• Ново
Dolaime Ретро Морнарица Шапка Нерѓосувачки Челик Полирање Прстен Панк Рок Biker Черепот Прстен машки Накит трговија на Големо Бесплатен Превозот,GR409

Dolaime Ретро Морнарица Шапка Нерѓосувачки Челик Полирање Прстен Панк Рок Biker Черепот Прстен машки Накит трговија на Големо Бесплатен Превозот,GR409

DEN 202.56
DEN 182.00 -10 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


- Убава Накит,Исто Така, Ги Сакам


Материјал : не ' рѓосувачки челик / САД големина : 7,8,9,10,11,12,13 / тежина : 28g/pc /
Боја : како на сликата / Количина : 1pc /
Шопинг Процес и Пакување Детали
Објектите се добро спакувани со картонска кутија и клобуркаше пакети,со цел да се обезбеди да добиете вашата цел со данок или пониски даночни при увоз,ние ќе го пријават како "подарок" со помала вредност,ако било увозни давачки или такси се на купувачот одговорност.
Начин На Плаќање
Т/T ,Alipay Excrow ,Кредитна картичка,Запад Унија
Големина или се Вклопуваат Lssues
Големини се илустрирани со конкретни мерења во детални спецификации. Ве молиме проверете ги спецификации пред да нарачате. Вообичаено е дозволиво разлики во големината приближно 0.5 инчи во мерењето. Ако најдете големината на производите не ви одговара, можете директно да контактирате со нас.
Боја Mismat
Разлики во бојата може да биде предизвикана од некои други причини, како што се боја одраз во мониторот, осветлување, припадност и сл. Сепак, доколку сметате дека на објектот примена е во погрешна боја, ве молиме контактирајте со нас за да ја видите ако враќање или повраток е можно.
Враќање & Размена Политика
Мажите го направија дефекти не се гарантира ,како што се на штета по употребата ,оштетувања од вода и така натаму .
Ако не сте задоволни со вашите елементи ,можете да разменувате објектот,но купувачот е одговорен за сите понатамошни на превозот обвиненија.Ако сакате да ја размена на неисправни или погрешно се испраќаат предмети.Што можете да направите како оваа :
Чекор 1 : Директно да контактирате со нас преку Трговија со датотеки, или ни e-mail во рок од 7 дена откако ќе го примите пакетот.
Чекор 2 : Испрати фотографии до нас за проблемите на предмети или нешто друго детали .
Чекор 3 : Враќање на предмети за нас со следење на број,а потоа ние ќе испорака право објект до вас веднаш .
5 Ѕвезда Повратни Информации
1.Вашиот задоволителен е нашата единствена persuit. Вашата повратна информација е од исклучително значење за нас.
2.Pls љубезно ни остави позитивни повратни информации откако сте задоволни со вашето купување.
3.Ве МОЛИМЕ не двоумете се да не контактирате доколку сте задоволни со вашиот купи, ние ќе ги реши сите проблеми со вас.

Особините

Прстен Големина:
7, 8, 9, 10, 11, 12, 13
Тип На Објект:
Прстени
Парична казна или Моден:
Моден
Стил:
Класичен
Повод:
Ангажирање
Обликотшема:
Скелетот
Поставување Тип:
Никој
Бренд Име:
Dolaime
Метали Тип:
Нерѓосувачки Челик
Пол:
Мажи
Материјал:
Метал
Прстени Тип:
Свадба Бендови
Број На Модел На:
GR409
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој
Површината Ширина:
N
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)

Купувачите избираат и

Паун Ѕвезда Солидна 925 Sterling Silver Ангажман Solitaire Прстен 1.5 Карат Принцеза Создадени Diamante CFR8129

925 Sterling Silver Ангажман Solitaire Прстен 1.5 Карат Принцеза Создадени DiamanteПрстен Големина се Достапни : available : НИ Големина 5, 6, 7, 8Главниот Камен Големина : 7 мм (1.5 Карат)Главниот Камен Боја : Јасно БелаГлавниот Камен Облик : Принцезата НамалиМетал : Вистински Солидна 925 Sterling SilverБелег : 925Камења Поставка : ProngКрај : Високо ПолиранГаранција За КвалитетВажна забелешка за dropshipping : Ние може да се користи Хонг Конг Пост eекспрес да испрати dropshipping наредби, ако треба оваа услуга...

DEN 684.00 719.52

Трговија на големо Многу 10Pcs Крстот Исус следбеник Готски 316L не ' Рѓосувачки Челик Златен Прстен Вечноста Мажи Жени Свадба Партија на Вљубените Подарок

1.Материјал : Нерѓосувачки Челик2.Износ : 10pcs(Кутија е не се вклучуваат)3.Големина на : 1821 MM4.Боја : Се Погледне На Слика5.Облик : Прстен s6.Тип : Трговија На Големо7.Состојба : НоваЗабелешка : Можеби слика боја има малку поинаков од различни компјутерски Монитор, се надевам, ќе може да се разбере...

DEN 191.52

choucong Вечноста Накит Камен 5A Циркон камен 10KT White&Жолто Злато Исполнет Жените Ангажман Свадба Бенд Прстен Sz 5-11

Превозот време 1 Кога плаќањата се расчисти, јас ЌЕ БРОД ОБЈЕКТ во рок од 13 работен ден (со исклучок на државни празници и неочекувани работи)...

DEN 428.00 4752.00

Bangrui 2017 Моден Стил 2 Парчиња Прстен Поставување На Жените Накит, Злато Свадба Прст Прстени За Мажи/Жени

Компанијата Alibaba Webesite : Bangrui 2017 Моден Стил 2 Парчиња Прстен Поставување На Жените Накит, Злато Позлатен Свадба Прст Прстени За Мажи / ЖениНапомена : Minmum цел>$3 за да може да се меша цел Цел ,Pls плати товарни $1.5.товарни Цел≥3 , Бесплатен Превозот од Кина Пост Воздух Mail Цел≥$1000 , Бесплатен превозот од Express.(Освен во далечна Земја) детали за Производот : Испорака : Бесплатна испорака Кина Пост Воздух Пошта обично цена 2050 дена Повратни информации : Ако производот недостаток или demaged pls контактирајте со нас навремено Пакување : Opp вреќа и меур преполна со картонска кутија Функција : 1.100% Сосема Нов и Висок Квалитет...

DEN 216.00

10Pcs EcooLin Накит Мода Циркон Сјајна Круна Сребрена Позлатен Прстени Многу За Жените Масовно Пакети LR4024

Тип циркони Сребро позлатен прстен Материјал циркони Количество 10 компјутери / многу Големина НАС ГОЛЕМИНА 610# Состојба Сосема нов Една++ Забелешка Ѕвони само, на екранот подлога и кутијата се исклучени Боја Види слика· Ние и ветуваме дека ќе се испраќање на вашите објекти под примерок нарачки на aliexpress со 2448 часа (со исклучок на празници ) по confir mation на купувачот за плаќање на налози (aliexpress често треба да се прибл...

DEN 355.00 455.04

Ангажирање Прстени За Жените Едноставен Класичен Bague CC041 Бело Злато боја CZ Накит Bijoux Femme Свадба Прстен Жени

USA & Canada руски и Германија, велика БРИТАНИЈА,Европа&Австралија, Франција, Бразил, Швајцарија Обемот(mm) 5 15.7 0.5 Ѕ 49 9 49.3 5.25 15.9 K 10 49.9 5.5 16.1 0.5 К 11 50.5 5.75 16.3 L 11.75 51 6 16.5 0.5 L 51.5 12 12.75 51.8 6.25 16.7 M 52.4 6.5 16.9 0.5 M 13 14 53 6.75 17.1 N 53.7 7 17.3 0.5 N 54 15 15.25 54.3 7.25 17.5 О 15.5 54.9 7.5 17.7 0.5 O 16 16.5 55.6 7.75 18 Стр 56.5 8 18.2 0.5 P 56.5 17 17.75 57.1 8.25 18.4 57.8 8.5 18.6 0.5 П 18 58.4 8.75 18.8 R 19 19 58.9 9 19 0.5 Р 59 59.6 Забелешка : Нашата продавница големина е standrad Американски НИ големина, ве молиме да ја искористам оваа големина шема за упатување.Q1 : Зошто не можам да ги пратите мојата цел ??? A : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус не може да се следи и не мора следење на информации во други земји, вообичаено тоа ќе се 3060 дена да пристигнат...

DEN 90.00 143.52

Паун Ѕвезда 5 Кт Перница Намали Свадба Ангажман Прстен Постави Цврсти 925 Фунта Сребрен Накит CFR8205

5 Карат Перница Намали Свадба Годишнината Ангажман Прстен Постави Цврсти 925 Фунта Сребрена Свадба НакитПрстен Големина се Достапни : available : НИ Големина 5, 6, 7, 8, 9 (велика БРИТАНИЈА големина J1 / 2, M, O, Q, S)Главниот Камен Големина : 10 mm (5 Карат)Главниот Камен Боја : Јасно БелаГлавниот Камен Облик : Перница НамалиМетал : Вистински Солидна 925 Sterling SilverБелег : 925Камења Поставка : ProngКрај : Високо ПолиранГаранција За КвалитетВажна забелешка за dropshipping : Ние може да се користи Хонг Конг Пост eекспрес да испрати dropshipping наредби, ако треба оваа услуга...

DEN 1003.00 1056.00

Бесплатен Превозот Нови Розова Плоштадот Камен Слатка Прстен

Состојба : Нова без тагови : бренднови, не се користи, и unworn објект (вклучувајќи рачно изработени предмети) што не е во оригинално пакување или може да се водат за исчезнати, оригинални материјали за пакување (како што се на оригиналната кутија или во чантата)...

DEN 136.80

CHIMDOU Кул Црн Череп Прстен Мажите не ' Рѓосувачки Челик Накит 2017 Нова Мода Хип Хоп Рок Стил, Капка превозот AR373

Нов Стил : Мода Прстен Накит САД Големина 7,8,9,10,11,12,13,14,15 Тежина : 17g / pc, Материјал : 316 L не ' Рѓосувачки Челик Боја : Како на сликата покаже Повод : ангажирање / годишнината / партија / подарокЈас f, не можете да знаете вашата големина , ве молиме погледнете ја оваа слика ~~Мерка вашиот прст како овие чекор : ПЛАЌАЊЕ Ние прифаќаме сите плаќање преку Зачувам,Кредитна картичка,T / T,Western Union, итн се ОК ПРЕВОЗОТ Обработка На Време : Обработка на време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус...

DEN 181.00 201.12

Трговија на големо Масовно Работа 10Pcs 3ММ Нерѓосувачки Челик Прстен Розово Злато Daisy Цвет Дама Свадба Ангажман Партија на Вљубените Мажи Подарок СЛОБОДНИ

Опис : 1.Материјал : Нерѓосувачки Челик2.Износ : 10pcs(Кутија е не се вклучуваат)3.Големина : 1721 MM4.Боја : Се Погледне На Слика5.Облик : Прстен s6.Тип : Трговија На Големо7.Состојба : Нова Испорака деталиБрод од страна на воздухопловната(обично 1545workdays пристигнат)Комбинираат Превозот : Ние ќе им понуди на превозот попуст за комбиниран купување,*3~5items,таму ќе биде 2% превозот попуст off*6~10items,таму ќе биде 5% превозот попуст off*10~20items,таму ќе биде 8% превозот попуст off*Повеќе од 20items,таму ќе биде 10% превозот попуст off(Забелешка Слободни брод предмети donot вклучува) За нас Среќен услуги / гаранција за Квалитет / Брзо shippint Контактирајте со нас политика на Враќање : Купувачите треба да контакт happyjewelryshop2010во рок од 7 дена откако сте го добиле.Производите може да се врати и да се замени во подолу ситуација : 1...

DEN 191.52

Gaxybb Нови Накит 316L не ' Рѓосувачки Челик Змеј Прстен Mens Свадба Бенд Прстен Машки Накит за љубителите на висок квалитет на прстен

Напомена : 1 Фабрика Цена Гаранција на Нашите производи се од фабрики, а потоа со брод до вас, да заштедите многу пари за вас.2...

DEN 69.00 94.56

Sz 5-11 Гроздобер трговија на Големо Накит Три камен 10kt бело злато исполнет Гем Симулирани камења ААА CZ свадба булчински прстен поставите Подарок

Големина 6 / 7 / 8 / 9 / 10 Накит 10kt бело злато полни Бели CZ Гем жените свадба Прстен Сет Материјал : 10kt бело злато исполнет (Печат 10 KT) пол : жените Камен : бела ААА CZ Видови : Прстен Стил : свадба Големина : НИ 6 / 7 / 8 / 9 / 10 Состојба : Brand New Количина : 1pc боја : бела Квалитет на : ВисокКога плаќањата се расчисти, повеќето предмети се испраќаат во рок од 13 работни дена(со исклучок на државни празници и неочекувани работи)...

DEN 3856.00 5755.20

Трговија на големо Многу 12Pcs 8ММ Нерѓосувачки Челик Прстен Сребрен Господари Молитва Padre Nuestro англиски Библијата Свадба Ангажман Партија на Вљубените

1.Материјал : Нерѓосувачки Челик2.Износ : 12pcs(Кутија е не се вклучуваат)3.Големина : 1621 MM4.Боја : Се Погледне На Слика5.Облик : Прстен s6.Тип : Трговија На Големо7.Состојба : НоваЗабелешка : Можеби слика боја има малку поинаков од различни компјутерски Монитор, се надевам, ќе може да се разбере...

DEN 383.52

Ново Срце Кристал Свадба Прстени За Жените Bijoux Anel Plata Ангажман Прстен Свадба Додатоци Casamento Партија Накит 14R0134

слики за повикување самоВе молиме љубезно leave messages да ги споделите со нас она што големина сакате..САД$ 5.68 / парче парче парче парчепарче парче парче парчеСАД$ 5.99 / парче парче парче парчеСАД$ 6.99 / парче парче парче парче

DEN 125.00 148.80

Almei Две Парчиња Пар Прстени за Мажи/Жени CZ Циркон Неколку Женска Mens Кубни Циркони Jewlery Накит Сребрена Боја Прстен J041

ѕвони,ѕвони за жените,cz дијамантски накит,sapphire накит,кристално накит,мажите накит,anillos,гроздобер,sapphireнакит,bijoux,рубин накит,bague femme,bague,anel,забава,свадба прстени,денот на вљубените,anel masculino,bague homme,anel feminino,anelli дона,ангажирање прстен,bijoux femme,cz дијамантски прстен,неколку прстени,накит,продажба,мажите прстени,aneis feminino,круна прстен,жените прстени,мода прстени за жените 2016 година,joya rubi,свадба прстени за мажите и за жените и за мажите,човек прстен,големи прстени за жените,2016 година,aneis masculino,на големо,бесплатен превозот,crystalring,аметист прстен,cristal,подарок,австриската кристал,saphire,Almei Две Парчиња Пар Прстени за Мажи / Жени CZ Циркон Неколку Женска Mens Кубни Циркони Jewlery Накит Сребрена Боја Прстен J041Almei Две Парчиња Пар Прстени за Мажи / Жени CZ Циркон Неколку Женска Mens Кубни Циркони Jewlery Накит Сребрена Боја Прстен J041ПревозотНие ќе брод секој нарачки во 48hours откако ќе се плати нас.И ние ќе го одбележи ПОДАРОЦИ со вредност $8 ДОЛАРИ за да ви овозможи да се избегне taxs.1.П : Може ли да биде вашиот дистрибутер или вие не падне на превозот?A : Да,ние нудиме бесплатен превозот и пад на превозот на секој клиенти.Можете да ги проверите сите наши фотографии од нашиот албумВе молиме оставете ни го вашето емаил и ние ќе ви испратиме каталог на сите2.П : Што ќе правам ако за заштита на време е исклучено.A : Ние сме искрени и сериозни продавачот.Ние однос на секои клиенти, како БОГ.Сепак нашите добивка е многу мала и меѓународната превозот не е стабилна.Понекогаш ќе има одложување за време на транспортот.Па ве молиме да се разбере нашата работа и со цел да ги заштити вашите пари safty,ако најдете на заштита на време е исклучено,ве молиме да ни побара да се прошири повеќе време за вас.3.П : Повеќе од 3 месеци поминаа,но јас се уште не се добие мојата стоки.Што ќе правам?О : Прво ве молиме следете го вашиот стоки од официјалните следење на вебсајтот .Ако пакетот е во вашата локална поштата,ве молиме да оди да ги земе со себе.Ако пакетот е изгубена,ве молиме контактирајте со нас.4.П : Што да правам ако дијаманти недостасува или earring студ е искривен.О : Прво,ве молиме ни email на слики за да 276598151(во)qq.com,тогаш, ако тоа е наша грешка,Ние ќе брод нов еден во вашиот нов ред или компензира вашиот изгуби.5.П : Дали ќе го прифати Paypal?А : Жалам,Aliexpress donot работа со Paypal,ве молиме да ни испратите email и ние ќе ве научи како да ја платите вашата цел.6.П : Како да се измери мојот прстен големина?А : ве Молам користете хартија околу прстот и отворање на хартија и да ми кажете должината на хартија.Almei Две Парчиња Пар Прстени за Мажи / Жени CZ Циркон Неколку Женска Mens Кубни Циркони Jewlery Накит Сребрена Боја Прстен J041

DEN 241.00 321.60

Паун Ѕвезда 1 Карат 2-Компјутери Свадба Ангажман Фунта Солидна 925 Сребрен Прстен Поставите Накит CFR8029

Свадба Ангажман Фунта Солидна 925 Сребрен Прстен Поставите НакитПрстен Големина се Достапни : available : НИ Големина 6, 7, 8, 9 (велика БРИТАНИЈА големина M, O, Q, S)Главниот Камен Големина : 0.7 cm х 0.5 cm (1 Карат)Главниот Камен Боја : Јасно БелаГлавниот Камен Облик : Смарагд НамалиМетал : Вистински Солидна 925 Sterling SilverБелег : 925Камења Поставка : ProngКрај : Високо ПолиранНикел Слободни Доведе СлободниГаранција За КвалитетВажна забелешка за dropshipping : Ние може да се користи Хонг Конг Пост eекспрес да испрати dropshipping наредби, ако треба оваа услуга...

DEN 844.00 888.00

Парична казна Накит Сребро Злато Боја Прстени за Фабрика Женска Ангажман Прстени Мода Накит Голем Правоаголник Кристал Ветување Прстен

Бренд Име : Tian BoКоличина : 1 PcsКристал : ААА Австриската Кубни ЦиркониБоја : Златна Боја,Сребрена Боја,црна бојаПрстен Големина : ве Молиме проверете на сликата подолуЕколошки Стандард : Олово & никел слободниОблечен Повод : Запознавање / Дневно / Свадбена / Ангажирање / Годишнината / ПредложиПодарок за : Девојка / Сестра / Мајката / Сопругата / Млада Дама и Зрелост Женски100% ГИ ЗАДОВОЛИ : 100% ВРВНА УСЛУГА

DEN 26.00 44.16

Најновата Мода Гроздобер Оригинални Единствениот Трговски Четири Мали Сливи И Цвеќиња Ретро Прстен Накит

Отворањето е прилагодливначин на плаќањеПрифаќаме само Зачувам,Кредитна картичка,Western Union.Ве молиме да ја плати во рок од 7 дена од денот на нарачката.Превозот УсловиСтандард на Услуги е Кина пост воздухопловната или Хонг Конг пост воздухопловната.Експедитивни Услуги е Кина пост ЕМС.Ние брод понеделник ? Сабота, со исклучок на празници...

DEN 10.00 14.40

Uloveido Rotatable Фабрика Прстен Двојно Слоеви Дизајн Ротирачки Прстен Жените Кубни Циркони Сребрен Тон Начичкана Прст Прстени Y341

Uloveido Rotatable Фабрика Прстен Двојно Слоеви Дизајн Ротирачки Прстен Жените Кубни Циркони Сребрен Тон Начичкана Прст Прстени Y341Uloveido Rotatable Фабрика Прстен Двојно Слоеви Дизајн Ротирачки Прстен Жените Кубни Циркони Сребрен Тон Начичкана Прст Прстени Y341Uloveido Rotatable Фабрика Прстен Двојно Слоеви Дизајн Ротирачки Прстен Жените Кубни Циркони Сребрен Тон Начичкана Прст Прстени Y341

DEN 256.00 341.28

Нови продажни жените навистина прстен имитација бисер прстен мода (KA0077)

КАРАКТЕРИСТИКИ на ПРОИЗВОДОТ Стил : мода накит, прстени Материјал : еколошки бакарни легури , вистински злато позлатен, ААА Австриската кристал или , ААА кубни циркони Големина : шоу на слики, ве молиме да забележите дека Повод : ангажирање / годишнината / партија / подарок Состојба : 100% сосема нов, одлична занает Пакет Содржина : 1 прстен, подарок кутија (дар) на Овој Накит во Согласност Со Стандардите на ЕУ за Животната срединаСЛИКИ ПОКАЖУВААТПоврзани Производи за Прстени

DEN 262.00 287.52

Трговија на големо Масовно Работа 12Pcs Волфрам Челик Прстен Бенд Вечноста ИздлабиВолфрамово Карбид Бранеа Свадба Ангажман Партија на Вљубените

1.Материјал : Нерѓосувачки Челик2.Износ : 14pcs(Кутија е не се вклучуваат)3.Големина : 1622 MM4.Боја : Се Погледне На Слика5.Облик : Прстен s6.Тип : Трговија На Големо7.Состојба : НоваЗабелешка : Можеби слика боја има малку поинаков од различни компјутерски Монитор, се надевам, ќе може да се разбере...

DEN 431.52

Големина 5-10 Принцеза Намали Луксузни Накит Бела ААА CZ Циркони 10kt бело злато пополнети Жени, Свадба Бенд Свадба Прстен поставите подарок

Sz511 Благородна Жените Накит 8мм*6mm ААА CZ Бело злато исполнет Свадба, Свадба Бенд Прстен поставите DESCRPTION Материјал : 10kt бело злато исполнет (печат 10kt) Големина : НИ големина 5 / 6 / 7 / 8 / 9 / 10 или велика БРИТАНИЈА J / L / N / Q / R / T Ringbox : YES Камен : бела ААА CZ Камен големина : 8mm*6mm Камен тежина : 3ct Квалитет : со Висок квалитет Прстен Кутија : Да Condtion : Brand Newплаќање Ние прифаќаат плаќања преку само .Испорака ДеталиПревозот ВремеСите предмети ќе бидат испратени од шенжен од кина Пост Редовни Воздухопловната во рок од 2 работни дена по плаќање избришани...

DEN 3856.00 5755.20

Gaxybb 2017 Masonic Прстен Прстени За Мажите на Жените Црното Злато Сина Шарм 316L не ' Рѓосувачки Челик Freemasonry Мода Накит

Напомена : 1 Фабрика Цена Гаранција на Нашите производи се од фабрики, а потоа со брод до вас, да заштедите многу пари за вас.2...

DEN 74.00 95.04