• Ново
XS S M L Bling Голема Кристал Куче Јаки Кристал Дијамант Миленичиња Куче Куче Велур Кожа Јаки СТП кожа прилагодливи четири бои

XS S M L Bling Голема Кристал Куче Јаки Кристал Дијамант Миленичиња Куче Куче Велур Кожа Јаки СТП кожа прилагодливи четири бои

DEN 136.80
DEN 124.00 -9 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


XS S M L Bling Голема Кристал Куче Јаки Кристал Дијамант Миленичиња Куче Куче Велур Кожа Јаки СТП кожа прилагодливи четири бои
Материјал :
СТП Кожа
Боја :
Пинк Сина, Црна, Црвена
Големина детали :
XS 1.5*30 CM
S 1.5*37 CM
М 2.0*42 CM
L 2.5*51 CM
Поради ширина ограничен,S XS само три линија кристално на јака,М имаат четири линии кристално на јака и L имаат пет линии кристал.
По-продажбата на услугата :
Ние ќе ги провери стоката квалитет пред пратката. Ако постојат некои неочекувани проблеми се случи, ние се надеваме да ги реши проблемите со купувачот преку пријателски начин како што следува :
1 Ако тоа е квалитетот проблем, купувачот може да поднесе тврдат рамките 15days по приемот на стоката, купувачот мора да обезбеди на фотографии или видео и други докази за да продавачот за да се идентификуваат.
2 Човек-направени се оштетени, купувачи да преземе целосна одговорност.
3 квалитетот на Производот програма за обработка на текст :
1). Купувачот враќање на стоката до нас и одговорен за враќање превозот на трошоците; откако ќе ја прими стоката ,ние ќе испрати нов производ за купувачот и се плати за испраќање превозот цена.
2). Ако стоката (вкупна цена вклучувајќи го и превозот е помалку од 10 USD) има проблеми со квалитетот, ние ќе испрати нов производ во купувачот следна цел; ако купувачот не планираат да се направи нова цел во блиска рок, купувачот може да го плати ја превозот цена и побара повторно да прати нов производ.
Повратни информации :
1 Ние зависи од нашите задоволството на клиентите за да се успее. Затоа, вашите повратни информации е од исклучително значење за нас.
2 Ако сте задоволни со нашата предмети, ве молиме да ни остават позитивен фидбек. Ние ќе остави позитивни повратни информации да ви подоцна.
3 Контактирајте со нас преку е-маил или нашиот трговија менаџер : cn1000658066, пред да замине никакви негативни или неутрални повратни информации. Ние ќе се справи со вас да ги реши сите проблеми што е можно поскоро.
Се надевам дека уживаат во шопинг со нас!

Особините

Големина:
S, M
Тип:
Кучиња
Функција:
Персоналните,Брзо Ослободување
Шема:
Цврста
Јака Тип:
Глава Јаки
Тип:
Јаки
Бренд Име:
FODOG
Сезоната:
Сите Сезони
Материјал:
кожа
Функција:
дијамант
Големина:
XS S M L
боја:
Пинк Сина, Црна, Црвена
Материјал:
СТП Кожа
Употреба:
пет кориснички јака
Применливи Раса Куче:
мали и големи куче
Број На Модел На:
PTH-КО-0104
Тип:
куче јака
Куче Подигнат Тип:
Основни Оглавник Harnesses
Куче Поводник Тип:
Основни Leashes

Купувачите избираат и

Батерија USB LED Трепкачко Светло Бенд Појас Безбедноста на домашно Милениче Куче Јаки Оглавник Harnesses за кучиња

Ако Ви Се Допаѓа Овој Објект,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Wish List",Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Продавница,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Продавница Листа".Ние нудиме на Голема Цел од Голем Попуст ,Ако Имате Било какви прашања,ве Молиме Контактирајте со Нас ви Благодарам многу!!!100% Сосема нов и висок квалитет!Стил : Батерија USB Led Куче ЈакаБои : Црвена, Жолта, Сина, Зелена, Бела , ПортокаловаМатеријал : ГумаОдговара на Вратот : 50cm или помалку (Може да се намали)Пакетот Вклучува : 1 X Led Блиц Јака1 X USB КабелКарактеристики : 1...

DEN 179.00 188.64

Т-MENG Сосема Нов Вистинска Кожа Куче Јака Леопард Печатење Шема Миленичиња Куче Јаки Мода Ѓердан Добра За Домашни Производи

започнетекрајотНие не сме само продаваат куче јаки, нашата цел е да се создаде повеќето модерни милениче.Б ecause тие не се само миленичиња, тие се нашето семејство...

DEN 288.00 480.00

2 инчен Rhinestones Куче Јаки Целосна Светкавиот Кристал Дијаманти Начичкана СТП Кожа Bling Милениче Изглед за Средни и Големи Кучиња

ДЕБЕЛА ТРАЈНИ СТП КОЖА материјал на јака е СТП кожа Таа е дебела и силно,но меко FASHION & СТИЛСКИ Тоа е целосна начичкана со bling bling rhinestones...

DEN 546.72

Моден Миленичиња Куче Куче, Мачка свинче Бисер Ѓердани за домашни Миленичиња Додатоци Љубов PendantPets Кучиња, Мачки Јака & Ldads Накит

Карактеристики : ЉУБОВ шарм pendant и розова имитација бисери облик да ги красат,додава елеганција за вашето куче.Направи вашето куче изгледа прилично и симпатична во лето.Лесно да се чисти и издржливи во употреба.Најдобар подарок за кучиња или куче љубовници.Опис : Материјал : Имитација бисери,од Легиран pendantБоја : РозеваГолемина на : S : 20+5cm(8~10inch)М : 25+5cm(10~12inch)L : 30+5cm (12~14inch)1 X Куче Јака1...

DEN 73.00 76.80

FE03 USB полнење миленичиња куче јака Сончева светлина емитуваат јака USB полнење куче јака висок квалитет бесплатен превозот

E03 LED Светло Миленичиња Куче Јака—соларни полнење & USB полнењеНОВИ Пристигнување во Октомври,2016 година.Се надевам дека ќе биде нашиот прв клиент...

DEN 415.00 525.60

Миленичиња Куче јака Прилагодливи Кожа Обичен Легура тока јака за мали Средни Кучиња Виножито Поводник Куче collors Милениче Материјали S M L

1.Материјал : Пред е Платно ,Назад е Стп Кожа материјал2.Тока : од Легиран тока3.Боја : Боја4.Големина : S# 5 / 8"*12"(1.5 cm*30cm), Вратот прилагодлива големина : 8"11"(2028cm)M# 3 / 4"*16"(2.0 cm*40cm), Вратот прилагодлива големина : 11"14"(2836cm)L# 1"*20"(2.5 cm*50cm), Вратот прилагодлива големина : 14"18"(3646cm)XL : 1.2"*34"(3.0*60см), Вратот прилагодлива големина : 18"22" (4656cm) : XXL : 1.2"*28"(3.0*70cm) , Вратот прилагодлива големина : 22"26"(5666cm)1*Куче Јака1...

DEN 112.00 148.80

Миленичиња Куче Јака кутре Прозрачна Најлон LED куче Јаки За Мали Кучиња Ѓердан Трепкачко Светло Прилагодливи Ноќ Безбедноста на домашно Милениче материјали

Спецификации : S = Ширина од 2,5 CM * Должина (35 ~ 43) CMM = Ширина од 2,5 CM * Должина (40 ~ 48) CML = Ширина од 2,5 CM * Должина (45~ 52) CMXL = Ширина од 2,5 CM * Должина (52 ~ 60) CMМатеријал : Полиестер webbing , риба екран проѕирен површина , светла guiding light рамен влакна ( нов материјал ) Боја : Црвена, сина, жолта , зелена, портокалова , шарени , бела, розова...

DEN 74.00 105.60

Нов Бел Лак Вратоврска Со Бел Куче Маче Вратоврска Јака 2017 Нов Прилагодлив Куче, Мачка Милениче Neckerchief foulard Dropshipping

Карактеристики : 100% Сосема Нов и Висок квалитетТип : ЛакСимпатична печати,моден дизајн,со ѕвона.Материјал : ПолиестерЛак Големина : 8.5 cm x 3.6 cm / 3.3''x1.4''Бел Дијаметар : 1cmВратот за 14cm30cm / 5.5''x11.7''Пакет Се Вклучени : 1* домашно Милениче вратоврскаНашата услуга : Ние поддршка Пад на превозот и трговија на Големо.Ние може да ви испрати на производ слики по вашата исплата.Ние би можеле да се одбележи пакет како ПОДАРОК и прогласи пониска цена за вас.Ние обично продаваме нашите производи без промет на мало со лекови пакет, ве молиме имајте во предвид тоа пред да го купат.Ако ви треба оригиналниот пакет, ве молиме да платат за екстра дел за пакетот !!Внимание За Руски Пријатели : 1...

DEN 56.00 106.08

Класичен Бесплатен Превозот Покаже Квалитетот Силна Солидна Месинг 4X750MM Големина Куче Синџир,Куче-Јака,Змија Стр Синџир Посебно За Giant Кучиња

Класичен Бесплатен Превозот Покаже Квалитетот Силна Солидна Месинг 4 X750 MM Големина Куче Синџир,Јака,Змија Синџир,Стр Синџир Посебно За Giant КучињаСите Други Видови И Било Која Количина Се На Располагање За Да Го Продаде, Ве Молиме Контактирајте Со Нас СлободноПовеќе similars и други домаќинства&отворено, ве молиме да ја посетите мојата продавницаИ Секој HКвалитет на Хардвер&Алатка, ве Молиме посетете ја http : / / www.aliexpress.com / store / 624473SL Големина : 4 MM Дијаметар 750 MM Долго(Други Стр Синџири Видови, Како 4 MM 5 MM Кол, И 400700 ММ Долго Се Сите Достапни)1...

DEN 1574.00 1968.00

сина куче јака и поводник сет со сина свиња бел памук кучето &cat ѓердан и куче поводник за пет божиќ подарок

она што нè прави уникатни?*материјал : секој јака е направен со 100% памук дизајнер ткаенина јас нудиме широк varity на стилови за да се направи вашиот pup разговор блок.ширење : ткаенина е пораби на висок квалитет на памук ширењехардвер : хардвер е тешка должност .Дпрстени се заварени за сила и издржливост.прилагодлива за совршено се вклопуваат.ЦВЕЌИЊА ГОЛЕМИНАниз : XS=3" (7.62 cm)низ : S=3 1 / 2" (8.89 cm)низ : M / L=4" ( 10.1 см)низ : XL=4 1 / 2" (11.4 см)BOWTIE ДИМЕНЗИИXS = 1.75" x 3.25" (4.4 cm x 8.2 см)S / M=2.28" x4.9" (5.8 cm x12.5cm)L / XL = 2.75" x 5.25" (6.98 cm x 13.3 см)ПОВОДНИК ГОЛЕМИНИ : XS =1 / 2" x 4ftS= 3 / 4 " x 4ftM= 3 / 4" x 5ftL= 1" x 5ftXL=1" x 5ftЗа разлика од повеќето bowties направени за кучиња, тие се традиционално двојно bowties...

DEN 321.00 427.20

Панк Стилот Зачинети Куче Јака Overbearing Рог Помине Пет Јака за Големи Кучиња СТП Кожен Милениче Roducts со 6 боја

100% сосема нов квалитетНајдобриот подарок за вашата прекрасна домашно миленичеТока дизајн, прилагодлив & не е лесно да се носат.Тип : Кожа Куче ЈакаМатеријал : кожа СТПКарактеристики : монтажни, компактен мода6 бои : Кафеава, сива, златен кафеава, црна, бела, црвенаПогоден за големи кучеГолемина : XS / S / M / LГолеминаширина / cmдолжината / cmприлагодување на големината / cmXS5.0513846S5.0564351М5.0614856L5.0665361Плаќања : Ние прифатени Зачувам,Alipay,Запад Unionand така натаму.Уплатата треба да се изврши во рок од 3 дена од денот на нарачката.Ве молиме cotact нас преку емаил при донесувањето на плаќање доколку имате било какви посебни барање(боја).Нашите цени не вклучуваат било клиенти должност или даночниИспорака Метод : Сите предмети ќе биде предаден во рок од 15 работни дена по расчисти исплата (освен за Викенди и Празници)Ние обично брод предмети од кина, Воздухот пост,Хонгконг пост, EMS, UPSот, DHL и сл...

DEN 588.00 639.84

Миленичиња Куче Јака Perro Прилагодливи СТП Кожа Кутре Јаки Bling Rhinestones Куче Јаки Ѓердан Милениче Додатоци Куче Поводник Мачка

Миленичиња Куче Јака Perro Прилагодливи СТП Кожа Кутре Јаки Bling Rhinestones Куче Јаки Ѓердан Милениче Додатоци Куче Поводник МачкаМатеријал што се користи : СТП кожа јакаГолемина XS за 1.5*30 смS големина за 1.5*37 смМ големина за 1.5*42 см* ве молиме точно да се измери вашиот куче вратот големина пред да ја купите јакиКако да се измериЗа да го најдете вашиот пес е големина, едноставно мерка околу својот врат со флексибилна лента мерка или string, оставајќи лабава столица.Куче јаки треба да биде сит со доволно простор да ги собере два прста под јака, Јаки исто така, треба да не биде толку тесни што ги ограничуваат дишење или да предизвика кашлање...

DEN 130.00 172.80

FG01 Бесплатен превозот Нови Миленичиња Led Јака TPU прозрачна Кутре кучиња, Мачки јака со скапоцен камен LED куче јака за Јоркшир

FG01 Бесплатен превозот Нова Мода Милениче Led Јака TPU прозрачна Кутре кучиња, Мачки јака со скапоцен камен LED куче јака за Јоркшир Состојба : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Материјалот : TPU +Нерѓосувачки челик прилагодување тока +висока осветленост LED Светло (јака користење на две Парчиња CR2032 копчето батеријата) Тип : Прилагодлив Режим : 4 режими, Долги светла...

DEN 384.00 468.48

Моден 8Colors Стп Кожа Миленичиња Куче Јака За Кученце Мачка Chihuahua Мало Куче Вратот Рака Прилагодлива Големина XS S M L Голема Продажба

евтини Стп кожа миленичиња куче, мачка јаки основните куче јака прилагодливи тока 8colorsЈака деталиматеријал : кожа стпшарм : стандард куче јака основните leashesтока : од легиран токаПрименливи Куче Раса : мали кучињабоја : црна , црвена , зелена , виолетова ,бела , розова , сина .роуз,Големина детали (1" = 2.54 см)Големина XS : ширина 1.0 cm (3 / 8") ...

DEN 43.00 47.52

DOGBABY Мали Миленичиња Шамија Јака Црна, Сина, Црвена Роза Црвена Боја Кучиња Основните Јаки Од Chian Милениче Производи Материјали Фабрика Директни

DOGBABY Мали Миленичиња Шамија Јака Црна, Сина, Црвена Роза Црвена Боја Кучиња Основните Јаки Од Chian Милениче Производи Материјали Фабрика ДиректниБренд : DogbabyСезона : Пролет, Лето, Есен, ЗимаСтил : Куче Јаки & Поводник, HarnessesМатеријал : СТПБоја : Црвено, Розово, црвено, синоГолемина : S, M, L, XLФункција : 100% сосема нов и висок квалитет;Прилагодлив, трајни, отпорни на залак, мода, кул;Добар подарок за вашите домашни миленици.Answer : ___________________________ Note : # објектот боја се прикажани во фотографии може да се покажува малку поинаква на вашиот монитор од набљудувачите не се калибрира истиот...

DEN 152.00 253.92

Кул Заковки Начичкана Најдобри Вистинска Кожа Миленичиња Куче Јаки За Мали, Средни И Големи Кучиња Браун Боксер Булдог Pitbull Вратот И Јаката

1199998711999987119999871199998711999987119999871199998711999987119999871199998711999987119999871199998711999987119999871199998119999871199998711999987119999871199998711999987119999871199998711999987119999871199998711999987119999871199998711999987119999871...

DEN 244.00 400.80

Нови Квалификувани Пет Јака Кутре Ѓердан Мачка Ѓердан Levert Dropship dig6227

Нови Квалификувани Пет Јака Кутре Ѓердан Мачка Ѓердан dig6227Опис 100% сосема нов и висок квалитет! Количина : 1 buc Материјал : СТП Кожа Шаблон Тип : Цврсти Тип : Пет јака Боја : Розова,Црвена,Сина, Големина : XS,S,M XS : 30*1.5 cm / 11.81*0.59" S : 37*1.5 cm / 14.57*0.59" М : 42*2.0 cm / 16.54*0.79" Карактеристики : Персоналните Направете вашето домашно милениче повеќе прекрасна,мода и разликата...

DEN 46.00 54.24

E16 Нови пристигнување Миленичиња Куче Јака Миленичиња куче влечење светодиодни прозрачна куче јака Флеш Миленици Јака

E16 Светлина Миленичиња Куче ЈакаНОВИ Пристигнување во Октомври,2016 година.Се надевам дека ќе биде нашиот прв клиент.Состојба : 100% Сосема Нов и Висок Квалитет на Материјалот : Висока густина лента + LED ултрасветли светлина упатство делумно влакна (нов материјал), ПРЕДВОДЕНА електронски кутија (висококвалитетни пластични, трајни) + СТП кожа + Висококвалитетни пластични тока ...

DEN 93.00 117.60

УЛТРАЗВУК ДОМАШНИ Миленичиња Куче Предводена од Најлон Јака Ноќ Безбедност LED Светло-up Трепка Светат Во Темница Електрични Куче Јака Големина S M L XL

Купувачот ПокажуваБоја Се СпоредатПроизвод КарактеристикиУЛТРАЗВУК ДОМАШНИ Миленичиња Куче Предводена од Најлон Јака Ноќ Безбедност LED Светлоup Трепка Светат Во Темница Електрични Куче Јака Големина S M L XLИме : 2.5 см ширина двојна лента светилка со светлосен куче јакаСостав на производот : најлон webbing +LED светилка лента + батеријата кутија контролер(2 CR2016 ќелија) + тока / Јапонски збор тока / D тока.Боја : црвена / жолта / сино / зелено / бела / розова / портокалСветло режим : постојана светлина, блиц, блиц, бавно надвор запре контрола ON / OFF преку прекинувачот.Големина На ТабелаВистински СликиСоветиТрговија на големо и пад на превозот се и добредојдени? За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 37 дена да пристигнат...

DEN 250.00 262.56