• Ново
Бесплатен Превозот Автомобил Авто 18 SMD Бела LED Табличка Светлина Светилка за MercedesBenz W203 4D Седан C КЛАСА W203 2001-2007 AMG(CA138

Бесплатен Превозот Автомобил Авто 18 SMD Бела LED Табличка Светлина Светилка за MercedesBenz W203 4D Седан C КЛАСА W203 2001-2007 AMG(CA138

DEN 1391.52

Износот
Во форма достапна за нарачката


Опис : Состојба : 100% Сосема Нов LED светла боја : 7000 K 18 парчиња SMD LED светла, 3-4 пати посветла од акции табличка светла Висока осветленост. Посебни пред го исчистите леќите дизајн за LED светло ширење широко Може да се надополни двете фабрика халоген и LED тип Не OBC грешка на сите апликација модели Без оштетување на оригиналниот домување Директна Инсталација, без жици или модификација. Лесно installatio Едноставна Plug and Play, Нема Грешка во Кодот
Апликации Fitment на овој 18 SMD LED xenon Бела Табличка Светлина светилка :
(со оригинални халоген сијалица тип измени за да се ДОВЕДЕ тип табличка светлина) ИЛИ
(со акции опремени LED табличка светлина промени на посветла LED) :
2000-07 C-Класа W203 седан само (C230, C240, C280, C320, C350, C32 AMG, C55 AMG)
Замена на Оригиналните ОЕМ Производителот Дел Броеви :
2038200066, A2038200066, A2038200556
Пакет се вклучени :
2x W203 4 D Canbus БЕЛА СВЕТЛИНА, LED ЛИЦЕНЦА БРОЈ ПЛОЧА СВЕТИЛКИ
Ние Брод на Светот : За секој одредени производи, ве молиме обратете се до објектот на локацијата и нашите превозот земји исклученост листа на аукција.
Време на испорака преку Кина Пост / Хонгконг Пост / Малезија Пост Регистрирани Воздухопловната, EMS, DHL, UPS-от, Fedex, итн.
Купувачите имаат целосна одговорност за обезбедување на нас со точна испорака, адреса и телефонски број во текот на исходот. Ние не сме одговорни за било каква загуба, одложување и/или оштетување на предмети, поради промени на адресата или грешки направени од страна на купувачите по исходот.
ДОБИВКА (Меѓународни купувачи) : Увозни даноци може да биде обвинет од страна на некои земји " Обичаи како увозни давачки, данок на додадена вредност, custom
царинење надоместоци и др. Ние немаме контрола над она што на даночните власти ќе наплаќаат и колку купувачи се одговорни за плаќање на даноци. Ако имате било какви прашања во врска со увоз доход, ве молиме обратете се на даночните власти за повеќе детали пред ставање на понудата на нашите аукции.
Сите производи ќе бидат испорачани во рок од 1 работен ден по плаќање потврдена.
Повратни информации ќе бидат оставени автоматски откако ќе се добијат повратни информации. Ве молиме контактирајте со нас пред да замине Негативен фидбек или Неутрален повратни информации. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне во решавање на секој проблем.
-Ние можеме да се осигура дека вашето купување се доживее со мене и нашата компанија ќе биде 5-ѕвездички!!!
-Доколку постои каква било категорија на нашиот продажба на перформанси ќе се чувствувате дека не сме се сретнале на 5-ѕвезда оценка, ние се ценат можете да не контактирате преку е-пошта пред да замине повратни информации. Ние во голема мера го цениме вашиот мислење и сугестија, а ќе вложи максимални напори да се подобри и импресионира вашите лојалност.
Ние го прават нашите најдобри за вредноста на секој клиент 5-ѕвезда позитивни e Bay искуство работејќи напорно и професионални. Ние исто така, обезбеди точни информации
за нашите производи, навремена комуникација и разумен и фер цена (баланс помеѓу цената и квалитетот) на нашите клиенти.

Особините

Емитуваат Боја:
Ладно Бела
Леќа:
Не Се Вклучени
Бренд Име:
ANG RONG
Име На Модел:
W203 седан само
Автомобил Производител:
Мерцедес-Бенц
За Возило Брендови/Модел:
Мерцедес-Бенц
Извор На Светлина:
LED
Материјал Тип:
LED+PC
Напон:
12V
Лер Зрак Тип:
LED
Автомобил модел:
Мерцедес Benz C-Класа
Година:
2000-07
Специјални Функции:
18 SMD Бела LED
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Тип На Објект:
Табличка Светла
Објектот Дијаметар:
6.7cm
Објектот Тежина:
0.1kg
Wattage:
7
Температура На Боја:
7000k

Купувачите избираат и

2 x T10 W5W T16 Висока Моќност ПРЕДВОДЕНА Паркинг Светла Sidelight Без Грешка За CITROEN Elysee Picasso Triomphe Quatre C2 C5

Fitment : 501 W5 W (T10, T11, 194, 168) ве молиме проверете со вашиот приклучок пред да го купат тоа Напон : DC / AC 12 V светла Боја : Бела / Сино / Red / Розова / Мраз Сина Прозрачна флукс : 250 290 LM Осветлување агол : 360 степени Живот Време : околу 50, 000 часа Големина : 32милиметри(L)x10mm(Диа) Употреба : погоден се користи во разни област во внатрешноста или околу автомобил Ниска потрошувачка на енергија...

DEN 169.00 331.20

2 парчиња LR001587 Автомобил Магла Светилка Земјиште Range Rover Freelander 2 Discovery 4 Range Rover /Range Rover Sport auto магла светлина

Опис На ПроизводотОпис на стоката : автомобил светлина / магла светлина / магла светилкаавтомобил магла светлина / светилкаавто магла светлина / светилкаFreelander магла светлинаОткривањето на магла светлинаRange Rover Sport магла светлинаЗемјиште Range Rover автомобил магла светлинаправец на ветер : светилка s за LR возилаДел No...

DEN 874.56

2 парчиња LED Светло За Шкода Fabia 2007 2008 2009 2010 LED светилки drl Магла Светло за Магла Светилка Автомобил Стил

Висок Квалитет Пред 9 LED Магла Светло за Магла Светилка За "Шкода" Fabia Mk2 2007 2008 2009 2010 Состојба : Нова Резервни Магла Светлината Леќа Материјал : Стакло Домување Материјал : ABS Напон : 12 V Моќ : 6.6 W Боја Температура : 6500 К Пакет : 1 x Левата Страна + 1 x Десната Страна Забелешка : ве Молиме Проверете ја Вашата Браник Магла Светлина за Да се ОбезбедиНие прифаќаме Alipay И Paypal исплати само...

DEN 2687.52

JGRT Автомобил Стил LED Магла Светилка 2012- за Субару XV LED светилки drl Дење Работи Светлина Висока Ниска Зрак Автомобилски Додатоци

Опис На Производот : Ако имате било каков проблем во врска со метод на плаќање, ве молиме контактирајте го нашиот сервис за да ви помогне да ги реши вашите проблеми.Ние ја цениме вашата поддршкаВклучувајќи : еден пар Lelf светлина и Вистинската светлинаЗабелешки : 1, За царина ...

DEN 4536.00 6048.00

24W wifi RGB LED Ангел Очи 12V canbus LED маркер ореол прстен сијалица за BMW E60 E61 E63 E64 87 X3 E39 E53 E65 E66 Не К. Б. В Грешка

24 W wifi RGB LED Ангел Очи 12 V canbLED маркер ореол прстен сијалица за BMWE60 E61 E63 E64 87 X3 E39 E53 E65 E66 Не К Б В ГрешкаФункција : Wifi RGB промена на бојата. Нема мешање на FM радио Не предизвика O...

DEN 3917.00 4123.20

1Pcs Левата Страна Надворешниот Задните Опашка Светлина Светилка BS71-13405-AC за Ford Mondeo Фузија 2011-2012

1 Pcs Левата Страна Надворешниот Задните Опашка Светлина Светилка BS7113405AC за Ford Mondeo Фузија 20112012ОЕМ Надворешниот LH : BS7113405ACПред да нарачате, ве молиме проверете делови број, Слика и автомобил модел внимателно.Начин на плаќање : имате 24 часа за да се уплатата за вашата нарачка...

DEN 3974.00 4319.52

Сосема Нов Стил за Ауди Q7 Опашка Светла 2006-2010 LED Опашка Светлина Задните LED Светилка светилки drl Singal Автомобил Светла

Детали За Производот : Опашката Светилка за Ауди Q7 Опашка СветлаЦена за 1 Одредите 2 Парчиња со Единица за КонтролаНа Дознака : Ако имате било каков проблем во врска со метод на плаќање, ве молиме контактирајте го нашиот сервис за да ви помогне да ги реши вашите проблеми.Ние ја цениме вашата поддршкаНапомена : Пред Превозот : Откако ќе ги земе цел, ве молиме оставете порака за да нашите услуги за вашите цел за објектот информации, како и превозот начинtem Функција, Посебни Барања, итн.По Превозот : ве Молиме контактирајте го нашиот сервис ако не можете да ги пратите пратката по 7 дена, а ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.Примање на Стоката : ве Молиме проверете парцела јасно пред да се регистрирате на пратката, затоа што превозот компанија може да оштетување на стоката за време на превозот начин...

DEN 23790.00 25041.60

Бесплатен превозот !12V 6000k LED светилки drl Дење работи светлина случај за KIA Forte 2010-2013 магла светилка рамка Магла светлина Автомобил стил

Детали За Производот : Правец на ветер : Светилка Автомобилската светилки drl ДодатоциЦена за 1 Одредите 2 Парчиња со Единица за КонтролаНа Дознака : Ако имате било каков проблем во врска со метод на плаќање, ве молиме контактирајте го нашиот сервис за да ви помогне да ги реши вашите проблеми.Ние ја цениме вашата поддршкаНапомена : Пред Превозот : Откако ќе ги земе цел, ве молиме оставете порака за да нашите услуги за вашите цел за објектот информации, како и превозот начинtem Функција, Посебни Барања, итн.По Превозот : ве Молиме контактирајте го нашиот сервис ако не можете да ги пратите пратката по 7 дена, а ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.Примање на Стоката : ве Молиме проверете парцела јасно пред да се регистрирате на пратката, затоа што превозот компанија може да оштетување на стоката за време на превозот начин...

DEN 2280.00 2400.00

За Порше 997 LED Задни светла за Опашка Светилка 2005-2008 година година Црвено Бела

Опис На Производот : 1 Стил : LED Tail Lamps.2 Боја : Црвена Бела.3 Состојба : нова.4 Пакет се Вклучени : Еден пар за еден автомобил употреба (Лево и Десно Светилка...

DEN 32112.00

Задните Делови за Камион со Приколка Чамец DC 12V Водоотпорен 8 LED Автомобил Опашка Светлина на возилото Taillights 2 парчиња Задните Светла iCarmo

Карактеристики : Ниска потрошувачка на енергија Долготрајни,Шок Отпорни Лесно да се инсталира, Светла, Издржливи...

DEN 526.00 657.12

AUTO.ПРО 2003-2008 фолксваген голф 5 led задни светла автомобил стил голф mk5 led задни светилка паркинг фолксваген голф 5 taillights доведоа автомобил стил

Опис На Производот : Вклучувајќи : Lelf светлина и Вистинската светлина вклучуваат : Производ : LED Taillightsголемина : Оригинална големина 11Функција : Задните Трупот Светилка светилки drl+Пак Сигнал+Обратна+Магла+Кочницапаркинг светлинаупотреба : plug and playКоличина : 1 Постави Целосна ПарчињаГаранција : 12 месециБоја : Пушат или ЦрвениЗабелешки : 1, За царина ...

DEN 19656.00 21840.00

RGB LED Рок Светлина Со Bluetooth / Мобилен Телефон / Мерењето / Музичкиот Режим / Трепка / Автоматска Контрола Под Теренски Камион SUV АТВ

4 во 1 брод led палубата светилка RGB led рок светлина bluetooth сет за во автомобил за offroad возило со Bluetooth далечинска контролаТехнички Спецификации : Три(3) 3 Вати Led диоди Секоја Сијалица 495 Lumens Секоја Сијалица 50,000+ Часа Просечниот животен век 2 Години На Континуирана Употреба 924 Volt DC Влез Компатибилен Со Секое Возило Има 12 Volt DC Извор на Енергија! Инстант On / Off, Нема загревање Оперативни Temp : 40 ~ + 145 Степени Ниска Потрошувачка на Енергија IP68 Оценка Уникатен Трајни Март / УВ Отпорни Paiting Технологија, Висока Температура, Ниска Температура, Температурата на шок, УВ, Влага, Сол Магла, Песок и Прашина, Вибрации, надморска Височина, Eмарк, CE, Rohs, & SAE Сертификати Употреба : atv настана, спортски автомобили, Проект Возила, Чамци, Рибарски Чамци, Watercraft, Off Road, 4×4, Рударство Возила, Тешка Опрема, Камиони, Автомобили, Мотоцикли, Чамци, Снег Plowing, Моторни, Нешто Што Користи DC БатеријатаПовратни информацииНие сме вид и искрен продавач...

DEN 1848.00

За Lexus ES300 Тојота Windom 1992 1993 1994 1995 1996 Одлична Ултра светла осветлување CCFL Ангел Очи комплет Ореол Прстен

За LexES300 Тојота Windom 1992 1993 1994 1995 1996 Одлична Ултра светла осветлување CCFL Ангел Очи комплет Ореол Прстен Нови светла за фарови, " Ангелски Очи ",кои ќе бидат видливи дури и кога ксенон...

DEN 1280.64

Автомобил Стил LED фарови за Hyundai Elantra 2011-2014 forElantra главата светилка LED светилки drl Леќа Двојно Зрак H7 HID Xenon bi xenon леќа

Опис На Производот : Ако имате било каков проблем во врска со метод на плаќање, ве молиме контактирајте го нашиот сервис за да ви помогне да ги реши вашите проблеми.Ние ја цениме вашата поддршкаВклучувајќи : еден пар Lelf светлина и Вистинската светлинаЗабелешки : 1, За царина ...

DEN 23770.00 26707.20

BOAOSI 1x T10 LED 4014 Автомобил Светилка светилки со Проектор Објектив за Хонда Граѓански Crv Одговара Hrv Спогодба Одисеја Spirior град Spirior

Спецификација : Одговара за приклучок : T10 / 168 / W5 W / 194Оперативен Напон : 12 VДолг животен век, до 65,000 часаЗрак Агол : Двоен ЛицаТип : 15 SMD Led диоди, 4014 чипЌе го замени : W5 W 194 147 152 158 159 161 168 184 192 193 259 280 285 447 464 555 558 585 655 656 657 1250 1251 1252 2450 2652 2921 2825 921 906 579Функција : Ниска потрошувачка на енергија.Лесна инсталација, само plug & play.Мала тежина, долготрајни.Директна замена на старите светилки со вжарено (без жици)Постојан Струја LED Драјвер Transforer Со заштита од преоптоварувањеКраток спој заштита и во текот температура заштитаВе молиме проверете го контактот на вашиот автомобил пред ставање на редПакет вклучувајќи : 1pc T10 w5w 15 SMD 4014 висока моќност сијалица

DEN 119.00 169.44

JGRT Автомобил Стил LED Магла Светилка 2008- за JEEP Wrangler LED светилки drl Дење Работи Светлина Висока Ниска Зрак Автомобилски Додатоци

Опис На Производот : Ако имате било каков проблем во врска со метод на плаќање, ве молиме контактирајте го нашиот сервис за да ви помогне да ги реши вашите проблеми.Ние ја цениме вашата поддршкаВклучувајќи : еден пар Lelf светлина и Вистинската светлинаЗабелешки : 1, За царина ...

DEN 4536.00 6048.00

BOAOSI 1x T10 W5W 5630SMD LED Царинење Светлина Маркер Светилки Сијалица За Форд фокус fiesta mondeo транзит фузија kuga ranger

Спецификација : Одговара за приклучок : T10 / 168 / W5 W / 194Оперативен Напон : 12 VДолг животен век, до 65,000 часаЗрак Агол : 360 степениТип : 10 SMD Led диоди, 5630 чип Ќе го замени : W5 W 194 147 152 158 159 161 168 184 192 193 259 280 285 447 464 555 558 585 655 656 657 1250 1251 1252 2450 2652 2921 2825 921 906 579Функција : Ниска потрошувачка на енергија.Лесна инсталација, само plug & play.Мала тежина, долготрајни.Директна замена на старите светилки со вжарено (без жици)Постојан Струја LED Драјвер Transforer Со заштита од преоптоварувањеКраток спој заштита и во текот температура заштитаВе молиме проверете го контактот на вашиот автомобил пред ставање на редПакет вклучувајќи : 1pc T10 w5w 10 SMD 5630 висока моќност сијалица

DEN 120.00 170.40

2X Автомобил LED Табличка Светла 12V SMD3528 LED Број Плоча Светилка За Nissan Обратно Забелешка Tenna J31 J32 Maxima Cefiro Altima Непријателските

2 X Автомобил LED Табличка Светла 12 V SMD3528 LED Број Плоча Светилка За Nissan Обратно Забелешка Tenna J31 J32 Maxima Cefiro Altima НепријателскитеПродавница промоции, следниве производи имаат повеќе од 30% попуст.Добредојдовте да се купи.Спецификација : LED type : 3528 SMD LED кол : 18 парчиња *2 светла боја : Бела Светлина, боја : 60006500 K Lumens : 126 LM *2 Напон : 1230 V Школка во боја : Црна Школка материјал : Висока густина инженеринг пластика животниот век : Повеќе од 50.000 часа Карактеристики : Тој има еден пар висока моќност грешка слободни LED табличка светла...

DEN 597.00 1065.60