риболов мами Страница 1 - Century-spring.news

риболов мами Страница 1 - Century-spring.news

риболов мами Страница 1 - Century-spring.news

MNFT 200PCS 7 X 10 CM PVA Торба Лесно се Отвори Брзо Распаѓање на Крап Риболов Материјал Boillie Фидер за Земјата Мамка

DEN 367.00 720.00-49 %

MNFT 200 PCS 7 X 10 CM PVA Торба Лесно се Отвори Брзо Распаѓање на Крап Риболов Материјал Boillie Фидер за Земјата МамкаКарактеристики : 100% нов пристигнување и одличен квалитетКоличина : 200pcs / многуМатеријал : ПВЦБоја : како на сликата шоуДимензија : 7cm*10смЦелосно Dissolvable, Трајни и Специјално Направени за Риболов на Крап.Совети : За Долги и Длабока Вода Кастинг, Вежба Дупки На Торба ќе го Направи тоа Врши Многу Подобро...

WLure 4.5 Cm Тоне Crankbait Транспарентна Пластика Unpainted лесен Риболов Намамат 10 на Пакет UPC544P10

DEN 384.00

Спецификација : Количина : 10 мами по пакетДолжина : 1 3 / 4 инчи (4.8 cm) Тело Должина : 1 7 / 8 инчи (4.4 см)Тежина : 1 / 6 оз (околу 4.7 g) Големината на окото : 5mm (не дојде со риболов очи и подели прстени) Тип : Празно Намамат Тело(Crankbait)Длабочина : Тоне CrankbaitКарактеристики : Одлични Перформанси Со Висока Резолуција Тело Детали Рамнотежа Штракаат СистемУслуга : Превозот во рок од 24 часа24 / 7 Услуги На КлиентитеОпис : Crankbait риболов мами се релативно кратки, stubby приклучоци со голема усна што ги прави да се нурне и шаване кога преземени...

MNFT 10PCS 6 Кафеава Боја Елени Коса Злато Тело Muddler Minnow Летаат Бас Риболов Намамат Пареа Пастрмка Streamer Лета

DEN 182.00 191.52-5 %

MNFT 10 PCS 6# Кафеава Боја Елени Коса Злато Тело Muddler Minnow Летаат Бас Риболов Намамат Пареа Пастрмка Streamer ЛетаИскусни работници рака врзана риболов лета, Браун Hackle, Златен ТелоКука Големина : 6#Пакување содржина : 10pcs ( две пакување опции )

120 Снопови Силикони Здолништа Риболовен Прибор, DIY солена гума убодни мами, лигњи Jigs, Madai убодни намамат

DEN 2015.52

Силиконски Здолништа Риболовен Прибор, DIY Солена Гума Jigs, Madai Убодни, Лигњи Убодни мамиКратко Здолниште Должина е 12.5 cmДолго здолниште должина е од 20cm да 21cm.40 насоки до 50 насоки секој Пакет120 Снопови / многуСлучајни бои испраќаат...

MNFT 10PCS 10 Сива Грифит е Gnat комарец Суви Лета Пастрмка Пан Риба Сина Гил Платика Риболов Суви Лета

DEN 102.00 156.96-35 %

MNFT 10 PCS10# Сива Грифит е Gnat комарец Суви Лета Пастрмка Пан Риба Сина Гил Платика Риболов Суви ЛетаСуви Лета, Пастрмка ЛетаатГрифит е Gnat е еден од најлесните за рибите муви кога midge прави големи риби излезе за мали лета.На Грифит е Gnat наликува рој или кластер на midges, кои се собрале на површината.Fished на или веднаш под површината, Грифит е Gnat е доследна на производителите на риба.Искусни работници рака врзана риболов летаКука Големина : 10# (15mm)Пакување содржина : 10pcs

20 Снопови Силикони Здолништа Со Приколка Риболовен Прибор, DIY солена гума убодни мами, лигњи Jigs, Madai убодни намамат

DEN 444.00

Силиконски Здолништа Риболовен Прибор, DIY Солена Гума Jigs, Madai Убодни, Лигњи Убодни мами50 насоки секој ПакетДолго здолниште Должина е 21cm20 Снопови / многуБоја : 2 парчиња од секоја боја, 10 различни бои како сликатаСпакувани во Opp вреќа

Mmlong 5.3 Cm Мал Сегмент Намамат Вештачки Мамки AL13-М 2.1 G Пластични Риба Поврзувани Swimbait Штука Мами Риболов Wobblers Pesca

DEN 239.04

Mmlong 5.3 cm Мал Сегмент Намамат Вештачки Мамки AL13М 2.1 g Пластични Риба Поврзувани Swimbait Штука Мами Риболов Wobblers PescaОбјектот Imformation За Риболов : Солена вода или Слатководни Бавно Тоне Со rattlesКарактеристики : 6 сегменти swimbait риболов намамат 2 силни и остри treble fishhooks 3 D lifelike очи Висока резолуција тело детали Непречено и брзо нуркачка акција Животкако пливање на дејствија во вода да предизвика големи риби да се чувствува Трајни АБС материјал придонесува за долг животен век Погодна за разни видови на риба, прекрасна алатка за љубителите на риболовАко ви се риболов, ентузијаст, да ја искористам оваа тешко риболов намамат и ќе го зголеми вашиот фаќа и да ви донесе многу забава.​Топло потсетници! Сите про дуктус слики се вистински фотографии, можеби го има исклучено боја, а прелистувањето на различни видови на опрема, На сликите кои се прикажани се за вашиот референца само,се надевам дека ќе разбере.Mmlong е фабрика поседува' бренд, ние се обидуваме се потрудиме да го изгради нашиот бренд е добра репутација со обезбедување на клиент не само високо квалитетни производи, но, исто така, најдобрите услуги и фантастична риболов искуство...

Метал Фабрика Лажица 3 Куки Риболов Намамат Тешко Мамки Шарени Sequins Paillette Кука Се Справи Со Wobblers Вештачки Мамки Доведе Риба

DEN 62.00 78.24-21 %

Метална Лажица 3 Куки Риболов Намамат Тешко Мамки Шарени Sequins Paillette Кука Се Справи СоКарактеристики : 3 D симулација рибино око, реална форма, да се намали плен внимателност.Сликата светла и деликатна, така што играта е тешко да се блокира искушение.Со 3 куки, силна остра.Спецификации : Големина : прибл.78*19*2mm / 3.07*0.74*0.07"Нето Тежина : околу...

Sougayilang 5Pcs Жаба Риболов Намамат Crankbait Topwater Риболов Мамка 5.2 Cm/7g Остри Куки Симулација Мека Бас Мамка

DEN 403.00 672.00-40 %

Sougayilang 5 Pcs Жаба Риболов Намамат Crankbait Topwater Риболов Мамка 5.2 cm / 7g Остри Куки Симулација Мека Бас Мамка Карактеристики : 1.Брилијантно боја и дезени на реалните мамка риба да се привлечат риба...

Голема Продажба 10pcs/многу Метал Spinnerbait Вештачки Тешко Лажица Намамат Пердув Куки Штука Sequin Намамат Риболов Tackles 6.4 Cm 6.8 G

DEN 407.00 542.40-25 %

НОВА ПРОДАВНИЦА ОТВОРАЊЕТО!ПОВЕЌЕ ПОПУСТ!ПОВЕЌЕ ИЗНЕНАДУВАЊЕ!Опис на производот Големина : SP056 6.4 cm 6.8 g Материјал : Метал Боја : 1 Боја како Квалитет на слика : 10 Pcs / многу Кука : 6# Пердув Кука Пакет : Opp ВреќаПроизвод Слики

Риболов Шарени Лажица Мами 3cm 5g Една Кука Метал Мамки Високи Рефлексивни Светлина Атракција Лот 2 Парчиња

DEN 86.40

Риболов Шарени Лажица Мами 3cm 5g Една Кука Метал Мамки Високи Рефлексивни Светлина АтракцијаЛот 2 Парчиња5g / 3cmРиболов Цел : Помала Отколку 500g Attactive РибаИзбега Риба Попривлечна

Нов Лист Метал Риболов Мами Фабрика Мамки CrankBait Бас Се Справи Со Куките

DEN 48.00 68.16-30 %

Опис : Материјал : метал Боја : Како што е прикажано во сликата Многу Нови Лажица Метал Риболов Мами Фабрика Мамки Crank Bait Бас се Справи со Куки Должина(вклучувајќи го и пердув) : 10.5 см Тежина : 9g Количина : 1 Pc Забелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

6pcs/многу Живописни Мека Мами Вештачки Loach Риболов 100mm 4.7 G Мамка Swimbait Риболов Црв Риболов Справи со Риболов Мами ФА-335

DEN 128.00 172.32-26 %

dianxiaobao_1dianxiaobao_26pcs / многу Живописни Мека Мами Вештачки Loach Риболов 10мм 4.7 g Мамка Swimbait Риболов Црв Риболов Справи со Риболов Мами ФА335Должина : 10cm Тежина : 4.7 g Боја : A,B,C,D,E Вкупно : 6 компјутериЦел ИзвестувањеПревозот : 1.Ние гарантираме за да брод стоки надвор во рок од 24 часа по исплата потврда освен празник.2.Ние брод од страна на Кина пост,EMS,според вашиот избор, кога прави нарачка.3.Ако не примите објект по 45 дена,ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе се направи сите наши напори да го реши проблемот.Гаранција : 1.Сите предмети немаат причина да се вратат! Може да бидете сигурни дека вашите прашања се решени.2.За погрешноиспраќаат предмети,ве молиме контактирајте со нас во 48 часа по породувањето.Ние ќе се организираме да ја испорача corret предмети или да се вратат ситевашата исплата.3.За неисправни или погрешни производи,ве молиме да правите фотографии или видеа,ние ќе го препрати или наплата по потврдување.dianxiaobao_3dianxiaobao_4

Повеќе Baitfish Crankbait 6.5 Cm 6 G Чудак Мамка ги привлечат Нови Крап Риболов Намамат Живот Живеат Вештачки Мамки

DEN 239.52

ние обезбедуваме од фабриката директно ако имате било какви прашања pls контактирајте со нас.ние прифаќаме оем најмалку 500 компјутери.100% висок квалитет тешко мами 1...

5PC HENGJIA 8.4 Cm 13g Spinnerbait Метал Бас Sequin Isca Вештачки пердув риболов кука Лажица Pesca Штука Риболов намамат мамка

DEN 318.00 374.40-15 %

Добредојдовте наОпис на производот боја : Како на сликата Големина : 8.4 cm 13g Материјал : Метал Квалитет : 5 Pc Кука : 4#Висока Јаглероден Челик Treble Кука Пакување : Едноставен Opp Вреќа PackagИспорака Детали За : Повеќето предмети ние ќе брод во рок од 7 работни дена по уплатата е потврдено...

ILure 85mm/9.6 G Чудак Риболов Намамат 2.1 M Длабочина 3D Очи Со 6 VMC Куки Plestic Тешко ги Намамат Мамка Swimbait Wobbler Мами

DEN 180.00 225.60-20 %

1)Мамка тип : Чудак2)Должина : 85mm3)Тежина : 9.6 g4)Боја : Мулти5)Длабочина : 2.1 m6) Стил : Вештачки Мамки7)Риболов Места : Езеро8)Кука : 6# VMC Кука9)Предмет Риба : Бела Риба Црна Риба Бас Риба Риба Мандарина10)Риболов Методи : Кастинг Контрола Напомена : ве Молиме да ми кажете која боја сакате или ќе испрати случајно !!Основана во 2000 година,Ние сме професионални и опрема за риболов производството и да поседува повеќе од 15 години искуство во производство на опрема за риболов...

32 кеси Летаат Врзување Материјал Кристал Флеш Holographic Риболов Намамат Врзување на Одлуки 32 Бои 150pcs / торба Бесплатен превозот

DEN 745.00 1461.60-49 %

Спецификации : Сјајна боја лесно да се привлечат риба внимание.Одговара за сите видови на риболов.Материјал:Летаат ВрзувањеДолжина : 12inches / 30cmПакување : 32bags 150pcs по торбаБои : 32 боиПакет Се Вклучени : 32 x Торба Кристал Флеш Летаат врзување материјал

4Pcs/многу 2017 Нов Метал Фабрика Лажица Риболов Намамат Тешко Мамка Кука Летаат Риболов Справи Wobbler Pesca Iscas Artificiais 3cm 3.5 G

DEN 185.00 228.00-19 %

4 Pcs / многу 2017 Нов Метал Фабрика Лажица Риболов Намамат Тешко Мамка Кука Летаат Риболов Справи Wobbler Pesca Iscas Artificiais 3cm 3.5 g

Најниска профит 4pcs 4pieces /пакет Ракчиња Риболов Мека Мамка Мами 6cm 2g Брзо Тоне Шарени пластични мами бесплатен превозот

DEN 240.00 299.52-20 %

Детали и Опис : Предмет : 4 парчиња / торба Кадрава Опашка Maggot Копачка Црв Материјал : Мека пластика гума Спецификација : 4 парчиња / торба околу првиот дел ракчиња : 6.2 cm 1.8 g вториот став на цвет опашка : 6cm 1.65 g третиот дел на гигант ракчиња : 4.5 cm 1.95 g четвртиот став на папката : 5.8 cm 1.95 g Боја : 3 бои...

Нови 14pcs/Set Риболов Мами Мешани 14 Различни Стил Тешко Мамка Крап Риболов Вештачки Пластични Wobbler Риболов Справи

DEN 768.00

Карактеристики : 3 D очи да ја направат совршена алатка за љубителите на риболов Шарени тело може да се направи лесно да се фати риба...

Нов Сет Мешани 14pcs/Многу Добар Квалитет Риболов Намамат 14 Модели Crankbait Мамка Вештачки Направи Риба Мамки Wobbler Риболов Справи

DEN 569.00 729.60-22 %

Карактеристики : 3 D очи да ја направат совршена алатка за љубителите на риболов Шарени тело може да се направи лесно да се фати риба...

КРАЛСТВО 0.2 G 4cm 0.4 G 5cm Црв Мека Мами Риболов Pesca Риба Peche Wobblers се Справи со Leurre Souple Isca Вештачки Мека Мамки Крап

DEN 161.00 201.12-20 %

Спецификации : Боја : C911 C912 C913 C914 C915 Должина : 40mm / 50mm Тежина : 0.22 g / 0.4 g Функција : првиот голем тело во ред, на мали опашка, занишан повеќе домот, повеќе атрактивни Тоа содржи многу мирис мамка риба агент за Следење не само да се намамат риба залак Навој вовлекување, предизвика вода, минувајќи sonic мамка риба Рефлектира светлина рефлексивни аналогна скала Пакет Листата На : 40mm е 20pcs / , торба На 50mm е 18pcs / торба Забелешки : Објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува мала разлика на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот .

1 Кеса 30g Earthworm Вкус Додаток на Крап Риболов Фидер Мамка Boillie Одлуки Материјал Земјата Црв

DEN 104.00 131.04-21 %

Earthworm прав адитивотН Ж : 30gПримена : крап / трева крап / etc свежа вода за риби на мамка адитивот1 торба / многуКористење на совет : Додавање на 3 ~ 8% во основните мамка за крап итн...

Sikiwind 100Pcs* 3мм/7mm/12mm/16mm/20mm Црвено 3D Holographic Риболов Намамат Очи, Летаат Врзување, Убодни Занаети Кукли Намамат Мамки

DEN 37.00 39.36-6 %

Функција : Овие 3 D мека обликувани очиОдлично за лета врзување, намамат изработка дури и занаетиПрекрасен риболовен прибор за риболов љубовнициПрофесионална риболов мами очи, добра лепило гума, не е лесно да паднеСпецификација : Боја : ЦрвенаКоличина : 100pcsМатеријал : Епоксидна смолаДијаметар : Прибл.3 / 7 / 12 / 16 / 20mm100 X 3 D Holographic Риболов Намамат Очи

10 Компјутери / Многу Jigging Риболов 5cm/0.6 G Риболов Мами Мека Црв Ракчиња Непредвидлива Мамка Океанот Мамка Мек Мирис на Риба Мека Мамка Крап Риболов

DEN 28.00 33.60-17 %

опис : 100% сосема нов и висок квалитет создаваат животкако пливање на дејствија во вода мазна и брза акција нуркање светли бои и со сол мирис за да привлечат големи риби лесен за употреба поради вистинската комбинација на лулка и валање...

1Pcs Доведе Главата Сјај Мамка 11cm 22g Вештачки Мамки Една Кука Swimbait ПВЦ Мека намамат Риболов Намамат куки силикони мамка Isca

DEN 55.00 95.52-42 %

1 Pcs Доведе Главата Сјај Мамка 11cm 22g Вештачки Мамки Една Кука Swimbait ПВЦ Мека намамат Риболов Намамат куки силикони мамка iscaКарактеристики : Шарени тело може да се направи лесно да се фати риба...