• Ново
Лаптоп Моќ AC Адаптер Понуда За Acer Стремат 9104LM 5738-6744 5738-6969 5738DG-6165 5738G-6335 5738PG-6306 5738PG-6555 Полнач

Лаптоп Моќ AC Адаптер Понуда За Acer Стремат 9104LM 5738-6744 5738-6969 5738DG-6165 5738G-6335 5738PG-6306 5738PG-6555 Полнач

DEN 861.60
DEN 560.00 -35 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


Лаптоп Моќ AC Адаптер Понуда За Acer Стремат 9104 LM 5738-6744 5738-6969 5738 DG-6165 5738 G-6335 5738 PG-6306 5738 PG-6555 Полнач
Квалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)
Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.
Спецификации :
-Сосема Нов.
-Гаранција : 36 Месеци.
-Влез : 100-240 V, 50-60 Hz (за светот употреба)
-Излез : 19 V / 3.42 НА
-Конектор Големина : 5.5 мм x 1.7 мм
Употреба : Лаптоп AC Адаптер, ве Молиме бидете сигурни дека аутпутот и конекторот е она што ви треба ,ви благодариме !
Гаранција : 36 Месеци.
Пакет Се Вклучени :
1 x Лаптоп Моќ AC Адаптер Понуда За Acer Стремат 9104 LM 5738-6744 5738-6969 5738 DG-6165 5738 G-6335 5738 PG-6306 5738 PG-6555 Полнач
AC кабел не е вклучително и, доколку ви треба .
Ве молиме проверете го овој линк за AC кабел :
http : //www.aliexpress.com/store/product/Wholesale-AC-Power-Cord-cable-For-laptop-adapter-lead-Adapter-US-EU-UK-AU-Plug-All/1830550_32562866558.html
Карактеристики На Производот :
Во Текот Напон Заштита. Краток Спој Заштита. Во Текот Температура Заштита. PCB & Капакот е изработен со Fireproofing материјали. Ниска Бран и Бучава. Високо Квалитетни Суровини. 100% ОЕМ Компатибилни.
Производ Тестирање :
Секој производ да поминат низ. Строги Стареење Тестирање. Во Текот Напон Тестирање. Над Температурата На Тестирање. Безбедност На Тестирање.
Неколку корисни совети : Ако го користите адаптер за долго време, ве молиме чувајте го во соодветна вентилација и влажност. Не се стави на адаптерот на кожата производи.

Особините

Бренд Име:
DBJBA
Излезна Струја:
3.42 На
Излезниот Напон:
19V
Компатибилен Бренд:
За acer
Број На Модел На:
Chargeur исхраната преносни За ACER Адаптер
Пакет:
Yes
Приклучок Тип:
како Слика
Сертификат:
CE, RoHS, FCC, CCC
Состојба:
100% Сосема Нов
Конектор Големина На:
5.5 мм*1.7 мм
is_customized:
Yes
Излез:
19V 3.42 НА
гаранција:
3 Години

Купувачите избираат и

19V 4.74 НА 90W Лаптоп Ac Адаптер за Полнач за ASUS F2 F2J F2Je F50 F70 F3 F3Ja F3Jc F3Jm F3Jp F3Jr F3M F3P F3Sc F3T F3Tc

Спецификации : 1.Влезниот Напон Спектар : 100240 V, 50 / 60 Hz2.Излез : 19 V,4.74 А, 90 W3.DC Plug Големина : 5.5 мм*2,5 mm4.Гаранција : 1 ГодинаКраток Спој Заштита, Во Текот Напон Заштита&Текот Тековната Заштита.Компатибилни Или Да Го Замени Со : 19 V 4.74 НА 90 W Лаптоп Ac Адаптер за Полнач за ASF2 F2 J F2 Je F50 F70 F3 F3 Ja F3 Jc F3 Jm F3 Jp F3 Jr F3 M F3 P F3 Sc F3 T F3 TcПакетот вклучува : 1...

DEN 689.28

19V 3.42 лаптоп полначот ac адаптер PA-1650-63 за asus X301K X42JE X43SJ X44L X450EA X455LD X8AS X81Sq X88S W7J Z35L Z6100A

19 V 3.42 лаптоп полначот ac адаптер PA165063 за asX301 K X42 JE X43 SJ X44 L X450 EA X455 LD X8 AS X81 Sq X88 S W7 J Z35 L Z6100 A јас f не сте сигурни дали тоа одговара за вашиот лаптоп компјутер, ве молиме оставете цел порака на вашиот лаптоп модел или побарате од нас пред цел, ви благодариме ! Ние сме фабриката на лаптоп адаптер, ако ви треба повеќе квантитет,pls контактирајте со нас слободно...

DEN 522.24

19.5 V 4.7 Лаптоп Ac Адаптер за Напојување + Кабелот за Sony VAIO PCGA-AC19V4 PCG-7154L PCG-7153L PCG-7133L PCG-7132L pcg-71313l

Технички Спецификации : 1.Влезниот Напон Спектар : 100240 V, 50 / 60 Hz(низ целиот свет)2.Излез : 19.5 V, 4.7 А, 92 W3.DC Plug Големина : 6.4 mm X 5.0 mm(видете ја сликата)4.Пакет : Да5.Боја : Црна6.Гаранција : 1 Година7.Состојба : Нова Замена на Производот,Работи како вистински Делови,100% Compatiable.Краток Спој Заштита, Во Текот Напон Заштита&Текот Тековната Заштита.Компатибилни или да го Замени со(Забелешка) : Ве молиме бидете сигурни дека Спецификациите на оригиналниот ac адаптер пред да се одржи на понудата.ако ИЗЛЕЗ и КОНЕКТОРОТ ГОЛЕМИНА е иста како и вашата оригинална ac адаптер,тоа може да се вклопат.ако не можете да бидете сигурни,ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви дадат совет.ви благодариме1 x AC Адаптер1 x Слободни Кабелот за Напојување (САД,велика БРИТАНИЈА,АУ,велика БРИТАНИЈА е достапна) ве Молиме Имајте во предвид : (1 слик ac адаптер имаат само 1 слик кабелот за напојување)1.Сите предмети се испраќаат надвор рок од 48 часа по исплата е расчисти.2.Предмети ќе бидат испратени по пошта, Тоа обично трае 1325 работни дена(за 35days.) за вашата цел е да пристигне во нормален САД / Канада / Европа и 1530 дена(за 40days) на други земји.3.Ние ќе го испрати предметот и изјави пониска вредност за превозот цел само...

DEN 757.92

19V 2.1 Автомобил Адаптер за Лаптоп адаптер за во Автомобил Полнач За asus Eee PC 1001 1005HAB 1008HA 1011PX 1015PW 1015PX 1015PEB 1005HA 1005PE

Сите полначи се брендирани со нашето лого Ако сте трговија на големо клиент, ве молиме да покаже дека не треба да се печати нашата компанија логото на полначот...

DEN 1007.52

19.5 V 3.34 НА 65W 4.5*3.0 mm АП-12 Семејство MGJN9 LA65NS2-01 Лаптоп Адаптер за Dell XPS 18 1810 Преносни Сите-во-Едно Десктоп

19.5 V 3.34 НА 65 W 4.5*3.0 mm АП12 Семејство MGJN9 LA65 NS201 Лаптоп Адаптер за Dell XPS 18 1810 Преносни СитевоЕдно ДесктопВлез : 100240 V 5060 Hz (за светот употреба)Излез : 19.5 V 3.34 А, 65 WDC Приклучок : 4.5*3.0 mmИзлез : 3prongПриклучок за кабелот за напојување : САД / велика БРИТАНИЈА / ЕУ / AU plug факултативнаГаранција : 12 месециСтатус : Brand new original & вистинскиПакетот вклучува : 1x AC полнач за батерии 1x Приклучок за кабелотAnswer : ___________________________ Note : Ние ќе ви испратиме приклучок за кабелот според вашиот превозот адреса, ако имате посебни барање,ве молиме контактирајте со нас веднаш.043 NY4 05 NW44 074 VT4 0 G6 J41 0 MGJN9 43 NY4 74 VT4 G6 J41 LA65 NS201 MGJN9 PA165002 D3 PA165002 D4 PA165002 DDза DELL ПРЕНОСНИ СИТЕВОЕДНО ДЕСКТОПза DELL INSPIRON 11 СЕРИЈА 3000, XPS 18, XPS 1810 Лаптоп

DEN 1353.00 1439.04

19V 4.74 НА 90W Лаптоп Ac Адаптер за Полнач за ASUS М1 М2 М3 М5 M6 M6N M6V M6VA М8 M50 M51 M70

Спецификации : 1.Влезниот Напон Спектар : 100240 V, 50 / 60 Hz2.Излез : 19 V,4.74 А, 90 W3.DC Plug Големина : 5.5 мм*2,5 mm4.Гаранција : 1 ГодинаКраток Спој Заштита, Во Текот Напон Заштита&Текот Тековната Заштита.Компатибилни Или Да Го Замени Со : 19 V 4.74 НА 90 W Лаптоп Ac Адаптер за Полнач за ASМ1 М2 М3 М5 M6 M6 N M6 V M6 VA М8 M50 M51 M70Пакетот вклучува : 1...

DEN 685.44

DC Моќност Автомобил Адаптер за Полнач за Лаптоп 19.5 V 4.7 За Sony VAIO Автомобил Адаптер 6.5*4.4 mm Sony 6.0*4.4 MM 90W Бесплатен превозот

Сите полначи се брендирани со нашето лого Ако сте трговија на големо клиент, ве молиме да покаже дека не треба да се печати нашата компанија логото на полначот...

DEN 858.72

19V 7.1 ac адаптер за HP полначот PA-1131-08HC PA-1131-08HN 463557-001 463959-001 481420-001 482133-001 HSTNN-HA01 HSTNN-SA01

19 V 7.1 ac адаптер за HP полначот PA113108 HC PA113108 HN 463557001 463959001 481420001 482133001 HSTNNHA01 HSTNNSA01 Спецификација : Боја : Црна Компатибилен Бренд : за HP Влезен Напон : AC 100~240 V Текст Фреквенција : 50~60 Hz Моќ : 135 W Излезен Напон : DC 19 V Излез Тековната : 7.1 НаСлики : Функција : со Висок квалитет со 100% сосема нов над задолжен, во текот на струја, во текот на напон, краткиколо, и со текот на топлина заштита Високо прецизни излезниот напон, мал бран и ниските пречки Направени од квалитетни компоненти и коло Безбедно и издржливи Ние само се продава високо квалитетни производи со трајни употреба живот Пакет : се Вклучени : 1 x лаптоп адаптер(без кабелот за напојување) Забелешка : Ако ви треба кабелот за напојување pls дозволете ми да знам пред цел За кабелот за напојување со НАС / ЕУ ПРИКЛУЧОКОТ,Pls додадете pc За кабелот за напојување со велика БРИТАНИЈА / AU ПРИКЛУЧОКОТ,Pls додадете pc ако не сте сигурни дали тоа одговара за вашиот лаптоп, pls да ни каже модел на вашиот лаптоп ,ви благодариме !

DEN 1233.12

Лаптоп Моќ AC Адаптер Понуда За Acer Стремат 7520-5823 7520-5971 7540 7540-1284 5674WLHi 9504EWSMi 7540-1705 7540-5750 Полнач

Лаптоп Моќ AC Адаптер Понуда За Acer Стремат 75205823 75205971 7540 75401284 5674 WLHi 9504 EWSMi 75401705 75405750 ПолначКвалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.Спецификации : Сосема Нов.Гаранција : 36 Месеци.Влез : 100240 V, 5060 Hz (за светот употреба)Излез : 19 V / 3.42 НАКонектор Големина : 5.5 мм x 1.7 ммУпотреба : Лаптоп AC Адаптер, ве Молиме бидете сигурни дека аутпутот и конекторот е она што ви треба ,ви благодариме !Гаранција : 36 Месеци.Пакет Се Вклучени : 1 x Лаптоп Моќ AC Адаптер Понуда За Acer Стремат 75205823 75205971 7540 75401284 5674 WLHi 9504 EWSMi 75401705 75405750 ПолначAC кабел не е вклучително и, доколку ви треба .Ве молиме проверете го овој линк за AC кабел : http : / / www.aliexpress.com / store / product / WholesaleACPowerCordcableForlaptopadapterleadAdapterUSEUUKAUPlugAll / 1830550_32562866558.htmlКарактеристики На Производот : Во Текот Напон Заштита...

DEN 560.00 861.60

5.25 V 3А PA-1150-22HS лаптоп ac адаптер за полнач За HP Chromebook 11-1100 Павилјон 10-k000 10-n000 x2 монтажни pc ЕУ приклучок

5.25 V 3А PA115022 HS лаптоп ac адаптер за полнач За HP Chromebook 111100 Павилјон 10k000 10n000 x2 монтажни pc ЕУ приклучокАко не сте сигурни дали тоа одговара за вашиот лаптоп компјутер, ве молиме оставете цел порака на вашиот лаптоп модел или побарате од нас пред цел, ви благодариме ! Ние сме фабриката на лаптоп адаптер, ако ви треба повеќе квантитет,pls контактирајте со нас слободно...

DEN 622.56

Лаптоп Моќ AC Адаптер Понуда За Acer Стремат 5610-4693 5610-4720 5610-4877 5610-4884 5610-4948 9420-6775 5612WLMi 5613 Полнач

Лаптоп Моќ AC Адаптер Понуда За Acer Стремат 56104693 56104720 56104877 56104884 56104948 94206775 5612 WLMi 5613 ПолначКвалитет Загарантирана ! (ОДДЕЛЕНИЕ А++)Ве молиме проверете ја фотографијата детали пред да го купат, се осигура тоа одговара на вашиот лаптоп / лаптоп.Спецификации : Сосема Нов.Гаранција : 36 Месеци.Влез : 100240 V, 5060 Hz (за светот употреба)Излез : 19 V / 3.42 НАКонектор Големина : 5.5 мм x 1.7 ммУпотреба : Лаптоп AC Адаптер, ве Молиме бидете сигурни дека аутпутот и конекторот е она што ви треба ,ви благодариме !Гаранција : 36 Месеци.Пакет Се Вклучени : 1 x Лаптоп Моќ AC Адаптер Понуда За Acer Стремат 56104693 56104720 56104877 56104884 56104948 94206775 5612 WLMi 5613 ПолначAC кабел не е вклучително и, доколку ви треба .Ве молиме проверете го овој линк за AC кабел : http : / / www.aliexpress.com / store / product / WholesaleACPowerCordcableForlaptopadapterleadAdapterUSEUUKAUPlugAll / 1830550_32562866558.htmlКарактеристики На Производот : Во Текот Напон Заштита...

DEN 560.00 861.60

19V 4.74 НА 90W Лаптоп Ac Адаптер за Полнач за ASUS A43 A43S A53S A45v A46 A52E A53 A55v A56v A85 A40J A52J L1000

Спецификации : 1.Влезниот Напон Спектар : 100240 V, 50 / 60 Hz2.Излез : 19 V,4.74 А, 90 W3.DC Plug Големина : 5.5 мм*2,5 mm4.Гаранција : 1 ГодинаКраток Спој Заштита, Во Текот Напон Заштита&Текот Тековната Заштита.Компатибилни Или Да Го Замени Со : 19 V 4.74 НА 90 W Лаптоп Ac Адаптер за Полнач за ASA43 A43 S A53 S A45v A46 A52 E A53 A55v A56v A85 A40 J A52 J L1000Пакетот вклучува : 1...

DEN 685.44

19.5 V 4.7 Лаптоп Ac Адаптер за Напојување + Кабелот за Sony VAIO VGN-SZ340 VGN-SZ340P VGN-SZ430N/Б VGN-SZ650N VGN-SZ650N/C

Технички Спецификации : 1.Влезниот Напон Спектар : 100240 V, 50 / 60 Hz(низ целиот свет)2.Излез : 19.5 V, 4.7 А, 92 W3.DC Plug Големина : 6.4 mm X 5.0 mm(видете ја сликата)4.Пакет : Да5.Боја : Црна6.Гаранција : 1 Година7.Состојба : Нова Замена на Производот,Работи како вистински Делови,100% Compatiable.Краток Спој Заштита, Во Текот Напон Заштита&Текот Тековната Заштита.Компатибилни или да го Замени со(Забелешка) : Ве молиме бидете сигурни дека Спецификациите на оригиналниот ac адаптер пред да се одржи на понудата.ако ИЗЛЕЗ и КОНЕКТОРОТ ГОЛЕМИНА е иста како и вашата оригинална ac адаптер,тоа може да се вклопат.ако не можете да бидете сигурни,ве молиме контактирајте со нас и ние ќе ви дадат совет.ви благодариме1 x AC Адаптер1 x Слободни Кабелот за Напојување (САД,велика БРИТАНИЈА,АУ,велика БРИТАНИЈА е достапна) ве Молиме Имајте во предвид : (1 слик ac адаптер имаат само 1 слик кабелот за напојување)1.Сите предмети се испраќаат надвор рок од 48 часа по исплата е расчисти.2.Предмети ќе бидат испратени по пошта, Тоа обично трае 1325 работни дена(за 35days.) за вашата цел е да пристигне во нормален САД / Канада / Европа и 1530 дена(за 40days) на други земји.3.Ние ќе го испрати предметот и изјави пониска вредност за превозот цел само...

DEN 757.92