• Ново
5CM X 5M Транспарентен Анти Лизга селотејп, Анти Пропадна Лента Јасно За Скалите, Подот, Чекори, Затворен, Отворено

5CM X 5M Транспарентен Анти Лизга селотејп, Анти Пропадна Лента Јасно За Скалите, Подот, Чекори, Затворен, Отворено

DEN 1218.72

Износот
Во форма достапна за нарачката


5 CM X 5 M Транспарентен Анти Лизга селотејп, Анти Пропадна Лента Јасно За Скалите, Подот, Чекори, Затворен, Отворено


Особините

Бренд Име:
EONBON
Стил:
Европа
Примена:
Бања
Материјал:
ПВЦ
Функција:
Еко-Пријателски
Шема:
Шарени
Број На Модел На:
Анти лизга лента-AST
Големина:
25MMX5M
боја:
Транспарентна
Дебелина:
0.75 мм
Лепило Тип:
вода акрилик
Функција:
анти се лизга

Купувачите избираат и

Бесплатен Превозот 6pcsx2cmx38cm Транспарентен PEVA Анти Лизга Бања Зафат Налепници Не се Лизга Туш Ленти Кат Безбедност Лента

Бесплатен Превозот 6pcsx2cmx38cm Транспарентен PEVA Анти Лизга Бања Зафат Налепници Не се Лизга Туш Ленти Кат Безбедност Лента

DEN 239.52

50*80/60*90/45*120 cm Правоаголник Тепих Бања, Кујна Тепих Абсорбента Килими за Кујна Анти лизга Doormat Кат Мат tapete

Име на производ : Бања Тепих Бања МатМатеријал : МикрофиберСе користи за : Бања, Спална соба, Кујна, Дневна соба, Тоалет, итн​Пакетот вклучува : 1 парчиња бања душециГолемина : За 50x80cm;60x90cm;45x120cm (13cm грешка)Микрофибер Бања Мат Бања Тепих,Против Пролизгување Doormat Килим Бања Тепих,3 Големини Бања Мат Килими,tapete banheiro50*80 / 60*90 / 45*120 cm Правоаголник Тепих Бања, Кујна Тепих Абсорбента Килими за Кујна Анти лизга Doormat Кат Мат tapete

DEN 379.00 758.40

Топла Продажба на Стапало Кат Тепих За Бања Мат,Анти-пропадна душеци,banyo paspas takimlari,Черги За Бања Соба,Мат во Тоалет

Боја : Сива, Каки, Зелена, Сина, Виолетова, Црвена, Розова, ПортокаловаГолемина : за 40cm*60смСе користи за : Бања врата, Дневна соба, патосници, Вратата душеци.....Нога Печати Бања Душеци,Не се лизга Бања Тепих,Мат Тоалет Tapete Став Banheiro,Бања Килим Бања Подлога Теписи,Микрофибер Мини Душеци

DEN 412.80

Zeegle 3pcs/set Мапата на Светот Печатени Бања Тепих Поставите Не се Лизга Тоалет Килим Капак Тоалет Покрие Бања Бања Душеци Подлога Дома Декор

1002410179Производи Детали : 1.Материјал : Микрофибер ,Сунѓерот Interlayer2.Големина : 3 Еез / set (Вклучувајќи Uформа Мат 37.5x45cm, Правоаголник Мат 75x45cm, Тоалет Покрие 35x45cm )...

DEN 643.00 856.80

2 парчиња/set Срцето Дизајн на Печатени Бања Тепих У Облик Бања Килим Поставен Против Пролизгување Тоалет Килими Абсорбента Бања Мат tapete banheiro

Опис На Производот : Име на производ : 2 buc / set Срцето Дизајн на Печатени Бања Тепих У Облик Бања Килим ПоставенМатеријал : МикрофиберСе користи за : Бања, Спална соба, Кујна, Дневна соба, Тоалет, итнГолемина : У Облик : за 50x60cm ; Правоаголна Форма : за 50x80cm (13cm грешка)Пакет вклучувајќи : 2 buc / set бања душеци2 парчиња / set Срцето Дизајн на Печатени Бања Тепих У Облик Бања Килим Поставен Против Пролизгување Тоалет Килими Абсорбента Бања Мат tapete banheiroДетали екранот2 парчиња / set Срцето Дизајн на Печатени Бања Тепих У Облик Бања Килим Поставен Против Пролизгување Тоалет Килими Абсорбента Бања Мат tapete banheiroКласичен Бања Тепих Бања Мат, Против Пролизгување Doormat Бања Килим Теписи, Semici rcle Спалната соба Кујна, Тоалет Килим Мат Alfom

DEN 610.00 1219.20

Zeegle Геометрија Печатени 3D Мека Фланелен боксери Сунѓерот Тепих 3 Парче Сет Тоалет Килим Седиште Покрие Бања Апсорпција на Вода Кат Мат

10024Функција : 100% Сосема нов и висок квалитет.Висок квалитет на подот теписи, исто така, совршен за дома декор.Cushioned за мекост,ја апсорбира водата брзо и брзо сушење.Antiskip поддршка помага во спречување на килим од лизгање.Може да се стави тоа во вашата спална соба , дневна соба, dinning соба.Answer : ___________________________ Note : Ние треба да се свитка мат да мал дел, па ќе има набори кога ќе ја добијат, но тоа ќе биде враќање на неколку дена подоцна.

DEN 617.00 880.80