пакет Страница 1 - Century-spring.news

пакет Страница 1 - Century-spring.news

пакет Страница 1 - Century-spring.news

Везана за везови поставите DIY француски DMC Висок Квалитет - Смета Крстот Бод Колекции 14-каратно маслени - Неколку Капење

DEN 2462.00 3077.76-20 %

Ве молиме прочитајте ја целата страница внимателно пред да го купите! Бод : Смета Крстот Бод Наслов : Неколку Капење Од : М&W Ecommerce, Inc ...

Цвет Elf на Божиќ кактус Крстот Бод комплет мода Кинески Смета Крстот Бод Модели Колекции Остатокот соба Крстот Бод

DEN 260.00 490.56-47 %

Цвет elf на Божиќ кактус Крстот Бод комплет мода Кинески Смета Крстот Бод Модели Колекции Остатокот соба Крстот БодБренд Име : Радост НеделаEmbroidering Платно : Белата бојаМатеријал : 100% Памук14 U : Со 2 насоки на теми за целосна крстот бод,1 насоки теми за црна бод 14 CT Бело Платно14 P : Со 2 насоки на теми за целосна крстот бод,1 насоки теми за црна бод 14 CT Печатени Шема11 U : Со 3 насоки теми за целосна крстот бод,2 насоки теми за црна бод. 11 CT Бело Платно11 P : Со 3 насоки теми за целосна крстот бод,2 насоки теми за црна бод. 11 CT Печатени ШемаПакување Содржи : Embroidering Игли *2Embroidering Теми *ДоволноEmbroidering Скицата *1Вез Крпа *1Крстот Бод Настава*1(Не надвор рамка)Големина (W*H) : 20 см* 22cm(14 CT)26 cm*28cm (11 CT)Answer : ___________________________ Note : 14 КТ се користи 2 влакно теми,1 влакно теми за назад бод...

Цвет свиња Модели Смета Крстот Бод 11CT 14CT Крстот Бод Поставете Големо животни Крст-бод Комплет Везови Везана

DEN 267.00 468.96-43 %

Цвет свиња Модели Смета Крстот Бод 11 CT 14 CT Крстот Бод Поставете Големо животни Крстбод Комплет Везови ВезанаПредност : Ние имаме свои фабрика,Ние квалификувани за вашиот најголемиот Дел наредби...

Златна Panno,Везана,DIY DMC Крстот бод,Сетови За Вез за полнење 14ct Unprinted Bud крст-Крои,божиќ 930

DEN 1573.00 2808.96-44 %

Бода : 220x275Големина на слика за : 40*50cmГолемина на крпа за : 46*56cmподатоци за повикување само точни податоци во согласност со производот што сте го добилеПредност : Ние си имаме свој фабрика,Ние квалификувани за вашиот најголемиот Дел наредби.100% Сосема нов.100% еколошки памук.Ние ќе обезбедат 30% повеќе на теми за секој проект.Добар сјај,небледнее,не е лесно да се пробие и pilling.Користете растворливи заштита на животната средина материјал.Ултра јасно професионални embroidering дијаграм.Тоа, исто така, може да биде прекрасен подарок за вашето семејство и пријателите.Акции : Во ПаркПакет Содржина : Embroider крпа *1.Embroider теми *1.Embroider игла *2.Скицата *1.Answer : ___________________________ Note : (не надвор рамка)Answer : ___________________________ Note : (14 CT)ве молиме да не го користите 2 насоки теми,1 насоки теми за назад бод.(11 CT)ве молиме да користите 3 насоки теми,2 насоки теми за назад бод.Моделот е отпечатена на платно(11 CT печатени), па пред завршувањето крои, на платно не може да го допре водата, инаку печатени дел ќе исчезне.По завршувањето на крои, да се стави на платно во вода за половина час, а потоа го направи тоа сува, а потоа ќе може да направи рамка за тоа.П : како многу теми треба да embroider ?A : почитувани, ова е крстот бод и прво што треба посебен 1 дебел конец 6 тенки конци потоа користете 3 на 6 тенки конци да се направи и секогаш 3 тенки конци не двојно, а не дебел конец само еден 3 тенки конци потоа теми се доволно и ќе се направи една убава сликаП : Може ли да се направи крст бод од моите сопствени слики?A : Да пријател, ние може да се направи крст бод од која било големина 11 CT или 14 CT со ваша слика.П : Како можам да го испратам мојот сопствени слики за вас?A : почитувани, можете да ја внесете во пораката центар и кликнете на "Испратите слика" за да ја испратите вашата сопствена слика за мене.Важни информации за Купувачите : кога ќе примите цел ве молиме проверете го тоа пред да се регистрирате цел.Ако пакетот е ОШТЕТЕНА или не одговара со цел што си ја купил,тогаш ве молиме ОДБИЕ нарачката.Ако не ги проверите цел пред прифаќање на цел потоа подоцна се најде таму е проблемот или dismatch тогаш ние НЕ презема било каква одговорност и Нема враќање на купувачот.

Дванаесет соѕвездија Смета Крстот Бод 11CT 14CT Крстот Бод Поставете Големо DIY Крст-бод Комплет Везови Везана

DEN 279.00 489.12-43 %

Дванаесет соѕвездија Смета Крстот Бод 11 CT 14 CT Крстот Бод Поставете Големо DIY Крстбод Комплет Везови ВезанаПредност : Ние имаме свои фабрика,Ние квалификувани за вашиот најголемиот Дел наредби...

5 OneroomLady со домашни Миленичиња JCS Смета Крстот Бод 11CT 14CT Крстот Бод Поставува Кинески Крст-бод Колекции Везови Везана

DEN 308.00 604.32-49 %

Дама со Пет Обрасци Смета Крстот Бод 11 CT 14 CT Крстот Бод Поставува Кинески Крстбод Колекции Везови Везана Предност : Ние имаме свои фабрика,Ние квалификувани за вашиот најголемиот Дел наредби...

Везана,DIY Крстот Бод,Сетови За Везови колекции,14CT,Градина колиба

DEN 657.00 1113.12-41 %

Везана,DIY Крстот Бод,Сетови За Везови колекции,14 CT, Градина колибаБЕСПЛАТЕН превозотБод грофот : 160 X135 бодаБои : 45 боиПроизводот број : cs139Големина на слика : 29 X24 CM, 14 CTПлатно големина : 39 X34 CM, 14 CTНасоки : 1 конец = 6 насокиПакет содржи : 1、100% памук теми2、Везени платно3、игли4、HD Шарени График5 、 Крстот Бод Хартија Шема / шема (боја printinng, на англиски јазик, А4 големина / page)

Везана,DIY Крстот Бод,Сетови За Везови колекции,11CT&14CT,Pansy круг видите

DEN 331.00 560.16-41 %

Везана,DIY Крстот Бод,Сетови За Везови колекции,11 CT&14 CT, Pansy круг видитеБЕСПЛАТЕН превозотБод грофот : 89 X111 бодаБои : 29 боиПроизводот број : cs215Големина на слика : 20 X25 CM, 11 CT16 X20 CM, 14 CTПлатно големина : 30 X35 CM, 11 CT26 X30 CM, 14 CTНасоки : 1 конец = 6 насокиПакет содржи : 1、100% памук теми2、Везени платно3、игли4、HD Шарени График 5 、 Крстот Бод Хартија Шема / шема (боја printinng, на англиски јазик, А4 големина / page)

Везана,DIY Крстот Бод,Сетови За Везови колекции,14CT&16CT,Надвор од прозорецот

DEN 854.88

Везана,DIY Крстот Бод,Сетови За Везови колекции,14 CT&16 CT ,Надвор од прозорецотБЕСПЛАТЕН превозотБод грофот : 135 X100 бодаБои : 30 боиПроизводот број : cs078Големина на слика : 24 X18 CM, 14 CT21 X16 CM, 16 CTПлатно големина : 34 X28 CM, 14 CT31 X26 CM, 16 CTНасоки : 1 конец = 6 насокиПакет содржи : 1、100% памук теми2、Везени платно3、игли4、HD Шарени График

Везана,DIY Крстот Бод,Сетови За Везови колекции,11CT&14CT,двосмислен

DEN 492.00 834.24-41 %

Везана,DIY Крстот Бод,Сетови За Везови колекции,11 CT&14 CT, двосмисленБЕСПЛАТЕН превозотБод грофот : 187 X158 бодаБои : 9 боиПроизводот број : cs151Големина на слика : 22 X27 CM, 11 CT17 X21 CM, 14 CTПлатно големина : 32 X37 CM, 11 CT27 X31 CM, 14 CTНасоки : 1 конец = 6 насокиПакет содржи : 1、100% памук теми2、Везени платно3、игли4、HD Шарени График 5 、 Крстот Бод Хартија Шема / шема (боја printinng, на англиски јазик, А4 големина / page)

Везана,DIY Крстот Бод,Сетови За Везови колекции,11CT&14CT,ги Исполнуваат рака за да стапат во брак

DEN 308.00 522.24-41 %

Везана,DIY Крстот Бод,Сетови За Везови колекции,11 CT&14 CT, ги Исполнуваат рака за да стапат во бракБЕСПЛАТЕН превозотБод грофот : 97 X119 бодаБои : 9 боиПроизводот број : cs150Големина на слика : 22 X27 CM, 11 CT17 X21 CM, 14 CTПлатно големина : 32 X37 CM, 11 CT27 X31 CM, 14 CTНасоки : 1 конец = 6 насокиПакет содржи : 1、100% памук теми2、Везени платно3、игли4、HD Шарени График 5 、 Крстот Бод Хартија Шема / шема (боја printinng, на англиски јазик, А4 големина / page)

Везана,DIY Крстот Бод,Сетови За Везови колекции,14CT&16CT,На искушението на задниот

DEN 865.00 1466.88-41 %

Везана,DIY Крстот Бод,Сетови За Везови колекции,14 CT&16 CT,На искушението на задниотБЕСПЛАТЕН превозотБод грофот : 180 X328 бодаБои : 12 боиПроизводот број : cs071Големина на слика : 32 X59 CM, 14 CT28 X52 CM, 16 CTПлатно големина : 42 X69 CM, 14 CT38 X62 CM, 16 CTНасоки : 1 конец = 6 насокиПакет содржи : 1、100% памук теми2、Везени платно3、игли4、HD Шарени График

Јужна Имот Модели Смета Крстот Бод 11CT 14CT Крстот Бод Поставете Големо Сценографијата Крст-бод Комплет Везови Везана

DEN 631.00 1126.56-44 %

Јужна Имот Модели Смета Крстот Бод 11 CT 14 CT Крстот Бод Поставете Големо Сценографијата Крстбод Комплет Везови ВезанаПредност : Ние имаме свои фабрика,Ние квалификувани за вашиот најголемиот Дел наредби...

Куќа од Соништата(2) Се Смета Крстот Бод 11CT 14CT Крстот Бод Поставете Големо Сценографијата Крст-бод Комплет Везови Везана

DEN 2006.00 3582.24-44 %

Куќа од Соништата(2) Се Смета Крстот Бод 11 CT 14 CT Крстот Бод Поставете Големо Сценографијата Крстбод Комплет Везови ВезанаПредност : Ние имаме свои фабрика,Ние квалификувани за вашиот најголемиот Дел наредби...

Убава Татковина (7) Се Смета Крстот Бод 11CT 14CT Крстот Бод Поставете Големо Сценографијата Крст-бод Комплет Везови Везана

DEN 453.00 808.32-44 %

Убава Татковина (7) Се Смета Крстот Бод 11 CT 14 CT Крстот Бод Поставете Големо Сценографијата Крстбод Комплет Везови ВезанаПредност : Ние имаме свои фабрика,Ние квалификувани за вашиот најголемиот Дел наредби...

Фонтаната Модели Смета Крстот Бод 11CT 14CT Крстот Бод Поставете Големо Сценографијата Крст-бод Комплет Везови Везана

DEN 350.00 625.92-44 %

Фонтаната Модели Смета Крстот Бод 11 CT 14 CT Крстот Бод Поставете Големо Сценографијата Крстбод Комплет Везови ВезанаПредност : Ние имаме свои фабрика,Ние квалификувани за вашиот најголемиот Дел наредби...

Радост недела Кинески Crossstitch колекции поставите Романтична љубители крајбрежје DMC14CT11CT Cottonfabric дома бебе соба хотел сликарство трговија на големо

DEN 537.00 1013.76-47 %

Answer : ___________________________ Note : 1 (14 CT) ве молиме да не го користите 2 насоки теми за целосна бод, 1 насоки тема за назад бод.2...

Везана,DIY Крстот Бод,Сетови За Везови колекции,11CT&14CT,Јагода

DEN 336.00 568.80-41 %

Везана,DIY Крстот Бод,Сетови За Везови колекции,11 CT&14 CT, кошница од малинаБЕСПЛАТЕН превозотБод грофот : 96 X97 бодаБои : 21 боиПроизводот број : cs507Големина на слика : 22 X22 CM, 11 CT17 X17 CM, 14 CTПлатно големина : 32 X32 CM, 11 CT27 X27 CM, 14 CTНасоки : 1 конец = 6 насокиПакет содржи : 1、100% памук теми2、Везени платно3、игли4、HD Шарени График 5 、 Крстот Бод Хартија Шема / шема (боја printinng, на англиски јазик, А4 големина / page)

Везана,DIY Крстот Бод,Сетови За Везови колекции,11CT&14CT,Глушец и мачка

DEN 448.00 759.36-41 %

Везана,DIY Крстот Бод,Сетови За Везови колекции,11 CT&14 CT,Глушец и мачкаF REE превозотБод грофот : 114 X141 бодаБои : 22 боиПроизводот број : cs205Големина на слика : 26 X32 CM, 11 CT20 X25 CM, 14 CTПлатно големина : 36 X42 CM, 11 CT30 X35 CM, 14 CTНасоки : 1 конец = 6 насокиПакет содржи : 1、100% памук теми2、Везени платно3、игли4、HD Шарени График5 、 Крстот Бод Хартија Шема / шема (боја printinng, на англиски јазик, А4 големина / page)

Везана,DIY Крстот Бод,Сетови За Везови колекции,11CT&14CT,Пеперутки и рози

DEN 619.00 1048.80-41 %

Везана,DIY Крстот Бод,Сетови За Везови колекции,11 CT&14 CT, Пеперутки и розиБЕСПЛАТЕН превозотБод грофот : 141 X120 бодаБои : 35 боиПроизводот број : cs505Големина на слика : 32 X27 CM, 11 CT25 X21 CM, 14 CTПлатно големина : 42 X37 CM, 11 CT35 X31 CM, 14 CTНасоки : 1 конец = 6 насокиПакет содржи : 1、100% памук теми2、Везени платно3、игли4、HD Шарени График 5 、 Крстот Бод Хартија Шема / шема (боја printinng, на англиски јазик, А4 големина / page)

Тигар крстот бод шема, 11CT бела крпа, 14 печатење везови крпа, шиење везана мебел везови шема

DEN 503.00 811.20-38 %

html{маргина : 0;баласт : 0;border : 0;вебкиттекстsizeја прилагодува : 100% ;msтекстsizeја прилагодува : 100% }html,body,div,span,object,iframe,h1,h2,h3,h4,h5,h6,p,blockquote,pre,a,abbr,acronym,address,code,del,dfn,em,img,q,dl,dt,dd,ol,ul,li,fieldset,form,label,legend,article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{margin : 0;padding : 0;border : 0;fontsize : 100% ;font : inherit;verticalalign : baseline}табела,наслов,tbody,tfoot,thead,tr,ти,тд{маргина : 0;баласт : 0;fontsize : 100% ;font : наследат}article,aside,details,dialog,figcaption,figure,footer,header,hgroup,menu,nav,section,summary{display : block}аудио,платно,видео{display : inlineблок;*display : inline;*зум : 1}аудио : не([контроли]){display : none;висина : 0}ол,ул{listстил : none}ол{listстил : децимални}ул{listстил : диск}li{маргиналево : 30px;дисплеј : листаобјект}дд{маргина : 0 0 0 40px}nav ул,nav ол{listстил : none;листастилimage : (слика : none}ул ul,ol ул{listстилтип : круг}ол ол ul,ol ул ул,ул ол ул,ул ул ул{listстилтип : плоштадот}табела{границаколапс : колапс}легенда,ти,тд{fontweight : 400;float : никој!важно}p{маргина : 0 0 1.5 em}hr{јасни : и двете;height : 0;overflow : скриени}h1{маргинаbottom : .5em}h2{маргинаbottom : .75em}h3{маргинаbottom : 1em}h4{маргинаbottom : 1.25 em}h5{маргинаbottom : 1.5 em}h6{}blockquote : пред blockquote : по п : пред п : по{content : "content : none}blockquote,п{цитати : "" ""}blockquote{маргина : 1em 40px}dfn{fontстил : курзив}марк{background : #ff0;color : #000}код,kbd,пред се,сампдорија{fontfamily : monospace,serif;_fontfamily : 'курир нова',monospace;fontsize : 1em}пред{белопростор : пред;белопростор : пред заврши;зборзаврши : пауза збор}под,вечерам,мали{fontsize : 75%}под,вечерам{lineheight : 0;position : relative;verticalalign : основни}под{дното : .25em}вечерам{врвот : .5em}б,силно{fontweight : 700}abbr,acronym{граница : 0;fontваријанта : нормален}дел{textза декорација : линијапреку}img{color : transparent;fontsize : 0;border : 0;verticalalign : middle;msinterpolationmode : bicubic}а img{border : none}svg : не( : корен){overflow : скриени}fieldset{border : 1px solid сребро;маргина : 0 2px;баласт : .35em .625em .75em}легендата{граница : 0;баласт : 0;белопростор : нормален;*маргиналево : 7px}копчето,текст,одберете,textarea{fontsize : 100% ;маргина : 0;verticalalign : основна линија;*verticalalign : middle} : фокус{преглед : 0}копчето,текст,одберете,textarea{маргина : 0;fontsize : 100% ;verticalalign : middle}копчето,текст{overflow : видливи;lineheight : нормален}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{баласт : 0;border : 0}копчето,html input[type=button],input[type=reset],input[type=submit]{webkitappearance : button;cursor : pointer;borderradi: 0;*overflow : visible}копчето[оневозможено],текст[оневозможено]{cursor : стандардни}текст[type=полето за избирање],текст[type=радио]{кутијаголемината : границаbox); баласт : 0;*висина : 13px;*ширина : 13px}input[type=search]{webkitappearance : textfield;mozboxsizing : contentbox;webkitboxsizing : contentbox;boxsizing : contentbox}input[type=search] : : webkitsearchcancelbutton,input[type=search] : : webkitsearchdecoration{webkitappearance : none}копче : : mozфокусвнатрешен,текст : : mozфокусвнатрешен{граница : 0;баласт : 0}textarea{overflow : auto;verticalalign : top}html{fontsize : 100% }body{fontsize : 75%;color : #000;fontfamily : Отворена Sans,Arial,Helvetica,sanssenif,Sim Sun,"å®"ä½"";lineheight : 1.3}hr{граница : 0 #ccc цврсти;bordertopширина : 1px}h1,h2,h3,h4,h5,h6{fontweight : 400}h1{fontsize : 3em;lineheight : 1}h2{fontsize : 2em;lineheight : 1}h3{fontsize : 1.5 em;lineheight : 1}h4{fontsize : 1.2 em;lineheight : 1.25}h5{fontsize : 1em;fontweight : 700}h6{fontsize : 1em;fontweight : 700}a{color : #06c;textза декорација : none}a : лебдиш{color : #f90;textза декорација : подвлече} .сад{маргинаправо : auto;маргиналево : auto;соочилево : 0;соочиправо : 0;width : 760px}@медиуми 0screen{.

Златна Panno,Везана,DIY DMC 14CT Крстот бод за Полнење,занаети,Смета Шема Везови Крст-бод,божиќ,хил 0101

DEN 1590.00 2890.56-45 %

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА НАШАТА ПРОДАВНИЦА!Везана, DIY DMC 14 CT unprinted Крстот бод за Полнење,Сценско Модели Везови Маслото Шума Патот Крстбод Дома ДекорПочитувани, се обрне внимание! 1.Купувачи од Русија, Украина и Белорусија треба ПОЛНО ИМЕ...

Везана,Везови,DIY DMC Елегантен Цвет девојка 14CT Unprinted Крстот бод за полнење,Уметност Луѓе Шема Крст-Крои оркестарот

DEN 1343.52

Крстот бод комплет, треба шиење со себе Моделот големина : 40 X60cm (14ct) (Nessuna cornice esterna) Платно големина:50 X70cm(14 CT) 14 CT Unprinted Крстот Бод бело платно предност : ние имаме свои фабрика, ние сме квалификувани за вашите нарачки, промет на големо...

Радост недела Бесплатен Превозот Смета и Печат На Грнчарството Држи Жена Needlepoints Крстот Бод колекции за Дома Декор R497(2)

DEN 852.00 1670.40-49 %

• Ние имаме свои фабрика, може да се квалификуваат за вашиот најголемиот Дел наредби.• Сосема нов крст бод колекции.• 21ткаат чешлани памук згусне ткаенина и еколошките теми.• Ние нудиме 30% 300% екстра теми за секој производ.• Добар сјај, неисчезнува, нема лесно да се пробие и pilling.• Печат ткаенина (11 CT и 14 CT) и Смета платно (14 CT) .• Користете растворливи заштита на животната средина материјал.• Ултра јасно професионални embroidering дијаграм.• Нашите производи се прекрасен дар за вашето семејство и пријатели.1) ве Молиме љубезно не дојде со нас...

Златна Panno,Везана,Везови,DIY Сценско садење,Колекции,14ct Меркур,Сетови За Вез,0111

DEN 1578.00 2868.48-45 %

Ова е крстот бод.Бода : 220 W X 275 HГолемина на слика : 40 x 50cmПлатно големина: 46x56cmподатоци за повикување само точни податоци во согласност со производот што сте го добиле

Hydrangeas вазни и плочи цвеќиња Diy оркестарот 11CT смета за печатење на платно везана везови Поставува DMC 14CT Крстот Бод колекции

DEN 453.00 767.04-41 %

1598346309420137 Топло Препорачувам парче 1598346309420134 Топло Препорачувам парче Т тој Големина е Вез Крпа Големина...

Љубовта на Magnolias Модели Смета Крстот Бод 11 14CT Крстот Бод Поставете Големо Цвет Крст-бод Комплет Везови Везана

DEN 860.00 1536.00-44 %

Љубовта на Magnolias Модели Смета Крстот Бод 11 14 CT Крстот Бод Поставете Големо Цвет Крстбод Комплет Везови ВезанаПредност : Ние имаме свои фабрика,Ние квалификувани за вашиот најголемиот Дел наредби...

Сончогледово Триптих Смета Крстот Бод 11CT 14CT Крстот Бод Поставете Големо Цвет Крст-бод Комплет Везови Везана

DEN 835.00 1490.40-44 %

Сончогледово Триптих Смета Крстот Бод 11 CT 14 CT Крстот Бод Поставете Големо Цвет Крстбод Комплет Везови ВезанаПредност : Ние имаме свои фабрика,Ние квалификувани за вашиот најголемиот Дел наредби...

Рози Bigeminy Модели Смета Крстот Бод 11CT 14CT Крстот Бод Поставете Големо Цвет Крст-бод Комплет Везови Везана

DEN 454.00 810.24-44 %

Рози Bigeminy Модели Смета Крстот Бод 11 CT 14 CT Крстот Бод Поставете Големо Цвет Крстбод Комплет Везови ВезанаПредност : Ние имаме свои фабрика,Ние квалификувани за вашиот најголемиот Дел наредби...

Везана,DMC DIY Крстот бод,Везови комплет наместен Розева Роза флорални Цвет Крст-Бод сликарство ѕид оркестарот трговија на Големо

DEN 480.00 959.04-50 %

ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА Романтика Дома Декор Дистрибуција Опис на ПроизводотСпецификации : Материјал : ПамукКрпа Големина : 57*49cmКрстот Бод КТ Број : 11 CT (Користете 3 насоки вез, 2 насоки капчиња)Пакет Листата : 1 * парична Казна canva1 * HD Шарени График со настава2 * Игли* Пакет од Памук или свила ТемиКако да БодБЕСПЛАТЕН ПРЕВОЗОТ Ние ќе брод од страна на Кина Пост Воздух Mail бесплатен превозот ...