проектор светилки Страница 1 - Century-spring.news

проектор светилки Страница 1 - Century-spring.news

проектор светилки Страница 1 - Century-spring.news

Бесплатен превозот 610-349-7518 / LMP142 Оригинални голи светилка за Проектор EIKI LC-XBL21 LC-XBL26 LC-XBM21 LC-XBM26 LC-XBM31

DEN 3337.00 3792.00-12 %

Објектот спецификите КРИЕШЕ : Меркур Светилки Напон : 110240 V Апликација : Комерцијални,Затворен,Отворено,Професионални Бренд Име : EIKI Просечен Живот (часот) : 3000 Гаранција : 180 денови Број на Модел : 6103497518 / LMP142 Место на Потекло : Guangdong, Кина (Копно) Wattage : UHP210 / 140 Употреба Место : Владата систем за домашно кино, Училиште, итн...

Замена Светилки Сијалица За Optoma 224 DH1010 EH1020EX612 EX615 HD180 HD20 HD200X HD2200 OPX4010 TH1020 TX612 TX615 Проектор

DEN 2592.00

Објектот специфики : На Optoma BLFP230 D Проектор Светилка е замена за Optoma Компактен 224, Optoma DH1010, Optoma EH1020, Optoma EX612, Optoma EX615, Optoma HD180, Optoma HD20, Optoma HD200 X, Optoma HD20 LV, Optoma HD20НН, Optoma HD20 X, Optoma HD2200, Optoma OPX4010, Optoma TH1020, Optoma TX612, и Optoma TX615 проектори.Сијалицата моќност : VIP230 WУслуга живот : 20003000 HСВЕТИЛКА ИНСТАЛАЦИЈАТоа е не се потребни специјални вештини за да се инсталира светилка...

VLT-X500LP Замена Светилки за МИЦУБИШИ LVP-S490/S490U/X490/X490U/X500/X500BU/X500U/S500U LCD Проектори

DEN 4704.00

Сите наши проектор светилки се преземат строги проверки на квалитетот за зрак перформанси, врски, напони и runtime, па можете да им верувате за тоа да работат беспрекорно во вашиот проекција...

Мицубиши VLT-XL2LP Замена Светилки за Мицубиши LVP-XL1XU, LVP-XL2, LVP-XL2U, XL1XU, XL2U, SL2U проектори

DEN 2592.00

Сите наши проектор светилки се преземат строги проверки на квалитетот за зрак перформанси, врски, напони и runtime, па можете да им верувате за тоа да работат беспрекорно во вашиот проекција...

Мицубиши VLT-XL5LP Замена Светилки за МИЦУБИШИ SL5U/XL5U/XL6U LCD Проектор

DEN 3744.00

Сите наши проектор светилки се преземат строги проверки на квалитетот за зрак перформанси, врски, напони и runtime, па можете да им верувате за тоа да работат беспрекорно во вашиот проекција...

Бесплатен Превозот 725-10089 Оригинални Проектор Светилки Сијалица За D Ell 2400MP

DEN 4058.00 4272.00-5 %

Бесплатен Превозот 72510089 Оригинални Проектор Светилки Сијалица За D ell 2400 MPПроизвод Детали : Број На Модел : 72510089WattagePVIP 260 / 1.0 E20.6Живот време : 20003000 часаFittable проектор модели : D ell 2400 MPПакување : Картонска кутија со пенаМинимална Oder количина : 1 парчеПовеќе deailed слики : Повратни информации од купувачот : Информациите На Компанијата :

Мицубиши VLT-XL6600LP Замена Проектор Светилка

DEN 4752.00

Сите наши проектор светилки се преземат строги проверки на квалитетот за зрак перформанси, врски, напони и runtime, па можете да им верувате за тоа да работат беспрекорно во вашиот проекција...

Мицубиши VLT-XD280LP Замена Светилки за Мицубиши XD250U, XD250UG, XD280U, и XD280UG проектори

DEN 3744.00

Сите наши проектор светилки се преземат строги проверки на квалитетот за зрак перформанси, врски, напони и runtime, па можете да им верувате за тоа да работат беспрекорно во вашиот проекција...

Мицубиши VLT-XL650LP Замена Светилки за Мицубиши HL650U, WL2650, WL2650U, WL639U, и XL650U Проектори

DEN 3744.00

Сите наши проектор светилки се преземат строги проверки на квалитетот за зрак перформанси, врски, напони и runtime, па можете да им верувате за тоа да работат беспрекорно во вашиот проекција...

VLT-XD470LP Проектор Светилка за Мицубиши LVP-XD1000U, LVP-XD2000U, WD2000, WD2000U, XD1000U, и XD2000U Проектори

DEN 4704.00

Сите наши проектор светилки се преземат строги проверки на квалитетот за зрак перформанси, врски, напони и runtime, па можете да им верувате за тоа да работат беспрекорно во вашиот проекција...

BHL-5010-S компатибилен светилка со станбен за JVC DLA-RS10 DLA-20U DLA-HD350 DLA-HD750 DLA-RS20 DLA-HD950 со 180 дена гаранција

DEN 1344.00

Проектор светилка бренд Име : за jvcПроект или светилка Модел Num биде r : BHL5010SМесто на Потекло : КинаПакување Детали : во меур и кутијаВреме на испорака : рок од 24 часаНачин на плаќање : paypal, T / T, Western UnionМинимална Орде р Количина : 1 парчеСнабдување Способност : 10000 PC / M onthКвалитет Гаранција : 6 месеци гаранција Детален Опис на Производот1.Замена BHL5010S проектор светилка со домување2.Компатибилен Проектори модел : за JVC DLARS10 DLA20 U DLAHD350 DLAHD750 DLARS20 DLAHD9503.гаранција : 6 месеци4.Лам стр живот : 25 00 часот ние нудиме сите видови на лцд проектор светилки и да се обезбеди повеќе опции за да бидете задоволни клиенти...

Фабриката Директно да го Продаде SP-ЛАМБА-061 Repalcement проектор Светилка со Станбен за Infocus IN104 / IN105

DEN 1344.00

Проектор светилка бренд Име : за INFOCUSПроект или светилка Модел Num биде r : СПЛАМБА061Место на Потекло : КинаПакување Детали : во меур и кутијаВреме на испорака : рок од 24 часаНачин на плаќање : paypal, T / T, Western UnionМинимална Орде р Количина : 1 парчеСнабдување Способност : 10000 PC / M onthКвалитет Гаранција : 6 месеци гаранција Детален Опис на Производот1.Замена SPЛАМБА061 проектор светилка со домување2.Компатибилен Проектори модел : за InfocIN104 / IN1053.гаранција : 6 месеци4.Лам стр живот : 25 00 часот ние нудиме сите видови на лцд проектор светилки и да се обезбеди повеќе опции за да бидете задоволни клиенти...

Фабриката за Продажба Замена Проектор Светилка со Станбен 5J.J2H01.001 за BENQ PB8263 со 180days гаранција

DEN 1653.12

Проектор светилка бренд Име : за benqПроект или светилка Модел Num биде r : 5 J.J2 H01.001Место на Потекло : КинаПакување Детали : во меур и кутијаВреме на испорака : рок од 24 часаНачин на плаќање : paypal, T / T, Western UnionМинимална Орде р Количина : 1 парчеСнабдување Способност : 10000 PC / M onthКвалитет Гаранција : 6 месеци гаранција Детален Опис на Производот1.Замена 5 J.J2 H01.001 проектор светилка со домување2.Компатибилен Проектори модел : за BENQ PB82633.гаранција : 6 месеци4.Лам стр живот : 25 00 часот ние нудиме сите видови на лцд проектор светилки и да се обезбеди повеќе опции за да бидете задоволни клиенти...

Компатибилен Проектор светилка за BENQ 5J.JD305.001/W1350/HT4050/W3000

DEN 4553.00 4792.80-5 %

Замена светилка модул за следниве проектор / TV : BENQ W1350, HT4050 ,W3000Дел Број : 5 J.JD305.001 Wattage : 260 W Светилка Живот : 2000 HoursОваа светилка е продаден со Модул и домување ВКЛУЧЕНИ

Компатибилен Проектор светилка за BOXLIGHT PRO7500DP-930/Pro6501dp

DEN 3010.00 3168.00-5 %

Замена светилка модул за следниве проектор / TV : BOXLIGHT Pro6501dpNEC NP4100, NP4100+, NP4100 G, NP4100 WVIVITEK Д6000, Д6010, Д6500, Д6510, DU6675, DW6035,DX6535, D6520TOSHIBA WX5400BENQ PU9530 ,PW9250, PW9500, PX9510, PX9600Дел Број : 5811100818S, NP12 LP / 60002748, PRO7500 DP930,5 J...

Компатибилен Проектор светилка за МИЦУБИШИ VLT-XL2LP/TX-1200/TX-1500/XL1X/XL1XU/XL2/XL2U/XL2X

DEN 2935.00 3089.28-5 %

Замена светилка модул за следниве проектор / TV : МИЦУБИШИ TX1200, TX1500, XL1 X, XL1 XU, XL2, XL2 U, XL2 XДел Број : VLTXL2 LP Wattage : 150 W Светилка Живот : 1500 ЧасаОваа светилка е продаден со Модул и домување ВКЛУЧЕНИ

Оригинални Проектор Светилки Сијалица, 5J.J6D05.001 UHP 190W За EP5227C EP5227C MS502 MS502+ MX503 MX503+

DEN 2508.00 2640.00-5 %

UHP190 W проектор светилка 5 J.J6 D05.001 За Бен п MS502 / MX503Производ Детали : Број На Модел : 5 J.J6 D05.001Сијалица Тип : UHP 190 WТипСветилка без домувањеЖивот време : 20003000 часаFittable проектор модели : Б en П MS502 / Бен П MS502+Бен П MX503 / Бен П MX503+БЕН П EP5227 C / БЕН П ES6128 / БЕН П EX6229Пакување : Картонска кутија со пенаМинимална Oder количина : 1 парчеПревозот Термини : DHL, UPSОТ, FEDEX, EMSВреме на испорака : Во рок од 24 часа по уплататапонудата5000pcs / месецигаранција6 месециНачин На Плаќање : Paypal, T / T, Western Union Производ ПрегледиПовратни информации од купувачот : ГаранцијаГаранција : ШЕСТ месеци од денот на испорака, со исклучок на човечките штета...

60.J5016.CB1 Замена Проектор Светилка со Станбен за BENQ PB7000 / PB7100 / PB7105 / PB7200 / PB7205 / PB7220 / PB7225

DEN 2746.00 3120.00-12 %

Објектот спецификите КРИЕШЕ : Меркур Светилки Напон : 220 V Апликација : Едрење Бренд Име : АњоСветилки Просечен Живот (часот) : 3000 Број на Модел : 60.J5016.CB1 Гаранција : 180day Место на Потекло : Кина (Копно) Животен Век : 20003000 Номинална Моќност : UHP250Ви благодариме за вашата посета и имаат пријатен шопинг.

Слободен испорака на Високо Квалитетни 5J.J1V05.001 Замена Проектор Светилка/Сијалица За BenQ MP524/MP525/MP525P/MP525ST/MP525V/MP575

DEN 1052.00 1131.36-7 %

Нашата предност : 1,Ние гарантираме дека сите LUMENS компатибилен светилки се инсталирани со ОРИГИНАЛНИ ГОРИЛНИЦИ внатре, па тоа ќе имаат најдобри перформанси.2,Во исто време, ние сме 6 месеци гаранција за светилки...

Бесплатен Превозот Компатибилен ЕЗ.J6900.001 / P-VIP 180/0.8 E20.8 Светилки за Acer P1166 P1266 P1266P P1266i Замена Проектор светилка

DEN 911.52

Проектор светилка бренд Име : за XIM ;заводот за социјални дејности Проект или светилка Модел Num биде r : EC.J6900.001Место на Потекло : КинаПакување Детали : во меур и кутијаВреме на испорака : рок од 24 часаНачин на плаќање : paypal, T / T, Western UnionМинимална Орде р Количина : 1 парчеСнабдување Способност : 10000 PC / M onthКвалитет Гаранција : 6 месеци гаранција Детален Опис на Производот1.Замена на ЕЗ.J6900.001БЛАГАЈНИЧКИ проектор светилка со домување2.Компатибилен Проектори модел : 3.гаранција : 6 месеци4.Лам стр живот : 25 00 часот ние нудиме сите видови на лцд проектор светилки и да се обезбеди повеќе опции за да бидете задоволни клиенти...

Оригиналниот сијалица SHP112 BL-FS180C СП.89F01GC01 за Optoma HD640 HD65 HD700X GT7002 за Geha Компактен 226/228 180 дена гаранција

DEN 2237.00 2379.36-6 %

Нашата предност : 1,Ние гарантираме дека сите LUMENS компатибилен светилки се инсталирани со ОРИГИНАЛНИ ГОРИЛНИЦИ внатре, па тоа ќе имаат најдобри перформанси.2,Во исто време, ние сме 6 месеци гаранција за светилки...

компатибилен RLC-072 проектор светилка за VIEWSONIC PJD5123 PJD5133 PJD5223 PJD5233 PJD5353 5523W PJD6653w PJD6653ws P-VIP 180/0.8

DEN 1200.00

светилка модел : RLC072моќност : PVIP 180 / 0.8 E20.8животен век : 2000 часотгаранција : 120 ден од добие светилкаMOQ : 1 компјутерработа со : VIEWSONIC PJD5123 PJD5133 PJD5223 PJD5233PJD5353 PJD5523 W PJD6653w PJD6653ws проекториОва е компатибилен светилка / сијалица, како фотографии.ВИ БЛАГОДАРИМЕ ЗА ВАШАТА ПОСЕТА!

311-8943 725-10120 UHP 190/160W Оригинални Проектор Светилка Модул За 1209S 1409X 1510X 1609WX 1609X 1609HD

DEN 3192.00 3360.00-5 %

3118943 72510120 UHP 190 / 160 W Оригинални Проектор Светилка Модул За 1209 S 1409 X 1510 X 1609 WX 1609 X 1609 HDСпецификацииБрој На Модел : 3118943Дел Број : 72510120Сијалица Тип : UHP190 / 160 WЖивот време : 20003000 часаFittable проектор модели : D ell 1209 S / 1409 X / 1510 X / 1609 HD / 1609 WX / 1609 XПакување : Картонска кутија со пенаМинимална Oder количина : 1 парчеПревозот Термини : DHL, UPSОТ, FEDEX, EMSВреме на испорака : Во рок од 24 часа по уплататаНачин На Плаќање : Paypal, T / T, Western UnionГаранција6 месециПонудата5000pcs / месециГаранција : Шест месеци гаранција по породувањето, со исклучок на човечките штети, штети предизвикани од не успеа работата на проектори.Answer : ___________________________ Note : Сите проектор светилки / светилки во фотографии се оригинални со 180ден гаранција.Пакување & ИспоракаНачин на плаќање : Начин на испорака : Нашите УслугиОна што можеме да ви понудиме : 1...

Happybate 003-102119-01 Компатибилен Светилка со Станбен P-VIP 330/1.0 E20.9 за Кристи DHD670-E DWU670-E DHD675-E / DWU675-E

DEN 2978.00 3631.68-18 %

Сите наши проектор светилки се преземат строги проверки на квалитетот за зрак перформанси,конекции,напони,и runtime,така можете да им верувате за тоа да работат беспрекорно во вашиот проекција...

Оригиналниот голи проектор крушка светилка RLC-031 за PJ758 PJ759 PJ760 RBB-009H

DEN 3420.00 3600.00-5 %

Модел БР : RLC031Сијалица параметри : NSHA220 WКомпатибилен Viewsonic проектор Применуваат следниве модели : PJ7 58 PJ759 PJ760 RBB009 HГаранција : 180 дена од денот на превозот фактураПлаќање : ТТ однапред, Western UnionИспорака : 2~3 дена по банка лизга или плаќањеКурир : DHL, UPSот, FEDEX, EMSНие можеме да снабдување : 1...

Замена на Проектор Светилка ELPLP54 за EPSON PowerLite РК 705HD / 79 / S7 / S8+ / W7 / H309A / H309C / H310C / H311B / H311C ект

DEN 948.00 1248.00-24 %

Замена на Проектор Светилка ELPLP54 за EPSON Power Lite РК 705 HD / 79 / S7 / S8+ / W7 / H309 A / H309 C / H310 C / H311 B / H311 C ект 1)Дел број : ELPLP54 / V13 H010 L542)број на Моделот : EX31 / EX71 / EX51 / EBS72 / EBX72 / EBS7 / EBX7 / EBW7 / EBS82 / EBS8 / EBX8 / EBW8 / EBX8e / ЕЈTW450 / Power Lite РК 705 HD / Power Lite 79 / Power Lite S7 / Power Lite S8+ / Power Lite W7 / H309 A / H309 C / H310 C / H311 B / H311 C / H312 A / H312 B / H312 C / H327 A / H327 C / H328 A / H328 B / H328 C / H331 A / H331 C3)Светилка тип : Замена Голи Светилка со Генерички Домување4)го Оценувате моќ : 175 W5) Lamplife : >2000h6)За Апликација : Бизнис, Едукација, Дома7)Гаранција : 5 месециСнабдувач Ветување : Ние одговорите на вашите пораки во рок од 24 часа...

Замена Компатибилен Гола Сијалица 5J.J3K05.001 за BENQ MW714ST / MW811ST Проектори

DEN 2052.00 2160.00-5 %

Замена Компатибилен Гола Сијалица 5 J.J3 K05.001 светилка за BENQ MW714 ST / MW811 ST Проектори1)Дел број : 5 J.J3 K05.0012)Проектор број на Моделот : За BENQ MW714 ST / MW811 ST Проектори3)Светилка тип : Замена Голи Светилка4)го Оценувате моќност : 200 W5) Lamplife : >2000 часа6)За Апликација : Бизнис, Едукација, Дома7)Гаранција : 4 месециПакување1 светилки во 1 Кутија со Бисер Пена...

ELPLP71 / V13H010L71 Замена Проектор Светилка За EPSON EB-480 / EB-480T / EB-485W / EB-485Wi / EB-485WT

DEN 2189.00 2304.00-5 %

ELPLP71 / V13 H010 L71 Замена Проектор Светилка За EPSON EB480 / EB480 T / EB485 W / EB485 Wi / EB485 WT 1)Дел број : ELPLP71 / V13 H010 L712)број на Моделот : За EPSON Bright Link 475 Wi / Bright Link 480i / Bright Link 485 Wi / EB1400 Wi / EB1410 Wi / EB470 / EB475 W / EB475 Wi / EB480 / EB480 T / EB485 W / EB485 Wi / EB485 WT / Power Lite 470 / Power Lite 475 W / Power Lite 480 / Power Lite 485 W / EB480 E3)Светилка тип : Замена Голи Светилка со Генерички Домување4)го Оценувате моќ : 190 W5) Lamplife : >2000h6)За Апликација : Бизнис, Едукација, Дома7)Гаранција : 5 месеци8)Слика / Слики

Замена Компатибилен Гола Сијалица 5J.J4J05.001 светилка за BENQ SH910 Проектор

DEN 1915.00 2016.00-5 %

Замена Компатибилен Гола Сијалица 5 J.J4 J05.001 светилка за BENQ SH910 Проектор1)Дел број : 5 J.J4 J05.0012)Проектор број на Моделот : За BENQ SH910 Проектор3)Светилка тип : Замена Голи Светилка4)го Оценувате моќ : 280 W5) Lamplife : >2000 часа6)За Апликација : Бизнис, Едукација, Дома7)Гаранција : 4 месециПакување1 светилки во 1 Кутија со Бисер Пена...

Оригиналниот Проектор Светилка Модул POA-LMP52 за SANYO PLC-XF35 / PLC-XF35N / PLC-XF35NL / PLC-XF35L

DEN 4514.00 4752.00-5 %

Оригиналниот Проектор Светилка Модул POALMP52 за SANYO PLCXF35 / PLCXF35 N / PLCXF35 NL / PLCXF35 L1)Дел број : POALMP522)Проектор број на Модел : За SANYO PLCXF35 / PLCXF35 N / PLCXF35 NL / PLCXF35 L3)Светилка тип : Оригинални Голи Светилка со Генерички Домување4)Стапка на енергија : 300 W5) Lamplife : >2000h6)За Апликација : Бизнис, Едукација, Дома7)Гаранција : 5 месециПакување1 светилки во 1 Кутија со Бисер Пена...

Висок квалитет на Проектор Светилка POA-LMP59 за SANYO PLC-XT3000 / PLC-XT3200 / PLC-XT3800 / PLC-3200 / PLC-3800

DEN 3785.00 3984.00-5 %

Висок квалитет на Проектор Светилка POALMP59 за SANYO PLCXT3000 / PLCXT3200 / PLCXT3800 / PLC3200 / PLC3800 со Јапонија феникс оригинални светилка режач1)Дел број : POALMP592)број на Моделот : За SANYO PLCXT10 A / PLCXT11 / PLCXT15 A / PLCXT15 KA / PLCXT16 / PLCXT3000 / PLCXT3200 / PLCXT3800 / PLC3200 / PLC3800 / PLCXT10 (Шасија XT1001) / PLCXT15 (Шасија XT1501)3)Светилка тип : Висок квалитет на Проектор сијалица со Јапонија феникс оригинални светилка режач4)го Оценувате моќност : 250 W5) Lamplife : 2000 часа6)За Апликација : Бизнис, Едукација, Дома7)Гаранција : 5 месециПакување1 светилки во 1 Кутија со Бисер Пена...

MSD Platinum 10R 280W 10R Движи Главата Сијалица 10R зрак светилки

DEN 1090.00 1147.20-5 %

Ние не упатство за инсталација и не нудат параметри, ви благодариме за љубезно разбирање!Ако не знаете како да го инсталирате светилка, ве молиме НЕ поставувајте цел.Технички Параметар на 15r светилка : Модел Бр...

Висок квалитет на Проектор Светилка POA-LMP54 / LMP54 за SANYO PLV-Z1 / PLV-Z1BL / PLV-Z1C Проектори

DEN 3352.00 3528.00-5 %

Висок квалитет на Проектор Светилка POALMP54 за SANYO PLVZ1 / PLVZ1 BL / PLVZ1 C Проектори со Јапонија феникс оригинални светилка режач1)Дел број : POALMP542)број на Моделот : SANYO PLVZ1 / PLVZ1 BL / PLVZ1 C Проектори3)Светилка тип : Висок квалитет на Проектор сијалица со Јапонија феникс оригинални светилка режач4)го Оценувате моќ : 130 W5) Lamplife : 2000 часа6)За Апликација : Бизнис, Едукација, Дома7)Гаранција : 5 месециПакување1 светилки во 1 Кутија со Бисер Пена...

Висок квалитет на Голи Светилка POA-LMP57 за SANYO PLC-SW30 / PLC-SW35 со Јапонија феникс оригинални светилка режач

DEN 2417.00 2544.00-5 %

Висок квалитет на Голи Светилка POALMP57 за SANYO PLCSW30 / PLCSW35 со Јапонија феникс оригинални светилка режач1)Дел број : POALMP572)Проектор број на Модел : За SANYO PLCSW30 / PLCSW353)Светилка тип : Висок квалитет на Проектор сијалица со Јапонија феникс оригинални светилка режач4)го Оценувате моќ : 160 Watts5) Lamplife : >2000 часа6)За Апликација : Бизнис, Едукација, Дома7)Гаранција : 4 месециПакување1 светилки во 1 Кутија со Бисер Пена...

Висок квалитет Гола Сијалица, POA-LMP65 за SANYO PLC-SL20 / PLC-SU50 / PLC-SU51 / PLC-XU56 Проектори

DEN 2690.00 2832.00-5 %

Висок квалитет Гола Сијалица, POALMP65 за SANYO PLCSL20 / PLCSU50 / PLCSU51 / PLCXU56 Проектори со Јапонија феникс оригинални светилка режач1)Дел број : POALMP652)Проектор број на Моделот : За SANYO PLCSL20 / PLCSU50 / PLCSU50 S / PLCSU51 / PLCXU25 A / PLCXU50 A / PLCXU55 A / PLCXU56 Проектори3)Светилка тип : Висок квалитет на Проектор сијалица со Јапонија феникс оригинални светилка режач4)го Оценувате моќност : 200 W5) Lamplife : >2000 часа6)За Апликација : Бизнис, Едукација, Дома7)Гаранција : 4 месециПакување1 светилки во 1 Кутија со Бисер Пена...

Замена Компатибилен Гола Сијалица, POA-LMP107 за SANYO PLC-XW55A / PLC-XW56 / PLC-XW6680C Проектори

DEN 1550.00 1632.00-5 %

Замена Компатибилен Гола Сијалица, POALMP107 за SANYO PLCXW55 A / PLCXW56 / PLCXW6680 C Проектори1)Дел број : POALMP1072)Проектор број на Моделот : За SANYO PLCXE32 / PLCXW50 / PLCXW55 Проектори3)Светилка тип : Замена Голи Светилка4)го Оценувате моќност : 200 W5) Lamplife : >2000 часа6)За Апликација : Бизнис, Едукација, Дома7)Гаранција : 4 месециПакување1 светилки во 1 Кутија со Бисер Пена...

Замена Компатибилен Гола Сијалица, POA-LMP105 за SANYO PLC-XT20 / PLC-XT25 / PLC-XT21 Проектори и др.

DEN 1778.00 1872.00-5 %

Замена Компатибилен Гола Сијалица, POALMP105 за SANYO PLCXT20 / PLCXT25 / PLCXT21 Проектори и др.1)Дел број : POALMP1052)Проектор број на Моделот : За SANYO PLCXT20 / PLCXT20 L / PLCXT25 / PLCXT25 L / PLCXT25 K / PLCXT21 / PLCXT21 L / PLCXT20 K3)Светилка тип : Замена Голи Светилка4)Стапка на енергија : 300 W5) Lamplife : >2000 часа6)За Апликација : Бизнис, Едукација, Дома7)Гаранција : 4 месециПакување1 светилки во 1 Кутија со Бисер Пена...