• Ново
Злато Огледало Хром Винил Заврши Висока Поли Shinny Хром Автомобил Налепници Хром Возило Завиткување Воздух Слободни

Злато Огледало Хром Винил Заврши Висока Поли Shinny Хром Автомобил Налепници Хром Возило Завиткување Воздух Слободни

DEN 11472.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

Пакување & Испорака Пакување Детална : тешко хартија, картон по тркалаат Испорака Детална : 3-7 работни дена по плаќање Спецификации 1.Големина : 1.52 x 20 метри 2.Дебелина : 0.15 mm 3.Ослободување на хартија : 140 gsm 4.Екс-работа цена& висок квалитет 5.Брза испорака Автомобилската графити уметност дизајн само лепило бомба налепница , балон за слободни маскирна автомобил заврши винил тркалаат лист Опис на Производот Бомба Винил Филм Автомобил Налепница спецификација : Модел Бр. СМРТНОСТ Серија Боја име графити Дебелина 150 micron Pelease хартија 140g со воздух канал се Тркалаат големина 1.52*20м Материјал ПВЦ Функција ОЕМ дизајн Издржливост 3-5 yeasrs Предности на Бомба во Автомобил Винил : 1.Полимерни филм со висока флексибилност 2.Димензионална Стабилност 3. Добар Времето Отпор 4.Без Виткање по апликации 5. Нема остатоци по пилинг исклучите Авто Филм Налепница, Бомба Цртан филм Графити Уметноста Винил, Decal Налепница Нови Лавра Автомобил Винил Филм, Автомобил Завиткување Фолија Заврши Винил Филм, Авто Лавра Филм Налепница Автомобил Тело Налепница Хартија Автомобил Тело Заврши Бомба Налепница

Особините

Тип На Објект:
Налепници
дизајн:
Промена На Бојата
Пакување:
Не Се Пакувани
категорија:
ПВЦ
Тип:
Лепак Налепница
Објектот Должина:
20m
Име На Модел:
ЦР-3
Модел:
ОЕМ
is_customized:
Yes
Вид На Налепница:
Автомобил Тело
Објектот Ширина:
1.52m
Налепница Сместување:
Целото Тело
Материјал Тип:
ПВЦ

Купувачите избираат и

Најновите 3D Автомобил Багажникот Никел Легиран Значка Амблем Налепница Додатоци Лепило Стил Значка Decal За GTR 34 Чудовиште

Најновите 3 D Автомобил Багажникот Ni ckel Легура Значка Амблем Налепница Додатоци Лепило Автомобил Стил Значка Decal За GTR 34 Чудовиште Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет Водоотпорен, сонцедоказ и watherproof Димензии : 90 х 21 mm Материјал : висок квалитет на никел легиран Лесен за инсталација и без дупчење потребно Лесно да се отстрани, да не се оштети автомобил или лево над лепак на автомобил Пакетот вклучува : 1 x Најновите 3 D Автомобил Багажникот Никел Легиран Значка Амблем Налепница Додатоци Лепило Автомобил Стил Значка Decal За GTR 34 ЧудовиштеСовети : Никогаш не се стави на автомобил под жешкото сонце во рок од 48 часа по инсталацијата! Никогаш не миење на возилото во рок од 48 часа по инсталацијата!

DEN 128.00 177.12

14.1X20CM ЖИВОТИНСКО ТИГАР Шепа Канџи Ѕверот Рика Напад Винил Decal Автомобил Налепница Автомобил-стил, S6-2271

14.1 X20 CM ЖИВОТИНСКО ТИГАР Шепа Канџи Ѕверот Рика Напад Винил Decal Автомобил Налепница Автомобилстил, S62271 Примена на налепницата е многу лесно, земајќи само неколку минути.Вашиот налепница има 3 делови : Хартија Поддршка Налепница Јасно Трансфер Лента1 Чистење на површината каде decal ќе биде инсталиран2 Полека се отстранети хартија поддршка изработка на сигурни дека вашиот decal останува да се држат до јасно трансфер лента...

DEN 86.00 143.52

Сребро Огледало Хром Винил Заврши Висока Поли Shinny Хром Автомобил Налепници Хром Возило Завиткување Воздух Слободни

Пакување & Испорака Пакување Детална : тешко хартија, картон по тркалаат Испорака Детална : 37 работни дена по плаќање Спецификации 1.Големина : 1.52 x 20 метри 2.Дебелина : 0.15 mm 3.Ослободување на хартија : 140 gsm 4.Ексработа цена& висок квалитет 5.Брза испорака Автомобилската графити уметност дизајн само лепило бомба налепница , балон за слободни маскирна автомобил заврши винил тркалаат лист Опис на Производот Бомба Винил Филм Автомобил Налепница спецификација : Модел Бр...

DEN 11472.00

Sportscar светлина веѓите декоративни налепници forPorsche cayenne macan911 panamera boxster997 996 cayenne955 додатоци стил

Квалитетот на првата продавница во интегритетот на текстот на квалитетот наопстанокот на бизнис филозофија за голем број на автомобил услуга.

DEN 118.00 123.84

Автомобил Додатоци Жените Смешно Автомобил Вратата Налепница и Decal за Bmw E46 Форд Фокус 2 Фолксваген Рено Тојота Мерцедес Kia Peugeot

Автомобил Додатоци Жените Смешно Автомобил Вратата Налепница и Decal за Bmw E46 Форд Фокус 2 Фолксваген "Рено" Тојота Мерцедес Kia Peugeot Карактеристики : 100% сосема нов и добар квалитет, и универзална fitment за сите возила кои ги Красат вашата кола со личен автомобил decal, кој го направи на personlized изгледот на вашиот автомобил автомобил decal е издржлив на топлина и сончева светлина, па тоа не е избледена барем за години Лесно да се инсталира, само излупете го и ставете Тие ќе не уништи боја или површината тоа се вметнат на Материјал : Високо квалитетни ПВЦ заштита на животната средина материјал,водоотпорен сончање,не исчезнат 8 боја printting и гравирање интегрирани,24 pascal прекрасен спреј...

DEN 245.00 383.52

XGS DECAL Автомобил стил винил decal 12cm x 12cm Традиционален Кинески Канџи желка мотоцикл квалитетот на отворено налепници

Ако изберете бела боја , ве молиме да знаат дека ние снабдување со мисловните материјал за белото, во друга светлина може да се претвори светла бела од сива боја.Ве молиме видете подолу графичкиАко сакате други големина, ве молиме контактирајте со насНие ги користиме материјали од врвен квалитет за да се направи decals / налепници : 1) со мека филмот, не хемиски мирис2)Професионална автомобил decals материјали, ourdoor водоотпорен налепница, Нема да избледи боја на 3 години отворено.3)Во моментов, ние имаме црно, рефлективна бела(малку како да се сребрена), рефлексивни црвена, рефлексивни портокал, рефлексивни зелена, рефлексивни сина, неонски зелена, неонски жолта, бела(не рефлексивни) виолетова, розова, мат злато, мат сребро, сребро и злато 15 бои.Ние не може да се листа на секоја боја како Aliexpress SKU, па ако треба бојата ве молиме контактирајте со нас или обележете ја на цел.Пакет.Ние пак налепници / decals помеѓу 2 хард картони да се заштити decals и да се избегне decals / налепници се наведнуваат во транзит.Ние снабдување со бесплатен превозот преку Кина пост воздух mail(САД преку epacket) за сите налепници / decals...

DEN 239.52

YJZT 12CM*12CM Смешен ЗОМБИ ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ BIOMARKERS Рефлексивни Автомобил налепница, Мото делови Ц1-7124

YJZT 12 CM*12 CM Смешен ЗОМБИ ПРЕДУПРЕДУВАЊЕ BIOMARKERS Рефлексивни Автомобил налепница, Мото делови Ц17124Гаранција : 1.100% гаранции нови добра со добра состојба ...

DEN 54.00 90.72

14.7X15.5CM ПАТ 666 Оригиналност Винил Decal Автомобил Налепница Автомобил-стил, Додатоци S8-0833

14.7 X15.5 CM ПАТ 666 Оригиналност Винил Decal Автомобил Налепница Автомобилстил, Додатоци S80833 Овој производ е составен од три дела.Горниот слој е транспарентен пренос на филмот, средниот слој е главното тело, на дното е на дното филм...

DEN 54.00 90.24

DHL Бесплатен Превозот!!!Преносни Duffle Торба Голем Капацитет Патни Торби Автомобил Приемот на Багажот Торба Водоотпорен автомобил багажникот багаж

Напомена : Причина листата на возила само за референца Пред купувањето, ве молиме да се осигурате оваа Големина на вашиот автомобил е иста како и нашата слика шоу! Било разлики, ве молиме контактирајте со нас во вашиот удобен...

DEN 4741.00 4991.04

Автомобил Стил Заврши Мет Сјајот Розова Автомобил Винил филм Тело Налепница Автомобил Заврши Со Воздух Слободен Балон За Vehiche 1.52*20М/Ролна

Автомобил Стил Заврши Мет Сјајот Розова Автомобил Винил филм Тело Налепница Автомобил Заврши Со Воздух Слободен Балон За Vehiche Motorcycle1.52*20М / РолнаКарактеристики : 1...

DEN 7752.00 9120.00

10Roll Стрелката за Безбедност Предупредување Conspicuity Рефлексивни Ролна Лента Означување Филм Налепница за fairways камион мотор велосипеди

Ако нарачате повеќе , ве Молиме контактирајте со нас и ние ќе ви ги даде попуст.Име : рефлексивни предупредување лентаМатеријал : ПВЦБоја : Жолта / Црно / Бело / Црвено / СиноГорниот слој : ПВЦПоддршка : Ослободување на лагерРетрорефлективен индекс : 300cd / луксРефлексија принцип : Микро призмаСоодветна температура : 20~60°CЖивотниот век : 3 годиниПримена : Тело знаци; сообраќајните знаци; знаци на предупредување.Карактеристики : Висок ретрорефлексивноста; одлични времето отпор.Примена : Тело знаци; сообраќајните знаци, знаците за предупредување.1.Roadstar имаат добра репутација amond кина, која poesses странски trad искуство повеќе од 10 години.2.Нашата компанија специјализирана за производство на мисловните безбедноста на производот, поседување strick следење на квалитетот на системот.3.Имаме сеопфатна продажба и aftersales услуга...

DEN 10800.00 12000.00

14.3X14CM се ОТКАЖАМ И да ВОЗАТ ТЕЛЕФОН Оригиналност Автомобил Налепница Црна/Сребрена Винил Decal S8-0855

14.3 X14 CM се ОТКАЖАМ И да ВОЗАТ ТЕЛЕФОН Оригиналност Автомобил Налепница Црна / Сребрена Винил Decal S80855 Овој производ е составен од три дела.Горниот слој е транспарентен пренос на филмот, средниот слој е главното тело, на дното е на дното филм...

DEN 48.00 80.64

Магнетни Привремен Паркинг Карта За Опел Astra H G J Insignia Mokka Toyota Avensis Rav4 Форд Фокус 2 3 Fiesta Mondeo Додатоци

Магнетни Привремен Паркинг Карта За "Опел" Astra H G J Insignia Mokka Toyota Avensis Rav4 Форд Фокус 2 3 Fiesta Mondeo ДодатоциМагнет Автомобил Пред Шофершајбната Привремен Паркинг Картичка Телефонски Број Картичка Плоча Автомобил Налепница сте во проблеми со кои : други луѓе не може да се најде кога ќе паркинг вашиот автомобил некаде? Овој Паркинг Известување Телефонски Број Плочи ќе ви помогне, тоа е толку креативни и евтини...

DEN 143.00 204.00

11.2 cm*13.5 cm Заштитете го Вашиот Ореви Мода Животно Мото Автомобил Налепница S4-0571

11.2 cm*13.5 cm Заштитете го Вашиот Ореви Мода Животно Мото Автомобил Налепница S40571Овој производ е составен од три дела.Горниот слој е транспарентен пренос на филмот, средниот слој е главното тело, на дното е на дното филм.Ставете Алатки : Крпа, Scraper или Кредитна Картичка.Ставете Чекор : 1.Ќе автомобил тело се чисти, и да се задржи автомобил на телото да се исуши.2.Ве молиме бидете сигурни да го залепите позиција и полека паста, нанесете во исто време, ве молиме да користите алатки за налепница стружење станот, Додека филмот биле урната.3.Потоа ставете по повтори стружење и притискање, потоа полека ја раскинам транспарентен филм.4.Притиснете солза филм по налепница, До рамен,Не дозволувајте автомобил налепници и се било физичка поделба или изданија.5.Во случај на услови, може да умерена греење, за да се обезбеди дека налепница може да биде подобро и повеќе цврсто се држат во автомобил тело.Answer : ___________________________ Note : Ве молиме перење на вашиот автомобил во 23 дена, ви благодариме!Превозот : Не повеќе од 5 $ за испорака на логистика е Yan Вен .4 PX економски пакет (следење не е на располагање.) Повеќе од 5 долари може да избере Кина Пост регистрирани пакет (следење на располагање)...

DEN 48.00 80.16

Aliauto Автомобил-стил, НЕ ГО ДОПРЕ МОЈОТ АВТОМОБИЛ Налепница И Decal За Chevrolet Cruze Форд Фокус Голф-Поло Шкода Киа Опел Хонда рено

Aliauto Автомобилстил, НЕ ГО ДОПРЕ МОЈОТ АВТОМОБИЛ Налепница И Decal За Chevrolet Cruze Форд Фокус ГолфПоло "Шкода" Киа "Опел" Хонда "рено" Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет на TRD Автомобил Налепница налепници за автомобил декорација Врвен квалитет Автомобил налепница убав дизајн Универзална, костим за повеќето автомобил рачки на вратите Уметнички, убави, атрактивни и издржливи Може да се користи за автомобил декорација Пакетот Вклучува : 1 x Aliauto Автомобилстил, НЕ ГО ДОПРЕ МОЈОТ АВТОМОБИЛ Налепница И Decal За Chevrolet Cruze Форд Фокус ГолфПоло "Шкода" Киа "Опел" Хонда "рено" ве Молиме да уживаат на налепница што ги инструкциите! Не се чисти вашиот автомобил во рок од 48 часа по залепете ја налепницата! Имаат добар ден со вашиот сакан автомобил со TRD Врата се Справи со Налепница!

DEN 81.00 191.52

Автомобил Стил Заврши Аурора Светло Сина Автомобил Винил филм Тело Налепница Автомобил Заврши Со Воздух Слободен Балон За Vehiche Motorcycle1.52*20М/Ролна

Автомобил Стил Заврши Аурора Светло Сина Автомобил Винил филм Тело Налепница Автомобил Заврши Со Воздух Слободен Балон За Vehiche Motorcycle1.52*20М / РолнаКарактеристики : 1...

DEN 5100.00 6000.00

Sportscar светлина веѓите декоративни налепници за Опел Mokka zafira corsa b d astra h g insignia vectra c b додатоци стил

Квалитетот на првата продавница во интегритетот на текстот на квалитетот наопстанокот на бизнис филозофија за голем број на автомобил услуга.

DEN 117.00 123.84

Sportscar веѓите декоративни налепници за fiat punto 500 браво freemont stilo панда ducato linea doblo додатоци стил

Квалитетот на првата продавница во интегритетот на текстот на квалитетот наопстанокот на бизнис филозофија за голем број на автомобил услуга.

DEN 117.00 123.84

Автомобил Стил Заврши Дијамант Црна Песок Автомобил Винил филм Тело Налепница Автомобил Заврши Со Воздух Слободен Балон За Vehiche1.52*20М/Ролна

Автомобил Стил Заврши Дијамант Црна Песок В ar Винил филм Тело Налепница Автомобил Заврши Со Воздух Слободен Балон За Vehiche Motorcycle1.52*20М / РолнаКарактеристики : 1...

DEN 7752.00 9120.00

45X11CM Автомобил Налепница Музичкиот Ритам Мулти-боја LED Блиц Светилка Сјај Светлината Шарени Звучни Активира Еквилајзер

Извести : Ние нудиме висок квалитет на производот, И ова е трговија на големо цена за вас, Ако ви треба повеќе рефус количество,Како што 3000 / 5000 / 10000 или повеќе квантитет, ве Молиме контактирајте не за понатамошни цена, Благодарение!Спецификации : Напон : DC 12 VГолемина : 45*11 CM (17.72" * 4.33")Светла Боја : МултибојаПовеќе Детали : Звук кој се активира со сина led светло автомобил налепница;Сини led светла ќе флеш како и на музичкиот ритам;Дизајниран да decotate вашиот автомобил,да ви донесе со кул и згодна осветлување шоу;Лесен за употреба,само приклучете да 12 V DC моќност и ќе создава убав ефект;Тоа е тенок лист со селотејп дека може да се држи на задните шофершајбната или од страна на прозорецот;Опремен со автомобил полнач што може да биде директно вметнат во автомобил да се направи светилка светлина.Пакетот Вклучува : 1 Buc Panel1 Buc Инвертер1 Buc запалка приклучок заПревозотНие ќе брод на светот.Ние ќе брод објектот на вашиот aliexpress потврдена адреса , Па ве молиме да бидете сигурни дека вашата адреса за е точно пред да плаќаат.Објектот ќе биде предаден во рок од 1 работен ден од денот кога уплата.Повеќето објект е испраќање од Кина користење на пост воздухопловната , Стигнат до повеќето земји во рок од 1025 работни дена , Ако цел износ надминува 69 и земја воСАД / Канада / велика БРИТАНИЈА / AU / Израел / Норвешка / Франција / руски / Германија / Украина / Саудиска Арабија , Ние ќе брод брза испорака и обично трае околу 515 дена ,Excepting виша Сила фактори , Така што, ако превозот се земе многу повеќе од тоа нормално дена , ве Молиме контактирајте со нас прво , Ние ќе се реши за вас задоволни .ПлаќањеНие прифаќаме сите плаќања направени на alipay, Целиот предмет ќе се прават вредност околу 8 Па ќе да не плаќаат никакви даноци.Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата Alipay.Ве молиме оставете белешка во aliexpress порака ако имаш било какви посебни барање.Враќање политикиЗадоволството на клиентите е наш врвен приоритет.Предмети, ве молиме вратете го во рок од 30 дена за замена или парите Назад откако ќе се примени предмети.Пред да се врати било објектот , ве Молиме контактирајте со нас, прво ,ви Благодариме!Ако не го примените вашиот предмет на време , ве Молиме контактирајте со нас веднаш, за понатамошна помош од страна на "Aliexpress" , Ние ќе одговор какошто е можно поскоро ...

DEN 702.00 1375.68

Демонтажа Алатка 12pcs/set Одговара За Mazda 2 Mazda 3 Mazda 5 Mazda 6 CX-5 CX5 CX-7 CX-9 Atenza Axela

100% сосема нов и висок квалитет Количина : сет за во автомобил панел за отстранување алатка (вклучуваат 12pcs) Корисни pry алатка за безбедно отстранување и инсталирате автомобил аудио,екстериер и ентериер,цртичка,на врата завртување на избегнувајте гребење на вашиот автомобил алатката може ефикасно да се намали конкавна и испакнати лузни лево со користење на завртката нож за да се отстрани Таа би можела да се намали на триење можноста за внатрешна автомобил декорација алатки се дизајнирани за да се вклопи во било кој автомобил модел Боја : Како на сликата покаже Материјал : Пластични и Железо Тежина : 165g во вкупно Забелешка : Ве молиме оперативен Откако автомобилот да е запрен, и целосно flameout не дозволувајте вашите деца да си играат со алатката Пакет содржина : 1 x Автомобил панел за отстранување алатка сет(12pcs) се Должи на разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

DEN 228.00 239.52

7.8X15.5CM СИНГАПУР Merlion Лав Чешма Оригиналност Винил Автомобил Налепница Мотоцикл Decal S6-2258

7.8 X15.5 CM СИНГАПУР Merlion Лав Чешма Оригиналност Винил Автомобил Налепница Мотоцикл Decal S62258 Примена на налепницата е многу лесно, земајќи само неколку минути.Вашиот налепница има 3 делови : Хартија Поддршка Налепница Јасно Трансфер Лента1 Чистење на површината каде decal ќе биде инсталиран2 Полека се отстранети хартија поддршка изработка на сигурни дека вашиот decal останува да се држат до јасно трансфер лента...

DEN 56.00 93.60

YJZT 17.5x8.5cm Личност ноќта на Вештерките Плашлив Дете Хорор Ковчег ЗОМБИ Ретро-рефлективен Автомобил Налепници Decals Ц1-8096

YJZT 17.5x8.5cm Личност ноќта на Вештерките Плашлив Дете Хорор Ковчег ЗОМБИ Ретрорефлективен Автомобил Налепници Decals Ц18096Гаранција : 1.100% гаранции нови добра со добра состојба ...

DEN 86.00 143.52

Сина Огледало Хром Винил Заврши Висока Поли Shinny Хром Автомобил Налепници Хром Возило Завиткување Воздух Слободни

Пакување & Испорака Пакување Детална : тешко хартија, картон по тркалаат Испорака Детална : 37 работни дена по плаќање Спецификации 1.Големина : 1.52 x 20 метри 2.Дебелина : 0.15 mm 3.Ослободување на хартија : 140 gsm 4.Ексработа цена& висок квалитет 5.Брза испорака Автомобилската графити уметност дизајн само лепило бомба налепница , балон за слободни маскирна автомобил заврши винил тркалаат лист Опис на Производот Бомба Винил Филм Автомобил Налепница спецификација : Модел Бр...

DEN 11472.00