• Ново
бесплатен превозот 4pcs НОВА Стоматолошка Лабораторија, Силиконска Гума Гипс Поранешниот Модел База Калапи Габи,

бесплатен превозот 4pcs НОВА Стоматолошка Лабораторија, Силиконска Гума Гипс Поранешниот Модел База Калапи Габи,

DEN 902.40
DEN 857.00 -5 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


количина : 4pcs Сте наддавање 4 PCS бесплатен превозот 4pcs НОВА Стоматолошка Лабораторија, Силиконска Гума Гипс Поранешниот Модел База Калапи Габи Превозот Метод & Time : 1. Сите објектот ќе биде предаден, од Воздухопловната пост рок од 3 работни дена. Тоа трае околу 12-25 дена(САД,CA,АУ,велика БРИТАНИЈА). И 15-35 дена во други земји. Ние брод слободни од страна на international express за да на следниве земји : Хонгконг,Macao,Јапонија,Кореја,Малезија,Сингапур, Австралија, Нов Зеланд, Белгија, велика БРИТАНИЈА, Данска, Финска, Германија,Холандија, Италија, Грција,Ирска,Луксембург,Малта,Норвешка,Швајцарија,Португалија,Полска, Шведска,САД,франција,Шпанија,Австрија,Канада Купувачи од други места pls контактирајте нè за потврда на shippment во детали пред да го купат. 2. Трговијата е прекуграничната и Воздухопловната е најевтиниот пост начин, па тоа ќе биде потребно долго време за испорака. Ако не't сакаат да се чека толку долго време, ве молиме контактирајте со нас и да го потврди брза испорака начин и дополнителни превозот цена. 3.Ние не't Одговорни за вашата Царина. Објектот следење на број : Сите item имаат следење на број, ако не'т да го објектот ќе следење на објект од страна на поштата (тоа трае долго време) Политика на Враќање : 1. Ако имате дефект на објектот кој што сакате да се вратите, ве молиме контактирајте со нас во рок од 2 дена од добивање на објектот. Сите се врати ставки мора да се врати со своите оригинално пакување и додатоци. Клиентот е одговорен за превозот harges за вратени предмети. 2. Ние ќе рефундирање на парите за вас кога ќе се добие се врати ставки. Или замена на предметот за вас. Ве молиме љубезно ве молиме прочитајте ја нашата трговска Политика пред да го купите, ако не'т се согласувате со нашата трговска политика, ве молиме да не't купи објект од нас. Даноци, Царински и Должности : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачи одговорност. Ве молиме проверете со вашиот countrys царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.

Особините

Тип На Објект:
Белење На Заби
Големина:
Moderate
НЕТО-WT.:
На 0,4 kg
Производот:
стоматолошки
боја:
како на слика
Име на производ:
4pcs НОВА Стоматолошка Лабораторија, Силиконска Гума Гипс
MOQ:
1 многу
Материјал:
pp
Функција:
за забни
Тип:
SS
Бесплатен превозот :
Yes
Тежина:
0.5 КГ
квалитет:
Класа 1

Купувачите избираат и

50pcs Избрани Стоматолошка Лабораторија Полирање Тркала Burs Силикони Полирање Бела Браун

Добредојдовте во мојата продавница, и се надевам дека ќе бидете среќни кога сте во шопинг!Сигурен продавачот,купи со доверба!1...

DEN 388.00 431.52

10pcs Големи Стоматолошки Двојно-на чело Т-Форма Интраорална Образ Усна Ремените Отварачки

1 Сигурен продавачот : Задоволството на Клиентите е нашиот прв приоритет.2 Производи : Висок квалитет,Фабрика Директно,Најниска Цена .3...

DEN 671.52

500PCS Стоматолошка Лабораторија за Еднократна употреба ПОКРИЕ Пластични Ракави За рендгенска Сензор

500 PCS Стоматолошка Лабораторија за Еднократна употреба ПОКРИЕ Пластични Ракави За рендгенска Сензор Точка име : x зраци сензор покрие Материјал : Високо квалитетни пластичнипакување листа : 500 Pcs

DEN 767.00 815.52

бесплатен превозот не ' Рѓосувачки челик песок огледало светлина памук брис кутија кутија за складирање на храна лименки козметички кутија памук брис тегла

почитувани сте се купи е 2бр бесплатен превозот не ' Рѓосувачки челик песок огледало светлина памук брис кутија кутија за складирање на храна лименки козметички кутија памук брис тегла

DEN 684.00 720.00

Нови Розова Стоматолог FG РА КС Burs Mandrel Autoclavable Дезинфекција Носителот Блок

Нови Розова Стоматолог FG РА КС Burs Mandrel Autoclavable Дезинфекција Носителот Блок Мало Value >35 ДОЛАРИ! Multifuntional блок! 100% сосема нов, направен од висок квалитет на алуминиум Autoclavable под висока температура од 135 °C, а притисокот на 0.22 Mpa Компатибилен со ладна стерилизација и автоклав ( Што содржи 36 дупки за burs или mandrels со дијаметри се движат од 1.6 mm до 2.35 mm Burs на сликата не се вклученипакување листа : 1 Розова блок ( Burs на сликата не се вклучени)

DEN 970.00 1031.52

Година 1 Парчиња Стоматолошки Лабораториска Опрема Голема Големина Сребрена Легура Articulators Прилагодливи Протеза Магнетни Anatomic Articulator

Опис на производот Лесни, висококвалитетни Магнетни articulator сигурно има целосна модели Штедите материјали и време! Брзо и лесно монтирање пред фрлија стоматолошки модели со висок квалитет, лесни Articulator...

DEN 629.00 662.40

Добар квалитет на Стоматолошки клешти Khodorkovsky ортодонтски клешти алатки за инкрустирани волфрам челик директно глава вистински

Изработени од Високо Квалитетни Медицинска Одделение од Нерѓосувачки Челик од Суштинско значење за ефикасно лекувањеЦелосна Autoclavable / ОбновливиПроизведени за Оптимални Перформанси и ДолговечностВисок Степен на Естетски и Отпорност на КорозијаДетални СликиСертификатиПлаќањеТ / T трансфер / western union / pa ypal акк epted.Услови за продажбаМеѓународни Купувачот ве Молиме Имајте во предвид Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

DEN 1732.00 1823.52

Бесплатен превозот 3-во-1 Забни за еднократна употреба Впечаток BitAe Регистрација Коцки

Бесплатен превозот 3во1 Забни за еднократна употреба Впечаток Bit Ae Регистрација КоцкиПочитувани, ви наддавање 100pcs Стоматолошки за еднократна употреба Впечаток Bit Ae Регистрација Коцки, има 5 големина како што следи, се меша големина, 20 сет, како следете слика...

DEN 1815.00 1910.40

5pcs Стоматолошка Лабораторија Дијамантски Диск за Стоматолошки Сечење Гипс Диск Тркало C06 накит чистење

5pcs Стоматолошка Лабораторија Дијамантски Диск за Стоматолошки Сечење Гипс Диск Тркало C06Опис : Стоматолошки додатоци : поделба,посебна,измислуваат,се обликуваат,оформат на стоматолошки ресторативна материјали; за керамика, злато, челик, итн.Месо телоHP, 2.35 мм дијаметарУпотреба сито диск; двојно двострано дијамант сечење брза и добра еластичност за одвојување и контура на керамика, acrylics и гипс; флексибилни, со добра визија резултат; висок материјал и намалување на мазна мелење перформанси;Предложи RPM 8,500 ВРТЕЖИ во минутаФорма : на работ обложениПакување листа : 5pcs

DEN 470.00 522.24

Топла Продажба 6Pcs/Set Модел Поранешниот База Калапи Модели Со Рецки Стоматолошка Лабораторија Бесплатен Превозот

комбо100% Сосема Нов и Висок Квалитет Совршен алатки специјално дизајнирани за Стоматолошка Лабораторија Работа! Специјален дизајн за вчитување на коцки, погоден за сите видови на коцки, чувајте ги на коцки чисти, санитарни...

DEN 744.00 791.52

50 Компјутери Стоматолошки Материјали За Еднократна Употреба Воздух-Вода Шприц Совети Пластични 3-Начин Шприц Пиштол Млазницата Совет Стоматолог Производи

50 Компјутери Стоматолошки Материјали за Еднократна употреба ВоздухВода Шприц Совети Пластични 3Начин Шприц Пиштол Млазницата Совет Стоматолог Производи F ree Превозот Функција : 1.Им овозможи на воздухот и водата да се повеќе лесно да се претвори 2.Нема остри рабови за пациентот удобност 3.Уникатен quad воздух core дизајн за да се обезбеди сув воздух...

DEN 412.00 508.32

1 Парче LED Стоматолошки Устата Огледало ABS Справи со Анти Магла Крива Агол Заби Белење на Орална Хигиена Заби Белење на Стоматолог Алатка

Препорачаните Производи 1 Парче LED Стоматолошки Устата Огледало ABS Справи со Анти Магла Крива Агол Заби Белење на Орална Хигиена Заби Белење на Стоматолог Алатка Клучни карактеристики : 1...

DEN 365.00 561.60

1 Парче Стоматолошки Сина Транспарентен Возрасни Стоматолошки Смола Реставрација Модел Стоматологија, Стоматолошки Материјал Алатки Стоматологија Лабораториск?

Кликнете на "Wish List" и "Додади во Кошничка" на оваа страница, таму ќе биде повеќе попуст за вас! Предмет Тип : Белење на Заби НЕТО WT : 280 g Боја : Како на сликата име на Производ : Стоматолошки заби модел Функција : за стоматолошки Бесплатен превозот : да трговија на Големо цена : Поддршка Материјал : Смола Количина : 1 buc Број на Модел : 2010050102 Оваа реставрација на забите модел е составен од maxillary заби и mandibular заби,тоа е сино транспарентен,лесно да се знае на видот и структурата на возрасни забите; Возрасни патолошки модел со имплант реставрација модел,нагласи патолошки карактеристики во детали,подобрување на ефикасноста на комуникацијата,широко се користат во стоматолошката клиника,медицински факултет,шоу соба, итн.места; Направени од смола материјал,привлечен изглед и издржливи; 1pcs / кутија

DEN 1188.00 1583.52

EMUKS scaler мулти-функционални комплет ОДГОВАРА ЕМС scaler Perio Основен Систем на стоматолошка опрема

Scaler Мултисе користи за Полнење Сребро.КОМПАТИБИЛЕН СО : EMS / VISTA / DMETEC / BAOLAI / ROLLENCE / WOODPECKER / SYBRONENDO / W&H Piezo серија / ХЕНРИ SCHEIN EСерија УЛТРАЗВУЧНО PIEZO SCALERSПроцес на производствоПревозотКлиент посетаНашата компанијаНие сме производител кој е фокусиран на scaler tips и насадни инструменти, како и ултразвучно scalers од 2010 година.Имаме над 300 модели scaler tips кои може да се вклопат добро познати scaler брендови, како што се ЕМС,SATELEC,WOODPECKER, NSK,KAVO итн.Нашиот производ е одобрен CE / ISO и ФДУ и продава на глобалната стоматолошки клиники секоја година.Нашиот квалитет стандарди е далеку над CE / ISO.Ние гарантираме за високи стандарди на работа и одлични клиентите.Сертификација

DEN 2117.00 2352.00

1Pc Стоматолошки Ортодонтски Студија Учат Заби Модел со Метални Заграда голема Заграда

1 Сигурен продавачот : Задоволството на Клиентите е нашиот прв приоритет.2 Производи : Висок квалитет,Фабрика Директно,Најниска Цена .3...

DEN 1669.00 1775.52

10pcs Течни Прав Стакло Dappen Јадење Кристал Првенство за Нокти Acryl Liquidglassl Помине Алатки

1 Сигурен продавачот : Задоволството на Клиентите е нашиот прв приоритет.2 Производи : Висок квалитет,Фабрика Директно,Најниска Цена .3...

DEN 496.00 527.52

Чистење на забите Стоматолошка Лабораторија за Орална Нега 5 пакети за Полнење чепкалки за заби забен Конец ги Собереш 15 милиони Долго цел 1

1 Сигурен продавачот : Задоволството на Клиентите е нашиот прв приоритет.2 Производи : Висок квалитет,Фабрика Директно,Најниска Цена .3...

DEN 383.52

Ултразвучно Стоматолошки Scaler Лабораториска Опрема Совет GD1 GD2 GD3 GD4 GD5 GD6 Компатибилен Со SATELEC/DTE/GNATUS

Ултразвучно Стоматолошки Scaler Лабораториска Опрема Совет GD1 GD2 GD3 GD4 GD5 GD6 Компатибилен Со SATELEC / DTE / GNATUSФУНКЦИЈА : GD1 : Отстранете анализа и бактериски plasue на supragingival,вратот на забите и тешко калкулус на забите точка.GD2 : Отстранете supragingival тешки пресметки.GD3 : Отстранување на калкулус и бактериски plasue на subgingival интерденталните калкулус.GD4 : Отстранете ги сите supragingival анализа и бактериски plasue.GD5 : Отстранете supragingival и вратот анализа и бактериски plasue.GD6 : Отстранете supragingival тешки пресметки.КОМПАТИБИЛЕН СО : SATELEC,DTE,GNATNSK VARIOS,HUFRIEDY IQ СЕРИЈА,MICODONT SE,DTE Д1,Д3,D5,D7 SCALERS

DEN 1080.00 1439.52