• Ново
Хотел систем t5557 картичка RF Нерѓосувачки Челик електронски картичка Хотел Врата се Справи со Брави ET800RFS

Хотел систем t5557 картичка RF Нерѓосувачки Челик електронски картичка Хотел Врата се Справи со Брави ET800RFS

DEN 1680.00

Износот
Во форма достапна за нарачката

RF карт хотел карт хотел производи фабрика Модел : E T800 RFS
Нашиот Систем Состав :
1.Заклучување (количина = гостинската соба)-За отворање на вратата
2.Енкодер (1pcs/хотел ) -За издавање на сите видови на картички
3.Прекинувач (количина = гостинската соба)-за Да се добие моќта
4.Картички (количина = 3 пати на гостинската соба)-За да се отвори за заклучување
5.Data collector (1pcs/хотел, опционално)-За добивање на време и времето на влезот информации од заклучување
6.Само развиен софтвер (бесплатно)За поставување на програмата на целиот систем.
Параметри
1.Индукција оперативни фреквенција : 125 KHz да 13.56 MHz
2.Применливи картичка : T5557, M1, Ем картичка
3.Напон : четири делови од 1,5 V алкални батерии
4.Алармот Напон : 4.8 V
5.Статички потрошувачка на енергија :
6.Динамичен потрошувачка на енергија :
7.Температура : 20 °C подолу 50 °C
8.Влажност :
9.Antistatic : > 15.000 V, тоа се уште обезбедува информации не се изгубени и стабилна работа под состојба на силна статични пречки
Примена : хотели,дом, канцеларија, луксузни вили, апартмани, објекти и други места ;
Мулти-функција
Според се користи во илјади хотели ,брава систем fucntion се подобрени и може да се сретне видови на хотелот барања.
Ciphter контрола : Три одделение cipher контрола за да се гарантира безбедноста. Време контрола : Преку софтвер за да imput време во кодот,може да се контролира validay на картички. Место контрола : Различни картички за различно место може да се отвори различни врати во различни регионот. Одделение за контрола на : Висок степен на картички може да го откаже низок градус картички. Приоритет контрола : Нови картички може да го откаже старите картички. Евиденција на Одржување : Сите операција евиденција и отклучување евиденцијата може да се провери,тоа е погодно да се inquery. Нето работа функција : Може да нето сите lcoks да се постигне нето работа менаџмент. Интерфејс функција : Да се поврзете со други хотел софтвер за управување со интерфејс Аларм функција : Да прашува вратата лажни блиску или не сосема блиску состојба. НЕ-вознемирувачки функција : Може да поставите заклучување на No (не)-нарушување на состојбата со не-вознемирувачки картичка. Нормално отворање функција : Може да поставите заклучување на нормалната состојба на нормална отворање на картичката. Печат функција : Може да се печат заклучување привремено. Евиденција колекција функција : Може да го користите слушалката да се соберат отклучување евиденција. Флексибилно управување со податоци : Може да се усвои Пристап на податоци-база и QL S Server база на податоци.
(Важни совети :
На овој линк е за заклучување само, Ако треба целосно заклучување на вратата систем, ве молиме контактирајте со мене за детали.
Ако се користи во дом или канцеларија, aparment, тоа не треба други системски делови, ние ќе испратиме една заклучување со 3pcs фоб копче за вас )
Вратата се отвори насока е потребно кога се одржи редот!
Најчесто поставувани ПРАШАЊА
П.

Особините

Бренд Име:
ZIYUE
Број На Модел На:
ET800RFS
Големина:
ytu
Заклучување Тип:
Електронски хотел кодот
Заклучување Тип:
заклучување на вратата
Заклучување На Вратата Употреба:
Внатрешни Работи Бравите

Купувачите избираат и

20mm Должина Мини Камери за Заклучување со Внесувањето Слични или Различни Безбедносни поштенско Сандаче Cam Заклучување Кабинет Шкафот Фиока Кодот

20mm Должина Мини Камери за Заклучување со Внесувањето Слични или Различни Безбедносни поштенско Сандаче Cam Заклучување Кабинет Шкафот Фиока за Заклучување Спецификација Име на Производ Cam Заклучување Материјал Метал Тема Тело Должина(appr.) 20mm Тема Кол.(appr.) 18mm Главата Кол.(appr.) 23mm Одговара Дупка Кол.(appr.) 18mm Тежина 56g / pc Пакет 1pc КодотЗа повеќе Камери за Заклучување, ве молиме Кликнете на правото големина во следните слики.

DEN 263.00 336.48

Далечински Управувач за Електронско Заклучување на Вратата Поставите Безбедност Катанец се Заклучува Автоматски Intellisense Домаќинство Warded Брава со 4 Remotes

Без заклучување дупка дизајн, целосно е напуштен традиционалните клуч и брава во целосно отворени и затворени со далечински управувач, сфатил вистинската безбедност.ИнтелектуалностНапојување : 2 x 1.5 V AA Алкални Батерии (НЕ се вклучуваат)На замена на батеријата потсетам функција,Кога батеријата напон е помал од 2.5 V, LED светлосни искри, ѕвончето алармот, да го потсети на батеријата треба да се замениДалечински управувач максимална Ефективен Опсег до 14m(целосно отворање место).Затворен може да прирачник прекинувач за заклучување на функцијатаСпречување на исклучување функција.Далечинско заклучување автоматски отворете функција,корисникот за да оди на долго време или не се поврзани со наизменични струја за напојување, кога во низок напон 1.9 V, далечински управувач се заклучува автоматски се отвори, да се осигура дека корисникот не lock out.На далечинскиот централизирано управување функција.ИнтелектуалностГОЛЕМИНА на : БезбедностПренамена кодирање функција,Ако изгуби една заклучување со далечински управувач, далечински управувач и далечинскиот управувач за заклучување реалокација кодирање, фрли коцката на далечинскиот управувач клуч ќе биде неважечка.Орган кастинг,Структура на тигар копчето за заклучување тело користејќи цинк легура кастинг, pry доказ перформанси е извонредна, повеќе безбеден и сигурен.Итен случај Копчето за Ослободување,Во итен случај, само треба да се користи рака да притиснете на итни отвори pin, се заклучува автоматски се отвори, се олесни итни случаи бегство, за да се осигура безбедноста на животот.Пакетот вклучува1 х Smart стелт Кодот4 x Далечински клучеви (вклучуваат батеријата, ако изберете превозот начин одби, можеби отстраните батеријата)Answer : ___________________________ Note : лозинка одбор е конфигуриран според вашите потреби.Клиент апликацијаПлаќање : 1...

DEN 4980.00 5241.60

Serrated Тип Покаже Случај Заклучување за Лизгачки Прозорец Стаклена Врата

Пакет Содржина : 1 x Покаже Случај Заклучување,2 x Клучеви Име на Производ : Шоу Случај Заклучување Материјал : Метал Тежина : 69g Пакет Содржина : 1 x Покаже Случај Заклучување,2 x КлучевиИме На Производ : Шоу Случај КодотМатеријал : МеталТежина : 69gБоја : Сребрена На ЅвонењеГолемина : 14 x 2.9 x 4cm / 5.5" x 1.1" x 1.6" (L*W*H)Одличен за накит или сребрениот витрини, кина или алкохол кабинети, или медицина градите.Answer : ___________________________ Note : осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Мерењето е дозволено грешка е + / 13 cm.

DEN 102.24

Rarelock Новиот Код Комбинација Брави Должина=24mm Безбедност на Лозинката за Заклучување За Кутија Кабинет Cerradura c

Име : Rarelock Новиот Код Комбинација не се Заклучи на Тело, Должина=24mm Безбедност на Лозинката за Заклучување За Кутија Кабинет CerraduraПредмет : MMS2542Заклучување Тип : Комбинација Кабинет Заклучување или Заклучување на ВрататаKey Type : KeylessМатеријал : Цинк ЛегураЗаврши : Electrophoretic Боја ЦрнаКратенка : 3 Група Код (09)Големина(Должина*Ширина) : 42mm*47mmНето Тежина : 126g / ЕЕЗБруто Тежина : 155g / ЕЕЗПакет : ПП торбаДодатоци : Орев*1 PCS Материјали : Челик, Заврши : ЦинкПримена : Терминалната опрема, електронски / метал / дрвени кабинет, плаќаат телефонот, подземни strobe, БАНКОМАТ, куќиште, stander, киоск, вендинг / игра машина, безбедност кутија, шкафче, писмо кутија, поштенска кутија, coffer, АД приказ, монетаop, возило, пошта кутија & алатки кутија, мебел и сл.Специјалност : 1, со Висок квалитет и сигурност;2, Заклучување на професионална производителот;3, 3 Цифра Комбинација Заклучување;4, Метални материјали, Антикорозија, Издржливи.Забелешка : 1, ве Молиме не дозволувајте им на децата да го допрам, да не му се наштети;2, ве Молиме да не се стави во кисела течноста, бидејќи причина за заклучување е прекината;3, ве Молиме да не руина, негува секој производ, затоа што многу луѓе ја плати напор и да уживате во нивната работа.Ние ќе ви ја испратиме бесплатно на подароци во вашиот парцела ако можете да додадете нашата продавница до вашите омилени.1...

DEN 648.00

5 дигитални Број Комбинација брави 5 Цифра Салата Gage Комбинација брава Голема Големина Лозинка Катанец 1 компјутер

5 дигитални Број Комбинација брави 5 Цифра Салата Gage Комбинација брава Голема Големина Лозинка Катанец 1 компјутер1...

DEN 369.60

53 x 39 x 25мм Мали Електронски Вратата на Кабинетот Заклучи DC12V Електрични Брави Кабинетот Заклучи Фиока за Заклучување на RFID Контрола на Пристап Домаќинство

Карактеристики : Високо сигурен и повеќе лесно да се работиОдговара за маса, кабинет, прозорецот или сефПоврзете се на стабилно напојување и кој ќе се отвори кога тоа е енергијаСпецификации : Напон : DC12 VТековната влечење : DC12 V / 60m AПропадне Обезбеди : Заклучен кога исклучувањеПродолжување должина : 9.8 mm блискуЗаклучување Големина : 53 x 39 x 25(mm)Топ Димензија : 9.8 x 9(mm)Тежина : 150gПакети : Пакет Содржина : 1 x Електрични Кабинет Кодот

DEN 289.00 489.60

Keyless се Справи со Камери Заклучување MS412 Цинк Легура Knob Пак Метал Кабинетот заклучи Индустриски Челик Куќиште се Справи со Камери не се заклучи на 1 КОМПЈУТЕР

Keyless се Справи со Камери Заклучување MS412 Цинк Легура Knob Пак Метал Кабинетот заклучи Индустриски Челик Куќиште се Справи со Камери lock1 PC1...

DEN 126.72

Бесплатен Превозот 4sets/многу Лизгачки Прозорец не се Заклучи на Завртки вклучени CP48

Бесплатен Превозот 4sets / многу Лизгачки Прозорец не се Заклучи на Завртки вклучени CP48Парцела вклучува 4sets заклучување; 1 set= 1pcs заклучување +2 парчиња клучеви за Шрафови вклучениMaterail : Сребро Цинк ЛегураПлаќањеНие го прифатат плаќање преку Bookers,Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер...

DEN 1152.00 1887.36

5 Дигитални англиски писмо Лозинка брави DIY англиската азбука Комбинација брава Салата Портата 5 Дигитален Катанец 1 компјутер

Англиски писмо Лозинка брави DIY англиската азбука Комбинација брава Салата Портата 5 Дигитален Катанец 1 buc 1...

DEN 369.60

RF Картичката Електронски HotelGuest Соба Брави RF Картичка Хотел Lock Систем за Управување со ET800RFG

RF картичка electronichotel соба брави ET800 RFХотел Заклучување Систем Предности : 1 Анти ' рѓа и антикорозија(Нерѓосувачки челик / Zina allo материјал изборен) 2...

DEN 1728.00

Промоција Топла Продажба! Електронски RFID Хотел Картичка Копче за Заклучување за Хотел RF ЛАНЕЦ Картичка T5557 Em4305 Картички ET100RF

Промоција Топла Продажба! Електронски RFID хотел картичка копче за заклучување за хотел RF ЛАНЕЦ картичка T5557 Em4305 Картички ET100 RFСпецификација Индукција оперативни фреквенција : 125 KHz или 13.56 MHz options Применливи картичка : T5557 или М1 Картичка(T5557 Картичка default) Напон : 4pcs, 1.5 V алкални батерии Напон Аларм : Статични потрошувачка на енергија : Динамична потрошувачка на енергија : Температура : 20 °C до 60 °C Влажност : Antistatic : > 15.000 V, тоа се уште обезбедува информации не се изгубени и стабилна работа под состојба на силна статични пречки Меморија : 992 Трансакции вклучуваат Време / Датум / Картичка ID / Карта тип / Соба ID 1 Злато / Сребрена Боја Хотел Заклучување Систем Предности : 1...

DEN 1200.00

5 Ѕвезда Електронски Хотел Вратата Картичка LockSmart Хотел Контрола на Пристап Систем ET830RF

5 ѕвезда Електронски хотел вратата карт ET830rfНашиот Систем Состав : 1.Заклучување (количина = гостинската соба)За отворање на вратата2.Енкодер (1pcs / хотел ) За издавање на сите видови на картички3.Прекинувач (количина = гостинската соба)за Да се добие моќта4.Картички (количина = 3 пати на гостинската соба)За да се отвори за заклучување5.Data collector (1pcs / хотел, опционално)За добивање на време и времето на влезот информации од заклучување6.Само развиен софтвер (бесплатно)За поставување на програмата на целиот систем.Параметри1.Индукција оперативни фреквенција : 125 KHz да 13.56 MHz2.Применливи картичка : T5557, M1, Ем картичка3.Напон : четири делови од 1,5 V алкални батерии4.Алармот Напон : 4.8 V5.Статички потрошувачка на енергија : 6.Динамичен потрошувачка на енергија : 7.Температура : 20 °C подолу 50 °C8.Влажност : 9.Antistatic : > 15.000 V, тоа се уште обезбедува информации не се изгубени и стабилна работа под состојба на силна статични пречкиПримена : хотели,дом, канцеларија, луксузни вили, апартмани, објекти и други места ;МултифункцијаСпоред се користи во илјади хотели ,брава систем fucntion се подобрени и може да се сретне видови на хотелот барања.Ciphter контрола : Три одделение cipher контрола за да се гарантира безбедноста...

DEN 2160.00

Нови пристигнување 1pcs Безбедност 3 Комбинација Патнички Куфер Багаж Торба Кодот за Заклучување на Патент Катанец топла

Нови пристигнување 1pcs Безбедност 3 Комбинација Патнички Куфер Багаж Торба Кодот за Заклучување на Патент Катанец топла Карактеристики : 100% сосема нов и висок квалитет...

DEN 40.00 54.24

Rarelock Цинк Легура Торба Кабинет Кутија Игра Багаж Случаи Фитнес Центар Брави Код Комбинација Дигитални Лозинка За Заклучување На

Име : Rarelock Цинк Легура Торба Кабинет Кутија Игра Багаж Случаи Фитнес Центар Брави Код Комбинација Дигитални Лозинка За Заклучување НаПредмет : ZS28Заклучување Тип : Код За ЗаклучувањеKey Type : KeylessМатеријал : Цинк ЛегураГолемина : 56mm*26mm*12mmНето Тежина : 30g / ЕЕЗБруто Тежина : 35g / ЕЕЗПакет : ПП торбаДодатоци : НикојПримена : Терминалната опрема, електронски / метал / дрвени кабинет, плаќаат телефонот, подземни strobe, БАНКОМАТ, куќиште, stander, киоск, вендинг / игра машина, безбедност кутија, шкафче, писмо кутија, поштенска кутија, coffer, АД приказ, монетаop, возило, пошта кутија & алатки кутија, мебел и сл.Специјалност : 1, со Висок квалитет и сигурност;2, Заклучување на професионална производителот;3, Може да се направи повеќе Копчињата за управување (Цената Екстра, ве молиме контактирајте со сервисот);4, Метални материјали, Антикорозија, Издржливи.Забелешка : 1, ве Молиме не дозволувајте им на децата да го допрам, да не му се наштети;2, ве Молиме да не се стави во кисела течноста, бидејќи причина за заклучување е прекината;3, ве Молиме да не руина, негува секој производ, затоа што многу луѓе ја плати напор и да уживате во нивната работа.Ние ќе ви ја испратиме бесплатно на подароци во вашиот парцела ако можете да додадете нашата продавница до вашите омилени.1...

DEN 172.00 191.52

Топла продажба на акции 17.5 mm x 25мм Тема Кабинет поштенско Сандаче Фиока Квартал се Претвори Cam Кодот

Хексадецимален орев, на 90 степен ротари агол, 48x15mm камери.На cam за заклучување е погоден за помалку од 25mm дебели одбор.Користи широко за биро фиока, glovebox, алатка кутија, електрични кабинет или други безбедносни капацитети.На метал cam се врти зад рамка или jamb и е заклучен во позиција отстранување на копчето.

DEN 75.84

Луксузна стакло заклучување на вратата,двојно стакло на вратата брава,од не ' рѓосувачки челик стакло заклучување(DFGL-016)

Лизгачки врата, стакло за заклучување.Двојно стакло заклучување на вратата,без knobМатеријал : S# со burshedСе користи за 1012mm дебелина на стакло од врата,не треба се направи дупка.

DEN 633.60

NAIERDI Комбинација Кабинетот Заклучи Црна/Сребрена Цинк Легура Безбедност на Лозинката Насловна Автоматизација на Cam за Заклучување За поштенско Сандаче Кабинет Вр?

Специјалност : NAIERDI Висок квалитет и сигурност; Заклучување на професионална производителот; 3 Цифра Комбинација Заклучување; Метални материјали, Антикорозија, Издржливи...

DEN 282.00 470.40

1pcs Мини Мали Димензии Ретро Гроздобер Завршувањето Фиока Подарок Кутија Заклучување на Катанец за Случај

Мини Мала Големина на Кутија за Заклучување за Подарок КутијаВнимание : Пред купување на овој производ, ве молиме проверете ја Големината на производот според сликата подолу, МИНИ Големина!!!Спецификации : Код големина (L*H*W) : 40*18*10 мм, се однесуваат сликата подолу...

DEN 104.00 129.60

DHL Бесплатен Превозот ~ трговија на Големо 100Sets Дом за Заклучување Безбедност на Децата за Безбедност Лизгачки Алуминиумски Челик Вратата и Прозорецот Брави Latch

започнете Цена : $269.98 Цена : $299.00 Цена : $159.98 Цена : $439.95 Цена : $699.99 Цена : $699.99крајотДобредојдовте на нашата продавницаАко купите 2 многу или повеќе еднаш време,ќе добиете 3% попуст;На повеќе ќе ги купите,толку повеќе попуст ќе победи O(∩_∩) O~Трговија на големо & Продажба 100 Sets Дом за Заклучување Безбедност на Децата за Безбедност Лизгачки Алуминиумски Челик Вратата и Прозорецот Брави Latch CP377 Опис : 1.Спречите децата качување низ прозорецот2.Antitheft3.За Алуминиум Легура Прозорец,Пластика Челик Прозорецот4.Лесно да се Инсталира.Прозорецот Рамка ширина треба да биде повеќе од 16mm.5.Големина : Како Слика Покажува6.Материјал : Цинк Легура + Боја Пакет Вклучуваат : 100sets Прозорец Брави (1 Set=1 PCS Заклучување + 1 PCS Копчиња)ПлаќањеНие го прифатат плаќање преку Bookers,Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер...

DEN 33600.00 47999.52

10sets Cam за Заклучување На Вратата на Кабинетот поштенско Сандаче Фиока Шкафче Копчиња Forcer Безбедносни Брави Внесени Различни 16mm/20mm/25мм/30мм K44

10sets Cam за Заклучување На Вратата на Кабинетот поштенско Сандаче Фиока Шкафче Копчиња Forcer Безбедносни Брави Внесени Различни 16mm / 20mm / 25мм / 30мм K44Опис : Тип : Cam кодотГолемина : 16mm / 20mm / 25мм / 30ммКодот За Јадрото Материјал : Цинк ЛегураИздржливи и практични,Погоден за повеќето од поштенско Сандаче за Заклучување,Мебел за Заклучување,Canbinet Заклучување и Датотека Кабинет Заклучување,Лесно да го инсталиратеПакетот Вклучува : 10 PCS Брави (Со Заклучување Јазик)Забелешка : Овој стил на копчињата е само за соодветните заклучување...

DEN 2573.00 2767.20

ТОПЛА 2 ПАРЧИЊА Frameless Стакло на Вратата и Прозорецот за Заклучување Туш/Балкон Лизгачки Стаклени Гром Заклучување Движат Стакло на Прозорец за Заклучување за 6~12mm С?

Добредојдовте на нашата продавницаАко купите 2 многу или повеќе еднаш време,ќе добиете 3% попуст;На повеќе ќе ги купите,толку повеќе попуст ќе победи O(∩_∩) O~ТОПЛА 2 ПАРЧИЊА Frameless Стакло на Вратата и Прозорецот за Заклучување Туш / Балкон Лизгачки Стаклени Гром Заклучување Движат Стакло на Прозорец за Заклучување за 6~12mm Стакло Q245Опис : Тип : Лизгачки Стаклени вратата и прозорецот за заклучувањеМатеријал : Цинк ЛегураДупка Центар Растојание : 46mmСе прилагодат Стакло Дебелина : 6~12mmГолемина : Како Слика Покажува Пакет Вклучува : 2 ПАРЧИЊА Лизгачки Стаклени Гром КодотПлаќањеНие го прифатат плаќање преку Bookers,Запад Унија,Кредитна Картичка,Qiwi Паричник,Банкарски Трансфер...

DEN 1680.00 2399.52

Топ Одделение Напредна дигитална 125khz rfid заклучување на Електронски RFID Smart Картичка Копче Хотел карт ET830RF

Електронски RFID smart картичка хотел карт ET830rfСпецификација : име на Производ Материјал од не ' Рѓосувачки челик Боја Sliver и златна Апликација Хотел, канцеларија, дома, на училиште, вила итн го Отклучите начин RF картичка, Mechnical копчињата за Читање картичка растојание ≤3cm Заклучување на телото Хотел заклучување на телото Статични потрошувачка на енергија Помалку 30 A Динамичен потрошувачка на енергија Помалку 150µA Работат на струјата 540m A Режим на тековната Помалку 25 A Работна температура 10℃60℃(20℃70℃) Antistatic Поддршка Чип вид ЕМ, TEMIC, MF1 и ID Работен напон DC6 V 4pcs АА батерии, минатата од 15.000 пати го отклучите Undervoltage настава Поддршка за Отклучување на рекорд Продавница најновите 255pcs Гаранција` 3 годиниНашиот Систем Состав : 1.Заклучување (количина = гостинската соба)За отворање на вратата2.Енкодер (1pcs / хотел ) За издавање на сите видови на картички3.Прекинувач (количина = гостинската соба)за Да се добие моќта4.Картички (количина = 3 пати на гостинската соба)За да се отвори за заклучување5.Data collector (1pcs / хотел, опционално)За добивање на време и времето на влезот информации од заклучување6.Само развиен софтвер (бесплатно)За поставување на програмата на целиот систем.Параметри1.Индукција оперативни фреквенција : 125 KHz да 13.56 MHz2.Применливи картичка : T5557, M1, Ем картичка3.Напон : четири делови од 1,5 V алкални батерии4.Алармот Напон : 4.8 V5.Статички потрошувачка на енергија : 6.Динамичен потрошувачка на енергија : 7.Температура : 20 °C подолу 50 °C8.Влажност : 9.Antistatic : > 15.000 V, тоа се уште обезбедува информации не се изгубени и стабилна работа под состојба на силна статични пречкиПримена : хотели,дом, канцеларија, луксузни вили, апартмани, објекти и други места ;МултифункцијаСпоред се користи во илјади хотели ,брава систем fucntion се подобрени и може да се сретне видови на хотелот барања.Ciphter контрола : Три одделение cipher контрола за да се гарантира безбедноста...

DEN 2160.00

4x Гроздобер Накит Кутија Дрвени Случај Декоративни Нозе Нога Метал Агол Заштитник

Карактеристики : Постојат 4pcs сосема нов метал накит кутија нозе и со доволно завртки Оваа кутија нозе ќе го направат вашиот накит кутија,подарок кутија и други дрвена кутија погледнете повеќе благородна, ретро и Деликатна Тие, исто така, може да се заштити и оди добро со твоите кутија...

DEN 52.00 55.20

Rarelock Start Копчето за вклучување за Заклучување за Игра Машина Опрема Месинг Копче Слично DIY оков за Мебел на

Име : Rarelock Start Копчето за вклучување за Заклучување за Игра Машина Опрема Месинг Копче Слично DIY оков за МебелПредмет : MMS365Заклучување Тип : Копчето За Вклучување КодотKey Type : Компјутер ЗаклучиМатеријал : Цинк ЛегураЗаврши : ХромКратенка : Над 5.000Додатоци : 1,Заклучување*1 PCS2,Внесете*2 ПАРЧИЊА3,Орев*1 PCSГолемина(Должина*Ширина) : 31mm*60mmНето Тежина : 110g / ЕЕЗБруто Тежина : 120g / ЕЕЗПакет : ПП торбаПримена : Терминалната опрема, електронски / метал / дрвени кабинет, плаќаат телефонот, подземни strobe, БАНКОМАТ, куќиште, stander, киоск, вендинг / игра машина, безбедност кутија, шкафче, писмо кутија, поштенска кутија, coffer, АД приказ, монетаop, возило, пошта кутија & алатки кутија, мебел и сл.Специјалност : 1, со Висок квалитет Заклучување;2, Заклучување на професионална производителот;3, Може да се направи повеќе Копчињата за управување (Цената Екстра, ве молиме контактирајте со сервисот);4, Внесени Различни;6, Метални материјали, Антикорозија, Издржливи.Забелешка : 1, ве Молиме не дозволувајте им на децата да го допрам, да не му се наштети;2, ве Молиме да не се стави во кисела течноста, бидејќи причина за заклучување е прекината;3, ве Молиме да не руина, негува секој производ, затоа што многу луѓе ја плати напор и да уживате во нивната работа.Ние ќе ви ја испратиме бесплатно на подароци во вашиот парцела ако можете да додадете нашата продавница до вашите омилени.1...

DEN 118.00 124.32

4 Цифрен Голема Порта Заклучување цинк легура Комбинација Катанец безбедност, анти-кражба Лозинка за заклучување на ученичкиот Дом Врата Заклучување катанец 1 ком?

4 Цифрен Голема Порта Заклучување цинк легура Комбинација Катанец безбедност, антикражба Лозинка за заклучување на ученичкиот Дом Врата Заклучување катанец 1 компјутер1...

DEN 343.20