• Ново
Microbrush Микрофибер Прачки Applicators за Eyelash Продолжување Отстранување (4 буриња)

Microbrush Микрофибер Прачки Applicators за Eyelash Продолжување Отстранување (4 буриња)

DEN 955.20
DEN 908.00 -5 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


Microbrush Микрофибер Прачки Applicators за Eyelash Продолжување Отстранување (4 буриња)
Редовни кол : 2,5 mm
Парична казна кол : 1.5 mm
Ultrafine кол : 1mm
Cylider кол : 0.8~1.2 mm
Превозот Метод & Time : 1. Сите објектот ќе биде предаден, од Воздухопловната пост рок од 3 работни дена. Тоа трае околу 12-25 дена(САД,CA,АУ,велика БРИТАНИЈА). И 15-35 дена во други земји. Ние брод слободни од страна на international express за да на следниве земји : Хонгконг,Macao,Јапонија,Кореја,Малезија,Сингапур, Австралија, Нов Зеланд, Белгија, велика БРИТАНИЈА, Данска, Финска, Германија,Холандија, Италија, Грција,Ирска,Луксембург,Малта,Норвешка,Швајцарија,Португалија,Полска, Шведска,САД,франција,Шпанија,Австрија,Канада Купувачи од други места pls контактирајте нè за потврда на shippment во детали пред да го купат. 2. Трговијата е прекуграничната и Воздухопловната е најевтиниот пост начин, па тоа ќе биде потребно долго време за испорака. Ако не't сакаат да се чека толку долго време, ве молиме контактирајте со нас и да го потврди брза испорака начин и дополнителни превозот цена. 3.Ние не't Одговорни за вашата Царина. Објектот следење на број : Сите item имаат следење на број, ако не'т да го објектот ќе следење на објект од страна на поштата (тоа трае долго време) Политика на Враќање : 1. Ако имате дефект на објектот кој што сакате да се вратите, ве молиме контактирајте со нас во рок од 2 дена од добивање на објектот. Сите се врати ставки мора да се врати со своите оригинално пакување и додатоци. Клиентот е одговорен за превозот harges за вратени предмети. 2. Ние ќе рефундирање на парите за вас кога ќе се добие се врати ставки. Или замена на предметот за вас. Ве молиме љубезно ве молиме прочитајте ја нашата трговска Политика пред да го купите, ако не'т се согласувате со нашата трговска политика, ве молиме да не't купи објект од нас. Даноци, Царински и Должности : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачи одговорност. Ве молиме проверете со вашиот countrys царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.

Особините

Тип На Објект:
Белење На Заби
НЕТО-WT.:
0.5
Состојка:
pp
Тип На Објект:
Белење На Заби
Материјал:
PP
боја:
како Слика
Пакет:
1box
Место на Потекло:
Кина
Мин. цел:
1pcs
SKU:
99999
Функција:
за забни
Е Прилагодена:
No

Купувачите избираат и

20 КОМПЈУТЕРИ SCALER TIPS,СТОМАТОЛОШКИ СОВЕТИ,ШТО СЕ КОРИСТИ ЗА SATELEC,DTE,GNATUS,NSK VARIOS,HU-FRIEDY IQ,MICODONT SE

20 КОМПЈУТЕРИ SCALER TIPS,СТОМАТОЛОШКИ СОВЕТИ,ШТО СЕ КОРИСТИ ЗА SATELEC,DTE,GNATNSK VARIOS,HUFRIEDY IQ,MICODONT SEКОМПАТИБИЛЕН СО SATELEC, DET ,GNATUSМодел : Производ Карактеристики1.Име На Производ : Стоматолошки Ултразвучно Scaler Совет2.Висок квалитет со CE уверение.3.Направени на медицински нерѓосувачки челик материјали.4.Тоа е триењеотпорни и се противи да се прекине и да ' рѓа.5.46 производството чекори, тестирани од 8 пати.6.Површината прецизност во опсегот на десет илјади нарачки на millimetre.7.На врвни radian на scaler tips се конзистентност, мазна не му наштети на забите.8.Нежен третман за максимална ефикасност и конзервација на забната супстанција.9.Прилагодени на повеќето брендови на ултразвучно scaler на 24 KHz32 KHz.10.Најдобрите инструмент површината преку посебни полирање на процесот за долг животен век.Процес на производствоПревозотКлиент посетаНашата компанијаНие сме производител кој е фокусиран на scaler tips и насадни инструменти, како и ултразвучно scalers од 2010 година.Имаме над 300 модели scaler tips кои може да се вклопат добро познати scaler брендови, како што се ЕМС,SATELEC,WOODPECKER, NSK,KAVO итн.Нашиот производ е одобрен CE / ISO и ФДУ и продава на глобалната стоматолошки клиники секоја година.Нашиот квалитет стандарди е далеку над CE / ISO.Ние гарантираме за високи стандарди на работа и одлични клиентите.Сертификација

DEN 2304.00 2879.52

10pcs Големи Стоматолошки Двојно-на чело Т-Форма Интраорална Образ Усна Ремените Отварачки

1 Сигурен продавачот : Задоволството на Клиентите е нашиот прв приоритет.2 Производи : Висок квалитет,Фабрика Директно,Најниска Цена .3...

DEN 671.52

Нови интра-оралната камера со USB + OTG стоматолошки камера за android телефон и Android Таблет на медицинска опрема

Опис На Производот 1 Користење на висока резолуција 1 / 4 CMOS чип 2 Висока резолуција, Висока чувствителност, Високи перформанси 3...

DEN 6749.00 7104.00

5 Компјутери Стоматолошки За Еднократна Употреба За Наводнување Шприц Криви Совети Криви Совет Комунални Алатка

1 Сигурен продавачот : Задоволството на Клиентите е нашиот прв приоритет.2 Производи : Висок квалитет,Фабрика Директно,Најниска Цена .3...

DEN 223.20

Чистење на забите Стоматолошка Лабораторија за Орална Нега 5 пакети за Полнење чепкалки за заби забен Конец ги Собереш 15 милиони Долго цел 1

1 Сигурен продавачот : Задоволството на Клиентите е нашиот прв приоритет.2 Производи : Висок квалитет,Фабрика Директно,Најниска Цена .3...

DEN 383.52

Autoclavable Стоматолошки Заби Белење на Усна и Образ Ремените Устата Настроената Повторете го Користите Wholesales Пакет на 40 Брза Бесплатен Превозот

Класа : АПочитувани сте се купи е 40pcs Autoclavable Стоматолошки Заби Белење на Усна & Образ Ремените Стоматолог Устата Настроената Повторете ги Користат C Типима 3 големина , Големи, средни и мали,ве молиме да ни кажете, каква што треба, се меша големина е во РЕД.

DEN 1496.00 1625.76

500PCS Стоматолошка Лабораторија за Еднократна употреба ПОКРИЕ Пластични Ракави За рендгенска Сензор

500 PCS Стоматолошка Лабораторија за Еднократна употреба ПОКРИЕ Пластични Ракави За рендгенска Сензор Точка име : x зраци сензор покрие Материјал : Високо квалитетни пластичнипакување листа : 500 Pcs

DEN 767.00 815.52

Нови Пристигнување HP0312 Порцелански Заби Комплет Полирање Користи за Стоматолошки Ниска Брзина Handpiece Заби Белење на Орална Хигиена

Опис на производот Комплет Профил : 12 силикони полирање 1 SH 212 2 2 Бела посочи полирач 2 SH 241 2 2 Бела нож тркала полирач 3...

DEN 547.00 576.00

1 Парче LED Стоматолошки Устата Огледало ABS Справи со Анти Магла Крива Агол Заби Белење на Орална Хигиена Заби Белење на Стоматолог Алатка

Препорачаните Производи 1 Парче LED Стоматолошки Устата Огледало ABS Справи со Анти Магла Крива Агол Заби Белење на Орална Хигиена Заби Белење на Стоматолог Алатка Клучни карактеристики : 1...

DEN 365.00 561.60

стоматолошка употреба Мерење владетел на коренскиот канал мерната станица

стоматолошка употреба Мерење владетел на коренскиот канал мерната станицаПревозот Метод & Time : 1 Сите објектот ќе биде предаден, од Воздухопловната пост рок од 3 работни дена...

DEN 518.00 576.00

Добар квалитет на Стоматолошки клешти Khodorkovsky ортодонтски клешти алатки за инкрустирани волфрам челик директно глава вистински

Изработени од Високо Квалитетни Медицинска Одделение од Нерѓосувачки Челик од Суштинско значење за ефикасно лекувањеЦелосна Autoclavable / ОбновливиПроизведени за Оптимални Перформанси и ДолговечностВисок Степен на Естетски и Отпорност на КорозијаДетални СликиСертификатиПлаќањеТ / T трансфер / western union / pa ypal акк epted.Услови за продажбаМеѓународни Купувачот ве Молиме Имајте во предвид Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

DEN 1732.00 1823.52

5 Компјутери PS4 (SIRONA: 4PS) СТОМАТОЛОШКИ PERIO SCALER, ОРАЛНА ХИГИЕНА, СТОМАТОЛОШКИ ИНСТРУМЕНТ, СТОМАТОЛОШКИ ПРОИЗВОДИ ЗА SIRONA SIROSON

5 Компјутери PS4 (SIRONA : 4 PS) Стоматолошки perio scaler , орална хигиена, стоматолошки инструмент, стоматолошки производи за sirona siroson.Опис на погоре производот : Овој совет е само компатибилни со Sirona siroson piezo scalers,исто како Sirona : 4 PS.Овој совет е за perio,отстранете subgingical и длабоко perio калкулус.Adviced scaler работа на владата : perio со водаAdviced scaler моќ : 13Процес на производствоПревозотКлиент посетаНашата компанијаНие сме производител кој е фокусиран на scaler tips и насадни инструменти, како и ултразвучно scalers од 2010 година.Имаме над 300 модели scaler tips кои може да се вклопат добро познати scaler брендови, како што се ЕМС,SATELEC,WOODPECKER, NSK,KAVO итн.Нашиот производ е одобрен CE / ISO и ФДУ и продава на глобалната стоматолошки клиники секоја година.Нашиот квалитет стандарди е далеку над CE / ISO.Ние гарантираме за високи стандарди на работа и одлични клиентите.Сертификација

DEN 2352.00 3359.52