замена на делови Страница 1 - Century-spring.news

замена на делови Страница 1 - Century-spring.news

замена на делови Страница 1 - Century-spring.news

Freeshipping OZ9966 OZ9966SN

DEN 724.00 762.24-5 %

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насСите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата зачувамАко не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.1...

Freeshipping IspLSI 1032E-70LJ IspLSI 1032E

DEN 1636.00 1722.24-5 %

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насСите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата зачувамАко не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.1...

Freeshipping ITD7164S100 ITD7164S100DB 7164S100DB

DEN 1636.00 1722.24-5 %

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насСите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата зачувамАко не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.1...

Freeshipping HD46805 HD46805PA

DEN 588.00 618.24-5 %

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насСите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата зачувамАко не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.1...

Freeshipping TD62082 TD62082APG

DEN 588.00 618.24-5 %

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насСите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата зачувамАко не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.1...

5pcs DNP012A DNP012 SOP16 IC

DEN 652.80

DNP012 A1.FEEBACK : Ние ТОПЛО ги цениме вашите позитивни повратни информации и нашиот систем ќе го остави позитивни повратни информации за вас, откако се заврши трансакцијата.Ние го цениме нашите клиенти, така што ако имате проблем ,ве МОЛИМЕ да се ЧУВСТВУВААТ СЛОБОДНИ и да НЕ'T ДВОУМЕТЕ се ДА НИ ДАДЕ ПРСТЕН ИЛИ КОНТАКТИРАЈТЕ не ПРЕКУ еМАИЛ IMMEDIATEDLY, ние сме секогаш таму за да понудат помош.2.ПРЕВОЗОТ И РАКУВАЊЕТО СО : Повеќето предмети се испраќаат од страна на поштенски воздухопловната услуга во рамките на следните 24 часа по примиле исплата...

Freeshipping AT28C64 AT28C64B-15PU

DEN 724.00 762.24-5 %

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насСите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата зачувамАко не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.1...

Freeshipping GAL16V8 GAL16V8D-7LP

DEN 588.00 618.24-5 %

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насСите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата зачувамАко не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.1...

Freeshipping AT28C010 AT28C010E-120PI

DEN 5512.00 5802.24-5 %

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насСите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата зачувамАко не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.1...

Freeshipping BL8530 BL8530-332RM

DEN 496.00 522.24-5 %

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насСите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата зачувамАко не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.1...

Freeshipping MG20G6EL1

DEN 861.00 906.24-5 %

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насСите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата зачувамАко не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.1...

D4963 SOP8 4963 100PCS Висок квалитет

DEN 864.00

Имаме инженери тест за квалитет за вас .Ние сме професионални за Mosfets , Transistors , Диоди и Optocouplers .Ако ви треба некои примероци за испитување ,Ве молиме контактирајте со нас слободно !Ако ви треба големи количини ,Ве молиме контактирајте со нас слободно ,Ние ќе ви даде подобра цена !Бидејќи од 2017.01.01 , на aliexpress продавница може да имаат само 3,000 предмети .Ние треба да се стави сите отпорници кои се исти цени во истиот линк !Ве молиме проверете дали вредноста што ви треба во оваа врска или не .Ве молиме да се одржи редот и забелешка од вредност и количина што треба .Ако има било какви проблеми , ве молиме контактирајте со нас слободно !Ви благодариме !

Freeshipping AT29C040A12PI AT29C040

DEN 496.00 522.24-5 %

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насСите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата зачувамАко не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.1...

Freeshipping GAL6001 GAL6001B-30LP

DEN 724.00 762.24-5 %

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насСите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата зачувамАко не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.1...

Freeshipping IDT7130 IDT7130SA100P

DEN 724.00 762.24-5 %

Добредојдовте на нашата Продавница, Доколку купувате повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте со насСите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата зачувамАко не можете да се исходот веднаш по аукција блиску, ве молиме почекајте неколку минути и обидете се повторно Плаќања мора да бидат завршени во рок од 3 дена.1...

20pcs/многу TP4056 1А USB Lipo Полнење на Батеријата Одбор Полначот Модул литиум батерија DIY

DEN 182.40

Напомена : нови следење на број за Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус може да се проследи само befor пристигне на аеродром на вашата земја,ве молиме изберете Кина Пост Воздух Пошта, ако сакате целосна следење информации...

100PCS LM2596T LM2596T-3.3 LM2596T-5 LM2596T-12 LM2596T-ADJ ДА-220-5 СО ВИСОК КВАЛИТЕТ

DEN 892.80

предмети влезен напон / излез curret 30 V / 1.5 А 40 V / 2.5 40 V / 3А 30 V / 1.5 А 40 V / 2.5 40 V / 3А 30 V / 1.5 А 40 V / 2.5 40 V / 3А 30 V / 1.5 А 40 V / 2.5 40 V / 3А LM2576 T3.3 30 V / 1.5 А LM2576 T3.3 40 V / 2.5 LM2576 T3.3 40 V / 3А LM2576 T5 30 V / 1.5 А LM2576 T5 40 V / 2.5 LM2576 T5 40 V / 3А LM2576 T12 30 V / 1.5 А LM2576 T12 40 V / 2.5 LM2576 T12 40 V / 3А LM2576 TADJ 30 V / 1.5 А LM2576 TADJ 40 V / 2.5 LM2576 TADJ 40 V / 3А LM2596 S3.3 30 V / 1.5 А LM2596 S3.3 40 V / 2.5 LM2596 S3.3 40 V / 3А LM2596 S5 30 V / 1.5 А LM2596 S5 40 V / 2.5 LM2596 S5 40 V / 3А LM2596 S12 30 V / 1.5 А LM2596 S12 40 V / 2.5 LM2596 S12 40 V / 3А LM2596 SADJ 30 V / 1.5 А LM2596 SADJ 40 V / 2.5 LM2596 SADJ 40 V / 3А LM2596 T3.3 30 V / 1.5 А LM2596 T3.3 40 V / 2.5 LM2596 T3.3 40 V / 3А LM2596 T5 30 V / 1.5 А LM2596 T5 40 V / 2.5 LM2596 T5 40 V / 3А LM2596 T12 30 V / 1.5 А LM2596 T12 40 V / 2.5 LM2596 T12 40 V / 3А LM2596 TADJ 30 V / 1.5 А LM2596 TADJ 40 V / 2.5 LM2596 TADJ 40 V / 3А

Двојна Моќ Микрофон Засилувач Одбор Звук AMP Модул Дигитални Reverb Плоча

DEN 316.00 351.36-10 %

СпецификацииИзлез оптоварување по моќност засилувачЧип за избор двојна моќ : AC12 VPCB големина : околу 10*5.60 cm / 3.94"*2.20"ИнструкцииGND Rin Lin соодветно, рече аудио влезниот сигнал во лево и десно каналиGND Rout Простак соодветно, рече аудио излезен сигнал за левиот канал земјатаMIC1 MIC2 користи за да се поврзете микрофон, микрофон приклучок за приклучување тоа директноЗабелешка1 Одбор се препорачува употреба на предложените напојување AC двојна трансформатор 12 V2 аудио излез од авионот треба да се добие засилувач моќ одбор, не може директно да се примени на аудиоЗабелешка Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

CJMCU - 219 INA219 I2C интерфејс Bi-directional тековни/копче за следење сензор модул

DEN 67.20

CJMCU219 модул е I2 C интерфејс со лебдат, bidirectional тековни / копче за следење интегрирано коло (IC), и понатаму да се прошири на енергијазаштеда на електронски производи TI камп...

Топла Продажба 100pcs 40 Pin 1x40 Еден Ред Машки 2.54 Mm Breakable Pin Насловот Десен Агол Конектор Лента виткање

DEN 293.00 308.16-5 %

1 Теренот 2.54 mm2 Полот на Конектор : Машки3 Број на Пиновите : 40 Pin4 Тип на Ред : Единствен Ред5 Тип на конектор : прав АголПревозот Листата : 100 Pcs 40 Pin 2.54 mm Еден Ред Десен Агол Pin Насловна Лента

1PCS IV-CC3200MOD CC3200 Wifi Модул CC3200-LAUNCHXL CC3200R1M2RGC

DEN 551.00 579.84-5 %

IVCC3200 MOD CC3200 Wifi Модул CC3200LAUNCHXL CC3200 R1 M2 RGCОпис : Модулот усвојува Simple Link CC3200 уреди Е прв во индустријата има вграден WiFi функција на безжични MCU, се интегрира со високи перформанси ARM CortexМ4 јадрото, така што корисниците можат да користат единствен чип решение за комплетен развој.CC3200 се состои од 3 главни компоненти, апликација на MCU потсистем +WiFi мрежа процесор потсистем + менаџмент на енергија потсистем : Примена на MCU потсистем содржи работата фреквенција на 80 MHz индустриски стандард ARM CortexМ4 кернелот, исто така содржи голем број на периферни уреди, како што се брзо паралелно камера интерфејс, I2 S, SD / MMC, UART, SPI, I2 C и четири канал аналогнинадигитален конвертор (ADC).CC3200 серија вклучува код и флексибилни вграден RAM меморија на податоци , И со надворешни сериски флеш подигање на товар програма и уредот вози програма ROM .WiFi мрежа процесор потсистем вклучува екстра специјално РАКА MCU, одговорен за WiFi функција, може да биде целосно обработка на товар ослободување примена на MCU.Овој потсистем вклучува 802.11 b / g / n RF, basebandот и има силна енкрипција мотор MAC,Со цел да се реализира поддршката за 256 битна енкрипција брз, безбеден Интернет конекција.CC3200 уреди поддршка на базната станица, пристапна точка и WiFi direct mode...