• Ново
20 парчиња/многу Алуминиум Милениче Име Ознака Обичај Врежани Куче, Мачка Персоналните Име, Телефонски Број, ID Ознаката Срце Облик 9 бои

20 парчиња/многу Алуминиум Милениче Име Ознака Обичај Врежани Куче, Мачка Персоналните Име, Телефонски Број, ID Ознаката Срце Облик 9 бои

DEN 263.52

Износот
Во форма достапна за нарачката


Тип : Пет беџ
Материјал : Алуминиум
Модел : Срце Облик
Боја : Зелена Роуз, Црвена, Сина,Златна,Виолетова,Сребрена,Розева Боја,Црна, Меша
Функција : Персоналните и customerized,
Можете да engrave вашето домашно милениче име или вашиот телефонски број на ознаки .
Може да се користи како убаво шарм на јака или поводник
MOQ : 20pcs/многу
Answer : ___________________________ Note : Ова е Празно Милениче Ознака без било фонтови,можете да го купите и пишување
Или Одете во вашата локална милениче продавница да engrave

Особините

Големина:
37x36x1mm
Тип:
Кучиња
Функција:
Персонализирани
Шема:
Цврста
Куче Подигнат Тип:
Основни Оглавник Harnesses
Куче Поводник Тип:
Основни Leashes
Сезоната:
Сите Сезони
Тип:
Беџ
Бренд Име:
Beirui
Јака Тип:
Беџ
Материјал:
Алуминиум
Функција:
Двојно Двострано, Врежани
Место на Потекло:
Кина (Копно)
боја:
Зелена Роуз, Црвена, Сина,Златна,Виолетова,Сребро,
is_customized:
Yes
Употреба:
домашно милениче ознака ID
Материјал:
Алуминиум
Тип:
Куче Ознака ID

Купувачите избираат и

Бесплатни гравирање текстот на предната и задната страни нерѓосувачки челик миленичиња куче ознака кориснички име адреса телефон бесплатно играчки приложување

Нерѓосувачки Челик Обичај Ласерски Гравирани Милениче Ознака IDБесплатни џвакање играчки како подарок по пакетДАЛЕКУ ПОСИЛНА ОД АЛУМИНИУМ ТАГОВИ И ПОМАЛКУ СКЛОНИ ДА се НОСАТ, од не ' рѓосувачки челик трае подолго и е малку веројатно да се носат тенки и се скрши како алуминиум ознаки...

DEN 218.00 218.40

Сјајот Шепа Клиент домашно Милениче беџ 6 Бои Персоналните Врежани За Кучето & Cat Рефлексивни Шепа Печати Ознака

Обичај Ласерски Гравирани Милениче Ознака IDПочитувани купувачи, бидејќи имаме превозот датум ограничување, pls бидат s ure да ни остави на engrave информации по ставање на ред, тоа е доста важно, ако ние не се на engrave информации во рок од 3 дена, ние ќе ви испратиме празно еден...

DEN 175.00 205.92

2 парчиња/многу година Миленичиња Куче, Мачка Ознака за Идентификација на Телефонот Телефон Легура на Коските Форма Шарм Пет Празни Тагови DIY Ознаки НЕ можат да с

Answer : ___________________________ Note : ние само го продаде ознаки за миленичиња,и ние не нудиме Engrave Услуга,се надеваме на вашето разбирање Објект тип миленичиња ознаки Материјал легура Quanlity 2 парче сина Боја,gree,розова,црвена,црна,сребрена Големина : 38*25*1mm Пол : куче,мачкаПлаќање : Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку кредитна картичка, Visa,Master Card,QIWI,Western Union, и Банкарски Трансфери ...

DEN 47.00 48.96

Трговија на големо 80pcs/многу Куче беџ За Куче, Мачка Персоналните Миленичиња Куче Мачка Ознака Прилагодено Јака Pendant Додатоци 8 Бои

Тип : Куче ID Ознака за Бои : Роуз, Црвена, Сина,Златна, Бела, Розова Количина : 80pcs / многу Погодни за мали, средни и големи кучиња / мачки Материјал : Метал,не премногу тешка Тема : Круг шепа тип Pls имајте на ум дека ние само го продаде празни тагови и не нудат гравирање услуга...

DEN 2591.52

Бесплатни гравирање текстот на предната и задната страни нерѓосувачки челик милениче id ознака кориснички име адреса куче id јака слободни играчки подарок

Бесплатни гравирање текстот на предната и задната страни нерѓосувачки челик милениче id ознака кориснички име адреса куче id јака слободни играчки подарокБесплатни џвакање играчки како подарок по пакетДАЛЕКУ ПОСИЛНА ОД АЛУМИНИУМ ТАГОВИ И ПОМАЛКУ СКЛОНИ ДА се НОСАТ, од не ' рѓосувачки челик трае подолго и е малку веројатно да се носат тенки и се скрши како алуминиум ознаки...

DEN 218.00 218.40

Домашно милениче ознаката за идентификација нерѓосувачки челик куче ознака персоналните слободни гравирање на секоја страна текст до 4 линии слободни играчки под

Бесплатни џвакање играчки како подарок по пакетДАЛЕКУ ПОСИЛНА ОД АЛУМИНИУМ ТАГОВИ И ПОМАЛКУ СКЛОНИ ДА се НОСАТ, од не ' рѓосувачки челик трае подолго и е малку веројатно да се носат тенки и се скрши како алуминиум ознаки...

DEN 218.00 218.40

Трговија на големо 100Pcs Круг Куче Миленичиња беџ Обичај Име Адреса Телефон Не. За Куче ID Ознака Круг Персоналните Гравирање Милениче беџ

Трговија на големо 100 Pcs Круг Куче беџ Персоналните Гравирање Милениче ID Ознака Мачка Алуминиум Кориснички Име Адреса НЕМА...

DEN 665.00 665.28