• Ново
10PCS - EP27 LED flasher реле за LED индикатори 12v -5PIN

10PCS - EP27 LED flasher реле за LED индикатори 12v -5PIN

DEN 2400.00

Износот
Во форма достапна за нарачката


5 pin Led flasher реле. EP27
Дизајниран за да го решат проблемот на зголемен флеш го оценувате кога фитинг led индикатори или led светилки во стандардни показатели.
Ова 5 pin единица заеднички за многу автомобили и велосипеди
Максимална wattage е 150 w
Напон спектар е 12v

Особините

Објектот Должина:
3cm
Објектот Тежина:
24g
Специјални Функции:
flasher
Година:
2016 година
Бренд Име:
AP
Објектот Ширина:
3cm
Објектот Висина:
3.5cm
Тип На Објект:
Сензори
Објектот Дијаметар:
3cm
Име На Модел:
EP27
Материјал Тип:
PA66

Купувачите избираат и

Странични воздушни вентил за 06-09 chery tiggo T11-5305403/405

Странични воздушни вентил за 0609 chery tiggo T115305403 / 405Опис : Одговараат за авто модел : Chery 20062009 TIGGOДел број : T115305403 / 405Напомена : Ве молиме проверете ги моделите или дел mumber Пред да го поставите цел, она што ни пратите е исто како слика покажува,или можете да порака на Идентификациски Број на Возилото за нас, ви благодариме .Слика покаже :

DEN 523.20

2 парчиња Автомобил Електричен Прозорец Контрола Прекинувач Push Копчето Опфаќа За Мерцедес Спринтер Вито Viano

Одговара за МЕРЦЕДЕС ВИТО СПРИНТЕР ПРОЗОРЕЦ КОНТРОЛА ПРЕКИНУВАЧ КОПЧИЊА ДЕСНО+ЛЕВОКарактеристики : за МЕРЦЕДЕС ВИТО ПРОЗОРЕЦ КОНТРОЛА ПРЕКИНУВАЧ КОПЧИЊАЛево и Десно Копчиња Лесен за инсталацијаСпецификации : Материјал : ПластикаБоја : ЦрнаГолемина : 30x15mmВОЗИЛОТО МОДЕЛИ / ГОДИНА : за ВИТО W639 серија 20032015за СПРИНТЕР MK2за W906 серија 20052015Референца OE / OEM Број : switch, батон, компонента, единица, плочки, електрични Производителот Дел Број : 0000Пакет Се Вклучени : 1pair на SWITCH КОПЧИЊА (ДЕСНО+LEFT)Answer : ___________________________ Note : Ве молиме овозможи 13 CM се разликува поради прирачник за мерење. Поради различни екранот и друга светлина, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот...

DEN 153.00 160.80

YAOPEI За ФОЛКСВАГЕН Голф Jetta MK5 MK6 GTI Passat B6 B7 CC Touran Tiguan Хром Авто Вклучите Светлата за Магла Главата Светлина Светилка Knob

За "ФОЛКСВАГЕН" Голф Jetta MK5 MK6 GTI Passat B6 B7 CC Touran Tiguan Хром Авто Вклучите Светлата за Магла Главата Светлина Светилка Knob 5 ND 941 431 БКомпатибиленЗа Jetta MK5 MK6 20062011 За Голф MK5 MK6 20062013 За GTI MK5 MK6 20062013 За Passat B6 3 C 20062011 За Зајакот 20062009 За "ФОЛКСВАГЕН" Tiguan 20082012Производот Се ПокажеДобредојдовте во мојата продавница

DEN 467.00 576.00

HONGGE Електрични Палење Стартер Switch За ФОЛКСВАГЕН SHARAN Passat Б5 Jetta Голф MK4 Поло Бора Octavia Седиште Леон A6 A8 TT 4B0905849

Модели на автомобили : "ФОЛКСВАГЕН" ГОЛФ MK4 19982006 "ФОЛКСВАГЕН" БОРА 19992005 "ФОЛКСВАГЕН" JETTA MK4 19992005 "ФОЛКСВАГЕН" PASSAT Б5 19972005 "ФОЛКСВАГЕН" ПОЛО 9 N 20022012 "ФОЛКСВАГЕН" НОВАТА БУБА 19992010 "ФОЛКСВАГЕН" SHARAN 20012010 "ФОЛКСВАГЕН" ФОКС ЕВРА 20052012 "ФОЛКСВАГЕН" ФОКС АФРИКА 20042010 A3 19972003 A4 19952008 A6 19982005 A8 19942003 TT 19992006 FABIA 20002013 OCTAVIA 19972011 ВРВЕН 20022008 Seat ALHAMBRA 20012010 Seat IBIZA 20022011 Седиште ЛЕОН 20002006 Седиште ТОЛЕДО 19992004Превозот : 1...

DEN 639.84

Нови 735421419 Електричен Прозорец Тројно се Префрлите Копчето За FIAT Ducato 2001-2014

Опис● Име на производ : Switch● Дел Бр : 735421419● Осветленост Дел Број : 735 421 419, 735421419,735487419 735 487 419КомпатибилностПогодни За : за Fiat Ducato 2001 250 [20012014] Автобус 2001 2002 2003 2004 2005 2006 2007 2008 2009 2009 2010 2011 2012 2013 2014за Fiat Doblo 2010 263 [20102014] Кутија / Имот 2010 2011 2012 2013 2014за Fiat Doblo 2010 263 [20102014] MPV 2010 2011 2012 2013 2014за Fiat Doblo 2010 263 [20102014] Платформа / Шасија 2010 2011 2012 2013 2014за Fiat Ducato Автобус 250 (Bj...

DEN 436.00 566.40

Прозорецот Господар Switch за Шкода Octavia Combi 1Z3 1Z5 Fabia 1.2 1.4 1.61.9 2.0 5J5959858/1ZD959858

Состојба : Висок Квалитет, Бренднов Пакет се Вклучуваат : 1 X Компјутери Терминали : 10 игли дел Број : 5 J5 959 858 1 ZD 959 858 способен да : Marke Modell Plattform Typ Baujahr Моторни "Шкода" Fabia 1.2 2006 / 122014 / 12 1198 кзм, 44 KW, 60 ГЛАСАЧКО место "Шкода" Fabia 1.2 2007 / 012014 / 12 1198 кзм, 51 KW, 70 ГЛАСАЧКО место "Шкода" Fabia 1.2 12 V 2011 / 112014 / 12 1198 кзм, 44 KW, 60 ГЛАСАЧКО место "Шкода" Fabia 1.2 TDI 2010 / 052014 / 12 1199 кзм, 55 KW, 75 PS "Шкода" Fabia 1.2 TSI 2010 / 032014 / 12 1197 кзм, 63 KW, 86 PS "Шкода" Fabia 1.2 TSI 2010 / 032014 / 12 1197 кзм, 77 KW, 105 PS "Шкода" Fabia 1.4 2007 / 012014 / 12 1390 кзм, 63 KW, 86 PS "Шкода" Fabia 1.6 2007 / 042014 / 12 1598 кзм, 77 KW, 105 PS "Шкода" Fabia 1.6 TDI 2010 / 042014 / 12 1598 кзм, 55 KW, 75 PS "Шкода" Fabia 1.6 TDI 2010 / 032014 / 12 1598 кзм, 66 KW, 90 PS "Шкода" Fabia 1.6 TDI 2010 / 032014 / 12 1598 кзм, 77 KW, 105 PS "Шкода" Fabia Combi 1.2 2007 / 102014 / 12 1198 кзм, 51 KW, 70 ГЛАСАЧКО место "Шкода" Fabia Combi 1.2 12 V 2011 / 112014 / 12 1198 кзм, 44 KW, 60 ГЛАСАЧКО место "Шкода" Fabia Combi 1.2 TDI 2010 / 052014 / 12 1199 кзм, 55 KW, 75 PS "Шкода" Fabia Combi 1.2 TSI 2010 / 032014 / 12 1197 кзм, 63 KW, 86 PS "Шкода" Fabia Combi 1.2 TSI 2010 / 032014 / 12 1197 кзм, 77 KW, 105 PS "Шкода" Fabia Combi 1.4 2007 / 102014 / 12 1390 кзм, 63 KW, 86 PS "Шкода" Fabia Combi 1.6 2007 / 102014 / 12 1598 кзм, 77 KW, 105 PS "Шкода" Fabia Combi 1.6 TDI 2010 / 042014 / 12 1598 кзм, 55 KW, 75 PS "Шкода" Fabia Combi 1.6 TDI 2010 / 032014 / 12 1598 кзм, 66 KW, 90 PS "Шкода" Fabia Combi 1.6 TDI 2010 / 032014 / 12 1598 кзм, 77 KW, 105 PS "Шкода" Octavia 1 Z3 1.4 2004 / 052006 / 05 1390 кзм, 55 KW, 75 PS "Шкода" Octavia 1 Z3 1.6 FSI 2004 / 022008 / 10 1598 кзм, 85 KW, 115 КС "Шкода" Octavia 1 Z3 1.9 TDI 2004 / 062010 / 12 1896 кзм, 77 KW, 105 PS "Шкода" Octavia 1 Z3 2.0 TDI 2004 / 022010 / 05 1968 кзм, 100 KW, 136 КС "Шкода" Octavia Combi 1 Z5 1.4 2004 / 052006 / 05 1390 кзм, 55 KW, 75 PS "Шкода" Octavia Combi 1 Z5 1.6 FSI 2004 / 022008 / 10 1598 кзм, 85 KW, 115 КС "Шкода" Octavia Combi 1 Z5 1.9 TDI 2004 / 092010 / 12 1896 кзм, 77 KW, 105 PS "Шкода" Octavia Combi 1 Z5 1.9 TDI 4x4 2004 / 112010 / 12 1896 кзм, 77 KW, 105 PS "Шкода" Octavia Combi 1 Z5 2.0 TDI 16 V 2004 / 022010 / 05 1968 кзм, 100 KW, 136 КС1.Една година Гаранција2.Ве молиме бидете сигурни дека вашата оригинална дел број е иста како и на оем броеви на нашиот производ линк.3.Ве молиме бидете сигурни дека вашиот автомобил вид е ист како и видот на нашиот производ линк.4.Ве молиме проверете го нашиот производ фотографии во врска дали тоа е исто како и вашиот стар дел.Ние ги прифати Меѓународните Alipay на Алиекспрес и Банкарски Трансфер (Western Union) .Сите плаќања треба да се примени пред парцели се испратени.Ве молиме проверете пакетот и предмети внимателно по добивањето.Ако било какви проблеми , ве молиме да бидат слободни да контакт.Водич за справување со проблемите како што следува : 1.Ве молиме проверете ги следење на информации за следење на вебсајтот.2.Ве молиме контактирајте не преку порака, или трговија со датот.3.Ве молиме проверете ги пакет и објектот внимателно1...

DEN 548.00 623.04

Поставете 4 парчиња автомобил стил Моќ Прозорецот за Префрлање За Suzuki Grand Vitara XL7 за Тракер 37990-65D10-T01 37995-75F00-T01 Нови

Поставете 4 парчиња автомобил стил Моќ Прозорецот за Префрлање За Suzuki Grand Vitara XL7 за Тракер 3799065 D10T01 3799575 F00T01 НовиОпис На Производот : Состојба : 100% Нови.100% фабрика тестираниAnswer : ___________________________ Note : Лесна Инсталација Професионална инсталација е Препорачливо.Напомена : Тоа се differenct на модел и appl...

DEN 1360.32

ДОКСА 5Pcs Возачот Страна Господар Прозорецот за Префрлање Копчето Конзола За ФОЛКСВАГЕН Бора Голф GTI Jetta MK4 Passat Б5 Буба Седиште Леон 1J4 959 857D

Електричен Прозорец Прекинувачи Контроли во Собата За "ФОЛКСВАГЕН" Голф Jetta Passat ОЕМ Дел Број : 1 J4 959 857 1 J4 959 857 B 1 J4 959 857 D 3 BD 959 857 Осветленост Дел Број : 1 J4 959 857 1 J4 959 857 Б 1 J4 959 857 D 3 BD 959 857 Пакет листата : Електричен Прозорец Прекинувачи Контроли Поставите 1 J4959857 5pcsПоддржува Ali Express Прифатени Методи За Плаќање : Со Кредитна Картичка Alipay И Други Модели На Плаќање.Сите производи Треба да Се провери И Спакувани Пред да ја Испратите.Проектот Ќе Се Реализира Во Рок Од 1 Работен Ден По Клиентот Плаќа За Цел.И Производот Е Нов И Доаѓа Со Гаранција.1.Ние нудиме Забрзан Меѓународен Транспорт 37days Да Пристигне во Светот...

DEN 1857.00 2210.88

Нов Прозорец Господар Switch За Фолксваген Голф Jetta Бора Passat Б5 OE 1J4959857D Бесплатен Превозот

Сосема Нов Фолксваген Прозорец Господар Се Префрлите На КонтролаЗа Голф Mk4 / Jetta Mk4 / Passat Б5 Б5.5Уп Дел Број : 1 GD 959 857, 1 J4 959 857, 1 J4 959 857 B, 1 J4 959 857 D• Fittment : • 19992004 Голф / Jetta / Бора MK4• 19982004 Passat Б5 / B5.5• Состојба : 100% Сосема Нов• Уп...

DEN 433.00 456.00

ЕЕ поддршка 10 КОМПЈУТЕРИ Автомобилската Камион Аларм 12V 12 Volt 40A DC AMP SPDT Реле 5Pin Автомобил Додатоци XY01

Опис : Сосема нов и висок квалитет5 pin еден пол се менуваат со текот на релеКарактеристики на монтажа табот и стандард 5 pin изгледот дека го прифаќа женски лопата терминалиГлавни контакти се проценува на максимум 40 Засилувачи на 12 V DCКонтакт оценка : 40 AСерпентина номинален напон : 12 VКонтакт Материјал : Среброкадмиум оксид како стандардРаботата време : 10ms Max.Ослободување време : 10ms Max.Температурата опсег : 40°C до 85°CПогоден за автомобил алармот fitters, аудио монтери, авто electricians, и DIY употреба.Пакет : 10 x 40 A реприза (5 Pin)Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

DEN 707.00 751.68

5 Компјутери прозорецот за префрлање огледало switch за ФОЛКСВАГЕН JETTA ГОЛФ MK4 ПОЛО БОРА Passat Б5 БУБА 3B0959855 1J4 959 857D 1GD 959 855C

Пакување детали : 1 X господар прозорец прекинувач (9 пина)3 X еден прозорец прекинувач (4pins)1 X огледало префрлатеДел број : 1 C0 941 531 , 1 J4 959 857 D , 1 GD 959 855 C 3 B0959855 1 J1 959 565 FСостојба : Нова Директно Од Фабрикасветла боја : црвенаКрај : Референтни информации : "ФОЛКСВАГЕН"Jetta(Бора) MK4 19992005Голф MK4 19982005 Passat Б5 19972005

DEN 929.00 978.24

ДЕ.ДУШАТА Светлата Сензори Автоматски се Приспособува предните Светла за Магла Сензор Модул За ФОЛКСВАГЕН Golf MK7

Одговара модели : "ФОЛКСВАГЕН" GOLF MK7 "ФОЛКСВАГЕН" Gti MK7НАПОМЕНА : ве Молиме бидете сигурни дека дел ќе купи одговара на вашиот автомобил пред купување...

DEN 835.00 1391.04

1K0941431AS нови светлата на копчињата/магла светлина switch за Фолксваген Kaidi Водолија Голф Passat Touran 1K0 941 431AS 1K0941431N

1 осигурете се дека вашата оригинална дел број е иста како и на ОЕМ број поврзани со нашиот производ / потврдете го вашиот производ ОЕМ2 Ако не сте сигурни дали производот е погоден за вашиот автомобил, ве молиме контактирајте со нас за помош3 Овој производ е 12 месеци гаранција / заменливи4 Можете да додадете објекти во вашата шопинг кошничка за да заштедите на трошоците за превозотЗа разлика бојаСите слики се вистински фотографија е некој не може да се избегне боја разликата се должи на екранот слика и прави фигура во процесотна производ во боја мали отстапувањаПроизвод ОЕМ Универзална ОЕМ 1 K0941431 AS 1 K0941431 NПрименливи моделиЗА "Фолксваген" Kadi Три Генерации Boxcar (2 KA) 2004 / 03ЗА "Фолксваген" Cartier Три Генерации Туринг Автомобили (2 KB) 2004 / 03ЗА "Фолксваген" Харинга Gull 2006 / 03ЗА "ФОЛКСВАГЕН" Голф ПетВилер Вагон 2007 / 062009 / 07ЗА "ФОЛКСВАГЕН" Голф Шест Генерации (5 K1) 2008 / 102013 / 11ЗА "ФОЛКСВАГЕН" Jetta е трета генерација седан (1 K2) 2005 / 082010 / 10ЗА "ФОЛКСВАГЕН" Passat Седан (3 C2) 2005 / 032010 / 11ЗА "ФОЛКСВАГЕН" Passat Вагон (3 C5) 2005 / 082011 / 10ЗА "ФОЛКСВАГЕН" Touran (1 T1 1 T2) 2003 / 022010 / 05повеќе деталиБило прашање Контактирајте не може да Ali Express Сакате да се емејл мене да испрати пораки Поради проблеми во различни временски зони, вие не може да одговори веднаш разбирање во однос на тарифите, секоја земја има различни тарифни прагот, па вие треба да знаете вашата национална даночната политика и купувачот ќе ги сноси трошоците кои ќе се пријават...

DEN 576.00

Нови 5 Компјутери прозорецот за префрлање огледало switch за ФОЛКСВАГЕН JETTA ГОЛФ MK4 ПОЛО БОРА Passat Б5 БУБА 3B0959855 1J4 959 857D 1GD 959 855C

Пакување детали : 1 X господар прозорец прекинувач (9 пина)3 X еден прозорец прекинувач (4pins)1 X огледало префрлатеДел број : 1 C0 941 531 , 1 J4 959 857 D , 1 GD 959 855 C 3 B0959855 1 J1 959 565 AСостојба : Нова Директно Од Фабрикасветла боја : црвенаКрај : Референтни информации : "ФОЛКСВАГЕН"Jetta(Бора) MK4 19992005Голф MK4 19982005 Passat Б5 19972005

DEN 929.00 978.24

Нов Прозорец се Префрлите Со Панел господар switch врата, Стакло Switch Одговара За Kia FORTE Cerato Бр. K935701X000WK

Нов Прозорец се Префрлите Со Панел господар switch врата, Стакло Switch Одговара За Kia FORTE Cerato Бр K935701 X000 WKОпис На Производот : Состојба : 100% Нови.100% фабрика тестираниAnswer : ___________________________ Note : Лесна Инсталација Професионална инсталација е Препорачливо.Напомена : Тоа се differenct на модел и appl...

DEN 1270.00 1493.76

ЕЕ поддршка 10Pcs 12V 30A AMP 5Pin Автомобил Авто Реле за Полнење За Фан Гориво Пумпа Светлина Рог Автомобил Стил XY01

Опис : Бренд нови тешки SPST релеи12 Volt 30 amp 5prong релеиМеханички живот од 10.000+ циклусиОвие се тешки 30 A релеи.Овој комплет може да се користи за да се инсталира електрични ладење фанови,Електрични пумпи за гориво,Електричен вода, Пумпи,Избричен рачки на вратите solenoids,Багажникот solenoids,Рогови.Со користење на овој систем ќе се елиминира висок напон пад на жица,Па тоа им овозможи на вашиот компоненти за да работат правилноПакет : 10 x 30 A реприза (5 Pin)Испорака : Кога ќе нарачате, ве молиме изберете превозот метод и да платат за цел вклучувајќи го и превозот надомест...

DEN 614.00 959.04

YAOPEI 35750-TB0-H01 Електрична Енергија Прозорец Lifter Господар Контрола Switch за Хонда Спогодба 2008 -2011

Бесплатен Превозот Со Брза Испорака! 35750TB0H01 Електрична Енергија Прозорец Lifter Господар Контрола Switch за Хонда Спогодба 2008 2011Детали на сликатаFitment : За 2012 година Хонда Спогодба ЕКС Купе 2Врата 2.4 L 2354 CC 144 Cu...

DEN 1448.00 2011.20

ЕЕ поддршка 12Pcs 4 Бои 12V 35A Автомобил Магла Светлина Рокер Switch 4Pins ПРЕДВОДЕНА од Контролната Табла XY01

Опис : Правец на ветер : Светлина Прекинувач со LEDКрај : 4Универзална фитинг, ќе одговара на повеќето автомобилиПанел отвор со дијаметар : околу 20 x 31mmЦелокупната димензии : околу 42 x 22 x 38mm (H x W)Вклучете оценка : 35 A 12 V DCМатеријал : пластични, метални Пакет : 3 x Сини LED Магла Switch 3 x Црвени LED Магла Switch 3 x Зелена LED Магла Switch 3 x Жолти LED Магла SwitcВажно Забелешки Плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена по аукцијата завршува.Меѓународни НалозиВе молиме да ги содржи следниве Информации со уплатата на Вашето Целосно Име, Вашата Целосна и Точна Адреса, Телефонски Број (поштата бара клиент телефонски број за Меѓународни испорака)За Превозот и Наплата Нарачки ќе брод во рок од 2 работни дена по исплата е расчисти...

DEN 576.00 676.80

Висок Квалитет На Автомобил Внатрешни Работи Вратата Учтивост Светлина Switch Сензор За Рено Megane Сценско 7700427640

Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет Лесно да се Инсталира Спецификации : OE : 7700427640 Боја : Црна Димензии : 5.5 cm2cm1cm Материјал Тип : Пластични Точка Тежина : 0.05 кг Состојба : Нова Одговара за : За Dacia Duster 2010 2012 Година За Dacia Логан 2009 2012 За Dacia / Sandero 2010 2012 Година За "Рено" Clio МК II 1998 2005 година За "Рено" Kangoo 1997 2007 Година За "Рено" Megane Cabriolet 1999 2003 година За "Рено" Megane Класичен МК јас 1996 2003 година За "Рено" Megane / Тренер 1999 2003 година За "Рено" Megane Grandtour 1999 2003 година За "Рено" Megane Сценско 1997 1999 Година За "Рено" Megane МК јас 1999 2003 година За "Рено" Сценски МК јас 1999 2003 Пакет се вклучени : 1 Вратата Светлина се Префрлите

DEN 132.00 138.72