• Ново
Liislee За Lexus IS250 IS300h IS350 2014~2015 4.3 TFT LCD Монитор + Автомобил Rearview Назад До Камерата = 2 во 1 Автомобил Паркинг Систем

Liislee За Lexus IS250 IS300h IS350 2014~2015 4.3 TFT LCD Монитор + Автомобил Rearview Назад До Камерата = 2 во 1 Автомобил Паркинг Систем

DEN 2480.16
DEN 2009.00 -19 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


Автомобил Обратна Камерата / Задна Камера Назад До + 4.3" TFT LCD Монитор = 2 во 1 Паркинг Систем
За Lexus IS250 IS300h IS350 2014~2015
Пакетот Вклучува :
(1) Еден Целосен Сет за во Автомобил Rear View Camera (Одговара Табличка Светилка или Обратно Дупка)
(2) Еден Целосен Сет 4.3" TFT LCD Монитор (Компатибилен РКА Конектор & NTSC/PAL)
ОЕМ Plug and Play Табличка Светилка Задна Камера и Боја LCD Монитор За Lexus IS250 IS300h IS350 2014~2015
HD Задните Видите Обратна Камера (NTSC & PAL) (РКА Конектор)
4.3" TFT LCD Монитор (NTSC & PAL) (РКА Конектор)
Plug & Play Автомобил Rear View Camera (HD Ноќ Визија)
Specifiation За Rear View Camera Клучни Карактеристики : 1 .High-definition и 170 степен широк гледање агли 2. со добра водоотпорен функција. 3. Се применува за различни Возила : автомобил, камион, RV, мини-комбе итн 4. Се реши ова прашање на лош автомобил Задните гледате ефектот, може да им помогне на паркинг и намалување на инциденти и несреќа. 5. Поддржува NTSC ТВ систем 6. Со својата елегантна и современа дизајн, оваа камера е многу популарна 7. Направени од високо квалитетни и издржливи материјали 8. Нејзината едноставна и скромна дизајн и мали димензии не привлече никакво внимание. Спецификација : 1.Пиксели : 656(H) * 492(V) 2.Напојување : DC 12 V 3.Погледнете Агол : 170 степен 4.Слика Сензор : CCD1/3 5.TV систем : NTSC 6.Хоризонтална Резолуција : 420 TV lines 7.Sync. Систем : внатрешни 8.S/N Сооднос : >48 Db 9.Електронски Shutter : 1/60 да 1/100,000 10 секунди.Видео Излез : 1.0 Vpp, 75 Ohm 11.Баланс На Белата Боја : Автоматски 12.Вода-доказ : IP66 13.Видео Кабел Должина : околу 6m Specifiation За 4.3" TFT LCD Монитор Клучни Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет 4.3" color TFT LCD монитор Висока резолуција на слика : 480 W * RGB * 272 H. Со 2 видео внесување : бела видео кабел се поврзува со автомобил rearview камера, жолта една до друга видео опрема Поддржува автомобил DVD, VCD, камера и други видео опрема Не аудио влез или излез Количка за дизајн може подобро да ја заштитите екранот од прашина, нечистотија, испакнатини и гребнатини Спецификации : TFT-LCD Боја Следи големина на Екран : 4.3 инчен Видео : 2-канален видео влезот Резолуција : 960 H x 240 V Напојување : DC 12 V + / - 10% Заден поглед на приоритет Екранот црн екран на нема сигнал Видео систем : NTSC / PAL Оперативни моќност : 9 - 24 V DC Тековната потрошувачка : 3 W (Макс) Операција температура : -20 ~ 50 целзиусови степени температура на Чување : -30 ~ 70 целзиусови степени Видео сигнал : 1 Vp - p 75 целзиусови степени Димензија : 108 x 82 x 15 mm Одобрен : CE / FCC
За Плаќање :
Ние ги прифати повеќето од најпопуларните методи за плаќање преку Ali Express ЗАЧУВАМ.
За Превозот Пратката ќе се организира во рок од 3 работни дена по исплата е расчисти колку што купувачот информации и превозот адреса е потврдена. Ве молиме да се обезбеди право пост код и валиден телефонски број за да се избегне задоцнувањето во превозот. 1) Ние обично брод од страна на DHL, EMS, ARAMEX - ние изберете повеќето економски начин меѓу нив и за вас. Сад, Канада, Австралија, Русија, и европските Земји, се нашите leadin пазарот. 2) Ние не бродот да APO/FPO, P. O КУТИЈА адреси. 3) Оддалечена област такса исклучени , за адреси наведени во оддалечените области на DHL/UPS-от веб-страница, ќе се наплаќа екстра US$30.

Особините

Тип На Објект:
Автомобил Монитори
Бренд Име:
Liislee
Објектот Тежина:
500g
Материјал Тип:
Камерата & Следење
Големина На Дисплеј:
4.3
Сместување:
Во Цртичка
Резолуција:
800x480
Објектот Големина:
4.3 инчен Монитор
Име На Модел:
lexus is250

Купувачите избираат и

4.3 инчен дигитални LCD заднинско осветлување автомобил следи 480*272 DC9-35V универзален тип идеален за разни автомобил камион паркинг помош

Мала големина на монитор( 3.5 инчен / 4.3 инчен / 5inch )се поврзете на власт ќе влезат во режимот на штедење на енергија со црн екран, само кога ќе текст било видео сигнал, тогаш montior ќе се вклучи автоматски.4.3 Инчен TFT LCD ДИГИТАЛЕН огледало следењеTFTLCD екран со висока дефиниција LCD дигитален екранГолемина на екранот : 4.3 инчи TFT LCD (16 : 9)Резолуција : 480 × RGB x 272Визуелниот Опсег : 70.08 (H) × 52.56 (V)Формат : NTSC / PAL (Авто)Осветлување : LEDТемпературата на работа опсег : 20 ~ 70°Чување : 30 ~ 8°Влезен напон : DC 9 V ~ 35 VПотрошувачка на енергија : ≤1.3 WКлучни карактеристики : копчето за мени, стрелките на тастатуратаСигнал Текст : две начин AV video влезНапомена : поврзете се на огледало за надгледување на власт, мониторот ќе биде во режим на штедење на енергија со црн екран, кога ќе текст видео сигнал, на екранот може да се вклучи автоматски.Функции и карактеристики : 1,со автоматско приспособување може да се оптимизира квалитет на слика.2, видео 2 автоматско префрлување, обратен на приоритет3, текст видео сигнал може автоматски вклучена, автоматски ја прилагодите јасноста на боите, контрастот4, Боја Систем : PAL / NTSC5, совршен приказ AV влезниот сигнал моќ6 предмет : индустриски, даночни, инструментација, компјутерски монитори, безбедност мониторинг, ПОС терминали, автомобилската прикажува, комерцијални екран терминали.7,двонасочно видео запис на текст, можете да го поврзете DVD и обратен камери.Важност : 1.Доколку ставката што навистина има било probelm,ве Молиме направете фотографија или видео за нас да се потврди, Ние може да ви вратат не повеќе од 50% од продажната вредност...

DEN 979.00 1919.04

црна школка+800*480+8led+водоотпорен автомобил rearview камера со 4.3 автомобил екран moniotor за SsangYong Actyon Korando Rexton

Добредојдовте на нашата продавницаова е Сертификат за инспекција на нашиот производОва е нашата фабрика во кинание ќе се потрудиме да обезбеди најдобра услуга и на најдобар квалитет на производи за сите потрошувачи.Производ параметри : автомобил камера и мониторДетали за производот : Производ параметри : 170 степен задна камераРКА конекторВисок степен на ленти : IP69k...

DEN 1523.00 1791.36

CCD image sensor автомобил резерви rearview камера со паркинг линија и 8 led +4.3 автомобил огледало следење на Форд-фокус седан

Добредојдовте на нашата продавницаова е Сертификат за инспекција на нашиот производОва е нашата фабрика во кинание ќе се потрудиме да обезбеди најдобра услуга и на најдобар квалитет на производи за сите потрошувачи.Производ параметри : автомобил камера и мониторВисокарезолуција на слика : 800 W * RGB * 480 H.Со 2 видео внесување : бела видео кабел се поврзува со автомобил rearview камера, жолта една до друга видео опремаПоддржува автомобил DVD, VCD, камера и други видео опремаНе аудио влез или излезКоличка за дизајн може подобро да ја заштитите екранот од прашина, нечистотија, испакнатини и гребнатиниСпецификации : Домување материјал : ABS пластикаГолемина на екранот : 4.3 инченРезолуција : 800 W * RGB * 480 HAspect ratio : 16 : 9Напојување : DC 12 V±10%Операција температура : 20~+50 степени целзиусови степениБоја : ЦрнаДетали за производот : Производ параметри : 170 степен задна камераРКА конекторВисок степен на ленти : IP69k.Highdefinition и 170 степен широк агол на гледање.Snapin дизајн, тоа е лесно да се инсталира.Нејзината едноставна и скромна дизајн и мали димензии не привлече никакво внимание.Тоа ви помага да се избегнат инциденти и несреќи триење добро.ТВ систем : PAL / NTSCХоризонтална Резолуција : 520 ТВ линииЕфективни Пиксели : NTSC : 510(H) * 492(V)Минимална Осветлување : 0.02 ЛуксЛеќи на камерата : 13.5 mmПогледнете Агол : 170 степенSync...

DEN 1637.00 1926.24

Liislee За Derways Аурора 2011~2012 Паркинг Камера + 4.3 LCD Монитор NTSC ПАЛ = 2 во 1 Паркинг Rearview Систем

Автомобил Обратна Камерата / Задна Камера Назад До + 4.3" TFT LCD Монитор = 2 во 1 Паркинг СистемЗа Derways Аурора 2011~2012Пакетот Вклучува : (1) Еден Целосен Сет за во Автомобил Rear View Camera (Одговара Табличка Светилка или Обратно Дупка)(2) Еден Целосен Сет 4.3" TFT LCD Монитор (Компатибилен РКА Конектор & NTSC / PAL)ОЕМ Plug and Play Табличка Светилка Задна Камера и Боја LCD Монитор За Derways Аурора 2011~2012HD Задните Видите Обратна Камера (NTSC & PAL) (РКА Конектор)4.3" TFT LCD Монитор (NTSC & PAL) (РКА Конектор)Plug & Play Автомобил Rear View Camera (HD Ноќ Визија)Specifiation За Rear View Camera Клучни Карактеристики : 1 .Highdefinition и 170 степен широк гледање агли 2...

DEN 2221.00 2741.76

СО lcd екран 4.3 автомобил задните монитор +4 IR светла паркинг камера полнење за HYUNDAI I30 за kia soul

добредојдовте на нашата продавницание може да понуди најдобар квалитет на поволна цена производ за васДетали за производотДетали за производотПроизвод параметар : 170 степен задна камераРКА конекторВисок степен на ленти : IP69k.Highdefinition и 170 степен широк агол на гледање.Snapin дизајн, тоа е лесно да се инсталира.Нејзината едноставна и скромна дизајн и мали димензии не привлече никакво внимание.Тоа ви помага да се избегнат инциденти и несреќи триење добро.ТВ систем : PAL / NTSCХоризонтална Резолуција : 520 ТВ линииЕфективни Пиксели : NTSC : 510(H) * 492(V)Минимална Осветлување : 0.02 ЛуксЛеќи на камерата : 13.5 mmПогледнете Агол : 170 степенSync...

DEN 1424.00 1675.20

Безжична 7 инчен Автомобил Следење на Камион Паркинг Помош со Возило Копија Водоотпорен 18 LED Ноќ Визија Rear View Camera

Опис на производот : ]7 Инчен TFT LCD Боја Автомобил Задните Гледате DVD ВИДЕО МониторОсновната функција : 100% Сосема Нов, со 7 инчен LED светлото color TFT LCD дисплеј монитор. Со 2 AV влез...

DEN 3788.64

Автомобилот наназад сет вклучуваат 5 екран автомобил задните mirroe со водоотпорен IP 69K автомобил задна камера со 8 led за Фолксваген голф 6/MAGOTAN

Добредојдовте на нашата продавницаова е Сертификат за инспекција на нашиот производОва е нашата фабрика во кинание ќе се потрудиме да обезбеди најдобра услуга и на најдобар квалитет на производи за сите потрошувачи.Производ параметри : автомобил камера и мониторВисокарезолуција на слика : 800 W * RGB * 480 H.Со 2 видео внесување : бела видео кабел се поврзува со автомобил rearview камера, жолта една до друга видео опремаПоддржува автомобил DVD, VCD, камера и други видео опремаНе аудио влез или излезКоличка за дизајн може подобро да ја заштитите екранот од прашина, нечистотија, испакнатини и гребнатиниСпецификации : Домување материјал : ABS пластикаГолемина на екран : 5 инченРезолуција : 800 W * RGB * 480 HAspect ratio : 16 : 9Напојување : DC 12 V±10%Операција температура : 20~+50 степени целзиусови степениБоја : ЦрнаДетали за производот : Производ параметри : 170 степен задна камераРКА конекторВисок степен на ленти : IP69k.Highdefinition и 170 степен широк агол на гледање.Snapin дизајн, тоа е лесно да се инсталира.Нејзината едноставна и скромна дизајн и мали димензии не привлече никакво внимание.Тоа ви помага да се избегнат инциденти и несреќи триење добро.ТВ систем : PAL / NTSCХоризонтална Резолуција : 520 ТВ линииЕфективни Пиксели : NTSC : 510(H) * 492(V)Минимална Осветлување : 0.02 ЛуксЛеќи на камерата : 13.5 mmПогледнете Агол : 170 степенSync...

DEN 1704.00 2005.44

4.3 количка за авто автомобил задните следи with170 широк агол леќа автомобил назад до камерата жица одговара за SsangYong Actyon Korando Rexton

добредојдовте на нашата продавницаФабриката на нашата компанијаИнспекција сертификат за нашиот производНашата компанија линија во автомобил rearview камера со години и ние се придржуваат за да се обезбеди висок квалитет на производот ,разумна цена и добра servise на нашите клиенти.welcomer да порачате.Деталите на камераПаркинг камера paremetersАнти магла стакло РКА конектор Висок степен на ленти : IP69k...

DEN 1605.00 1887.84

8 led стакло ccd слика леќа автомобил rearview обратен камера со 4.3 автомобил на екранот користете огледало за BMW Серија 5 / 3 Серија

добредојдовте на нашата продавницаНашата компанија се специјализирани во rearch и развој,производство и продажба за многу годиниСертификат за инспекција производДетали на автомобилот наназад камераПаркинг камера paremetersАнти магла стакло РКА конектор Висок степен на ленти : IP69k...

DEN 1637.00 1926.24

Шок-доказ стакло екран 4.3 автомобил следи sunvisor со 8 led паркинг камера за Фолксваген PASSAT Б5/Jetta/Touran/Caddy

добредојдовте на нашата продавницаНашата компанија се специјализирани во rearch и развој,производство и продажба за многу годиниСертификат за инспекција производДетали на автомобилот наназад камераПаркинг камера paremetersАнти магла стакло РКА конектор Висок степен на ленти : IP69k...

DEN 1637.00 1926.24

4.3 Инчен Колор TFT LCD HD Автомобил Rear view Monitor Авто 4.3 Rearview Копија Следи Паркинг Помош со Видео Влезот 2ch

4.3 Инчен HD 480 H x 272 V Резолуција, 2канален Видео Влезот TFTLCD Автомобил Rear View MonitorСпецификации : TFTLCD Боја Следи големина на Екран : 4.3 инчен Видео : 2канален видео влезот Резолуција : 480 Х х 272 V Напојување : DC 12 V / 24 V Задните видите во приоритет Екранот црн екран на нема сигнал Видео систем : NTSC / PAL Тековната потрошувачка : 3 W (Макс) Операција температура : 20 ~ 50 целзиусови степени температура на Чување : 30 ~ 70 целзиусови степени Видео сигнал : 1 Vp p 75 Ohm Димензија : 108 x 82 x 15 mm По Продажбата на Услугата : 1 Година Гаранција EPC_CMO_364 Пакет Вклучува : 1 x Следење 1 x УпатствоНИЕ и Ветуваме на : 1...

DEN 881.00 1174.56

hd lcd екран 4.3 автомобил следи Во Трката со автомобил паркинг камера донесе 8 brigh led светла се прилагодат за Kia К2 Рио Hatchback

добредојдовте на нашата продавницаНашата компанија се специјализирани во rearch и развој,производство и продажба за многу годиниСертификат за инспекција производДетали на автомобилот наназад камераПаркинг камера paremetersАнти магла стакло РКА конектор Висок степен на ленти : IP69k...

DEN 1523.00 1791.36

4.3 Инчен Колор TFT LCD HD Дигитален Панел Авто Автомобил Rearview Следи Копија Паркинг Возило Задните Приказ на Монитор Поддршка 2 Видео Влез

4.3 Инчен 480 x 272 TFT LCD Дигитален Панел Автомобил Задните Приказ на Монитор Поддршка 2канален Видео ВлезКарактеристики : Деликатна и уникатни Одбивни дизајн, стабилни перформанси, јасна слика и одличен ефект на боја Антиотсјај сина огледало за да се направи побезбедно возење Мал и лесен, удобен за носење Поддршка 2канален видео влез (V1, V2) Поддршка мултиулогата на екранотСпецификации : Функција : 4.3 Инчен Висока Дефиниција Дигитален Панел Автомобил Rearview LCD Монитор Карактеристики : Деликатна и уникатни Одбивни дизајн, стабилни перформанси, јасна слика и одличен ефект на боја Антиотсјај сина огледало за да се направи побезбедно возење Мал и лесен, удобен за носење Поддршка 2канален видео влез (V1, V2) Поддршка мултиулогата дисплеј TFTLCD Параметар : Напон : DC 12 V / 24 V Формат На Екранот : 16 : 9 Операција Температура : 20 ~ +75 степени Температура на чување : 30 ~ +75 степени 2 AV за камерата за заден поглед и пред видите или страничниот изглед Сигнал Систем : PAIL / NTSC авто switchable Тековната Потрошувачка : 3 W ( макс ) Автомобил Монитор во Боја : Црна Производ Големина(L x W x H) : 130 x 80 x 26mm Пакет Тежина : 225(g) / 7.94(оз) Пакет Димензии(Должина*Ширина*Висок) : 114(mm)*112(mm)*65(mm) / 4.49(во)*4.41(во)*2.56(во) Мало Пакување : Да, Обоени Кутија EPC_CMO_346 Пакет се Вклучуваат : 1 x Следење 1 x Прирачник за Корисникот 1 x Моќ КабелНИЕ и Ветуваме на : 1...

DEN 807.00 1076.16

BigBigRoad За infinit QX60 Автомобил Покривот Монтираат во автомобил Дигитален LED Екран Поддршка HDMI USB FM ТВ Игра IR-Далечински Флип Надолу DVD

10.1"инчен Автомобил Покривот Монтирани DVD Следи Дигитален Екран HDMI USB FM ТВ Игра IRДалечински 3 Боја Изборни Функции се вклучени : HDMI Порт, DVD, SD, USB, Магнетни Заклучување на Екран, FM & IR предавател, 32 бита Игра, CD / VCD / MP3 / DIVX играч Она што е во кутијата? Функции се вклучени : HDMI Порт, DVD, SD, USB, Магнетни Заклучување на Екран, FM & IR предавател, 32 бита Игра, CD / VCD / MP3 / DIVX player 1.Компатибилен со DIVX / DVD / VCD / CD / MP4 / MP3 / JPEG / WMA / CDR / CDRW / DVDR / DVDRW 2...

DEN 8567.00 9312.00

Висок квалитет на автомобил revesing камера 8 убава led 170 агол леќа со 4.3 автомобил на екранот огледало 2 во 1 за Ford MONDEO Fiesta

добредојдовте на нашата продавницаФабриката на нашата компанијаИнспекција сертификат за нашиот производНашата компанија линија во автомобил rearview камера со години и ние се придржуваат за да се обезбеди висок квалитет на производот ,разумна цена и добра servise на нашите клиенти.welcomer да порачате.Деталите на камераПаркинг камера paremetersАнти магла стакло РКА конектор Висок степен на ленти : IP69k...

DEN 1637.00 1926.24