• Ново
shhworldsea 100PCS Трим Retainer За Тојота Hiace Авто сврзувачки елементи Пластични Занитвам Пластичен Клип За Автомобил Тело Автомобилската Клип Snap

shhworldsea 100PCS Трим Retainer За Тојота Hiace Авто сврзувачки елементи Пластични Занитвам Пластичен Клип За Автомобил Тело Автомобилската Клип Snap

DEN 599.52
DEN 438.00 -27 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


shhworldsea Бесплатен Превозот 100 PCS Трим Retainer За Тојота Hiace Авто сврзувачки елементи Пластични Занитвам Пластични Клипови За Автомобил Тело Автомобилската Клип Snap Карактеристики :
Најлон
Трим Панел Retainer
Глава Кол 16. 1mm
Матични Кол 6 .7mm
Матични Кол 15. 5mm
Вкупна Висина 17. 5mm ЗА Toyata Haice
Answer : ___________________________ NOTE : pictue на packag е само за rerference ,количеството на една торба ќе биде зависи од acutal цел количина

Особините

Тип На Објект:
Fastener & Клип
Материјал Тип:
Пластични делови
Име На Модел:
7670
Бренд Име:
shhworldsea
Објектот Тежина:
0.5kg
is_customized:
Yes

Купувачите избираат и

YAQUICKA 30Pcs 9MM Дупка Најлон Автомобил Притисни Тип Занитвам Retainer Браник Фендер Клипови За Хонда Граѓански Договор Акура CRV итн

30 Pcs 9 MM Дупка Најлон Автомобил Притисни Тип Занитвам Retainer Браник Фендер Клипови За Граѓански Договор Акура CRV100% Сосема Нов и Висок КвалитетМатеријали : НајлонБоја : Како на сликата ПрикажаниКоличина : 30 Компјутери / МногуГолемина на : Глава Дијаметар : 17.8 mm / 0.70 инчи Одговара Дупка со Дијаметар од (Макс.) : 9mm / 0.35 инчи Матични Должина : 13mm / 0.51 инчиКарактеристики : 1.Овие занитвам сврзувачки елементи се направени од најлон материјал, погоден за автомобил употреба...

DEN 180.00 191.52

50Ps за ТОЈОТА Колекции Автомобил Стил Крилата им Помогнам Тип Заковки Авто Fastener Клипови Синото Возило Браник Retainer на Врата завртување на Трим Заковки

50 Ps за ТОЈОТА Колекции Автомобил Стил Крилата им Помогнам Тип Заковки Авто Fastener Клипови Синото Возило Браник Retainer на Врата завртување на Трим Заковки100% сосема нов и висок квалитет...

DEN 117.00 150.24

50x Најлон Fastener Push-Тип Трим Retainer Клипови За Гео Метро & Tracker за Тојота 89On за :96057846 90467-07041 Авто Клипови

Fitment : За Тојота MR2 / Celica Chevrolet Equinox / Metro / S10 / Спринт / Tracker Pontiac Sunrunner / Torrent Состојба : 100% нов СТР NO : #9046707041 #96057846 Големина : A = 15 mm (19 / 32") B = 13 мм (1 / 2") C = 6.3 mm (1 / 4")

DEN 383.52

KELIMI Фиксна Пластичен Клип Орев жица брзо прислушување завртки retainer fastener бела за Автомобил светла taillights

Спецификација : • Состојба : Нова• Боја : Бела• Големина Приближно : Глава Дијаметар : 16.7 mmМатични Должина : 10ммСе вклопува Во Дупка 5mmПримена : Универзална (Одговара За Големина)Пакетот Вклучува : • 100 Компјутери Решетката светлата табла Grommet Орев Завртка Retainer КлиповиПерформанси : огноотпорни изолација, не е лесно да стареењето, висока температура, ниска температура отпор...

DEN 465.00 528.00

YAQUICKA 10Pcs Црна 8мм Дупка Внатрешни работи Вратата Трим Панел Автомобил Фендер Худ Резервоарот Retainer Fastener Заковки Клип За Livina Tiida Teana

10 Pcs Црна 8мм Дупка Внатрешни работи Вратата Трим Панел Автомобил Фендер Худ Резервоарот Retainer Fastener Заковки Клип За Livina Tiida Teana100% Сосема Нов и Висок КвалитетМатеријал : ПластикаБоја : Како на сликата ПрикажаниКоличина : 10 Компјутери / МногуГолемина на : Глава Дијаметар : 20mm / 0.79 инчи Одговара Дупка со Дијаметар од (Макс.) : 8mm / 0.31 инчи Матични Должина : 8.8 mm / 0.35 инчиКарактеристики : 1.Овие занитвам сврзувачки елементи се направени од најлон материјал, погоден за автомобил употреба...

DEN 99.00 105.12

10pcs Вратата Вметнете Скриј Лента Калапи Клип Grommet За BMW E46 E90 E91 3 Серија

Материјал : Пластични Многу Горниот Дел : 12mm х 8мм Долниот Дел Страната : прибл.17mm X 15mm Вкупната Висина Врвот до Дното : 11.5 mm Други Големина : Како на сликата shown Material : ПластикаМногу Горниот Дел : 12mm х 8ммДолниот Дел Страната : прибл.17mm X 15mmВкупната Висина Врвот до Дното : 11.5 mmДруги Големина : Како на сликата прикажани100% Сосема нов и висок квалитетОвие се мали, високо квалитетни пластични украси клипови се користи од страна на голем број на производители.ИздржливFitment : Одговара за BMW Серија 3, E46, E90, E91, E92, E93, Х5, E53 тип на моделиБоја : БелаПакетот вклучува : 10 x КлиповиAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

DEN 117.12

LOEN Автомобил задното Седиште потпирачи за глава Закачалка Носителот Куки Змија S Облик на тајните Новина Автомобилската Клип За Возило Торба Чанта Крпа Grocer

Карактеристики : 1 Еколошки2 Макс оптоварување тежина : 10 KG3 Издржливи и скриениПакет содржи : Мултифункционален автомобил кука 1 PCSСите фотографии се 100% вистински фотографии,гаранција за она што ќе го видите ќе биде она што сте примиле!1...

DEN 187.00 287.52

20Pcs Пред & Задните Крилата им Помогнам Тип UB39-45-919 Клип Најлон Retainer автомобил клипови За mazda B2600 B2000 B1800 B1600 автомобил стил

Состојба : НоваПримена : Mazda 626 2000 ГодинаНаГо заменува Mazda : UB3945919Црна НајлонГлава Дијаметар : 18mmМатични Должина : 9mmСе вклопат Во Дупка : 8mmПакетот вклучува : 20 компјутери клипови1...

DEN 178.00 187.20

KELIMI Пластични Прилепува Fastener Клип За Мицубиши Пикап Retainer Палка Решетката Прилог ги Собереш Автомобил

Спецификација : • Состојба : Нова• Боја : Бела• Големина Приближно : • Глава Дијаметар : 7mm• Матични Должина : 22mmПримена : За Мицубиши пикап Fukuda Универзална (Одговара за Големина)Пакетот Вклучува : • 100 Компјутери Сосема Нов Најлон Fastener Занитвам КлиповиПерформанси : огноотпорни изолација, не е лесно да стареењето, висока температура, ниска температура отпор...

DEN 422.00 480.00

HONGGE 50Pcs Внатрешни работи Вратата Клипови Трим Панелот За ФОЛКСВАГЕН Passat B7 Голф Gti 6 Поло Caddy А4 А5 А6 A8 Q3 П5 Q7 TT 7L6 868 243 7L6868243

Одговара модели : "ФОЛКСВАГЕН" Jetta MK6 20112013 "ФОЛКСВАГЕН" Голф / GTI MK6 20092013 "ФОЛКСВАГЕН" Passat 20112013 B7 "ФОЛКСВАГЕН" Буба 20122014 "ФОЛКСВАГЕН" Scirocco 20092012 "ФОЛКСВАГЕН" Поло 6 R 20102013 "ФОЛКСВАГЕН" Touareg 20032013 "ФОЛКСВАГЕН" T4 / T5 "ФОЛКСВАГЕН" Caddy 20042011 А1 20112013 A4 20082013 A6 20112013 A7 A8 20102013 Q3 П5 Q7 20072013 Седиште Леон 2013 Дел Број : 7 L6 868 243НАПОМЕНА : ве Молиме бидете сигурни дека дел ќе купи одговара на вашиот автомобил пред купување...

DEN 976.00 1775.04

YAQUICKA 100Pcs 6MM Дупка Авто Автомобил Спојлер Wiper Покрие Крилата им Помогнам Тип Заковки Клип Fastener

100 Pcs 6 MM Дупка Авто Автомобил Спојлер Wiper Покрие Крилата им Помогнам Тип Заковки Клип Fastener100% Сосема Нов и Висок КвалитетМатеријал : ПластикаБоја : Како на сликата ПрикажаниКоличина : 100 Pcs / МногуГолемина на : Глава Дијаметар : 15mm / 0.59 инчи Одговара Дупка со Дијаметар од (Макс.) : 6mm / 0.24 инчи Матични Должина : 11mm / 0.43 инчиКарактеристики : 1.Овие занитвам сврзувачки елементи се направени од најлон материјал, погоден за автомобил употреба...

DEN 406.00 431.52

50x Вратата Калапи Клипови Retainer W/ Гума Grommet Најлон Авто Fastener Клип За ФОЛКСВАГЕН Голф Ауди Анти-триење Занитвам Клип Автомобил-стил

Карактеристики : 100% Сосема Нов И Висок Квалитет.за "ФОЛКСВАГЕН" Ауди Вратата Калапи Клип RetainerБела Најлон Со Сини Гума GrommetМатеријал : ПОМДолжина : 39mm / 1.54"Ширина : 34mm / 1.34"За "ФОЛКСВАГЕН" За ГолфПакет се вклучени : Калапи Клипови X50 компјутери / пакетИмајте на ум : НЕМА Мало Поле...

DEN 553.00 650.88

СКАРА@FUKA 15x Вратата Трим Таблата Здолништа Судрат Лента Clip Retainer w/Sealer Одговара За Mazda G18K-51-SJ3

Fitment : MAZDA 2, 3, 5, 6, CX7, MX5 2001На, 323, B2500, Miata, Premacy & Protege 2001НаГо заменува Mazda : G18 K51SJ3Состојба : НоваМатеријал : Бела Најлон, Квалитет ГарантиранГолемина : Прибл : Врвот на Главата Дијаметар : 14mm (0.55")Дното Глава Дијаметар : 18mm (0.71")Матични Дијаметар : 12mm (0.47")Матични Должина : 14mm (0.55")Ве молиме Потврдете Големината пред КупувањеПакетот Вклучува : 15 Компјутери за Mazda Вратата Намали, од Страна на Лиење, од Страна на Здолништа & Судрат Лента Clip Retainer Retainer Клип со Sealer1...

DEN 228.00 239.52

15pcs Вратата Трим Таблата Здолништа Судрат Лента Clip Retainer &Sealer за mazda М3 5 6 CX-7 MX-5 Miata Protege 2001-2010

Fitment : 2, 3, 5, 6, CX7, MX5 2001На, 323, B2500, Miata, Premacy & Protege 2001На Заменува Mazda : G18 K51SJ3 Состојба : Сосема Нов Материјал : Бела Најлон, Квалитет Гарантиран Големина : Години : Врвот на Главата Дијаметар : 14mm (0.55") Дното Глава Дијаметар : 18mm (0.71") Матични Дијаметар : 12mm (0.47") Матични Должина : 14mm (0.55") Молам да се Провери Големината пред да Купите Пакет Вклучува : 15 Компјутери за Mazda Вратата Трим, Retainer Клип со Sealer1...

DEN 136.00 143.52

50Pcs Пластични Занитвам Fastener Клипови 10мм Дупка Автомобил Вратата Трим Панел Авто Браник Фендер Задржување Клип За Фолксваген Автомобил фолксваген Стил

За Клиенти од Ирска, Австралија, Бразил, Белгија, Полска, Данска, Германија, Франција, Холандија, Канада, Република чешка, сад, Мексико, Норвешка, Португалија, Шведска, Турција, Шпанија, Израел, Италија, Велика Британија, Чиле, итн : Наредби ние препорачуваме да користите нашите редовни транспорт "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус", тоа е "Кина Пост Воздух Mail" без следење numer која може да ви помогне да заштедите на трошоците...

DEN 227.52

500x ОЕМ Завртка Grommet Орев Худ Фендер Retainer Fastener Клипови 90189-06065 за Lexus за Camry RAV 4 1995-1999

Fitment : Camry,RAV 4 19951999 Состојба : 100% нов најлон СТР БР 9018906065 Големина : Врвот на Главата Дијаметар : 20 mm (25 / 32")Матични Дијаметар : 18 мм (23 / 32")Матични Должина : 9 mm (11 / 32")Завртка Големина : #12 (М5.5)(Големината Не Вклучувајќи Го Pin)ОЕМ квалитет

DEN 2778.72

20x 3B0867333 Автомобил Вратата Трим Панел Клипови Внатрешни работи сврзувачки елементи Grommets Сет За ФОЛКСВАГЕН Фолксваген Passat Б5 Транспорт T5 Шкода Octavia

За Клиенти од Ирска, Австралија, Бразил, Белгија, Полска, Данска, Германија, Франција, Холандија, Канада, Република чешка, сад, Мексико, Норвешка, Португалија ,Шведска, Турција, Шпанија, Израел, Италија, Велика Британија, Чиле, итн : Наредби ние препорачуваме да користите нашите редовни транспорт "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус", тоа е "Кина Пост Воздух Mail" без следење на број што може да ви помогне да заштедите на трошоците...

DEN 58.00 90.24

CITALL Нови Под Моторот Покритие Undertray Комплет Завртка Метал Клипови за Ауди ФОЛКСВАГЕН Passat Б5 Шкода Врвен 8D0805121

Под Поклопецот на Моторот Undertray Комплет Завртка Метал Клипови за Ауди "ФОЛКСВАГЕН ""Шкода" 8 D0805121 Точка име : Под Моторот Покритие Undertray Комплет Завртка Метал Клипови за Ауди "ФОЛКСВАГЕН ""Шкода" 8 D0805121 Состојба : 100% нов Производство дел број : 8 D0805121Се вклопува Дупка Големина : 8.9 mmГлавата Големина : 18mmМатични Должина : 21.6 mmКомпатибилен : за "ФОЛКСВАГЕН" Passat Б5 (19972005)за Audi A4 (19952001)за Audi A6 (1997 2005)за "Шкода" Врвен јас (20022008)Answer : ___________________________ Note : Постојат повеќе од еден тип на клипот по возило...

DEN 358.00 458.40