Rhinestones Страница 1 - Century-spring.news

Rhinestones Страница 1 - Century-spring.news

Rhinestones Страница 1 - Century-spring.news

6A DMC сјајна на Hot Fix Ss10 кристал Ab камења за ритмичка танцување носи декорација на големо снабдувач

DEN 471.00 554.40-15 %

Трговија на големо hot fix австриската rhinestones сила : 1.Директни фабрика трговија на големо цена2.Исклучителен квалитет и модерен стил3...

тркалезна форма кристал Hot Fix Ss20 кристал Ab 1440 компјутери по пакување ;бесплатен превозот на Hot Fix кристал гимнастика клуб

DEN 1047.00 1232.16-15 %

тркалезна форма кристал hot fix ss20 кристал ab 1440 компјутери по пакување ;бесплатен превозот на hot fix кристал гимнастика клубТрговија на големо hot fix австриската rhinestones сила : 1.Директни фабрика трговија на големо цена2.Исклучителен квалитет и модерен стил3...

мала големина на Ss6 2mm Peridot кристал Hot Fix рамен грб кристал за торба,облека,помине уметност дизајн бесплатен превозот /1440pcs

DEN 612.00 720.00-15 %

Трговија на големо hot fix австриската rhinestones сила : 1.Директни фабрика трговија на големо цена2.Исклучителен квалитет и модерен стил3...

Hot Fix кристал во сјајна декорација 14 големи и мали сечење Ss20 Lt праска ;кристал Hot Fix бесплатен превозот услуга

DEN 1047.00 1232.16-15 %

Трговија на големо hot fix австриската rhinestones сила : 1.Директни фабрика трговија на големо цена2.Исклучителен квалитет и модерен стил3...

Австрискиот квалитет Hot Fix Rhinestones во кина фабрика директно продажба Ss20 Ab кристал со 1440 компјутери секој многу

DEN 1047.00 1232.16-15 %

Трговија на големо hot fix австриската rhinestones сила : 1.Директни фабрика трговија на големо цена2.Исклучителен квалитет и модерен стил3...

ново стил кристал DIY Hot Fix кристал од Кина снабдувач Ss20 Lt аметист со 1440 компјутери секој пакет бесплатен превозот

DEN 1051.00 1236.48-15 %

Трговија на големо hot fix австриската rhinestones сила : 1.Директни фабрика трговија на големо цена2.Исклучителен квалитет и модерен стил3...

кристал дијамант за часовници,кристално кристал за дизајн,машина намали кристал SS16 КРИСТАЛ AB 1440 компјутери секој пакет високо ниво

DEN 717.00 843.36-15 %

Трговија на големо hot fix австриската rhinestones сила : 1.Директни фабрика трговија на големо цена2.Исклучителен квалитет и модерен стил3...

Ss20 1440pcs секој многу кристал Ab повеќе од 14 сечење аспекти рамен грб кристал супер сјајните за дизајн

DEN 1047.00 1232.16-15 %

Трговија на големо hot fix австриската rhinestones сила : 1.Директни фабрика трговија на големо цена2.Исклучителен квалитет и модерен стил3...

ЈП Strass Ss20 кристал Ab камен пакет во 1440 компјутери секој многу висок квалитет амбуланта корегирање кристално за кожа,фармерки дизајн бесплатен превозот

DEN 1047.00 1232.16-15 %

Трговија на големо hot fix австриската rhinestones сила : 1.Директни фабрика трговија на големо цена2.Исклучителен квалитет и модерен стил3...

Ss20 Hot Fix црн дијамант исклучително силна кристал Rhinestones,кристално јасно дијамант 1440 компјутери секој пакет за свадба се облекуваат

DEN 1047.00 1232.16-15 %

Трговија на големо hot fix австриската rhinestones сила : 1.Директни фабрика трговија на големо цена2.Исклучителен квалитет и модерен стил3...

висок квалитет на кристал Ab Ss20 со 1440 компјутери секој пакет рамен грб кристал за дизајн бесплатен превозот

DEN 1047.00 1232.16-15 %

Трговија на големо hot fix австриската rhinestones сила : 1.Директни фабрика трговија на големо цена2.Исклучителен квалитет и модерен стил3...

висок квалитет Ss16 сина циркон кристално јасно Hot Fix кристал фабрика директно продажба со 1440pcs секој пакет ,кристално за фустан

DEN 716.00 842.40-15 %

Трговија на големо hot fix австриската rhinestones сила : 1.Директни фабрика трговија на големо цена2.Исклучителен квалитет и модерен стил3...

Топла Продажба 1pc амбуланта корегирање Rhinestones Апликатори DMC Кристал Алатки Железо на Кристал и Камења Алатка се користи за Облека DIY Дизајн

DEN 715.20

ДОБРЕДОЈДЕПродавница е надградба,сите производи промоции покаже~~~**********************************************************************************************************************************************************************************************Купувачот внимание : 1.Сите фотографии се направени на вистински производ,но ние ги покажуваат зголемува слики, така што можете да ги видите јасно.2.Бесплатен превозот само со Кина Пост Воздух Mail ,може да потрае 2560days,ве молиме да бидете трпеливи!********************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************************Ви благодариме за доаѓање : Afang Накит Нашата главна дејност : стакло rhinestones,се шие на кристал rhinestones,и сите видови на Високоодделение облека декоративни додатоци ...

1 двор/пакет 1cm симпатична розова пластични цвет кристал кристал синџир двор скратува шиење на за деца' облека, чевли се облекуваат декорација

DEN 378.00 397.92-5 %

ширина : околу 1cmквалитет : кристал кристал во јасна бела боја,пластични цвет во розоваметал дел : во сребрена боја

Бесплатен превозот Злато дното круг бела ААА Кристално Стакло се шие на ноктот Rhinstones,10мм 12mm 14mm 16mm 20pcs/торба

DEN 138.00 209.28-34 %

(Висок квалитет кристално стакло, јасен сјај, Висока цврстина третман, Триење и нула отпор, високата цена на изведба)Бела тркалезна форма злато база да се Шие на кристалГолемина : 10мм 20pcs / 12mm 20pcs / 14mm 20pcs / 16mm 20pcsУпотреба : прибор за облека, чевли, кеси, накит, свадба додатоци итн.Материјал : кристално стакло, на дното на злато позлатен, со ноктот поддршкаAnswer : ___________________________ Note : Почитувани купувачи...

10yards Exquiste Цвет Бисер Кроења Кристал Скратува Булчински венчаница појас Декорација Rhinestones синџири се Шие на Сребро.

DEN 2928.00 3082.08-5 %

Информации за производотТОЧКА НЕ : HF3001Материјал : Кристал / Пластични бисерШирина : 2.5 cmПакување : 10 јардиБоја : ЈасноПозлата боја : Сребро.Употреба : Венчаница Вечер Фустан Појас Облека

Фабриката на продажба Royalblue Злато дното Правоаголник осум квадратни ААА+ Кристално Стакло се шие на ноктот Rhinestones SWCJ011

DEN 143.00 216.96-34 %

(Висок квалитет кристално стакло, јасен сјај, Висока цврстина третман, Триење и нула отпор, високата цена на изведба)Royalblue Правоаголник осум квадратни Шие на rhinestonesГолемина : 10x14mm 20pcs / торба 13x18mm 20pcs / торба 18x25mm 10pcs / торбаУпотреба : прибор за облека, чевли, кеси, накит, свадба додатоци итн.Материјал : кристално стакло, на дното на сребро позлатен, со ноктот поддршкаAnswer : ___________________________ Note : Почитувани купувачи...

Злато дното Светло зелена шие на ноктот камења,ААА+ Кристално Стакло сателитски форма лабава Rhinestones,DIY облека Accessorie

DEN 140.00 212.64-34 %

(Висок квалитет кристално стакло, јасен сјај, Висока цврстина третман, Триење и нула отпор, високата цена на изведба)Светло зелена тркалезна форма злато база да се Шие на кристалГолемина : 10мм 20pcs / 12mm 20pcs / 14mm 20pcs / 16mm 20pcsУпотреба : прибор за облека, чевли, кеси, накит, свадба додатоци итн.Материјал : кристално стакло, на дното на злато позлатен, со ноктот поддршкаAnswer : ___________________________ Note : Почитувани купувачи...

Бесплатен превозот!Злато дното се зголеми црвениот круг ААА Кристално Стакло се шие на камења,сателитска форма лабава ноктот Rhinestones 20pcs/торба

DEN 140.00 212.64-34 %

(Висок квалитет кристално стакло, јасен сјај, Висока цврстина третман, Триење и нула отпор, високата цена на изведба)Роуз црвено тркалезна форма злато база да се Шие на кристалГолемина : 10мм 20pcs / 12mm 20pcs / 14mm 20pcs / 16mm 20pcsУпотреба : прибор за облека, чевли, кеси, накит, свадба додатоци итн.Материјал : кристално стакло, на дното на злато позлатен, со ноктот поддршкаAnswer : ___________________________ Note : Почитувани купувачи...

Бесплатен Превозот 10 јарди 2rows Кристал Кристал&Бисер Мрежа Трим Булчински Sash Свадба Applique Кристал Плоскости LSRT12191-1

DEN 960.00

Напомена : Ако цел износот е над Ние ќе брод на стоките од страна на Fedex или DHL за бесплатен превозот.Повратни информации : 1)Вашата Повратна информација е навистина важно за нас, ве молиме да потрае неколку секунди за да се остави одличен фидбек, ако сте задоволни со нашите производи или услуги, ви благодарам многу !!2) ве Молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или негативни(12 ѕвезди) повратни информации.Ние ќе се обидеме потрудиме да го реши проблемот и да ви остават среќен шопинг расположение тука...

Ss12,ss16 Круг Rim Празна Чаша Синџир,Цврсти Назад Без Rhinestones за Чевли/Накит/Украси за Облека

DEN 0.48

Бои На Празни Синџири(ве Молиме изберете боја)Ве молиме љубезно ве молиме да го прочитате детални информации како следново пред да го поставите цел.Ако место на нарачки,што значи дека ќе имаат acquiescently се согласи со нашите редови известување подолу,ви благодарам за вашата соработка.Имаат многу време во нашата продавница.Нарачка Информации : 1.Ние ја прифати најголемиот дел наредби и нарачана наредби.Секое испитување ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт,а потоа ние ќе ви испратиме детали котација во рок од 24 часа.2.Големини или мерки за сите предмети се околу мерка од страна на човекот.Тоа е надвор од контрола за да се направи иста содржина во секоја нарачка,но ние ќе се обидеме да се направи НАЈДОБРО за вас.3.Ве молиме имајте предвид, поради разликите во производство на време, не може да биде малку варијации на бои и малку различни шиење или рачно производство на производи од производителот,тоа е надвор од нашата контрола и ќе се обиде да го направи можно најдобро.Превозот Notic e : 1 За Време На Испорака : Ве молиме не осудувајте време на испорака како Aliexpress прикажано,тоа не е точно.Генерално, тоа ќе потрае 1545 дена за превозот во развиените земји од Хонгконг Воздух Mail,Кина, Воздухот Mail Пост или epacket.Тоа ќе потрае уште 60 дена за превозот во некои земји некаде.Тоа е еден универзален феномен,ако не може да сноси ова,ве молиме, изберете DHL за превозот,тоа е повеќе и побрзо.2 Експрес : Општо земено, ние брод од страна на курирската служба DHL.Но, ако вашата адреса е далечински управувач за DHL и сте го одбрале на DHL за превозот,ние може да брод од страна на други изразат компанија,како што се EMS,Fedex,ТНТ,Aramex или UPSот,ве молиме љубезно ве молиме имајте на ум.3 Incompleted Следење На Информации : Кога ќе видите дека нема следење на информации на aliexpress откако ќе брод надвор вашата нарачка,ве молиме да не грижете се.На следење на информации не може да бидат прикажани на aliexpress еднаш ние испрати цел.Генерално, тоа ќе потрае околу 310 работни дена да бидат прикажани.Ве молиме да биде повеќе трпеливо да чекаат за тоа,ви благодариме за вашата соработка.Повратни Информации & Контакт1 ве Молиме НЕ ГО остави негативен или неутрален повратни информации ако се чувствувате непријатно за нашиот serivce и производи,ве молиме контактирајте со нас и ние ќе се обидеме потрудиме да се реши проблемот веднаш се за вас.2 100% Задоволство Загарантирана,ние секогаш се обидуваме се потрудиме да обезбеди најдобра услуга и производи до нашите клиенти.За било какви коментари и повратни информации, ве молиме контактирајте со нас.Гаранција & Return1 Неисправни стоката мора да се врати во рок од 14 дена од датум на испорака.2 Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза или продавница кредит.3 Ние го задржуваме правото да одбие било враќа за нашите причини.4 Купувачот е одговорен за враќање превозот цена, во секоја ситуација .

Бела јасно черепот Rhinestones мотив Hot Fix кристал трансфер мотиви железо за пренос закрпи Applique за маица

DEN 518.00 576.00-10 %

Забелешка : бидејќи на снимањето агол и светлината е разликата, бојата може да имаат малку diference, се надевам дека ќе се разбере, ви благодариме.

Pointback Hello Kitty закрпи Hot Fix Rhinstone мотив за пренос железо на кристал шапка торба облека, железо на Applique закрпи

DEN 259.00 288.00-10 %

Забелешка : бидејќи на снимањето агол и светлината е разликата, бојата може да имаат малку diference, се надевам дека ќе се разбере, ви благодариме.

Micui 100pcs Нови 11*16mm AB Боја да се Шие на Смола Камења Flatback Шиење Овална Монистра за Облека, Торби Капи DIY Декорација ZZ416

DEN 250.00 329.28-24 %

100pcs Нови 11*16mm AB Боја да се Шие на Смола Камења Flatback Шиење Овална Монистра за Облека, Торби Капи DIY Декорација ZZ416>122$, слободнипревозот преку EMS / DHL Состојба : Brand New Големина : 11*16mmМатеријал : Смола RhinestonesУпотреба : DIY рачно изработени модни Додатоци / Декорација, со што за Ѓердан / Нараквици, прибор за Облека, итн.За Превозот ве Молиме погледнете го aliexpress превозот делот за детали...

2 парчиња/многу шарени Пот оркестарот Hot Fix кристал кристал железо на трансфери дизајни Strass железо закрпи

DEN 259.00 288.00-10 %

Забелешка : бидејќи на снимањето агол и светлината е разликата, бојата може да имаат малку diference, се надевам дека ќе се разбере, ви благодариме.

2pc/многу Pointback Цвет Hot Fix кристал трансфер мотиви дизајни железо за пренос дизајн камен чевли панталона торба

DEN 204.00 240.00-15 %

Забелешка : бидејќи на снимањето агол и светлината е разликата, бојата може да имаат малку diference, се надевам дека ќе се разбере, ви благодариме.

Micui 100pcs 8*21mm Капка Форма Кристал AB Рамен Сребро База да се Шие На Камен Смола Кристал 2 дупки за Облека, Додатоци ZZ226

DEN 210.00 276.00-24 %

100pcs 8*21mm Капка Форма Кристал AB Рамен Сребро База да се Шие На Камен Смола Кристал 2 дупки за Облека, Додатоци Копчиња ZZ410 Забелешка : >122$, слободнипревозот преку ЕМС Состојба : Brand New Големина : 8*21mmМатеријал : Смола RhinestonesУпотреба : DIY рачно изработени модни Додатоци / Декорација, со што за Ѓердан / Нараквици, прибор за Облека, итн...

Micui 200pcs/многу 8мм Круг Смола Flatback да се Шие На Кристал 2 Дупки Кристал AB Боја Сребрена База DIY Накит Додатоци ZZ420

DEN 249.00 327.36-24 %

Micui 200pcs / многу 8мм Круг Смола Flatback да се Шие На Кристал Со 2 Дупки Кристал AB Боја Сребрена База DIY Накит Додатоци ZZ420 Забелешка : >122$, слободнипревозот преку EMS / DHL Состојба : Brand New Големина : 8mmМатеријал : Смола RhinestonesУпотреба : DIY рачно изработени модни Додатоци / Декорација, со што за Ѓердан / Нараквици, прибор за Облека, итн.За Превозот ве Молиме погледнете го aliexpress превозот делот за детали...

14 сечење аспекти 7 големи и 7 мали димензии Ss20 5mm Sapphire боја со 1440 компјутери секој пакет ; дијамант камен бесплатен превозот

DEN 1051.00 1236.48-15 %

14 сечење аспекти 7 големи и 7 мали димензии ss20 5mm sapphire боја со 1440 компјутери секој пакет ; дијамант камен бесплатен превозотБренд : JPSTRASSМатеријал : кристалноУпотреба : облека , капа ,чевли и облекаПревозот : Кина пост воздух mailПревозот време : 2025 денаПредности : многу shinningлепилото е многу силнасе користи во Minddle Исток на оецд и така натаму1 бруто =144 парчињаAnswer : ___________________________ Note : Мали отстапувања во нијанси на бои се неизбежниJPSTRASS Кристал боја шема : Кристал апликација

бесплатен превозот 50% попуст супер сјајните силно лепило Ss20 5mm џет боја со 1440 компјутери секој пакет ; за свадба фустани

DEN 1051.00 1236.96-15 %

бесплатен превозот 50% попуст супер сјајните силно лепило ss20 5mm џет боја со 1440 компјутери секој пакет ; за свадба фустаниБренд : JPSTRASSМатеријал : кристалноУпотреба : облека , капа ,чевли и облекаПревозот : продавачот за испорака методПревозот време : 2090 денаПредности : многу shinningлепилото е многу силнасе користи во Minddle Исток на оецд и така натаму1 бруто =144 парчињаAnswer : ___________________________ Note : Мали отстапувања во нијанси на бои се неизбежниJPSTRASS Кристал боја шема : Кристал апликација

50% попуст силна Gluesuper сјајна Ss20 5mm OLIVINE боја со 1440 компјутери секој пакет ; за облека бесплатен превозот

DEN 1051.00 1236.96-15 %

50% попуст силна gluesuper сјајна ss20 5mm OLIVINE боја со 1440 компјутери секој пакет ; за облека бесплатен превозотБренд : JPSTRASSМатеријал : кристалноУпотреба : облека , капа ,чевли и облекаПревозот : Продавачот за испорака методПревозот време : 1590 денаПредности : многу shinningлепилото е многу силнасе користи во Minddle Исток на оецд и така натаму1 бруто =144 парчињаAnswer : ___________________________ Note : Мали отстапувања во нијанси на бои се неизбежниJPSTRASS Кристал боја шема : Кристал апликација

топла продажба 50% попуст супер сјајните бесплатен превозот Ss20 5mm сина циркон боја со 1440 компјутери секој пакет ; за накит

DEN 1120.00 1318.08-15 %

топла продажба 50% попуст супер сјајните бесплатен превозот ss20 5mm сина циркон боја со 1440 компјутери секој пакет ; за накитБренд : JPSTRASSМатеријал : кристалноУпотреба : облека , капа ,чевли и облекаПревозот : Кина пост воздух mailПревозот време : 2025 денаПредности : многу shinningлепилото е многу силнасе користи во Minddle Исток на оецд и така натаму1 бруто =144 парчињаAnswer : ___________________________ Note : Мали отстапувања во нијанси на бои се неизбежниJPSTRASS Кристал боја шема : Кристал апликација