• Ново
10% Попуст на Големо 100pcs J1962 Автомобил OBD2 16Pin Конектор Машки OBD Приклучок Адаптер Жици Дијагностички Алатка DHL ЕМС Брза Испорака

10% Попуст на Големо 100pcs J1962 Автомобил OBD2 16Pin Конектор Машки OBD Приклучок Адаптер Жици Дијагностички Алатка DHL ЕМС Брза Испорака

DEN 5222.40
DEN 4961.00 -5 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


трговија на големо и мало 100pcs Автомобил OBD2 16 Pin Конектор OBD Plug OBD ii 16 pin адаптер J1962 OBDII DHL ЕМС Брза Испорака
Сите други количина можете да кликнете тука :
Добредојдовте во мојата продавница! : )
Здраво,Пријатели, За даночни,ние не сме сигурни колку треба да се плати, додека пакетот помине вашата земја царината,она што можеме да го направиме е да се обидуваме се потрудиме да помогне да се избегнат или да плаќаат помалку плаќање,но не се 100% сигурни во ред,пред да се направи плаќање ве молиме сигурни пакетот е во ред да се помине царината,било екстра такса помине царинската ќе се плати,ве молиме да се разбере во врска со ова, Ако вашата адреса е оддалечена област,јас ќе ти каже, да додадете превозот надомест или промена на друг начин,за да се сигурни дека можете да ги примите порака во време,оставете ги на мејл и ќе бидат корисни,и исто така можете да го проверите со себе прво Среќна Нова година 2018! Нашите Пролетниот Фестивал доаѓа,јас ќе се вратам дома по 5-ти февруари,и за враќање на работа 23th февруари,па на цел од 5-ти Февруари. да 23th Февруари не се во можност да организира пратка брзо,ве молиме да се разбере. Па ако секој нов план,ве молиме да се организираме што е можно поскоро,ќе ви биде во можност да се види најдобрите попуст цена утре,и нови counpon ќе ја испратите на вашата сметка денес,ако не го добие тоа,контактирајте ме : ) Благодарам и почит Фиби
Било Quatity кои било други слични производи можете да изберете различни линк за да цел.
Предмет Бр. : (било други quatity ви се допаѓа можете да го пребарување на овој Нема.преку )
Ние и ветуваме обезбеди производи со висок квалитет + повеќето разумна цена,можете да изберете линк ви се допаѓа да се купи,било која количина факултативна
Тежина : околу 50g/pc вклучуваат pacakge
било кој друг приклучок, или адаптери ви се допаѓа да се купи,добредојдовте да контактирате со мене!
Драг пријател,можете да направите нарачка онлајн директно,јас ќе го организира пратка што е можно поскоро,но ако било какви прашања,добредојдовте да контактирате со мене преку Trade Manager, e-mail,Skype,Телефон итн.. сите ok ,
Јас ќе даде одговор што е можно поскоро,
Ние прифаќаме Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
1)Наредби обработени навремено по плаќање на проверка.Дека cargos ако ние одбележуваме бесплатен превозот, нема повеќе товар такса потоа,
само да потсетам дека за inporting товари, ќе треба да платите данок на царината во вашата земја, кој надоместок ќе биде во ваша надлежност,
база на Царинските политики во вашето место.
2)Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
Наш прв избор е DHL ако надомест за превозот,можете да изберете ПРОЗОРЦИ, EMS, ТНТ, Fedex ект,
но, понекогаш ќе треба да платат малку повеќе надомест за тоа.
3) BTW,драг пријател,ако ја вашата адреса припаѓа на оддалечените области преку DHL, ние ќе ве известиме додадете далечински такса, јас се извинувам за непријатности
4)Ако успешно, можете да добиете на товар во 4-8 работни дена по плаќање преку DHL/ТНТ/Федекс/UPS-от,throught ЕМС понекогаш за 7-15days,некои пати треба да се чека 30days.

Особините

моќност:
w
Објектот Висина:
10cm
Бренд Име:
FINETRIP
Напон:
12v
Име На Модел:
C394029
Објектот Ширина:
10cm
Хардвер Верзија:
Нови
Верзија На Софтвер:
N/A
Електронски:
No
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
10cm
Тип На Објект:
Автомобил Дијагностички Кабли и Конектори
Материјал Тип:
Пластични
Објектот Тежина:
0.05kg
Специјални Функции:
diy приклучок
Гаранција:
1 година
статус:
во парк
Пазарот:
глобални
Попуст:
ова е најдобро промоција цена за малку ред
MOQ:
1pcs 5pcs 10pcs 50pcs 100pcs 500pcs 1000pcs
Слични уреди:
OBD2 16PIN ДИЈАГНОСТИЧКИ КОНЕКТОР OBDII PLUG OBD ДА OBD2 АДАПТЕР
DHL ЕМС Fedex Aramex ePacket Пост...:
Опционално,Цените се Различни,контактирајте ме
Достапни автомобили:
многу

Купувачите избираат и

OBD2 OBDII Универзална 16 Pin Машки Адаптер Авто Дијагностички Алатка Конектор Кабел Автомобил Алатки Бесплатен Превозот

OBD2 Универзална 16 Pin Машки Адаптер Авто Дијагностички Алатка Конектор Тоа е само мал конектор, тоа не мора софтвер...

DEN 123.00 157.92

10pcs Висок квалитет 30cm 16pin obdii машки да dual женски Y конектор OBD2 16 pin Splitter Продолжување Кабел DHL ЕМС Брза Испорака

10pcs Висок квалитет 30cm 16pin obdii машки да dual женски Y конектор OBD2 16 pin Splitter Продолжување Кабел DHL ЕМС Брза ИспоракаДобредојдовте во мојата продавница! : )Здраво,мои пријатели, За даночни,ние не сме сигурни колку треба да се плати, додека пакетот помине вашата земја царината,она што можеме да го направиме е да се обидуваме се потрудиме да помогне да се избегнат или да плаќаат помалку плаќање,но не се 100% сигурни, корисни,ве молиме да се разбере во врска со овој Среќна Нова година 2018! Нашите Пролетниот Фестивал доаѓа,јас ќе се вратам дома по 5ти февруари,и за враќање на работа 23th февруари,па на цел од 5ти Февруари...

DEN 1602.00 1779.84

OBD 2 OBD2 OBD II Splitter Продолжување Y-кабел 1 До 3 Женски 16 Pin Дијагностички Конектор

Трговија на големо OBD 2 Splitter Продолжување Yкабел 1 To3 Женски 16 Pin Дијагностички КонекторКарактеристики : OBD2 16 Pin машки да се женски продолжување кабел.Висококвалитетни материјали даваат кабел супериорен флексибилност и издржливост.Повеќе кабли може да се daisyврзани заедно за да се постигне подолг должина.Компатибилен дијагностички алатки со 16 pin socketДолжина : 30cmПакет се вклучени : 1 * OBD2 16 Pin продолжување кабел

DEN 385.00 493.92

трговија на Големо 20pcs/многу OBDII/EOBD/JOBD/OBD/OBD 2/OBDII/EOBD 2/OBD11/J1962 Машки Конектор Приклучок Адаптер за Нови Инсталации

OBD2 / OBDII / EOBD / JOBD / ODB / ODB2 / ODBII / EOBD2 / OBD11 / ODB11 / J1962 Машки Конектор Приклучок Жици АдаптерКарактеристики : Сосема нов и висок квалитет.OBD2 16 Pin Машки адаптер.Сега многу дијагностички алатки се 16 pin конектор, но многу автомобили немаат 16 pin конектор како и некои стари автомобили...

DEN 1813.44

10 pin 16 pin OBDII Конектор за Опел 10Pin да obd OBD2 16PIN Кабел

10 pin 16 pin OBDII Конектор за "Опел" 10 Pin да obd OBD2 16 PIN КабелДобредојдовте во мојата продавница! : )Овој адаптер може да се користи за да го поврзете вашиот Опел / "Опел" на OBD2 компатибилен интерфејс или алаткаРАБОТИ СО OP COM + ОП COM 2008Драг пријател,можете да направите нарачка онлајн директно,јас ќе го организира пратка што е можно поскоро,но ако било какви прашања,добредојдовте да контактирате со мене преку Trade Manager, email,Skype,Телефон итн....

DEN 290.00 322.08

GM12 OBD2 Адаптер Дијагностички Кабел GM12 Pin OBD2 16 pin OBDII Дијагностички Конектор За GM12 Pin OBD2 Адаптер Кабел за Продолжување

GM12 OBD2 Адаптер Дијагностички Кабел GM12 Pin OBD2 16 pin OBDII Дијагностички Конектор За GM12 Pin OBD2 Адаптер Кабел за ПродолжувањеSpecifiction : Конектор : за гм 12 pin машки конектор & OBD2 16 pin женски конектор...

DEN 192.00 239.52

2015 година Нови Пристигнување OBD/OBD2/OBD II/OBD 2 16 Pin Конектор Кабел за BMW Нето Жица DHL ЕМС HKPAM Брза Испорака

2013 Нова Пристигнување OBD / OBD2 / OBD II / OBD 2 16 Pin Конектор Кабел за BMW Нето ЖицаДобредојдовте во мојата продавница! : )било кој друг приклучок, или адаптери ви се допаѓа да се купи,добредојдовте да контактирате со мене!Драг пријател,можете да направите нарачка онлајн директно,јас ќе го организира пратка што е можно поскоро,но ако било какви прашања,добредојдовте да контактирате со мене преку Trade Manager, email,Skype,Телефон итн....

DEN 3243.00 3603.84

Autel Maxisys MS906BT Надградена Верзија На MS906 DS708 DS808 Bluetooth ЕКИ Кодирање Дијагностички Алатка OBD2 Скенер Код Читач OBDII

.Во земјите на ЕУ, ние ќе брод во велика БРИТАНИЈА складишта, како што се велика БРИТАНИЈА, Холандија, Шпанија, итн...

DEN 65469.60

50pcs висок квалитет OBD2 Кабел Опел 10Pin да obd ii OBD2 16PIN Кабел OBD1 конектор да OBD2 конектор DHL ЕМС Брза Испорака

50pcs висок квалитет на "Опел" 10 Pin да obd ii OBD2 16 PIN Кабел OBD1 конектор да OBD2 конектор DHL ЕМС Брза ИспоракаДобредојдовте во мојата продавница! : )Овој адаптер може да се користи за да го поврзете вашиот Опел / "Опел" на OBD2 компатибилен интерфејс или алаткаРАБОТИ СО OP COM + ОП COM 2008Драг пријател,можете да направите нарачка онлајн директно,јас ќе го организира пратка што е можно поскоро,но ако било какви прашања,добредојдовте да контактирате со мене преку Trade Manager, email,Skype,Телефон итн....

DEN 6227.00 6918.24

2018 Најновите MB Ѕвезда C4 Софтвер SSD Дијагностички Софтвер мулти-јазик 2018.03 V инсталиран во Xplore ix104 Таблета Солиден I7cpu&4g

2018 Најновите MB Ѕвезда C4 Софтвер SSD Дијагностички Софтвер мултијазик 2018.03 V инсталиран во Xplore ix104 Таблета Солиден I7cpu&4gЗабелешка : овој лаптоп е втора рака, но добра состојба, може да работат и за вас, пријателве молиме да го знаете пред да го нарачате...

DEN 7250.00 7632.00

ѕвезда скенирање алатка mb ѕвезда скенер sd c5 со ssd софтвер 2018 супер со лаптоп xplore ix104 c5 таблета i7 4g за автомобили & камиони

MB SD Поврзете Компактен 5 Ѕвезда Дијагноза со WIFI за Автомобили и Камиони МултиLangauge MB SD C5 Пакет Листа 1...

DEN 47280.00

mb ѕвезда с3 со hdd софтвер со d630 лаптоп сите кабли целосен сет подготвен да се користи дијагностички алатка за автомобили

mb ѕвезда c3 дијагноза со софтвер 120gb hdd инсталиран во d630 лаптоп 2g користи целосен сет подготвен за работа работи на 12vПакет листата : 1...

DEN 25680.00

Фабрика Цена на Големо Видови на OBD2 Автомобил Конектори за 200pcs Висок Квалитет на Приклучокот За Опел com opcom Школка Интерфејс Адаптер

Фабрика Цена 200pcs Висок Квалитет на Приклучокот За "Опел" com opcom Школка Интерфејс Конектор АдаптерДобредојдовте во мојата продавница! : )Здраво,Пријатели, За даночни,ние не сме сигурни колку треба да се плати, додека пакетот помине вашата земја царината,она што можеме да го направиме е да се обидуваме се потрудиме да помогне да се избегнат или да плаќаат помалку плаќање,но не се 100% сигурни во ред,пред да се направи плаќање ве молиме сигурни пакетот е во ред да се помине царината,било екстра такса помине царинската ќе се плати,ве молиме да се разбере во врска со ова, Ако вашата адреса е оддалечена област,јас ќе ти каже, да додадете превозот надомест или промена на друг начин,за да се сигурни дека можете да ги примите порака во време,оставете ги на мејл и ќе бидат корисни,и исто така можете да го проверите со себе прво Среќна Нова година 2018! Нашите Пролетниот Фестивал доаѓа,јас ќе се вратам дома по 5ти февруари,и за враќање на работа 23th февруари,па на цел од 5ти Февруари...

DEN 11186.00 11775.36

2018 нови пристигнување дијагностички-алатка за mb ѕвезда c4 за bmw icom следен со лаптоп сп-19 4g со 1tb 2in1 ssd целосен сет подготвен за работа

За mb ѕвезда мулти јазици, за bmw icom следната ista стр во повеќе јазици, ista d само на англиски јазик и ГерманијаMB Ѕвезда SD Поврзете C4 Софтвер V2018.03 1...

DEN 68666.88

2015 година Нови Пристигнување OBD/OBD2/OBD II/OBD 2 16 Pin Конектор Кабел за BMW Нето Жица

2013 Нова Пристигнување OBD / OBD2 / OBD II / OBD 2 16 Pin Конектор Кабел за BMW Нето ЖицаДобредојдовте во мојата продавница! : )било кој друг приклучок, или адаптери ви се допаѓа да се купи,добредојдовте да контактирате со мене!Драг пријател,можете да направите нарачка онлајн директно,јас ќе го организира пратка што е можно поскоро,но ако било какви прашања,добредојдовте да контактирате со мене преку Trade Manager, email,Skype,Телефон итн....

DEN 473.00 525.60

Најдобра цена добри Перформанси Toughbook СП 30 panaso nic CF30 втора рака сп-30 СП-30 лаптоп 90% Нов дијагностицира лаптоп Бесплатен Превозот

Пакет : 1pc x Користи СП30 4 G RAM меморија Лаптоп (Без HDD)Почитувани, доколку имате потреба HDD , има HDD 160 GB (25pc), 500 GB HDD 65pc), 1 TB HDD (85pc) на овој HDD цената доаѓаат со лаптоп цена, ако ви треба Лаптоп со HDD, ве молиме да не контактирате, и ако треба, ние слободно може да ви помогне да се инсталира Windows 7 систем или XP систем.Answer : ___________________________ Note : 1.Користи СП30 лаптоп може да работи со Ѕвезда C4 SD Поврзете, Ѕвезда c3....

DEN 1140.00 1200.00

За Тојота 22 Pin 16 Pin Женски OBD 2 obdii obd2 Кабел Конектор Адаптер Кабел Автомобил Дијагностичка Алатка

за Тојота 22pin да 16pin obd1 да obd2 дијагностички кабел 1pcДобредојдовте во мојата продавница! : )Здраво,мои пријатели, За даночни,ние не сме сигурни колку треба да се плати, додека пакетот помине вашата земја царината,она што можеме да го направиме е да се обидуваме се потрудиме да помогне да се избегнат или да плаќаат помалку плаќање,но не се 100% сигурни, корисни,ве молиме да се разбере во врска со овој Среќна Нова година 2018! Нашите Пролетниот Фестивал доаѓа,јас ќе се вратам дома по 5ти февруари,и за враќање на работа 23th февруари,па на цел од 5ти Февруари...

DEN 338.00 375.36

за хонда mvci алатка diagnosticfor тојота за хонда за volvo 3 во 1 usb интерфејс сите кабли софтвер најновите V10.10.028

MVCI 3 ВО 1 TOYOTATIS / ХОНДА HDS / VOLVO VIDA 3 во 1 дијагностички скенер МИНИ VCI 3 ВО 1 Карактеристики : 1.Верзија на софтвер : за ТОЈОТА 10.10.018 / за ХОНДА 1.4.4 / за VOLVO 2014 D 2.Поддржува Дијагностика, Репрограмирање, Активни тестови 3.Ги поддржува повеќето 1996 година и понови за Toyota, Lexа Scion возила со OBDII / DLC3 дијагностика Известување 1...

DEN 2991.00 3148.32

DHL ЕМС Брза Испорака Висок квалитет за Тојота 17 Pin за Да го OBD2 OBD 2 OBDII OBD-II 16 pin трговија на Големо и на Мало со 10pcs

DHL ЕМС Брза Испорака Висок квалитет за Тојота 17 pin за да го obd216 pin трговија на Големо и на Мало со 10pcsДобредојдовте во мојата продавница! : )Здраво,мои пријатели, За даночни,ние не сме сигурни колку треба да се плати, додека пакетот помине вашата земја царината,она што можеме да го направиме е да се обидуваме се потрудиме да помогне да се избегнат или да плаќаат помалку плаќање,но не се 100% сигурни, корисни,ве молиме да се разбере во врска со овој Среќна Нова година 2018! Нашите Пролетниот Фестивал доаѓа,јас ќе се вратам дома по 5ти февруари,и за враќање на работа 23th февруари,па на цел од 5ти Февруари...

DEN 1795.00 1994.88

100pcs 100cm OBD2 OBD-II OBD 2 cavo kabel Отворање Кабел 16 Pin Женски Продолжување Конектор Дијагностички жица кабелот Extender

100pcs 100cm OBD2 OBDII OBD 2 cavo kabel Отворање Кабел 16 Pin Женски Продолжување Конектор Дијагностички жица кабелот ExtenderЗдраво,драги пријатели,добредојдовте во мојата продавница!Здраво,Пријатели, За даночни,ние не сме сигурни колку треба да се плати, додека пакетот помине вашата земја царината,она што можеме да го направиме е да се обидуваме се потрудиме да помогне да се избегнат или да плаќаат помалку плаќање,но не се 100% сигурни во ред,пред да се направи плаќање ве молиме сигурни пакетот е во ред да се помине царината,било екстра такса помине царинската ќе се плати,ве молиме да се разбере во врска со ова, Ако вашата адреса е оддалечена област,јас ќе ти каже, да додадете превозот надомест или промена на друг начин,за да се сигурни дека можете да ги примите порака во време,оставете ги на мејл и ќе бидат корисни,и исто така можете да го проверите со себе прво Среќна Нова година 2018! Нашите Пролетниот Фестивал доаѓа,јас ќе се вратам дома по 5ти февруари,и за враќање на работа 23th февруари,па на цел од 5ти Февруари...

DEN 12937.00 13618.56

KWOKKER Универзална 16 Pin OBD2 Рамен+Тенка Како Глупак OBD кабел ELM327 Машки Да се Женски Продолжување ELM327 Конектор Кабел

Станот+Тенка Како Глупак OBDII OBDII OBD 2 OBD2 16 Pin ELM327 Машки Да dual Женски Продолжување КабелОпис : Тоа се користи за стандардни OBD2 DLC за scantool како што ELM327 bluetooth како продолжување адаптер...

DEN 320.00 410.40

L Лактот Десен Агол Агол Obd Кабел 2 16 Игла Pin Elm327 Алатки За Продолжување На Кабел

L Лактот Десен Агол Агол Obd Кабел 2 16 Игла Pin Elm327 Алатки За Продолжување На КабелДобредојдовте во мојата продавница! : )било кој друг приклучок, или адаптери ви се допаѓа да се купи,добредојдовте да контактирате со мене!Должина : 1mДраг пријател,можете да направите нарачка онлајн директно,јас ќе го организира пратка што е можно поскоро,но ако било какви прашања,добредојдовте да контактирате со мене преку Trade Manager, email,Skype,Телефон итн....

DEN 328.00 364.80

DHL ЕМС HKPAM Брза Испорака 10 pin 16 pin OBDII Конектор за Опел 10Pin да obd OBD2 16PIN Кабел трговија на Големо и на Мало со 10pcs

DHL ЕМС Брза Испорака 10 pin 16 pin OBDII Конектор за "Опел" 10 Pin да obd OBD2 16 PIN Кабел трговија на Големо и на Мало со 10pcsДобредојдовте во мојата продавница! : )Овој адаптер може да се користи за да го поврзете вашиот Опел / "Опел" на OBD2 компатибилен интерфејс или алаткаРАБОТИ СО OP COM + ОП COM 2008Драг пријател,можете да направите нарачка онлајн директно,јас ќе го организира пратка што е можно поскоро,но ако било какви прашања,добредојдовте да контактирате со мене преку Trade Manager, email,Skype,Телефон итн....

DEN 1506.00 1673.28

OBD машки конектор за монтажа машки plug OBD2 автомобил адаптер со 16 терминали за Автомобили 12V

OBD машки конектор за монтажа машки plug OBD2 автомобил адаптер со 16 терминали за Автомобили 12 VДобредојдовте во мојата продавница! : )Здраво,мои пријатели, За даночни,ние не сме сигурни колку треба да се плати, додека пакетот помине вашата земја царината,она што можеме да го направиме е да се обидуваме се потрудиме да помогне да се избегнат или да плаќаат помалку плаќање,но не се 100% сигурни, корисни,ве молиме да се разбере во врска со овој Среќна Нова година 2018! Нашите Пролетниот Фестивал доаѓа,јас ќе се вратам дома по 5ти февруари,и за враќање на работа 23th февруари,па на цел од 5ти Февруари...

DEN 45.00 47.52

ПОПИСОТ А2 Б В за BMW дијагностички & програмирање алатка за bmw icom следен со лаптоп D630 додадете ssd hdd софтвер (4.08+3.63) 2017.12 v

ПОПИСОТ А2 Б В за BMW дијагностички & програмирање алатка за bmw icom а2 со лаптоп D630 4 GB додадете icom а2 софтвер 2017.12 vСе потенцира1...

DEN 19872.00 21600.00