• Ново
Бесплатен превозот 3-во-1 Забни за еднократна употреба Впечаток BitAe Регистрација Коцки

Бесплатен превозот 3-во-1 Забни за еднократна употреба Впечаток BitAe Регистрација Коцки

DEN 1910.40
DEN 1815.00 -5 %

Износот
Во форма достапна за нарачката

Бесплатен превозот 3-во-1 Забни за еднократна употреба Впечаток Bit Ae Регистрација Коцки
Почитувани, ви наддавање 100pcs Стоматолошки за еднократна употреба Впечаток Bit Ae Регистрација Коцки, има 5 големина како што следи, се меша големина, 20 сет, како следете слика. секој големина 1 : 1 : 1, ако имате други услови, ве молиме да ни каже.

Особините

Тип На Објект:
Белење На Заби
НЕТО-WT.:
0.2 kg
Состојка:
PP
Тип На Објект:
Белење На Заби
боја:
како на слика
Име на производ:
Стоматолошки за еднократна употреба Впечаток BitAe Регистрација Коцки
MOQ:
1 многу
Материјал:
PP
Функција:
за забни
Тип:
како се следи слика
Бесплатен превозот :
Yes
Големина:
5 ГОЛЕМИНА

Купувачите избираат и

50 Компјутери Стоматолошки Материјали За Еднократна Употреба Воздух-Вода Шприц Совети Пластични 3-Начин Шприц Пиштол Млазницата Совет Стоматолог Производи

50 Компјутери Стоматолошки Материјали за Еднократна употреба ВоздухВода Шприц Совети Пластични 3Начин Шприц Пиштол Млазницата Совет Стоматолог Производи F ree Превозот Функција : 1.Им овозможи на воздухот и водата да се повеќе лесно да се претвори 2.Нема остри рабови за пациентот удобност 3.Уникатен quad воздух core дизајн за да се обезбеди сув воздух...

DEN 412.00 508.32

Топла Продажба 6Pcs/Set Модел Поранешниот База Калапи Модели Со Рецки Стоматолошка Лабораторија Бесплатен Превозот

комбо100% Сосема Нов и Висок Квалитет Совршен алатки специјално дизајнирани за Стоматолошка Лабораторија Работа! Специјален дизајн за вчитување на коцки, погоден за сите видови на коцки, чувајте ги на коцки чисти, санитарни...

DEN 744.00 791.52

Добар квалитет на Стоматолошки клешти Khodorkovsky ортодонтски клешти алатки за инкрустирани волфрам челик директно глава вистински

Изработени од Високо Квалитетни Медицинска Одделение од Нерѓосувачки Челик од Суштинско значење за ефикасно лекувањеЦелосна Autoclavable / ОбновливиПроизведени за Оптимални Перформанси и ДолговечностВисок Степен на Естетски и Отпорност на КорозијаДетални СликиСертификатиПлаќањеТ / T трансфер / western union / pa ypal акк epted.Услови за продажбаМеѓународни Купувачот ве Молиме Имајте во предвид Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

DEN 1732.00 1823.52

Година 1 Парчиња Стоматолошки Лабораториска Опрема Голема Големина Сребрена Легура Articulators Прилагодливи Протеза Магнетни Anatomic Articulator

Опис на производот Лесни, висококвалитетни Магнетни articulator сигурно има целосна модели Штедите материјали и време! Брзо и лесно монтирање пред фрлија стоматолошки модели со висок квалитет, лесни Articulator...

DEN 629.00 662.40

50pcs Избрани Стоматолошка Лабораторија Полирање Тркала Burs Силикони Полирање Бела Браун

Добредојдовте во мојата продавница, и се надевам дека ќе бидете среќни кога сте во шопинг!Сигурен продавачот,купи со доверба!1...

DEN 388.00 431.52

5 Компјутери PS4 (SIRONA: 4PS) СТОМАТОЛОШКИ PERIO SCALER, ОРАЛНА ХИГИЕНА, СТОМАТОЛОШКИ ИНСТРУМЕНТ, СТОМАТОЛОШКИ ПРОИЗВОДИ ЗА SIRONA SIROSON

5 Компјутери PS4 (SIRONA : 4 PS) Стоматолошки perio scaler , орална хигиена, стоматолошки инструмент, стоматолошки производи за sirona siroson.Опис на погоре производот : Овој совет е само компатибилни со Sirona siroson piezo scalers,исто како Sirona : 4 PS.Овој совет е за perio,отстранете subgingical и длабоко perio калкулус.Adviced scaler работа на владата : perio со водаAdviced scaler моќ : 13Процес на производствоПревозотКлиент посетаНашата компанијаНие сме производител кој е фокусиран на scaler tips и насадни инструменти, како и ултразвучно scalers од 2010 година.Имаме над 300 модели scaler tips кои може да се вклопат добро познати scaler брендови, како што се ЕМС,SATELEC,WOODPECKER, NSK,KAVO итн.Нашиот производ е одобрен CE / ISO и ФДУ и продава на глобалната стоматолошки клиники секоја година.Нашиот квалитет стандарди е далеку над CE / ISO.Ние гарантираме за високи стандарди на работа и одлични клиентите.Сертификација

DEN 2352.00 3359.52

Стоматолошки LED Лекување Светлина белење совет Одговара forvWoodpecker Лекување Светлина Cordless 12x15MM

Бренд Нови Стоматолошка Лабораторија 35 K вртежи во минута Handpiece за Стоматолошка Лабораторија, накит, убавина дрво, резба сите додатоци се вклучени...

DEN 6703.00 7056.00

Нови Розова Стоматолог FG РА КС Burs Mandrel Autoclavable Дезинфекција Носителот Блок

Нови Розова Стоматолог FG РА КС Burs Mandrel Autoclavable Дезинфекција Носителот Блок Мало Value >35 ДОЛАРИ! Multifuntional блок! 100% сосема нов, направен од висок квалитет на алуминиум Autoclavable под висока температура од 135 °C, а притисокот на 0.22 Mpa Компатибилен со ладна стерилизација и автоклав ( Што содржи 36 дупки за burs или mandrels со дијаметри се движат од 1.6 mm до 2.35 mm Burs на сликата не се вклученипакување листа : 1 Розова блок ( Burs на сликата не се вклучени)

DEN 970.00 1031.52

50PCS Стоматолошки за Еднократна употреба Хируршки Вшмукување Совети всисната Долг Тенок тип

50 PCS Стоматолошки за Еднократна употреба Хируршки Вшмукување Совети всисната Долг Тенок тип на Објект Име : Стоматолошки хируршки aspirator вшмукување совети должина : 21 CM Боја : Бела Материјал : Висок квалитет мазна пластични Мазна остро за пациентот удобност.пакување листа : 50 Pcs

DEN 992.00 1055.52

5 Бои 2 парчиња Протеза Бања Кутија Случај Стоматолошки Лажни Заби Апаратот Сад Протези Грижа Алатка Стоматолошки Складирање

5 Бои 2 парчиња Протеза Бања Кутија Случај Стоматолошки Лажни Заби Апаратот Сад Протези Грижа Алатка Стоматолошки Складирањеторба торба торба торба торба

DEN 182.40

1 Парче LED Стоматолошки Устата Огледало ABS Справи со Анти Магла Крива Агол Заби Белење на Орална Хигиена Заби Белење на Стоматолог Алатка

Препорачаните Производи 1 Парче LED Стоматолошки Устата Огледало ABS Справи со Анти Магла Крива Агол Заби Белење на Орална Хигиена Заби Белење на Стоматолог Алатка Клучни карактеристики : 1...

DEN 365.00 561.60

EMUKS scaler мулти-функционални комплет ОДГОВАРА ЕМС scaler Perio Основен Систем на стоматолошка опрема

Scaler Мултисе користи за Полнење Сребро.КОМПАТИБИЛЕН СО : EMS / VISTA / DMETEC / BAOLAI / ROLLENCE / WOODPECKER / SYBRONENDO / W&H Piezo серија / ХЕНРИ SCHEIN EСерија УЛТРАЗВУЧНО PIEZO SCALERSПроцес на производствоПревозотКлиент посетаНашата компанијаНие сме производител кој е фокусиран на scaler tips и насадни инструменти, како и ултразвучно scalers од 2010 година.Имаме над 300 модели scaler tips кои може да се вклопат добро познати scaler брендови, како што се ЕМС,SATELEC,WOODPECKER, NSK,KAVO итн.Нашиот производ е одобрен CE / ISO и ФДУ и продава на глобалната стоматолошки клиники секоја година.Нашиот квалитет стандарди е далеку над CE / ISO.Ние гарантираме за високи стандарди на работа и одлични клиентите.Сертификација

DEN 2117.00 2352.00

Нови интра-оралната камера со USB + OTG стоматолошки камера за android телефон и Android Таблет на медицинска опрема

Опис На Производот 1 Користење на висока резолуција 1 / 4 CMOS чип 2 Висока резолуција, Висока чувствителност, Високи перформанси 3...

DEN 6749.00 7104.00

Бесплатен превозот Нов Бренд MD-950SD 2.0 Мега пиксели Жичен Стоматолошки Интраорална Камера за Видео/S-video -ПАЛ

Опис Карактеристики : *Модел : MD950 SD *CE одобрено *Нов убав дизајн , безжичен приемник може слободно ratate 85 степен ...

DEN 18149.00 19104.00

10pcs Големи Стоматолошки Двојно-на чело Т-Форма Интраорална Образ Усна Ремените Отварачки

1 Сигурен продавачот : Задоволството на Клиентите е нашиот прв приоритет.2 Производи : Висок квалитет,Фабрика Директно,Најниска Цена .3...

DEN 671.52

Чистење на забите Стоматолошка Лабораторија за Орална Нега 5 пакети за Полнење чепкалки за заби забен Конец ги Собереш 15 милиони Долго цел 1

1 Сигурен продавачот : Задоволството на Клиентите е нашиот прв приоритет.2 Производи : Висок квалитет,Фабрика Директно,Најниска Цена .3...

DEN 383.52