• Ново
shhworldsea 100PCS Автомобилската Клипови За Опел Авто Пластични Занитвам Клип Прицврстени За Автомобили сврзувачки елементи Пластични Snap Retainer Клип

shhworldsea 100PCS Автомобилската Клипови За Опел Авто Пластични Занитвам Клип Прицврстени За Автомобили сврзувачки елементи Пластични Snap Retainer Клип

DEN 619.20
DEN 452.00 -27 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


shhworldsea 100 PCS Бесплатен Превозот Автомобилската Клипови За "Опел" Авто Пластични Занитвам Клип Прицврстени За Автомобили сврзувачки елементи Пластични Snap Retainer Клип Карактеристики :
ПОМ
Лизгачот Центар Shield Retainer
Глава дијаметар:17mm
Матични дијаметар:9.5×5mm
Должина:13.5 mm
вкупната висина :17.3 мм за Toyata Haice
Answer : ___________________________ NOTE : pictue на packag е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количина

Особините

Тип На Објект:
Fastener & Клип
Материјал Тип:
Пластични делови
Име На Модел:
7658
Бренд Име:
shhworldsea
Објектот Тежина:
0.5kg
is_customized:
Yes

Купувачите избираат и

YAQUICKA 30Pcs 6mm Дупка Авто Автомобил Вратата Трим Панел Браник Пластични Занитвам Покрие Клип Fastener Црна

30 Pcs 6mm Дупка Авто Автомобил Вратата Трим Панел Покрие Пластични Занитвам Клип Fastener Црна100% Сосема Нов и Висок КвалитетМатеријал : ПластикаБоја : Како на сликата ПрикажаниКоличина : 30 Компјутери / МногуГолемина на : Глава Дијаметар : 15mm / 0.59 инчи Одговара Дупка со Дијаметар од (Макс.) : 6mm / 0.24 инчи Матични Должина : 11mm / 0.43 инчиКарактеристики : 1.Овие занитвам сврзувачки елементи се направени од најлон материјал, погоден за автомобил употреба...

DEN 203.00 215.52

100PCS Push-Тип Retainer За Тојота 90467-072101 ЗА Lexus ES300/330 ЗА Авалон,Camry & Sloara 2002 Година,-Од Пластични Fastener Клип

100 PCS Мотор Под закрила PushТип Retainer За Тојота 90467072101 ЗА LexES300 / 330 ЗА Тојота Авалон, ЗА Camry & Soara 2002 Година,Од Пластични Fastener Клипови Бесплатен ПревозотПОММоторот Под Закрила PushТип RetainerГлава Кол 20...

DEN 578.00 791.52

LOEN Автомобил задното Седиште потпирачи за глава Закачалка Носителот Куки Змија S Облик на тајните Новина Автомобилската Клип За Возило Торба Чанта Крпа Grocer

Карактеристики : 1 Еколошки2 Макс оптоварување тежина : 10 KG3 Издржливи и скриениПакет содржи : Мултифункционален автомобил кука 1 PCSСите фотографии се 100% вистински фотографии,гаранција за она што ќе го видите ќе биде она што сте примиле!1...

DEN 187.00 287.52

50Pcs Автомобил Трим Панел Retainer Клипови сврзувачки елементи 8мм Дупка Push-тип на Пластични Заковки За Хонда Авто Вратата Браник Фендер Клипови Mgoodoo

За Клиенти од Ирска, Австралија, Бразил, Белгија, Полска, Данска, Германија, Франција, Холандија, Канада, Република чешка, сад, Мексико, Норвешка, Португалија, Шведска, Турција, Шпанија, Израел, Италија, Велика Британија, Чиле, итн : Наредби ние препорачуваме да користите нашите редовни транспорт "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус", тоа е "Кина Пост Воздух Mail" без следење numer која може да ви помогне да заштедите на трошоците...

DEN 193.00 240.96

327 Најлон Лево Десно Зелена Бела страна Заклучување на Вратата Род Клип 5mm Големина Тапацир Retainer Fastener Клипови (100 Пара)

Жолта Fo радија тока У мозок заклучување на инструменттаблата Конзола Вратата Покрие CD панел прилепува Fastener Клипови За Hyundai Chery BYD многупарчиња / многу375 Завртка Најлон Grommet Орев Клип Snap Во Retainer Брзо жица сврзувачки елементи Klips Автомобилската Клипови За Автомобили Тело се Вклопува Во 11.5 mm Дупка многупарчиња / многу319 Заклучување на Вратата Род Клип Страна Пластични Fastener Клипови Авто 100pcs / многу Бесплатен превозот! САД$ 11.50 / многупарчиња / многу1181 Авто Браник клипови пластичен браник прилепува црна затворач fastener Преку јадрото на Ноктите за Toyota, БР.3 Бесплатен Превозот! САД$ 15.50 / многупарчиња / многуАвтомобил бела Заклучување на Вратата Род Клип Страна Пластични Fastener Клипови Авто многупарчиња / многу326 Вратата Круг главата Заклучување Род Клип Страна Пластични Fastener Клипови Авто 100pcs / многу Бесплатен превозот! САД$ 11.50 / многупарчиња / многу1946 Dongfeng 140 бела headliner тока пластични украсни Токи во headliner прилепува клипови менгеме 100pcs / многу Бесплатен превозот! САД$ 15.00 / многупарчиња / многу386 бела Брзо жица помине Орев Grommet серија Авто Пластични сврзувачки елементи Автомобилската Клипови 100pcs / многу Бесплатен превозот! САД$ 12.50 / многупарчиња / многуОпис : Заклучување На Вратата Род Клип Страна Пластични Fastener Клипови АвтоматскиЗа Toyota, LexЗаклучување На Вратата Род Клип Страна Fastener Задржување На КлипотЗавртка Фендер Тело Вратата Трим Контролен ПанелПод Моторот Поздравниот Guard Занитвам Fastener КлиповиБранител Вратата Картичка Внатрешни Работи Weatherstrip КалапиСпецификација : • Состојба : Нова• Материјал : Најлон• Боја : Зелена БелаГолемина на : (Околу 0.1~0.2 мм варијанта )Глава Дијаметар : 4.5 ммМатични Должина : 10ммСе вклопува Во Дупка 5mmПримена : За Toyota, LexУниверзална (Одговара За Големина)Пакетот Вклучува : • 100 Компјутери За Toyota, LexЗаклучување На Вратата Род КлипПерформанси : огноотпорни изолација, не е лесно да стареењето, висока температура, ниска температура отпор...

DEN 718.00 816.00

KELIMI Пластични Прилепува Fastener Клип За Мицубиши Пикап Retainer Палка Решетката Прилог ги Собереш Автомобил

Спецификација : • Состојба : Нова• Боја : Бела• Големина Приближно : • Глава Дијаметар : 7mm• Матични Должина : 22mmПримена : За Мицубиши пикап Fukuda Универзална (Одговара за Големина)Пакетот Вклучува : • 100 Компјутери Сосема Нов Најлон Fastener Занитвам КлиповиПерформанси : огноотпорни изолација, не е лесно да стареењето, висока температура, ниска температура отпор...

DEN 422.00 480.00

Беж Sunshade Носителот Поправи Клип Носителот Закачалка За Опел CORSA ASTRA VECTRA TIGRA VIVARO

Лесно да се инсталира Овој фиксен клип кој виси на стакло за десната или левата страна Замена клипови за вашиот sunshades кои продолжуваат да падне врз вас кога ќе се вози...

DEN 46.00 50.40

KELIMI Проп Род Поддршка Клип Retainer Fastener Црна Пластика Хаубата покрие Худ Проп Род Трим Клипови За Тојота

Спецификација : • Состојба : Нова• Боја : ЦрнаГолемина на : (Околу 0.1~0.2 мм варијанта )Глава Дијаметар : 14.8 mmМатични Должина : 15.6 mmСе вклопува Во 10мм ДупкаПримена : За Toyota, LexУниверзална (Одговара За Големина)Пакетот Вклучува : • 100 Компјутери За Тојота Проп Род Поддршка Клип Retainer FastenerПерформанси : огноотпорни изолација, не е лесно да стареењето, висока температура, ниска температура отпор...

DEN 549.00 624.00

HARBLL Висок Квалитет Браник Фендер Клипови Кутија Сет За Nissan Teana Sylphy Tiida Livina Qashqai X-trail пластични сврзувачки елементи занитвам

Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

DEN 820.00 863.52

20x за БМВ МИНИ R50 R52 R53 R55 R56 R58 R59 Страна на Вратата Sill Покрие Трим Клипови

Производ Детали : ова е еден од видовите се користи така што не може да биде оние што треба треба да се провери слик прво да бидете сигурни дека тоа е особено оние што треба, ако немате една стара клип за да ја проверите тогаш воопшто НЕ се КУПИ АКО ВИЕ го НАПРАВИТЕ КАКО што ВЕЛАТ дека нема да добие погрешен начин.20 компјутери страна на вратата sill трим клипови Што се Користат за : за БМВ МИНИ R50 R52 R53 R55 R56 R58 R59 модел, НО НЕ СИТЕДел Број : 51711496621ИМА ПОВЕЌЕ ОД ЕДЕН ТИП НА КЛИПОТ СЕ КОРИСТИ ТАКА БИДЕТЕ СИГУРНИ ДЕКА СТЕ КУПУВАЊЕ НА ОНА ШТО ВИ ТРЕБА !!!!!ОВИЕ ВООПШТО НЕ ОДГОВАРА НА СИТЕ МОДЕЛИ ПА ПРОВЕРЕТЕ ГИ ВАШИТЕ СТАРИ КЛИПОВИ ПРВО ДА БИДЕТЕ СИГУРНИ ДЕКА ТОА Е ОНИЕ ШТО ТРЕБА ПРЕД ДА ЈА КУПИТЕИспорака : Нарачка обично ќе бидат обработени и испратени во рок од 5 работни денот на уплатата...

DEN 226.00 237.60

YAQUICKA 100Pcs 6MM Дупка Авто Автомобил Спојлер Wiper Покрие Крилата им Помогнам Тип Заковки Клип Fastener

100 Pcs 6 MM Дупка Авто Автомобил Спојлер Wiper Покрие Крилата им Помогнам Тип Заковки Клип Fastener100% Сосема Нов и Висок КвалитетМатеријал : ПластикаБоја : Како на сликата ПрикажаниКоличина : 100 Pcs / МногуГолемина на : Глава Дијаметар : 15mm / 0.59 инчи Одговара Дупка со Дијаметар од (Макс.) : 6mm / 0.24 инчи Матични Должина : 11mm / 0.43 инчиКарактеристики : 1.Овие занитвам сврзувачки елементи се направени од најлон материјал, погоден за автомобил употреба...

DEN 406.00 431.52

СКАРА@FUKA 15x Вратата Трим Таблата Здолништа Судрат Лента Clip Retainer w/Sealer Одговара За Mazda G18K-51-SJ3

Fitment : MAZDA 2, 3, 5, 6, CX7, MX5 2001На, 323, B2500, Miata, Premacy & Protege 2001НаГо заменува Mazda : G18 K51SJ3Состојба : НоваМатеријал : Бела Најлон, Квалитет ГарантиранГолемина : Прибл : Врвот на Главата Дијаметар : 14mm (0.55")Дното Глава Дијаметар : 18mm (0.71")Матични Дијаметар : 12mm (0.47")Матични Должина : 14mm (0.55")Ве молиме Потврдете Големината пред КупувањеПакетот Вклучува : 15 Компјутери за Mazda Вратата Намали, од Страна на Лиење, од Страна на Здолништа & Судрат Лента Clip Retainer Retainer Клип со Sealer1...

DEN 228.00 239.52

CITALL Нови Под Моторот Покритие Undertray Комплет Завртка Метал Клипови за Ауди ФОЛКСВАГЕН Passat Б5 Шкода Врвен 8D0805121

Под Поклопецот на Моторот Undertray Комплет Завртка Метал Клипови за Ауди "ФОЛКСВАГЕН ""Шкода" 8 D0805121 Точка име : Под Моторот Покритие Undertray Комплет Завртка Метал Клипови за Ауди "ФОЛКСВАГЕН ""Шкода" 8 D0805121 Состојба : 100% нов Производство дел број : 8 D0805121Се вклопува Дупка Големина : 8.9 mmГлавата Големина : 18mmМатични Должина : 21.6 mmКомпатибилен : за "ФОЛКСВАГЕН" Passat Б5 (19972005)за Audi A4 (19952001)за Audi A6 (1997 2005)за "Шкода" Врвен јас (20022008)Answer : ___________________________ Note : Постојат повеќе од еден тип на клипот по возило...

DEN 358.00 458.40

9.49 мм-ID6 SAE бела боја гориво цевка фитинзи авто пластични Гориво линија брз полнач за Chevrolet Cruze Lova 2 парчиња еден многу

2 парчиња / многуповрзете најлон цевка со внатрешен дијаметар од 6mmповрзете гумени цевки, со внатрешен дијаметар од 8ммБрз полнач воведSAE Брз полнач е составена од Телото, ORing, Од ORing, Spacer Прстен, Обезбедување Прстен & Заклучување Пролет...

DEN 471.00 535.20