• Ново
2017 Нови мажите готвач панталони Кујна Панталоните bottoms ajustable половината со еластична бенд панталони храна услуга панталони црна боја 250#

2017 Нови мажите готвач панталони Кујна Панталоните bottoms ajustable половината со еластична бенд панталони храна услуга панталони црна боја 250

DEN 1240.80
DEN 943.00 -24 %

Износот
Во форма достапна за нарачката

Comodity : готвач панталона шема : зачинета метод : priningt големина : M,L,XL,XXL,XXXL Mateial : 25% памук 65% полиестер употреба : кујна,restant,храна serice,итн packag : PVC кеса пакување на парчиња

Особините

Големина:
M, L, XL, XXL, XXXL
Употреба:
Службата За Храна
Пол:
Мажи
Број На Модел На:
Готвач панталони
Тип На Објект:
Bottoms
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Материјал:
Памук,Полиестер

Купувачите избираат и

Бесплатен Превозот на Мажите Кинески Стил на Облека таи чи Панталони KungFu панталони кунг фу taiji облека 2973-5

Повик костим панталони Ткаенина содржина : Ткаенини : 65%Cotton35%Коноп;Памучна ткаенина , носи повеќе удобно, подобро drape , секојдневен стил , фина изработка , домашна , посетуваат разни состаноци може да се носат...

DEN 792.00 1200.00

Пролет & Лето Гастрономски Услугата Бесплатен Превозот Падне Chees Панталони Работа Панталони Проверете Шарени Готвач Панталони Неутрален Готвач Панталони

Референтна Висина големина & ве Молиме, изберете ја големината според висината и тежината големина Укажуваат на тоа висина(cm) Половината(cm) се препорачува тежина(kg) L 165170 76 100120 XL 170175 82 120140 2 XL 175180 87 140160 3 XL 185190 92 160180 4 XL 195200 99 180200 единица : (cm) 1cm = 0.3937 инчи 1 инчи = 2.5399 cm& Ве молиме оставете 12 cm разлика се должи на рачно мерење.

DEN 705.00 1007.52