• Ново
Поголема ѕвезда AC220V,23W јавна безбедност sentry кутија голема ротирање на возилото,светкави светилник,итен светилка,монтажа со завртки

Поголема ѕвезда AC220V,23W јавна безбедност sentry кутија голема ротирање на возилото,светкави светилник,итен светилка,монтажа со завртки

DEN 3839.04

Износот
Во форма достапна за нарачката


Опис :
AC220 V,23 W ротирање на возилото
1. халоген светилка
2. PC материјал
3. Магнетни/Нишка Инсталирате Тип
4. Напон : AC220
5. Моќност : 23 W
6. Боја : Сина/Red/Amber,кога ќе се потврди нарачка, ве молиме да ми кажете боја и напон.
7. еден години или 5000hours налог.
Пакување
1,Пакување со извоз стандард картон.
2,1 Set/1 Package.
Плаќање
1, ве Молиме,Плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.
Испорака
1,ве молиме дај ни вашиот јасно адреса и тел.Тоа е многу важно за пост.
2,Обично Кина, воздухот парцела пошта е 10-15days пристигне до дестинацијата.
EMS изразат испорака трае 5-10 работни дена accroding на нето-ЕМС услуга на земјата.
DHL express превозот трае околу 3 - 5 работни дена.
3,Ние не сме одговорни за било несреќи, одложувања или други прашања кои се во надлежност на превозот услуга.
4,Со цел да се обезбеди можете да ја примите вашата стока колку што е можно побрзо и да се намали тарифа на увозот, ние ќе го пријават како "бизнис примерок" со помала вредност. Ова пониска цена не се одразуваат на вкупната цена на вашата платена или пазарната вредност на производот и може да не важат за земји со различни тарифни правила. Било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
Гаранција
1,ги обезбедуваат 1 година гаранција. Ако објектот е дефектен, ве молиме да не известите во рок од 3 работни дена од денот на испорака.
2, Сите предмети мора да бидат вратени во нивната оригинална состојба, со цел да се квалификува за враќање на парите или замена на стоката.
Предмети вратени по 7 работни дена од денот на испорака се само прифатливи за поправка.
Купувачот е одговорен за сите трошоците за превозот.
Повратни информации
1,ве Молиме контактирајте со нас пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе работиме со вас да ги реши сите проблеми.
Многу ви благодариме за поддршката!!! Се надевам дека сте задоволни за нашите услуги! Се надеваме дека имаат долгорочен и пријателски бизнис соработка.

Особините

Емитуваат Боја:
сино, црвено, бело, жолто
Бренд Име:
Поголема ѕвезда
Тип На Објект:
Strobe Светлина
Температура На Боја:
6000K
Wattage:
23W
Објектот Тежина:
1.3Kg
За Возило Брендови/Модел:
Универзална
Место на Потекло:
Жеџијанг, Кина (Копно)
Леќа:
Вклучени
Година:
2017
Автомобил модел:
Универзална
Извор На Светлина:
халоген
Тип На Објект:
На Возилото
Напон:
AC220V

Купувачите избираат и

AutoEC автомобил led ba15s p21W 64 smd 1206 доведоа Автомобил авто Задните светлина, крушка светилка БЕЛА Бесплатен превозот 50pcs/многу LF60

1156 BA15 S 64 SMD 1206 Пак Сигнал ДОВЕДОА Автомобил Автоматски Светла белаПриклучок : 1156 1206LED светла Боја : БелаSMD Количина : 64 SMDГолемина : 40.11 mm X 19.25 mmНиска енергија не зап вашиот напојувањеПобрзо вклучување / исклучување време на одговорЕдноставно да одговарасамо како нормален сијалицаАпликација за "автомобил led p21 W 64 led диоди smd 64 smds 25 ba15s 1156 Задните светлина, крушка светилка БЕЛА"50pcs 1156 1206 64 SMD автомобил пак светлинаLed БазаСоодветни ЗаT5Внатрешни работи светлина, табла светлата страна светлина, и индикатор светлинаT10Индикатор за светло, вратата светлина, од страна на маркерот светлина, да се претвори сигнал светлина, агол, светлина и паркинг светлинаT15Пак сигнал светлина, опашка светлина, копија светлина, кочница светлина, обратна светлина, задни светла и паркинг светлинаT20(7440)Опашката светлина, обратна светлина,стоп светло, копија светлина и да се сврти сигнал светлинаT20(7443)Опашката светлина, обратна светлина,стоп светло, копија светлина и да се сврти јачина на светлината ( 2 светла )1156Опашката светлина, кочница светлина, да се претвори сигнал светлина,агол, светлина, од страна на маркерот светлина и паркинг светлина1157Кочница светлина, стоп светло, опашка светлина, да се претвори сигнал светлина, паркинг светлина и бекап на светлината ( 2 светла )BA9 SИндикатор за светло, внатрешни работи светлина, обратна светлина.и пак сигнал светлина3156Опашката светлина, обратна светлина и да се сврти светлина3157Стоп светло, кочница светлина и да се сврти светлина ( возење светилка+кочница светлина, возење светилка+пак јачина на светлина)Festoon / КуполаPate број светлина, читање светлина и таванот светлинаH1 / H3 / H4 / H7 / H11 / 9005 / 9006Правец на ветер : светлинаВе молиме проверете led светло база тип на вашето возило да се потврди ако светилки ќе одговара на тоа.

DEN 3456.00 3840.00

18-SMD LED Број Табличка Светлина Модул за Опел Опел Astra J Sports Tourer Имот / Zafira Tourer C

Карактеристики Дизајнирани за надградба на ОЕМ жолтеникаво табличка светлина Ниска потрошувачка на Висока лумен излез 18СМД висока моќност ПРЕДВОДЕНА за максимална видливост Со дополнителни оптоварување отпорници за да се избегне OBC грешка, Без дополнителен прибор потребна Едноставна инсталација Компатибилност ЛистаГенерално, погодна за "Опел" / Vauxhall модели : ве Молиме да користите оваа Компатибилност Листа на повикување само ...

DEN 595.20

Слободен Испорака 2 парчиња 1156 BA15S BA15D КОЧАН LED 11W Висока Моќност P21W Автомобил Пак Сигнал Опашка Кочница Светла Супер Светла Бела Светилки

Слободен Испорака 2 парчиња 1156 BA15 S BA15 D КОЧАН LED 11 W Висока Моќност P21 W Автомобил Пак Сигнал Опашка Кочница Светла Супер Светла Бела Светилки1156 BA15 S 7528 2057 2357 11 W Опашка / Кочница / Стоп LED Светло Обратна СијалицаОписи : 100% сосема новLED Стил : Висока Моќност LED(bultво чип)Долготрајни работни животи,30,00050,000 часаНиска потрошувачка на енергија,ги зачувате вашите напојувањеВисок светлостЛесно да се инсталира,само plug & playПостојан струјаПогоден за паркинг светла,предни или задни пак сигнал светла,направете резервна копија од обратна светлаСпецификации : Работен Напон : DC 12 VМоќност : 11 WОсветлување На Аголот : 360 СтепениЖивотен век : >50,000 часаМатеријал : АлуминиумКрстот Референца : 1156 BAU15 S = 1156 BAU15 S 1073 1093 1129 1141 1159 1259 1459 1619 1651 1680 5007 5008 7506 7527 (Единствен) (За Референца Само)Примена : Опашка Светлина, Стоп Светло, Кочница на Светлината, исто Така Одлична замена за Возврат Јачина на Светлина (треба Оптоварување Отпорник)Слика на 1156 висока моќност ledПакетот Вклучува : 2 парчиња 11w led светлоWhatsapp : 008618676603180Skype : kama.huangПред потпишувањето на пакет, ве молиме проверете за да бидете сигурни дека производот не е оштетени за време на транспортот и дали производот е во тоа...

DEN 1277.76

T10 Силикони W5W 6 SMD CANBUS 5050 Автомобил Царинење Светла Led DC12V 6 led Водоотпорен Супер-светли LED Светло 300pcs/многу

Led type : T10 6 SMDРаботен Напон : 12 VБаза : T10Работен век : повеќе од 50000 часаСе користи за BMW, Audi, Бенц и дрWideusage : паркинг крушка,задни светла,мапата осветлување, чекор осветлување, багажникот светло, табличка светлина и слично.Боја : бела, мраз сина, црвена, жолта, синаСветли бели LED светло, и лесно да се инсталира и да ги отстраните.Дава автомобил зад екстра предупредување кога сте за да се запирање, копија или вртење за да ги заштити патниците и автомобили од непотребни пречки така дава убав изглед на сите возило.Идеална замена LED светилки за вашиот Пак Сигнал Светлина, Агол, Светлина, Стоп Светло, Паркинг Светлина, Опашка Светлина и Копија Светла, итн.t10 6smd доведоа автомобил внатрешни работи светлината led автомобил внатрешни работи светилки Внатрешни Светла300x T10 6 SMD Автомобил Светлина.Led БазаСоодветни ЗаT5Внатрешни работи светлина, табла светлата страна светлина, и индикатор светлинаT10Индикатор за светло, вратата светлина, од страна на маркерот светлина, да се претвори сигнал светлина, агол, светлина и паркинг светлинаT15Пак сигнал светлина, опашка светлина, копија светлина, кочница светлина, обратна светлина, задни светла и паркинг светлинаT20(7440)Опашката светлина, обратна светлина,стоп светло, копија светлина и да се сврти сигнал светлинаT20(7443)Опашката светлина, обратна светлина,стоп светло, копија светлина и да се сврти јачина на светлината ( 2 светла )1156Опашката светлина, кочница светлина, да се претвори сигнал светлина,агол, светлина, од страна на маркерот светлина и паркинг светлина1157Кочница светлина, стоп светло, опашка светлина, да се претвори сигнал светлина, паркинг светлина и бекап на светлината ( 2 светла )BA9 SИндикатор за светло, внатрешни работи светлина, обратна светлина.и пак сигнал светлина3156Опашката светлина, обратна светлина и да се сврти светлина3157Стоп светло, кочница светлина и да се сврти светлина ( возење светилка+кочница светлина, возење светилка+пак јачина на светлина)Festoon / КуполаPate број светлина, читање светлина и таванот светлинаH1 / H3 / H4 / H7 / H11 / 9005 / 9006Правец на ветер : светлинаВе молиме проверете led светло база тип на вашето возило да се потврди ако светилки ќе одговара на тоа.

DEN 5829.00 6336.00

За KIA Forte,Forte Koup,Forte5 Одлична Ultrabright 1157 BAY15D Dual-Боја Switchback LED светилки drl Паркинг+ пак Сигнал светлина

За KIA Forte,Forte Koup,Forte5 Одлична Ultrabright 1157 BAY15 D DualБоја Switchback LED светилки drl Паркинг+ пак Сигнал светлина Карактеристики : Brand NEW LED Осветлување Технологија! Посебни IC builtin за одложување на ОСЛ (ЖолтаOFF) функција Тип : 12 W 1157 / BAY15 D LED Сијалица Боја на располагање : бела+златно жолта Штекер (Полнач) : 1157 / BAY15 D LED Type : 5730 SMD Led диоди : 12 W / ЕЕЗ, Висока Моќност Работен напон : 12 VDC Осветленост : 1000 LM Крстот Референца : 1157 BAY15 D=1016, 1034, 1154, 2057, 2397, 2357, 3497, 7528 Апликации : Опашка светла, Пак сигнал светлина, Агол, светлина, Стоп светло, Паркинг светлина, Страна маркер и Копија светла за штедење енергија, Едноставно одговара на Висок квалитет на супер светло; Долг Живот До 50.000 Часа : Лесна инсталација, само plug & play Заштеда на Енергија : Користење на висока осветленост LED извор на светлина, која може да заштедите енергија 70% од конвенционалните натриум и меркур светилки...

DEN 944.64

GEETANS 4PCS/Set 33 LED Стрелка Панели Автомобил rearview Страна Огледало Пак Јачина на светилка Индикатор Последователни 5 бои Блиц Светлина AJ

GEETANS 4 PCS / Set 33 LED Стрелка Панели Автомобил rearview Страна Огледало Пак Јачина на светилка Индикатор Последователни 5 бои Блиц СветлинаСосема нов и висок квалитет.Универзална одговара за 12 V автомобили, камиони, мотоцикли и скутери.Може да се користи како претворање на светлината, индикатор за светло, кочница на светлина итн.Ефикасно предупредување укажува на правецот на возилото се движи.LED светлата се синхрони да вртење сигнал.Соодветна LED светло интензитетот нема да влијае врз возачот визија.Лесно да се инсталира.Работен напон : DC 12 V.LED количина (секој) : 33 SMD ledОблик : стрелка.Светла боја : жолта, сина, црвена, бела,зеленаКоличина : 2pair.Големина : 6cm * 7cmПакет Се Вклучени : 4 PCS 33led светлинаПАКУВАЊЕНапомена : Секој од нашите производи се спакувани во OPP вреќа првично.ПРЕВОЗОТ И ИСПОРАКАНие обезбедуваме бесплатен превозот со сите видови на превозот метод, како пост воздух mail, DHL, Aramex, Fed Ex, EMS и така натаму, зависи од земјата на дестинација и цел износ, Ако сакате да го одредите за испорака метод, ве молиме да обрнете превозот цена, Подолу е проценка испорака брзина за вашиот референца,Ви Благодариме!Превозот НачинПроценето Време на Испорака за Следење на Вебсајтот на Превозот Начин Проценува Време на Испорака за Следење на вебСајт Пост Воздух Mail 15~60 Дена 17track.net DHL Express 3~10 Дена dhl.com Epacket 7~20 Дена ЕМС Изразуваат 5~15 Дена 17track.net Ali Express Стандард Превозот 16~60 Дена global.cainiao.com СФ Изразуваат 5~20 Дена www.sfexpress.com Posi Финска Економија 15~60 Дена Fedex Експрес 5~15 Дена fedex.com EMS 15~45 Дена hongkongpost.hk Продавачот за Испорака Метод 15~60 Дена global.cainiao.com ПРОЗОРЦИ 5~15 Дена aramex.com♦Над испорака брзина само за референца, зафатен сезона, лошите временски услови може да предизвика одложување.♦Пост воздух mail на ИсточноEruopean земји, Јужна Америка земји може да потрае подолго од 60 дена.♦Exress обично има сопствени даночни прашања, во тој случај, ве молиме да соработува обичај да плаќаат данок.ВРАЌАЊЕ ИЛИ НАДОМЕСТОККОНТАКТИРАЈТЕ СО НАСОнлајн Време : Понеделник ~ СаботаЊујорк Време : 19 : 30 ~ 04 : 30Пекинг Време : 08 : 30 ~ 17 : 30Лондон Time : 00 : 30 ~ 09 : 30Москва Time : 03 : 30 ~12 : 30Brasilia Time : 21 : 30 ~ 06 : 30Линија : +8613828853846Whats App : +8613828853846Skype ID : led диодикомпонентиWhatschat : 13828853846facebook : 13828853846VK ID : GEETANS

DEN 561.00 623.52

Црвена Сина 240 LED Итен Ризик Предупредување LED Мини Бар Strobe Светлина w/ Магнетна База За Форд фолксваген опел пежо мицубиши џип

Црвена Сина 240 LED Итен Ризик Предупредување LED Мини Бар Strobe Светлина w / Магнетна База За Форд "фолксваген ""опел" пежо мицубиши џип Карактеристики : Инсталација : Plug ова во вашиот 12 V запалка приклучок и со magnetized дното место на било кој надворешен метал Панел Димензии : 12" ( широк ) x 6.2" ( deep ) x 2.8" ( висина ) / Кабел должина : ~7 FT / Број на LED : 240 / животниот век : 30000 часа Со само едно копче за да се префрлате помеѓу 7 режими, одлично за тајна или да се користи кога е потребно Лесно да се инсталира, Монтирани со магнети до врвот, и приклучок во 12 V запалка приклучок...

DEN 1689.00 1919.52

FEELDO 50Pcs Бела Авто LED Светилки 31mm 36mm 39mm 41mm 16SMD 1210 3528 16LED Чип Festoon Купола Мапата Товар Автомобил LED Светло FD-1216

Придобивки : долготрајни Ниска енергија не зап вашиот напојување Побрзо вклучување / исклучување на времето за одговор Уникатна живописни бои Едноставни за да ги собере Спецификации : ЛЕР по сијалица : 16 Сијалица Модел : 3528 LED боја : бела Напон : DC 12 V Фитинг : festoon Димензии : 31mm 36mm 39mm 41mm Овие светилки се замени за употреба во вашето возило : Вратата светла Над главата светла Ракавица кутија светлина, светлата за Читање Подигање светла Лиценца / број плоча светла

DEN 836.00 995.52

240 Сини LED & White Итен Ризик Предупредување LED Мини бар Strobe Светлина w/ Магнетна База За Џип Фолксваген голф kia lada опел хонда

240 Сини LED & White Итен Ризик Предупредување LED Мини бар Strobe Светлина w / Магнетна База За Џип "Фолксваген" голф kia lada "опел" хонда Карактеристики : Инсталација : Plug ова во вашиот 12 V запалка приклучок и со magnetized дното место на било кој надворешен метал Панел Димензии : 12" ( широк ) x 6.2" ( deep ) x 2.8" ( висина ) / Кабел должина : ~7 FT / Број на LED : 240 / животниот век : 30000 часа Со само едно копче за да се префрлате помеѓу 7 режими, одлично за тајна или да се користи кога е потребно Лесно да се инсталира, Монтирани со магнети до врвот, и приклучок во 12 V запалка приклучок...

DEN 1689.00 1919.52

За Toyota Auris 2014 RAV4 XA40 2013~2015 Автомобил стил, Нема Грешка Бела LED задни број плоча светлина авто светилка Без Грешка

За Toyota Auris 2014 RAV4 XA40 2013~2015 Автомобил стил, Нема Грешка Бела LED задни број плоча светлина авто светилка Без ГрешкаAnswer : ___________________________ Note : 1...

DEN 530.00 662.40

2 x 36mm Грешка Лиценца Број Плоча Светлината LED Светилки C5W За FIAT сиена ја Викенд

Fitment : C5 W Напон : DC 12 V Боја : бела Led број на секоја сијалица : 3 led диоди Led type : 5050smd Големина : 36mm (L) х 13mm (W) Компатибилен со Сите автомобил , CanbБЕСПЛАТНО , Без Грешка...

DEN 193.00 379.20

WLJH 6x Canbus Автомобил T10 LED W5W Внатрешни работи Светлина за BMW E90 E91 E92 E87 E81 E82 E70 E71 E72 E84 F10 F11 F07 F06 F13 F01 F02 F25

6x CanbАвтомобил T10 LED W5 W Внатрешни работи Светлина за BMW E90 E91 E92 E87 E81 E82 E70 E71 E72 E84 F10 F11 F07 F06 F13 F01 F02 F25 F26Не се Купи Евтини Оние! Се Добие Тоа Право За Прв Пат!Горда да ви Донесе Најновата Надградба на Висок Квалитет T10 LED ....

DEN 403.00 474.24

1pc 24V 6 SMD LED приколка индикатор камион страна маркер царинење светла Светла Предни Задни надворешни Светла

Карактеристики : Висок квалитет, ниска потрошувачка на енергијаЛесно да се инсталира, долготраен и издржливВодоотпорен, сигурен и безбеденОдговара за повеќето Возила / Камиони / Приколки / Камиони, ве молиме бидете сигурни дека големината пред купување.Овие може да се користи за страна маркер светла, задните светла, итн.Спецификации : Материјал : ABSГолемина : 9.5 x 2 x 0,8 cmДупки spacer : 8.3 cmДоведе кабел должина : околу 28 смСветла боја : бела, црвена, жолта, сина, зеленаLED количина : 6 x емитуваат светлина диодиНапон : DC 24 VПогоден за повеќето на автобуси, камиони, приколки, и камиониПакет Содржина : 1 x Страна Маркер Светлина2 x Завртки'

DEN 85.92

2x T15 W16W LED CANBUS 2835 Чип Висока Моќност Копија Обратна Светлина за ФОЛКСВАГЕН Tiguan Sharan Scirocco Шкода Врвен Автомобил Извор на Светлина

2x T15 W16 W LED CANBЧип Висока Моќност Копија Обратна Светлина за "ФОЛКСВАГЕН" Tiguan Sharan Scirocco "Шкода" Врвен Автомобил Извор на Светлина Опис : Напон : DC9 V24 V, која е погодна за различни типови на возила Грло : T15,w16w LED Извор : 2835 најновите мушка LED Кол : 15pcs Висока Лумен : 800 LM Боја : бела(6500k) Големина : 41mm*14mm*8мм Само plug & play Користи за обратна светла Canbгрешка слободни Доаѓаат со вграденво CANBоптоварување отпорници за да се избегне OBC код за грешкаПакет : 2pc T15 светилки Забелешка : ве Молиме потврдете го вашиот приклучок пред цел.Fitment : 906 579 901 904 908 909 912 914 915 916 917 918 920 921 922 923 926 927 928 939,W16 W,T15,итн

DEN 273.00 287.52

3157 ПРЕДВОДЕНА од Автомобилот Пред Задните Пак Siganal Светилки Извор Светла 15SMD 3000K Жолти Светла LED Автомобили Светилки трговија на Големо

ПРОИЗВОД PRAMETERТочка Бр.Ек 006AСпецификација3157 15 SMD 2835НапонDC 10 V36 VМоќност7.5 WЛумен280 LMТемпература На Боја6000 KБојаЖолтаЖивот Време30000 часаПоларитетотНеполаритетотПакување1pcs

DEN 299.00 403.20

2x 1156 BA15S Lumileds Чипови P21w LED Бел Автомобил Магла Главата Сијалица Авто Светилка Возила се Претвори Сигнал Опашка Кочница Светла Автомобил Светла Извор

2x Висока Моќност S25 1156 800 LM 6500 K P21 W BA15 S LED Сијалица Авто Паркинг Назад Нагоре Сопирачка Магла Обратна Светла Светилки Автомобил Извор на Светлина Спецификации : LED По Сијалица : 6 LEDТемпература на бојата : 6500 K БелаТеоретски Моќност : 80 WВистинската Моќ : 8 WОсветленост : 800 ЛУМЕНЖивотен циклус : 100000Напон : DC 1224 VЗрак Агол : 320°Тело Материјал : АЛУМИНИУМБаза Материјал : ПЛАСТИКАИнсталација : PLUG & PLAY Белешка Ако сте со користење на овие LED светилки за да го замените Пак Сигнал blinker светлина, Опашка кочница Стоп светло, Паркинг / Дење Работи Светлина светилки drl или Копија Обратна светлина; во зависност од вашето возило електрично коло, можеби ќе треба да додадете еден пар на оптоварување отпорници за да се спречи хипер / грешка трепка или дефект проблем...

DEN 708.00 943.68

За Chevrolet Кобалт Колорадо Corvette Изразат Тахо Одлична 3157 Dual-Боја LED светилки drl Паркинг+пред се Претвори Сигнал светлина

Одлична 3157 DualБоја LED светилки drl Паркинг+пред се Претвори Сигнал светлина За Chevrolet Кобалт Колорадо Corvette Изразат Тахо Карактеристики : Brand NEW LED Осветлување Технологија! Посебни IC builtin за одложување на ОСЛ (ЖолтаOFF) функција Тип : 12 W 3157 LED Сијалица Боја на располагање : бела+златно жолта Штекер (Полнач) : 3157 LED Type : 5730 SMD Led диоди : 12 W / ЕЕЗ, Висока Моќност Работен напон : 12 VDC Осветленост : 1000 LM Крстот Референца : 3157=3157 A 3155 3157 NA 3357 3457 3457 A 4157 Апликации : Mrake светлина, Паркинг светла, Багажникот светло, Маркер светлина штедење енергија, Едноставно одговара на Висок квалитет на супер светло; Долг Живот До 50.000 Часа : Лесна инсталација, само plug & play Заштеда на Енергија : Користење на висока осветленост LED извор на светлина, која може да заштедите енергија 70% од конвенционалните натриум и меркур светилки...

DEN 944.64

AutoEC 2x 1156 1157 BA15S BAY15D 48 LED 3014 SMD Автомобил Пак Сигнал Светлина DC 12v LF75

драги ценети клиенти, ако треба 7443 приклучок, ве молиме оставете порака во ред да се напомене нас, ви благодариме! Светла боја : бела Приклучок Тип : 1156 / BA15 S SMD Тип : 3014 LED Кол : 48 компјутери Боја Температура : 55006000 К Сијалица напон : DC 12 V Животен Век : Повеќе од 10000 часа Апликација : Претворање / Назад до Сигнал на Светлината Апликација за " 1156 1157 BA15 S BAY15 D BAU15 S 48 LED SMD3014 5500 LM За BMW 1 3 4 Серија X3 Х5 Автомобилот се Претвори Сигнал Светлина 12 V 24 V '100% сосема нов и висок квалитет...

DEN 441.00 479.52

1Pcs T6 3-SMD 5050 Бела LED Светилки За во Автомобил Сонцето Стакло Суета Огледало Осигурач Lights 1

Опис : Висок квалитет и суперсветли LED светилки Лесен за употреба, ниска потрошувачка на енергија Најчесто се користи за внатрешни светла за да го замени стариот festoon Дизајниран со флексибилни и издржливи лента Без одлагање во осветлување, многу побезбедно, спречување на задниот крај судир опасност Едноставен за инсталација и чиста Функционална и издржливи Усвојување на голем и стабилен чип Миг, мазна и висока осветленост Лесно да се наведнуваат облик како ви се допаѓаСпецификации : T6 5050 SMD LED Festoon Купола светла Боја : Чиста бела Лумен : 160 LM Напон : 12 V / AC Боја температура : 28003500 K Живот траен 50.000 часа Големина : 29mm Количина : 1pcsПакетот вклучува : 1 x Белата 3СМД T6 LED Сијалица

DEN 18.00 23.52

2 ПАРЧИЊА/Многу T10 6 LED SMD 5050 RGB Висока Моќност W5W Led Мултифункционален 15 Режими супер Светло W5W 192 168 Доведоа Автомобил Сијалица

Спецификација : Предмет : T1050506 SMD15modes Висок квалитет на производот, 100% сосема нов директно од фабрика Долг животен век (повеќе од 50.000 часа) Направени со висок интензитет 3 боја база Epistar 5050 SMD x 6pcs, Со интелегентни IC програмирање контрола Светилка носителот : T10 / w5w Светлина, боја на располагање : 7 бои (бела, сина, црвена, зелена, cycanсина, мраз сина и розова) Можете да изберете боја што ви се допаѓа! Влезен Напон : DC12 V Моќ : Од 1,5 W lumens : 150170 LM Големина : L (должина) 36mm * W (ширина) 11mm * H (висина) 8мм (Огледало со LED) Пакет : 2 ПАРЧИЊА LED Светло 15 Начини : (Mode 1) бела задржи осветлување; (Режим 2) црвена и сина флеш; (Mode 3) црвена задржи осветлување; (Mode 4) црвена флеш; (Режим 5) зелена задржи осветлување; (Режим 6) зелена флеш; (Режим 7) сина задржи осветлување; (Режим 8) сина флеш; (Режим 9) цијансина задржи осветлување; (Режим 10) цијансина флеш; (Режим 11) розова задржи осветлување; (Режим 12) розова флеш; (Режим 13) мраз сина задржи осветлување; (Режим 14) мраз сина флеш; (Режим 15) бела флеш; Инструкции за користени 1.) Меѓусебна конверзија помеѓу модови : префрлување време на помалку од 3 секунди, веднаш преминете на следниот светлина на владата; ако префрлување време повеќе од 3 секунди, зачувајте ја тековната светлина на чекање за следниот switch...

DEN 95.00 146.40

08002 4LEDS Автомобил Решетката Трепкачко Светло Led Strobe Предупредување Опасност Итни случаи (Блиц Светлина за SUV Возило Камион

Сосема нов и висок квалитет Секоја единица се состои од 4 висок интензитет Led диоди со оптички леќи...

DEN 432.00 468.96

10X Xenon Бела 31mm 36mm 39mm 41mm Festoon SMD 5050 6 LED C5W Автомобил Led Авто Сијалица DC 12V Работа Светилка за Внатрешни работи Купола Светла

Опис : Оваа листа карактеристики Сосема Нов, суперсветли Бели 65050СМД 6418 C5 W LED светилкиСекој LED сијалица содржи 6 Висок Квалитет 5050 SMD Led диоди , кои се многу посветла од акциите ОЕМ светилки.Спецификации : 1.За 12 volts2.100% Сосема нов и висок квалитет3.LED Боја : ладна Бела4.LED Type : 36mm 5050 6SMD LED5.Долг Живот : +500006.Крстот Референца : DE3425,6418, 6411, 6413, C5 W, DE34237.Примена : Внатрешни работи Купола,Вратата Светлина, Крушка Светилка Пат осветлување,Домашна Светлина.8.Нема промена потребни на сите...

DEN 136.00 196.80