прстени Страница 1 - Century-spring.news

прстени Страница 1 - Century-spring.news

прстени Страница 1 - Century-spring.news

Caimao Vinage 6.5 Mm Круг Milgrain Природни, Отворајќи го Поставите 0.19 кт Дијамант Ангажман Полу Планината Прстен

DEN 15360.00

Бренд Cai Mao Накит Име Полу Планината Златен Прстен Поставка Поставка Може да се одржи 6.5 mm Круг Намали Центар Камен Страна КамењаПриродни Круг Намали ДијамантВкупно Карат Тежина : 0.19 кт, Боја : GH, Јасност : SI1 Поставување Тип Отвори, Prong Метал 14 KT / Au585 Жолто Злато Прибл...

Гроздобер Овална 8x10mm 14Kt Бело Злато Природни Tanzanite Прстен Добар Квалитет скапоцен камен Накит за Нова Година на Подарок G090795

DEN 33242.00 34992.00-5 %

3.34 Кт 14kt Бело Злато Дијамант & ААА Tanzanite ПрстенДијамантите : Природни ДијамантиКарат Тежина : 0.32 ктНамалување : Тркалезна / BaguetteЈасност : SIБоја : GHTanzanite : Вистински ПрироденКарат Тежина : 3.02 ктНамалување на : Овална (8x10mm)Јасност : АААМетал Тип : Цврсти 14kt ЗлатоБелаЗлато Тежина (грами) : 3.71 gСтил : Дијамантски Прстен TanzaniteПрстен Големина : 6.5Услуги На Клиентите : Ние нудиме широк спектар на услуги за секоја ставка...

2.42 кт Смарагд Намали 7x9mm Сина Аквамарин, Отворајќи Дијамант 14k Злато Ангажман Прстен

DEN 27840.00

Центар Камен Информации Гем Тип : Природни Аквамарин Облик : Смарагд Карат Тежина : 2.42 кт Боја : Сина Јасност : VS Мерење : 7.03x9.02mm Страна Камења Информации Камен Тип : Дијамант Облик : Тркалезна / Full Намали Карат : 0.23 кт Јасност : SI1 Третман : Не се Подобрува Прилагодувањето Тип Отвори Метал Информации Метал Тип 14 K Бело Злато / 585 Злато Тежина Околу 2.21 грама Врвот Ширина 10.00 mm, а Ширината на Дното 2.10 мм НИ Големина 6.5(Димензионирање на Располагање) Поставување Тип Prong

Моден 50pcs Микс Стил Прилагодливи Прстени или Пети Прстени трговија на Големо Накит Многу Голем-003

DEN 575.00 820.80-30 %

96pcs Шарм Мешавина Боја Мода Зајакот Крзно Жените Леопард Студ Обетки трговија на Големо Накит Многу ГОЛЕМ651 многу96 парчиња / многуНови Пристигнување 50pcs Глазура Глеѓ Врвот 316 L не ' Рѓосувачки челик Жените Mens Прстени трговија на Големо Накит Многу ГОЛЕМ647 многу50 парчиња / многуТрговија на големо Накит Многу 48pcs 6mm Јасно Австрија Кубни Циркони Нерѓосувачки Челик Мода Студ Обетки за Женска Mens A634 многу48 парчиња / многуРезолуцијата 10pcs Нерѓосувачки челик Чиста Кубни Циркон Мажите Женска Ангажман свадба Прстени трговија на Големо Накит многу ГОЛЕМ565 многу10 парчиња / многуA094 12pcs Мешавина Боја Акрилик Еластичен Нараквици Накит за Жените 2013 трговија на Големо Мода Накит многу12 парчиња / многуA347 Целосна чешка Rhinestones 20pcs Нерѓосувачки челик 18 K Злато Позлатен Шарм Ангажман Свадба Прстени трговија на Големо Мода Накит многу20 парчиња / многуA051 30pcs трговија на Големо Мода Накит на чешка, Rhinestones Глеѓ Глазура Злато Позлатен Mens Прстени многу30 парчиња / многуA347 Целосна чешка Rhinestones 10pcs Нерѓосувачки челик 18 K Злато Позлатен Ангажман Свадба Прстени трговија на Големо Мода Накит многу10 парчиња / многуДоведе слободни и никел слободни Состојба : сосема нов Тип : Прстени или пети прстени .мали стил може да се носат како пети прстени ако ви се допаѓа Големина : прилагодлив Количина : 50pcs Материјал : цинк легура со позлатен сребрен Забелешка : Ѕвони само, на екранот подлога и кутијата се исклучени A017 Врвот 15pcs Бесплатен Превозот на Големо Накит Многу 100% Јасно Кубни Циркон Микс Жена Ангажман Прстени многу15 парчиња / многуA020 трговија на Големо Накит 15pcs Природни Камења Унисекс Микс Стил Мода Прстени Бесплатен Превозот САД$ 12.48 / многу15 парчиња / многуA111 50pcs трговија на Големо Мода Накит Многу Кубни Циркон Rhinestones Сребро Позлатен Свадба Прстени многу30 парчиња / многуA008 20pcs трговија на Големо Мода Jewerlry Жените Mens Микс Глеѓ Нерѓосувачки Stee Прстени Прилагодлива големина многу20 парчиња / многуA010 трговија на Големо Накит Многу 30pcs 100% Природни Камења Сребро Позлатен Мода Прстени Бесплатен Превозот САД$ 21.00 / многу30 парчиња / многуA009 100pcs трговија на Големо Мода Накит Кристал Смола Rhinestones Цвет Пеперутка Жените Прстени Бесплатен Превозот САД$ 44.40 / многу100 парчиња / многуУнисекс 30 PCS Бесплатен Превозот на Големо Накит Многу Малајски Jade Мода Прстени се меша големина Топла Продаде многу30 парчиња / многуБесплатен Превозот 100 PCS трговија на Големо Накит Многу Микс Акрилна Боја Сребрена Стр Мода Прстени многу100 парчиња / многуние прифаќаме alipay,запад унија,tt ...

Прекрасна Гроздобер Круг 8мм Солидна 14Kt Жолто Злато Ангажман Прстен BAB1417

DEN 16428.00 17664.00-7 %

Држете 8x8mm Круг Камен(Може да биде изменета)Дијамантите : Природни ДијамантиКарат Тежина : 0.36каратноНамалување На : КругЈасност : SIБоја : GHМетал Тип : Полиран Солидна 14kt ЗлатноЖолтаЗлато Тежина (грами) : 4.63 gСтил : Дијамант Полу планината ПрстенПрстен Големина : 6.5 НАСУслуги На Клиентите : Ние нудиме широк спектар на услуги за секоја ставка...

Sinya 925 Sterling Silver бисер Свадба Прстен За Жени, девојки бисер Љубовник кол 8мм моден дизајн накит Ангажман прстен

DEN 477.00 1084.32-56 %

Sinya 925 фунта сребрен Прстен со 8мм AAAA одделение слатководни бисер свадба бендови Прстени парична казна сребрена бисер накит TZ4178 RФабриката за директна продажба Под цена промоција!100% Реално слатководни бисер и 925 Фунта сребро .Спецификација & Фото : материјал : чиста 925 sterling silver + природните слатководни бисер Позлатен : platinum позлатен бисер количина : 1pcs бисер дијаметар : 7.58мм Pls answer : ___________________________ note : сите наши накит се NGTC Стандард со Идентификација на сертификатот,но превозот пакет не се вклучуваат идентификација на сертификатот,ако ви треба NGTC идентификација на сертификатот,Pls додадете 8за тоа ,тоа е за да Национален скапоцен камен центар за тестирање.Ви благодариме...

1.52 кт Виолетова Сина Tanzanite Дијаманти 14k Злато Ангажман Свадба Прстен

DEN 18960.00

Центар Камен Информации Гем Тип : Природни Tanzanite Облик : Овална Карат Тежина : 1.52 кт Боја : Сина Јасност : VS Мерење : 6.0 x8.0mm Страна Камења Информации Камен Тип : Дијамант Облик : Тркалезна / Full Намали Карат : 0.12 кт Јасност : SI1 Третман : Не се Подобрува Прилагодувањето Тип Отвори Метал Информации Метал Тип 14 K Жолто Злато / 585 Злато Тежина Прибл...

7x9mm Овална Виолетова Сина Tanzanite .33ct Дијаманти 14k Злато Ангажман Свадба Прстен

DEN 27120.00

Центар Камен Информации Гем Тип : Природни Tanzanite Облик : Овална Карат Тежина : 2.30 кт Боја : Сина Јасност : VS Мерење : 7.0 x9.0mm Страна Камења Информации Камен Тип : Дијамант Облик : Тркалезна / Еден Карат : 0.33 кт Јасност : SI1 Третман : Не се Подобрува Прилагодувањето Тип Отвори Метал Информации Метал Тип 14 K Жолто Злато / 585 Злато Тежина Прибл...

Вистински Солидна 925 Sterling Silver Јасно CZ Лејди Бисер Прстен

DEN 1142.00 1344.00-15 %

Превозот : 1)Ние брод на сите наши објекти низ целиот свет од ЕМС или Хонгконг пост,превозот начин ќе зависи од вкупната цена.2)ЕМС објектот ќе бидат испратени по вебсајт vertify на плаќање во рок од 24 часа...

Oly2u 2017 Нови Бранеа Симпатична Сребро Мачка Прстен Прилагодливи Животинско Прстени за Жени, Девојки Сакаат Прстен Накит Подароци -R140

DEN 40.00 47.52-16 %

start201543328312295end201543328312295Материјал : Месинг / ЛегураБоја : Сребрена (Другите бои може да се сопствени направени)Пакет : 1pc / Opp вреќаВреме На Испорака : 13 Работни ДенаВашиот Сопствени Дизајни и Wholesales се ДобредојдениПовеќе Квантитет Повеќе ПопустСите Продукции се Директно од Нашата Фабрика

НОВА рачно изработени 925 Сребрен Черепот Прстен Машки Прстен Гроздобер Сребро Скелет Човек Прстен од Чисто Сребро Машки Прстен Накит за Подарок

DEN 6028.00 6624.00-9 %

САД Големина 5 5.5 6 7 7 7.5 7 3 / 4 8 8.5 9 9.5 10 10 1 / 4 10.5 11 11.5 12 12.5 13 Дијаметар(mm) 16 16.1 17 17 17 18 18 18.2 19 19 19 20 20.02 20.3 21 21.08 21.5 21.9 22.3 Дебелина (mm) 49 50.3 52 53 55 56 56.7 57 59 60 61 62 63 63.8 65 66 67.8 68.9 70НОВА рачно изработени 925 Сребрен Черепот Прстен Машки Прстен Гроздобер Сребро Скелет Човек Прстен од Чисто Сребро Машки Прстен Накит за ПодарокТежината е 22g.Ширина : 21 MM*28mm

НОВА рачно изработени 925 Сребрен Черепот Прстен Машки Прстен Гроздобер Тајланд Сребро Черепот Човек Прстен од Чисто Сребро Машки Прстен Накит за Подарок

DEN 3844.00 4224.00-9 %

САД Големина 5 5.5 6 7 7 7.5 7 3 / 4 8 8.5 9 9.5 10 10 1 / 4 10.5 11 11.5 12 12.5 13 Дијаметар(mm) 16 16.1 17 17 17 18 18 18.2 19 19 19 20 20.02 20.3 21 21.08 21.5 21.9 22.3 Дебелина (mm) 49 50.3 52 53 55 56 56.7 57 59 60 61 62 63 63.8 65 66 67.8 68.9 70НОВА рачно изработени 925 Сребрен Черепот Прстен Машки Прстен Гроздобер Тајланд Сребро Черепот Човек Прстен од Чисто Сребро Машки Прстен Накит за ПодарокТежината е 19g.Ширина : 20 MM*26mm

2017 Гроздобер Златна Боја Прстени За Жени, Модата, Уникатен Зелена Глеѓ Чакал Прстен Евтини Бесплатен Превозот

DEN 383.00 479.04-20 %

ПРОИЗВОД НАСТАВА2017 Гроздобер Златна Боја Прстени За Жени, Модата, Уникатен Зелена Глеѓ Чакал Прстен Евтини Бесплатен ПревозотБренд : Kinel Гроздобер Накит Објект Tyle : Емајл ПРСТЕН Главниот Камен : ААА Глеѓ + Врвот Одделение Микро Намали Јасно Кубни Циркони Друг Камен : ААА CZ Позлата : Бела Сребро Позлатен Meterial : Бакар / Месинг Прилики : Запознавање / Партија / Матурска / Подарок / денот на Вљубените Совети : Тоа е бел Сребро позлатен...

Едно Парче Boho Панк Стил Етничка Врежан Антички Сребрена боја Среќа Слон Зглоб Midi Прстени За Жените Bague Femme

DEN 33.00 47.52-31 %

Едно Парче Boho Панк Стил Етничка Врежан Антички Сребрен Позлатен Среќа Слон Зглоб Midi Прстени За Жените Bague Femme

Едно Парче Boho Панк Стил На Единствена Етничка Гроздобер Антички Сребрен Позлатен Слон Зглоб Прстени За Жените Midi Прст Прстен

DEN 47.00 54.72-14 %

Едно Парче Boho Панк Стил На Единствена Етничка Гроздобер Антички Сребрен Позлатен Слон Зглоб Прстени За Жените Midi Прст Прстен

Авганистан Lapis Инкрустирани Sterling Silver Ring Ring Национален Правец На Враќање На Античките Начини Е Склучено

DEN 3602.00 4740.00-24 %

Наслов Авганистан Lapis Инкрустирани Sterling Silver Ring Ring Национален Правец на Враќање на Античките Начини Е Договорена Кристал и класификација на полуprec Lapis lazuli Боја класификација се Земе предвид број се однесува на кругот Стил Национален Стил е Применливо Родова Жена

CaiMao 18KT/750 Жолто Злато 0.65 кт Смарагд & 0.28 кт Круг Намали Дијамант Ангажман скапоцен камен Прстен Накит

DEN 23405.00 25440.00-8 %

Бренд Cai Mao Накит Име 4x6mm Овална Намали Смарагд Дијамант Златен Прстен Главниот Камен0.65 кт Природни СмарагдБоја : Зелена / Јасност : SI Страна КамењаПриродни Круг Намали ДијамантВкупно Карат Тежина : 0.28 кт, Боја : GH, Јасност : SI1 Поставување Тип Отвори, Prong Метал 18 KT / Au750 Жолто Злато Прибл...

CHIMDOU 2017 Нови Нерѓосувачки Челик Прстен Мажите Златен Накит Боја Сидро Прстен Подарок Пад на Превозот, AR403

DEN 172.00 191.04-10 %

Нов Стил : Мода Прстен Накит САД Големина 7,8,9,10,11,12,13 Тежина : 16g / pc, Материјал : 316 L не ' Рѓосувачки Челик Боја : Како на сликата покаже Повод : ангажирање / годишнината / партија / подарокЈас f, не можете да знаете вашата големина , ве молиме погледнете ја оваа слика ~~Мерка вашиот прст како овие чекор : ПЛАЌАЊЕ Ние прифаќаме сите плаќање преку Зачувам,Кредитна картичка,T / T,Western Union, итн се ОК ПРЕВОЗОТ Обработка На Време : Обработка на време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус...

НОВО Сребро 925 Леопард Прстен Машки Прстен Гроздобер Тајланд Сребро Леопард Човек Прстен Животински Отпадоци Прстен

DEN 2184.00 2400.00-9 %

САД Големина 5 5.5 6 7 7 7.5 7 3 / 4 8 8.5 9 9.5 10 10 1 / 4 10.5 11 11.5 12 12.5 13 Дијаметар(mm) 16 16.1 17 17 17 18 18 18.2 19 19 19 20 20.02 20.3 21 21.08 21.5 21.9 22.3 Дебелина (mm) 49 50.3 52 53 55 56 56.7 57 59 60 61 62 63 63.8 65 66 67.8 68.9 70НОВО Сребро 925 Леопард Прстен Машки Прстен Гроздобер Тајланд Сребро Леопард Човек Прстен Животински Отпадоци ПрстенТежината е 11.3 g.Ширина : 15 MM

Leige Накит Blue Sapphire Прстен Годишнината Прстен Септември Birthstone Овална Намали Сина Скапоцен Камен 925 Фунта Сребрена Свадба Поставува

DEN 3254.00 5424.00-40 %

Бренд : Leige Накит Главен Камен : Лабораторија Sapphire Акцент Камења : CZ Камен Големина : 6*8 mm Метал : sterling silver Главниот Камен Тежина : 1.75 carats Печат : s925 Камен Намалување на : Овална Намали Позлатен : родиум Прилагодено : достапно Време на Испорака : 6~13 денаИспорака1...

Leige Накит Природни Smoky Кварц Прстен Коктел Партија Прстен Перница Намали Браун Скапоцен Камен Солидна 925 Sterling Silver Solitaire Прстен

DEN 2304.00 3840.00-40 %

Бренд : Leige Накит Главен Камен : Природни Smoky Кварц Акцент Камења : Ниту еден Камен Големина : 7*7 mm Метал : sterling silver Главниот Камен Тежина : 1.5 carats Печат : s925 Камен Намалување на : Перница Намали Позлатен : родиум Прилагодено : достапно Време на Испорака : 6~13 денаИспорака1...

Кул Гроздобер Панк Прстен за Жените Персоналните Антички Златна Боја Ноктот Прстен Мода Евтини Прст Прибор трговија на Големо

DEN 76.00 95.52-20 %

Кул Гроздобер Панк Прстен за Жените Персоналните Антички Златна Боја Ноктот Прстен Мода Евтини Прст Прибор трговија на Големо е неодамна дизајн, носат Shijie мода накит за да бидат убави жени.Тема : ( Кул Гроздобер Панк Прстен за Жените Персоналните Антички Златна Боја Ноктот Прстен Мода Евтини Прст Прибор трговија на Големо )* Сите производот да се доведе, nickle, cadminum слободни* Синџирот е доволно силна да се носат* На lenght и големина одговара за повеќето луѓе* Цената е доволно добро за луѓето кои сакаат да се добие* Носете го со себе за подарокДетали Фотографии : р oduct Име : Кул Гроздобер Панк Прстен за Жените Персоналните Антички Златна Боја Ноктот Прстен Мода Евтини Прст Прибор трговија на ГолемоГлавен Материјал : Зависи од дизајни,челик материјал може да биде цинк, алуминиум, железо, месинг.И камен може да се стакло, смоли, пластични, акрилик,природата камен и така натаму...

Брилијантен Зелена Кубни циркони Околу Бели Камења 925 Sterling Silver Jewelrys Solitaire Прстени НАС Големина 6 7 8 9 S1480

DEN 379.00 621.60-39 %

Контакт Со Нас На : Ако имате било какви прашања , ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате во "порака", бидејќи живееме во различни временски зони, па можеби и јас ќе ви возврати подоцна,но мора во рок од 24 часа.Топло Совети : Почитувани купувачот,Ако чекам доволно време, но не го примените вашиот производ, ве молиме известете ме и јас ќе бидам среќен да ви помогне!Ако не ви се допаѓа производот кога ќе го примени тоа,ве молиме контактирајте ме во првиот,и немојте да се отвори случај и остави лош повратни информации!!!Превозот : Тоа ќе капи за 3045 дена на адресата која ја оставам во Aliexpress,можете да ме контактирате ако не го добијат производот по истекот на овој рок,и се чувствуваат слободни да се задржи во допир со мене во секое време.Ние го цениме вашето разбирање и трпение!Плаќање : Ние го прифаќаме Само кредитни картички, како што се Visa или Mastercard, ве молиме да ја полните вашата сметка пред да изработка на плаќање, е многу побезбедно и побрзо.

Имплицитни Овална Зелена Кубни циркони Околу Бели Камења 925 Sterling Silver Jewelrys Solitaire Прстени НАС Големина 6 7 8 9 S1644

DEN 760.00 1245.60-39 %

Контакт Со Нас На : Ако имате било какви прашања , ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате во "порака", бидејќи живееме во различни временски зони, па можеби и јас ќе ви возврати подоцна,но мора во рок од 24 часа.Топло Совети : Почитувани купувачот,Ако чекам доволно време, но не го примените вашиот производ, ве молиме известете ме и јас ќе бидам среќен да ви помогне!Ако не ви се допаѓа производот кога ќе го примени тоа,ве молиме контактирајте ме во првиот,и немојте да се отвори случај и остави лош повратни информации!!!Превозот : Тоа ќе капи за 3045 дена на адресата која ја оставам во Aliexpress,можете да ме контактирате ако не го добијат производот по истекот на овој рок,и се чувствуваат слободни да се задржи во допир со мене во секое време.Ние го цениме вашето разбирање и трпение!Плаќање : Ние го прифаќаме Само кредитни картички, како што се Visa или Mastercard, ве молиме да ја полните вашата сметка пред да изработка на плаќање, е многу побезбедно и побрзо.

CHENGXUN 925 Сребрен Хип Хоп Мода Отворен Бесконечен Крстот Јазол 3D Геометриски Прстени Гроздобер Класичен Накит

DEN 124.32

Над $200 може да се добие бесплатен превозот од DHL, или ЕМС.Директни фабрика цена, исклучителен квалитет, модерен стил Нашата продавница ПРИНЦИП : нека сите купувачи во нашата продавница имаат прекрасно шопинг искуство, ако не сте задоволни со нашата точка кога ќе се примени во рок од 3 дена, ние вети реконструкција или повторно да ја прати до вас, ви благодаримеНакит сет : Алка, Ѓердан и ПрстенМал Подарок : Ако навистина ви се допаѓа нашата продавница објектот, ве молиме да се соберат нашата продавница, и кликнете нашата продавница "Следбеници", а потоа оставете масажа за мене, кои вклучуваат сликата на следбеници, тоа ќе пакет мал подарок со вашиот објект заедно, ве молиме имајте на ум дека ние треба доверба едни за други, и ние не им следбеници во кратко времеПовеќе квантитет повеќе попуст1)ве Молиме контактирајте не преку порака,email или трговија менаџер, ако имате било какви други барања, и немојте да ја напушти negtive(12 ѕвезди) или netural коментари (3 ѕвезди) пред да контактирате со нас...

Leige Накит Morganite Ангажман Прстен Природна Розова Morganite Прстен Овална Намали Розова Скапоцен Камен 925 Фунта Сребрена Свадба Поставува Прстени

DEN 9648.00 16080.00-40 %

Бренд : Leige Накит Главен Камен : Природни Morganite Акцент Камења : CZ Камен Големина : 6*8 mm Метал : sterling silver Главниот Камен Тежина : 1.13 carats Печат : s925 Камен Намалување на : Овална Намали Позлатен : родиум Прилагодено : достапно Време на Испорака : 6~13 денаИспорака1...

Беспрекорна Светло Сина Кубни Циркони 925 Sterling Silver Жените Партија Накит Solitaire Прстени НАС Големина 6 7 8 9 S1579

DEN 496.00 813.60-39 %

Контакт Со Нас На : Ако имате било какви прашања , ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате во "порака", бидејќи живееме во различни временски зони, па можеби и јас ќе ви возврати подоцна,но мора во рок од 24 часа.Топло Совети : Почитувани купувачот,Ако чекам доволно време, но не го примените вашиот производ, ве молиме известете ме и јас ќе бидам среќен да ви помогне!Ако не ви се допаѓа производот кога ќе го примени тоа,ве молиме контактирајте ме во првиот,и немојте да се отвори случај и остави лош повратни информации!!!Превозот : Тоа ќе капи за 3045 дена на адресата која ја оставам во Aliexpress,можете да ме контактирате ако не го добијат производот по истекот на овој рок,и се чувствуваат слободни да се задржи во допир со мене во секое време.Ние го цениме вашето разбирање и трпение!Плаќање : Ние го прифаќаме Само кредитни картички, како што се Visa или Mastercard, ве молиме да ја полните вашата сметка пред да изработка на плаќање, е многу побезбедно и побрзо.

100Pcs Расположение Температура Промена Емоции Чувство Боја Променливо Расположение Прстени Многу за Мажи Жени Накит најголемиот Дел DropShipping LR4026

DEN 1344.00 1919.04-30 %

Види мојата продавница страница, ќе има изненадувања Верувај миСостојба : Сосема Нов Тип : Легури ПрстениГолемина на : НИ ГОЛЕМИНА 610# Количина : 100pcs / Boxs Вклучуваат приказ кутија...

Leige Накит Природна Розова Morganite Прстен Ангажман Прстен Смарагд Намали Розова Скапоцен Камен 925 Фунта Сребрен Прстен Романтични Подароци

DEN 9850.00 16416.00-40 %

Бренд : Leige Накит Главен Камен : Природни Morganite Акцент Камења : Природна, Бела Топаз Камен Големина : 6*8 mm Метал : sterling silver Главниот Камен Тежина : 1.48 carats Печат : s925 Камен Намалување на : Смарагд Намали Позлатен : родиум Прилагодено : достапно Време на Испорака : 6~13 денаИспорака1...

Leige Накит Morganite Ангажман Прстен Природна Розова Morganite Прстен Marquise Намали Розова скапоцен камен 925 Фунта Сребрен Прстен за Неа

DEN 8640.00 14400.00-40 %

Бренд : Leige Накит Главен Камен : Природни Morganite Акцент Камења : CZ Камен Големина : 5*10 mm Метал : sterling silver Главниот Камен Тежина : 0.82 carats Печат : s925 Камен Намалување на : Marquise Намали Позлатен : родиум Прилагодено : достапно Време на Испорака : 6~13 денаИспорака1...

Фантастични Овална Зелена Маслиново Peridot Multigems Камења 925 Sterling Silver Jewelrys Solitaire Прстени НАС Големина 6 7 8 9 S1397

DEN 262.00 429.60-39 %

Контакт Со Нас На : Ако имате било какви прашања , ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате во "порака", бидејќи живееме во различни временски зони, па можеби и јас ќе ви возврати подоцна,но мора во рок од 24 часа.Топло Совети : Почитувани купувачот,Ако чекам доволно време, но не го примените вашиот производ, ве молиме известете ме и јас ќе бидам среќен да ви помогне!Ако не ви се допаѓа производот кога ќе го примени тоа,ве молиме контактирајте ме во првиот,и немојте да се отвори случај и остави лош повратни информации!!!Превозот : Тоа ќе капи за 3045 дена на адресата која ја оставам во Aliexpress,можете да ме контактирате ако не го добијат производот по истекот на овој рок,и се чувствуваат слободни да се задржи во допир со мене во секое време.Ние го цениме вашето разбирање и трпение!Плаќање : Ние го прифаќаме Само кредитни картички, како што се Visa или Mastercard, ве молиме да ја полните вашата сметка пред да изработка на плаќање, е многу побезбедно и побрзо.

Resplendent Овална Зелена Кубни циркони Камења 925 Sterling Silver Jewelrys Solitaire Прстени НАС Големина 6 7 8 9 S1450

DEN 613.00 1005.60-39 %

Контакт Со Нас На : Ако имате било какви прашања , ве молиме да се чувствуваат слободни да ме контактирате во "порака", бидејќи живееме во различни временски зони, па можеби и јас ќе ви возврати подоцна,но мора во рок од 24 часа.Топло Совети : Почитувани купувачот,Ако чекам доволно време, но не го примените вашиот производ, ве молиме известете ме и јас ќе бидам среќен да ви помогне!Ако не ви се допаѓа производот кога ќе го примени тоа,ве молиме контактирајте ме во првиот,и немојте да се отвори случај и остави лош повратни информации!!!Превозот : Тоа ќе капи за 3045 дена на адресата која ја оставам во Aliexpress,можете да ме контактирате ако не го добијат производот по истекот на овој рок,и се чувствуваат слободни да се задржи во допир со мене во секое време.Ние го цениме вашето разбирање и трпение!Плаќање : Ние го прифаќаме Само кредитни картички, како што се Visa или Mastercard, ве молиме да ја полните вашата сметка пред да изработка на плаќање, е многу побезбедно и побрзо.

50Pcs EcooLin Моден Бренд Природни Школки Abalone Школка 316L не ' Рѓосувачки Челик Прстени За Жените Накит Многу Големо LR4029

DEN 1276.00 1823.04-30 %

Види мојата продавница страница, ќе има изненадувања Верувај миСостојба : Сосема Нов Тип На : Нерѓосувачки Челик ПрстениГолемина на : НИ ГОЛЕМИНА 711# Количина : 50pcs / многу Материјал : S tainless Челик со Висок квалитет Мазна, сјајна Забелешка : Ѕвони само, на екранот подлога и кутијата се исклучениМожете да одат на мојата продавница, постојат повеќе убави накит.Можете да одат на мојата продавница, постојат повеќе убави накит...