завртки Страница 1 - Century-spring.news

завртки Страница 1 - Century-spring.news

завртки Страница 1 - Century-spring.news

DRELD 100pcs/многу М2 Легиран Челик Филипс Завртки Countersunk Flat Head Само Прислушување Завртки Завртки М2 X4mm/5mm/6mm/8мм/12mm/16mm

DEN 96.00 136.32-30 %

торба торба торбаОпис На ПроизводотКарактеристики 100% сосема нов Материјал : Легиран Челик Големина : KA24 / KA25 / KA26 / KA28 / KA210 / KA212 / KA216 Боја : Сребро Имајте на ум : може да биде 5% грешка во квантитет,искрено се надевам дека ќе разбере.Пакет се Вклучени 100pcs KA2 Крстот Рамна Глава Само Прислушување Завртки

50pcs/многу M5 M6*L DIN933 Нерѓосувачки челик Надворешниот Хексагонални хексадецимален Главата Кап Завртки Гром Метрички Навој SUS304

DEN 259.00 288.00-10 %

Здраво пријател,Ви благодариме за вашата нарачка Ве молам оставете ме вашиот Email, ако е можно.Дека ќе ми помогнат за да го добиете во контакт со вас ако има било каков проблем со нарачката.DIN933 Нерѓосувачки челик Надворешниот Хексагонални хексадецимален Главата Кап Завртки Гром Метрички Навој S

100pcs/многу М2 М2.5 М3 М4*L ' Рѓосувачки Челик Хексадецимален Socket Head само прислушување завртки SUS 304

DEN 432.00 480.00-10 %

Здраво пријател,Ви благодариме за вашата нарачка Ве молам оставете ме вашиот Email, ако е можно.Дека ќе ми помогнат за да го добиете во контакт со вас ако има било каков проблем со нарачката.М2 М2.5 М3 М4L ' Рѓосувачки Челик Хексадецимален socket head само прислушување завртки S

200pcs/Многу DIN7991 Метрички М3 Црна Одделение 10.9 Легиран Челик Countersunk Flat Head Вози Хексагонални Штекер Кап Завртки Гром Сосема Нов

DEN 236.00 253.92-7 %

Опис : DIN7991 Метрички М3 Црна Одделение 10.9 Легиран Челик Countersunk Flat Head Вози Хексагонални Штекер Кап Завртки БолтГолемина : d : d*LТеренот : M3x0.5mmКоличина : 200pcsТоа е сосема нов, добар квалитет и со високи перформансиПревозот Брод на САД : 715 дена Бродот за други земји : 1535days...

м2.5 копчето главата болт , класа 10.9 хексадецимален штекер копчето главата кап завртки , Микро Модел гром сврзувачки елементи 4mm-30мм

DEN 203.00 225.60-10 %

【 Ве молиме да не контактирате доколку ви треба каква било друга големина 】【 MEIRIC ТЕМАТА ASME ТЕМАТА БС ТЕМА 】【 М2 】= 3мм20mm 【 М2.5 】= 4mm30мм 【 М3 】= 6mm50мм【 М4 】= 6mm50мм 【 М5 】= 8мм50мм 【 M6 】= 8мм70mm【 М8 】= 10мм100mm 【 M10 】= 16mm100mm【 М12 】= 20mm100mm 【 М16.】 = 30мм100mm

M6 копчето главата завртки , од Легиран челик хексадецимален завртки штекер копчето главата кап завртки , Фитнес опрема додатоци сврзувачки елементи 8-70mm

DEN 86.00 96.00-10 %

【 Ве молиме да не контактирате доколку ви треба каква било друга големина 】【 MEIRIC ТЕМАТА ASME ТЕМАТА БС ТЕМА 】【 М2 】= 3мм20mm 【 М2.5 】= 4mm30мм 【 М3 】= 6mm50мм【 М4 】= 6mm50мм 【 М5 】= 8мм50мм 【 M6 】= 8мм70mm【 М8 】= 10мм100mm 【 M10 】= 16mm100mm【 М12 】= 20mm100mm 【 М16.】 = 30мм100mm

DIN912 класа 12.9 хексагонални штекер кап завртки , М2-M48 Висок квалитет Fastener Легиран челик завртки

DEN 43.00 48.00-10 %

【 Ве молиме да не контактирате доколку ви треба каква било друга големина 】【 MEIRIC ТЕМАТА ASME ТЕМАТА БС ТЕМА 】【 М2 】= 3мм20mm 【 М2.5 】= 4mm30мм 【 М3 】= 4mm50мм【 М4 】= 5мм70mm 【 М5 】= 6mm200mm 【 M6 】= 8мм250mm【 М8 】= 10мм300мм 【 M10 】= 16mm300мм 【 М12 】= 16mm300мм【 М14 】= 25mm400mm 【 М16.】 = 25mm500mm 【 M18 】= 25mm400mm【 M20 】= 30мм500mm 【 M22 】= 30мм400mm 【 M24 】= 30мм500mm【 M27 】= 50mm400mm 【 M30 】= 50mm500mm 【 M33 】= 50mm500mm【 M36 】= 60mm500mm 【 M42 】= 80mm500mm 【 M48 】= 80mm500mm

1000Pcs/многу М1.7 1.7 мм никел микро електронски завртка крстот вдлабнати филипс рамна глава само прислушување завртки

DEN 154.00 170.88-10 %

М1.7 микро електронски завртка крстот вдлабнати филипс рамна глава само прислушување заврткипакет : фабрика : Контакт начини :

М5*4/5/6/8/10/12/16-25 304 Нерѓосувачки Челик Рамен Крајот Завртки Сет Топ Внатрешна Хексагонална Хексагонални Хексадецимален Приклучок Без Глава На Машина

DEN 192.00

Најмалку 5 знациИма позитивни и негативни tolerances се особено загрижени за оние кои се пука, ореви, рамни подлошки, задржувајќи прстен, итн...

300pcs 13mm X 18mm X 0.12 Mm Мика Изолатор Листови Плочи

DEN 221.00 232.80-5 %

Име на производ Мика Изолатор Материјал Мика, Хартија, со Силиконска Смола Големина 13 х 18 x 0.12 mm / 0.51" x 0.71" x 0.005(L*W*T) Боја Како на Сликата Прикажани Пакет Содржина 300pcs( ±2% ) x Мика ИзолаторОпис : Обезбеди одлична електрична изолација и одлична топлинска спроводливост...

50 Парчиња Алуминиумска Фолија Отвори Врвот Анти-Статички Торба 7cmx11.5cm за Мобилни Резервни Делови

DEN 313.00 329.76-5 %

Име на производ АнтиСтатички Перница Вкупната Големина 11.5 x 7 cm / 4.5" x 2.7" (L*W) Материјал Алуминиумска Фолија, Пластични Боја Сребрена на Ѕвонење, Јасно Пакет 50 (±2%) x АнтиСтатички ТорбаОпис : Алуминиумска фолија антистатички торба, која е достапна за превозот и складирањето чувствителни електронски и компјутерски компоненти...

Пневматик Inflator Автомобил Камион Велосипед Воздух Гуми Притисок Dial Мерач Метар Компресор Алатка

DEN 472.00 497.28-5 %

Опис : Сосема Нов воздухот inflatorМакс притисок на Мерење : 15 BAR, 220 PSI, 1500k PaDial мерач дијаметар : околу 5cmТешки гумени црева должина : околу 31cmВисок притисок воздушна пумпа млазницата дијаметар : за 11mmВисок притисок воздушна пумпа млазницата внатрешен дијаметар : за 7mmAnswer : ___________________________ NOTE : Завртка тема : 20 PMВклучувајќи воздушенкрварат вклучите, притиснете ја оваа опција за да ја прилагодите да нормален воздушен притисок кога пневматикпритисок е премногу висок.Само заклучување главата, лесно да се поврзетеВклучувајќи shockproof гума ракавВоздухкрварат копчетоФорумот двојна чак овозможува лесен пристап до сите вентилиПиштол тип со голем сигурен зафат активирањетоФрлија алуминиум легура тело со вентилиЛост инфлацијата активирањето на колосек со копчето вентил идеален за да крварат вишокот воздушен притисокИдеален за автомобили, мотоцикли, велосипеди и повеќето други inflatablesПакет се вклучени : 1 x Пневматик inflator

200Pcs 20mm X 25cm X 0.12 Mm Поправка на Дел Мика Изолатор Листови

DEN 212.00 222.72-5 %

Име на производ Мика Изолатор Материјал Мика, Хартија, со Силиконска Смола Големина 20 x 25 x 0.12 mm / 0.79" x 1" x 0.005(L*W*T) Боја Како на Сликата Прикажани Пакет Содржина 200pcs( ±2% ) x Мика ИзолаторОпис : Како еден вид на топлински отпор и изолациони производ...

20Pcs 16mm Универзална Црна Пластика Кабел Snap во Заклучување Черупка Grommet

DEN 213.00 224.16-5 %

Име на производ Кабел Snap Черупка Тип ER16 Планината Кол 16mm / 0.63" Кабел за Надворешниот Кол(Макс.) 11mm / 0.43" Главата Кол 19.5 mm / 0.35" Висина 11.7 mm / 0.46" Материјал Пластични Боја Црна Пакет Содржина 20 Pcs x Кабел Snap ЧерупкаОпис : Fingertip притисок snapзаклучува черупка во својата монтажа дупка...

MB1-14 14mm Внатрешен Дијаметар Гума Јастуци Пролет Механички Печат

DEN 215.00 226.56-5 %

Име на производ Механички Печат Внатрешен Дијаметар од 14mm / 0.6" Керамички Ротари Прстен Големина 28 x 8mm / 1.1" x 0.3"(OD*T) Вкупниот обем 28 x 29mm / 1.1" x 1.1" (D*H) Материјал Јаглерод, Гума, Метал, Керамика Боја Црна, Сребрена на Ѕвонење, Бела Пакет Содржина 1 x Механички ПечатОпис : Дизајнирана со еден калем пролет и гума дното...

200 КОМПЈУТЕРИ 4mm X 10мм Црна Гума Кабелски Инсталации Grommets Заптивка Прстен

DEN 215.00 226.08-5 %

Име на производ Гума Жици Grommet Внатрешен Дијаметар 4mm / 0.16" Надворешниот Дијаметар 10мм / 0.4" 5mm Дебелина / 0.2" Материјали, Гума, Боја Црна Пакет Содржина 200( ± 2%) x Гума Жици GrommetsОпис : Овие grommets се користи за заштита на кабли или цевки кои поминуваат низ метални панели...

Автоматскиот Автомобил Камион Сечилото Осигурач Терминал Блок Кутија Носител на Црн BX2017 10 Компјутери

DEN 215.00 226.08-5 %

Име на производ Автомобил Осигурач Носителот Главен Материјал Пластични Боја Црна Димензија 3.8 x 2.4 x 1.8 cm / 1.5" x 0.94" x 0.7" (L*W*T) Пакет Содржина 10 x Автомобил Осигурач НосителотОпис : Пластични домување, лесна и лесен за употреба...

50 X 16mm2 Crimp Кабелот Крајот Терминал Изолирани Bootlace Ferrule Конектор Црна

DEN 206.00 216.96-5 %

Име на производ Bootlace Ferrule Конектор Материјал Пластика, Метал Одговара Кабел 16mm2 (5 AWG) Диригент Pin Големина 6.2 x 5.8 x 12mm / 0.25" x 0.23" x 0.3"(Надворешниот D*Внатрешна D*L) Изолирани Ракав Внатрешна Кол 8.8 mm / 0.32" Вкупна Должина 22mm / 0.86" Боја Црна Пакет Содржина 50(+ / 2%) x Bootlace Ferrule Конектор Опис : 16mm2 Crimp Кабелот Жица Крајот Терминал Bootlace Ferrule Конектор Црна

Црна Влечете Синџир Кабел Превозникот 18 X 50mm Конектор Адаптер

DEN 215.00 226.08-5 %

Име на производ Кабелот, Повлечете Синџир Конектор Материјал Пластични Внатрешна Големина 18 х 50мм / 0.71" x 1.97"(H*W) Вкупно Големина 65 x 61 x 23mm / 2.56" x 2.4" x 0.9" (L*W*H) Боја Црна Пакет Содржина 1 x Кабелот, Повлечете Синџир КонекторОпис : Направен од пластични материјали, во црна боја, 18 x 50mm внатрешна големина, добар објект за да го повлечете го замени скршен синџир конектор со оваа нова.

3мм 10g 0.02 Lb Push Pull Тип Линеарна Лифт Electromagnet Електромагнетниот DC 6V

DEN 217.00 228.96-5 %

Име на производ DC Електромагнетниот Electromagnet Оценет Напон и Струја DC 6 V 0.15 Моќ На 0,9 W Акција Форма Push Pull Тип СилаУдар : 3мм 1 0g / 0.02 lb Моќ На Тип Континуирано Големината на Телото 20 x 12 x 11mm / 0.8" x 0.5" x 0.4"(L*W*H) Кабел Должина 13cm / 5.1" Материјал Метал, Електронски Делови Пакет Содржина 1 x DC Електромагнетниот ElectromagnetОпис : Притисни повлече тип, отворете рамка тип, линеарно движење, клипот пролет се врати, отворени серпентина форма, DC electronmagnet...

AC 380/500V 32A Една Фаза DIN Железнички 10mmx38mm Осигурач Носителот

DEN 218.00 229.92-5 %

Име на производ Осигурач Носителот Тип RT1832 A Одговара на Осигурувачот Тип за 10мм x 38mm Осигурач (Не се Вклучени Овде) Номинална Напон 500 V / 380 V Номинална Струја 32 A Столбови Количина 1 Монтажа Тип 35mm DIN Железнички Планината Вкупната Големина(Приближно)7.8 x 6.1 x 1.7 cm / 3.1" x 2.4" x 0.67"(L*W*H) Материјал Тешко Пластични & Метал Главната Боја Бела Пакет Содржина 1 x Осигурач НосителотОпис : Одговара за 10 x 38mm Осигурач Линкови...

Монтажа на шасија 100W Вати 1.8 К Ohm Wirewound Моќ Отпорник

DEN 220.00 231.36-5 %

Име на производ Алуминиум Сместен Отпорник Отпор Вредност 1.8 К Ohm Моќ Оценка 100 W Отпор на Толеранција од ± 5% (Ј) Големината на Телото 59 x 15mm / 2.3" x 0.6" (L*D) Монтирани Дупка Големина 3.3 мм / 0.129" Вкупната Големина 82 x 21 x 17mm / 3.2" x 0.8" x 0.7" (L*W*T) Обвивка Материјал Алуминиум Боја Зелен Пакет Содржина 1 x Алуминиум Сместен ОтпорникОпис : Алуминиум домување за топлина дисипација, погоден за ладење плоча на инсталацијата, може да се користи во atrocioсредина...

10 Компјутери 74mm X 80mm X 3мм Флексибилни Нитрилна Гума О Прстени Подлошки

DEN 207.00 218.40-5 %

Име на производ Нитрилна Гума О Прстен Материјал Нитрилна Гума, во Внатрешноста Дијаметар 74mm / 2.91" надворешен Дијаметар 80mm / 3.1" Дебелина 3мм / 0.12" Боја Црна Пакет Содржина 10 x Нитрилна Гума О ПрстениОпис : се Спротивстави на масла, хидраулични течности и вода...

25*30мм Нерѓосувачки челик сврзувачки елементи реклама стакло ќор-сокак шупливи завртка стакло кабинет екранот завртка 500PCS трговија на големо KF840

DEN 19051.00 23519.52-19 %

Добредојдовте на нашата продавницаАко купите 2 многу или повеќе еднаш време,ќе добиете 3% попуст;На повеќе ќе ги купите,толку повеќе попуст ќе победи O(∩_∩) O~25*30мм Нерѓосувачки челик сврзувачки елементи реклама стакло ќорсокак шупливи завртка стакло кабинет екранот завртка 500 PCS трговија на големо KF840Карактеристики : Име : одредување ЗнакДијаметар : 25mmВисина : 30ммПакување : 500pcs / торбаAnswer : ___________________________ Note : Ова имаме различна големина,со различна големина на различни различни цена.Сите големина на сликата.Ако сакате други големина,ве молам да ме контактира или оставете порака!ПлаќањеНие го прифатат плаќање преку Bookers,Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер...

19*80mm Нерѓосувачки челик сврзувачки елементи реклама стакло ќор-сокак шупливи завртка стакло кабинет екранот завртка 500PCS трговија на големо KF847

DEN 20956.00 25871.52-19 %

Добредојдовте на нашата продавницаАко купите 2 многу или повеќе еднаш време,ќе добиете 3% попуст;На повеќе ќе ги купите,толку повеќе попуст ќе победи O(∩_∩) O~19*80mm Нерѓосувачки челик сврзувачки елементи реклама стакло ќорсокак шупливи завртка стакло кабинет екранот завртка 500 PCS трговија на големо KF847Карактеристики : Име : одредување ЗнакДијаметар : 19mmВисина : 80mmПакување : 500pcs / торбаAnswer : ___________________________ Note : Ова имаме различна големина,со различна големина на различни различни цена.Сите големина на сликата.Ако сакате други големина,ве молам да ме контактира или оставете порака!ПлаќањеНие го прифатат плаќање преку Bookers,Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер...

12*30мм Нерѓосувачки челик сврзувачки елементи реклама стакло ќор-сокак шупливи завртка стакло кабинет екранот завртка 500PCS трговија на големо KF834

DEN 9505.00 11735.04-19 %

Добредојдовте на нашата продавницаАко купите 2 многу или повеќе еднаш време,ќе добиете 3% попуст;На повеќе ќе ги купите,толку повеќе попуст ќе победи O(∩_∩) O~12*30мм Нерѓосувачки челик сврзувачки елементи реклама стакло ќорсокак шупливи завртка стакло кабинет екранот завртка 500 PCS трговија на големо KF834Карактеристики : Име : одредување ЗнакДијаметар : 12mmВисина : 30ммПакување : 500pcs / торбаAnswer : ___________________________ Note : Ова имаме различна големина,со различна големина на различни различни цена.Сите големина на сликата.Ако сакате други големина,ве молам да ме контактира или оставете порака!ПлаќањеНие го прифатат плаќање преку Bookers,Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер...

10PCS Виолетова Боја M3*20 алуминиум Knurled Палецот рака ги заостри завртка

DEN 376.00 442.56-15 %

Црвената алуминиумска knurled Палецот рака ги заостри заврткаГолемина : M3 X20(L)Нашата фабрика се повеќе од десет години искуство во hardwares,ве молиме со неа со вас доверба.Предметите ќе бидат испратени до вас, адреса,ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е десно.Ако ви треба друг вид производ, може да не најдете во нашата продавница,ве молиме контактирајте ме директна или да испратите порака до мене, ќе реагираат на вас во 3 часа.ви благодариме за посетата на нашата продавница.надевам дека ќе се видиме повторно.

10PCS M3*30 Црни алуминиумски Knurled Палецот рака ги заостри завртка

DEN 367.00 431.52-15 %

Црна алуминиум knurled Палецот рака ги заостри заврткаГолемина : M3 X30(L)Нашата фабрика се повеќе од десет години искуство во hardwares,ве молиме со неа со вас доверба.Предметите ќе бидат испратени до вас, адреса,ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е десно.Ако ви треба друг вид производ, може да не најдете во нашата продавница,ве молиме контактирајте ме директна или да испратите порака до мене, ќе реагираат на вас во 3 часа.ви благодариме за посетата на нашата продавница.надевам дека ќе се видиме повторно.

10PCS Виолетова Боја M3*25 алуминиум Knurled Палецот рака ги заостри завртка

DEN 448.00 527.52-15 %

Црвената алуминиумска knurled Палецот рака ги заостри заврткаГолемина : M3 X25(L)Нашата фабрика се повеќе од десет години искуство во hardwares,ве молиме со неа со вас доверба.Предметите ќе бидат испратени до вас, адреса,ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е десно.Ако ви треба друг вид производ, може да не најдете во нашата продавница,ве молиме контактирајте ме директна или да испратите порака до мене, ќе реагираат на вас во 3 часа.ви благодариме за посетата на нашата продавница.надевам дека ќе се видиме повторно.

10PCS Виолетова Боја M3*10 алуминиум Knurled Палецот рака ги заостри завртка

DEN 322.00 378.24-15 %

Црвената алуминиумска knurled Палецот рака ги заостри заврткаГолемина : M3 X10(L)Нашата фабрика се повеќе од десет години искуство во hardwares,ве молиме со неа со вас доверба.Предметите ќе бидат испратени до вас, адреса,ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е десно.Ако ви треба друг вид производ, може да не најдете во нашата продавница,ве молиме контактирајте ме директна или да испратите порака до мене, ќе реагираат на вас во 3 часа.ви благодариме за посетата на нашата продавница.надевам дека ќе се видиме повторно.

10PCS M3*40 Црвена Боја алуминиумски Knurled Палецот рака ги заостри завртка

DEN 530.00 623.52-15 %

Црвената алуминиумска knurled Палецот рака ги заостри заврткаГолемина : M3 X40(L)Нашата фабрика се повеќе од десет години искуство во hardwares,ве молиме со неа со вас доверба.Предметите ќе бидат испратени до вас, адреса,ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е десно.Ако ви треба друг вид производ, може да не најдете во нашата продавница,ве молиме контактирајте ме директна или да испратите порака до мене, ќе реагираат на вас во 3 часа.ви благодариме за посетата на нашата продавница.надевам дека ќе се видиме повторно.

20PCS M3*12 Црни алуминиумски Knurled Палецот рака ги заостри завртка

DEN 362.00 426.24-15 %

Црна алуминиум knurled Палецот рака ги заостри заврткаГолемина : M3 X12(L)Нашата фабрика се повеќе од десет години искуство во hardwares,ве молиме со неа со вас доверба.Предметите ќе бидат испратени до вас, адреса,ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е десно.Ако ви треба друг вид производ, може да не најдете во нашата продавница,ве молиме контактирајте ме директна или да испратите порака до мене, ќе реагираат на вас во 3 часа.ви благодариме за посетата на нашата продавница.надевам дека ќе се видиме повторно.

20PCS M3*10 Црна алуминиум Knurled Палецот рака ги заостри завртка

DEN 336.00 394.56-15 %

Црна алуминиум knurled Палецот рака ги заостри заврткаГолемина : M3 X10(L)Нашата фабрика се повеќе од десет години искуство во hardwares,ве молиме со неа со вас доверба.Предметите ќе бидат испратени до вас, адреса,ве молиме бидете сигурни дека вашата адреса за е десно.Ако ви треба друг вид производ, може да не најдете во нашата продавница,ве молиме контактирајте ме директна или да испратите порака до мене, ќе реагираат на вас во 3 часа.ви благодариме за посетата на нашата продавница.надевам дека ќе се видиме повторно.