• Ново
2005-2008 година година За Порше 997 LED Задни светла за Опашка Ламбата Чадот Црна SN

2005-2008 година година За Порше 997 LED Задни светла за Опашка Ламбата Чадот Црна SN

DEN 31675.20

Износот
Во форма достапна за нарачката


Опис На Производот :
1. Стил : LED Tail Lamps.
2. Боја : Црн Чад.
3. Состојба : нова.
4. Пакет се Вклучени : Еден пар за еден автомобил употреба (Лево и Десно Светилка. 2 ПАРЧИЊА/картон).
5. Надградите вашиот возило со racing изглед.
6. Restyled појавата со повисоки перформанси осветлување излез.
7. Директна замена.
8. Лесна инсталација (Професионална инсталација се препорачува).
Опашката светилки имаат истите конекции и жици со оригиналниот автомобили.
Тоа е игра и приклучокот. Сепак, некои од автомобили се чувствителни препорачуваме купувачот
за да ги инсталирате овие опашка светлата страна на професионални инсталерот.
9. Левата Рака се Вози и Десната Страна се Вози двете достапни.
10. Led диодите ќе остане кул состојба и подолг живот спам со НИТУ боја исчезнува.
Предност :
1. Домување е донесен УВ третман
2. Површината стврднување третман
3. Внатрешната за домување анти-магла третман
Забелешки :
Ве молиме отворете & провери предмети; Бидете сигурни дека тоа е непроменети пред да потпишете.
Во спротивно, нема да биде гаранција против превоз!
Важни Совети :
Со цел да испратите објекти од веднаш, ве молиме љубезно ве молиме да ги споделите со нас вашите детали превозот адреса
Руската Пост известување треба да ги користите Клиенти Корисници Полно Име.
1. Примачот Име И Презиме :
2. Телефон за контакт Бр. :
3. Превозот адреса :
4. Post code/ поштенски код :
Откако ќе го поставите цел.
На овој начин, ние можеме да испратите објекти од рок од 24 часа, што е можно, и можете да ги добиете безбедно во најкусо време.

Особините

Леќа:
Не Се Вклучени
Бренд Име:
SuperTuning
Име На Модел:
за Порше
Автомобил Производител:
Порше
За Возило Брендови/Модел:
Порше
Извор На Светлина:
LED
Материјал Тип:
PC
Напон:
12V
Автомобил модел:
за 997 2005-2008 година година
Година:
2005-2008 година година
Специјални Функции:
LED
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Тип На Објект:
Задните Светла
Објектот Дијаметар:
40inch
Објектот Тежина:
5.5kg

Купувачите избираат и

2X Автомобил LED Табличка Светла 12V SMD3528 LED Број Плоча Светилка За Nissan Обратно Забелешка Tenna J31 J32 Maxima Cefiro Altima Непријателските

2 X Автомобил LED Табличка Светла 12 V SMD3528 LED Број Плоча Светилка За Nissan Обратно Забелешка Tenna J31 J32 Maxima Cefiro Altima НепријателскитеПродавница промоции, следниве производи имаат повеќе од 30% попуст.Добредојдовте да се купи.Спецификација : LED type : 3528 SMD LED кол : 18 парчиња *2 светла боја : Бела Светлина, боја : 60006500 K Lumens : 126 LM *2 Напон : 1230 V Школка во боја : Црна Школка материјал : Висока густина инженеринг пластика животниот век : Повеќе од 50.000 часа Карактеристики : Тој има еден пар висока моќност грешка слободни LED табличка светла...

DEN 597.00 1065.60

Бесплатен превозот !12V 6000k LED светилки drl Дење работи светлина случај за Hyundai Verna 2014 магла светилка рамка Магла светлина Автомобил стил

Детали За Производот : Правец на ветер : Светилка Автомобилската светилки drl ДодатоциЦена за 1 Одредите 2 Парчиња со Единица за КонтролаНа Дознака : Ако имате било каков проблем во врска со метод на плаќање, ве молиме контактирајте го нашиот сервис за да ви помогне да ги реши вашите проблеми.Ние ја цениме вашата поддршкаНапомена : Пред Превозот : Откако ќе ги земе цел, ве молиме оставете порака за да нашите услуги за вашите цел за објектот информации, како и превозот начинtem Функција, Посебни Барања, итн.По Превозот : ве Молиме контактирајте го нашиот сервис ако не можете да ги пратите пратката по 7 дена, а ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.Примање на Стоката : ве Молиме проверете парцела јасно пред да се регистрирате на пратката, затоа што превозот компанија може да оштетување на стоката за време на превозот начин...

DEN 4320.00

Задните Делови за Камион со Приколка Чамец DC 12V Водоотпорен 8 LED Автомобил Опашка Светлина на возилото Taillights 2 парчиња Задните Светла iCarmo

Карактеристики : Ниска потрошувачка на енергија Долготрајни,Шок Отпорни Лесно да се инсталира, Светла, Издржливи...

DEN 526.00 657.12

RGB LED Рок Светлина Со Bluetooth / Мобилен Телефон / Мерењето / Музичкиот Режим / Трепка / Автоматска Контрола Под Теренски Камион SUV АТВ

4 во 1 брод led палубата светилка RGB led рок светлина bluetooth сет за во автомобил за offroad возило со Bluetooth далечинска контролаТехнички Спецификации : Три(3) 3 Вати Led диоди Секоја Сијалица 495 Lumens Секоја Сијалица 50,000+ Часа Просечниот животен век 2 Години На Континуирана Употреба 924 Volt DC Влез Компатибилен Со Секое Возило Има 12 Volt DC Извор на Енергија! Инстант On / Off, Нема загревање Оперативни Temp : 40 ~ + 145 Степени Ниска Потрошувачка на Енергија IP68 Оценка Уникатен Трајни Март / УВ Отпорни Paiting Технологија, Висока Температура, Ниска Температура, Температурата на шок, УВ, Влага, Сол Магла, Песок и Прашина, Вибрации, надморска Височина, Eмарк, CE, Rohs, & SAE Сертификати Употреба : atv настана, спортски автомобили, Проект Возила, Чамци, Рибарски Чамци, Watercraft, Off Road, 4×4, Рударство Возила, Тешка Опрема, Камиони, Автомобили, Мотоцикли, Чамци, Снег Plowing, Моторни, Нешто Што Користи DC БатеријатаПовратни информацииНие сме вид и искрен продавач...

DEN 1848.00

JGRT Автомобил Стил LED Магла Светилка 2008- за JEEP Wrangler LED светилки drl Дење Работи Светлина Висока Ниска Зрак Автомобилски Додатоци

Опис На Производот : Ако имате било каков проблем во врска со метод на плаќање, ве молиме контактирајте го нашиот сервис за да ви помогне да ги реши вашите проблеми.Ние ја цениме вашата поддршкаВклучувајќи : еден пар Lelf светлина и Вистинската светлинаЗабелешки : 1, За царина ...

DEN 4536.00 6048.00

Бесплатен превозот !12V 6000k LED светилки drl Дење работи светлина случај за KIA Forte 2010-2013 магла светилка рамка Магла светлина Автомобил стил

Детали За Производот : Правец на ветер : Светилка Автомобилската светилки drl ДодатоциЦена за 1 Одредите 2 Парчиња со Единица за КонтролаНа Дознака : Ако имате било каков проблем во врска со метод на плаќање, ве молиме контактирајте го нашиот сервис за да ви помогне да ги реши вашите проблеми.Ние ја цениме вашата поддршкаНапомена : Пред Превозот : Откако ќе ги земе цел, ве молиме оставете порака за да нашите услуги за вашите цел за објектот информации, како и превозот начинtem Функција, Посебни Барања, итн.По Превозот : ве Молиме контактирајте го нашиот сервис ако не можете да ги пратите пратката по 7 дена, а ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.Примање на Стоката : ве Молиме проверете парцела јасно пред да се регистрирате на пратката, затоа што превозот компанија може да оштетување на стоката за време на превозот начин...

DEN 2280.00 2400.00

Автомобил Стил LED фарови за Nissan Livina 2008-2011 за Livina главата светилка LED светилки drl Леќа Двојно Зрак H7 HID Xenon bi xenon леќа

Опис На Производот : Ако имате било каков проблем во врска со метод на плаќање, ве молиме контактирајте го нашиот сервис за да ви помогне да ги реши вашите проблеми.Ние ја цениме вашата поддршкаВклучувајќи : еден пар Lelf светлина и Вистинската светлинаЗабелешки : 1, За царина ...

DEN 25256.00 28377.60

4116200-J08 Право пред МАГЛА СВЕТИЛКА ASSY ЗА GREATWALL C30

Квалитетот создаде klory ,интегритет креирате иднината!Објектот спецификитеПредмет Тип : Право пред МАГЛА СВЕТИЛКА ASSYБренд Име : KLORY БРЕНДНадворешни Тестирање и Сертификација ISO9001Објектот Големина на : 19*17*14 cmОбјектот Тежина : 0.5 кгАПЛИКАЦИЈАТА:КИНЕСКИОТ ЅИДДЕЛ NO.:4116200J08MAND ВО КИНАПакување & ИспоракаПакување детали : секој производ ќе бидат спакувани во поединечни кутија со етикетата на сите информации (како дел број, скратено име на англиски или шпански или руски и арапски и Кинески) на тоа, и кутии кои ќе бидат спакувани во картонска, krabičkách ќе бидат спакувани во дрвени случаи...

DEN 422.40

За Фолксваген Транспорт T5 Caravelle Multivan 2011-2014 LED Светлата Црна Домување SN

1 Ние ја имате инсталирано халоген светилки во висока зрак, и нема сијалицата во својата ниска зрак Ќе треба да се инсталира на ниско зрак светилки yoursleves...

DEN 24460.00 26879.52

Автомобил Стил LED Опашка Светилка за A4 Опашка Светла 2009-2012 за A4 Задни светла светилки drl+Пак Сигнал+Кочница+Обратна LED светло

Опис На Производот : Вклучувајќи : Lelf светлина и Вистинската светлина вклучуваат : Производ : LED Taillightsголемина : Оригинална големина 11Функција : Задните Трупот Светилка светилки drl+Пак Сигнал+Обратна+Магла+Кочницапаркинг светлинаупотреба : plug and playКоличина : 1 Постави Целосна ПарчињаГаранција : 12 месециБоја : Пушат или ЦрвениЗабелешки : 1, За царина ...

DEN 17712.00 19680.00

2pc За ФОЛКСВАГЕН Транспортерот Multivan Caravelle T6 T7 2017 2018 Автомобил-Стил, Пред Магла Светилка Магла Светлина E-Марка Потврдија E24

Висок Квалитет Пред Халоген Магла Светло За Магла СветилкаОдговара за "ФОЛКСВАГЕН" Транспортерот Multivan Caravelle T6 T7 2016 2017 2018Информации за производот Состојба : 100% Нови Резервни Бренд Магла Светлина Потврдија : Eмарк E24 Леќа Материјал : PC Домување Материјал : ABS Напон : 12 V Напојување : 55 W Гаранција : 1 Година Пакет : 1 x Лево + 1 x ПравоВистински Фотографии : Плаќање : Ние може да ги прифати Paypal и Alipay ; ЗАБЕЛЕШКА : цената не вклучува Давачки,Даноци на Додадена Вредност, Царинење Такси и Други давачкиСледење : Вашата цел ќе биде испратена на време ; Можете да ги пратите вашите пакет преку линкот подолу или на Aliexpress превозот систем : Или http : / / www.yw56.com.cn / english / index.aspxПопродажбата на услугата : Сите наши производи снабдување со 1 Година гаранција ; Било прашање на квалитет, ве молиме испратете вистински фотографии или видео за да ни го пред да го отвори спорот; Ако производот е оштетен во транзит, ве молиме контактирајте со нас, ние ќе ја производот или делови да ти ; Ние ќе ви испратиме нашите решение во рок од 4 работни денови откако ќе го потврдите вашето прашање (Испраќање на производот или Враќање).

DEN 2859.00 3009.12

За ФОЛКСВАГЕН Поло Vento Дерби 2009 2010 2011 2012 2013 2014 Автомобил-Стил, Пред Магла Светилка Магла Светлина

Висок Квалитет на Автомобил Магла Светло за Магла Светилка За "ФОЛКСВАГЕН" Поло Vento 2010 2011 2012 2013 2014 Состојба : Нова Резервни Магла Светло за Магла Светилка Леќа Материјал : PC Домување Материјал : ABS Напон : 12 V Напојување : 55 W Пакет : 1 x Левата Страна+1 x Десната Страна Забелешка : ве Молиме Проверете ја Вашата Магла Светлина за Да се ОбезбедиНие прифаќаме Alipay И Paypal исплати само...

DEN 1020.00 1199.52

BOAOSI 1x T10 LED 4014 Автомобил Светилка светилки со Проектор Објектив за Хонда Граѓански Crv Одговара Hrv Спогодба Одисеја Spirior град Spirior

Спецификација : Одговара за приклучок : T10 / 168 / W5 W / 194Оперативен Напон : 12 VДолг животен век, до 65,000 часаЗрак Агол : Двоен ЛицаТип : 15 SMD Led диоди, 4014 чипЌе го замени : W5 W 194 147 152 158 159 161 168 184 192 193 259 280 285 447 464 555 558 585 655 656 657 1250 1251 1252 2450 2652 2921 2825 921 906 579Функција : Ниска потрошувачка на енергија.Лесна инсталација, само plug & play.Мала тежина, долготрајни.Директна замена на старите светилки со вжарено (без жици)Постојан Струја LED Драјвер Transforer Со заштита од преоптоварувањеКраток спој заштита и во текот температура заштитаВе молиме проверете го контактот на вашиот автомобил пред ставање на редПакет вклучувајќи : 1pc T10 w5w 15 SMD 4014 висока моќност сијалица

DEN 119.00 169.44

2 парчиња LR001587 Автомобил Магла Светилка Земјиште Range Rover Freelander 2 Discovery 4 Range Rover /Range Rover Sport auto магла светлина

Опис На ПроизводотОпис на стоката : автомобил светлина / магла светлина / магла светилкаавтомобил магла светлина / светилкаавто магла светлина / светилкаFreelander магла светлинаОткривањето на магла светлинаRange Rover Sport магла светлинаЗемјиште Range Rover автомобил магла светлинаправец на ветер : светилка s за LR возилаДел No...

DEN 874.56

За Lexus ES300 Тојота Windom 1992 1993 1994 1995 1996 Одлична Ултра светла осветлување CCFL Ангел Очи комплет Ореол Прстен

За LexES300 Тојота Windom 1992 1993 1994 1995 1996 Одлична Ултра светла осветлување CCFL Ангел Очи комплет Ореол Прстен Нови светла за фарови, " Ангелски Очи ",кои ќе бидат видливи дури и кога ксенон...

DEN 1280.64