• Ново
20V 2.25 А 45W AC Лаптоп Адаптер за Полнач За Леново Хром Книга N21 ADLX45DLC3A

20V 2.25 А 45W AC Лаптоп Адаптер за Полнач За Леново Хром Книга N21 ADLX45DLC3A

DEN 900.00
DEN 720.00 -20 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


Производ Слика
Производ Детали
На текст (INPOT) : AC 100 V~240 V (50 Hz/60 Hz)
Излез (ИЗЛЕЗ) : напон : 20 (v)
Актуелни : 2.25 км (а)
Моќност : 45 (w)
Интерфејс големина надворешниот дијаметар : 3.0 mm*1.0 mm
Место на Потекло Guangdong, Кина (Hengji )
Бренд Име Hengji
Име лаптоп адаптер : 20 V 2.25 45 W
Боја црна, или соодветно
Употреба за лаптоп
Излезен напон : 20 V
Излезна струја : 2.25 А
Фрекфенција : 50-60 HZ
Излезна моќност : 1-45 W
Влезен напон : AC100-240 V
конектор големина на(mm) : 3.0 mm*1.0 mm
Снабдување тип OEM услуга
Сертификација CE, ROHS, CCC
Плаќање & Превозот Термини :
Цена : ФОБ ~10.0 / Парче
Добиете Најновите Цена
Минимална Цел Количество : 1000 Парче/Парчиња
Port : гуангжу, или било Кина порта
Пакување Детали : Секое парче во ЈП торба или подарок кутија, или како на барање на купувачот.
Време на испорака : Примерок време : од една недела времето за Производство : abt 20-30 дена.
Начин На Плаќање : L/C,T/T,Western Union
Снабдување Способност : 2000 Парче/Парчиња на Ден
Пратката & Испорака
Повратни Информации & Оценка
Спорот & Наплата
Поврзани Производи

Особините

Бренд Име:
liangpw
Пакет:
Yes
Излезниот Напон:
20v
Компатибилен Бренд:
за lenovo
Број На Модел На:
20V 2.25 А 45W
Приклучок Тип:
Кабелот За Напојување Исклучени
Излезна Струја:
2.25 А
Модел:
20V 2.25 А 45W
Извор категории:
место
Дали оригиналниот:
Бренд не-оригинал
Излезниот Напон:
20v
Влезниот Напон Спектар:
110V-220V
Полначот формулар за апликација:
Директни полнење
Применливи производи:
Лаптоп
Производ големина:
7cm*5cm*2.5 cm
производ тежина:
180g

Купувачите избираат и

19V 4.74 НА 90W Лаптоп Ac Адаптер за Полнач за ASUS A43 A43S A53S A45v A46 A52E A53 A55v A56v A85 A40J A52J L1000

Спецификации : 1.Влезниот Напон Спектар : 100240 V, 50 / 60 Hz2.Излез : 19 V,4.74 А, 90 W3.DC Plug Големина : 5.5 мм*2,5 mm4.Гаранција : 1 ГодинаКраток Спој Заштита, Во Текот Напон Заштита&Текот Тековната Заштита.Компатибилни Или Да Го Замени Со : 19 V 4.74 НА 90 W Лаптоп Ac Адаптер за Полнач за ASA43 A43 S A53 S A45v A46 A52 E A53 A55v A56v A85 A40 J A52 J L1000Пакетот вклучува : 1...

DEN 685.44

Лаптоп Моќ AC Адаптер Понуда За Acer Стремат 4330 4315-2904 4330-2403 4520 4520-5141 5023 4520-5235 временска рамка 4520-5803 Полнач

Лаптоп Моќ AC Адаптер Понуда За Acer Стремат 4330 43152904 43302403 4520 45205141 5023 45205235 временска рамка 45205803 ПолначКвалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.Спецификации : Сосема Нов.Гаранција : 36 Месеци.Влез : 100240 V, 5060 Hz (за светот употреба)Излез : 19 V / 3.42 НАКонектор Големина : 5.5 мм x 1.7 ммУпотреба : Лаптоп AC Адаптер, ве Молиме бидете сигурни дека аутпутот и конекторот е она што ви треба ,ви благодариме !Гаранција : 36 Месеци.Пакет Се Вклучени : 1 x Лаптоп Моќ AC Адаптер Понуда За Acer Стремат 4330 43152904 43302403 4520 45205141 5023 45205235 временска рамка 45205803 ПолначAC кабел не е вклучително и, доколку ви треба .Ве молиме проверете го овој линк за AC кабел : http : / / www.aliexpress.com / store / product / WholesaleACPowerCordcableForlaptopadapterleadAdapterUSEUUKAUPlugAll / 1830550_32562866558.htmlКарактеристики На Производот : Во Текот Напон Заштита...

DEN 560.00 861.60

19V 3.42 лаптоп полначот ac адаптер PA-1650-63 за asus X301K X42JE X43SJ X44L X450EA X455LD X8AS X81Sq X88S W7J Z35L Z6100A

19 V 3.42 лаптоп полначот ac адаптер PA165063 за asX301 K X42 JE X43 SJ X44 L X450 EA X455 LD X8 AS X81 Sq X88 S W7 J Z35 L Z6100 A јас f не сте сигурни дали тоа одговара за вашиот лаптоп компјутер, ве молиме оставете цел порака на вашиот лаптоп модел или побарате од нас пред цел, ви благодариме ! Ние сме фабриката на лаптоп адаптер, ако ви треба повеќе квантитет,pls контактирајте со нас слободно...

DEN 522.24

19.5 V 4.7 Лаптоп Ac Адаптер за Напојување + Кабелот за Sony VAIO VGN-N220E/W VGN-N250E VGN-N250E/W VGN-N320 VGN-N320E VGN-N320FN

Технички Спецификации : 1.Влезниот Напон Спектар : 100240 V, 50 / 60 Hz(низ целиот свет)2.Излез : 19.5 V, 4.7 А, 92 W3.DC Plug Големина : 6.4 mm X 5.0 mm(видете ја сликата)4.Пакет : Да5.Боја : Црна6.Гаранција : 1 Година7.Состојба : Нова Замена на Производот,Работи како вистински Делови,100% Compatiable.Краток Спој Заштита, Во Текот Напон Заштита&Текот Тековната Заштита.Компатибилни или да го Замени со(Забелешка) : Ве молиме бидете сигурни дека Спецификациите на оригиналниот ac адаптер пред да се одржи на понудата.ако ИЗЛЕЗ и КОНЕКТОРОТ ГОЛЕМИНА е иста како и вашата оригинална ac адаптер,тоа може да се вклопат.ако не можете да бидете сигурни,ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви дадат совет.ви благодариме1 x AC Адаптер1 x Слободни Кабелот за Напојување (САД,велика БРИТАНИЈА,АУ,велика БРИТАНИЈА е достапна) ве Молиме Имајте во предвид : (1 слик ac адаптер имаат само 1 слик кабелот за напојување)1.Сите предмети се испраќаат надвор рок од 48 часа по исплата е расчисти.2.Предмети ќе бидат испратени по пошта, Тоа обично трае 1325 работни дена(за 35days.) за вашата цел е да пристигне во нормален САД / Канада / Европа и 1530 дена(за 40days) на други земји.3.Ние ќе го испрати предметот и изјави пониска вредност за превозот цел само...

DEN 757.92

19.5 V 3.3 Лаптоп Ac Адаптер за Напојување + Кабелот за Sony VAIO Fit15A SVF15N12SFB SVF15N17SHS SVF15N1BPGB SVF15N12SGB Флип PC

Технички Спецификации : 1.Влезниот Напон Спектар : 100240 V, 50 / 60 Hz(низ целиот свет)2.Излез : 19.5 V, 3.3, СЕ 65 W3.DC Plug Големина : 6.4 mm X 5.0 mm(видете ја сликата)4.Пакет : Да5.Боја : Црна6.Гаранција : 1 Година7.Состојба : Нова Замена на Производот,Работи како вистински Делови,100% Compatiable.Краток Спој Заштита, Во Текот Напон Заштита&Текот Тековната Заштита.Компатибилни или да го Замени со(Забелешка) : Ве молиме бидете сигурни дека Спецификациите на оригиналниот ac адаптер пред да се одржи на понудата.ако ИЗЛЕЗ и КОНЕКТОРОТ ГОЛЕМИНА е иста како и вашата оригинална ac адаптер,тоа може да се вклопат.ако не можете да бидете сигурни,ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви дадат совет.ви благодариме1 x AC Адаптер1 x Слободни Кабелот за Напојување (САД,велика БРИТАНИЈА,АУ,велика БРИТАНИЈА е достапна) ве Молиме Имајте во предвид : (1 слик ac адаптер имаат само 1 слик кабелот за напојување)1.Сите предмети се испраќаат надвор рок од 48 часа по исплата е расчисти.2.Предмети ќе бидат испратени по пошта, Тоа обично трае 1325 работни дена(за 35days.) за вашата цел е да пристигне во нормален САД / Канада / Европа и 1530 дена(за 40days) на други земји.3.Ние ќе го испрати предметот и изјави пониска вредност за превозот цел само...

DEN 655.00 818.88

19V 4.74 НА 90W Лаптоп Ac Адаптер за Полнач за ASUS М1 М2 М3 М5 M6 M6N M6V M6VA М8 M50 M51 M70

Спецификации : 1.Влезниот Напон Спектар : 100240 V, 50 / 60 Hz2.Излез : 19 V,4.74 А, 90 W3.DC Plug Големина : 5.5 мм*2,5 mm4.Гаранција : 1 ГодинаКраток Спој Заштита, Во Текот Напон Заштита&Текот Тековната Заштита.Компатибилни Или Да Го Замени Со : 19 V 4.74 НА 90 W Лаптоп Ac Адаптер за Полнач за ASМ1 М2 М3 М5 M6 M6 N M6 V M6 VA М8 M50 M51 M70Пакетот вклучува : 1...

DEN 685.44

19.5 V 3.34 НА 65W 4.5*3.0 mm АП-12 Семејство MGJN9 LA65NS2-01 Лаптоп Адаптер за Dell XPS 18 1810 Преносни Сите-во-Едно Десктоп

19.5 V 3.34 НА 65 W 4.5*3.0 mm АП12 Семејство MGJN9 LA65 NS201 Лаптоп Адаптер за Dell XPS 18 1810 Преносни СитевоЕдно ДесктопВлез : 100240 V 5060 Hz (за светот употреба)Излез : 19.5 V 3.34 А, 65 WDC Приклучок : 4.5*3.0 mmИзлез : 3prongПриклучок за кабелот за напојување : САД / велика БРИТАНИЈА / ЕУ / AU plug факултативнаГаранција : 12 месециСтатус : Brand new original & вистинскиПакетот вклучува : 1x AC полнач за батерии 1x Приклучок за кабелотAnswer : ___________________________ Note : Ние ќе ви испратиме приклучок за кабелот според вашиот превозот адреса, ако имате посебни барање,ве молиме контактирајте со нас веднаш.043 NY4 05 NW44 074 VT4 0 G6 J41 0 MGJN9 43 NY4 74 VT4 G6 J41 LA65 NS201 MGJN9 PA165002 D3 PA165002 D4 PA165002 DDза DELL ПРЕНОСНИ СИТЕВОЕДНО ДЕСКТОПза DELL INSPIRON 11 СЕРИЈА 3000, XPS 18, XPS 1810 Лаптоп

DEN 1353.00 1439.04

19.5 V 4.7 Лаптоп Ac Адаптер за Напојување + Кабелот за Sony VAIO PCGA-AC19V4 PCG-7154L PCG-7153L PCG-7133L PCG-7132L pcg-71313l

Технички Спецификации : 1.Влезниот Напон Спектар : 100240 V, 50 / 60 Hz(низ целиот свет)2.Излез : 19.5 V, 4.7 А, 92 W3.DC Plug Големина : 6.4 mm X 5.0 mm(видете ја сликата)4.Пакет : Да5.Боја : Црна6.Гаранција : 1 Година7.Состојба : Нова Замена на Производот,Работи како вистински Делови,100% Compatiable.Краток Спој Заштита, Во Текот Напон Заштита&Текот Тековната Заштита.Компатибилни или да го Замени со(Забелешка) : Ве молиме бидете сигурни дека Спецификациите на оригиналниот ac адаптер пред да се одржи на понудата.ако ИЗЛЕЗ и КОНЕКТОРОТ ГОЛЕМИНА е иста како и вашата оригинална ac адаптер,тоа може да се вклопат.ако не можете да бидете сигурни,ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви дадат совет.ви благодариме1 x AC Адаптер1 x Слободни Кабелот за Напојување (САД,велика БРИТАНИЈА,АУ,велика БРИТАНИЈА е достапна) ве Молиме Имајте во предвид : (1 слик ac адаптер имаат само 1 слик кабелот за напојување)1.Сите предмети се испраќаат надвор рок од 48 часа по исплата е расчисти.2.Предмети ќе бидат испратени по пошта, Тоа обично трае 1325 работни дена(за 35days.) за вашата цел е да пристигне во нормален САД / Канада / Европа и 1530 дена(за 40days) на други земји.3.Ние ќе го испрати предметот и изјави пониска вредност за превозот цел само...

DEN 757.92

AC Полнач за Лаптоп 19V 3.95 5.5x2.5mm За Toshiba L600 L700 L536 C600 M802 L650 X42J K52J M810 L202 M105 M805 Напојување

Овој адаптер без кабел(кабелот за напојување), Ние нудиме велика БРИТАНИЈА / ЕУ / НАС до вас да се избере, ве молиме кликнете на фотографиите за нарачка на кабел(кабелот за напојување) ви треба.AC Полнач за Лаптоп 19 V 3.95 5.5x2.5mm За Toshiba L600 L700 L536 C600 M802 L650 X42 J K52 J M810 L202 M105 M805 НапојувањеПолитика На ВраќањеСите предмети ако се врати за било кои причини мора да биде придружена со Враќање Стока за ставање во Промет (RMA) Број, ве молиме контактирајте со нас пред да се врати...

DEN 500.64

Лаптоп Моќ AC Адаптер Понуда За Acer Стремат 3050-1710 3503LCi 3503NWLMi 3602 3602NWXM 3603 3603NWXM 3603WLCi 3603WXCi Полнач

Лаптоп Моќ AC Адаптер Понуда За Acer Стремат 30501710 3503 LCi 3503 NWLMi 3602 3602 NWXM 3603 3603 NWXM 3603 WLCi 3603 WXCi ПолначКвалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.Спецификации : Сосема Нов.Гаранција : 36 Месеци.Влез : 100240 V, 5060 Hz (за светот употреба)Излез : 19 V / 3.42 НАКонектор Големина : 5.5 мм x 1.7 ммУпотреба : Лаптоп AC Адаптер, ве Молиме бидете сигурни дека аутпутот и конекторот е она што ви треба ,ви благодариме !Гаранција : 36 Месеци.Пакет Се Вклучени : 1 x Лаптоп Моќ AC Адаптер Понуда За Acer Стремат 30501710 3503 LCi 3503 NWLMi 3602 3602 NWXM 3603 3603 NWXM 3603 WLCi 3603 WXCi ПолначAC кабел не е вклучително и, доколку ви треба .Ве молиме проверете го овој линк за AC кабел : http : / / www.aliexpress.com / store / product / WholesaleACPowerCordcableForlaptopadapterleadAdapterUSEUUKAUPlugAll / 1830550_32562866558.htmlКарактеристики На Производот : Во Текот Напон Заштита...

DEN 560.00 861.60

Автомобил Полнач за Лаптоп Адаптер 19V 1.75 НА 4.0*1.35 mm 33W За ASUS Vivobook S200 S220 X200T X202E F201E Q200E Напојување Таблета

Сите полначи се брендирани со нашето лого Ако сте трговија на големо клиент, ве молиме да покаже дека не треба да се печати нашата компанија логото на полначот...

DEN 858.72

Лаптоп Моќ AC Адаптер Понуда За Acer Стремат 7540-5980 7720 7720-4030 7720-4428 7720-4697 7720-6001 9101 7720-6026 Полнач

Лаптоп Моќ AC Адаптер Понуда За Acer Стремат 75405980 7720 77204030 77204428 77204697 77206001 9101 77206026 ПолначКвалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.Спецификации : Сосема Нов.Гаранција : 36 Месеци.Влез : 100240 V, 5060 Hz (за светот употреба)Излез : 19 V / 3.42 НАКонектор Големина : 5.5 мм x 1.7 ммУпотреба : Лаптоп AC Адаптер, ве Молиме бидете сигурни дека аутпутот и конекторот е она што ви треба ,ви благодариме !Гаранција : 36 Месеци.Пакет Се Вклучени : 1 x Лаптоп Моќ AC Адаптер Понуда За Acer Стремат 75405980 7720 77204030 77204428 77204697 77206001 9101 77206026 ПолначAC кабел не е вклучително и, доколку ви треба .Ве молиме проверете го овој линк за AC кабел : http : / / www.aliexpress.com / store / product / WholesaleACPowerCordcableForlaptopadapterleadAdapterUSEUUKAUPlugAll / 1830550_32562866558.htmlКарактеристики На Производот : Во Текот Напон Заштита...

DEN 560.00 861.60

Лаптоп Моќ AC Адаптер Понуда За Acer Стремат 1690LCi 1690WLC 1690WLCi 1690WLMi 1691 3634LMi 1693 1691WLMi 1692 1692LMi Полнач

Лаптоп Моќ AC Адаптер Понуда За Acer Стремат 1690 LCi 1690 WLC 1690 WLCi 1690 WLMi 1691 3634 LMi 1693 1691 WLMi 1692 1692 LMi ПолначКвалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.Спецификации : Сосема Нов.Гаранција : 36 Месеци.Влез : 100240 V, 5060 Hz (за светот употреба)Излез : 19 V / 3.42 НАКонектор Големина : 5.5 мм x 1.7 ммУпотреба : Лаптоп AC Адаптер, ве Молиме бидете сигурни дека аутпутот и конекторот е она што ви треба ,ви благодариме !Гаранција : 36 Месеци.Пакет Се Вклучени : 1 x Лаптоп Моќ AC Адаптер Понуда За Acer Стремат 1690 LCi 1690 WLC 1690 WLCi 1690 WLMi 1691 3634 LMi 1693 1691 WLMi 1692 1692 LMi ПолначAC кабел не е вклучително и, доколку ви треба .Ве молиме проверете го овој линк за AC кабел : http : / / www.aliexpress.com / store / product / WholesaleACPowerCordcableForlaptopadapterleadAdapterUSEUUKAUPlugAll / 1830550_32562866558.htmlКарактеристики На Производот : Во Текот Напон Заштита...

DEN 560.00 861.60

Лаптоп Моќ AC Адаптер Понуда За Acer Стремат 7520-5823 7520-5971 7540 7540-1284 5674WLHi 9504EWSMi 7540-1705 7540-5750 Полнач

Лаптоп Моќ AC Адаптер Понуда За Acer Стремат 75205823 75205971 7540 75401284 5674 WLHi 9504 EWSMi 75401705 75405750 ПолначКвалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.Спецификации : Сосема Нов.Гаранција : 36 Месеци.Влез : 100240 V, 5060 Hz (за светот употреба)Излез : 19 V / 3.42 НАКонектор Големина : 5.5 мм x 1.7 ммУпотреба : Лаптоп AC Адаптер, ве Молиме бидете сигурни дека аутпутот и конекторот е она што ви треба ,ви благодариме !Гаранција : 36 Месеци.Пакет Се Вклучени : 1 x Лаптоп Моќ AC Адаптер Понуда За Acer Стремат 75205823 75205971 7540 75401284 5674 WLHi 9504 EWSMi 75401705 75405750 ПолначAC кабел не е вклучително и, доколку ви треба .Ве молиме проверете го овој линк за AC кабел : http : / / www.aliexpress.com / store / product / WholesaleACPowerCordcableForlaptopadapterleadAdapterUSEUUKAUPlugAll / 1830550_32562866558.htmlКарактеристики На Производот : Во Текот Напон Заштита...

DEN 560.00 861.60

19V 3.42 лаптоп адаптер за полнење ADP-65DB Б за asus T9000A U31F U41SV UL30 W5600 X4G X42JP X43SR R400V X450J X455LJ X8BJ X82

19 V 3.42 лаптоп адаптер за полнење ADP65 DB Б за asT9000 A U31 F U41 SV UL30 W5600 X4 G X42 JP X43 SR R400 V X450 J X455 LJ X8 BJ X82 јас f не сте сигурни дали тоа одговара за вашиот лаптоп компјутер, ве молиме оставете цел порака на вашиот лаптоп модел или побарате од нас пред цел, ви благодариме ! Ние сме фабриката на лаптоп адаптер, ако ви треба повеќе квантитет,pls контактирајте со нас слободно...

DEN 520.80

Лаптоп Моќ AC Адаптер Понуда За Acer Стремат 5720-6529 5720-6683 5730 5730-4163 5730-4899 5732Z-4234 TimelineX 5732Z Полнач

Лаптоп Моќ AC Адаптер Понуда За Acer Стремат 57206529 57206683 5730 57304163 57304899 5732 Z4234 Timeline X 5732 Z ПолначКвалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.Спецификации : Сосема Нов.Гаранција : 36 Месеци.Влез : 100240 V, 5060 Hz (за светот употреба)Излез : 19 V / 3.42 НАКонектор Големина : 5.5 мм x 1.7 ммУпотреба : Лаптоп AC Адаптер, ве Молиме бидете сигурни дека аутпутот и конекторот е она што ви треба ,ви благодариме !Гаранција : 36 Месеци.Пакет Се Вклучени : 1 x Лаптоп Моќ AC Адаптер Понуда За Acer Стремат 57206529 57206683 5730 57304163 57304899 5732 Z4234 Timeline X 5732 Z ПолначAC кабел не е вклучително и, доколку ви треба .Ве молиме проверете го овој линк за AC кабел : http : / / www.aliexpress.com / store / product / WholesaleACPowerCordcableForlaptopadapterleadAdapterUSEUUKAUPlugAll / 1830550_32562866558.htmlКарактеристики На Производот : Во Текот Напон Заштита...

DEN 560.00 861.60

19V 7.1 ac адаптер за HP полначот PA-1131-08HC PA-1131-08HN 463557-001 463959-001 481420-001 482133-001 HSTNN-HA01 HSTNN-SA01

19 V 7.1 ac адаптер за HP полначот PA113108 HC PA113108 HN 463557001 463959001 481420001 482133001 HSTNNHA01 HSTNNSA01 Спецификација : Боја : Црна Компатибилен Бренд : за HP Влезен Напон : AC 100~240 V Текст Фреквенција : 50~60 Hz Моќ : 135 W Излезен Напон : DC 19 V Излез Тековната : 7.1 НаСлики : Функција : со Висок квалитет со 100% сосема нов над задолжен, во текот на струја, во текот на напон, краткиколо, и со текот на топлина заштита Високо прецизни излезниот напон, мал бран и ниските пречки Направени од квалитетни компоненти и коло Безбедно и издржливи Ние само се продава високо квалитетни производи со трајни употреба живот Пакет : се Вклучени : 1 x лаптоп адаптер(без кабелот за напојување) Забелешка : Ако ви треба кабелот за напојување pls дозволете ми да знам пред цел За кабелот за напојување со НАС / ЕУ ПРИКЛУЧОКОТ,Pls додадете pc За кабелот за напојување со велика БРИТАНИЈА / AU ПРИКЛУЧОКОТ,Pls додадете pc ако не сте сигурни дали тоа одговара за вашиот лаптоп, pls да ни каже модел на вашиот лаптоп ,ви благодариме !

DEN 1233.12

135W ЕУ Plug AC Адаптер за Xbox 360 Тенок Microsoft Напојување Тули AC Полнач X360 Адаптер Кабел Кабелот Ѕид Полнач

Драги пријатели,вие сте сега наддавање 1 PCS 35 W 12 V AC Адаптер за ПолначНапојување Кабелот за Xbox 360 Тенок Тули со ЕУ Моќ ПриклучокОпис на производот : Состојба : Brand New Замена на Производот, 100% ОЕМ Компатибилен!! ЕУ кабелот за Напојување вклучени ...

DEN 1102.56

19.5 V 6.15 НА 120W 57Y6556 ADP-120LH PA-1121-16 AC Адаптер за Леново Y550 Y570 Y580 Y400 Y500 Y460 Y470 Y560 Адаптер за Лаптоп

19.5 V 6.15 НА 120 W 57 Y6556 ADP120 LH PA112116 AC Адаптер за Леново Y550 Y570 Y580 Y400 Y500 Y460 Y470 Y560 Адаптер за ЛаптопВлез : 100240 V 5060 Hz (за светот употреба)Излез : 19.5 V 6.15 НА 120 WDC Приклучок : 5.5*2,5 mmИзлез : 3prongПриклучок за кабелот за напојување : САД / велика БРИТАНИЈА / ЕУ / AU plug факултативнаГаранција : 12 месециСтатус : Brand new original & вистинскиПакетот вклучува : 1x AC Полнач за батерии 1x Приклучок за кабелотAnswer : ___________________________ Note : Ние ќе ви испратиме приклучок за кабелот според вашиот превозот адреса, ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас веднаш.36002031 36002079 36200400 41 A9732 41 A9734 57 Y6547 57 Y6549 57 Y6556 ADP120 LH PA112116За Леново B300, Y550, Y570, Y580, Y400, Y500, Y500 N, Y460, Y470, Y560, B305, C300, C305, C320, C325, A600, Y650, Y710, Y730 Лаптоп

DEN 1668.00 1775.04

19V 3.16 Лаптоп Ac Адаптер за Напојување + Кабелот за напојување за Samsung NT-R440 NT-R458 NT-R460 NT-R462 NT-R463 NT-R465 NT-R466 NT-R467

Технички Спецификации : 1.Влезниот Напон Спектар : 100240 V, 50 / 60 Hz(низ целиот свет)2.Излез : 19 V, 3.16 А, 60 W3.DC Plug Големина : 5.5 мм X 3.0 mm(видете ја сликата)4.Пакет : Да5.Боја : Црна6.Гаранција : 1 Година7.Состојба : Нова Замена на Производот,Работи како вистински Делови,100% Compatiable.Краток Спој Заштита, Во Текот Напон Заштита&Текот Тековната Заштита.Компатибилни или да го Замени со( Забелешка) : Ве молиме бидете сигурни дека Спецификациите на оригиналниот ac адаптер пред да се одржи на понудата.ако ИЗЛЕЗ и КОНЕКТОРОТ ГОЛЕМИНА е иста како и вашата оригинална ac адаптер,тоа може да се вклопат.ако не можете да бидете сигурни,ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви дадат совет.ви благодариме1 x AC Адаптер1 x Слободни Кабелот за Напојување (САД,велика БРИТАНИЈА,АУ,велика БРИТАНИЈА е достапна) ве Молиме Имајте во предвид : (1 слик ac адаптер имаат само 1 слик кабелот за напојување)1.Сите предмети се испраќаат надвор рок од 48 часа по исплата е расчисти.2.Предмети ќе бидат испратени по пошта, Тоа обично трае 1325 работни дена(за 35days.) за вашата цел е да пристигне во нормален САД / Канада / Европа и 1530 дена(за 40days) на други земји.3.Ние ќе го испрати предметот и изјави пониска вредност за превозот цел само...

DEN 648.48

Лаптоп Моќ AC Адаптер Понуда За Acer Стремат 9104LM 5738-6744 5738-6969 5738DG-6165 5738G-6335 5738PG-6306 5738PG-6555 Полнач

Лаптоп Моќ AC Адаптер Понуда За Acer Стремат 9104 LM 57386744 57386969 5738 DG6165 5738 G6335 5738 PG6306 5738 PG6555 ПолначКвалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.Спецификации : Сосема Нов.Гаранција : 36 Месеци.Влез : 100240 V, 5060 Hz (за светот употреба)Излез : 19 V / 3.42 НАКонектор Големина : 5.5 мм x 1.7 ммУпотреба : Лаптоп AC Адаптер, ве Молиме бидете сигурни дека аутпутот и конекторот е она што ви треба ,ви благодариме !Гаранција : 36 Месеци.Пакет Се Вклучени : 1 x Лаптоп Моќ AC Адаптер Понуда За Acer Стремат 9104 LM 57386744 57386969 5738 DG6165 5738 G6335 5738 PG6306 5738 PG6555 ПолначAC кабел не е вклучително и, доколку ви треба .Ве молиме проверете го овој линк за AC кабел : http : / / www.aliexpress.com / store / product / WholesaleACPowerCordcableForlaptopadapterleadAdapterUSEUUKAUPlugAll / 1830550_32562866558.htmlКарактеристики На Производот : Во Текот Напон Заштита...

DEN 560.00 861.60

Лаптоп Моќ AC Адаптер Понуда За Acer Стремат 5680-6516 5680-6517 5680-6560 5680-6772 9301AWSMi 5683WILi 5720 5720-4126 Полнач

Лаптоп Моќ AC Адаптер Понуда За Acer Стремат 56806516 56806517 56806560 56806772 9301 AWSMi 5683 WILi 5720 57204126 ПолначКвалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.Спецификации : Сосема Нов.Гаранција : 36 Месеци.Влез : 100240 V, 5060 Hz (за светот употреба)Излез : 19 V / 3.42 НАКонектор Големина : 5.5 мм x 1.7 ммУпотреба : Лаптоп AC Адаптер, ве Молиме бидете сигурни дека аутпутот и конекторот е она што ви треба ,ви благодариме !Гаранција : 36 Месеци.Пакет Се Вклучени : 1 x Лаптоп Моќ AC Адаптер Понуда За Acer Стремат 56806516 56806517 56806560 56806772 9301 AWSMi 5683 WILi 5720 57204126 ПолначAC кабел не е вклучително и, доколку ви треба .Ве молиме проверете го овој линк за AC кабел : http : / / www.aliexpress.com / store / product / WholesaleACPowerCordcableForlaptopadapterleadAdapterUSEUUKAUPlugAll / 1830550_32562866558.htmlКарактеристики На Производот : Во Текот Напон Заштита...

DEN 560.00 861.60

19V 2.1 Автомобил Адаптер за Лаптоп адаптер за во Автомобил Полнач За asus Eee PC 1001 1005HAB 1008HA 1011PX 1015PW 1015PX 1015PEB 1005HA 1005PE

Сите полначи се брендирани со нашето лого Ако сте трговија на големо клиент, ве молиме да покаже дека не треба да се печати нашата компанија логото на полначот...

DEN 1007.52

19V 1.58 AC Адаптер за Полнач За Acer Стремат Напојување Полнач за Лаптоп Адаптер за полнење Netbook Кабелот на Полначот 5.5*1.7 мм

19 V 1.58 AC Адаптер за Полнач За Acer Стремат Напојување Полнач за Лаптоп Адаптер за полнење Netbook Кабелот на Полначот 5.5*1.7 ммКвалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.Спецификации : Сосема Нов.Гаранција : 36 Месеци.Влез : 100240 V, 5060 Hz (за светот употреба)Излез : 19 V / 1.58 НАКонектор Големина : 5.5 мм x 1.7 ммУпотреба : Лаптоп AC Адаптер, ве Молиме бидете сигурни дека аутпутот и конекторот е она што ви треба ,ви благодариме !Гаранција : 36 Месеци.Пакет Се Вклучени : 1 x 19 V 1.58 AC Адаптер за Полнач За Acer Стремат Напојување Полнач за Лаптоп Адаптер за полнење Netbook Кабелот на Полначот 5.5*1.7 ммAC кабел не е вклучително и, доколку ви треба .Ве молиме проверете го овој линк за AC кабел : http : / / www.aliexpress.com / store / product / WholesaleACPowerCordcableForlaptopadapterleadAdapterUSEUUKAUPlugAll / 1830550_32562866558.htmlКарактеристики На Производот : Во Текот Напон Заштита...

DEN 463.00 712.80