• Ново
FEELDO 50Pcs Бела Авто LED Светилки 31mm 36mm 39mm 41mm 16SMD 1210 3528 16LED Чип Festoon Купола Мапата Товар Автомобил LED Светло #FD-1216

FEELDO 50Pcs Бела Авто LED Светилки 31mm 36mm 39mm 41mm 16SMD 1210 3528 16LED Чип Festoon Купола Мапата Товар Автомобил LED Светло FD-1216

DEN 995.52
DEN 836.00 -16 %

Износот
Во форма достапна за нарачката

Придобивки : долготрајни Ниска енергија не зап вашиот напојување Побрзо вклучување/исклучување на времето за одговор Уникатна живописни бои Едноставни за да ги собере Спецификации : ЛЕР по сијалица : 16 Сијалица Модел : 3528 LED боја : бела Напон : DC 12 V Фитинг : festoon Димензии : 31mm 36mm 39mm 41mm Овие светилки се замени за употреба во вашето возило : Вратата светла Над главата светла Ракавица кутија светлина, светлата за Читање Подигање светла Лиценца/број плоча светла

Особините

Емитуваат Боја:
31mm, 36mm, 39mm, 41mm
135i-Година:
2010
Температура На Боја:
6000K
Интерфејс Тип:
Festoon-36mm
Име На Модел:
FD-1216
Објектот Тежина:
0.003
Бренд Име:
FEELDO
За Возило Брендови/Модел:
BMW
BMW Модел:
135i
Wattage:
2
Тип На Објект:
Светлата За Читање
Lumens:
780

Купувачите избираат и

WLJH 6x Canbus Автомобил T10 LED W5W Внатрешни работи Светлина за BMW E90 E91 E92 E87 E81 E82 E70 E71 E72 E84 F10 F11 F07 F06 F13 F01 F02 F25

6x CanbАвтомобил T10 LED W5 W Внатрешни работи Светлина за BMW E90 E91 E92 E87 E81 E82 E70 E71 E72 E84 F10 F11 F07 F06 F13 F01 F02 F25 F26Не се Купи Евтини Оние! Се Добие Тоа Право За Прв Пат!Горда да ви Донесе Најновата Надградба на Висок Квалитет T10 LED ....

DEN 403.00 474.24

За Chevrolet Кобалт Колорадо Corvette Изразат Тахо Одлична 3157 Dual-Боја LED светилки drl Паркинг+пред се Претвори Сигнал светлина

Одлична 3157 DualБоја LED светилки drl Паркинг+пред се Претвори Сигнал светлина За Chevrolet Кобалт Колорадо Corvette Изразат Тахо Карактеристики : Brand NEW LED Осветлување Технологија! Посебни IC builtin за одложување на ОСЛ (ЖолтаOFF) функција Тип : 12 W 3157 LED Сијалица Боја на располагање : бела+златно жолта Штекер (Полнач) : 3157 LED Type : 5730 SMD Led диоди : 12 W / ЕЕЗ, Висока Моќност Работен напон : 12 VDC Осветленост : 1000 LM Крстот Референца : 3157=3157 A 3155 3157 NA 3357 3457 3457 A 4157 Апликации : Mrake светлина, Паркинг светла, Багажникот светло, Маркер светлина штедење енергија, Едноставно одговара на Висок квалитет на супер светло; Долг Живот До 50.000 Часа : Лесна инсталација, само plug & play Заштеда на Енергија : Користење на висока осветленост LED извор на светлина, која може да заштедите енергија 70% од конвенционалните натриум и меркур светилки...

DEN 944.64

JSTOP Царинење Светла кинескиот Ѕид T10-W5W Јачина на светлината led w5w canbus светилки грешка T10 12V Автомобил Надворешни Светла led ширина светилки

Производ модел : JST10 WG24 SMD4014LED Type : 4014 SMDLED П'ty : 24 КОМПЈУТЕРИ Led диодиLED боја : црвена / белаПриклучок тип : T10 W5 W 194Напон : 1224 VACТемпература на бојата : 60006500 KПрозрачна флукс : 250300 LMЖивотниот век : 50000 часаJSTOP Царинење Светла кинескиот Ѕид T10W5 W Јачина на светлината led w5w canbсветилки грешка T10 12 V Автомобил Надворешни Светла led ширина светилки* Ви се одговори на вашата порака или email во рок од 48 бизнис часа (со исклучок на викенд и јавни празници).* Нашите деловни време е од понеделник до сабота, 9 : 00 да 23 : 00 (Кина Пекинг време)...

DEN 258.00 348.96

1Pcs T6 3-SMD 5050 Бела LED Светилки За во Автомобил Сонцето Стакло Суета Огледало Осигурач Lights 1

Опис : Висок квалитет и суперсветли LED светилки Лесен за употреба, ниска потрошувачка на енергија Најчесто се користи за внатрешни светла за да го замени стариот festoon Дизајниран со флексибилни и издржливи лента Без одлагање во осветлување, многу побезбедно, спречување на задниот крај судир опасност Едноставен за инсталација и чиста Функционална и издржливи Усвојување на голем и стабилен чип Миг, мазна и висока осветленост Лесно да се наведнуваат облик како ви се допаѓаСпецификации : T6 5050 SMD LED Festoon Купола светла Боја : Чиста бела Лумен : 160 LM Напон : 12 V / AC Боја температура : 28003500 K Живот траен 50.000 часа Големина : 29mm Количина : 1pcsПакетот вклучува : 1 x Белата 3СМД T6 LED Сијалица

DEN 18.00 23.52

GEETANS 4PCS/Set 33 LED Стрелка Панели Автомобил rearview Страна Огледало Пак Јачина на светилка Индикатор Последователни 5 бои Блиц Светлина AJ

GEETANS 4 PCS / Set 33 LED Стрелка Панели Автомобил rearview Страна Огледало Пак Јачина на светилка Индикатор Последователни 5 бои Блиц СветлинаСосема нов и висок квалитет.Универзална одговара за 12 V автомобили, камиони, мотоцикли и скутери.Може да се користи како претворање на светлината, индикатор за светло, кочница на светлина итн.Ефикасно предупредување укажува на правецот на возилото се движи.LED светлата се синхрони да вртење сигнал.Соодветна LED светло интензитетот нема да влијае врз возачот визија.Лесно да се инсталира.Работен напон : DC 12 V.LED количина (секој) : 33 SMD ledОблик : стрелка.Светла боја : жолта, сина, црвена, бела,зеленаКоличина : 2pair.Големина : 6cm * 7cmПакет Се Вклучени : 4 PCS 33led светлинаПАКУВАЊЕНапомена : Секој од нашите производи се спакувани во OPP вреќа првично.ПРЕВОЗОТ И ИСПОРАКАНие обезбедуваме бесплатен превозот со сите видови на превозот метод, како пост воздух mail, DHL, Aramex, Fed Ex, EMS и така натаму, зависи од земјата на дестинација и цел износ, Ако сакате да го одредите за испорака метод, ве молиме да обрнете превозот цена, Подолу е проценка испорака брзина за вашиот референца,Ви Благодариме!Превозот НачинПроценето Време на Испорака за Следење на Вебсајтот на Превозот Начин Проценува Време на Испорака за Следење на вебСајт Пост Воздух Mail 15~60 Дена 17track.net DHL Express 3~10 Дена dhl.com Epacket 7~20 Дена ЕМС Изразуваат 5~15 Дена 17track.net Ali Express Стандард Превозот 16~60 Дена global.cainiao.com СФ Изразуваат 5~20 Дена www.sfexpress.com Posi Финска Економија 15~60 Дена Fedex Експрес 5~15 Дена fedex.com EMS 15~45 Дена hongkongpost.hk Продавачот за Испорака Метод 15~60 Дена global.cainiao.com ПРОЗОРЦИ 5~15 Дена aramex.com♦Над испорака брзина само за референца, зафатен сезона, лошите временски услови може да предизвика одложување.♦Пост воздух mail на ИсточноEruopean земји, Јужна Америка земји може да потрае подолго од 60 дена.♦Exress обично има сопствени даночни прашања, во тој случај, ве молиме да соработува обичај да плаќаат данок.ВРАЌАЊЕ ИЛИ НАДОМЕСТОККОНТАКТИРАЈТЕ СО НАСОнлајн Време : Понеделник ~ СаботаЊујорк Време : 19 : 30 ~ 04 : 30Пекинг Време : 08 : 30 ~ 17 : 30Лондон Time : 00 : 30 ~ 09 : 30Москва Time : 03 : 30 ~12 : 30Brasilia Time : 21 : 30 ~ 06 : 30Линија : +8613828853846Whats App : +8613828853846Skype ID : led диодикомпонентиWhatschat : 13828853846facebook : 13828853846VK ID : GEETANS

DEN 561.00 623.52

10pcs/pcak Бела LED T10 КОЧАН W5W Автомобил Внатрешни работи Оптоварување Вратата Страна Светилки Сијалица Инструмент Страна Крушка Светилка Автомобил Бели Извор 12V

Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет;Супериорен осветлување перформанси и добра стабилност;Висока осветленост, долг животен век, см сите сегашни, ниско ниво на загревање;Трајни, не овенат светол зрак; универзално применливи за повеќето возила;Спецификации : Напон : 12 VПриклучок : T10Светла боја : белаВек : 50.000 часовиЗрачењето агол : 360°Применливи прилики : паркинг крушка, taillight, мапата осветлување, чекор осветлување, багажникот светло, табличка светлината и така натамуПроизвод големина : 17 x 12 x 12mm / 0.67 x x 0.47 0.47"Бруто тежина : 5g10 x Автомобил Внатрешни работи Оптоварување Вратата Страна Светилки 1...

DEN 38.00 47.04

AutoEC 2x 1156 1157 BA15S BAY15D 48 LED 3014 SMD Автомобил Пак Сигнал Светлина DC 12v LF75

драги ценети клиенти, ако треба 7443 приклучок, ве молиме оставете порака во ред да се напомене нас, ви благодариме! Светла боја : бела Приклучок Тип : 1156 / BA15 S SMD Тип : 3014 LED Кол : 48 компјутери Боја Температура : 55006000 К Сијалица напон : DC 12 V Животен Век : Повеќе од 10000 часа Апликација : Претворање / Назад до Сигнал на Светлината Апликација за " 1156 1157 BA15 S BAY15 D BAU15 S 48 LED SMD3014 5500 LM За BMW 1 3 4 Серија X3 Х5 Автомобилот се Претвори Сигнал Светлина 12 V 24 V '100% сосема нов и висок квалитет...

DEN 441.00 479.52

За Toyota Auris 2014 RAV4 XA40 2013~2015 Автомобил стил, Нема Грешка Бела LED задни број плоча светлина авто светилка Без Грешка

За Toyota Auris 2014 RAV4 XA40 2013~2015 Автомобил стил, Нема Грешка Бела LED задни број плоча светлина авто светилка Без ГрешкаAnswer : ___________________________ Note : 1...

DEN 530.00 662.40

2 ПАРЧИЊА CF13 Л-02 LED Flasher 3 Pin Електронски Реле Автомобил Поправи SMD LED Пак Сигнал Светлина Грешка Трепка Blinker 12V 0.02 А ДО 20A

CF13 Л02 LED Flasher 3 Pin Електронски Реле Модул Поправи SMD LED Пак Сигнал Светлина Грешка Трепка Blinker 12 V 0.02 А ДО 20 AДетали за производот и Слики на Овој карактеристики за 3pin Електронски LED 12 V Flasher Реле Фикс за Возврат Сигнал, Blinker Светлина...

DEN 364.00 383.52

2 x 36mm Грешка Лиценца Број Плоча Светлината LED Светилки C5W За FIAT сиена ја Викенд

Fitment : C5 W Напон : DC 12 V Боја : бела Led број на секоја сијалица : 3 led диоди Led type : 5050smd Големина : 36mm (L) х 13mm (W) Компатибилен со Сите автомобил , CanbБЕСПЛАТНО , Без Грешка...

DEN 193.00 379.20

2 Делови За Мерцедес Грешка Бесплатен Паркинг Градот на Светлината 64132 H6W 50W Висока Моќност Кри Чипови LED BAX9s Сијалица Осветлување 6000K Белата

2 Делови За Мерцедес Грешка Бесплатен Паркинг Градот на Светлината 64132 H6 W 50 W Висока Моќност Кри Чипови LED BAX9s Сијалица Осветлување 6000 K БелатаS pecificationsИме на производ : 50 W BAX9 S LED Сијалица(1224 V DC)...

DEN 1075.00 1344.00

T10 Силикони W5W 6 SMD CANBUS 5050 Автомобил Царинење Светла Led DC12V 6 led Водоотпорен Супер-светли LED Светло 300pcs/многу

Led type : T10 6 SMDРаботен Напон : 12 VБаза : T10Работен век : повеќе од 50000 часаСе користи за BMW, Audi, Бенц и дрWideusage : паркинг крушка,задни светла,мапата осветлување, чекор осветлување, багажникот светло, табличка светлина и слично.Боја : бела, мраз сина, црвена, жолта, синаСветли бели LED светло, и лесно да се инсталира и да ги отстраните.Дава автомобил зад екстра предупредување кога сте за да се запирање, копија или вртење за да ги заштити патниците и автомобили од непотребни пречки така дава убав изглед на сите возило.Идеална замена LED светилки за вашиот Пак Сигнал Светлина, Агол, Светлина, Стоп Светло, Паркинг Светлина, Опашка Светлина и Копија Светла, итн.t10 6smd доведоа автомобил внатрешни работи светлината led автомобил внатрешни работи светилки Внатрешни Светла300x T10 6 SMD Автомобил Светлина.Led БазаСоодветни ЗаT5Внатрешни работи светлина, табла светлата страна светлина, и индикатор светлинаT10Индикатор за светло, вратата светлина, од страна на маркерот светлина, да се претвори сигнал светлина, агол, светлина и паркинг светлинаT15Пак сигнал светлина, опашка светлина, копија светлина, кочница светлина, обратна светлина, задни светла и паркинг светлинаT20(7440)Опашката светлина, обратна светлина,стоп светло, копија светлина и да се сврти сигнал светлинаT20(7443)Опашката светлина, обратна светлина,стоп светло, копија светлина и да се сврти јачина на светлината ( 2 светла )1156Опашката светлина, кочница светлина, да се претвори сигнал светлина,агол, светлина, од страна на маркерот светлина и паркинг светлина1157Кочница светлина, стоп светло, опашка светлина, да се претвори сигнал светлина, паркинг светлина и бекап на светлината ( 2 светла )BA9 SИндикатор за светло, внатрешни работи светлина, обратна светлина.и пак сигнал светлина3156Опашката светлина, обратна светлина и да се сврти светлина3157Стоп светло, кочница светлина и да се сврти светлина ( возење светилка+кочница светлина, возење светилка+пак јачина на светлина)Festoon / КуполаPate број светлина, читање светлина и таванот светлинаH1 / H3 / H4 / H7 / H11 / 9005 / 9006Правец на ветер : светлинаВе молиме проверете led светло база тип на вашето возило да се потврди ако светилки ќе одговара на тоа.

DEN 5829.00 6336.00

3157 ПРЕДВОДЕНА од Автомобилот Пред Задните Пак Siganal Светилки Извор Светла 15SMD 3000K Жолти Светла LED Автомобили Светилки трговија на Големо

ПРОИЗВОД PRAMETERТочка Бр.Ек 006AСпецификација3157 15 SMD 2835НапонDC 10 V36 VМоќност7.5 WЛумен280 LMТемпература На Боја6000 KБојаЖолтаЖивот Време30000 часаПоларитетотНеполаритетотПакување1pcs

DEN 299.00 403.20

AutoEC автомобил led ba15s p21W 64 smd 1206 доведоа Автомобил авто Задните светлина, крушка светилка БЕЛА Бесплатен превозот 50pcs/многу LF60

1156 BA15 S 64 SMD 1206 Пак Сигнал ДОВЕДОА Автомобил Автоматски Светла белаПриклучок : 1156 1206LED светла Боја : БелаSMD Количина : 64 SMDГолемина : 40.11 mm X 19.25 mmНиска енергија не зап вашиот напојувањеПобрзо вклучување / исклучување време на одговорЕдноставно да одговарасамо како нормален сијалицаАпликација за "автомобил led p21 W 64 led диоди smd 64 smds 25 ba15s 1156 Задните светлина, крушка светилка БЕЛА"50pcs 1156 1206 64 SMD автомобил пак светлинаLed БазаСоодветни ЗаT5Внатрешни работи светлина, табла светлата страна светлина, и индикатор светлинаT10Индикатор за светло, вратата светлина, од страна на маркерот светлина, да се претвори сигнал светлина, агол, светлина и паркинг светлинаT15Пак сигнал светлина, опашка светлина, копија светлина, кочница светлина, обратна светлина, задни светла и паркинг светлинаT20(7440)Опашката светлина, обратна светлина,стоп светло, копија светлина и да се сврти сигнал светлинаT20(7443)Опашката светлина, обратна светлина,стоп светло, копија светлина и да се сврти јачина на светлината ( 2 светла )1156Опашката светлина, кочница светлина, да се претвори сигнал светлина,агол, светлина, од страна на маркерот светлина и паркинг светлина1157Кочница светлина, стоп светло, опашка светлина, да се претвори сигнал светлина, паркинг светлина и бекап на светлината ( 2 светла )BA9 SИндикатор за светло, внатрешни работи светлина, обратна светлина.и пак сигнал светлина3156Опашката светлина, обратна светлина и да се сврти светлина3157Стоп светло, кочница светлина и да се сврти светлина ( возење светилка+кочница светлина, возење светилка+пак јачина на светлина)Festoon / КуполаPate број светлина, читање светлина и таванот светлинаH1 / H3 / H4 / H7 / H11 / 9005 / 9006Правец на ветер : светлинаВе молиме проверете led светло база тип на вашето возило да се потврди ако светилки ќе одговара на тоа.

DEN 3456.00 3840.00

2 ПАРЧИЊА/Многу T10 6 LED SMD 5050 RGB Висока Моќност W5W Led Мултифункционален 15 Режими супер Светло W5W 192 168 Доведоа Автомобил Сијалица

Спецификација : Предмет : T1050506 SMD15modes Висок квалитет на производот, 100% сосема нов директно од фабрика Долг животен век (повеќе од 50.000 часа) Направени со висок интензитет 3 боја база Epistar 5050 SMD x 6pcs, Со интелегентни IC програмирање контрола Светилка носителот : T10 / w5w Светлина, боја на располагање : 7 бои (бела, сина, црвена, зелена, cycanсина, мраз сина и розова) Можете да изберете боја што ви се допаѓа! Влезен Напон : DC12 V Моќ : Од 1,5 W lumens : 150170 LM Големина : L (должина) 36mm * W (ширина) 11mm * H (висина) 8мм (Огледало со LED) Пакет : 2 ПАРЧИЊА LED Светло 15 Начини : (Mode 1) бела задржи осветлување; (Режим 2) црвена и сина флеш; (Mode 3) црвена задржи осветлување; (Mode 4) црвена флеш; (Режим 5) зелена задржи осветлување; (Режим 6) зелена флеш; (Режим 7) сина задржи осветлување; (Режим 8) сина флеш; (Режим 9) цијансина задржи осветлување; (Режим 10) цијансина флеш; (Режим 11) розова задржи осветлување; (Режим 12) розова флеш; (Режим 13) мраз сина задржи осветлување; (Режим 14) мраз сина флеш; (Режим 15) бела флеш; Инструкции за користени 1.) Меѓусебна конверзија помеѓу модови : префрлување време на помалку од 3 секунди, веднаш преминете на следниот светлина на владата; ако префрлување време повеќе од 3 секунди, зачувајте ја тековната светлина на чекање за следниот switch...

DEN 95.00 146.40

deechooll 14pcs Автомобил Купола Светлина за Volvo V70 V70R 2007+ ,Canbus Авто LED Светло за Внатрешни работи Volvo, Тип 3 07+, Светлата за Читање

deechooll 14pcs Автомобил Купола Светлина за Volvo V70 V70 R 2007+ ,CanbАвто LED Светло за Внатрешни работи Volvo, Тип 3 07+, Светлата за ЧитањеПроизводот се покажеАвтомобил LED внатрешно осветлување светилки одговара на Volvo, Тип 3 V70 V70 R од 20007 Тие Тука треба внатрешно осветлување за своето возило.Сите Led сијалицата во оваа група се прибираат CanbLED Светилки со вграден CheckResistand.Ова има предност од : Нема порака за Грешка во одборот компјутер.Не "afterglow" со палење на исклучување...

DEN 648.00 912.00

еден парчиња Canbus 14W LED Грешка Слободни C5W 7W * 2 31mm 36mm 39mm 41mm Led Festoon Светилки Авто Led светилки

Целосен опис : Моќ : 14 WДолготрајни SMD LED животНиска потрошувачка на енергијаНиска ТемператураЛесен за инсталација : Plug and play директна замена за вашите акции светилкиРабота со нови canbжици систем, Нема Пораки за Грешки, Предупредувања или ОдбивањаНиски wattage и заштеда на енергија, изграден 2 парчиња SMD LED Е супер светлоДизајнирано за директна замена за акции hologenСо Ладење плоча, ја прави сијалица работа под ниска топлинаLed type : 2*7 WГолемина : 31mm 36mm / 39mm 41mm / 41Работен Напон : DC1214 VТемпература на бојата : 6000 K8000 KРаботен век : повеќе од 50000 часаСе користи за BMW, Audi, Бенц и дрЗа замена на читање светлина, јачина на светлината, од страна на маркерот светлина и Багажникот светла Огледало Светлина Број Плоча на Светло ( само за упати)Пакет Се Вклучениедно парче 14 W led CANBСветилки

DEN 171.00 192.00

08002 4LEDS Автомобил Решетката Трепкачко Светло Led Strobe Предупредување Опасност Итни случаи (Блиц Светлина за SUV Возило Камион

Сосема нов и висок квалитет Секоја единица се состои од 4 висок интензитет Led диоди со оптички леќи...

DEN 432.00 468.96

2x T10 W5W 3 SMD За Samsung Чипови Паркинг Страна LED Сијалица За SUZUKI Grand Vitara Брза SX4 Vitara Aerio Самурај 12V

Fitment : T10 W5 W (194, 168), ве молиме проверете со вашиот приклучок пред да го купат тоа Напон : DC 12 V LED чип : 3pcs висока моќност За Samsung 3030 чип светла Боја : Бела / Сино / Red / кристално сино / розова Прозрачна флукс : за 400 LM Осветлување агол : 360 степени Живот Време : околу 50, 000 часа Големина : за 25mm(L)x10mm(Диа) Употреба : погоден се користи во разни област во внатрешноста или околу автомобил Ниска потрошувачка на енергија...

DEN 186.00 364.32

Јули Кралот Автомобил LED Кочница Светла + Задни Ноќ Работи Светлина Случај за Toyota Land Крстарење FJ100 LC100 4500 4700 Lexus LX470 1998-07

36 LEDs кочница црвено задниот браник магла светилка случај за Toyota Land Крстарење FJ100 LC100 4500 4700 и LexLX470 19982007 , автомобил модифицирани светлина, автомобил LED задни магла светлина, брза испоракаПрименливи модели : случај за TOYOTA Land Крстарење FJ100 4500 4700 и LEXLX470!Бидете сигурни дека вашиот автомобил е кочница reflectors е иста форма со обликот на нашите производи.Ако не може да се потврди, ве молиме да ги доставите слика на вашиот автомобил за нас, ви благодариме!Детали За ПроизводотВозење осветлување (30%)Кочница осветлување (100% )Effection : Применливи модели : случај за Toyota Land Крстарење FJ100 LC100 4500 4700 и LexLX470 19982007КарактеристикиМултикомунални возила се помогне светилка, ноќта привлече завидувам на многу...

DEN 1199.52

2x 1156 BA15S Lumileds Чипови P21w LED Бел Автомобил Магла Главата Сијалица Авто Светилка Возила се Претвори Сигнал Опашка Кочница Светла Автомобил Светла Извор

2x Висока Моќност S25 1156 800 LM 6500 K P21 W BA15 S LED Сијалица Авто Паркинг Назад Нагоре Сопирачка Магла Обратна Светла Светилки Автомобил Извор на Светлина Спецификации : LED По Сијалица : 6 LEDТемпература на бојата : 6500 K БелаТеоретски Моќност : 80 WВистинската Моќ : 8 WОсветленост : 800 ЛУМЕНЖивотен циклус : 100000Напон : DC 1224 VЗрак Агол : 320°Тело Материјал : АЛУМИНИУМБаза Материјал : ПЛАСТИКАИнсталација : PLUG & PLAY Белешка Ако сте со користење на овие LED светилки за да го замените Пак Сигнал blinker светлина, Опашка кочница Стоп светло, Паркинг / Дење Работи Светлина светилки drl или Копија Обратна светлина; во зависност од вашето возило електрично коло, можеби ќе треба да додадете еден пар на оптоварување отпорници за да се спречи хипер / грешка трепка или дефект проблем...

DEN 708.00 943.68

Autoleader 2 парчиња Предната Страна Маркер Светлина Сигнал Светилки Бела Црна, Жолта Сива боја За ФОЛКСВАГЕН GTI/JETTA/ЗАЈАКОТ MK5 06-09

Производ Специфики : Состојба : НоваМатеријал : ПластикаЛеќа Боја : Бела, Црна, Жолта, Сива (Pls одберете боја.)Големина на : 13.5*4*4.5 cmЗамена на Возило : Пред се, Лево / ДесноПроизводство Дел Број : 1 K5945071 A 1 K5 945 071 A, 1 K5945072 A 1 K5 945 072 AРеференца OE / OEM Број : 1 K5945071 A 1 K5 945 071 A, 1 K5945072 A 1 K5 945 072 AОпис На Производот : 1, ве Молиме двојно проверете OEM број пред да ја купите оваа точка.2, ве Молиме имајте на ум дека овој линк само продаде светлината леќа, без сијалица.3, Директна замена, лесно да се инсталира.4, Bulit на строги ОЕМ стандардната Спецификација, трајни и долг животен век.5, Надградба на вашиот осветлување за стил и функционалност.Fitment : 20052009 За "ФОЛКСВАГЕН" GTI / JETTA / ЗАЈАКОТ MK5Пакет Се Вклучени : 1 Пар Предната Страна Светла

DEN 480.00 639.36

За Тојота Сиена Solara Такома Тундра Venza Одлична 3157 Dual-Боја Switchback LED светилки drl Паркинг+Пред се претвори Сигнал светлина

Одлична 3157 DualБоја Switchback LED светилки drl Паркинг+Пред се претвори Сигнал светлина За Тојота Сиена Solara Такома Тундра Venza Карактеристики : Brand NEW LED Осветлување Технологија! Посебни IC builtin за одложување на ОСЛ (ЖолтаOFF) функција Тип : 12 W 3157 LED Сијалица Боја на располагање : бела+златно жолта Штекер (Полнач) : 3157 LED Type : 5730 SMD Led диоди : 12 W / ЕЕЗ, Висока Моќност Работен напон : 12 VDC Осветленост : 1000 LM Крстот Референца : 3157=3157 A 3155 3157 NA 3357 3457 3457 A 4157 Апликации : Mrake светлина, Паркинг светла, Багажникот светло, Маркер светлина штедење енергија, Едноставно одговара на Висок квалитет на супер светло; Долг Живот До 50.000 Часа : Лесна инсталација, само plug & play Заштеда на Енергија : Користење на висока осветленост LED извор на светлина, која може да заштедите енергија 70% од конвенционалните натриум и меркур светилки...

DEN 944.64

240 Сини LED & White Итен Ризик Предупредување LED Мини бар Strobe Светлина w/ Магнетна База За Џип Фолксваген голф kia lada опел хонда

240 Сини LED & White Итен Ризик Предупредување LED Мини бар Strobe Светлина w / Магнетна База За Џип "Фолксваген" голф kia lada "опел" хонда Карактеристики : Инсталација : Plug ова во вашиот 12 V запалка приклучок и со magnetized дното место на било кој надворешен метал Панел Димензии : 12" ( широк ) x 6.2" ( deep ) x 2.8" ( висина ) / Кабел должина : ~7 FT / Број на LED : 240 / животниот век : 30000 часа Со само едно копче за да се префрлате помеѓу 7 режими, одлично за тајна или да се користи кога е потребно Лесно да се инсталира, Монтирани со магнети до врвот, и приклучок во 12 V запалка приклучок...

DEN 1689.00 1919.52

Beep Обратна Аларм Светлина 9-LED Обратен Светлина Автомобил Непријателските светилка пак сигнал обратна назад опашка светлина бела

Бесплатен превозот Beep Обратна Аларм Светлина 9LED Обратен Светлина Емитува на коишто се слушаат пулсира "бип" кога обратна опрема е ангажирана Иста големина како конвенционалните обратен сијалица Напон : 916 V Струја : =0.4 Еден Светлосен Флукс : =6000 Lux LED Број : 9 Температурата на работа : –20 60 Температура на Чување : 20 60 Пакет Детали Тежина : 40.66 g Size : 18.5*10.5*3 cm Пакетот Вклучува * Осветлување*

DEN 297.00 479.52