .3.Ние обезбедуваме бесплатен превозот : Кина Пост Воздух Mail.Ние нудиме бесплатно превозот EMS,Fed Ex IP и DHL,премногу.4.Кина Пост Воздух Mail превозот обично трае 1535 работни дена.EMS и DHL обично трае 510 работни дена.5.Времето за испорака зависи од дестинација.Во ретки случаи,строги обичај clearances ќе бидете на време на испорака малку подолго,ве молиме да бидете трпеливи.Контакт : 1.Сите пораки ќе бидат одговорени во рок од 1 работен ден.2.Ве молиме оставете порака во Трговијата Менаџер.3.Ако не добивате нашиот одговор, ве молиме љубезно повторно испратени на вашата email и ние ќе ви одговори што е можно поскоро.4.Ако ни email и не слушаат одговор, ве молиме email повторно преку Alibaba систем како што понекогаш нашите mail сервери имаат грешки.5.Нашата Аукција на Тимот за Поддршка и Услуги на Клиентите Тим се достапни Од 9 : 00сум 6 : 00pm понеделник Satur ден GMT+08 : 00 Хонгконг Време.Политика За Наплата : 1.Ние се обезбеди 100% Гаранција на сите производи што се продаваат...

1PC LONGMING Не Држи Пан Торта Леб Мувла Јаглероден Челик Bakeware Големи Тост Правоаголен Калап Леб Кујна Торта Алатки LB 060

DEN 527.52

Член Име : Торта Мувла Материјал : ФДУ Јаглероден Челик Големина : 25x14x8cm Боја : како прилог Стил : како прилог Единица тежина : околу 310g / pc Пакет се Вклучени : 1x Cake мувла Забелешка : 1.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

6 компјутери/set Ракопис Фондан Торта Embosser Печатарски Букви Мувла Среќен Роденден, се Најдобро Годишнината колаче машина мувла

DEN 83.00 90.72-9 %

Карактеристики : сосема нов и висок квалитетСовршен за украсување дома направени или продавницакупи колачи, фондан колачи.Тоа може да се направи леб, торта, бисквит, куки, чоколадо како така натаму.Тоа е лесен за употреба и чистењеСпецификации : Должина : Околу 5.514cm / 2.175.51 воШирина : Околу 3cm / 1.18 воМатеријал : Храна Одделение ПластикаБоја : СинаНето Тежина : околу 48gПакетот вклучува : 6 компјутери / set Cookie Торта КалапиПРЕВОЗОТ : 1) Ние само брод вашата потврди адреса...

8pcs/многу Матрицата Кафе Торта Мувла Airbrush ликовна Уметност DIY Дома Декор Scrapbooking Албум Занает Цвет Дели Пластични Матрицата

DEN 300.00 374.40-20 %

8pcs / многу Матрицата Кафе Торта Мувла Airbrush ликовна Уметност DIY Дома Декор Scrapbooking Албум Занает Цвет Дели Пластични Матрицата

180106 Пердув Цвет Пеперутка Чипка Suagr Мувла Торта Гребенот Декорација Силикони Фондан Мувла Чоколадо Мувла Торта DIY Алатка

DEN 423.00 729.60-42 %

Детали За Производот : Забелешка : следните информации за повикување само Ве молиме контактирајте со продавачот за да се добие детални информации.1...