• Ново
KELIMI Пластични Прилепува Fastener Клип За Мицубиши Пикап Retainer Палка Решетката Прилог ги Собереш Автомобил

KELIMI Пластични Прилепува Fastener Клип За Мицубиши Пикап Retainer Палка Решетката Прилог ги Собереш Автомобил

DEN 480.00
DEN 422.00 -12 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


Спецификација :
• Состојба : Нова
• Боја : Бела
• Големина Приближно :
• Глава Дијаметар : 7mm
• Матични Должина : 22mm
Примена : За Мицубиши пикап Fukuda Универзална (Одговара за Големина)
Пакетот Вклучува :
• 100 Компјутери Сосема Нов Најлон Fastener Занитвам Клипови
Перформанси : огноотпорни изолација, не е лесно да стареењето, висока температура, ниска температура отпор. (Температурата на работа : -10-45 степени)
Цели : 1) : се користи во автомобилската на врати, прозорци, багажникот, предната маска за внатрешни работи седишта, со фиксна.
2) : механички индустриски делови линкови и фиксно.
3) : линкови до други видови на одборот и фиксна со
Употреба : еден клик, само го користите прстите за да се заврши работата. Едноставен и лесен.
За Нас
Нашата компанија започна во јануари 2013 година. Од тогаш ние сме биле посветени на обезбедување на потрошувачи и трговци во светот, со директен пристап до стотици фабрика shopfloors околу Азија преку нашата интернет канали. Ние додадете професионални вредност во процесите на мало купување, фабрика директни извори, производ презентација, контрола на квалитет, и цел исполнување.
Имаме над 300 колеги развој и управување на оваа платформа. Нашиот менаџерски тим има над 10 години меѓународно искуство во производство на работење, менаџмент консалтинг и e-commerce.
Ние сме биле наградени со импресивен раст. Ние се служи во текот на милиони корисници ширум светот, и ние сме ракување илјади на мало и трговија на големо наредби секојдневно.
Задоволството На Клиентите
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. Плаќање
Постојат многу методи за плаќање на располагање на Aliexpress.com како Pay Pal, кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union). Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа. Превозот
1). Превозот цена и Време во транзит : Кликнете на "Превозот Време и Цена" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.
2). Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Најчесто, обработка на време може да биде од 2 до 7 работни дена. Политика На Враќање
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 14 дена од приемот на вашата нарачка. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба. Повратни информации
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги.

Особините

Боја Име:
Бела
Тип На Објект:
Fastener & Клип
Објектот Висина:
2.2cm
Објектот Тежина:
0.08kg
Име На Модел:
1772-43
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Бренд Име:
LI KE MI
Објектот Должина:
2.2cm
Објектот Ширина:
11.5cm
Материјал Тип:
Најлон
боја:
Бела
Состојба:
Бренд Нови
Температурата На Работа:
-10-45 степени
Име На Модел:
Авто палка решетката прилепува клипови
Место на Потекло:
Guangdong, Кина (Копно)
is_customized:
Yes
MOQ:
100pcs/многу

Купувачите избираат и

20x за БМВ МИНИ R50 R52 R53 R55 R56 R58 R59 Страна на Вратата Sill Покрие Трим Клипови

Производ Детали : ова е еден од видовите се користи така што не може да биде оние што треба треба да се провери слик прво да бидете сигурни дека тоа е особено оние што треба, ако немате една стара клип за да ја проверите тогаш воопшто НЕ се КУПИ АКО ВИЕ го НАПРАВИТЕ КАКО што ВЕЛАТ дека нема да добие погрешен начин.20 компјутери страна на вратата sill трим клипови Што се Користат за : за БМВ МИНИ R50 R52 R53 R55 R56 R58 R59 модел, НО НЕ СИТЕДел Број : 51711496621ИМА ПОВЕЌЕ ОД ЕДЕН ТИП НА КЛИПОТ СЕ КОРИСТИ ТАКА БИДЕТЕ СИГУРНИ ДЕКА СТЕ КУПУВАЊЕ НА ОНА ШТО ВИ ТРЕБА !!!!!ОВИЕ ВООПШТО НЕ ОДГОВАРА НА СИТЕ МОДЕЛИ ПА ПРОВЕРЕТЕ ГИ ВАШИТЕ СТАРИ КЛИПОВИ ПРВО ДА БИДЕТЕ СИГУРНИ ДЕКА ТОА Е ОНИЕ ШТО ТРЕБА ПРЕД ДА ЈА КУПИТЕИспорака : Нарачка обично ќе бидат обработени и испратени во рок од 5 работни денот на уплатата...

DEN 226.00 237.60

KELIMI Проп Род Поддршка Клип Retainer Fastener Црна Пластика Хаубата покрие Худ Проп Род Трим Клипови За Тојота

Спецификација : • Состојба : Нова• Боја : ЦрнаГолемина на : (Околу 0.1~0.2 мм варијанта )Глава Дијаметар : 14.8 mmМатични Должина : 15.6 mmСе вклопува Во 10мм ДупкаПримена : За Toyota, LexУниверзална (Одговара За Големина)Пакетот Вклучува : • 100 Компјутери За Тојота Проп Род Поддршка Клип Retainer FastenerПерформанси : огноотпорни изолација, не е лесно да стареењето, висока температура, ниска температура отпор...

DEN 549.00 624.00

YAQUICKA 30Pcs 9MM Дупка Најлон Автомобил Притисни Тип Занитвам Retainer Браник Фендер Клипови За Хонда Граѓански Договор Акура CRV итн

30 Pcs 9 MM Дупка Најлон Автомобил Притисни Тип Занитвам Retainer Браник Фендер Клипови За Граѓански Договор Акура CRV100% Сосема Нов и Висок КвалитетМатеријали : НајлонБоја : Како на сликата ПрикажаниКоличина : 30 Компјутери / МногуГолемина на : Глава Дијаметар : 17.8 mm / 0.70 инчи Одговара Дупка со Дијаметар од (Макс.) : 9mm / 0.35 инчи Матични Должина : 13mm / 0.51 инчиКарактеристики : 1.Овие занитвам сврзувачки елементи се направени од најлон материјал, погоден за автомобил употреба...

DEN 180.00 191.52

HARBLL Висок Квалитет Браник Фендер Клипови Кутија Сет За Nissan Teana Sylphy Tiida Livina Qashqai X-trail пластични сврзувачки елементи занитвам

Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

DEN 820.00 863.52

50Pcs Пластични Занитвам Fastener Клипови 10мм Дупка Автомобил Вратата Трим Панел Авто Браник Фендер Задржување Клип За Фолксваген Автомобил фолксваген Стил

За Клиенти од Ирска, Австралија, Бразил, Белгија, Полска, Данска, Германија, Франција, Холандија, Канада, Република чешка, сад, Мексико, Норвешка, Португалија, Шведска, Турција, Шпанија, Израел, Италија, Велика Британија, Чиле, итн : Наредби ние препорачуваме да користите нашите редовни транспорт "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус", тоа е "Кина Пост Воздух Mail" без следење numer која може да ви помогне да заштедите на трошоците...

DEN 227.52

10pcs Вратата Вметнете Скриј Лента Калапи Клип Grommet За BMW E46 E90 E91 3 Серија

Материјал : Пластични Многу Горниот Дел : 12mm х 8мм Долниот Дел Страната : прибл.17mm X 15mm Вкупната Висина Врвот до Дното : 11.5 mm Други Големина : Како на сликата shown Material : ПластикаМногу Горниот Дел : 12mm х 8ммДолниот Дел Страната : прибл.17mm X 15mmВкупната Висина Врвот до Дното : 11.5 mmДруги Големина : Како на сликата прикажани100% Сосема нов и висок квалитетОвие се мали, високо квалитетни пластични украси клипови се користи од страна на голем број на производители.ИздржливFitment : Одговара за BMW Серија 3, E46, E90, E91, E92, E93, Х5, E53 тип на моделиБоја : БелаПакетот вклучува : 10 x КлиповиAnswer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа...

DEN 117.12

СКАРА@FUKA 20x Најлон Тело Страна Трим Одбор Панел Гарнитури Калапи Fastener MB696120 Клип 11mm Одговара За Мицубиши Автомобил Стил

Состојба : Материјали : НајлонБоја : БелаПримена : Eclipse 1994НаУниверзална (Одговара За Големина)Тип : Најлон Страна Гарнитури & Калапи Трим RetainerГолемина на : Глава Дијаметар : 12 mm (15 / 32 инчи)Глава Дијаметар : 16 mm (5 / 8 инчи)Матични Должина : 11 mm (7 / 16 инчи)Матични Должина : 9 mm (11 / 32 инчи)Глава Дијаметар : 22mm (0.87 инчи)Матични Должина : 10мм (0.39 инчи)Се вклопува Во 9mm ДупкаПакетот Вклучува : 20 X Клипови1...

DEN 228.00 239.52

CITALL Нови Под Моторот Покритие Undertray Комплет Завртка Метал Клипови за Ауди ФОЛКСВАГЕН Passat Б5 Шкода Врвен 8D0805121

Под Поклопецот на Моторот Undertray Комплет Завртка Метал Клипови за Ауди "ФОЛКСВАГЕН ""Шкода" 8 D0805121 Точка име : Под Моторот Покритие Undertray Комплет Завртка Метал Клипови за Ауди "ФОЛКСВАГЕН ""Шкода" 8 D0805121 Состојба : 100% нов Производство дел број : 8 D0805121Се вклопува Дупка Големина : 8.9 mmГлавата Големина : 18mmМатични Должина : 21.6 mmКомпатибилен : за "ФОЛКСВАГЕН" Passat Б5 (19972005)за Audi A4 (19952001)за Audi A6 (1997 2005)за "Шкода" Врвен јас (20022008)Answer : ___________________________ Note : Постојат повеќе од еден тип на клипот по возило...

DEN 358.00 458.40

LOEN Автомобил задното Седиште потпирачи за глава Закачалка Носителот Куки Змија S Облик на тајните Новина Автомобилската Клип За Возило Торба Чанта Крпа Grocer

Карактеристики : 1 Еколошки2 Макс оптоварување тежина : 10 KG3 Издржливи и скриениПакет содржи : Мултифункционален автомобил кука 1 PCSСите фотографии се 100% вистински фотографии,гаранција за она што ќе го видите ќе биде она што сте примиле!1...

DEN 187.00 287.52

DWCX 10Pcs Црна Фендер Лагер Fastener Занитвам Притисни Тип Клипови Retainer 124-990-04-92 За Мерцедес 2000-2005 година 2006 година 2007 година 2008 година 2009 година

Фендер Лагер Fastener Занитвам Притисни Тип Клипови Retainer За Мерцедес Точка име : Фендер Лагер Fastener Занитвам Притисни Тип Клипови Retainer За Мерцедес Состојба : 100% нов Објект вклучуваат : 10pcs Фендер Лагер Fastener Занитвам Притисни Тип Клипови RetainerФункција : Производителот Дел Број : за W124 W164 W171 W202 W203 W204 W207 W210 1249900492Осветленост Дел Број : за Мерцедес 1249900492 , 124 990 92 04Другиот Дел Број : 1249900492Материјали : НајлонГолемина на : Глава Дијаметар : 15mmМатични Должина : 18mmСе вклопува во дупка 7mmКомпатибилен : Одговара за 20002009 МерцедесAnswer : ___________________________ Note : Ве молиме проверете ги вашите стари клипови за да се осигура дека тие се оние што треба како на слика покаже погоре.

DEN 91.00 128.64

10x Внатрешни работи Вратата Трим Панел Картичка Клипови 6Q0868243 За ФОЛКСВАГЕН Фолксваген Touran Tiguan Голф Passat Поло Автомобил Пластични Заковки сврзувачки елементи

За Клиенти од Ирска, Австралија, Бразил, Белгија, Полска, Данска, Германија, Франција, Холандија, Канада, Република чешка, сад, Мексико, Норвешка, Португалија ,Шведска, Турција, Шпанија, Израел, Италија, Велика Британија, Чиле, итн : Наредби ние препорачуваме да користите нашите редовни транспорт "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус", тоа е "Кина Пост Воздух Mail" без следење на број што може да ви помогне да заштедите на трошоците...

DEN 79.00 123.84

STARPAD За 10мм огледало адаптер завртка завртка високото конверзија мотоцикл rearview огледало,10PCS

Во однос на хроматските аберации и димензија за грешка : Како светлина проблем и мерење метод разлика, можеби имаш мала грешка, ве молиме имајте на ум и да се разбере.Во однос на пакување : ние може да ги промените пакетот да ја намалите тежината и да ја задржите превозот на безбедноста зависи од различни стоки.Благодарам многу.Плаќање : Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија...

DEN 384.00

YAQUICKA 10Pcs Црна 8мм Дупка Внатрешни работи Вратата Трим Панел Автомобил Фендер Худ Резервоарот Retainer Fastener Заковки Клип За Livina Tiida Teana

10 Pcs Црна 8мм Дупка Внатрешни работи Вратата Трим Панел Автомобил Фендер Худ Резервоарот Retainer Fastener Заковки Клип За Livina Tiida Teana100% Сосема Нов и Висок КвалитетМатеријал : ПластикаБоја : Како на сликата ПрикажаниКоличина : 10 Компјутери / МногуГолемина на : Глава Дијаметар : 20mm / 0.79 инчи Одговара Дупка со Дијаметар од (Макс.) : 8mm / 0.31 инчи Матични Должина : 8.8 mm / 0.35 инчиКарактеристики : 1.Овие занитвам сврзувачки елементи се направени од најлон материјал, погоден за автомобил употреба...

DEN 99.00 105.12

HONGGE 50Pcs Внатрешни работи Вратата Клипови Трим Панелот За ФОЛКСВАГЕН Passat B7 Голф Gti 6 Поло Caddy А4 А5 А6 A8 Q3 П5 Q7 TT 7L6 868 243 7L6868243

Одговара модели : "ФОЛКСВАГЕН" Jetta MK6 20112013 "ФОЛКСВАГЕН" Голф / GTI MK6 20092013 "ФОЛКСВАГЕН" Passat 20112013 B7 "ФОЛКСВАГЕН" Буба 20122014 "ФОЛКСВАГЕН" Scirocco 20092012 "ФОЛКСВАГЕН" Поло 6 R 20102013 "ФОЛКСВАГЕН" Touareg 20032013 "ФОЛКСВАГЕН" T4 / T5 "ФОЛКСВАГЕН" Caddy 20042011 А1 20112013 A4 20082013 A6 20112013 A7 A8 20102013 Q3 П5 Q7 20072013 Седиште Леон 2013 Дел Број : 7 L6 868 243НАПОМЕНА : ве Молиме бидете сигурни дека дел ќе купи одговара на вашиот автомобил пред купување...

DEN 976.00 1775.04

50Pcs Црна Пластика Занитвам Fastener за Nissan Altima 9mm Дупка Автомобил Стил Браник Крилата им Помогнам Тип Fascia Retainer Автомобил Клипови Дел

За Клиенти од Ирска, Австралија, Бразил, Белгија, Полска, Данска, Германија, Франција, Холандија, Канада, Република чешка, сад, Мексико, Норвешка, Португалија, Шведска, Турција, Шпанија, Израел, Италија, Велика Британија, Чиле, итн : Наредби ние препорачуваме да користите нашите редовни транспорт "Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус", тоа е "Кина Пост Воздух Mail" без следење numer која може да ви помогне да заштедите на трошоците...

DEN 189.00 221.76

9.49 мм-ID6 SAE бела боја гориво цевка фитинзи авто пластични Гориво линија брз полнач за Chevrolet Cruze Lova 2 парчиња еден многу

2 парчиња / многуповрзете најлон цевка со внатрешен дијаметар од 6mmповрзете гумени цевки, со внатрешен дијаметар од 8ммБрз полнач воведSAE Брз полнач е составена од Телото, ORing, Од ORing, Spacer Прстен, Обезбедување Прстен & Заклучување Пролет...

DEN 471.00 535.20

Беж Sunshade Носителот Поправи Клип Носителот Закачалка За Опел CORSA ASTRA VECTRA TIGRA VIVARO

Лесно да се инсталира Овој фиксен клип кој виси на стакло за десната или левата страна Замена клипови за вашиот sunshades кои продолжуваат да падне врз вас кога ќе се вози...

DEN 46.00 50.40

Поставување на 50 Компјутери Пред Задна Врата Трим Одбор Клипови Најлон Retainer 30006620 За е корола 4Runne 6777112050 6777112050,30006620

Пред & Задна Врата Трим Одбор КлипMaroon Најлон RetainerВрвот на Главата Дијаметар : 13mmСредината Глава Дијаметар : 16mmДното Глава Дијаметар : 18mmМатични Дијаметар : 9.5 mmМатични Должина : 14mmВкупна Должина : 20.5 mmГо заменува : 30006620За Гео, Метро & Tracker 1989НаГо Заменува За : 6777112050За Celica, Е Корола & Previa 1990На

DEN 383.04