• Ново
2017 Нови Пристигнување Жените Блузи Мода Дама Кошула Долг Ракав V Вратот Тебе Боја Секојдневен Блузи Streetwear Плус Големина Блузи

2017 Нови Пристигнување Жените Блузи Мода Дама Кошула Долг Ракав V Вратот Тебе Боја Секојдневен Блузи Streetwear Плус Големина Блузи

DEN 513.60
DEN 390.00 -24 %

Износот
Во форма достапна за нарачката


Во Парк
Висок квалитет, прифатлива цена, ве молиме остатокот увери купување
Големина : ве Молам да се споредат детали големини со твое, ве молиме овозможи 1-3cm се разликува поради прирачник за мерење
(Сите мерења во см и ве молиме имајте во предвид 1cm=0.39 инчи)
Како различни компјутери екранот боите различно, бојата на самиот објект може да се разликуваат
малку од горенаведените слики.
Ви благодариме за вашето разбирање.
За Poyment Methad
Целосна плаќањето мора да се изврши во рок од 3 дена од денот на ставање на вашата нарачка
(1)Увозните давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност.
(2)ве Молиме проверете со вашиот земјата царинската испостава за да се утврди она што овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање/купување.
За Превозот
• Бидете сигурни дека ќе обезбеди уредна достава, со адреса и телефон . Сите предмети само ќе биде предаден на превозот адреса што сте ја дале.
• ве Молиме изберете еден од превозот услуга сакате :
(1). Кина Пост Регистрирани Воздух Mail ( Бесплатен превозот во светот) (помалку од 2 KG) ќе потрае околу 10-30 работни дена да пристигнат или повеќе во текот на сезона, ќе се Обезбеди следење на број. (Но малку подолго време, треба да имаат доволно трпение за чекање на производи, дури и ретко се изгубени).
(2). Можете да изберете EMS (повеќе од 10 елементи ќе биде слободна), тоа ќе потрае околу 5-12 работни дена (многу добра пратката начин, се препорачува за вас)
(3). Можете да изберете Изразат DHL, UPS-от, екстра трошоците за Превозот. Тоа ќе биде потребно за 2-7 workdays дена.
За Враќање
• Враќа прифатени во рок : 30 Дена; Врати превозот платени од страна на : Купувачот
• Без наплата или враќање ќе бидат обезбедени во согласност со следниве ситуации за објект :
(1) Боја и големина разлика проблеми;
(2) Производ со некои штета поради неправилна работа;
(3) Изми и носење на производи;
(4) долна Облека, како што се првенство баласт , panty без било кој квалитет на прашања.
Практично, ние не се препорачува било враќа поради скапи превозот цена.
Ве молиме да ги прочитате сите опис предвидено како водич пред цел.
За Повратни Информации
Ако сте задоволни со нашите производи и услуги , ве молиме оставете ги вашите позитивни повратни информации и 5 ѕвезди .
Ако имате било какви проблеми со нашите производи или услуги, ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации. Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
За Контакт со нас
Ви благодариме за вашето внимание до нашата продавница. Ние сме многу среќни да комуницира со вас.
Ние секогаш онлајн и се подготвени да ви одговори брзо, контактирајте ме за подобра цена. Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате !
Ви благодариме за вашата поддршка
Ви благодариме за вашата поддршка ! Доколку ви се допаѓа нашата продавница, pls да ја додадете нашата продавница да биде нашата ВИП.

Особините

Големина:
S, M, L, XL
Пол:
Жените
Број На Модел На:
Тебе Боја блузи
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Стил:
Повик
Јака:
V Деколте
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук,Полиестер
Шаблон Тип:
Печати
Декорација:
Копче
Облека Должина:
Редовни
Бренд Име:
LIGESI
Sleeve Стил:
Редовни
Име на производ:
тебе боја на кошула, жени
Големина:
S M L XL XXL
Година сезона:
жените есен блуза 2016 година неврзан
жените лето кошули, блузи:
плус големина жените кошули
жените кошули долг ракав кошула:
жените кошули долг ракав кошула неврзан
2016 година кошула femme:
жените блуза
Долг Ракав Кошула, Жени:
бела блуза жени
жените кошули:
жените памучни кошули долг ракав кошула
жените блузи:
blusas y camisas mujer
плус големина блузи:
жените кошули, блузи

Купувачите избираат и

Есен моден бренд памук везови кавга блуза кошула women 's college стил кошула со долги ракави е тенка кошула w1900

ГОЛЕМИНА Должина Рамо Ракав Биста cm cm cm cm M 64 33 63 87 L 65 34 64 91 XL 66 35 65 95 фустан големина е малку Мал .понекогаш има некои грешки, но секогаш во рамките на 3cm."

DEN 964.00 1236.00

Лето Солидна Боја Сончање на Плажа Туника Chiffon Блуза Долго Cardigan женска Кошула Жените Блузи Секојдневен Лабава Тенки Женски Outwear

Големина( cm / inch ) Биста Рамо Должина на Ракав М 92 36.22 38 14.96 43 16.93 100 39.37 L 96 37.80 39 15.35 44 17.32 101 39.76 XL 100 39.37 40 15.75 45 17.72 102 40.16 2 XL 104 40.94 41 16.14 и делови 46 18.11 103 40.55Почитувани купувачи,Ве молиме проверете ја големината на маса пред поставување на својата цел.Ако не сте сигурни за вашата големина,ве молиме да се чувствуваат слободни да контакт.Answer : ___________________________ NOTE : 1 : Како различни компјутери екранот боите различно , бојата на самиот објект може да се разликува малку од удар слики.( Предмети, фотографии, направени од страна на вистински акции под бела светлина ефекти...

DEN 814.00 1085.28

Ruoru Мода Долг Ракав Стојат со Бела Јака Bodysuit Блуза ОЛ Тенок Чипка Тело Кошула Работа Носете Блузи Шупливи Од Femme Blusas

Бренд : RuoruБоја : белаГолемина : Кина големината на S / M / L / XL / XXLМатеријал : 65% памук , 30 % polyster , 5% SpandexОзнака големина Биста Половината Рамо Должина на Ракав cm инчен cm инчен cm инчен cm инчен cm инчен S 82cm 32.2" 67cm 26.3" 35.5 13.9" 59cm 23.2 "59cm 23.2" М 86cm 33.8 "71cm 27.9" е 36,5 14.3" 60cm 23.6 "60cm 23.6" L 90cm 35.4 "76cm 29.9 " 37.5 14.7" 61cm 24.0 "61cm 24.0" XL 94cm 37.0 "80см 31.5 " 38.5 15.1" 62cm 14.4 "62cm 14.4" XXL 98cm 38.5 "84cm 33.0" 3 9 .5 15.5" 63cm 24.8" 63cm 24.8"Облека Должина не вклучуваат гаќи должина , на panty е еластиченВе молиме имајте во предвид мерка грешка во рок од 1 до 3cm е нормалноОва е Кина големина...

DEN 924.00 1515.36

Трговија на големо секси Beading Везови Кошула 2017 нова мода Домот слатка Бисер Блуза на Долги Ракави Круг јака Секојдневен Кошула w1577

ГОЛЕМИНА Должина на Ракав Рамо Биста cm cm cm cm ЕДНА ГОЛЕМИНА 59 57 37 9398 фустан големина е малку Мал .понекогаш има некои грешки, но секогаш во рамките на 3cm."

DEN 1573.00 2017.44

лето кошула стил нови блузи жените блузи печатат маици секојдневен camisas femininas blusas гроздобер кимоно cardigan

Ако Ви Се Допаѓа Овој Објект,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Wish List",Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Продавница,Ве Молиме Да Го Додадете Во Вашите "Продавница Листа".Ние Нудиме На Голема Цел Од Голем Попуст ,Ако Имате Било Какви Прашања,Ве Молиме Контактирајте Со Нас .Ви благодарам многу!!!Секси Жените Кратко Sleeve Долго Лабава Chiffon Печати Блуза Блузи Кимоно Јакна Палто ВрвотКвалитетот е на прво со најдобра услуга...

DEN 183.00 238.08

2017 нови пристигнување Мода Пролет и есен кореја со долги ракави кошула големи димензии женски облека секојдневен Гроздобер блуза 402A 25

$9.45 $ 8.41 $8.79 $ 8.00 $9.39 $ 8.36 $10.44 $ 9.40 $11.80 $ 8.61 $10.65 $ 8.95 $15.02 $ 9.76 $12.22 $ 9.53 $9.28 $ 7.05 $11.29 $ 9.26 $24.96 $ 9.48 $12.01 $ 9.49Азија Големина Должина Биста Ракав Рамо ЕДИНИЦА CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН CM ИНЧЕН S 65 25.61 90 35.46 59 23.25 36 14.18 М 66 26.00 94 37.04 60 23.64 37 14.58 L 67 26.40 98 38.61 61 24.03 38 14.97 XL 68 26.79 102 40.19 62 24.43 39 15.37Answer : ___________________________ Note : 1.Мерка грешка во рок од 24cm е нормално2.Ова е Азија големина, тоа е обично помали од Европа е големина, ве молиме проверете над детални мерења да се избере правилната големина пред да нарачате.3...

DEN 432.00 521.28

Лето Исклучување Рамо Флорални Блуза Жените Блузи Кратко Sleeve Кошула Жените Дами Канцеларија Блуза Мода Blusas Chemise Femme плус siz

v ЗАБЕЛЕШКА : 1 Ве молиме да строго ги следат големината на табелата за да изберете големина Не го одберете директно во зависност од вашите навики.2...

DEN 578.00 825.60

2017 Лето Жените Блузи Долго Кошули Свила Цветни Печати Секојдневен Streetwear Црна Кошула Жените Chiffon Плус Големина Лабава Блузи

2017 Лето Жените Блузи Долго Кошули Свила Цветни Печати Секојдневен Streetwear Црна Кошула Жените Chiffon Плус Големина Лабава Блузи

DEN 993.12

Девојки чипка Блуза Памук ивица Блуза Училиште За Девојчиња Кошули, Блузи Детска Облека Училишни Униформи 2-8 деца девојки облека

Девојки чипка Блуза Памук ивица Блуза Училиште За Девојчиња Кошули, Блузи Детска Облека Училишни Униформи 28 деца девојки облекаГолемина на лист(единица / см)големина 2t : должина 42cm,биста 31cm*2;големина 3t : должина 44cm,биста 32cm*2;големина 4t : должина 47cm,биста 33cm*2;големина 6t : должина 49cm,биста 34cm*2;големина 8t : должина 52cm,биста 35cm*2;Answer : ___________________________ Note : плочка мерка,таму можеби 13cm грешка,pelase се разбере,ви благодариме!Висок Квалитет,Фабрика Цена! ќе ги најдете на прекрасен свет! pls се провери мојата продавница websit :

DEN 451.00 479.52

Емоции Мајки Лето Chiffon Породилно Облека Доењето Блузи за Бремени Жени Породилно Т-маица Старечки Резервоарот на Врвот

1) Опис : Нов Бесплатен превозот Mama Love Лето на бременост, Породилно Облека Chiffon Породилно Блузи Доењето Тмаица за Бремени Жени Негување на Врвот / Tee 2) .Материјал : 100% Chiffon, 95% модални, 5% spandex за поставата слој...

DEN 1104.00 2207.52

Жените Проѕирна Блуза Кошула Памук, Лен Лабава Плетени Дами Блузи Долг Ракав Блузи Асиметрични Полу Види Преку 906-549

Жените Проѕирна Блуза Кошула Памук, Лен Лабава Плетени Дами Блузи Долг Ракав Блузи Асиметрични Полу Види ПрекуОбјектот е само за една маица.Боја : бела,црна,плава,беж,сива,виолетова,портокалова(како што е прикажано на сликата)S ize : една големинаМатеријал : Материјал : памук, ленРамо : 57 cm / 22.44", биста : 106cm / 41.73", должина : 6369cm / 24.80"27.16"Ве молиме погледнете го големина на табела.SKU : 906549

DEN 530.00 623.52

Цветни Везени Maxican Блуза Врвот Есен Долг Ракав Tassel Вратоврска Во Фронтови Хипи Boho Шик Стил Памук Етничка Женска Кошули

Материјал : Памук Големина Биста Големина Рамо Големина Ракав Големина Должина Инчен CM Инчен CM Инчен CM Инчен CM ЕДНА ГОЛЕМИНА 40.9 104 / / 25.9 66 24.8 63 Совет : ќе има 1~2cm поголеми или помали, се обрне внимание, ве молам...

DEN 986.00 1541.28

2017 hirigin Жените Plaid Долг Ракав Секојдневен Лабава Памук Маица Големина од S до XXL

Моден дизајн, TshirtБоја : Како на сликата шоуМатеријал : Памук МешавинаДолжина На Ракав : ЦелоснаШаблон Тип : PlaidSleeve Стил : РедовнаПакетот вклучува : 1 PCS TshirtГолемина На Табелата : Таму е 23% разлика според упатство за мерење.ве молиме проверете ги мерење на табелата внимателно пред да го купи објектот.1 инч = 2.54 смВе молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот.Пакет Icluded : 1 x Мода ВрвотПреглед : Меѓународни Купувачи Ве Молиме Имајте Во Предвид : Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија...

DEN 358.00 397.44

Жените Лето Плажа Исклучување Рамо Возбудува Маица, Блуза Цевка на Врвот на жените Облека облека

Здраво! Добредојдовте на нашата продавница!Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет!Квалитетот е на прво со најдобра услуга...

DEN 269.00 292.32