складирање кеси Страница 1 - Century-spring.news

складирање кеси Страница 1 - Century-spring.news

складирање кеси Страница 1 - Century-spring.news

DHL 7.9x9.8 (20x25cm) Resealable Застане Kraft Хартија Алуминиумска Фолија простор за Кафе и Шеќер Пакување Ziplock Doypack Торбичка

DEN 19200.00

DHL 7.9"x9.8" (20x25cm) Resealable Застане Kraft Хартија Алуминиумска Фолија простор за Кафе и Шеќер Пакување Големина : 20cm*25cm, 7.9"x9.8" Материјал : Kraft Хартија & алуминиумска фолија(внатрешно) Боја : Кафена Стил : Zip заклучување, Stand Up Функција : Moistureproof, повторно запечатува, може да се користат одново и одново...

Памук Кула За Чување 5 Џеб Торба Кеси Виси На Ѕидот Остатоци Multilayer Ткаенина Торбичка Вратата Виси Организатор Складирање Работи Кеси 03

DEN 198.00 373.92-47 %

ОписКарактеристики : 100% сосема нов и висок квалитетСо 5 џебови и убава effiel кула.Многу погодна за чување на разни мали работи како пенкала, лепливи белешки, шминка работи, итн.Безбедност, Заштита на Животната средина и Ниска употреба на Јаглерод.Материјалот е многу лесно да се чисти.Тоа може да се направи вашиот дом повеќе чисти.Може да се обеси во спалната соба, купатило, кујна, канцеларија, sanctum.Главната Боја : Како на сликата покажа.Материјал : Памук&ЈутаДетални Големина : 30.5 см(Должина)×24cm(Висина)String Должина : околу 53cmСтап Должина : околу 24cmПакет Се Вклучени : 1x Виси Торба(вклучуваат 1 торба, 1 стап, 1string)Топла Продажба Recommand :

35x45cm,Голема Матирано самолепливи Облека Пластична Амбалажа Кеса, Resealable OPP Пакување Торбичка , 100 Пакет

DEN 910.00 958.08-5 %

35x45cm,Матирано самолепливи Облека Пластична Амбалажа Кеса, Resealable OPP Пакување Торбичка , 100 Пакет Големина : 35x45cm Пакет се вклучени : 100 X Пластична Амбалажа Кеса Информации : 1...

12*20cm 150Pcs/Многу Застане Пластични Resealable Пакет Торбичка 4.72x7.87 Кафе Ореви Doypack Мат Јасно Вентил Храна Складирање Торба

DEN 1504.00 1583.52-5 %

Димензија : 12*20cm, 4.72"x7.87" Водоотпорен, застане, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за храна, кафе, ореви, шеќер, чај, грицки, бонбони, прав долгорочно чување На поштенски за заклучување торба е лесно затворени и рециклирање, може да се направи подесувате доказ со топлина sealer Боја : Мат ЈасноАко имате дополнителни прашања ве молиме не двоумете се да contactНие ќе ви одговори на вашата порака, како е можно поскоро.Ви благодариме!Сакате да имате убаво референци Слики На замрзнатото пластични стендап торба за костум за пакет жито cookie печење снек На замрзнатото пластични стендап торба за костум за пакет bevarage кафе пијат Карактеристики на замрзнатото пластични стендап храна, пијат торбаБило каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

8*13cm Златниот / Заоблачено Само Запечатени Патент Пластични Мало Пакување Пакет Торба Zip Заклучуваат за Складирање Торба Мало Пакет Со Висат Дупка

DEN 798.00 839.52-5 %

Надворешни Димензии : 8cm*13cm Внатре Димензија : 7cm*9.5 cm Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново...

100pcs/број 8*13cm Бела јасно BOPP бисер филм Ziplock торба-reclosable чај торба/сув цвет пакување торбичка со патент врвот затворени

DEN 108.00 113.28-5 %

100pcs / број 8*13cm Бела јасно BOPP бисер филм ziplock торбаreclosable чај торба / сув цвет пакување торбичка со патент врвот затворениОпис : P earled филм соединение BOPP ziplock торбаСпецификација : Лесно да ја раскинамДебелина : 0.08 mm еден, двострано 0.16 mmМатеријал : BOPPСтил : Три работ запечатувањеБоја : БелаБрој : 100 / многу (Не посебно )Карактеристики : Добро запечатување, добра транспарентност...

300pcs/број-12*15cm Јасно Resealable Cellophane/BOPP/Поли Кеси Транспарентен Opp Вреќа за складирање на Пластични Кеси Само Лепило Печат

DEN 633.00 666.24-5 %

Поли Кеси 12*15 CM Транспарентен Opp Вреќа Пакување, Пластични Кеси Само Лепило Печат кесипакет на Кора Тоа и Печат Пластична Кеса (300 Парчиња) Unsealed димензии : Ширина 12cm x Должина од 15cm користи област : 12*12cm Силна Јасно Полиетилен*работи во чантата само за референца.Drear Пријател,Добредојдовте на нашата продавница!! Се надевам дека ќе имаат среќен шопинг тука.,Ние ќе ви испратиме голем бесплатен дар само слика од Екранот слика ќе го споделите !!Додадете нашата продавница : таму ќе биде email за да ве информираме за сите нови пристигнување или попуст.Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

10.5*15cm Златниот / Заоблачено Само Печат Патент Пластични Мало Пакување Торба, Zip Заклучување Торба Партија Пакет Со Висат Дупка

DEN 547.00 575.52-5 %

Надвор Димензија : 10.5 см*15cm Внатре Димензија : 9.5 cm*12cm Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново...

20*30cm згусне ЈП Ziplock торба, 100pcs/број сите Lucency книга пакување кеси, обновливи облека торбичка со патент кодот

DEN 385.00 405.12-5 %

20*30cm згусне ЈП ziplock торба, 100pcs / број сите lucency книга пакување кеси, обновливи облека торбичка со патент заклучување Големина : 20x30cm(7.87"x11.81") Материјал : PE пластичен Дебелина : една страна 0.07 мм, двојно страна 0.14 mm Пакување : 100pcs / многу Контакт со нас на : Ако имате дополнителни прашања ве молиме не двоумете се да contactНие ќе ви одговори на вашата порака, како е можно поскоро.Ви благодариме!Посакуваме да имате пријатен шопинг!Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

100pcs/број-10*15cm 40 Мрежа Најлон кеса,Риба, Овошје Wristband торба,птици, Инсекти штетници филтер кеса,Ориз семе впива,Семе за складирање торба

DEN 854.00 899.52-5 %

100pcs / број10*15cm 40 Мрежа Најлон кеса,Риба, Овошје wristband торба,птици, Инсекти штетници филтер кеса,Ориз семе впива,Семе торба за пакување Големина : 10*15cm (прибл...

3.5х5.5 (9x14cm) Кафена Kraft Хартија Застане Алуминиумска Фолија за Пакување Пакет Торба за Храна Кафе Складирање Патент Zip Заклучување Торба

DEN 1596.00 1679.52-5 %

Димензија : 9cm*14cm, 3.5"х5.5" Водоотпорен, застане со алуминиумска фолија, повторно запечатува, може да се користат одново и одново Совршен за храна, кафе, ореви, шеќер, чај долгорочно чување На поштенски за заклучување торба е лесно затворени и рециклирање, може да се направи подесувате доказ со топлина sealer Материјал : Kraft хартија и алуминиумска фолијаБило каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

100 Пак, Стенд-ап Пластични Пијат Пакување Торба Spout Торбичка за Пијалаци Течен Сок Млеко Кафе

DEN 1211.00 1274.88-5 %

100 Пак, Стендап Пластични Пијат Пакување Торба Spout Торбичка за Пијалаци Течен Сок Млеко Кафе Волумен : 250ml 300ml 500ml Пакет се вклучени : 100 X Пијалаци течни spout торбичка Слики на пијалаци течни spout торбичка : Било каков проблем,ве молиме слободно да контактирате со нас пред да остави негативни коментари.ние ќе ви помогнат да се реши тоа,ви благодариме!!

10Pcs/Многу Млеко во Прав Црвено Вино 3.5 Инчен Хард Диск Воздух Колона Shockproof Пластична Амбалажа и Кеси Прослава Свадба Партија Торба

DEN 480.00

Детали за производот Материјал : пластични Боја : јасно Димензии : Производ Екранот 100 Pieces Препорачана Превозот а), бр.1, бр.2 прав млеко пакување б), бр.3, бр.4, вино пакување c), бр.5, 3.5 инчен хард диск пакување Попуст : 1...

Нови Мулти Големини 100pcs Страна Gussets Пакет Торбичка Reclosable Рамен Дното Застане Kraft Пакување Zip Заклучување Кеси Со Прозорецот

DEN 1295.52

Станот Дното Застане Kraft Пакување Zip Заклучување Кеси Со ПрозорецотСосема Нов и Висок КвалитетМатеријал : Kraft и Јасно MylarГолемина : S : Надворешниот Големина : 10x20+6cm (4x7.5+2.25 во) Внатрешна Големина : 8.5x15.5cm+4.5(3.25x6+1.75 во)М : Надворешниот Големина : 12x22+6cm(4.75x8.5+2.25 во) Внатрешна Големина : 10.5x17.5+4.5 cm (4x6.75+1.75 во)L : Надворешниот Големина : 14x24+6.5 см(5.5x9.5+2.5 во) Внатрешна Големина : 12x19.5+4.5 cm(4.75x7.75+1.75 во)XL : Надворешниот Големина : 16x26+8cm(6.25x10.25+3во) Внатрешна Големина : 14x21.5+6.5 см (5.5x8.5+2.5 во)XXL : Надворешниот Големина : 18x28+8cm(7x11+3во) Внатрешна Големина : 16.5x22.5+6cm(6.5x8.75+2.25 во)XXXL : Надворешниот Големина : 20x30+8cm(7.75x11.75+3во) Внатрешна Големина : 18.5x25+6cm(7.25x9.75+2.25 во)Дебелина : 5 MIL (13 C)Бои : Kraft / Избриши / KraftСтил : Застане на Дното И на Врвот патент клипФункција : Нема мирис, Солза Рецка.Употреба : Храна / Кафе / Бонбони / Чај / Суво овошје и Ореви / Исушени цвеќиња / Снек / Домаќинство / Прав** Боја на производ во рака, може да се разликуваат од сликите поради мало производство разлика и monitor settings.*Дали би сакале да се купат на големо, ве молиме контактирајте со нас преку Ali Express пораки!*

Голема Големина Преносни Плоштадот Складирање Торба Организаторот за 3.5 Хард Диск, HDD Торба, Моќ Банка, У Диск, Полнач, Мини Gadget Торбичка

DEN 1319.00 1757.76-25 %

Име Складирање Торба Материјал Тешко ЕВА Боја Црна, Сина Поклопецот на Големината 275x220x75 mm Внатрешна Големина 260x200x65 mm Функција Преносни Водоотпорен ShockproofОдговараат За3.5 инчен Пренослив Хард Диск, Моќ Банка, У Диск, Мемориска Картичка, Дигитален Додатоци, итн.Можеби ќе бидете Заинтересирани Во Повеќе Производи : ) Препорачувам ! Мини Складирање Торба Големи Дигитални Торба Голем Капацитет( Нови ) Летање Крило ( Жешка! ) Малку Самовила Пеперутка Огледало Налепница Блескави Ѕвезди

150pcs/многу Јасно Пластика бели печива Леб Шопинг Пакување Чантата Со Рачка Тост Подарок Gusset Кеси Свадба Партија Материјали

DEN 1680.00

Димензии : Пакет Количина : 150 Парчиња во многуДебелина : 0.04 mm / страна (1.6 мили)Боја : ЈасноМатеријал : ПластикаФункција : Со Рачка, Рамни Дното, Gusset ТорбаУпотреба : Шопинг Торба или Подарок Торба За Леб, Тост, бели печива, Колачи Превозот : 1...

Корисни Преносни Жените Хигиената на Санитарните Салфетки Патување Tampon Торба Прекрасна Polka Точка торба за Чување Кеси Боја Случаен избор

DEN 27.00 30.24-11 %

100% сосема нов и висок квалитет ! Материјал : Памук Ткаенина Боја : Случајни Големина : прибл.12*12cm / 4.72*4.72 во Пакет се Вклучуваат : 1 BUC Памук торба НЕМА Мало Поле...

11x18cm Застане Храна Пошта Tranparent Пакување, Пластична Кеса за Кафе Ореви Пакет за Складирање Resealable Патент Пакет Торба Со

DEN 672.00

Продавачот Препорачуваме : ............................................................................................................ Бесплатни забрзана испорака (DHL ПРОЗОРЦИ FEDEX ПАТАРИНА ЕМС) Ако цел над $80, во повеќето земји во кои може да уживате во слободен брза испорака, се проценува дека времето за испорака е abount 58 дена...

50pcs 18x26+4cm (7.1x10.2) Застане Проѕирен Златна Фолија за Пакување Торба Храна Екран зачувување Торба Кафе/Чај/Суво Овошје Торбичка

DEN 954.24

Торба Стил Проѕирен Мат Злато Складирање ТорбаМатеријалBOPP / CPP / ФолијаДебелина 160micron (Двојно лице)Предности На Кислород Отпор, Маснотии Доказ, Влага Доказ, Висока Бариера, Храна ОдделениеПрименаШироко се користи во Закуски, Колачиња, Ореви, Овошје, Замрзната храна, Чај, Кафе, грав,3 C Електронски производи, се Разликуваат кабли, Бања Соли, Пет третира, Медицина итнКарактеристики Со Ре' запечатува zip заклучување опции, лесно да се отвораат и затвораат.Екстракција е на мртов агол, заштита на запечатување сексот е многу силна, течењедоказквалитетот.Со Хуманизирано дизајн на солза рецки на страни, што го прави кинење на поштамногу погодно со двете двете страни.Торба Големина18x26+4cm; (7.1 инчен * 10.2 инчен); Употребливи големина : 16.5x23+4cmКорисничкиЛоготоЛогото > 2 бои, MOQ е 10,000 компјутериЛогото Датотека Производство треба .ai / .cdr / .псд / .pdf формати

5pcs 10pcs 10x16cm Собираат Подароци Кеси Drawstring Накит Velutum за Чување Прилагодено Лого Божиќ Свадба Партија Подарок Носителот

DEN 151.00 168.00-10 %

Собираат Подароци КесиМатеријал : Собираат ткаенинаПакување : 1color / пакет,5pcs / пакет.Боја може да се меша,ве молиме оставете порака ако ви треба различна боја во пакет .5x7cm : Црна,Roseo,Сива,Крем,Розова,Портокалова,Црвена,Темноцрвена,Кафе7x9cm : Црна,Roseo,Темноцрвена,Крем,Кафе,Бела,Виолетова6x12cm : Црна,Сива,Кафе,Кралска сина8x10cm : Црна,Roseo,Кралска сина,Црвена8x17cm : Црна,Црвена,Roseo,Кралска сина,Крем,Сива,Кафе9x12cm : Црна,Сива,Бела,Сина,Roseo,Розова,Крем,Црвена,Кафе,Виолетова,Бургундија10x14cm : Црна,Roseo,Кралска сина,Крем,Сива,Кафе,Пурпурна,Црвено10x16cm : Црна,Roseo,Кралска сина,Крем,Сива,Кафе,Пурпурна,Црвено12x15cm : Црна,Roseo,Кралска сина,Крем,Сива,Кафе,Пурпурна,Црвено12x18cm : Црна,Roseo,Кралска сина,Крем,Сива,Кафе,Пурпурна,Црвено10x20cm : Црна,Roseo,Кралска сина,Крем,Сива,Кафе,Пурпурна,Црвено10x25cm : Црвена,Roseo,Сива,Кралска сина,Црна10x30cm : Црвена,Roseo,Сива,Кралска сина,Црна15x15cm : Црна15x20cm : Црвена,Roseo,Сива,Кралска сина,Црна,Виолетова,Крем,Кафе18x23cm : Црвена,Roseo,Кралска сина,Црна,Крем,Кафе18x25cm : Црна,Сива,Roseo,Кралска сина20x25cm : Сива,Црна,Roseo20x30cm : Црна,Сива,Roseo,Кралска сина25x35cm : Сива,Кралска сина,Roseo,Црна30x45cm : Црна40x50cm : Црна

Јапонски Преносни Расклопна Пакет Супермаркет Шопинг Кошничка Количка Тркала, Торби За Зачувување На Енергијата, Складирање И Кеси Бесплатен Превозот

DEN 1033.00 1291.20-20 %

Јапонски Преносни Расклопна Пакет Супермаркет Шопинг Кошничка Количка тркала, Торби за Зачувување на Енергијата, Складирање и Кеси Бесплатен ПревозотИме на производ : Супермаркет Шопинг КесиГолемина : 28*18*84cm, Проширување големина : 55*28*18cmМатеријал : Полиестер, OxfordБои : зеленаНие прифаќаме прилагодено печатење на лого како и вашиот дизајн за бизнис промотивни подароци или настани подарок, и мини цел е 500pcs, ве молиме слободно контактирајте со нас, ние ќе ви понудиме најдобра цена .

100pcs 6x12cm Собираат Подароци Кеси Висок Квалитет на Врвот Drawstring Накит Сомот Dustproof Кеси за Чување Божиќ Подарок Носителот

DEN 989.00 1099.20-10 %

Собираат Подароци КесиМатеријал : Собираат ткаенинаПакување : 1color / пакет,100pcs / пакет.Боја може да се меша,ве молиме оставете порака ако ви треба различна боја во пакет .5x7cm : Црна,Roseo,Сива,Крем,Розова,Портокалова,Црвена,Темноцрвена,Кафе7x9cm : Црна,Roseo,Темноцрвена,Крем,Кафе,Бела,Виолетова6x12cm : Црна,Сива,Кафе,Кралска сина8x10cm : Црна,Roseo,Кралска сина,Црвена8x17cm : Црна,Црвена,Roseo,Кралска сина,Крем,Сива,Кафе9x12cm : Црна,Сива,Бела,Сина,Roseo,Розова,Крем,Црвена,Кафе,Виолетова,Бургундија10x14cm : Црна,Roseo,Кралска сина,Крем,Сива,Кафе,Пурпурна,Црвено10x16cm : Црна,Roseo,Кралска сина,Крем,Сива,Кафе,Пурпурна,Црвено12x15cm : Црна,Roseo,Кралска сина,Крем,Сива,Кафе,Пурпурна,Црвено12x18cm : Црна,Roseo,Кралска сина,Крем,Сива,Кафе,Пурпурна,Црвено10x20cm : Црна,Roseo,Кралска сина,Крем,Сива,Кафе,Пурпурна,Црвено10x25cm : Црвена,Roseo,Сива,Кралска сина,Црна10x30cm : Црвена,Roseo,Сива,Кралска сина,Црна15x15cm : Црна15x20cm : Црвена,Roseo,Сива,Кралска сина,Црна,Виолетова,Крем,Кафе18x23cm : Црвена,Roseo,Кралска сина,Црна,Крем,Кафе18x25cm : Црна,Сива,Roseo,Кралска сина20x25cm : Сива,Црна,Roseo20x30cm : Црна,Сива,Roseo,Кралска сина25x35cm : Сива,Кралска сина,Roseo,Црна30x45cm : Црна40x50cm : Црна

100pcs 8x11cm (3.1x4.3) Бела Проѕирен Бисер Филм Zip Торба Јасно Пред Бисер Филм Пластични Виси Iphone Школки Полначи Торба

DEN 570.24

Торба Стил Бела Peral Филм Складирање ТорбаМатеријалBOPP / CPPДебелина 160micron (Двојно лице)Предности На Кислород Отпор, Маснотии Доказ, Влага Доказ, Висока Бариера, Храна ОдделениеПрименаШироко се користи во Закуски, Колачиња, Ореви, Овошје, Замрзната храна, Чај, Кафе, грав,3 C Електронски производи, се Разликуваат кабли, Бања Соли, Пет третира, Медицина итнКарактеристики Со Ре' запечатува zip заклучување опции, лесно да се отвораат и затвораат.Екстракција е на мртов агол, заштита на запечатување сексот е многу силна, течењедоказквалитетот.Со Хуманизирано дизајн на солза рецки на страни, што го прави кинење на поштамногу погодно со двете двете страни.Торба Големина8x11cm; (3.1 инчен * 4.3 инчен); Употребливи големина : 7x9cmКорисничкиЛоготоЛогото > 2 бои, MOQ е 10,000 компјутериЛогото Датотека Производство треба .ai / .cdr / .псд / .pdf формати

20x25cm Собираат Drawstring Подарок Перница 5pcs 7.87 инчи Прилагодено Лого Телефон Моќ Банка Кеси Додаток Накит за Чување

DEN 242.00 268.80-10 %

Собираат Подароци КесиМатеријал : Собираат ткаенинаПакување : 1color / пакет,5pcs / пакет.Боја може да се меша,ве молиме оставете порака ако ви треба различна боја во пакет .5x7cm : Црна,Roseo,Сива,Крем,Розова,Портокалова,Црвена,Темноцрвена,Кафе7x9cm : Црна,Roseo,Темноцрвена,Крем,Кафе,Бела,Виолетова6x12cm : Црна,Сива,Кафе,Кралска сина8x10cm : Црна,Roseo,Кралска сина,Црвена8x17cm : Црна,Црвена,Roseo,Кралска сина,Крем,Сива,Кафе9x12cm : Црна,Сива,Бела,Сина,Roseo,Розова,Крем,Црвена,Кафе,Виолетова,Бургундија10x14cm : Црна,Roseo,Кралска сина,Крем,Сива,Кафе,Пурпурна,Црвено10x16cm : Црна,Roseo,Кралска сина,Крем,Сива,Кафе,Пурпурна,Црвено12x15cm : Црна,Roseo,Кралска сина,Крем,Сива,Кафе,Пурпурна,Црвено12x18cm : Црна,Roseo,Кралска сина,Крем,Сива,Кафе,Пурпурна,Црвено10x20cm : Црна,Roseo,Кралска сина,Крем,Сива,Кафе,Пурпурна,Црвено10x25cm : Црвена,Roseo,Сива,Кралска сина,Црна10x30cm : Црвена,Roseo,Сива,Кралска сина,Црна15x15cm : Црна15x20cm : Црвена,Roseo,Сива,Кралска сина,Црна,Виолетова,Крем,Кафе18x23cm : Црвена,Roseo,Кралска сина,Црна,Крем,Кафе18x25cm : Црна,Сива,Roseo,Кралска сина20x25cm : Сива,Црна,Roseo20x30cm : Црна,Сива,Roseo,Кралска сина25x35cm : Сива,Кралска сина,Roseo,Црна30x45cm : Црна40x50cm : Црна

50Pcs/ Многу 20*30cm Застане Јасно Пластика, Пакување Кеси Reclosable Doypack Храна Кафе Складирање Топлина Печат Патент Поли Торбичка

DEN 960.00

Спецификација : Рамка : 20*30cm (7.9*11.8 инчи) Материјал : Пластични Боја : Јасно Пакет : 50pcs / Многу Функција : Влага доказ, застане, повторно запечатува...

100pcs 16x24+4cm (6.3x9.4) Застане Проѕирен Златна Фолија за Пакување Торба Храна Екран зачувување Торба Кафе/Чај/Суво Овошје Торбичка

DEN 1242.24

Торба Стил Проѕирен Мат Злато Складирање ТорбаМатеријалBOPP / CPP / ФолијаДебелина 160micron (Двојно лице)Предности На Кислород Отпор, Маснотии Доказ, Влага Доказ, Висока Бариера, Храна ОдделениеПрименаШироко се користи во Закуски, Колачиња, Ореви, Овошје, Замрзната храна, Чај, Кафе, грав,3 C Електронски производи, се Разликуваат кабли, Бања Соли, Пет третира, Медицина итнКарактеристики Со Ре' запечатува zip заклучување опции, лесно да се отвораат и затвораат.Екстракција е на мртов агол, заштита на запечатување сексот е многу силна, течењедоказквалитетот.Со Хуманизирано дизајн на солза рецки на страни, што го прави кинење на поштамногу погодно со двете двете страни.Торба Големина16x24+4cm; (6.3 инчи * 9.4 инчен); Употребливи големина : 14.5x21+4cmКорисничкиЛоготоЛогото > 2 бои, MOQ е 10,000 компјутериЛогото Датотека Производство треба .ai / .cdr / .псд / .pdf формати

100Pcs/Многу Јасни / Зелена Портокал Сини Пластични Алуминиумска Фолија Resealable Патент Ziplock Кеси За Електронски Прибор за Пакување

DEN 576.00

............................................................................................................ Бесплатни забрзана испорака (DHL ПРОЗОРЦИ FEDEX ПАТАРИНА ЕМС) Ако цел над $80, во повеќето земји во кои може да уживате во слободен брза испорака, се проценува дека времето за испорака е abount 58 дена...

Зелена Mail Пакување Поли Mailer Пакет Превозот Пластични Поштенска Торба Со Плик Курир Трговија На Големо Најголемиот Дел Самолепливи Материјали

DEN 556.00 686.88-19 %

зелена Поли Mailer Пластични Превозот Поштенска Торба Коверти Polybags Силна Пластика Печат Поштенски Кеси Бесплатен Превозотматеријал : НОВ ЈП(поли етилен);совети,,,storng деструктивни,да го залепите ќе треба да ги оштети запечатување на солза по 12 mimute.17*30cm употребно големина е 17*25cm20*35cm употребно големина е 20*30cm25*35cm употребно големина е 25*30cm28*42cm употребно големина е 28*37cm32*44cm употребно големина е 32*39cm35*45см употребно големина е 35*40cm38*52cm употребно големина е 38*47cm

Мало 20Pcs/Број 15*23cm Мат Црвена Чиста Алуминиумска Фолија Застане Патент Топлина Печат Ziplock Торба Снек Mylar Zip Заклучување Пакет Кеси

DEN 624.00

Продавачот Препорачуваме : ............................................................................................................ Бесплатни забрзана испорака (DHL ПРОЗОРЦИ FEDEX ПАТАРИНА ЕМС) Ако цел над $80, во повеќето земји во кои може да уживате во слободен брза испорака, се проценува дека времето за испорака е abount 58 дена...

Розова Боја Плик Со Поштенска Торба Курир Mailer Изразат Преку Е-Mail Пакување Поли Превозот Пластични Пакет Самолепливи Материјали

DEN 599.00 738.72-19 %

Розова Боја Плик / поштенска торба / Курир Mailer Изразат ТорбаВисок Квалитет на пинк Поли Мејлинг Кеси со Себе Печат Лепило Усна15x24cm употребно големина е 15x20cm15.3x27cm употребно големина е 15x23cm18x29cm употребно големина е 15x25cm23x35cm употребно големина е 23x30cm25.4x37cm употребно големина е 25x32cm35.6x49cm употребно големина е 35x44cm36.8x52.3cm употребно големина е 36x47cm38x52cm употребно големина е 38x47cm45x58cm употребно големина е 45x53cm61x66cm употребно големина е 61x61cmОстанатите карактеристики вклучуваат; Силна само печат адхезивна лента...

50Pcs/ Број 18*26cm Застане Doypack Патент Kraft Хартија Пакет W/ Заоблачено Прозорец Торби За Храна Кафе Складирање Resealable ZipLock Торба

DEN 1296.00

Спецификација : Рамка : 18*26cm Материјал : Kraft Хартија & Пластични Боја : Кафена Пакет : 50pcs / Многу Функција : Влага доказ, се застане со прозорецот, повторно се запечатува...

8*12cm ESD Влага Доказ, Анти-Статички Заштитен Патент Врвот Складирање Торба Пакет Торба Анти-Статички Само Печат Antistatic Пакување Торбичка

DEN 816.00

Спецификација : Надворешни Димензии : 8cm*12cm Внатре Димензија : 7cm*10.5 см Материјал : APET / CPP Боја : Јасно Дебелина : 0.075 MM Пакет : 200pcs / Многу Функција : Влага доказ, повторно запечатува...

DINIWELL 4x Водоотпорен Патување Drawstring Сува Складирање Торба Чевли Перење долна Облека Шминка Торбичка За козметика, долна облека Организатор

DEN 158.00 194.88-19 %

Чувајте ги вашите алишта и модни додатоци уреден и организиранИдеални за организирање на градници / чорапи / врски / долна облека / шамија / мали додатоциЕден Сет вклучувајќи 4 PCS на различни големина организатор кеси.Добар и удобен за чување на патување додатоци или секојдневниот живот или студија gadgets,.Со овие совршен патни торби, може да се стави сите нешта во нив, и да ја задржите вашето патување едноставен и организиран!Еднократно, трајни, практични и водоотпорен.Светлината во тежина и простор за заштеда.Може да се направи етикети на бели простори на кеси, така што можете да ги најдете работите повеќе погодно.

12*22cm 100Pcs/ Многу Бела / Јасни Само Печат Патент за Складирање на Пластични Кеси Со Висат Дупка 4.72x8.66 Ziplock Zip Заклучување Пакет Пошта

DEN 672.00

Надвор Димензија : 12*22cm, 4.72"x8.66" Внатре Димензија : 11*18.5 cm, 4.33"x7.28" Водоотпорен, повторно запечатува, може да се користат одново и одново...

Плажа торба деца играчка складирање вреќи песок-excavating плажа алатка торба облека плажа мрежа вреќа песок далеку трговија на големо

DEN 326.00 408.00-20 %

Име : плажа играчка торбаГолемина на : 26 * 45 * 45 cm и имаат поминато Пати : 20 * 15 смТежина : околу 80 грамаМатеријал : Оксфорд ткаенина + нето платноБоја : Зелена Мрежа сина мрежаПакување : една OPP вреќа пакување