пресечените алки Страница 1 - Century-spring.news

пресечените алки Страница 1 - Century-spring.news

пресечените алки Страница 1 - Century-spring.news

Бесплатен превозот 20mm Сребро позлатен плоштадот Алка База Хривнија Празно Накит Наоди

DEN 1579.20

Драги пријатели, добредојдовте на нашата продавница, нашата компанија цел е : "integrityбазирани, квалитет на победа" со супериорен квалитет и прифатлива цена да се победи на довербата на широката маса на потрошувачи, добредојде на нови и стари клиенти* сите производи на компанијата се самомаркетинг, главно, се со цел, 100% реално преземање на слики, бидејќи се прикаже различни таму ќе биде боја разлика, ве молиме во вид преовладува.* може да биде вид на планови за изградба, исто така, може да според вашите барања за промена на дизајнот, конкретни дискусии.* имаат физичка примерок, нашата фабрика гаранција за ефектот да биде направено иста како примерок.* само слики, ние се гарантира само на сила и ефект речиси иста како што е прикажано на сликата.* може да се промени на позлата бои во согласност со барањата на клиентот, производ материјал, барања за пакување, утовар барања, и други областа сите процес.Нашата понуда е според производот материјалот, производ на број, детали од работа барања, различен квалитет различни цена.Вашиот 100% задоволство е наша гаранција...

Бесплатен превозот 25*50mm Пиштол Црн Правоаголник Cabochon Празно Алка База Хривнија Празно Наоди

DEN 1492.80

Драги пријатели, добредојдовте на нашата продавница, нашата компанија цел е : "integrityбазирани, квалитет на победа" со супериорен квалитет и прифатлива цена да се победи на довербата на широката маса на потрошувачи, добредојде на нови и стари клиенти* сите производи на компанијата се самомаркетинг, главно, се со цел, 100% реално преземање на слики, бидејќи се прикаже различни таму ќе биде боја разлика, ве молиме во вид преовладува.* може да биде вид на планови за изградба, исто така, може да според вашите барања за промена на дизајнот, конкретни дискусии.* имаат физичка примерок, нашата фабрика гаранција за ефектот да биде направено иста како примерок.* само слики, ние се гарантира само на сила и ефект речиси иста како што е прикажано на сликата.* може да се промени на позлата бои во согласност со барањата на клиентот, производ материјал, барања за пакување, утовар барања, и други областа сите процес.Нашата понуда е според производот материјалот, производ на број, детали од работа барања, различен квалитет различни цена.Вашиот 100% задоволство е наша гаранција...

Бесплатен превозот, модерен сребрена-обложено шупливи цвет хривнија дијаметар 65mm хривнија

DEN 1632.00

Драги пријатели, добредојдовте на нашата продавница, нашата компанија цел е : "integrityбазирани, квалитет на победа" со супериорен квалитет и прифатлива цена да се победи на довербата на широката маса на потрошувачи, добредојде на нови и стари клиенти* сите производи на компанијата се самомаркетинг, главно, се со цел, 100% реално преземање на слики, бидејќи се прикаже различни таму ќе биде боја разлика, ве молиме во вид преовладува.* може да биде вид на планови за изградба, исто така, може да според вашите барања за промена на дизајнот, конкретни дискусии.* имаат физичка примерок, нашата фабрика гаранција за ефектот да биде направено иста како примерок.* само слики, ние се гарантира само на сила и ефект речиси иста како што е прикажано на сликата.* може да се промени на позлата бои во согласност со барањата на клиентот, производ материјал, барања за пакување, утовар барања, и други областа сите процес.Нашата понуда е според производот материјалот, производ на број, детали од работа барања, различен квалитет различни цена.Вашиот 100% задоволство е наша гаранција...

Neoglory Светло Жолто Злато Боја Кристал Зелена Циркон Шарм Мушка Тенис Алки Нараквици За Жените Мода Подарок 2018 Нови

DEN 573.00 841.92-32 %

Бренд Neoglory Накит Материјал Platinum Позлатен Објект Хривнија Главниот камен Циркони,чешка Кристал Големина Романтичен Стил

Бесплатен превозот 25mm круг Месинг Хривнија празно ,Нараквица База Накит наоди

DEN 1031.52

Драги пријатели, добредојдовте на нашата продавница, нашата компанија цел е : "integrityбазирани, квалитет на победа" со супериорен квалитет и прифатлива цена да се победи на довербата на широката маса на потрошувачи, добредојде на нови и стари клиенти* сите производи на компанијата се самомаркетинг, главно, се со цел, 100% реално преземање на слики, бидејќи се прикаже различни таму ќе биде боја разлика, ве молиме во вид преовладува.* може да биде вид на планови за изградба, исто така, може да според вашите барања за промена на дизајнот, конкретни дискусии.* имаат физичка примерок, нашата фабрика гаранција за ефектот да биде направено иста како примерок.* само слики, ние се гарантира само на сила и ефект речиси иста како што е прикажано на сликата.* може да се промени на позлата бои во согласност со барањата на клиентот, производ материјал, барања за пакување, утовар барања, и други областа сите процес.Нашата понуда е според производот материјалот, производ на број, детали од работа барања, различен квалитет различни цена.Вашиот 100% задоволство е наша гаранција...

Корејски Дизајнер Мода Бохемија Монистра Хривнија Beaded Multilayer Влакно се Водат Нараквици Накит За жените Девојка Накит

DEN 85.00 106.56-20 %

Можеби се ' уште се допаѓа : ПРОИЗВОДИ ДЕТАЛИМатеријал : ЛЕГУРАГолемина на : ЕЛАСТИЧЕНконверзија : 1 инч = 2.54 см или 1cm = 0.393 инченБоја : 6 БОИ ЗА У ИЗБЕРЕТЕКоличина : 1 компјутерC ondition100% НовиЗабелешка : Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Се надевам дека ќе го љубезно ве молиме да се разбере.Ние гарантираме за стилот е иста како што е прикажано на слики.

BOROSA Бисер Алки Бисер & Геометрија Виножито Оникс Кристали Druzy Geode Отвори Циркон Хривнија Бохемија Druzy Алки J175

DEN 1426.00 1584.00-10 %

Материјал : Природни Ахат Со Циркони Камен ГОЛЕМИНА : (Приближно)Ахат : 22~30x21~23mm,бисер : 15~18x8~9mm Дебелина : Ахат : 7~9mm,Бисер : 8~10мм Внатрешниот Синџир Кол.Прибл.48~55 Тежина : (Приближно) 2528g Метал заврши : ОЕМ : Ние сме фабрика директно продажба и може да се произведе на

2017 Топла Продажба на Нови Пристигнување Розово злато/ Gold/ Сребрена Алка Мода Црн Камен Алка Хривнија За Роденденски Подарок

DEN 439.00 570.24-23 %

2017 Топла Продажба на Нови Пристигнување Розово злато / Gold / Сребрена Алка Мода Црн Камен Алка Хривнија За Роденденски ПодарокГолемина на : X Мал : 2.25 инчи во Дијаметар (7.5 инчен турнеја)Мала : 2.5 инчи во Дијаметар (8 инчен турнеја) најчестиот големинаМедиум : 2.75 инчи во дијаметар (8.5 инчен турнеја)Голем : 3 инчи во дијаметар (9 инчен турнеја)Прилагодено : одберете сопствен големина за вашата љубов закачам со 14k злато исполнет хривнија закачам.Предмет тип : Црн Камен ЗакачамМатеријал : БакарБоја : Роза Злато / Gold / СребренаПол : Жените / FemininoСтил : ТрендовскиСостојба : 100% Сосема НовЗабелешки : Овие персонализирани срцето шарм белегзии се големи подароци за пријатели, сестри, мајки, годишнини, свадби, родендени, или денот на Вљубените и повеќе.Ние сме фабрика штекер,да го прифати одобрението за промет на големо...

CC Гроздобер Срцето Нараквици За Жените 3 Бои Алка Магнет Титаниум Германиум Камен Трендовски Накит Прилагодлива Големина SBRM-020

DEN 456.00 479.52-5 %

CC Гроздобер Срцето Нараквици За Жените 3 Бои Алка Магнет Титаниум Германиум Камен Трендовски Накит Прилагодлива Големина SBRM020Q1 : Зошто не можам да ги пратите мојата цел ??? A : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус не може да се следи и не мора следење на информации во други земји, вообичаено тоа ќе се 3060 дена да пристигнат...

20pcs/многу Глеѓ Живот Дрво Snap Копчиња одговара 12mm Snap Хривнија&Алки Меѓусебно DIY Snap Накит Шарм

DEN 240.00 264.00-9 %

20pcs / многу Глеѓ Живот Дрво Snap Копчиња одговара 12mm Snap Хривнија&Алки Меѓусебно DIY Snap Накит Шарм1) Тип : брзо копче Шарм 2) MOQ : 20 компјутери 3)Материјал : Алуминиум (Сите слика биле направени од вистинска предмети.Постојат боја разликата помеѓу сликата и вистински теми, бидејќи на светлината кога ги преземе,толку реално предмети е боја е десно.) ПРЕВОЗОТ : ЗАБЕЛЕШКА : Купувачот ќе биде одговорен за даноци,царински и други давачки во текот на превозот! Сите предмети треба да се испраќаат до Aliexpress потврдена адреса, ве молиме проверете внимателно пред да го поставите цел ,ви благодариме !ЗАДОВОЛСТВОТО НА КЛИЕНТИТЕВе молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство.Се надевам дека ќе добар ден!Ви благодариме за вашиот добредојдени.

Новиот Бренд Гроздобер Мажите Нараквици & Алки Панк рачно изработени Широк Ткаенината ткаени Кожа Хривнија Ткаени Wristband Алки За Мажи Накит

DEN 432.00 479.52-10 %

Материјал : Титаниум ЧеликНараквици Големина : 20.5 x 12mmТежина : 201gМетална Боја : Злато / СребренаПакетот Вклучува : 1 компјутер Нараквици како подолу на сликата во една OPP мало polybag.***Ако купите над $200 во нашата продавница...

Се прилагодите Вистински Python кожа нараквица,Човек Црн Череп сина кожа нараквица со Northskull нерѓосувачки челик затворач ШВ-0058

DEN 787.00 959.52-18 %

Се прилагодите Вистински python кожа нараквица,Човек Црн Череп сина кожа нараквица со northskull нерѓосувачки челик затворачДобредојдовте на нашиот продавница, ние ќе ви даде најдобри желби.Сите производи вклучувајќи товар.Тука, може да се најде на повеќето убави накит.Ние можеме да ве уверам.Ние ќе се обидеме потрудиме да ги сервисира сте задоволни.Материјал : 316l не ' рѓосувачки челик Големина : 5mm Овој накит спогодба со еу за животната средина барање,Не алергични, не е боја...

IJB5096 Нерѓосувачки Челик Cremation Хривнија за Пепел Прилагодливи Проширување со Жица Алка Жените Шарм DIY Хривнија/Алка трговија на Големо

DEN 426.72

добредојдовте во мојата продавницаНие се професионални производители од нерѓосувачки челик за сите видови на jewelrys Повеќе од 10 години на производство, искуство во Прилагодено дизајн ,слободни гравирање , Одлична услуга по продажбатаПр oduct детали : Точка име : Cremation накит Материјал : 316 L не ' рѓосувачки челикТежина : 12~16g Функција : Спомен Urn Нараквици / Пепел Носителот на Пакет : 1pcs во една opp кесиНачини На Плаќање : Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат Преку ALIExpress преку Visa,Master Card,Weatern Унија,и Банкарски Трансфери.Вашата исплата е објавен само за нас откако ќе потврдите дека сте ги добиле на стоки.Повратни информации & По продажба на услуги : 1...

Моден 2018 Прилагодливи Жица Глеѓ Диск Празно Лопез И Од Неодамна Љубов Нараквици За Жените Персоналните Злато Ткаенината Алки Femme Трговија На Големо

DEN 61.00 95.52-36 %

Нашите Мин Нарачката е $10 Можете Да Мешавина На Различни Елементи Заедно.Можете Да Ги Користите Шопинг Количка...

Моден Цинк Легура Диск Шарм Прилагодливи Жица Хривнија Едноставна DIY Кабел за да се Прошири Жици Алка Хривнија Жените Дете Накит

DEN 61.00 95.52-36 %

Нашите Мин Нарачката е $10 Можете Да Мешавина На Различни Елементи Заедно.Можете Да Ги Користите Шопинг Количка...

JEXXI Божиќни Подароци!!!Нови Пристигнување Хривнија 925 Фунта Сребрен Накит Кубни Циркон Алки& Хривнија За Жени

DEN 146.00 1464.00-90 %

BracletКонвертирање : 1 mm=0.039 инч, 1 инч=25.4 mmМатеријал : Сребро 925Количини : 1 buc1 Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 15 дена од денот на поставување на својата цел.2...

100pcs/многу големо мешано боја Мода Накит Индискиот Танц алка нараквици за партија најдобар подарок BG0018

DEN 804.00 945.60-15 %

1.ние брод на сите наши предмети на светот во 48hours од Yanwen Економски Воздух Mail / Ali Express Saver Превозот / Ali Express Стандард за Испорака / руски Ер / кина пост регистрирани воздух mail / e Packet / кина пост обичен мал пакет / DHL / EMS превозот начин зависи од вкупно пари на вашата нарачка 2...

Couqcy Лисја И Бел Pendant Симпатична Монистра Мода Нови Тибетански Класичен Топла Фолк Стилот Хривнија Трговија На Големо Ретро Женски Пол

DEN 63.00 114.24-45 %

Боја : СликаПакување : oppБрој : 1pcsПРЕВОЗОТ РАКУВАЊЕ1 Објектот ќе биде објавено преку Кина Пост воздух mail со следење на број во рок од 2 работни дена по плаќањето е завршено или БРИШАТ...

Моден Стил Бакар Filigree Обвива Пердув Алка 3 Бои Алка Хривнија За Жени 5 КОМПЈУТЕРИ Cy1614

DEN 515.00 571.68-10 %

добредојдовте на нашата продавница *^__^* ве Молиме имајте во предвид дека пред купување на 1.Ние немаме мин ред во продавница,добредојдени да нарачате било кој износ 2.Ние ги испратите на мала количина накит помалку од $5 од Кина пост обичен мал пакет само,ве молиме да знаат детали информации за превозот начин како што е подолу : (А)Ние само испорака на парцели од Кина Пост Обичен Мал Пакет ,кога ќе го купите накит помалку од $5 (Б)превозот начин НЕ ВКЛУЧУВААТ котизација , а тоа е зошто објект цена е поевтина многу од порано (В)Тоа е потребно земе околу 1635 дена да пристигне во нормален ,и тоа може да биде потребно земе околу 3560 дена за да стигне до дестинацијата за посебни околности,на пример, за време на Празниците и Фестивали,Посебни временски услови,политика на вредноста ,оддалечена област итн.Производ сликаНе како чекори подолу,ќе најдете твоите најдобри љубов накит тука : ) каква Било помош, исто така може јавете се во нашата служба~Изберете производ~~Додади во кошничка~~~Кликни за да се купи~~~~Потврда на плаќањето~Предмети се добро спакувани со картонска кутија.Ние, исто така, се користи воздух балон завиткани во внатрешноста за да се обезбеди цел нема да бидат оштетени~~Со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок", или "примерок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.Ве молиме да знаат ова.Ние само испораката од страна на Кина Пост Воздух Mail за бесплатен превозот,треба околу 1525 работни дена пристигнеИ на парцели на сад испраќаат по еПакет за слободниАко треба стоката под итно, ве молиме изберете побрзо превозот метод како DHL, или ЕМС,pls контакт со нас и да плаќаат екстра за испорака(59 дена да пристигне)Visa / Master Card CNY издавање потврди за каналЧекор 1, Внесете кредитна картичка и informatiom,кликнете на копчето "Плати Мојата Цел"Чекор 2, Дел од банката треба да го внесете поврзани со банкарски валидација на информациите коиЧекор 3, Внесете ја плати успешна страницаVisa / Master Card ДОЛАРИ приходи каналЧекор 1 Изберете Виза, внесете информации за кредитна картичкаЧекор 2, Директна влезе плати успешна страницаMoney BookersЧекор 1, Влез Money Bookers сметкаЧекор 2, Текст Money Bookers сметка лозинкаЧекор 3, Изберете Money Bookers рамнотежа или други методи за плаќањеЧекор 4, Директна влезе плати успешна страницаWestern Union ( Само amout на ред помеѓу 5000 можат да го користат овој начин )Чекор 1 Изберете western union, печатење на информациите во врска соЧекор 2, До најблиската western union шалтер, да се пополни во remittance форма според печати информацииЧекор 3, Да ги информира нашите systerm кога western union потврди плаќа успешно.Банкарски Трансфер( Само amout на ред помеѓу 5000 можат да го користат овој начин )Чекор 1 Изберете Банкарски Трансфер, печатење на информациите во врска соЧекор 2, го Користите online банка или на контра да надлежност пари за да се споменува директно сметкаЧекор 3, Генерално 3 до 7 дена, што ја прима банката на aliexpress ќе добијат remittance, и системот автоматски ќе покаже дека сте платиле цел успешноДруги манири Обично е лоцирана кредитни и дебитни КАРТИЧКИ на вашата земја.

Африканските Жени Златна Алка Прилагодлива Големина Алка Златна боја Накит Подароци

DEN 115.00 153.60-25 %

Африканските Жени Златна Алка Прилагодлива Големина Алка Злато Позлатен Накит Подароци USD≥7 КОРИСТАТ Кина Пост Регистрирани Воздух mailUSDКликнете тука!!! Промоција на Голема цел од голем попуст !!! Аллах pendant Африкански накит поставите 18 K златен ѓерданRODUCT КАРАКТЕРИСТИКИСтил : Мода накит алкиМатеријал : Еколошки бакар,18k вистински злато позлатен, не 100% солидна златоГолемина : прикажува слика,ве молиме да забележите декаПовод : Ангажирање / партија / годишнината / подарокСостојба : 100% сосема нов,одлична занаетНАПОМЕНА : Производ големина, ве Молиме видете слики или опис на производот, ако не се разбере големината, ве молиме контактирајте со нас, ви благодариме!Клиентот ОЕМ достапни & Прилагодено дизајн е добредојден.За Рефус со Цел,ве Молиме контактирајте ме!СЛИКАНакит треба caressed прецизно одржувањеЗа shippmentНие ќе испрати производи во 24 дена по исплата потврдиEpacket : 1015 работни дена за САДКина Пост Воздух Mail 2045 работни дена да повеќето земјиХонг Конг Пост Ail Mail 1530 работни дена да повеќето земјиНајголемиот дел налози,можеме да бесплатни аранжмани Fed Ex или DHLАко имате било какви проблеми изработка на плаќањето, ве молиме да ги споделите со нас.Ние можеме да ви помогне да ги решите вашите проблеми плаќањеПовратни информации : Ве молиме не го остави негативни(12 ѕвезди) или netural коментари(3 ѕвезди) пред да контактирате со насВашето задоволство е наша цел! Давање негативни или неутрални повратни информации е многу сериозен став и ние бидете сигурни дека ние може да го реши вашиот проблем пред да замине негативен фидбек...

Нов Луксузен Дубаи Златни Алки За Мажи/Women18K Златна Боја Нараквици Алки Етиопската/Африка/Арапски Накит

DEN 162.00 180.00-10 %

ОПИС НА ПРОИЗВОДОТНов Луксузен Дубаи Златни Алки За Мажи / Women18 K Злато Позлатен Нараквици Алки Етиопската / Африка / Арапски Накит≥7 КОРИСТАТ Кина Пост Регистрирани Воздух Пошта или eпакет(САД) Информации : Материјал : 18k вистински злато позлатен, Не 100% Солидна Злато.Пакет : 1 desigh , 1 торба, OPP вреќа...

12pcs/многу Најновите Жените Мода Минималистички Отворање на Бакар ткаенината пријателство нараквици Алки најдобар подарок за девојка

DEN 720.00

Име : закачамБоја : Сребро,злато,црнаГолемина : 60mmМатеријал : бакарЦена за 12pcsСите видови на метални накит додатоци може да се галвански во злато, сребро, розово злато, никел, антички сина, антички црвена, антички сребрен, антички злато, Азија злато, ADB и други бои, повеќе бои, исто така, може да бидат остварени без никел серија, еколошка безбедност, Добредојдовте во ред!Превозот : nАко ви треба нешто побрзо, ве молам контактирајте ме,ќе треба да плаќаат екстра $ преку експрес,јас ќе работат на тежината и изразат испорака кога ќе finsihed одберам сите ред,ние работиме со UPSот,DHL,FEDEX,EMS и др.Тие ќе трае околу 4 работни дена да пристигнат.Ве молиме контактирајте ме ако имате прашања.Ние се користат Ali Express Стандард на Превозот да се испрати на стоките.Американските Купувачи, ние ќе се користи e Packet.За транспорт време за вашата земја ,ве молиме да кликнетеСе сеќавам Назад за купување на стоки што треба.ИзвестувањеПовеќето од цел ќе испратени во 78 часа по paymentconfirmed...

Enfashion Безбедноста на Синџирот на Ткаенината Хривнија Noeud Armband Златна Боја Алка Хривнија За Жени Нараквици Manchette Алки Pulseiras

DEN 530.00 662.40-20 %

Бренд : ENFASHION НАКИТТип : Ткаенината ХривнијаКод : B8758Материјал : 100% од не ' Рѓосувачки челикПозлата : Златна боја / Розово злато боја / Сребрена бојаЗа ПроизводитеКвалитет гарантиран Сите стоки ќе бидат прегледани најмалку два пати од страна на контрола на квалитетот на инспектори пред пратката.Фотографии Белешки Сите слики биле однесени во вид,како и за сите екрани не се исти како снимањето или изложеност на светлина и така натаму,бојата може да биде малку различен,тоа не е прашање квалитетот,pls во вид преовладува.Големина на Белешки големината на стоки сите е вистинската мерка,таа ќе биде мала големина грешка, бидејќи на различни мерење метод.Накит одржување Pls прочитате накит заштита знаци picuture над внимателно.Како да се купатЧекор 1...

Најновиот Луксузен Python Кожа Хривнија Змија Кожа За да се Види Вистинска Кожа За Жени и Мажи

DEN 984.00 1199.52-18 %

Најновиот Луксузен Python Кожа Хривнија Змија Кожа За да се Види Вистинска Кожа За Жени и МажиДобредојдовте на нашиот продавница, ние ќе ви даде најдобри желби.Сите производи вклучувајќи товар.Тука, може да се најде на повеќето убави накит.Ние можеме да ве уверам.Ние ќе се обидеме потрудиме да ги сервисира сте задоволни...