• Ново
Нова промоција! Висок Стандард за квалитет адаптер За Vetronix за технолошки 2 Главен кабел 19pin 26pin Брза Испорака

Нова промоција! Висок Стандард за квалитет адаптер За Vetronix за технолошки 2 Главен кабел 19pin 26pin Брза Испорака

DEN 1706.40
DEN 1621.00 -5 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


трговија на големо &мало Висок квалитет на Главниот кабел За Vetronix за гм техника 2 адаптер за Брза Испорака
Добредојдовте во мојата продавница! : )
Здраво,Пријатели, За даночни,ние не сме сигурни колку треба да се плати, додека пакетот помине вашата земја царината,она што можеме да го направиме е да се обидуваме се потрудиме да помогне да се избегнат или да плаќаат помалку плаќање,но не се 100% сигурни во ред,пред да се направи плаќање ве молиме сигурни пакетот е во ред да се помине царината,било екстра такса помине царинската ќе се плати,ве молиме да се разбере во врска со ова, Ако вашата адреса е оддалечена област,јас ќе ти каже, да додадете превозот надомест или промена на друг начин,за да се сигурни дека можете да ги примите порака во време,оставете ги на мејл и ќе бидат корисни,и исто така можете да го проверите со себе прво Среќна Нова година 2018! Нашите Пролетниот Фестивал доаѓа,јас ќе се вратам дома по 5-ти февруари,и за враќање на работа 23th февруари,па на цел од 5-ти Февруари. да 23th Февруари не се во можност да организира пратка брзо,ве молиме да се разбере. Па ако секој нов план,ве молиме да се организираме што е можно поскоро,ќе ви биде во можност да се види најдобрите попуст цена утре,и нови counpon ќе ја испратите на вашата сметка денес,ако не го добие тоа,контактирајте ме : ) Благодарам и почит Фиби
едната страна е 26pin женски,уште едно не е 19pin,стандард адаптер,главниот кабел за гм tech2
Се користи заедно со генетски модифицираните TECH2, не може да работи сам. Таа се користи за да се поврзете на ГМ TECH2 со автомобил за да се дијагностицираат.
Пакет вклучувајќи : 1pc x Главниот тест кабел за ГМ TECH2
било кој друг приклучок, или адаптери ви се допаѓа да се купи,добредојдовте да контактирате со мене!
Драг пријател,можете да направите нарачка онлајн директно,јас ќе го организира пратка што е можно поскоро,но ако било какви прашања,добредојдовте да контактирате со мене преку Trade Manager, e-mail,Skype,Телефон итн.. сите ok ,
Јас ќе даде одговор што е можно поскоро,
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
1)Наредби обработени навремено по плаќање на проверка.Дека cargos ако ние одбележуваме бесплатен превозот, нема повеќе товар такса потоа,
само да потсетам дека за inporting товари, ќе треба да платите данок на царината во вашата земја, кој надоместок ќе биде во ваша надлежност,
база на Царинските политики во вашето место.
2)Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
Наш прв избор е DHL ако надомест за превозот,можете да изберете ПРОЗОРЦИ, EMS, ТНТ, Fedex ект,
но, понекогаш ќе треба да платат малку повеќе надомест за тоа.
3) BTW,драг пријател,ако ја вашата адреса припаѓа на оддалечените области преку DHL, ние ќе ве известиме додадете далечински такса, јас се извинувам за непријатности
4)Ако успешно, можете да добиете на товар во 4-8 работни дена по плаќање преку DHL/ТНТ/Федекс/UPS-от,throught ЕМС понекогаш за 7-15days,некои пати треба да се чека 30days.

Особините

моќност:
w
Објектот Висина:
10cm
Бренд Име:
FINETRIP
Напон:
12v
Име На Модел:
C394053
Објектот Ширина:
10cm
Автомобил Производител:
GM
Хардвер Верзија:
Нови
Верзија На Софтвер:
N/A
Електронски:
No
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
10cm
Тип На Објект:
Автомобил Дијагностички Кабли и Конектори
Објектот Тежина:
0.5kg
Гаранција:
1 година
статус:
во парк
Пазарот:
глобални
боја:
Црна
Трговија на големо:
Поддршка
зошто го продаде толку евтини цена:
Нова продавница промоција!
Попуст:
ова е најдобро промоција цена за малку ред
ако ви треба голема количина:
ве молиме контактирајте ме
DHL ЕМС HK Пост Кина Пост Ект:
Опционално,Цените се Различни,контактирајте ме

Купувачите избираат и

супер црвено mb ѕвезда c3 целосен сет за dell d630 лаптоп mb софтвер 120gb hdd дијагностички алатка за автомобил и камион подготвен е да употребува

Пакет листата : 1 1x МУЛТИПЛЕКСЕР2 1x 16pin OBD II кабел3 1x 38 pin кабел4 1x 14pin песна кабел5 1x 4pin кабел6 1x RS232 кабел7 еден com кабел8...

DEN 29520.00

2018 нови пристигнување дијагностички-алатка за mb ѕвезда c4 за bmw icom следен со лаптоп сп-19 4g со 1tb 2in1 ssd целосен сет подготвен за работа

За mb ѕвезда мулти јазици, за bmw icom следната ista стр во повеќе јазици, ista d само на англиски јазик и ГерманијаMB Ѕвезда SD Поврзете C4 Софтвер V2018.03 1...

DEN 68666.88

трговија на големо и на мало со 10pcs Висок квалитет OBD OBDII Дијагностички Кабел за Mazda 17pin да obd2 16 pin кабел DHL ЕМС Брза Испорака

трговија на големо и на мало со 10pcs Висок квалитет OBD OBDII Дијагностички Кабел за Mazda 17pin да obd2 16 pin кабел DHL ЕМС Брза ИспоракаДобредојдовте во мојата продавница! : )На кабелот има две конектори : еден is Mazda Toyota 17 Pin конектор, друг е 16 Pin OBD OBDII конектор.Кабелот може да се користи за конвертирање на конекција from Mazda17 Pin за да го OBD OBDII 16 Pin интерфејс, ви овозможува да користите OBD OBDII дијагностички алатки за работа со твоите Mazda Toyota возила со 17 Pin интерфејс.Драг пријател,можете да направите нарачка онлајн директно,јас ќе го организира пратка што е можно поскоро,но ако било какви прашања,добредојдовте да контактирате со мене преку Trade Manager, email,Skype,Телефон итн....

DEN 1602.00 1779.84

GM12 OBD2 Адаптер Дијагностички Кабел GM12 Pin OBD2 16 pin OBDII Дијагностички Конектор За GM12 Pin OBD2 Адаптер Кабел за Продолжување

GM12 OBD2 Адаптер Дијагностички Кабел GM12 Pin OBD2 16 pin OBDII Дијагностички Конектор За GM12 Pin OBD2 Адаптер Кабел за ПродолжувањеSpecifiction : Конектор : за гм 12 pin машки конектор & OBD2 16 pin женски конектор...

DEN 192.00 239.52

L Лактот Десен Агол Агол Obd Кабел 2 16 Игла Pin Elm327 Алатки За Продолжување На Кабел

L Лактот Десен Агол Агол Obd Кабел 2 16 Игла Pin Elm327 Алатки За Продолжување На КабелДобредојдовте во мојата продавница! : )било кој друг приклучок, или адаптери ви се допаѓа да се купи,добредојдовте да контактирате со мене!Должина : 1mДраг пријател,можете да направите нарачка онлајн директно,јас ќе го организира пратка што е можно поскоро,но ако било какви прашања,добредојдовте да контактирате со мене преку Trade Manager, email,Skype,Телефон итн....

DEN 328.00 364.80

DHL ЕМС HKPAM Брза Испорака 10 pin 16 pin OBDII Конектор за Опел 10Pin да obd OBD2 16PIN Кабел трговија на Големо и на Мало со 10pcs

DHL ЕМС Брза Испорака 10 pin 16 pin OBDII Конектор за "Опел" 10 Pin да obd OBD2 16 PIN Кабел трговија на Големо и на Мало со 10pcsДобредојдовте во мојата продавница! : )Овој адаптер може да се користи за да го поврзете вашиот Опел / "Опел" на OBD2 компатибилен интерфејс или алаткаРАБОТИ СО OP COM + ОП COM 2008Драг пријател,можете да направите нарачка онлајн директно,јас ќе го организира пратка што е можно поскоро,но ако било какви прашања,добредојдовте да контактирате со мене преку Trade Manager, email,Skype,Телефон итн....

DEN 1506.00 1673.28

OBD2 OBDII Универзална 16 Pin Машки Адаптер Авто Дијагностички Алатка Конектор Кабел Автомобил Алатки Бесплатен Превозот

OBD2 Универзална 16 Pin Машки Адаптер Авто Дијагностички Алатка Конектор Тоа е само мал конектор, тоа не мора софтвер...

DEN 123.00 157.92

Трговија на големо Цена 1pc Авто Додатоци Конектор OBD OBDII сериски RS232 кабел OBD2 DB9 Дијагностички Адаптер Интерфејс

Фабрика Цена 1pc OBDII OBD 2 Авто Додатоци Конектор OBD2 16 PIN ДА DB9 RS232 Кабел за Автомобил Дијагностички Адаптер СкенерТОП QAULITY трговија на ГОЛЕМО ЦЕНА,Голема Количина повеќе од 50pcs има повеќе попустСите други количина можете да кликнете тука : Добредојдовте во мојата продавница! : )Здраво,мои пријатели, За даночни,ние не сме сигурни колку треба да се плати, додека пакетот помине вашата земја царината,она што можеме да го направиме е да се обидуваме се потрудиме да помогне да се избегнат или да плаќаат помалку плаќање,но не се 100% сигурни, корисни,ве молиме да се разбере во врска со овој Среќна Нова година 2018! Нашите Пролетниот Фестивал доаѓа,јас ќе се вратам дома по 5ти февруари,и за враќање на работа 23th февруари,па на цел од 5ти Февруари...

DEN 113.00 118.56

mb sd поврзете компактен 5 ЅВЕЗДА C5 се Дијагностицира со софтвер v2018.03 хард диск 240gb со лаптоп toughbook cf30 ram меморија 4g подготвен е да употребува

MB SD C5 Пакет Листа 1 1pc x C5 Мултиплексер (новиот C5 случај) 2 1pc x OBDII 16 PIN Кабел 3 1pc x 38 PIN Кабел 4 1pc x 14 PIN Кабел 5 1pc x 8 PIN Кабел 6...

DEN 38160.00

2018 Најновите MB Ѕвезда C4 Софтвер SSD Дијагностички Софтвер мулти-јазик 2018.03 V инсталиран во Xplore ix104 Таблета Солиден I7cpu&4g

2018 Најновите MB Ѕвезда C4 Софтвер SSD Дијагностички Софтвер мултијазик 2018.03 V инсталиран во Xplore ix104 Таблета Солиден I7cpu&4gЗабелешка : овој лаптоп е втора рака, но добра состојба, може да работат и за вас, пријателве молиме да го знаете пред да го нарачате...

DEN 7250.00 7632.00

ПОПИСОТ А2 Б В за BMW дијагностички & програмирање алатка за bmw icom следен со лаптоп D630 додадете ssd hdd софтвер (4.08+3.63) 2017.12 v

ПОПИСОТ А2 Б В за BMW дијагностички & програмирање алатка за bmw icom а2 со лаптоп D630 4 GB додадете icom а2 софтвер 2017.12 vСе потенцира1...

DEN 19872.00 21600.00

Фабрика Цена на Големо Видови на OBD2 Автомобил Конектори за 200pcs Висок Квалитет на Приклучокот За Опел com opcom Школка Интерфејс Адаптер

Фабрика Цена 200pcs Висок Квалитет на Приклучокот За "Опел" com opcom Школка Интерфејс Конектор АдаптерДобредојдовте во мојата продавница! : )Здраво,Пријатели, За даночни,ние не сме сигурни колку треба да се плати, додека пакетот помине вашата земја царината,она што можеме да го направиме е да се обидуваме се потрудиме да помогне да се избегнат или да плаќаат помалку плаќање,но не се 100% сигурни во ред,пред да се направи плаќање ве молиме сигурни пакетот е во ред да се помине царината,било екстра такса помине царинската ќе се плати,ве молиме да се разбере во врска со ова, Ако вашата адреса е оддалечена област,јас ќе ти каже, да додадете превозот надомест или промена на друг начин,за да се сигурни дека можете да ги примите порака во време,оставете ги на мејл и ќе бидат корисни,и исто така можете да го проверите со себе прво Среќна Нова година 2018! Нашите Пролетниот Фестивал доаѓа,јас ќе се вратам дома по 5ти февруари,и за враќање на работа 23th февруари,па на цел од 5ти Февруари...

DEN 11186.00 11775.36

5pcs Висок квалитет 30cm 16 pin Splitter y-кабел Машки да Dual Женски OBD II OBDII OBD2 Универзална Продолжување Конектор Кабел

5pcs Висок квалитет 30cm 16 pin Splitter yкабел Машки да Dual Женски OBD II OBDII OBD2 Универзална Продолжување Конектор КабелДобредојдовте во мојата продавница! : )Здраво,мои пријатели, За даночни,ние не сме сигурни колку треба да се плати, додека пакетот помине вашата земја царината,она што можеме да го направиме е да се обидуваме се потрудиме да помогне да се избегнат или да плаќаат помалку плаќање,но не се 100% сигурни, корисни,ве молиме да се разбере во врска со овој Среќна Нова година 2018! Нашите Пролетниот Фестивал доаѓа,јас ќе се вратам дома по 5ти февруари,и за враќање на работа 23th февруари,па на цел од 5ти Февруари...

DEN 800.00 888.96

Трговија на големо Примерок Цена со Висок Квалитет 1pc Приклучокот За Опел com opcom Школка Интерфејс Конектор Адаптер

Трговија на големо со Висок Квалитет 1pc Приклучокот За "Опел" com opcom Школка Интерфејс Конектор АдаптерДобредојдовте во мојата продавница! : )Здраво,Пријатели, За даночни,ние не сме сигурни колку треба да се плати, додека пакетот помине вашата земја царината,она што можеме да го направиме е да се обидуваме се потрудиме да помогне да се избегнат или да плаќаат помалку плаќање,но не се 100% сигурни во ред,пред да се направи плаќање ве молиме сигурни пакетот е во ред да се помине царината,било екстра такса помине царинската ќе се плати,ве молиме да се разбере во врска со ова, Ако вашата адреса е оддалечена област,јас ќе ти каже, да додадете превозот надомест или промена на друг начин,за да се сигурни дека можете да ги примите порака во време,оставете ги на мејл и ќе бидат корисни,и исто така можете да го проверите со себе прво Среќна Нова година 2018! Нашите Пролетниот Фестивал доаѓа,јас ќе се вратам дома по 5ти февруари,и за враќање на работа 23th февруари,па на цел од 5ти Февруари...

DEN 264.00 277.92

KWOKKER Универзална 16 Pin OBD2 Рамен+Тенка Како Глупак OBD кабел ELM327 Машки Да се Женски Продолжување ELM327 Конектор Кабел

Станот+Тенка Како Глупак OBDII OBDII OBD 2 OBD2 16 Pin ELM327 Машки Да dual Женски Продолжување КабелОпис : Тоа се користи за стандардни OBD2 DLC за scantool како што ELM327 bluetooth како продолжување адаптер...

DEN 320.00 410.40

СДС За Suzuki Мотоцикл Дијагноза Систем за Поддршка Мулти-Јазици со Брзо Shippping

започнетекрајотСДС За Suzuki Мотоцикл Дијагноза СистемТоп 3 Причини за да се Добие СДС1 Јазици : Француски,Англиски,Германски,Италијански,Шпански,Грчки,Португалски,Јапонски,Кинески2...

DEN 6235.20

црвено mb ѕвезда c3 про со лаптоп d630 со софтвер во hdd сите кабли целосен сет подготвен да се користи за автомобил и камион дијагностичка алатка

Пакет листата : 1 1x МУЛТИПЛЕКСЕР2 1x 16pin OBD II кабел3 1x 38 pin кабел4 1x 14pin песна кабел5 1x 4pin кабел6 1x RS232 кабел7 еден com кабел8...

DEN 28752.00