• Ново
Лаптоп Моќ AC Адаптер Понуда За Acer Стремат 5810-4657 5810T-6455 5810T-8233 5810T-8929 9100 5810T-8952 5810T-8982 Полнач

Лаптоп Моќ AC Адаптер Понуда За Acer Стремат 5810-4657 5810T-6455 5810T-8233 5810T-8929 9100 5810T-8952 5810T-8982 Полнач

DEN 861.60
DEN 560.00 -35 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


Лаптоп Моќ AC Адаптер Понуда За Acer Стремат 5810-4657 5810 T-6455 5810 T-8233 5810 T-8929 9100 5810 T-8952 5810 T-8982 Полнач
Квалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)
Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.
Спецификации :
-Сосема Нов.
-Гаранција : 36 Месеци.
-Влез : 100-240 V, 50-60 Hz (за светот употреба)
-Излез : 19 V / 3.42 НА
-Конектор Големина : 5.5 мм x 1.7 мм
Употреба : Лаптоп AC Адаптер, ве Молиме бидете сигурни дека аутпутот и конекторот е она што ви треба ,ви благодариме !
Гаранција : 36 Месеци.
Пакет Се Вклучени :
1 x Лаптоп Моќ AC Адаптер Понуда За Acer Стремат 5810-4657 5810 T-6455 5810 T-8233 5810 T-8929 9100 5810 T-8952 5810 T-8982 Полнач
AC кабел не е вклучително и, доколку ви треба .
Ве молиме проверете го овој линк за AC кабел :
http : //www.aliexpress.com/store/product/Wholesale-AC-Power-Cord-cable-For-laptop-adapter-lead-Adapter-US-EU-UK-AU-Plug-All/1830550_32562866558.html
Карактеристики На Производот :
Во Текот Напон Заштита. Краток Спој Заштита. Во Текот Температура Заштита. PCB & Капакот е изработен со Fireproofing материјали. Ниска Бран и Бучава. Високо Квалитетни Суровини. 100% ОЕМ Компатибилни.
Производ Тестирање :
Секој производ да поминат низ. Строги Стареење Тестирање. Во Текот Напон Тестирање. Над Температурата На Тестирање. Безбедност На Тестирање.
Неколку корисни совети : Ако го користите адаптер за долго време, ве молиме чувајте го во соодветна вентилација и влажност. Не се стави на адаптерот на кожата производи.

Особините

Бренд Име:
DBJBA
Излезна Струја:
3.42 На
Излезниот Напон:
19V
Компатибилен Бренд:
За acer
Број На Модел На:
Chargeur исхраната преносни За ACER Адаптер
Пакет:
Yes
Приклучок Тип:
како Слика
Сертификат:
CE, RoHS, FCC, CCC
Состојба:
100% Сосема Нов
Конектор Големина На:
5.5 мм*1.7 мм
is_customized:
Yes
Излез:
19V 3.42 НА
гаранција:
3 Години

Купувачите избираат и

Лаптоп Моќ AC Адаптер Понуда За Acer Стремат 5610-4693 5610-4720 5610-4877 5610-4884 5610-4948 9420-6775 5612WLMi 5613 Полнач

Лаптоп Моќ AC Адаптер Понуда За Acer Стремат 56104693 56104720 56104877 56104884 56104948 94206775 5612 WLMi 5613 ПолначКвалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.Спецификации : Сосема Нов.Гаранција : 36 Месеци.Влез : 100240 V, 5060 Hz (за светот употреба)Излез : 19 V / 3.42 НАКонектор Големина : 5.5 мм x 1.7 ммУпотреба : Лаптоп AC Адаптер, ве Молиме бидете сигурни дека аутпутот и конекторот е она што ви треба ,ви благодариме !Гаранција : 36 Месеци.Пакет Се Вклучени : 1 x Лаптоп Моќ AC Адаптер Понуда За Acer Стремат 56104693 56104720 56104877 56104884 56104948 94206775 5612 WLMi 5613 ПолначAC кабел не е вклучително и, доколку ви треба .Ве молиме проверете го овој линк за AC кабел : http : / / www.aliexpress.com / store / product / WholesaleACPowerCordcableForlaptopadapterleadAdapterUSEUUKAUPlugAll / 1830550_32562866558.htmlКарактеристики На Производот : Во Текот Напон Заштита...

DEN 560.00 861.60

19V 4.74 НА 90W Лаптоп Ac Адаптер за Полнач за ASUS М1 М2 М3 М5 M6 M6N M6V M6VA М8 M50 M51 M70

Спецификации : 1.Влезниот Напон Спектар : 100240 V, 50 / 60 Hz2.Излез : 19 V,4.74 А, 90 W3.DC Plug Големина : 5.5 мм*2,5 mm4.Гаранција : 1 ГодинаКраток Спој Заштита, Во Текот Напон Заштита&Текот Тековната Заштита.Компатибилни Или Да Го Замени Со : 19 V 4.74 НА 90 W Лаптоп Ac Адаптер за Полнач за ASМ1 М2 М3 М5 M6 M6 N M6 V M6 VA М8 M50 M51 M70Пакетот вклучува : 1...

DEN 685.44

Лаптоп Моќ AC Адаптер Понуда За Acer Стремат 6530-5195 6530-5341 6530-5450 6530-5514 6530-5753 9402WSM 6530-6522 6930 Полнач

Лаптоп Моќ AC Адаптер Понуда За Acer Стремат 65305195 65305341 65305450 65305514 65305753 9402 WSM 65306522 6930 ПолначКвалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.Спецификации : Сосема Нов.Гаранција : 36 Месеци.Влез : 100240 V, 5060 Hz (за светот употреба)Излез : 19 V / 3.42 НАКонектор Големина : 5.5 мм x 1.7 ммУпотреба : Лаптоп AC Адаптер, ве Молиме бидете сигурни дека аутпутот и конекторот е она што ви треба ,ви благодариме !Гаранција : 36 Месеци.Пакет Се Вклучени : 1 x Лаптоп Моќ AC Адаптер Понуда За Acer Стремат 65305195 65305341 65305450 65305514 65305753 9402 WSM 65306522 6930 ПолначAC кабел не е вклучително и, доколку ви треба .Ве молиме проверете го овој линк за AC кабел : http : / / www.aliexpress.com / store / product / WholesaleACPowerCordcableForlaptopadapterleadAdapterUSEUUKAUPlugAll / 1830550_32562866558.htmlКарактеристики На Производот : Во Текот Напон Заштита...

DEN 560.00 861.60

19V 4.74 НА 90W Лаптоп Ac Адаптер за Полнач за ASUS F2 F2J F2Je F50 F70 F3 F3Ja F3Jc F3Jm F3Jp F3Jr F3M F3P F3Sc F3T F3Tc

Спецификации : 1.Влезниот Напон Спектар : 100240 V, 50 / 60 Hz2.Излез : 19 V,4.74 А, 90 W3.DC Plug Големина : 5.5 мм*2,5 mm4.Гаранција : 1 ГодинаКраток Спој Заштита, Во Текот Напон Заштита&Текот Тековната Заштита.Компатибилни Или Да Го Замени Со : 19 V 4.74 НА 90 W Лаптоп Ac Адаптер за Полнач за ASF2 F2 J F2 Je F50 F70 F3 F3 Ja F3 Jc F3 Jm F3 Jp F3 Jr F3 M F3 P F3 Sc F3 T F3 TcПакетот вклучува : 1...

DEN 689.28

Лаптоп Моќ AC Адаптер Понуда За Acer Стремат 9422WSMi 9424WSMi 9502WSMi 5570-4174 7540-1317 5612 9503EWSMi 9503WLMi Полнач

Лаптоп Моќ AC Адаптер Понуда За Acer Стремат 9422 WSMi 9424 WSMi 9502 WSMi 55704174 75401317 5612 9503 EWSMi 9503 WLMi ПолначКвалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.Спецификации : Сосема Нов.Гаранција : 36 Месеци.Влез : 100240 V, 5060 Hz (за светот употреба)Излез : 19 V / 3.42 НАКонектор Големина : 5.5 мм x 1.7 ммУпотреба : Лаптоп AC Адаптер, ве Молиме бидете сигурни дека аутпутот и конекторот е она што ви треба ,ви благодариме !Гаранција : 36 Месеци.Пакет Се Вклучени : 1 x Лаптоп Моќ AC Адаптер Понуда За Acer Стремат 9422 WSMi 9424 WSMi 9502 WSMi 55704174 75401317 5612 9503 EWSMi 9503 WLMi ПолначAC кабел не е вклучително и, доколку ви треба .Ве молиме проверете го овој линк за AC кабел : http : / / www.aliexpress.com / store / product / WholesaleACPowerCordcableForlaptopadapterleadAdapterUSEUUKAUPlugAll / 1830550_32562866558.htmlКарактеристики На Производот : Во Текот Напон Заштита...

DEN 560.00 861.60

Лаптоп Моќ AC Адаптер Понуда За Acer Стремат 3050-1547 3050-1579 3050-1594 3050-1706 3502WLCi 3503 3050-1776 3050-1782 Полнач

Лаптоп Моќ AC Адаптер Понуда За Acer Стремат 30501547 30501579 30501594 30501706 3502 WLCi 3503 30501776 30501782 ПолначКвалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.Спецификации : Сосема Нов.Гаранција : 36 Месеци.Влез : 100240 V, 5060 Hz (за светот употреба)Излез : 19 V / 3.42 НАКонектор Големина : 5.5 мм x 1.7 ммУпотреба : Лаптоп AC Адаптер, ве Молиме бидете сигурни дека аутпутот и конекторот е она што ви треба ,ви благодариме !Гаранција : 36 Месеци.Пакет Се Вклучени : 1 x Лаптоп Моќ AC Адаптер Понуда За Acer Стремат 30501547 30501579 30501594 30501706 3502 WLCi 3503 30501776 30501782 ПолначAC кабел не е вклучително и, доколку ви треба .Ве молиме проверете го овој линк за AC кабел : http : / / www.aliexpress.com / store / product / WholesaleACPowerCordcableForlaptopadapterleadAdapterUSEUUKAUPlugAll / 1830550_32562866558.htmlКарактеристики На Производот : Во Текот Напон Заштита...

DEN 560.00 861.60

Автомобил Полнач за Лаптоп Адаптер 19V 1.75 НА 4.0*1.35 mm 33W За ASUS Vivobook S200 S220 X200T X202E F201E Q200E Напојување Таблета

Сите полначи се брендирани со нашето лого Ако сте трговија на големо клиент, ве молиме да покаже дека не треба да се печати нашата компанија логото на полначот...

DEN 858.72

19V 7.1 ac адаптер за HP полначот PA-1131-08HC PA-1131-08HN 463557-001 463959-001 481420-001 482133-001 HSTNN-HA01 HSTNN-SA01

19 V 7.1 ac адаптер за HP полначот PA113108 HC PA113108 HN 463557001 463959001 481420001 482133001 HSTNNHA01 HSTNNSA01 Спецификација : Боја : Црна Компатибилен Бренд : за HP Влезен Напон : AC 100~240 V Текст Фреквенција : 50~60 Hz Моќ : 135 W Излезен Напон : DC 19 V Излез Тековната : 7.1 НаСлики : Функција : со Висок квалитет со 100% сосема нов над задолжен, во текот на струја, во текот на напон, краткиколо, и со текот на топлина заштита Високо прецизни излезниот напон, мал бран и ниските пречки Направени од квалитетни компоненти и коло Безбедно и издржливи Ние само се продава високо квалитетни производи со трајни употреба живот Пакет : се Вклучени : 1 x лаптоп адаптер(без кабелот за напојување) Забелешка : Ако ви треба кабелот за напојување pls дозволете ми да знам пред цел За кабелот за напојување со НАС / ЕУ ПРИКЛУЧОКОТ,Pls додадете pc За кабелот за напојување со велика БРИТАНИЈА / AU ПРИКЛУЧОКОТ,Pls додадете pc ако не сте сигурни дали тоа одговара за вашиот лаптоп, pls да ни каже модел на вашиот лаптоп ,ви благодариме !

DEN 1233.12

20V 3.25 НА 65W ADLX65NCT3A ADLX65NDT3A Напојување за Лаптоп Lenovo YOGA X1 ЈОГА 13 ЈОГА 11 ADLX65NDC3 ADLX65NDC3A Лаптоп

20 V 3.25 НА 65 W ADLX65 NCT3 A ADLX65 NDT3 A Напојување за Лаптоп Lenovo YOGA X1 ЈОГА 13 ЈОГА 11 ADLX65 NDC3 ADLX65 NDC3 A ЛаптопВлез : 100240 V 5060 Hz (за светот употреба)Излез : 20 V 3.25 НА 65 WDC Приклучок : USB PinИзлез : 3prongПриклучок за кабелот за напојување : САД / велика БРИТАНИЈА / ЕУ / AU plug факултативнаГаранција : 12 месециСтатус : Brand new original & вистинскиПакетот вклучува : 1x AC Полнач за батерии 1x Приклучок за кабелотAnswer : ___________________________ Note : Ние ќе ви испратиме приклучок за кабелот според вашиот превозот адреса, ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас веднаш.ADLX65 NCC3 A ADLX65 NDC2 A ADLX65 NDC3 ADLX65 NDC3 A ADLX65 NDT3 A ADLX65 NLC2 A ADLX65 NLC3 A ADLX65 SDC2 AADLX65 SLC2 A ADP65 ADP65 FD Б ADP65 XB НА FRU45 N0258 PA165037 LC PA165071 PA165072за Леново ЈОГА X1 ЈОГА 13 ЈОГА 11 Лаптоп

DEN 1262.00 1343.04

DC Моќност Автомобил Адаптер за Полнач за Лаптоп 19.5 V 4.7 За Sony VAIO Автомобил Адаптер 6.5*4.4 mm Sony 6.0*4.4 MM 90W Бесплатен превозот

Сите полначи се брендирани со нашето лого Ако сте трговија на големо клиент, ве молиме да покаже дека не треба да се печати нашата компанија логото на полначот...

DEN 858.72

Лаптоп Моќ AC Адаптер Понуда За Acer Стремат 5738-6444 5738Z-4111 5738Z-4297 5738Z-4372 9105 5738Z-4853 5810 временска рамка Полнач

Лаптоп Моќ AC Адаптер Понуда За Acer Стремат 57386444 5738 Z4111 5738 Z4297 5738 Z4372 9105 5738 Z4853 5810 временска рамка ПолначКвалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.Спецификации : Сосема Нов.Гаранција : 36 Месеци.Влез : 100240 V, 5060 Hz (за светот употреба)Излез : 19 V / 3.42 НАКонектор Големина : 5.5 мм x 1.7 ммУпотреба : Лаптоп AC Адаптер, ве Молиме бидете сигурни дека аутпутот и конекторот е она што ви треба ,ви благодариме !Гаранција : 36 Месеци.Пакет Се Вклучени : 1 x Лаптоп Моќ AC Адаптер Понуда За Acer Стремат 57386444 5738 Z4111 5738 Z4297 5738 Z4372 9105 5738 Z4853 5810 временска рамка ПолначAC кабел не е вклучително и, доколку ви треба .Ве молиме проверете го овој линк за AC кабел : http : / / www.aliexpress.com / store / product / WholesaleACPowerCordcableForlaptopadapterleadAdapterUSEUUKAUPlugAll / 1830550_32562866558.htmlКарактеристики На Производот : Во Текот Напон Заштита...

DEN 560.00 861.60

Лаптоп Моќ AC Адаптер Понуда За Acer Стремат 1690LCi 1690WLC 1690WLCi 1690WLMi 1691 3634LMi 1693 1691WLMi 1692 1692LMi Полнач

Лаптоп Моќ AC Адаптер Понуда За Acer Стремат 1690 LCi 1690 WLC 1690 WLCi 1690 WLMi 1691 3634 LMi 1693 1691 WLMi 1692 1692 LMi ПолначКвалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.Спецификации : Сосема Нов.Гаранција : 36 Месеци.Влез : 100240 V, 5060 Hz (за светот употреба)Излез : 19 V / 3.42 НАКонектор Големина : 5.5 мм x 1.7 ммУпотреба : Лаптоп AC Адаптер, ве Молиме бидете сигурни дека аутпутот и конекторот е она што ви треба ,ви благодариме !Гаранција : 36 Месеци.Пакет Се Вклучени : 1 x Лаптоп Моќ AC Адаптер Понуда За Acer Стремат 1690 LCi 1690 WLC 1690 WLCi 1690 WLMi 1691 3634 LMi 1693 1691 WLMi 1692 1692 LMi ПолначAC кабел не е вклучително и, доколку ви треба .Ве молиме проверете го овој линк за AC кабел : http : / / www.aliexpress.com / store / product / WholesaleACPowerCordcableForlaptopadapterleadAdapterUSEUUKAUPlugAll / 1830550_32562866558.htmlКарактеристики На Производот : Во Текот Напон Заштита...

DEN 560.00 861.60

19.5 V 4.7 Лаптоп Ac Адаптер за Напојување + Кабелот за Sony VAIO VGN-N220E/W VGN-N250E VGN-N250E/W VGN-N320 VGN-N320E VGN-N320FN

Технички Спецификации : 1.Влезниот Напон Спектар : 100240 V, 50 / 60 Hz(низ целиот свет)2.Излез : 19.5 V, 4.7 А, 92 W3.DC Plug Големина : 6.4 mm X 5.0 mm(видете ја сликата)4.Пакет : Да5.Боја : Црна6.Гаранција : 1 Година7.Состојба : Нова Замена на Производот,Работи како вистински Делови,100% Compatiable.Краток Спој Заштита, Во Текот Напон Заштита&Текот Тековната Заштита.Компатибилни или да го Замени со(Забелешка) : Ве молиме бидете сигурни дека Спецификациите на оригиналниот ac адаптер пред да се одржи на понудата.ако ИЗЛЕЗ и КОНЕКТОРОТ ГОЛЕМИНА е иста како и вашата оригинална ac адаптер,тоа може да се вклопат.ако не можете да бидете сигурни,ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви дадат совет.ви благодариме1 x AC Адаптер1 x Слободни Кабелот за Напојување (САД,велика БРИТАНИЈА,АУ,велика БРИТАНИЈА е достапна) ве Молиме Имајте во предвид : (1 слик ac адаптер имаат само 1 слик кабелот за напојување)1.Сите предмети се испраќаат надвор рок од 48 часа по исплата е расчисти.2.Предмети ќе бидат испратени по пошта, Тоа обично трае 1325 работни дена(за 35days.) за вашата цел е да пристигне во нормален САД / Канада / Европа и 1530 дена(за 40days) на други земји.3.Ние ќе го испрати предметот и изјави пониска вредност за превозот цел само...

DEN 757.92

Лаптоп Моќ AC Адаптер Понуда За Acer Стремат 7520-5823 7520-5971 7540 7540-1284 5674WLHi 9504EWSMi 7540-1705 7540-5750 Полнач

Лаптоп Моќ AC Адаптер Понуда За Acer Стремат 75205823 75205971 7540 75401284 5674 WLHi 9504 EWSMi 75401705 75405750 ПолначКвалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.Спецификации : Сосема Нов.Гаранција : 36 Месеци.Влез : 100240 V, 5060 Hz (за светот употреба)Излез : 19 V / 3.42 НАКонектор Големина : 5.5 мм x 1.7 ммУпотреба : Лаптоп AC Адаптер, ве Молиме бидете сигурни дека аутпутот и конекторот е она што ви треба ,ви благодариме !Гаранција : 36 Месеци.Пакет Се Вклучени : 1 x Лаптоп Моќ AC Адаптер Понуда За Acer Стремат 75205823 75205971 7540 75401284 5674 WLHi 9504 EWSMi 75401705 75405750 ПолначAC кабел не е вклучително и, доколку ви треба .Ве молиме проверете го овој линк за AC кабел : http : / / www.aliexpress.com / store / product / WholesaleACPowerCordcableForlaptopadapterleadAdapterUSEUUKAUPlugAll / 1830550_32562866558.htmlКарактеристики На Производот : Во Текот Напон Заштита...

DEN 560.00 861.60

19.5 V 6.15 НА 120W 57Y6556 ADP-120LH PA-1121-16 AC Адаптер за Леново Y550 Y570 Y580 Y400 Y500 Y460 Y470 Y560 Адаптер за Лаптоп

19.5 V 6.15 НА 120 W 57 Y6556 ADP120 LH PA112116 AC Адаптер за Леново Y550 Y570 Y580 Y400 Y500 Y460 Y470 Y560 Адаптер за ЛаптопВлез : 100240 V 5060 Hz (за светот употреба)Излез : 19.5 V 6.15 НА 120 WDC Приклучок : 5.5*2,5 mmИзлез : 3prongПриклучок за кабелот за напојување : САД / велика БРИТАНИЈА / ЕУ / AU plug факултативнаГаранција : 12 месециСтатус : Brand new original & вистинскиПакетот вклучува : 1x AC Полнач за батерии 1x Приклучок за кабелотAnswer : ___________________________ Note : Ние ќе ви испратиме приклучок за кабелот според вашиот превозот адреса, ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас веднаш.36002031 36002079 36200400 41 A9732 41 A9734 57 Y6547 57 Y6549 57 Y6556 ADP120 LH PA112116За Леново B300, Y550, Y570, Y580, Y400, Y500, Y500 N, Y460, Y470, Y560, B305, C300, C305, C320, C325, A600, Y650, Y710, Y730 Лаптоп

DEN 1668.00 1775.04

Лаптоп Моќ AC Адаптер Понуда За Acer Стремат 5680-6516 5680-6517 5680-6560 5680-6772 9301AWSMi 5683WILi 5720 5720-4126 Полнач

Лаптоп Моќ AC Адаптер Понуда За Acer Стремат 56806516 56806517 56806560 56806772 9301 AWSMi 5683 WILi 5720 57204126 ПолначКвалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.Спецификации : Сосема Нов.Гаранција : 36 Месеци.Влез : 100240 V, 5060 Hz (за светот употреба)Излез : 19 V / 3.42 НАКонектор Големина : 5.5 мм x 1.7 ммУпотреба : Лаптоп AC Адаптер, ве Молиме бидете сигурни дека аутпутот и конекторот е она што ви треба ,ви благодариме !Гаранција : 36 Месеци.Пакет Се Вклучени : 1 x Лаптоп Моќ AC Адаптер Понуда За Acer Стремат 56806516 56806517 56806560 56806772 9301 AWSMi 5683 WILi 5720 57204126 ПолначAC кабел не е вклучително и, доколку ви треба .Ве молиме проверете го овој линк за AC кабел : http : / / www.aliexpress.com / store / product / WholesaleACPowerCordcableForlaptopadapterleadAdapterUSEUUKAUPlugAll / 1830550_32562866558.htmlКарактеристики На Производот : Во Текот Напон Заштита...

DEN 560.00 861.60

Лаптоп Моќ AC Адаптер Понуда За Acer Стремат 3050-1118 3614 3050-1142 3050-1150 3502NLCi 3050-1482 3050-1494 3050-1535 Полнач

Лаптоп Моќ AC Адаптер Понуда За Acer Стремат 30501118 3614 30501142 30501150 3502 NLCi 30501482 30501494 30501535 ПолначКвалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.Спецификации : Сосема Нов.Гаранција : 36 Месеци.Влез : 100240 V, 5060 Hz (за светот употреба)Излез : 19 V / 3.42 НАКонектор Големина : 5.5 мм x 1.7 ммУпотреба : Лаптоп AC Адаптер, ве Молиме бидете сигурни дека аутпутот и конекторот е она што ви треба ,ви благодариме !Гаранција : 36 Месеци.Пакет Се Вклучени : 1 x Лаптоп Моќ AC Адаптер Понуда За Acer Стремат 30501118 3614 30501142 30501150 3502 NLCi 30501482 30501494 30501535 ПолначAC кабел не е вклучително и, доколку ви треба .Ве молиме проверете го овој линк за AC кабел : http : / / www.aliexpress.com / store / product / WholesaleACPowerCordcableForlaptopadapterleadAdapterUSEUUKAUPlugAll / 1830550_32562866558.htmlКарактеристики На Производот : Во Текот Напон Заштита...

DEN 560.00 861.60

Лаптоп Моќ AC Адаптер Понуда За Acer Стремат 3050-1854 3100 3100-1033 3100-1052 3100-1104 3502WLMi 3100-1352 3100-1405 Полнач

Лаптоп Моќ AC Адаптер Понуда За Acer Стремат 30501854 3100 31001033 31001052 31001104 3502 WLMi 31001352 31001405 ПолначКвалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.Спецификации : Сосема Нов.Гаранција : 36 Месеци.Влез : 100240 V, 5060 Hz (за светот употреба)Излез : 19 V / 3.42 НАКонектор Големина : 5.5 мм x 1.7 ммУпотреба : Лаптоп AC Адаптер, ве Молиме бидете сигурни дека аутпутот и конекторот е она што ви треба ,ви благодариме !Гаранција : 36 Месеци.Пакет Се Вклучени : 1 x Лаптоп Моќ AC Адаптер Понуда За Acer Стремат 30501854 3100 31001033 31001052 31001104 3502 WLMi 31001352 31001405 ПолначAC кабел не е вклучително и, доколку ви треба .Ве молиме проверете го овој линк за AC кабел : http : / / www.aliexpress.com / store / product / WholesaleACPowerCordcableForlaptopadapterleadAdapterUSEUUKAUPlugAll / 1830550_32562866558.htmlКарактеристики На Производот : Во Текот Напон Заштита...

DEN 560.00 861.60

19.5 V 7.7 НА 150W AC адаптер за Dell PA-1151-06 DA150PM100-00 J408P KFY89 N3834 N3838 N426P PA-1151-06D2 полнач

19.5 V 7.7 НА 150 W AC адаптер за Dell PA115106 DA150 PM10000 J408 P KFY89 N3834 N3838 N426 P PA115106 D2 полначот Ако не сте сигурни дали овој адаптер работи за вашиот лаптоп компјутер, ве молиме оставете цел порака на вашиот лаптоп модел или побарате од нас пред цел, ви благодариме ! Спецификација : Боја : Црна Компатибилен Бренд : за Dell Влезен Напон : AC 100~240 V Текст Фреквенција : 50~60 Hz Моќност : 150 W Излезен Напон : 19.5 V Излез Тековната : 7.7 А Карактеристики : Висок квалитет со 100% сосема нов над задолжен, во текот на струја, во текот на напон, краткиколо, и со текот на топлина заштита Високо прецизни излезниот напон, мал бран и ниските пречки Направени од квалитетни компоненти и коло Безбедно и издржливи Ние само се продава високо квалитетни производи со трајни употреба живот Пакет : се Вклучени : 1 x лаптоп адаптер (без кабелот за напојување) Забелешка : кабелот за напојување е во голема превозот цена, бидејќи на нејзината тежина...

DEN 1290.72

19V 4.74 НА 90W Лаптоп Ac Адаптер за Полнач за ASUS K40 K42 K50 K42J N50 N51 N53 N61 N70 N80 N81 N90 U3 U5 U5A U5F U6

Спецификации : 1.Влезниот Напон Спектар : 100240 V, 50 / 60 Hz2.Излез : 19 V,4.74 А, 90 W3.DC Plug Големина : 5.5 мм*2,5 mm4.Гаранција : 1 ГодинаКраток Спој Заштита, Во Текот Напон Заштита&Текот Тековната Заштита.Компатибилни Или Да Го Замени Со : 19 V 4.74 НА 90 W Лаптоп Ac Адаптер за Полнач за ASK40 K42 K50 K42 J N50 N51 N53 N61 N70 N80 N81 N90 U3 U5 U5 A U5 F U6Пакетот вклучува : 1...

DEN 685.44

Лаптоп Моќ AC Адаптер Понуда За Acer Стремат 7540-5980 7720 7720-4030 7720-4428 7720-4697 7720-6001 9101 7720-6026 Полнач

Лаптоп Моќ AC Адаптер Понуда За Acer Стремат 75405980 7720 77204030 77204428 77204697 77206001 9101 77206026 ПолначКвалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.Спецификации : Сосема Нов.Гаранција : 36 Месеци.Влез : 100240 V, 5060 Hz (за светот употреба)Излез : 19 V / 3.42 НАКонектор Големина : 5.5 мм x 1.7 ммУпотреба : Лаптоп AC Адаптер, ве Молиме бидете сигурни дека аутпутот и конекторот е она што ви треба ,ви благодариме !Гаранција : 36 Месеци.Пакет Се Вклучени : 1 x Лаптоп Моќ AC Адаптер Понуда За Acer Стремат 75405980 7720 77204030 77204428 77204697 77206001 9101 77206026 ПолначAC кабел не е вклучително и, доколку ви треба .Ве молиме проверете го овој линк за AC кабел : http : / / www.aliexpress.com / store / product / WholesaleACPowerCordcableForlaptopadapterleadAdapterUSEUUKAUPlugAll / 1830550_32562866558.htmlКарактеристики На Производот : Во Текот Напон Заштита...

DEN 560.00 861.60

AC Полнач за Лаптоп 19V 3.95 5.5x2.5mm За Toshiba L600 L700 L536 C600 M802 L650 X42J K52J M810 L202 M105 M805 Напојување

Овој адаптер без кабел(кабелот за напојување), Ние нудиме велика БРИТАНИЈА / ЕУ / НАС до вас да се избере, ве молиме кликнете на фотографиите за нарачка на кабел(кабелот за напојување) ви треба.AC Полнач за Лаптоп 19 V 3.95 5.5x2.5mm За Toshiba L600 L700 L536 C600 M802 L650 X42 J K52 J M810 L202 M105 M805 НапојувањеПолитика На ВраќањеСите предмети ако се врати за било кои причини мора да биде придружена со Враќање Стока за ставање во Промет (RMA) Број, ве молиме контактирајте со нас пред да се врати...

DEN 500.64

19V 3.42 5.5X2.5mm Лаптоп, Полнач AC Адаптер за Напојување Toshiba SATELLITE c655 C660 L300 L450 L500 1000 PA3714U-1ACA A200 A205

Овој производ без моќ кабел Ние нудиме на велика БРИТАНИЈА / ЕУ / САД моќ кабел за да можете да изберете Но треба плати дополнителен надомест...

DEN 469.92

19V 3.16 Лаптоп Ac Адаптер за Напојување + Кабелот за напојување за Samsung NT-R440 NT-R458 NT-R460 NT-R462 NT-R463 NT-R465 NT-R466 NT-R467

Технички Спецификации : 1.Влезниот Напон Спектар : 100240 V, 50 / 60 Hz(низ целиот свет)2.Излез : 19 V, 3.16 А, 60 W3.DC Plug Големина : 5.5 мм X 3.0 mm(видете ја сликата)4.Пакет : Да5.Боја : Црна6.Гаранција : 1 Година7.Состојба : Нова Замена на Производот,Работи како вистински Делови,100% Compatiable.Краток Спој Заштита, Во Текот Напон Заштита&Текот Тековната Заштита.Компатибилни или да го Замени со( Забелешка) : Ве молиме бидете сигурни дека Спецификациите на оригиналниот ac адаптер пред да се одржи на понудата.ако ИЗЛЕЗ и КОНЕКТОРОТ ГОЛЕМИНА е иста како и вашата оригинална ac адаптер,тоа може да се вклопат.ако не можете да бидете сигурни,ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви дадат совет.ви благодариме1 x AC Адаптер1 x Слободни Кабелот за Напојување (САД,велика БРИТАНИЈА,АУ,велика БРИТАНИЈА е достапна) ве Молиме Имајте во предвид : (1 слик ac адаптер имаат само 1 слик кабелот за напојување)1.Сите предмети се испраќаат надвор рок од 48 часа по исплата е расчисти.2.Предмети ќе бидат испратени по пошта, Тоа обично трае 1325 работни дена(за 35days.) за вашата цел е да пристигне во нормален САД / Канада / Европа и 1530 дена(за 40days) на други земји.3.Ние ќе го испрати предметот и изјави пониска вредност за превозот цел само...

DEN 648.48

Лаптоп Моќ AC Адаптер Понуда За Acer Стремат 9104LM 5738-6744 5738-6969 5738DG-6165 5738G-6335 5738PG-6306 5738PG-6555 Полнач

Лаптоп Моќ AC Адаптер Понуда За Acer Стремат 9104 LM 57386744 57386969 5738 DG6165 5738 G6335 5738 PG6306 5738 PG6555 ПолначКвалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.Спецификации : Сосема Нов.Гаранција : 36 Месеци.Влез : 100240 V, 5060 Hz (за светот употреба)Излез : 19 V / 3.42 НАКонектор Големина : 5.5 мм x 1.7 ммУпотреба : Лаптоп AC Адаптер, ве Молиме бидете сигурни дека аутпутот и конекторот е она што ви треба ,ви благодариме !Гаранција : 36 Месеци.Пакет Се Вклучени : 1 x Лаптоп Моќ AC Адаптер Понуда За Acer Стремат 9104 LM 57386744 57386969 5738 DG6165 5738 G6335 5738 PG6306 5738 PG6555 ПолначAC кабел не е вклучително и, доколку ви треба .Ве молиме проверете го овој линк за AC кабел : http : / / www.aliexpress.com / store / product / WholesaleACPowerCordcableForlaptopadapterleadAdapterUSEUUKAUPlugAll / 1830550_32562866558.htmlКарактеристики На Производот : Во Текот Напон Заштита...

DEN 560.00 861.60

Лаптоп Моќ AC Адаптер Понуда За Acer Стремат 5610-2714 5610-2759 5610-2933 5610-2966 5610-4039 5610-4075 5610-4179 Полнач

Лаптоп Моќ AC Адаптер Понуда За Acer Стремат 56102714 56102759 56102933 56102966 56104039 56104075 56104179 ПолначКвалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.Спецификации : Сосема Нов.Гаранција : 36 Месеци.Влез : 100240 V, 5060 Hz (за светот употреба)Излез : 19 V / 3.42 НАКонектор Големина : 5.5 мм x 1.7 ммУпотреба : Лаптоп AC Адаптер, ве Молиме бидете сигурни дека аутпутот и конекторот е она што ви треба ,ви благодариме !Гаранција : 36 Месеци.Пакет Се Вклучени : 1 x Лаптоп Моќ AC Адаптер Понуда За Acer Стремат 56102714 56102759 56102933 56102966 56104039 56104075 56104179 ПолначAC кабел не е вклучително и, доколку ви треба .Ве молиме проверете го овој линк за AC кабел : http : / / www.aliexpress.com / store / product / WholesaleACPowerCordcableForlaptopadapterleadAdapterUSEUUKAUPlugAll / 1830550_32562866558.htmlКарактеристики На Производот : Во Текот Напон Заштита...

DEN 560.00 861.60

19V 2.1 Автомобил Адаптер за Лаптоп адаптер за во Автомобил Полнач За asus Eee PC 1001 1005HAB 1008HA 1011PX 1015PW 1015PX 1015PEB 1005HA 1005PE

Сите полначи се брендирани со нашето лого Ако сте трговија на големо клиент, ве молиме да покаже дека не треба да се печати нашата компанија логото на полначот...

DEN 1007.52