• Ново
shhworldsea 100PCS Предниот И Задниот Браник Retainer За Тојота Авто Пластичен Клип За Автомобил Пластични Занитвам Snap Автомобилската Fastener

shhworldsea 100PCS Предниот И Задниот Браник Retainer За Тојота Авто Пластичен Клип За Автомобил Пластични Занитвам Snap Автомобилската Fastener

DEN 743.52
DEN 543.00 -27 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


shhworldsea 100 PCS Бесплатен Превозот Предниот И Задниот Браник Retainer За Тојота Авто Пластичен Клип За Автомобил Пластични Занитвам Snap Автомобилската Fastener Карактеристики :
ПОМ
Пред & Задниот Браник Retainer
Глава дијаметар:17.8 mm
Матични дијаметар:8.8 mm
Должина:10.6 mm
вкупната висина :16.9 мм за Toyata Haice
Answer : ___________________________ NOTE : pictue на packag е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количина

Особините

Тип На Објект:
Fastener & Клип
Материјал Тип:
Пластични делови
Име На Модел:
7664
Бренд Име:
shhworldsea
Објектот Тежина:
0.5kg
is_customized:
Yes

Купувачите избираат и

50Pcs Авто Фендер Fastener Најлон Предниот Браник Моторот Покритие Автомобил Клип За ФОЛКСВАГЕН Passat Ауди A21515 Трим Клипови Retainer Fastener 9.2 милиметри

За Клиенти од Ирска, Австралија, Бразил, Белгија, Полска, Данска, Германија, Франција, Холандија, Канада, Република чешка, сад, Мексико, Норвешка, Португалија, Шведска, Турција, Шпанија, Израел, Италија, Велика Британија, Чиле, итн : Наредби ние препорачуваме да користите нашите редовни транспорт "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус", тоа е "Кина Пост Воздух Mail" без следење numer која може да ви помогне да заштедите на трошоците...

DEN 199.00 268.32

СКАРА@FUKA 20x Најлон Тело Страна Трим Одбор Панел Гарнитури Калапи Fastener MB696120 Клип 11mm Одговара За Мицубиши Автомобил Стил

Состојба : Материјали : НајлонБоја : БелаПримена : Eclipse 1994НаУниверзална (Одговара За Големина)Тип : Најлон Страна Гарнитури & Калапи Трим RetainerГолемина на : Глава Дијаметар : 12 mm (15 / 32 инчи)Глава Дијаметар : 16 mm (5 / 8 инчи)Матични Должина : 11 mm (7 / 16 инчи)Матични Должина : 9 mm (11 / 32 инчи)Глава Дијаметар : 22mm (0.87 инчи)Матични Должина : 10мм (0.39 инчи)Се вклопува Во 9mm ДупкаПакетот Вклучува : 20 X Клипови1...

DEN 228.00 239.52

10pcs Вратата Вметнете Скриј Лента Калапи Клип Grommet За BMW E46 E90 E91 3 Серија

Материјал : Пластични Многу Горниот Дел : 12mm х 8мм Долниот Дел Страната : прибл.17mm X 15mm Вкупната Висина Врвот до Дното : 11.5 mm Други Големина : Како на сликата shown Material : ПластикаМногу Горниот Дел : 12mm х 8ммДолниот Дел Страната : прибл.17mm X 15mmВкупната Висина Врвот до Дното : 11.5 mmДруги Големина : Како на сликата прикажани100% Сосема нов и висок квалитетОвие се мали, високо квалитетни пластични украси клипови се користи од страна на голем број на производители.ИздржливFitment : Одговара за BMW Серија 3, E46, E90, E91, E92, E93, Х5, E53 тип на моделиБоја : БелаПакетот вклучува : 10 x КлиповиAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

DEN 117.12

20x за БМВ МИНИ R50 R52 R53 R55 R56 R58 R59 Страна на Вратата Sill Покрие Трим Клипови

Производ Детали : ова е еден од видовите се користи така што не може да биде оние што треба треба да се провери слик прво да бидете сигурни дека тоа е особено оние што треба, ако немате една стара клип за да ја проверите тогаш воопшто НЕ се КУПИ АКО ВИЕ го НАПРАВИТЕ КАКО што ВЕЛАТ дека нема да добие погрешен начин.20 компјутери страна на вратата sill трим клипови Што се Користат за : за БМВ МИНИ R50 R52 R53 R55 R56 R58 R59 модел, НО НЕ СИТЕДел Број : 51711496621ИМА ПОВЕЌЕ ОД ЕДЕН ТИП НА КЛИПОТ СЕ КОРИСТИ ТАКА БИДЕТЕ СИГУРНИ ДЕКА СТЕ КУПУВАЊЕ НА ОНА ШТО ВИ ТРЕБА !!!!!ОВИЕ ВООПШТО НЕ ОДГОВАРА НА СИТЕ МОДЕЛИ ПА ПРОВЕРЕТЕ ГИ ВАШИТЕ СТАРИ КЛИПОВИ ПРВО ДА БИДЕТЕ СИГУРНИ ДЕКА ТОА Е ОНИЕ ШТО ТРЕБА ПРЕД ДА ЈА КУПИТЕИспорака : Нарачка обично ќе бидат обработени и испратени во рок од 5 работни денот на уплатата...

DEN 226.00 237.60

20Pcs Пред & Задните Крилата им Помогнам Тип UB39-45-919 Клип Најлон Retainer автомобил клипови За mazda B2600 B2000 B1800 B1600 автомобил стил

Состојба : НоваПримена : Mazda 626 2000 ГодинаНаГо заменува Mazda : UB3945919Црна НајлонГлава Дијаметар : 18mmМатични Должина : 9mmСе вклопат Во Дупка : 8mmПакетот вклучува : 20 компјутери клипови1...

DEN 178.00 187.20

СКАРА@FUKA 15x Вратата Трим Таблата Здолништа Судрат Лента Clip Retainer w/Sealer Одговара За Mazda G18K-51-SJ3

Fitment : MAZDA 2, 3, 5, 6, CX7, MX5 2001На, 323, B2500, Miata, Premacy & Protege 2001НаГо заменува Mazda : G18 K51SJ3Состојба : НоваМатеријал : Бела Најлон, Квалитет ГарантиранГолемина : Прибл : Врвот на Главата Дијаметар : 14mm (0.55")Дното Глава Дијаметар : 18mm (0.71")Матични Дијаметар : 12mm (0.47")Матични Должина : 14mm (0.55")Ве молиме Потврдете Големината пред КупувањеПакетот Вклучува : 15 Компјутери за Mazda Вратата Намали, од Страна на Лиење, од Страна на Здолништа & Судрат Лента Clip Retainer Retainer Клип со Sealer1...

DEN 228.00 239.52

30Pcs Црна 8мм Дупка Внатрешни работи Вратата Трим Панел Автомобил Фендер Худ Резервоарот Retainer Fastener Заковки Клипови За Универзален Автомобил Додаток

30 Pcs Црна 8мм Дупка Внатрешни работи Вратата Трим Панел Автомобил Фендер Худ Резервоарот Retainer Fastener Заковки Клипови100% Сосема Нов и Висок КвалитетМатеријал : ПластикаБоја : Како на сликата ПрикажаниКоличина : 30 Компјутери / МногуГолемина на : Глава Дијаметар : 20mm / 0.79 инчи Одговара Дупка со Дијаметар од (Макс.) : 8mm / 0.31 инчи Матични Должина : 8.8 mm / 0.35 инчиКарактеристики : 1.Овие занитвам сврзувачки елементи се направени од најлон материјал, погоден за автомобил употреба...

DEN 180.00 191.52

50Pcs Пластични Занитвам Fastener Клипови 10мм Дупка Автомобил Вратата Трим Панел Авто Браник Фендер Задржување Клип За Фолксваген Автомобил фолксваген Стил

За Клиенти од Ирска, Австралија, Бразил, Белгија, Полска, Данска, Германија, Франција, Холандија, Канада, Република чешка, сад, Мексико, Норвешка, Португалија, Шведска, Турција, Шпанија, Израел, Италија, Велика Британија, Чиле, итн : Наредби ние препорачуваме да користите нашите редовни транспорт "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус", тоа е "Кина Пост Воздух Mail" без следење numer која може да ви помогне да заштедите на трошоците...

DEN 227.52

STARPAD За Висок квалитет на општа намена и за Chery додатоци дистрибутер капа на големо,Бесплатен превозот

Во однос на хроматските аберации и димензија за грешка : Како светлина проблем и мерење метод разлика, можеби имаш мала грешка, ве молиме имајте на ум и да се разбере.Во однос на пакување : ние може да ги промените пакетот да ја намалите тежината и да ја задржите превозот на безбедноста зависи од различни стоки.Благодарам многу.Плаќање : Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија...

DEN 1536.00

YAQUICKA 100Pcs 6MM Дупка Авто Автомобил Спојлер Wiper Покрие Крилата им Помогнам Тип Заковки Клип Fastener

100 Pcs 6 MM Дупка Авто Автомобил Спојлер Wiper Покрие Крилата им Помогнам Тип Заковки Клип Fastener100% Сосема Нов и Висок КвалитетМатеријал : ПластикаБоја : Како на сликата ПрикажаниКоличина : 100 Pcs / МногуГолемина на : Глава Дијаметар : 15mm / 0.59 инчи Одговара Дупка со Дијаметар од (Макс.) : 6mm / 0.24 инчи Матични Должина : 11mm / 0.43 инчиКарактеристики : 1.Овие занитвам сврзувачки елементи се направени од најлон материјал, погоден за автомобил употреба...

DEN 406.00 431.52

10Pcs 6.3 mm Дупка со Дијаметар од Пластични Заковки Автомобил Вратата Трим Панел Резервоарот Покрие Retainer Клип Fastener За Форд Фокус Fiesta Експедицијата

10 Pcs 6.3 mm Дупка со Дијаметар од Пластични Заковки Автомобил Вратата Трим Панел Резервоарот Покрие Retainer Клип Fastener За Форд Фокус Fiesta Експедицијата100% Сосема Нов и Висок КвалитетМатеријал : ПластикаБоја : Како на сликата ПрикажаниКоличина : 10 Компјутери / МногуГолемина на : Глава Дијаметар : 15mm / 0.59 инчи Одговара Дупка со Дијаметар од (Макс.) : 6.3 mm / 0.25 инчи Матични Должина : 22.8 mm / 0.90 инчиКарактеристики : 1.Овие занитвам сврзувачки елементи се направени од најлон материјал, погоден за автомобил употреба...

DEN 99.00 105.12

KELIMI Пластични Прилепува Fastener Клип За Мицубиши Пикап Retainer Палка Решетката Прилог ги Собереш Автомобил

Спецификација : • Состојба : Нова• Боја : Бела• Големина Приближно : • Глава Дијаметар : 7mm• Матични Должина : 22mmПримена : За Мицубиши пикап Fukuda Универзална (Одговара за Големина)Пакетот Вклучува : • 100 Компјутери Сосема Нов Најлон Fastener Занитвам КлиповиПерформанси : огноотпорни изолација, не е лесно да стареењето, висока температура, ниска температура отпор...

DEN 422.00 480.00

15pcs Вратата Трим Таблата Здолништа Судрат Лента Clip Retainer &Sealer за mazda М3 5 6 CX-7 MX-5 Miata Protege 2001-2010

Fitment : 2, 3, 5, 6, CX7, MX5 2001На, 323, B2500, Miata, Premacy & Protege 2001На Заменува Mazda : G18 K51SJ3 Состојба : Сосема Нов Материјал : Бела Најлон, Квалитет Гарантиран Големина : Години : Врвот на Главата Дијаметар : 14mm (0.55") Дното Глава Дијаметар : 18mm (0.71") Матични Дијаметар : 12mm (0.47") Матични Должина : 14mm (0.55") Молам да се Провери Големината пред да Купите Пакет Вклучува : 15 Компјутери за Mazda Вратата Трим, Retainer Клип со Sealer1...

DEN 136.00 143.52

YAQUICKA 30Pcs 9MM Дупка Најлон Автомобил Притисни Тип Занитвам Retainer Браник Фендер Клипови За Хонда Граѓански Договор Акура CRV итн

30 Pcs 9 MM Дупка Најлон Автомобил Притисни Тип Занитвам Retainer Браник Фендер Клипови За Граѓански Договор Акура CRV100% Сосема Нов и Висок КвалитетМатеријали : НајлонБоја : Како на сликата ПрикажаниКоличина : 30 Компјутери / МногуГолемина на : Глава Дијаметар : 17.8 mm / 0.70 инчи Одговара Дупка со Дијаметар од (Макс.) : 9mm / 0.35 инчи Матични Должина : 13mm / 0.51 инчиКарактеристики : 1.Овие занитвам сврзувачки елементи се направени од најлон материјал, погоден за автомобил употреба...

DEN 180.00 191.52

Поставување на 50 Компјутери Пред Задна Врата Трим Одбор Клипови Најлон Retainer 30006620 За е корола 4Runne 6777112050 6777112050,30006620

Пред & Задна Врата Трим Одбор КлипMaroon Најлон RetainerВрвот на Главата Дијаметар : 13mmСредината Глава Дијаметар : 16mmДното Глава Дијаметар : 18mmМатични Дијаметар : 9.5 mmМатични Должина : 14mmВкупна Должина : 20.5 mmГо заменува : 30006620За Гео, Метро & Tracker 1989НаГо Заменува За : 6777112050За Celica, Е Корола & Previa 1990На

DEN 383.04

HONGGE 50Pcs Внатрешни работи Вратата Клипови Трим Панелот За ФОЛКСВАГЕН Passat B7 Голф Gti 6 Поло Caddy А4 А5 А6 A8 Q3 П5 Q7 TT 7L6 868 243 7L6868243

Одговара модели : "ФОЛКСВАГЕН" Jetta MK6 20112013 "ФОЛКСВАГЕН" Голф / GTI MK6 20092013 "ФОЛКСВАГЕН" Passat 20112013 B7 "ФОЛКСВАГЕН" Буба 20122014 "ФОЛКСВАГЕН" Scirocco 20092012 "ФОЛКСВАГЕН" Поло 6 R 20102013 "ФОЛКСВАГЕН" Touareg 20032013 "ФОЛКСВАГЕН" T4 / T5 "ФОЛКСВАГЕН" Caddy 20042011 А1 20112013 A4 20082013 A6 20112013 A7 A8 20102013 Q3 П5 Q7 20072013 Седиште Леон 2013 Дел Број : 7 L6 868 243НАПОМЕНА : ве Молиме бидете сигурни дека дел ќе купи одговара на вашиот автомобил пред купување...

DEN 976.00 1775.04

X Autohaux 20 Компјутери Сива Пластика Поздравниот Guard Калапи Занитвам Клипови X 7Mm 17Mm X 24Mm

1.Додај Во Кошничката 2 ПОГОЛЕМИ Заштеди Во СтанИме на производ : Клипови / Заковки / Fastener; Боја : Сива; Одговара Дупка Големина : 7mm / 0.27" Глава Дијаметар(макс.) : 24mm / 0.9"; Матични Должина : 17mm / 0.6"; Вкупна Должина : 20mm / 0.8" Количина : 20; Осветленост Дел Број : Под Моторот Поздравниот Guard Занитвам Fastener Клипови; Производителот Дел Број : Пластични PushТип на Брана Retainer Клип Друг Дел Број : Завртка Фендер Тело Вратата Трим Панел Худ; Applications1 : Defender Вратата Картичка Внатрешни работи Weatherstrip Калапи; Applications2 : НАЈЛОН БОЖИЌ ДРВО, Тепих на Подот Мат Клипови Пакет Содржина : 20 Компјутери x Занитвам Клипови; Материјал : ПластикаDn 1111

DEN 100.00 110.40

LOEN Автомобил задното Седиште потпирачи за глава Закачалка Носителот Куки Змија S Облик на тајните Новина Автомобилската Клип За Возило Торба Чанта Крпа Grocer

Карактеристики : 1 Еколошки2 Макс оптоварување тежина : 10 KG3 Издржливи и скриениПакет содржи : Мултифункционален автомобил кука 1 PCSСите фотографии се 100% вистински фотографии,гаранција за она што ќе го видите ќе биде она што сте примиле!1...

DEN 187.00 287.52

2.5 Метри Гума Карбонски Влакна Предниот браник усна Страна Здолниште Браник Лента Намали за Nissan GT-R R35 350Z X-TRAIL Fuga LIVINA

Информации ве Молиме контактирајте не преку порака за решение ако ви се исполнат за било какви прашања, ви благодариме! Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

DEN 1352.00 1423.20

YAQUICKA 30Pcs 6mm Дупка Авто Автомобил Вратата Трим Панел Браник Пластични Занитвам Покрие Клип Fastener Црна

30 Pcs 6mm Дупка Авто Автомобил Вратата Трим Панел Покрие Пластични Занитвам Клип Fastener Црна100% Сосема Нов и Висок КвалитетМатеријал : ПластикаБоја : Како на сликата ПрикажаниКоличина : 30 Компјутери / МногуГолемина на : Глава Дијаметар : 15mm / 0.59 инчи Одговара Дупка со Дијаметар од (Макс.) : 6mm / 0.24 инчи Матични Должина : 11mm / 0.43 инчиКарактеристики : 1.Овие занитвам сврзувачки елементи се направени од најлон материјал, погоден за автомобил употреба...

DEN 203.00 215.52

50Ps 8мм Дупка Пластични Авто Fastener Клипови Браник Retainer Крилата на Врата завртување на Заковки за Автомобил Стил на Автомобили Црна Замени за Полнење

торба торба50 Ps 8мм Дупка Пластични Авто Fastener Клипови Браник Retainer Крилата на Врата завртување на Заковки за Автомобил Стил на Автомобили Црна Замени за Полнење100% Сосема Нов...

DEN 113.00 134.40

7.89 мм-ID6 180 степен 5/16 SAE гориво цевка фитинзи авто пластични Гориво линија брз полнач за Chevrolet Cruze Lova 2 парчиња еден многу

2 парчиња / многуповрзете најлон цевка со внатрешен дијаметар од 6mmповрзете гумени цевки, со внатрешен дијаметар од 8ммБрз полнач воведSAE Брз полнач е составена од Телото, ORing, Од ORing, Spacer Прстен, Обезбедување Прстен & Заклучување Пролет...

DEN 471.00 535.20

KELIMI Фиксна Пластичен Клип Орев жица брзо прислушување завртки retainer fastener бела за Автомобил светла taillights

Спецификација : • Состојба : Нова• Боја : Бела• Големина Приближно : Глава Дијаметар : 16.7 mmМатични Должина : 10ммСе вклопува Во Дупка 5mmПримена : Универзална (Одговара За Големина)Пакетот Вклучува : • 100 Компјутери Решетката светлата табла Grommet Орев Завртка Retainer КлиповиПерформанси : огноотпорни изолација, не е лесно да стареењето, висока температура, ниска температура отпор...

DEN 465.00 528.00

50x Вратата Калапи Клипови Retainer W/ Гума Grommet Најлон Авто Fastener Клип За ФОЛКСВАГЕН Голф Ауди Анти-триење Занитвам Клип Автомобил-стил

Карактеристики : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет.за "ФОЛКСВАГЕН" Ауди Вратата Калапи Клип RetainerБела Најлон Со Сини Гума GrommetМатеријал : ПОМДолжина : 39mm / 1.54"Ширина : 34mm / 1.34"За "ФОЛКСВАГЕН" За ГолфПакет се вклучени : Калапи Клипови X50 компјутери / пакетИмајте на ум : НЕМА Мало Поле...

DEN 553.00 650.88

shhworldsea 100PCS Трим Retainer За Тојота Hiace Авто сврзувачки елементи Пластични Занитвам Пластичен Клип За Автомобил Тело Автомобилската Клип Snap

shhworldsea Бесплатен Превозот 100 PCS Трим Retainer За Тојота Hiace Авто сврзувачки елементи Пластични Занитвам Пластични Клипови За Автомобил Тело Автомобилската Клип Snap Карактеристики : НајлонТрим Панел RetainerГлава Кол 16...

DEN 438.00 599.52